Zaznacz stronę

Aktualizacja: 10 kwietnia.2024 r.

Pralka z funkcją pupil to rodzaj pralki posiadającej specjalny program dedykowany właścicielom czworonogów. Taki sprzęt w swojej ofercie posiadają producenci Beko, Amica, czy też Gorenje. Nie bez powodu mówi się, że pies czy kot to najlepsi przyjaciele człowieka, wprowadzają do domu wiele radości, z czasem stając się pełnoprawnymi członkami rodziny. Nie można jednak zapominać, że posiadanie zwierzaka to także obowiązki a czasami zmagania z codziennymi problemami jak chociażby wszędobylska sierść będąca efektem linienia, nasilającego się w pewnych okresach roku. Regularne odkurzanie podłóg i dywanów pozwala częściowo wyeliminować problem, jednak co z odzieżą? Piorąc ubrania przy użyciu standardowego programu włosy pozostają na odzieży i wymagają usunięcia za pomocą rolek do ubrań co bywa uciążliwe. Pralka z funkcją pupil to rozwiązanie problemu sierści na odzieży. Urządzenia wyposażone w tę funkcję rozluźniają włókna tkaniny oraz kilkakrotnie powtarzają cykl płukania w ciepłej wodzie, wszystko po to aby dokładnie oczyścić odzież z sierści. Wybierając pralkę warto oprócz dedykowanej funkcji zwrócić uwagę też na praktyczne aspekty, w postaci wielkości wsadu, klasy energetycznej czy też głośności pracy urządzenia. Zobacz nasz ranking pralek z funkcją pupil i wybierz najlepszą pralkę z funkcją usuwania sierści dla siebie.

Pralka z funkcją pupil

Miejsce 1

Pralka z funkcją pupil Amica WA2S612BKiSJD 6 kg

Pralka z funkcją pupil Amica WA2S612BKiSJD 6 kg

Pierwsze miejsce w naszym rankingu pralek z funkcją pupil zajmuje wysokiej jakości pralka Amica WA2S612BKiSJD o pojemności 6 kg i klasie energetycznej B. Para generowana na początku cyklu prania gwarantuje perfekcyjnie czyste, w pełni zdezynfekowane ubrania. Wytwarzana w trakcie prania para zabija wirusy i bakterie, dzięki czemu odzież, pościele i inne tkaniny są sterylnie czyste. Para dodana do programu Łatwe prasowanie jest generowana także przed ostatnim wirowaniem i wnikając we włókna tkaniny, rozluźnia je. Tym samym redukuje zagniecenia, a prasowanie staje się łatwiejsze. Innowacyjny bezszczotkowy silnik LogicDrive 3.0. dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, pozwala na osiągnięcie bardzo dobrej efektywności prania nawet przy krókich programach. Dodatkowo silnik gwarantuje osiagnięcie najwyższej klasy energetycznej przyczyniając się tym samym do znacznego obniżenia zużycia energii, zapewnia dłuższą żywotność urządzenia i cichą pracę. Dzięki wskaźnikowi poboru energii elektrycznej oraz wody odczytasz jakie jest zużycie dla wybranego przez Ciebie programu co pozwoli ci dobrać parametry prania zgodnie z preferencjami. Pełna wiedza = optymalny wybór, oszczędność i dbanie o środowisko! Informacja na wyświetlaczu o rekomendowanym maksymalnym załadunku dla wybranego programu pozwala na dostosowanie ilość wkładanej odzieży tak, aby zapewnić optymalne efekty prania. Program Pupil to maksymalna efektywność prania dzięki zwiekszonej wydajności płukań pozwala na pozbycie się sierści z ubrań, kocy czy pościeli.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 2

Pralka z funkcją pupil Beko WUV9612XBWS

Pralka z funkcją pupil Beko WUV9612XBWS 9 kg

Drugie miejsce w zestawieniu pralek z funkcją pupil zajmuje pralka Beko WUV9612XBWS o klasie energetycznje C (Wcześniej A+++) i pojemności 9 kg. Technologia SteamCure™ wykorzystuje parę podczas prania dla jeszcze lepszego efektu. Para dodana na początku cyklu pomaga usuwać najtrudniejsze zabrudzenia, z kolei zaaplikowania na końcu zmniejsza zagniecenia. Wysoka temperatura pary pozwala trwale i efektywnie usunąć wszelkie plamy, bez konieczności stosowania dodatkowych detergentów. Funkcja Pupil – Funkcja dedykowana właścicielom zwierząt domowych. Bez wątpienia właściciele zwierząt kochają swoich futrzastych przyjaciół. Funkcja usuwania sierści spełni swoje zadanie dzięki praniu wstępnemu i specjalnym cyklom dodatkowego płukania. Funkcję Pupil docenią również osoby zmagające się z różnymi alergiami: dobrze radzi sobie ona z usuwaniem włosów, kłaczków czy pyłków. Możesz odstawić ocet, sok z cytryny i płyn do naczyń. Ich miejsce jest w kuchni – a miejscem do walki z zabrudzonymi ubraniami jest pralka z programem StainExpert™. Bez względu na to czy mowa o kawie, keczupie czy czekoladzie, program StainExpert™ został zaprojektowany specjalnie z myślą o usuwaniu aż 24 różnych rodzajów plam, dzięki czemu nie trzeba już wstępnie wywabiać żadnych z nich. Funkcja Fast+ automatycznie wykrywa rodzaj tkaniny i ilość prania, optymalizując program prania i pozwalając na skrócenie czasu trwania programu nawet o 55% za naciśnięciem jednego przycisku. Warto wspomnieć, że falowy ruch bębna zapewnia delikatniejsze pranie i suszenie prania.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 3

Pralka z funkcją pupil Gorenje WNEI94AS/PL

Pralka z funkcją pets Gorenje WNEI94AS/PL 9 kg

Pralka z funkcją Pets Gorenje WNEI94AS/PL to pralka o klasie energetycznej A i wsadzie 9 kg, która musiała się znaleźć wysoko w naszym rankingu. Duże drzwi, wykonane z jednego kawałka tworzywa bez użycia śrub zapewniają stabilność, zapobiegają uciążliwym skrzypieniom czy trzaskom. Otwierają się na pełne 180 stopni, więc opróżnianie i ładowanie bębna jest tak łatwe, jak to tylko możliwe. Będziesz potrzebował mniej niż godzinę na wypranie swoich ubrań, dzięki temu szybkiemu i intensywnemu programowi prania przeznaczonemu dla połowy załadunku. Podczas prania drzwi pozostają zablokowane, uniemożliwiając otwarcie ich nawet najbardziej dociekliwemu dziecku. Dla dodatkowej ochrony, panel sterowania można zablokować poprzez naciśnięcie specjalnej kombinacji klawiszy, co uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień. Pralki WaveActive są nie tylko miłe dla Twojego prania, ale także dla Twoich uszu. Miękkie dźwięki dają delikatną informację zwrotną na temat wybranych funkcji lub programów. Pranie z użyciem proszku do prania w niższych temperaturach może prowadzić do powstania idealnych warunków do rozwoju bakterii, które z kolei mogą powodować nieprzyjemny zapach Twojego prania. Program DrumClean wyeliminuje wszelkie bakterie znajdujące się we wnętrzu pralki i sprawi, że Twoje pranie będzie zawsze pachniało świeżością. Pets to program, który ułatwi pranie właścicielom zwierząt.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 4

Pralka z funkcją pupil Amica EWA2S714BKiSV

Pralka z funkcją pupil Amica EWA2S714BKiSV 7 kg

Druga pralka z funkcją pupil od fimy Amica, którą warto się zainteresować. Dobra i niezawodna pralka o klasie energetycznej B i załadunku 7 kg. Para generowana na początku cyklu prania gwarantuje perfekcyjnie czyste, w pełni zdezynfekowane ubrania. Wytwarzana w trakcie prania para zabija wirusy i bakterie, dzięki czemu odzież, pościele i inne tkaniny są sterylnie czyste. Para dodana do programu Łatwe prasowanie jest generowana także przed ostatnim wirowaniem i wnikając we włókna tkaniny, rozluźnia je. Tym samym redukuje zagniecenia, a prasowanie staje się łatwiejsze. Innowacyjny bezszczotkowy silnik LogicDrive 3.0. dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, pozwala na osiągnięcie bardzo dobrej efektywności prania nawet przy krótkich programach. Dodatkowo silnik gwarantuje osiągnięcie najwyższej klasy energetycznej przyczyniając się tym samym do znacznego obniżenia zużycia energii, zapewnia dłuższą żywotność urządzenia i cichą pracę. Maksymalna efektywność prania dzięki zwiększonej wydajności płukań pozwala na pozbycie się sierści z ubrań, kocy czy pościeli. Przy opcji Gotowe za użytkownik wybiera czas zakończenia programu, a pralka sama rozpocznie pracę tak żeby się zmieścić w zadanym czasie. Specjalny program, który usuwa praktycznie wszystkie alergeny, resztki detergentów, roztocza i bakterie, czego efektem jest zdezynfekowane i wolne od alergenów pranie. Przypomnienie o konieczności włączenia programu Autoczyszczenie. Dla higieny, optymalnych efektów prania i dłuższej żywotności urządzenia. Dobra i niedroga pralka dla właścicieli zwierząt.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 5

Pralka z funkcją pupil Beko WUE6512XWW 6 kg

Pralka z funkcją pupil Beko WUE6512XWW 6 kg

Nasz ranking pralek z funkcją pupil zamyka pralka Beko WUE6512XWW o ładowności 6 kg i klasie energetycznej E. Pralka z funkcją pupil Beko WUE6512XWW zbiera bardzo dużo pozytywnych opinii na forach internetowych oraz w innych miejscach co świadczy o jej wysokiej jakości. Pralka z funkcją pupil Beko WUE6512XWW emituje poziom hałasu na poziomie: 60 dBA (pranie) i 72 dBA (wirowanie). Pralka posiada funkcję dydykowaną właścicielom zwierząt domowych. Bez wątpienia właściciele zwierząt kochają swoich futrzastych przyjaciół. Funkcja usuwania sierści spełni swoje zadanie dzięki praniu wstępnemu i specjalnym cyklom dodatkowego płukania. Funkcję Pupil docenią również osoby zmagające się z różnymi alergiami: dobrze radzi sobie ona z usuwaniem włosów, kłaczków czy pyłków. Falowy ruch bębna zapewnia delikatniejsze pranie i suszenie ubrań. Jeśli uważasz, że życie jest zbyt krótkie, aby siedzieć i czekać, aż pralka skończy prać, oto coś, co pozwoli Ci odzyskać czas. Funkcja Fast+ automatycznie wykrywa rodzaj tkaniny i ilość prania, optymalizując program prania i pozwalając na skrócenie czasu trwania programu nawet o 55% za naciśnięciem jednego przycisku. Niektóre bawełniane tkaniny są delikatniejsze niż inne — i w związku z tym wymagają odpowiedniego traktowania. Program GentleCare™ chroni fakturę i kolory delikatnych tkanin, takich jak materiały tkane i z czesanej bawełny, dzięki łagodnemu algorytmowi prania i wirowania. Teraz możesz bez obaw wrzucać do urządzenia delikatne tkaniny bawełniane i cieszyć się nimi dłużej. Maksymalna prędkość wirowania 1000 rpm. Wysokość 84 cm. Szerokość 60 cm. Głębokość 44 cm.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Właściciele zwierząt domowych mają specjalne wymagania jeśli chodzi o wybór pralki. Dla nich przeanalizowaliśmy kilkanaście modeli pralek z funkcją pupil i wybraliśmy 5 najlepszych pralek. Porównaj pralki z funkcją pupil w naszym zestawieniu i wybierz najlepszą pralkę dla siebie.

Paweł Zacharczuk |Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Jak powstał ranking pralek z funkcją pupil?

Ranking pralek z funkcją pupil, który jest widoczny w tym miejscu powstał po przeanalizowaniu kilkanastu modeli pralek różnych producentów. Budując ten ranking analizowaliśmy i testowaliśmy pralki z funkcją pupil takich firm jak: Beko, Amica, Gorenje i kilku innych. Następnie, aby nasz ranking był rzetelny postanowiliśmy sprawdzić opinie w internecie o pralkach z funkcją pupil. Opinie o tych sprzętach analizowaliśmy w takich miejscach jak: na forach internetowych, na grupach na Facebooku, na Allegro, na blogach z recenzjami, na rankingach produktowych oraz w sklepach internetowych: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych. Po tych wszystkich czynnościach uszeregowaliśmy produkty w naszym rankingu i opisaliśmy całe zestawienie prostym i zrozumiałym językiem. Mamy nadzieje, że nasz ranking będzie pomocnym narzędziem dla właścicieli zwierząt, którzy szukają dobrej i niezawodnej pralki, która poradzi sobie z sierścią. Ranking pralek z funkcją pupil jest stale aktualizowany przez nasz zespół, dzięki czemu pralki w nim umieszczone nie stają się przestarzałe.

Pralka z funkcją pupil – czym kierować się przy zakupie?

Wybór i zakup pralki z funkcją pupil nie jest zbyt skomplikowanym zadaniem z racji tego, że na rynku nie ma zbyt dużo modeli pralek z taką funkcjonalnością. Tego typu pralki, którą są skierowane dla właścicieli zwierząt są produkowane głównie przez takie firmy jak: Beko, Amica, Gorenje. Jeśli masz pewne wątpliwości i chodzą Ci po głowie takie pytania jak: jaką pralkę z funkcją pupil kupić? Czym kierowac się przy zakupie pralki z funkcją pupil? To zapoznaj się z naszym poradnikiem zakupowym poniżej, który pomoże Ci wybrać dobrą i niezawodną pralkę.
 
Funkcja pupil – Szukając pralki, która sprawdzi się wśród właścicieli zwierząt domowych trzeba w pierwszej kolejności zwrócić uwagę czy urządzenie posiada funkcję pupil lub podobną. Funkcja Pupil to funkcja w pralce, która jest odpowiedzialna za usuwanie sierści zwierząt. Do tego funkcja pupil dobrze radzi sobie z usuwaniem włosów, kłaczków czy pyłków.
 
Pojemność pralki z funkcją pupil – Szukając pralki z funkcją pupil musimy zwrócić uwagę na jej pojemność, która jest wyrażona w kilogramach. W tej kategorii pralek możemy spotkać urządzenia, które mają pojemność wsadu od 6 kg do 9 kg. Dobierz wielkość pralki do własnych potrzeb.
 
Klasa energetyczna – To bardzo ważny parametr, który trzeba wziąć pod uwagę kupując pralkę. Klasa energetyczna to system oceny zużycia energii przez różne urządzenia domowe, takie jak lodówki, pralki, zmywarki, telewizory. Urządzenia z wyższą klasą energetyczną zużywają mniej energii w porównaniu do tych z niższą klasą energetyczną przy tej samej wydajności. 
 
Poziom hałasu – Ostatnim parametrem na, który warto zwrócić uwagę jest poziom hałasu emitowany przez pralkę, która nam się podoba. Im mniej decybeli emituje urządzenie tym ciszej chodzi.

Najczęściej zadawane pytania o pralki z funkcją pupil:

Co to jest funkcja pupil w pralce?

Funkcja „pupil” w pralce, znana także jako funkcja usuwania sierści to funkcja, która jest dostępna w niektórych pralkach takich producentów jak: Beko, Amica, Gorenje, która jest szczególnie przydatna dla właścicieli zwierząt. W prostym tłumaczeniu funkcja ta odpowiada za skuteczne usuwanie sierści zwierząt z ubrań i innych tkanin.

Jaka pralka usuwa sierść?

Pralki, które najlepiej usuwają sierść zwierząt domowych z ubrań to pralki, które zostały wyposażone w funkcję pupil.

Co oznacza w pralce Beko funkcja pupil?

Funkcja pupil w pralce Beko oznacza specjalną funkcję do usuwania sierści, która działa dzięki praniu wstępnemu i specjalnym cyklom dodatkowego płukania.

Ile kosztuje pralka z funkcją pupil?

Ceny pralek z funkcją pupil zaczynają się od 1250 zł a kończą się na 2460 zł.

Gdzie kupić pralkę z funkcją pupil?

Pralkę z funkcją pupil kupimy w popularnych sklepach (Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert). Przed zakupem pralki warto porównać ceny konkretnych modeli na Allegro lub w porównywarkach cenowych.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W tym tekście znajdują się linki afiliacyjne, które prowadzą do zewnętrznych stron. Za zakup z naszych linków lub kliknięcie w nasze linki i przejście do sklepów otrzymujemy wynagrodzenie prowizyjne, które pozwala nam rozwijać nasz serwis.

 

5/5 - (40 votes)
Opinie o rankingach