Zaznacz stronę

O nas

Expertrankingowy.pl to niezależny portal z rankingami, recenzjami, poradnikami, który powstał w 2022 roku i skupia się głównie na testowaniu i analizowaniu różnych sprzętów AGD/RTV.

Kim Jesteśmy?

Jesteśmy zespołem pasjonatów i ekspertów w różnych dziedzinach, od małego AGD po duże AGD, TV, komputery. Łączy nas jedno – chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, aby ułatwić Ci podejmowanie trafnych decyzji zakupowych.

Co Robimy?

Na naszej stronie znajdziesz rzetelne rankingi i recenzje produktów z wielu kategorii. Każdy produkt w naszym rankingu jest dokładnie testowany, analizowany pod kątem parametrów technicznych, funkcjonalności i stosunku ceny do jakości. Jeśli w jakimś temacie mamy małe doświadczenie to konsultujemy to z zewnętrznymi ekspertami. Nasze zestawienia są regularnie aktualizowane, aby zawsze oferować Ci najświeższe i najbardziej trafne informacje.

Jak powstają nasze rankingi?

Przeglądając rankingi dostępne na stronie expertrankingowy.pl z pewnością Nasi odbiorcy zadają sobie pytanie, jak taki ranking powstał. Czy rzeczywiście jest on rzetelny i profesjonalny? Informacje o tym jak powstają nasze rankingi znajdziesz na podstronie Jak powstają nasze rankingi?

Dlaczego Expertrankingowy.pl?

Zależy nam na transparentności i obiektywności. Nie przyjmujemy płatności od producentów za umieszczanie ich produktów w rankingach. Nasze rekomendacje są oparte wyłącznie na dokładnych testach i analizach. Jeśli dojdzie w przyszłości do lokowania jakiegoś produktu w naszych rankingach to zostanie on oznaczony jako „Reklama” zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Nasz cel

Dążymy do tego, aby Expertrankingowy.pl stał się Twoim głównym źródłem informacji, kiedy szukasz najlepszego produktu dla siebie. Chcemy, aby każdy zakup, dokonany z naszą pomocą, był trafiony i satysfakcjonujący. Chcemy być najlepszym portalem w internecie.

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać.

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

kontakt
Opinie o rankingach