Zaznacz stronę

Najlepszej jakości zmywarka do naczyń to jedna z najlepszych inwestycji, jakie możesz zrobić dla siebie. Dobra zmywarka nie tylko oszczędza czas, ale także pomaga oszczędzać energię i wodę, jednocześnie obniżając rachunki za prąd czy wodę. Na rynku dostępnych jest bardzo dużo modeli zmywarek do naczyń, a analizowanie ich wszystkich w celu znalezienia tej najlepszej do kupienia nie jest łatwym zdaniem. Nasi eksperci postanowili przeanalizować większość modeli zmywarek do naczyń, aby zaoszczędzić Ci czas i wysiłek w poszukiwaniu najlepszej zmywarki do mieszkania lub domu. Sprawdź najnowszy ranking zmywarek, który oparty jest o wnikliwą analizę zmywarek dostępnych na polskim rynku.

najlepsze zmywarki w tym roku

Miejsce 1

Zmywarka Whirlpool WSFO 3O34 PF X

Zmywarka Whirlpool WSFO 3O34 PF X

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zmywarek do naczyń zajmuje zmywarka Whirlpool WSFO 3O34 PF X. Zmywarka ta została stworzona, aby zapewniać idealne rezultaty mycia przy najmniejszym możliwym hałasie. Potężne strumienie wody z tylnej części zmywarki dostarczają najwyższe rezultaty czyszczenia najtrudniejszych zabrudzeń. Inteligentne czujniki wykrywają poziom zabrudzenia oraz odpowiednio dostosowują ciśnienie wody. W tym modelu zmywarki została zastosowana technologia 6-ty Zmysł zapewnia idealne rezultaty zmywania bez mycia wstępnego, namaczania lub szorowania ręcznego, a jednocześnie obniża zużycie wody i zmniejsza koszty. W przypadku tej zmywarki wnętrze zmywarki wykonane jest ze stali nierdzewnej.

Miejsce 2

Zmywarka WHIRLPOOL WIO 3O540 PELG

Zmywarka WHIRLPOOL WIO 3O540 PELG

Drugie miejsce w naszym zestawieniu zajmuje zmywarka WHIRLPOOL WIO 3O540 PELG do zabudowy. Zmywarka ta posiada wymiary W x S x G (cm): 82.0 x 59.8 x 55.5 oraz klasę energetyczną B. Regulowane stopki tej zmywarki do naczyń zapewniają idealną stabilność, nawet na nierównej powierzchni. Innowacyjna technologia gwarantuje bardzo cichą pracę. Zmywarka Whirlpool ma 14 uniwersalnych miejsc na naczynia, dzięki czemu zawsze masz tyle przestrzeni, ile potrzebujesz. Innowacyjny trzeci kosz zastosowany w tej zmywarce do naczyń jest niezwykle elastyczny i dostosowuje się do Twoich aktualnych potrzeb, dzięki czemu w górnym koszu możesz układać nawet wysokie naczynia.

  Miejsce 3

  Zmywarka Whirlpool WSFO 3O23 PF

  Zmywarka Whirlpool WSFO 3O23 PF

  Zmywarka Whirlpool WSFO 3O23 PF to bardzo ciekawe urządzenie, które zasługuje na miejsce w naszym zestawieniu. Zmywarka w kolorze białym z regulowanymi stopkami, które zapewniają idealną stabilność, nawet na nierównej powierzchni. Wygodny minutnik odmierzający czas do zakończenia cyklu zmywania. Innowacyjna technologia gwarantuje bardzo cichą pracę. Doskonała siła mycia gwarantuje perfekcyjne rezultaty. Zmywarka Whirlpool WSFO 3O23 PF ma dziesięć uniwersalnych miejsc na naczynia, dzięki czemu zawsze masz tyle przestrzeni, ile potrzebujesz. Wbudowany system koszy FlexiSpace pozwala na dogodne i łatwe zaaranżowanie przestrzeni w zmywarce.

  Miejsce 4

  Zmywarka SAMSUNG DW60A8050FB

  Zmywarka SAMSUNG DW60A8050FB

  Zmywarka SAMSUNG DW60A8050FB wolnostojąca 60 cm w kolorze grafitowej stali to niewątpliwie ciekawa pozycja. Ta zmywarka do naczyń zapewnia dokładne czyszczenie naczyń przy mniejszym zużyciu energii. Prowadnice Sofr Rail zastosowane w tej zmywarce do naczyń wykorzystują system szyn z łożyskami kulkowymi, który powoduje mniejsze tarcie, dzięki czemu kosze wysuwają się i wysuwają się płynnie, nawet jeśli są w nich ciężki naczynia. Zmywarka posiada aplikację SmartThings, która posiada przewodnik, z którego dowiesz się jak optymalnie układać poszczególne elementy z zmywarce.

  Miejsce 5

  Zmywarka do zabudowy Beko DIS48120

  Zmywarka do zabudowy Beko DIS48120

  Zmywarka do zabudowy Beko DIS48120, która zajęła 5 miejsce w naszym rankingu zmywarek do naczyń posiada technologię WaterSafe+™, która jest systemem zapobiegającym wyciekom wody automatycznie odcinającym dopływ wody z kranu w przypadku awarii. Dodatkowe ramię myjące zastosowane w tej zmywarce wspomagane dużym ciśnieniem wody to niezawodna broń w walce z najcięższymi zabrudzeniami. Zmywarka ta posiada dno ze stali nierdzewnej oraz wygodny dyspenser. Zmywarka Beko DIS48120 zużywa na jeden cykl tylko 8,7l wody.

  Miejsce 6

  Zmywarka Bosch SPS4HMI53E

  Zmywarka Bosch SPS4HMI53E

  Zmywarka Bosch SPS4HMI53E Seria 4 jest to zmywarka wolnostojąca o szerokości 45 cm w kolorze srebrnym. W zmywarce została zastosowana funkcja Suszenie Extra wspomagająca dokładne suszenie trudno schnących naczyń. Ta zmywarka do naczyń posiada 7-segmentowy wyświetlacz: pokazuje czas pozostały do zakończenia programu oraz informuje o braku nabłyszczacza i soli. W tej zmywarce do naczyń został zastosowany system AquaStop, który gwarantuje bezawaryjną ochronę przed wyciekiem wody. Gdy czujnik wykryje przeciek, zmywarka automatycznie zatrzymuje pracę i wypompowuje wodę przez dwupłaszczowy wąż. Dzięki AquaStop Twój dom jest chroniony przed szkodami wyrządzonymi przez wodę

   

  Miejsce 7

  Zmywarka Amica DFM66C8EOiBD

  Zmywarka Amica DFM66C8EOiBD

  Zmywarka wolnostojąca Amica DFM66C8EOiBD posiada nowoczesny bezszczotkowy silnik Silent Drive 3.0, dzięki płynnej regulacji obrotów, dynamicznie dopasowuje ciśnienie wody do programu i rodzaju naczyń. Dzięki SteamPower — gorącej pary użytej na końcu cyklu zmywania, która redukuje ilość bakterii na naczyniach i w zmywarce, a także sprawia, że wyjmowane ze zmywarki naczynia lśniące i idealnie dosuszone. Zmywarka posiada filtr ze specjalną powłoką antybakteryjną zapewnia eliminację patogenów oraz redukcję nieprzyjemnych zapachów ze zmywarki.

  Miejsce 8

  Zmywarka wolnostojąca Indesit DSFO 3T224 C S

  Zmywarka Indesit DSFO 3T224 C S

  Zmywarka wolnostojąca Indesit DSFO 3T224 C S o wymiarze 45 cm szerokości w połączeniu z wyjątkową ilością ustawień oraz niewielkim i kompaktowym rozmiarem pozwalają cieszyć się niezbędną ilością miejsca, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz urządzenia. Doskonała klasa energetyczna A++ zmniejszająca zużycie energii. Innowacyjna technologia zastosowana w tej zmywarce do naczyń gwarantuje bardzo cichą pracę.

  Miejsce 9

  Zmywarka Candy Brava CDPH 1L949W

  Zmywarka Candy Brava CDPH 1L949W

  Zmywarka Candy Brava CDPH 1L949W to inteligenta zmywarka, która pomoże Ci zaoszczędzić czas dzięki najszybszemu na rynku cyklowi Wash & Dry, trwającemu zaledwie 39 minut. Zmywarka Slim posiada cykl szybkiego zmywania z wyjątkowymi rezultatami w zaledwie 30 minut. W zmywarce tej możemy umyć podczas jednego cyklu aż 9 kompletów naczyń. W tej zmywarce został zastosowany wskaźnik zakończenia cyklu mycia naczyń z sygnałem dźwiękowym.

   

  Miejsce 10

  Zmywarka LG DF425HSS

  Zmywarka LG DF425HSS

  Zmywarka LG wolnostojąca parowa LG full size DF425HSS umożliwia dzięki technologii TrueSteam™ doskonałą czystość naczyń. Dzięki spryskiwaczom Multi-Motion wypuszczającym strumienie pod wysokim ciśnieniem, technologia QuadWash™ zapewnia maksymalną czystość naczyń już za pierwszym razem. System półek, który został zastosowany w tej zmywarce łatwo można dostosować do indywidualnych potrzeb, pozwala skutecznie umycie wszystkie naczynia. Inwerterowy napęd bezpośredni LG ma bardzo cichą konstrukcję.

  Te zestawienie rankingowe zajęło dość dużo czasu naszemu zespołowi w przygotowaniu tego rankingu najlepszych zmywarek. Mamy nadzieje, że nasz ranking zmywarek do naczyń pomoże w wyborze tej najlepszej zmywarki do Twojego mieszkania, domu lub biura. Przed zakupem polecam przeczytać najnowsze opinie o sprzęcie. Serwis expertrankingowy.pl ma pomóc w wyborze najlepszego sprzętu na rynku, ale nie podejmie za Was ostatecznej decyzji. To Wy decydujecie co ostatecznie wybieracie i kupujecie.

  Ekspert działu zmywarek do naczyń

  Jak powstał nasz ranking zmywarek do naczyń?

  Przygotowując ranking najlepszych zmywarek do naczyń nasz zespół przeanalizował większość modeli na rynku. Poświęciliśmy ponad 30 godzin, aby stworzyć te zestawienie, który ułatwi zakup najlepszej zmywarki do naczyń. Nasi eksperci od zmywarek do naczyń porównali funkcje, programy, specyfikacje techniczną oraz przeanalizowali skrupulatnie opinie w internetowych sklepach takich jak: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert. Następnie nasz dział redakcyjny zebrane materiały ubrał w ten ranking zmywarek, który właśnie oglądałeś/aś. Mamy nadzieje, że dzięki temu rankingowi zmywarek do naczyń wybiorą Państwo najlepszą zmywarkę w rozsądnej cenie dla siebie!

  Na jakie elementy zwrócić uwagę kupując zmywarkę do naczyń?

  Kupując zmywarkę do naczyń, należy wziąć pod uwagę kilka bardzo ważnych elementów. Przed zakupem koniecznie zwróć uwagę szczególnie na te rzeczy wybierając najlepszą zmywarkę do naczyń dla siebie

  • Klasa energetyczna zmywarki – Na rynku najwyższa klasa zmywarki to zmywarki A+++, która jest najoszczędniejszym urządzeniem. Dzięki temu parametrowi możemy sporo zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Z racji tego, że zmywarka chodzi dość często to warto wybierać zmywarkę do mycia naczyń z klasą energetyczna minimum A.
  • Szerokość zmywarki – to bardzo ważny parametr zmywarki do naczyń na który warto zwrócić uwagę. Na rynku najczęściej spotykamy zmywarki o szerokości 45 cm oraz 60 cm, gdzie warto zwrócić uwagę, że im szersza zmywarka tym większa pojemność urządzenia. 45 cm zmywarka dobrze się sprawdzi w przypadku singla, natomiast dla rodziny najlepszym wyborem będzie zmywarka o szerokości 60 cm.
  • Poziom hałasu – nikt z nas nie lubi głośnych urządzeń, dlatego warto zwrócić uwagę na poziom hałasu zmywarki, której chcemy kupić. Głośność zmywarek jest podawana w decybelach. Bardzo ciche urządzenia, które są dostępne na rynku osiągają poziom hałasu poniżej 45 dB. W przeciętnym mieszkaniu żadna zmywarka poniżej 49 dB nie będzie ogromnym problemem. Jeśli nie przepadasz za hałasem to wybierz zmywarkę do naczyń o najmniejszej ilości dB.
  • Zużycie wody na cykl – to bardzo ważny element na który warto zwrócić uwagę przed zakupem nowej zmywarki. Im mniejsze zurzycie wody podczas cyklu naszej zmywarki tym mniejsze rachunki za wodę.

  Najczęściej zadawane pytania o zmywarki:

  Jaką zmywarkę kupić 2023?

  Według naszego rankingu warto kupić zmywarkę Whirlpool WSFO 3O34 PF X, która zapewnia idealne rezultaty mycia przy najmniejszym możliwym hałasie

  Które zmywarki są najmniej awaryjne?

  Najmniejszą awaryjnością wśród zmywarek do mycia naczyń cieszą się tacy producenci jak BOSCH, Samsung i Whirlpool.

  Z jakiej firmy najlepiej kupić zmywarkę?

  Najlepiej jest kupić zmywarkę do mycia naczyń firmy Samsung jeśli dysponujemy odpowiednim budżetem.

  Jaka jest najlepsza zmywarka forum?

  Na forach internetowych najlepsze opinie zbierają zmywarki takich producentów jak Samsung, Siemens, Bosch i Beko.

  Czy zmywarka jest opłacalna?

  Zmywarka do mycia naczyń jest bardzo opłacalna jeśli porównujemy ją z myciem ręcznym. Zmywarka jest wstanie zaoszczędzić minimum 3-4x wody w porównaniu do mycia ręcznego.

  Jakie są ceny zmywarek do naczyń?

  Na rynku możemy znaleźć najtańszą zmywarkę do naczyń już za 1100 zł. Najdroższe zmywarki oscylują na poziomie 5000 zł wzwyż.

  Gdzie najtaniej można kupić zmywarkę?

  Najtaniej zmywarkę można kupić poprzez porównywarkę cen taką jak ceno oraz nokaut. Warto też sprawdzać ceny na popularnym serwisie aukcyjnym Allegro.

  Jakie są najwęższe zmywarki?

  Na rynku można znaleźć najwęższe zmywarki o szerokości ok. 45 cm.

  Paweł Zacharczuk

  Paweł Zacharczuk

  Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

  Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

  kontakt

  W tym tekście znajdują się linki afiliacyjne, które prowadzą do zewnętrznych stron. Za zakup z naszych linków lub kliknięcie w nasze linki i przejście do sklepów otrzymujemy wynagrodzenie prowizyjne, które pozwala nam rozwijać nasz serwis.

   

  5/5 - (35 votes)
  Opinie o rankingach