Zaznacz stronę

Aktualizacja: 10 kwietnia.2024 r.

Lodówki Multidoor czyli lodówki wielodrzwiowe, których ilość drzwi w zależności od modelu może być różna. Na rynku spotykamy najczęściej lodówki Multidoor, które są czterodrzwiowe, ale można też spotkać lodówki multidoor pięciodrzwiowe. Te wielkie chłodziarko-zamrażarki są idealne dla dużych rodzin, gdzie istnieje potrzeba ulokowania różnych produktów żywnościowych. W sklepach można spotkać niezawodne lodówki Multidoor oraz te gorszej jakości. Jaką lodówkę Multidoor wybrać? Jaka lodówka Multidoor jest najlepsza? Nasi eksperci przygotowali dla Państwa poradnik zakupowy po lodówkach multidoor, który pokaże na jakie parametry trzeba zwracać uwagę przy zakupie nowej lodówki wielodrzwiowej. Przetestowaliśmy i przeanalizowaliśmy dla Was większość lodówek Multidoor dostępnych na Polskim rynku, od takich producentów jak: Samsung, Hisense, Haier, Bosch, Whirpool, Amica, Gorenje, Toshiba, Mpm, Sharp i wielu innych, aby wybrać najlepsze modele do naszego rzetelnego rankingu lodówek Multidoor. Przed zakupem lodówki Multidoor koniecznie zobacz nasz stale aktualizowany ranking lodówek Multidoor, który został przygotowany przez ekspertów branżowych.

lodówka Multidoor

Miejsce 1

Lodówka Multidoor Samsung Family Hub RF65A977FSG/EF

Lodówka Multidoor Samsung Family Hub RF65A977FSG/EF

Pierwsze miejsce w naszym rankingu lodówek wielodrzwiowych zajmuje lodówka Multidoor Samsung Family Hub RF65A977FSG/EF. Wzbogać życie rodziny, udostępniając na Family Board wiadomości, komunikaty, ważne chwile, zdjęcia i wideo. Po prostu użyj ekranu głównego, by wyświetlać zdjęcia i filmiki, wrzucać naklejki, rysować oraz pisać (także odręczne) notatki, a także udostępniać plany dnia czy linki do stron internetowych. Oglądaj programy telewizyjne na tej lodówce Multidoor lub uzyskaj dostęp do treści online. Widżet sprawia, że możesz szybko uruchomić streaming wideo lub media społecznościowe. Aplikacja SmartView wyświetli ponadto treści z dowolnego telewizora Samsung Smart. W dowolnym miejscu i czasie sprawdź, co znajduje się w lodówce, używając w tym celu smartfona bądź ekranu głównego. Kamery wewnętrzne View Inside* pokażą, jakie produkty są w lodówce, możesz więc z łatwością skontrolować jej zawartość, nie otwierając drzwi – a nawet będąc na zakupach!. Zachowaj świeżość i smak różnych produktów, trzymając je w optymalnych warunkach. Cool Select+ to odrębnie sterowana strefa oferująca 5 wstępnie ustawionych trybów: Zamrażanie, Delikatne zamrażanie, Mięso/Ryby, Owoce/Warzywa oraz Napoje. Masz także do dyspozycji Flex Crisper przeznaczony do mięsa oraz Crisper+ stworzony z myślą o owocach i warzywach. Ciesz się szybkim i łatwym dostępem do orzeźwiająco schłodzonej wody – także smakowej. Beverage Center™ oferuje pozbawiony BPA automatycznie dopełniany pojemnik pełen przefiltrowanej wody, do której można dodać owoce lub zioła. Dzięki dystrybutorowi możesz w każdej chwili sięgnąć po szklankę orzeźwienia. Dual Auto Ice Maker wytwarza zarówno lód w kostkach, jak i w mniejszych Ice Bites™, które znacznie szybciej schładzają napoje. Jest w stanie wygenerować 2,8 kg lodu dziennie, a przechowywać nawet do 3,1 kg. Lodówka oferuje ponadczasowe, minimalistyczne wzornictwo o pięknych, płaskich drzwiach, dodatkowo podkreślone brakiem zewnętrznego dozownika wody. Technologia Digital Inverter automatycznie dostosowuje prędkość kompresora w zależności od zapotrzebowania na chłodzenie (aż 7 poziomów), aby zapewnić cichszą i wydajniejszą pracę, a jednocześnie zużywa mniej energii niż uniwersalny kompresor. Pojemność [l]: 387 chłodziarka + 250 zamrażarka. Roczne zużycie prądu: 457 kWh. Bezszronowa (No Frost): Pełny No Frost. Poziom hałasu [dB]: 37. Funkcje dostępne w tej lodówce Multidoor Samsung : Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Dystrybutor wody, Sterowanie smartfonem.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 2

Lodówka Multidoor HISENSE RQ760N4AFF

Lodówka Multidoor HISENSE RQ760N4AFF

Lodówka Multidoor HISENSE RQ760N4AFF o pojemności 352 chłodziarka + 233 zamrażarka litrów. Chłodziarka Hisense, z kultowym projektem drzwi krzyżowych, oferuje trzy różne strefy temperatur – lodówkę, zamrażarkę oraz strefę konwersji. Nowoczesny, elektroniczny dystrybutor stanowi najwygodniejszy sposób, aby zawsze mieć do dyspozycji świeżą, chłodną wodę. Wystarczy umieścić szklankę bezpośrednio pod dozownikiem i poczekać aż się napełni. Innowacyjna technologia Total No Frost równomiernie dysponuje zimnym powietrzem w całej lodówce i zamrażarce, aby zapobiec tworzeniu się kryształków lodu. Zapewnia odpowiednie warunki przechowywania, dzięki czemu żywność pozostaje dłużej świeża i zdrowa. Dzięki inteligentnemu systemowi Multi Air Flow, zimne powietrze jest rozprowadzane po całym wnętrzu urządzenia. Ta technologia zapewnia utrzymanie stałej, optymalnej temperatury w całej chłodziarko-zamrażarce, co pozwala utrzymać produkty spożywcze w doskonałym stanie – na każdej półce oraz we wszystkich szufladach. Funkcja super cool pozwala szybko zbić wewnętrzną temperaturę i utrzymuje ją w komorze lodówki na poziomie +2 ℃ przez 6 godzin. Jest to świetny sposób na zachowanie smaku, koloru i wartości odżywczych świeżych produktów. Lodówka Multidoor HISENSE RQ760N4AFF posiada tryb wakacyjny, który działa tak, że w tym trybie komora lodówki ustawi temperaturę na 15 ℃, dzięki czemu możesz w pełni cieszyć się wakacyjnymi wojażami – bez troski o wysokie zużycie energii w domu. Nowoczesne sprężarki inwertowe mierzą warunki, panujące w lodówce i odpowiednio dostosowują moc chłodzenia tak, aby zapewnić stabilną temperaturę, oszczędność energii oraz cichą pracę, jednocześnie wydłużając żywotność urządzenia. Powiadomienie dźwiękowe o otwartych drzwiach. Łatwy w obsłudze ekran LED sprawia, że sterowanie temperaturą i trybami chłodzenia jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej!

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 3

Lodówka Multidoor LG ThinQ GMX945MC9F

Lodówka Multidoor LG ThinQ GMX945MC9F

3 miejsce w rankingu najlepszych lodówek Multidoor zajmuje lodówka LG ThinQ GMX945MC9F o pojemności 365 chłodziarka + 273 zamrażarka litrów. Door-in-Door™ zmienia się w InstaView Door-in-Door™. Wystarczy dwa razy stuknąć szklany panel, aby oświetlić wnętrze bez straty zimnego powietrza. Szybki dostęp do ulubionych produktów dzięki technologii LG InstaView Door-in-Door™. Surround Cooling cyrkuluje zimnym powietrzem w chłodziarce, aby utrzymać Twoje produkty jeszcze bardziej świeże. Surround Cooling cyrkuluje zimnym powietrzem w chłodziarce, aby utrzymać Twoje produkty jeszcze bardziej świeże. Unikatowy system oczyszczania powietrza minimalizuje zapachy wewnątrz lodówki. Dezodoryzator węglowy z wentylatorem aktywnie wymusza przepływ powietrza przez filtr i wysyła je z powrotem przewodami Fresh Shower przez trzy poziomy półek. Dwustopniowy filtr powietrza pełni funkcję systemu cyrkulacji powietrza i usuwającego nieprzyjemne zapachy z lodówki. Opracowana przez firmę LG sprężarka liniowa z inwerterem zrewolucjonizowała główny mechanizm lodówki, zapewniając oszczędność energii do 32%, najwyższą 10-letnią trwałość i optymalną kontrolę temperatury. Inteligentny system przechowywania umożliwia grupowanie produktów według typu, pozwalając na doskonałą organizację kuchni. Nowoczesny system wytwarzania lodu jest wbudowany w drzwi lodówki, dzięki czemu zapewnia dużo miejsca i jednocześnie pozwala na przechowywanie produktów na drzwiach. Dzięki składanej półce bez problemu włożysz do lodówki wysoki i duży przedmiot, taki jak butelka czy garnek. Technologia LG Smart ThinQ™ umożliwia kontrolowanie i diagnozowanie lodówki za pomocą smartfona, nawet spoza domu.

 

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 4

Lodówka Multidoor HAIER HB26FSNAAA

Lodówka Multidoor HAIER HB26FSNAAA

Lodówka Multidoor HAIER HB26FSNAAA o pojemności 484 chłodziarka + 266 zamrażarka litrów to najdroższa lodówka Multidoor w naszym rankingu, ale za najlepsze urządzenie trzeba zapłacić odpowiednie pieniądze. Innowacyjna technologia Total No Frost marki Haier zapobiega powstawaniu szronu w chłodziarko-zamrażarce. Specjalna osłona nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki w trakcie procesu odszraniania. Technologia chroni zamrożoną żywność i zapobiega stratom energii. Wybór lodówek klasy E firmy Haier oznacza oszczędność energii, poprawę wydajności i dbałość o środowisko. -20% zużycia w porównaniu z klasą F. MyZone to efekt zaangażowania firmy Haier w ciągłe doskonalenie, innowacyjność i wyprzedzanie oczekiwań klientów. Zaawansowana technologicznie szuflada My Zone Plus, wyposażona w ułatwiające życie technologie Fresher Techs®, pozwala za jednym dotknięciem stworzyć optymalne warunki dla przechowywanych w niej produktów. W zależności od aktualnych potrzeb możemy ustawić temperaturę w szufladzie w zakresie od -1°C do +3°C. Przedział od -1°C do 0°C jest idealny dla mięs, +1°C do +2°C dla warzyw, a +3°C to najlepsza temperatura dla owoców. Doskonała technologia zastosowana przy opracowywaniu inwerterowych kompresorów do lodówek firmy Haier gwarantuje, że ​​wibracje są znacznie zmniejszone podczas pracy, dzięki czemu są mniej hałaśliwe, a jednocześnie zapewniają wyjątkową efektywność energetyczną i superszybkie chłodzenie. System Haier Daylight LED oświetla zawartość Twojej lodówki, sprawiając, że każdy jej zakamarek jest doskonale widoczny. Szuflady Easy Access nie tylko umożliwiają szybki i łatwy dostęp do zamrożonych produktów. Pozwalają o wiele wygodniej przeglądać zawartość zamrażarki w porównaniu do urządzeń ze zwykłymi drzwiami na zawiasach. Ponadto ergonomiczna konstrukcja szuflad zapobiega wydostawaniu się zimnego powietrza przy otwieraniu, co zmniejsza straty energii o nawet 60%. System ABT – eliminuje 99,9% zarazków. 15 lat gwarancji na kompresor.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 5

Lodówka Multidoor BOSCH KFN96VPEA

Lodówka Multidoor BOSCH KFN96VPEA

Lodówka Multidoor BOSCH KFN96VPEA to niezawodne urządzenie ze stali szklachetnej z powłoką AntiFingerprint o pojemności 405 chłodziarka + 200 zamrażarka litrów. Większe wnętrze sprawia, że bez problemu możesz zobaczyć całą zawartość lodówki oraz zapewnia większą elastyczność zagospodarowania. Przestronna strefa VitaFresh XXL <0°C> oferuje idealne warunki do przechowywania świeżej żywności. Utrzymuje temperaturę niższą dla mięsa i ryb oraz zapewnia wyjątkową świeżość owocom i warzywom w szufladzie z perfekcyjnie dobranym poziomem wilgotności. Dzięki High-Glossy Backwall błyszczącej ściance tylnej z Multi Airflow wilgotność i temperatura są równomiernie rozprowadzane w całym obszarze chłodzenia, od pojemników na drzwiach po tylne rogi. Równomierny obieg suchego zimnego powietrza zapobiega tworzeniu się lodu w całym wnętrzu chłodziarko-zamrażarki. W rezultacie na tylnej ściance lodówki nie gromadzi się lód, a szuflady zamrażarki można zawsze łatwo otwierać i zamykać bez warstwy lodu. Funkcja No Frost nie tylko zapobiega powstawaniu lodu, ale również eliminuje potrzebę ręcznego rozmrażania. Inteligentna technologia inwerterowa to niezawodność i oszczędność. Czujniki temperatury stale monitorują temperaturę wewnątrz i na zewnątrz wbudowanej chłodziarki. Wykryte zmiany są natychmiast przekazywane do układu elektronicznego, co gwarantuje dopasowanie tempa pracy sprężarki odpowiednio do bieżącej sytuacji. Zastosowanie diod LED to zupełnie nowa koncepcja oświetlenia wnętrza chłodziarki zapewniająca równomierne rozłożenie światła w jej wnętrzu. Trwałe, energooszczędne diody LED automatycznie oświetlają wnętrze wspaniałym białym światłem oraz zapewniają komfortowe jasne, jednolite i nieoślepiające oświetlenie wnętrza. Aktywacja funkcji Super chłodzenie przed zrobieniem zakupów obniży temperaturę na krótki czas, aby świeże produkty mogły być przechowywane w odpowiedniej temperaturze. Temperaturę można obniżyć, naciskając przycisk (maksymalnie do 2°C). Aby zapobiec nadmiernemu zużyciu energii, funkcja wyłącza się automatycznie po upływie około 6 godzin. Sygnał alarmowy, gdy drzwi nie są zamknięte lub wystąpi inny błąd.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 6

Lodówka Multidoor Beko GN1406231XBN

Lodówka Multidoor Beko GN1406231XBN

Lodówka Multidoor Beko GN1406231XBN o pojemności 376 chłodziarka + 196 zamrażarka litrów. Dzięki innowacyjnej konstrukcji sprężarka inwerterowa ProSmart™ zapewnia szybsze chłodzenie przy mniejszym zużyciu energii i cztery razy cichszą pracę w porównaniu ze zwykłymi sprężarkami chłodniczymi. Urządzenie szybciej dostosowuje się do wahań temperatury, zapewnia dłuższą świeżość żywności i jednocześnie pozwala zaoszczędzić na rachunkach za energię. Szybkie mrożenie w lodówce Beko zapewnia szybkie zmrażanie nowo włożonego pożywienia, w sposób zdrowszy oraz nie wpływający na temperaturę wcześniej przechowywanego jedzenia. Chłodziarki Beko wyposażone w „Alarm otwartych drzwi” ostrzegą Cię przed pozostawieniem uchylonych lub niedomkniętych drzwi. Tryb wakacyjny dostępny w tej lodówce Multidoor pozwala zaoszczędzić energię, wyłączając część chłodząca, ale utrzymując działanie zamrażarki. System chłodzenia No-frost. Typ wyświetlacza LED. Klasa energetyczna F. Poziom hałasu [dB]: 39. Wymiary (WxSxG) [cm]: 182 x 90.8 x 70.5.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 7

Lodówka Multidoor HAIER HTF-508DGS7

Lodówka Multidoor HAIER HTF-508DGS7

Lodówka Multidoor HAIER HTF-508DGS7 to wysokiej jakości lodówka, która musiała się znaleźć w naszym rankingu lodówek multidoor. Lodówka Multidoor HAIER HTF-508DGS7 o klasie energetycznej F i pojemności 360 l chłodziarka + 177 l zamrażarka. Czterodrzwiowe chłodziarki Cube 83 o szerokości 83 cm wyróżniają się atrakcyjnym, nowoczesnym wzornictwem, które podkreśla piękno każdego projektu kuchni, a przedziały wewnętrzne umożliwiają dostosowanie do Twoich szczególnych wymagań dotyczących przechowywania. Pionowe drzwi chłodziarki i zamrażarki zapewniają lepszą widoczność przechowywanej w niej żywności. Dzięki temu spędzasz mniej czasu na znajdowaniu artykułów, co zmniejsza wahania temperatury i zużycie energii, a także pozwala utrzymać wysoką jakość przechowywanego jedzenia na dłużej. Chłodziarki Haier Cube 83 Series 7 gwarantują doskonałe przechowywanie żywności dzięki specjalnym strefom umożliwiającym zarządzanie temperaturą i/lub wilgotnością, a także innym rozwiązaniom zarówno w lodówce, jak i zamrażarce. Wybór lodówek klasy F firmy Haier oznacza oszczędność energii, poprawę wydajności i dbałość o środowisko. Fresher Techs to innowacyjne technologie opracowane na wyłączność przez firmę Haier, które mają jeden cel: zachowanie świeżości i smaku żywności na dłużej. Switch Zone może działać zarówno jako chłodziarka, jak i zamrażarka – do Ciebie należy decyzja, jak chcesz jej używać. Potrzebujesz trochę więcej miejsca w lodówce? Specjalna strefa Switch Zone daje możliwość swobodnego przełączania pomiędzy chłodzeniem, a zamrażaniem w tym samym obszarze lodówki. Za pomocą cyfrowego wyświetlacza, znajdującego się na drzwiach urządzenia, można zmienić ustawienie temperatury w zakresie od -18°C do +5°C, w zależności od tego, czy potrzebna jest większa przestrzeń do zamrażania, czy do chłodzenia. MyZone to efekt zaangażowania firmy Haier w ciągłe doskonalenie, innowacyjność i wyprzedzanie oczekiwań klientów. Zaawansowana technologicznie szuflada My Zone Plus, wyposażona w ułatwiające życie technologie Fresher Techs®, pozwala za jednym dotknięciem stworzyć optymalne warunki dla przechowywanych w niej produktów. W zależności od aktualnych potrzeb możemy ustawić temperaturę w szufladzie w zakresie od -1°C do +3°C. Przedział od -1°C do 0°C jest idealny dla mięs, +1°C do +2°C dla warzyw, a +3°C to najlepsza temperatura dla owoców. Praktyczna szuflada Humidity Zone utrzymuje świeżość delikatnej żywności dwa razy dłużej. Innowacyjna technologia Total No Frost marki Haier zapobiega powstawaniu szronu w chłodziarko-zamrażarce. Specjalna osłona nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki w trakcie procesu odszraniania. Technologia chroni zamrożoną żywność i zapobiega stratom energii – dzięki temu konserwacja urządzenia staje się jeszcze prostsza!

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 8

Lodówka Multidoor Toshiba GR-RF610WE-PMS

Lodówka Multidoor Toshiba GR-RF610WE-PMS

Lodówka Toshiba GR-RF610WE-PMS o pojemności 341 chłodziarka + 170 zamrażarka litrów to bardzo ciekawy sprzęt w naszym rankingu niezawodnych lodówek Multidoor. Ten model lodówki posiada 2 niezależne systemy chłodzenia. Systemy TOSHIBA Dual Cooling kontrolują temperaturę w lodówce i zamrażarce zupełnie niezależnie, co zapewnia utrzymanie stabilnej temperatury w obu urządzeniach, a także niemieszanie się zapachów. Pure BIO z modułem plazmowym wytwarza jony i elektrony, które zabijają bakterie, neutralizują zapachy i oczyszczają chłodne powietrze, aby żywność zachowała świeżość na dłużej. Wskaźnik usuwania trimetyloaminy wynosi > 90%, a wskaźnik usuwania Staphylococcus i bakterii E. coli > 99%. Komora Moisture Zone zapewnia 2 poziomy wilgotności (warzywa wymagają wyższej wilgotności niż owoce), a komora Flexible Zone – 3 poziomy temperatury (warzywa i owoce wymagają wyższej temperatury niż suche produkty czy napoje). Czujniki radarowe automatycznie wykrywają różnice temperatur żywności, niezależnie regulują temperaturę wewnątrz lodówki i zapobiegają nadmiernym wahaniom temperatury. Dzięki specjalnej konstrukcji wylotu powietrza, powietrze rozprowadzane jest dookoła a zimno nie uderza bezpośrednio w żywność. Nadmuch 360 ° zapobiega utracie wilgotności i dłużej utrzymuje świeżość. Lodówka TOSHIBA jest wyposażona w 2 inwertery: inwerter sprężarki i inwerter wentylatora, które pracują z tą samą częstotliwością, aby zapewnić szybkie i jednolite chłodzenie. AlloyCooling™ to technologia chłodzenia 360°, która obniża temperaturę znacznie szybciej, jednolicie chłodząc lodówkę.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 9

Lodówka Multidoor Amica FY5059.6DFX

Lodówka Multidoor Amica FY5059.6DFX

Lodówka Amica FY5059.6DFX o pojemności 276 chłodziarka + 144 zamrażarka. Specjalne światło ultrafioletowe UV Hygiene Technology w połączeniu z katalizatorem, ogranicza ilość bakterii odpowiedzialnych za rozkład żywności. Światło UV jonizuje też powietrze w chłodziarce, redukując nieprzyjemne zapachy. Takie rozwiązania sprawiają, że produkty przechowywane w lodówce są dłużej świeże. Technologia Total NoFrost zapewnia stałą kontrolę poziomu wilgotności zarówno w chłodziarce jak i zamrażarce, co oznacza brak szronu w środku. Wykorzystaj IceMaker – wystarczy, że użyjesz pokrętła, a kostki lodu same wypadną z foremek do praktycznego pojemnika. Szybko i łatwo możesz przenieść go w dowolne miejsce, by móc wykorzystać kostki lodu w każdej chwili. Lodówki Amica z funkcją cichej pracy skonstruowane są tak, by jak najbardziej ograniczyć poziom hałasu generowanego przez mechaniczne elementy. Takie rozwiązanie zapewnia codzienny komfort wszystkim domownikom. Amica wyposażyła swoje lodówki w Sterowanie sensorowe! Intuicyjny i łatwy w obsłudze panel sterujący z wyświetlaczem LED i czujnikami dotyku ułatwia precyzyjne sterowanie temperaturą. Łatwo możesz nastawić niezależną temperaturę dla chłodziarki i zamrażarki, a także wygodnie korzystać z innych dodatkowych funkcji. Funkcja Wakacje pozwoli Ci na przełączenie chłodziarki w tryb oszczędny, gdy planujesz dłuższą nieobecność w domu. Zabezpieczenie przed podwyższeniem temperatury w urządzeniu. Zabezpieczenie przed popsuciem się przechowywanych w lodówce produktów, oszronieniem urządzenia i koniecznością rozmrażania. Alarm uruchomi się gdy drzwi są otwarte dłużej niż 90 sekund. Półki wykonane są z hartowanego szkła, co nie tylko zwiększa ich twardość i zmniejsza kruchość, ale zapewnia bezpieczeństwo nawet przy większym ciężarze.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 10

Lodówka Multidoor SHARP SJ-FS820VBK

Lodówka Multidoor SHARP SJ-FS820VBK

Lodówka Multidoor SHARP SJ-FS820VBK o pojemności całkowitej 678 litrów. Głębokie pojemniki na drzwiach oraz wygodne pułki gwarantują swobodę przechowywania żywności. Opatentowany, unikatowy mechanizm otwierania drzwi. Automatyczna kostkarka do lodu, która nie zajmuje dużo miejsca. Odpowiednie zabezpieczenie przed dziećmi pozwala obsługiwać panel sterowania tylko tym, którzy naprawdę się na tym znają. Chłodziarki Sharp są w stanie zmieścić naprawdę dużo. W głębokich kieszeniach na drzwiach z powodzeniem zmieszczą się 2- a nawet 5-litrowe butle. Moduł pochłaniający zapachy to małe i sprytne urządzenie czyści przepływające powietrze, usuwając z niego przykre zapachy, które mogły powstać we wnętrzu chłodziarki. Nie musisz się już obawiać, że intensywny aromat sera przejdzie na inne przechowywane potrawy. Jeśli drzwi chłodziarki pozostają zbyt długo otwarte, sygnał dźwiękowy przypomni Ci o tym, chroniąc Twoje rachunki i przechowywaną żywność. Lodówka Multidoor SHARP SJ-FS820VBK będzie chłodziła szybciej niż inne, zużywając równocześnie mniej energii, dzięki inwerterowi. Będzie pracować ciszej, nie zakłócając spokoju domowników. Dzięki delikatnemu oświetleniu LED żywność jest podświetlona delikatnie a zarazem wyraźnie, więc swobodnie odnajdziesz swoją ulubioną przekąskę nawet w środku nocy. System No Frost Airflow.

Ocena naszego eksperta: 9 / 10

Miejsce 11

Lodówka Multidoor Whirlpool WQ9B2L

Lodówka Multidoor Whirlpool WQ9B2L

Lodówka Multidoor Whirlpool WQ9B2L o pojemności chłodziarki / zamrażarki (l): 409 / 268. To bardzo cicha lodówka Multidoor, która emituje hałas na poziomie 37 dB. Innowacyjna technologia EnergySaving zastosowana w tej lodówce Multidoor zapewnia superszybkie przywracanie temperatury, gwarantujące małe zużycie energii i długotrwałą świeżość. Technologia 6. Zmysł zasilana przez kompresor inwerterowy zapewnia precyzyjną i stałą kontrolę temperatury. Kiedy temperatura się zmienia, czujnik aktywuje sprężarkę, która szybko ją przywraca do pierwotnego stanu. Przestronny przedział FlexiFreeze dostosowuje się do twoich potrzeb, umożliwiając wybór właściwego poziomu temperatury dla przechowywanych rzeczy. Delikatne mrożenie – 7°C: unikaj rozmrażania jedzenia, które zjesz w ciągu tygodnia. Możesz umieścić jedzenie na patelni bezpośrednio z zamrażarki. Średnie mrożenie -12°C: przechowuj lody i desery gotowe do podania. Głębokie mrożenie -18°C: zachowaj wartość odżywczą jedzenia na długo. Przechowuj poszczególne produkty spożywcze zgodnie z temperaturą ich przechowywania, dzięki różnym strefom temperatury. Funkcja ZenMode w okapach Whirlpool to gwarancja wyjątkowo cichej pracy, zaledwie na poziomie 37,5 dB, oraz dużej wydajności Twojego urządzenia. Technologia NoFrost zmniejsza wilgotność w zamrażalniku i zapobiega zbieraniu się lodu. Wbudowane czujniki automatycznie dostosowują temperaturę chłodzenia, aby przywrócić żądaną temperaturę żywności w o połowę krótszym czasie. Lodówka Whirlpool ma elektroniczny system sterowania, który zapewnia stałe utrzymanie prawidłowych parametrów, a więc doskonałą pracę urządzenia i kontrolę temperatury. Energooszczędne diody LED rozprowadzają światło równomiernie po komorze lodówki, dzięki czemu łatwiej jest znaleźć to, czego się szuka.

Ocena naszego eksperta: 9 / 10

Mój zespół poświęcił 4 tygodnie na zbudowanie tego rzetelnego rankingu lodówek multidoor. Mam nadzieje, że ranking stworzony przez mój zespół ekspertów znacznie ułatwi Ci wybór najlepszej lodówki wielodrzwiowej i oszczędzi Twój cenny czas. Życzę udanych zakupów!

Paweł Zacharczuk |Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Jak powstał ranking najlepszych lodówek multidoor?

Tworząc ten najlepszy ranking lodówek multidoor nasi pracownicy przetestowali osobiście i przeanalizowali ponad 50 najlepszych lodówek multidoor dostępnych na rynku, aby wybrać najlepsze urządzenia do tego rankingu. Do testów i analiz wzieliśmy lodówki multidoor od takich producentów jak: Samsung, Hisense, Haier, Bosch, Whirlpool, Amica, Gorenje, Toshiba, MPM, Sharp, Midea, Concept, Sam Cook, Tcl, LG, Beko i kilku innych. Po przeprowadzonych testach i analizie lodówek multidoor skupiliśmy się na prześwietleniu opinii dostępnych w internecie na temat każdej lodówki wielodrzwiowej: na forach internetowych, Allegro, stronach producentów oraz w sklepach internetowych, takich jak: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych. Po wszystkich tych czynnościach przekazaliśmy zebrane informacje do naszych redaktorów, którzy stworzyli ten ranking najlepszych lodówek multidoor. Ranking lodówek multidoor jest kilka razy aktualizowany, aby móc wyświetlać tylko najlepsze urządzenia na rynku. Mamy nadzieje, że zakup nowej lodówki multidoor z tym rankingiem będzie znacznie łatwiejszy niż samodzielna analiza i wertowanie setek stron internetowych w poszukiwaniu sprawdzonych informacji.

Jaką lodówkę multidoor wybrać? Czym kierować się przy zakupie?

Zakup nowej lodówki multidoor może nie być łatwym zadaniem dla osoby, która pierwszy raz kupuje tego typu urządzenie do swojego mieszkania lub domu. Na rynku można spotkać lodówki multidoor o różnych parametrach, funkcjach, programach. Jak wybrać najlepszą lodówkę wielodrzwiową? Na co zwrócić uwagę przy zakupie lodówki multidoor? Jeśli zadajesz sobie tego typu pytania przed zakupem lodówki to koniecznie sprawdź nasz poradnik zakupowy po lodówkach multidoor. W poradniku zakupowym nasi eksperci wyjaśniają jakie parametry są ważne przy wyborze lodówki multidoor.

Klasa energetyczna lodówki multidoor – to jeden z najważniejszych parametrów na który trzeba zwrócić uwagę kupując lodówkę multidoor. Klasa energetyczna informuje nas o zużyciu prądu przez naszą lodówkę wielodrzwiową. Z racji tego, że lodówka jest urządzeniem, które na stałe podłączone do sieci warto wybrać urządzenie, które ma klasę jak najbliższą klasę literce A. Na rynku spotykamy urządzenia, które mają klasy energetyczne od A do G.

Poziom hałasu lodówki multidoor – bardzo ważny parametr, który warto wziąć pod uwagę kupując każde urządzenie do mieszkania lub domu. Parametr ten informuje nas o tym jak głośne jest urządzenie. Parametr ten jest wyrażany w decybelach [dB]. Na rynku można spotkać lodówki multidoor, które emitują poziom hałasu od 35 do 44[dB].

Pojemność lodówki multidoor – przed zakupem lodówki zwróćmy uwagę na pojemność komory schładzania i komory mrożącej, która jest wyrażona w litrach. Parametr ten informuje ile wynosi pojemność chłodziarki i zamrażarki w naszej lodówce multidoor.

Liczba termostatów lodówki multidoor – termostaty są odpowiedzialne za regulację temperatury w naszej lodówce. Warto wybrać lodówkę multidoor z minimum dwoma termostatami co umożliwi nam ustawienie innej temperatury dla chłodziarki a jeszcze inną dla zamrażarki. Na rynku można spotkać urządzenia, które mają 1, 2 lub 3 termostaty.

Funckje lodówki multidoor – Nowoczesne lodówki multidoor są wyposażone w różne przydatne funkcje, które znacznie ułatwiają użytkowanie tych lodówek. Najczęściej spotykamy takie funkcje lodówek multidoor, jak: Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Alarm niedomkniętych drzwi, Alarm podwyższonej temperatury, NoFrost.

 

Najczęściej zadawane pytania o lodówki Multidoor:

Co to jest lodówka Multidoor?

Lodówka Multidoor to lodówka wielodrzwiowa, która może być trzy-, cztero- lub nawet pięciodrzwiowa. Najczęściej spotykamy lodówki czterodrzwiowe.

Ile kosztuje lodówka Multidoor?

Najtańsze lodówki Multidoor to urządzenia od producenta MPM. Najtańszą lodówkę Multidoor możemy kupić za niecałe 2900 zł (Lodówka MPM 434-SBF-04). Najdroższa lodówka Multidoor kosztuje ponad 13 000 zł. Jest to lodówka Multidoor HAIER HB26FSNAAA. Zakup lodówki Multidoor trzeba dostosować do własnych możliwości finansowych.

Czy lodówki Haier Multidoor posiadają Total No frost?

Lodówki Haier Multidoor posiadają innowacyjną technologię Total No frost. Specjalna osłona nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki w trakcie procesu odszraniania. Technologia chroni zamrożoną żywność i zapobiega stratom energii – dzięki temu konserwacja urządzenia staje się jeszcze prostsza!

Jaka jest najszersza dostępna Lodówka Haier Multidoor?

Najszersze lodówki Haier Multidoor to modele FD 100 Series 7, gdzie ich szerokość wyrażona w milimetrach wynosi 1005. Najszersze lodówki Multidoor od Haier to modele: Multidoor FD 100 Series 7 HB26FSSAAA oraz Multidoor FD 100 Series 7 HB26FSNAAA.

Czy lodówki Haier Multidoor posiadają certyfikaty VDE?

Lodówki Haier Multidoor posiadają certyfikaty VDE co jest zaznaczone w opisie lodówek na stronie producenta poprzez ten dopisek *zgodnie z certyfikatem VDE N°ID.40046454

Jakie są lodówki Multidoor na rynku?

Na rynku dostępne są takie lodówki wielodrzwiowe jak: Lodówki Multidoor Samsung, Lodówki Multidoor Hisense, Lodówki Multidoor Haier, Lodówki Multidoor Bosch, Lodówki Multidoor Whirlpool, Lodówki Multidoor Amica, Lodówki Multidoor Gorenje, Lodówki Multidoor Toshiba, Lodówki Multidoor MPM, Lodówki Multidoor Sharp, Lodówki Multidoor Midea, Lodówki Multidoor Concept, Lodówki Multidoor Sam Cook, Lodówki Multidoor Tcl, Lodówki Multidoor LG, Lodówki Multidoor Beko.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W naszych rankingach znajdują się linki reklamowe, dzięki którym zarabiamy i utrzymujemy ten portal. Kupując sprzęt AGD/RTV za pomocą linków reklamowych w naszym rankingu wspierasz rozwój naszego serwisu.

 

Źródła:

https://www.samsung.com/pl/refrigerators/french-door/rf9000jc-637l-black-rf65a977fsg-ef/
https://www.ceneo.pl/103114469
https://www.lg.com/pl/lodowki/lg-gmx945mc9f
https://www.haier-europe.com/pl_PL/multidoor/34003947/hb26fsnaaa/
https://www.bosch-home.pl/lista-produktow/chlodzenie-i-zamrazanie/chlodziarko-zamrazarki/chlodziarko-zamrazarki/KFN96VPEA
https://www.beko.com/pl-pl/produkty/ch%C5%82odziarko-zamra%C5%BCarki/ch%C5%82odziarko-zamra%C5%BCarka-multi-door-90-8-cm-gn1406231xbn
https://www.haier-europe.com/pl_PL/multidoor/34003512/htf-456dn6/
http://toshiba-lifestyle.pl/pl/gr-rf610we-pms/
https://www.amica.pl/chlodziarko-zamrazarka-wolnostojaca-fy5059-6dfx
https://www.ceneo.pl/25218782
https://www.whirlpool.pl/lodowka-amerykanska-sidebyside-whirlpool-kolor-inox-wq9-b2l-859991566430/p

5/5 - (40 votes)
Opinie o rankingach