Zaznacz stronę

Aktualizacja: 11 kwietnia.2024 r.

Płyta gazowa do zabudowy to świetne rozwiązanie dla osób, które kochają tradycyjne gotowanie na wolnym ogniu. Wielu miłośników gotowania uważa, że tak przygotowywane potrawy są o wiele smaczniejsze i bardziej aromatyczne niż te przygotowywane na płycie indukcyjnej. Jeśli więc mamy możliwość podłączenia płyty gazowej w swojej kuchni to nie zastanawiajmy się tylko kupmy dobrą i niezawodną płytę gazową, którą bez problemu można wkomponować w nowoczesne meble kuchenne. Na rynku jest bardzo dużo modeli płyt gazowych do zabudowy o różnej jakości i parametrach technicznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że ciężko jest znaleźć najlepszą płytę gazową nie znając się na tego typu urządzeniach. Nasi eksperci przetestowali 150 modeli płyt gazowych do zabudowy różnych firm, aby zbudować rzetelny ranking płyt gazowych do zabudowy i ułatwić Ci wybór. Zobacz najlepsze płyty gazowe do zabudowy w naszym rankingu i wybierz najlepszą do swojej kuchni.

Płyty gazowe do zabudowy ranking najlepszych modeli

Miejsce 1

Płyta gazowa do zabudowy Electrolux KGG64362K

Płyta gazowa do zabudowy Electrolux KGG64362K

Pierwsze miejsce w naszym rankingu płyt gazowych do zabudowy zajmuje wysokiej jakości płyta Electrolux KGG64362K o szerokości 60 cm z 4 palnikami. Sprzęt, który zbiera same pozytywne opinie w internecie. Ciesz się gotowaniem bez przypadkowości, korzystając z płyty gazowej StepPower 600. Umożliwia ona precyzyjną regulację płomienia poprzez wybór jednego z 9 dostępnych ustawień. Dzięki temu łatwo przyrządzisz idealną potrawę bez potrzeby schylania się, aby sprawdzić wielkość płomienia. Elementy sterujące StepPower umożliwiają precyzyjną regulację płomienia palników kuchenki gazowej. Wybór jednego z 9 poziomów pozwala z łatwością ustawić właściwą wielkość płomienia. palniki gazowe Speed Burners to sposób na szybkie i efektywne gotowanie. W przeciwieństwie do konwencjonalnych palników gazowych, palniki Speed Burners wykorzystują do 20% mniej energii. Kierują one również płomień bezpośrednio tak, by grzać podstawy garnków i patelni, by gotować szybko. Wzbogać smak swoich potraw, korzystając z palnika Powerful Burner. Zapewnia on wysoką temperaturę, która pozwala idealne usmażyć krewetki lub przygotować aromatyczną pastę curry. Nadaj swojej płycie profesjonalny wygląd dzięki żeliwnym rusztom. Ich solidna konstrukcja zapewnia stabilne podparcie naczyniom, a wytrzymały materiał gwarantuje wieloletnią trwałość. Bezpieczna obsługa urządzenia dzięki funkcji automatycznego odcinania dopływu gazu. Szukając nowej płyty gazowej do zabudowy koniecznie sprawdź ten polecany sprzęt.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 2

Płyta gazowa do zabudowy Bosch Serie 6 PPH6A6B20

Płyta gazowa do zabudowy Bosch Serie 6 PPH6A6B20

Drugie miejsce w naszym rankingu zajmuje wyjątkowa płyta gazowa do zabudowy Bosch Serie 6 PPH6A6B20 o szerokości 60 cm. Uzyskanie odpowiedniej intensywności płomienia może być wyzwaniem. Właśnie dlatego płyty FlameSelect oferują dziewięć zdefiniowanych poziomów płomienia. Łatwa i precyzyjna regulacja temperatury pozwala zawsze uzyskać świetne rezultaty, zarówno przy smażeniu jak i gotowaniu na wolnym ogniu. Pokrętła mieczykowe: ułatwiają ergonomiczną obsługę. Precyzyjnie określone poziomy mocy w dziewięcioskalowej skali zawarte w pokrętłach płyt gazowych FlameSelect, pozwalają na łatwe sterowanie wielkością płomienia poprzez wybór konkretnej wartości. Prosto do perfeckcyjnych rezultatów. Płyta gazowa z możliwością zabudowy równo z powierzchnią blatu lub tradycyjnie. ilość palników gazowych: 4 szt. Strona lewa, tylny palnik: palnik standardowy do 1.75 kW (w zależności od rodzaju gazu) Stona lewa: palnik standardowy do 1.75 kW (w zależności od rodzaju gazu) Strona prawa, przedni palnik: palnik oszczędny do 1 kW (w zależności od gazu) Strona prawa, tylny palnik: palnik wok do 3.5 kW (w zależności od rodzaju gazu). Termoelektryczne zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu: odcina dopływu gazu do palnika, gdy płomień zgaśnie. Dysze ustawione na gaz ziemny 2E (20 mbar). Wymiary urządzenia (WxSxG mm): 58 x 590 x 520. Minimalna głębokość blatu roboczego: 30 mm. Moc przyłączeniowa: 8 kW. Wymagane wymiary montażowe wnęki (WxSxG mm) : 45 x 560 x (480 – 492). Długość przewodu zasilącego: 1 m.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 3

Płyta gazowa do zabudowy Gorenje GTW642SYB

Płyta gazowa do zabudowy Gorenje GTW642SYB

Płyta gazowa do zabudowy Gorenje GTW642SYB to trzecie najlepsze urządzenie w naszym zestawieniu płyt gazowych do zabudowy. Powiększona powierzchnia do gotowania (do 20%) i dłuższe odległości między palnikami zapewniają dużo miejsca dla garnków i patelni we wszystkich rozmiarach. Elegancka i płaska konstrukcja pozwala na łatwe przesuwanie i używanie bardzo dużych naczyń, z idealną stabilnością podczas wszystkich kulinarnych przygód. Masywne i eleganckie ruszty żeliwne ProGrids są wyjątkowo stabilne i odporne nawet na najwyższe temperatury. Zapewniają doskonałą funkcjonalność, trwałość i przyjazny dla użytkownika design w kuchni. Palnik WOK ze specjalnym kształtem korony gazowej kieruje płomień bezpośrednio na WOK i umożliwia jeszcze mocniejsze podgrzanie gotowanych potraw. Zapalanie palnika jedną ręką zapewnia dodatkowy komfort i łatwe sterowanie płytą gazową. Aby włączyć palnik gazowy, wystarczy wcisnąć pokrętło i obrócić do żądanego poziomu, podczas gdy druga ręka jest wolna. Szybko, prosto i wydajnie. Płyta gazowa do zabudowy Gorenje GTW642SYB to urządzenie bardzo dobrze oceniane w internecie co świadczy o jej wysokiej jakości.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 4

Płyta gazowa do zabudowy Haier HAVG75HB

Płyta gazowa do zabudowy Haier HAVG75HB

Płyta gazowa do zabudowy Haier HAVG75HB charakteryzuje się solidnym wykonaniem i nowoczesnym designem. Stylowe pokrętła i ciemne szkło dopełniają wyrafinowany wygląd płyt, podczas gdy Preci Flame pozwala na wybór 9 precyzyjnych ustawień temperatury dla każdego płomienia, w tym potężnego dużego palnika. Dzięki najwyższej jakości materiałom, które zostały wybrane ze względu na ich oszałamiającą estetykę, jak również solidną wytrzymałość, płyty gazowe na szkle są pięknym dodatkiem do każdej kuchni, uzupełniając przy tym wygląd innych urządzeń. Istnieje dokładnie 9 powodów, dla których kuchenka Preci przeniesie Twoją kuchnię na kolejny poziom. W rzeczywistości, jest to liczba różnych ustawień mocy do wyboru, dzięki czemu można dokładnie dostosować moc grzania do każdej potrawy. Znajdź swój poziom i zrób dzięki temu idealnie wysmażone lub ugotowane danie. Podwójny pierścień ognia na mocnym palniku gwarantuje bardziej równomierne rozprowadzenie ciepła pod garnkiem lub patelnią, co oznacza stabilniejszą temperaturę naczynia. Koniec z zimnymi krawędziami i gorącymi środkami – wszystko jest gotowane w tej samej temperaturze, i to w krótszym czasie! Żeliwne kratki w kolorze czarnym są doskonale zaprojektowane, aby uzupełnić wygląd powierzchni płyty grzewczej. Daje to nie tylko dużą wytrzymałość, ale także element stylowego wyrafinowania w Twojej kuchni.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 5

Płyta gazowa do zabudowy Siemens EP7A6QB90

Płyta gazowa do zabudowy Siemens EP7A6QB90

Płyta gazowa do zabudowy Siemens EP7A6QB90 to wysokiej klasy płyta, która jest wykonana ze szkła hartowanego i posiada wymiary 75.2 x 52 cm. Dla zapewnienia precyzji gotowania, technologia stepFlame oferuje regulację poziomu grzania za pomocą dziewięciostopniowej skali. Uzyskanie oczekiwanych wyników jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Gotowanie to przyjemność, gdy masz najlepsze składniki. Palnik na wok łączy korzyści gotowania na otwartym ogniu z zaletami unikalnej niemieckiej technologii gazowej marki Siemens. Palnik na wok o mocy 4 kW sprawia, że gotowanie jest szybsze, wygodniejsze i bardziej efektywne w przypadku szerokiej gamy posiłków, nawet przy dużych ilościach. Płytę gazową można zabudować na równym poziomie w blatach z kamienia naturalnego lub wykończonych płytkami. Ten rodzaj instalacji jest szczególnie elegancki i łatwy w czyszczeniu. Płytę można też zainstalować w sposób standardowy na powierzchniach drewnianych. Unikalne wzornictwo wykorzystujące piękno czarnego szkła hartowanego. Wysokiej jakości materiał i wykonanie – pełnopowierzchniowe żeliwne ruszty. Moc elementów grzewczych: 1 x 1.0 KW, 1 x 3.0 KW, 1 x 4.0 KW, 2 x 1.75 KW. Płyta gazowa do zabudowy Siemens EP7A6QB90 posiada termoelektryczne zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 6

Płyta gazowa do zabudowy Samsung NA75J3030AS

Płyta gazowa do zabudowy Samsung NA75J3030AS

Płyta gazowa do zabudowy Samsung NA75J3030AS to produkt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Pięć palników łącznie wytwarza imponującą moc 11,8 kW – jedną z najwyższych w swojej klasie. Nie tylko szybciej ugotujesz wodę, ale także w krótszym czasie usmażysz zachwycające smakiem potrawy. Palnik z potrójną koroną wytwarza płomień o wyższej temperaturze, za pomocą którego nie tylko szybciej przygotujesz potrawy, ale też łatwiej wydobędziesz pełnię ich smaku. Jest idealny do woków, dużych patelni, a także szybkiego smażenia na sposób chiński. Ruszt Endless Rail Grate umożliwia łatwe i bezpieczne przesuwanie naczyń. Możesz przesuwać nawet najcięższe garnki i patelnie, bez konieczności ich podnoszenia. Wbudowany czujnik wykrywa przypadkowe zgaśnięcie płomienia i automatycznie odcina dopływ gazu, by zapobiec jego ulatnianiu się. Nakładka na ruszt zaprojektowana z myślą o woku pozwoli Ci smażyć na nim bezpieczniej i efektywniej. Okrągły kształt doskonale pasuje do palnika, dzięki czemu patelnia jest stabilna, a ciepło równomiernie rozprowadzane.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 7

Płyta gazowa do zabudowy Amica PGCA6101APB

Płyta gazowa do zabudowy Amica PGCA6101APB

Płyta gazowa do zabudowy Amica PGCA6101APB to 4 palnikowa wysokiej jakości płyta, która zbiera same pozytywne recenzje w internecie. Planujesz imprezę i chcesz zaserwować gościom swoje ulubione azjatyckie danie przyrządzane w woku? Mając płytę gazową Amica z Palnikiem Wok, zrobisz to koncertowo! Palnik tego typu posiada potrójny płomień i doskonale nadaje się do przygotowywania dań w dużych garnkach, patelniach lub naczyniach typu wok. Pozwala na szybkie równomierne smażenie lub gotowanie, bez ryzyka przypalenia, niedosmażenia czy utraty substancji odżywczych. Organizacja w kuchni będzie łatwiejsza, jeśli do dyspozycji będziesz mieć duży palnik o mocy 2,8 kW. Duży palnik to większa powierzchnia grzania. Optymalnie wykorzystasz nawet duże garnki, dzięki czemu przyrządzisz odpowiednią ilość potrawy. W płytach gazowych Amica zastosowano nowoczesne, mocne i w pełni stabilne ruszty żeliwne, które dla wygody możesz myć w zmywarce. Kiedy zechcesz przesunąć garnek, zrobisz to bez obaw, że wraz z garnkiem przesunie się ruszt. Kiedy palnik przypadkowo zgaśnie, może się zrobić niebezpiecznie. Nie w przypadku płyt gazowych Amica, w których zastosowano specjalny zawór odcinający dopływ gazu. Płyty gazowe Amica zostały zaprojektowane w taki sposób, że usunięcie wszelkich zanieczyszczeń zajmie Ci chwilę. Wszystko za sprawą idealnie gładkiej powierzchni wykonanej z wysokiej jakości hartowanego szkła.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 8

Płyta gazowa do zabudowy Beko HILW64235S

Płyta gazowa do zabudowy Beko HILW64235S

Płyta gazowa do zabudowy Beko HILW64235S to urządzenie, którego nie mogło zabraknąć w naszym rankingu. Wysokiej jakości płyta gazowa do zabudowy w bardzo atrakcyjnej cenie. Teraz na płycie grzejnej możesz ugotować każdy posiłek szybciej i wydajniej. Palniki gazowe o wysokiej wydajności zużywają mniej gazu i umożliwiają szybsze gotowanie niż standardowe palniki. Dzięki temu ulubione dania możesz szybko podać na stół nawet w krótkim czasie. Płomień może łatwo zgasnąć, gdy nie ma cię w pobliżu, uwalniając niebezpieczny gaz do domu. Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu wykrywa, kiedy płomień palnika zostaje zgaszony przez zawartość garnka, która wykipiała, lub przez podmuch wiatru, a następnie odcina dopływ gazu. Płyta gazowa do zabudowy Beko HILW64235S posiada 4 palinki: 3 palniki gazowe i 1 palnik WOK. Posiadając tą płytę gazową nie musisz się martwić o zapałki bo model tej płyty został wyposażony w przydatną zapalarkę w pokrętle. Postaw na dobrą i niezawodną płytę gazową do zabudowy Beko HILW64235S.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 9

Płyta gazowa do zabudowy AEG HKB64420NB

Płyta gazowa do zabudowy AEG HKB64420NB

Płyta gazowa do zabudowy AEG HKB64420NB to płyta z palnikiem do woka i żeliwymi rusztami dla wymagających użytkowników. Zaawansowana technologia płyty gazowej StepPower umożliwia łatwe ustawienie elementów sterujących płomieniem na poziomie od 1 do 9, dzięki czemu do patelni i garnków dostarczana jest dokładna i stała temperatura bez konieczności pochylania się i sprawdzania wielkości płomienia. Technologia StepPower umożliwia precyzyjną regulację mocy, dzięki czemu ułatwia uzyskanie doskonałych efektów gotowania. Płyta gazowa z nowymi palnikami Mariane pozwala gotować szybciej przy ograniczeniu strat energii nawet o 20%. 4-kilowatowy palnik do woka generuje maksymalną ilość ciepła dzięki potrójnej głowicy, która przyspiesza gotowanie. Wysoka temperatura i szybkość obróbki cieplnej są istotnymi elementami dalekowschodniej kuchni. W razie potrzeby zapewnia je specjalny palnik do woka. Bezpieczne ruszty żeliwne o długiej żywotności sprawiają, że Twoje garnki i patelnie zawsze będą znajdować się w odpowiednim położeniu. Dodatkowo zapewniają profesjonalny wygląd płyty. Dzięki zintegrowanej zapalarce można zapalić palniki poprzez naciśnięcie i przekręcenie pokręteł płyty bez żadnych opóźnień.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 10

Płyta gazowa do zabudowy MPM MPM-60-GMH-18

Płyta gazowa do zabudowy MPM MPM-60-GMH-18

Nasz ranking najlepszych płyt gazowych do zabudowy zamyka wysokiej klasy płyta MPM MPM-60-GMH-18. Płyta gazowa MPM-60-GMH-18 posiada cztery palniki gazowe, które zostały umieszczone na czarnym, hartowanym szkle. Dla zwiększenia komfortu, pokrętła do sterowania funkcjami, znajdują się z przodu płyty. Szlifowane krawędzie idealnie podkreślają elegancki wystrój w nowoczesnej kuchni. Model MPM-60-GMH-18 wykonany jest z hartowanego szkła, przez co prezentuje się bardzo elegancko. Dzięki równej, gładkiej powierzchni czyszczenie płyty będzie łatwe i przyjemne. Dwa podwójne ruszty zapewniają stabilność dla naczyń, są także proste w utrzymaniu czystości. Zapomnij o szukaniu zapałek czy zapalniczek. Płyta MPM-60-GMH-18 została wyposażona w elektryczny zapalacz gazu, który znajduje się w pokrętle. Wystarczy przekręcić pokrętło aby zapalić palnik . Urządzenie posiada również zabezpieczenie przeciwwypływowe, co znaczy, że w przypadku zalania palnika czy zdmuchnięcia płomienia, dopływ gazu zostanie odłączony.

Ocena naszego eksperta: 9 / 10

Kochasz gotować na gazie i masz możliwość podłączenia płyty do gazu? Zainwestuj w wysokiej jakości płytę gazową do zabudowy, która będzie dobrze się prezentowała w nowoczesnej kuchni. Dla Ciebie przeanalizowaliśmy i przetestowaliśmy 150 urządzeń, aby wybrać 10 najlepszych do naszego rankingu. Porównaj najlepsze modele z naszego rankingu i wybierz najlepszą płytę gazową do zabudowy do swojej kuchni.

Paweł Zacharczuk |Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Jak powstał nasz ranking płyt gazowych do zabudowy?

Budując ten ranking płyt gazowych do zabudowy przetestowaliśmy i przeanalizowaliśmy 150 modeli różnych firm, aby wybrać tylko te najlepsze do naszego zestawienia. Testowaliśmy i analizowaliśmy płyty gazowe pod zabudowę takich firm jak: Bosch, Amica, Electrolux, Samsung, Whirlpool, Beko, Siemens, Teka, Indesit, Candy, AEG, MPM, Smeg, Miele, Franke, Haier, Finlux, Hoover, HAIER, TLC, Concept i wielu innych. Następnym krokiem podczasu budowy tego rankingu było przeanalizowanie opinii o płytach gazowych do zabudowy w internecie. Opinie o płytach gazowych do zabudowy sprawdzaliśmy w takich miejscach jak: w sklepach internetowych, na forach internetowych, na blogach z recenzjami, na Allegro i wielu innych miejscach. Wychodzimy z założenia, że jeśli jakiś sprzęt jest kiepski to opinie w internecie pokazują niezadowolenie użytkowników. Po tych wszystkich czynnościach sprawdzających usiedliśmy z naszym zespołem i uszeregowaliśmy ranking i opisaliśmy go prostym oraz zrozumiałym językiem. Ranking płyt gazowych do zabudowy naszego autorstwa jest stale aktualizowany przez nasz zespół ekspertów, dzięki czemu nie staje się przestarzały. Mamy nadzieje, że nasz ranking będzie pomocnym narzędziem przy poszukiwaniu dobrej i niezawodnej płyty gazowej pod zabudowę do Twojej kuchni.

Na jakie parametry zwrócić uwagę przy zakupie płyty gazowej do zabudowy?

Wybór i zakup wysokiej jakości płyty gazowej do zabudowy nie jest łatwą czynnością z racji tak wielu modeli dostępnych na rynku. Jak widać po opiniach w internecie możemy trafić na urządzenia wysokiej jakości jak i te gorszej jakości. Jaką płytę gazową do zabudowy kupić? Czym kierować się przy wyborze płyty gazowej do zabudowy? Jaką płytę do zabudowy wybrać? Zobacz nasz poradnik zakupowy, gdzie nasi eksperci wyjaśniają na jakie parametry trzeba zwrócić uwagę, aby wybrac dobrą i niezawodną płytę gazową do zabudowy.
 
Liczba pól grzewczych – Kupując płytę gazową do zabudowy musimy zwrócić uwagę na to ile chcemy mieć pól grzewczych w naszej płycie gazowej. Na rynku można spotkać płyty gazowe do zabudowy, które mają od 2 do 5 pól grzeczwych. Im więcej pól grzeczych tym więcej rzeczy można gotować, pogrzewać.
 
Wykonanie płyty grzewczej – Przed zakupem płyty gazowej do zabudowy warto zwrócić uwagę z czego wykonana jest płyta grzewcza. W tej kategorii urządzeń możemy spotkać płyty gazowe, które są wykonane z takich materiałów jak: stali nierdzewnej, szkła, emali, ceramiki. Najlepiej jest wybierać wśród modeli, które są wykonane ze szkła lub ceramiki bo łatwo jest utrzymać je w czystości.
 
Wykonanie rusztu – Szukając dobrej i niezawodnej płyty gazowej do zabudowy zwróć uwagę na to z czego wykonany jest ruszt płyty. Na rynku można spotkać płyty gazowe do zabudowy, które mają wykonany ruszt z żeliwa, emialiowany. Najpopularniejsze są urządzenia z rusztami żeliwnym bo sa najbardziej wytrzymałe.
 
Szerokość płyty gazowej – Jak każde urządzenie do zabudowy tak i płytę gazową pod zabudowę trzeba dopasować do miejsca, gdzie chcemy ją zamontować. Przed zakupem zwróć uwagę na szerokość płyty, która jest wyrażona w centymetrach. Na rynku można spotkać płyty gazowe do zabudowy, które mają szerokość od 29 cm do 90 cm.

 

Najczęściej zadawane pytania:

Co to jest płyta gazowa do zabudowy?

Płyta gazowa do zabudowy to typ płyty gazowej, którą montuje się w zabudowie kuchennej. Ten rodzaj płyty grzewczej wymaga podłączenia do przyłącza z gazem.

Jak działa płyta gazowa do zabudowy?

Płyta gazowa to urządzenie AGD, którego działanie polega na tym, że gaz doprowadzany jest do dysz poprzez przewód zasilający. Następnie gaz doprowadzony do dysz jest zapalany i tworzy płomień na którym gotuje się potrawy umieszczone na ruszcie.

Jakiej firmy płytę gazową do zabudowy kupić?

Kupując płytę gazową do zabudowy warto postawić na sprawdzoną firmę. Firmy, które produkują wysokiej jakości płyty gazowe do zabudowy to: Bosch, Amica, Electrolux, Samsung, Whirlpool, Beko, Siemens, Teka, Indesit, Candy, AEG, MPM, Smeg, Miele, Franke, Haier, Finlux, Hoover, HAIER, TLC, Concept.

Ile kosztuje plyta gazowa do zabudowy?

Ceny płyt gazowych do zabudowy są bardzo zróżnicowane. Najtańszą płytę gazową do zabudowy o standardowych wymiarach można kupić za ok. 600 zł. Za płytę gazową do zabudowy z górnej półki trzeba zapłacić ponad 5000 zł.

Czy płyty gazowe do zabudowy są bezpieczne?

Producenci dołożyli wszelkich starań, aby ich płyty gazowe do zabudowy były bezpieczne w codziennym użytkowaniu. W tych urządzeniach zadbano o bezpieczeństwo użytkownika poprzez: blokadę rodzicielską, wyłącznik bezpieczeństwa lub poprzez najczęściej stosowane zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu.

Jaką szerokość mają standardowe płyty gazowe do zabudowy?

Najpopularniejsza szerokość płyty gazowej do zabudowy wynosi 60 cm. Na rynku można też spotkać płyty gazowe o innej szerokości: 29 cm, 30 cm, 58 cm, 59 cm, 61 cm, 68 cm, 70 cm, 74 cm, 75 cm, 86 cm, 89 cm, 90 cm.

Gdzie kupić płytę gazową do zabudowy?

Płyty gazowe do zabudowy to bardzo popularne urządzenia, które można kupić w sklepach typu: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert. Oferty z tymi urządzeniami warto też sprawdzić na Allegro lub w porównywarkach cenowych.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W tym tekście znajdują się linki afiliacyjne, które prowadzą do zewnętrznych stron. Za zakup z naszych linków lub kliknięcie w nasze linki i przejście do sklepów otrzymujemy wynagrodzenie prowizyjne, które pozwala nam rozwijać nasz serwis.

 

Źródła:

https://www.whirlpool.pl/plyta-gazowa-whirlpool-4-palnikow-akwl-628nb-869991590350/p
https://www.bosch-home.pl/lista-produktow/PCP6A5M90
https://pl.gorenje.com/produkty/gotowanie-i-pieczenie/plyty-grzejne/HOB-BG6BB-G0B-GTW642SYB-GOR/p/000000000000737694
https://www.haier-europe.com/pl_PL/plyty-kuchenne/33802883/havg75hb/
https://www.siemens-home.bsh-group.com/pl/lista-produktow/gotowanie-i-pieczenie/plyty-grzewcze/plyty-gazowe/EP7A6QB90
https://www.samsung.com/pl/cooking-appliances/hobs/gas-hob-with-5-burners-na75j3030as-eo/
https://www.beko.com/pl-pl/produkty/p%C5%82yty-do-zabudowy/p%C5%82yta-do-zabudowy-gazowa-60-cm-hilw-64235-s
https://www.amica.pl/plyta-gazowa-na-szkle-pgca6101apb
https://www.aeg.pl/kitchen/cooking/hobs/gas-hob/hkb64420nb/
https://mpm.pl/pl/plyty-gazowe/983-plyta-gazowa-mpm-60-gmh-18-5903151003126.html

5/5 - (31 votes)
Opinie o rankingach