Zaznacz stronę

Płyta gazowa 5-palnikowa to niestandardowe ale bardzo praktyczne rozwiązanie coraz częściej wybierane przez klientów. Choć płyty indukcyjne są zdecydowanie bardziej popularne co z pewnością wynika z faktu, że w nowym budownictwie nie ma sieci gazowej, tradycyjna płyta gazowa wciąż ma wielu zwolenników. W przypadku większej rodziny bądź osób, które dużo i często gotują 5 palników z pewnością ułatwi codzienne przygotowywanie posiłków. Trzeba jednak pamiętać, że płyta gazowa 5-palnikowa zajmuje więcej miejsca, projektując kuchnię bądź wymieniając kuchenkę należy więc wziąć to pod uwagę i sprawdzić na jaką szerokość urządzenia możemy sobie pozwolić, ta może bowiem wahać się od 68 do 90cm. Dostępne na rynku urządzenia mają różną kolorystykę i design, co powoduje, że płyta gazowa może stanowić element dekoracyjny i współgrać z meblami kuchennymi i innymi urządzeniami. Producenci w centralnej części urządzenia umieszczają często palnik o dużej mocy bądź palnik typu wok co ułatwi przygotowywanie potraw kuchni azjatyckiej. Płyta gazowa 5-palnikowa to również często dodatkowe udogodnienia, takie jak: elektryczna zapalarka, stabilny ruszt, czujnik płomienia czy też zabezpieczenie przed dziećmi. Przed zakupem urządzenia zwróćmy również uwagę na materiał z którego wykonana jest płyta oraz na moc poszczególnych palników i wybierzmy rozwiązanie dostosowane do Naszych potrzeb. Zobacz ranking płyt gazowych 5-palnikówych i wybierz najlepszą dla siebie.

Ranking najlepszych płyt gazowych 5-palnikowych

Miejsce 1

Płyta gazowa 5-palnikowa HAIER HAHG7W5HEB

Płyta gazowa 5-palnikowa HAIER HAHG7W5HEB

Płyta gazowa 5-palnikowa HAIER HAHG7W5HEB o wymiarach 74.5 x 51 cm to najlepsza płyta według naszych ekspertów. Porządna płyta gazowa 5-palnikowa w bardzo atrakcyjnej cenie. Haier’s Gas On Metal Series 6 wykorzystuje oszałamiające połączenie żeliwnych płyt i ciemnej metalowej powierzchni pod spodem, aby nadać Twojej kuchni minimalistyczny wygląd. Pokrętła Premium i elegancka metalowa powierzchnia tworzą wyrafinowany wygląd płyty, podczas gdy Preci Flame zapewnia optymalizację wydajności poprzez wybór 9 precyzyjnych ustawień temperatury dla każdego płomienia, w tym potężnego dużego palnika. Żeliwny ruszt w kolorze czarnym jest tak zaprojektowany, by idealnie uzupełnić powierzchnię i wygląd Twojej płyty grzewczej. Jest nie tylko bardzo wytrzymały, ale także dodaje odrobinę wyrafinowanego stylu Twojej kuchni. Dzięki dodaniu szklanej wkładki, prosta płyta grzewcza ze stali nierdzewnej zamienia się w stylowe urządzenie kuchenne o wysokiej jakości wykończenia. Podwójny pierścień ognia w palniku gwarantuje bardziej równomierne rozprowadzenie ciepła pod garnkiem lub patelnią, co oznacza bardziej stałą temperaturę wewnątrz naczynia. Wybierz optymalną moc grzania z kuchenką Preci Flame. Jest dokładnie 9 powodów, dla których Preci Flame przeniesie Twoje gotowanie na wyższy poziom. W rzeczywistości jest to liczba różnych ustawień mocy do wyboru, dzięki czemu możesz wybrać dokładnie takie ciepło, jakiego potrzebujesz, aby uzyskać doskonałe rezultaty w kuchni. Sprawdź tą dobrą płytę lub zobacz inne w naszym rankingu płyt gazowych 5-palnikowych.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 2

Płyta gazowa 5-palnikowa Whirlpool AKWL 728/NB

Płyta gazowa 5-palnikowa Whirlpool AKWL 728/NB

Płyta gazowa 5-palnikowa Whirlpool AKWL 728/NB o szerokości 73 cm to produkt, który musiał się znaleźć wysoko w naszym rankingu płyt gazowych 5-palnikowych. Płyta grzejna Whirlpool ma pięć palników, które doskonale grzeją i przyspieszają wrzenie, smażenie i gotowanie na parze, jednocześnie zapewniając maksymalną wydajność energetyczną. Dzięki nowym pokrętłom z 9 punktami zatrzymania ten innowacyjny system pozwala intuicyjnie wybrać idealny płomień dla różnych metod gotowania, takich jak gotowanie, smażenie i grillowanie. Utrzymuj swoją płytę grzewczą w czystości łatwo i bezpiecznie dzięki rusztom, które można myć w zmywarce. Płyta grzejna Whirlpool ma wszechstronną funkcję podwójna strefa G0 z dwiema osobnymi strefami gotowania, dzięki czemu możesz bez trudu gotować w dużych i małych garnkach i patelniach. Palnik 4 kW. Ciesz się jeszcze szybciej pysznymi rezultatami. Idealnie passeruj mięso, szybciej gotuj wodę i ciesz się doskonale i szybko usmażonymi potrawami dzięki palnikowi o mocy 4000 W. Łatwo dostępne i intuicyjne elementy sterujące są wygodnie umieszczone na panelu przednim Twojej płyty kuchennej, zapewniając niezapomniane doświadczenia kulinarne. Zainstaluj w wycięciu w blacie 60 cm płytę grzewczą 75 cm.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 3

Płyta gazowa 5-palnikowa BOSCH PPS9A6B90

Płyta gazowa 5-palnikowa BOSCH PPS9A6B90

Płyta gazowa 5-palnikowa BOSCH PPS9A6B90 o szerokości 91.5 cm to płyta gazowa, która zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Uzyskanie odpowiedniej intensywności płomienia może być wyzwaniem. Właśnie dlatego płyty FlameSelect oferują dziewięć zdefiniowanych poziomów płomienia. Łatwa i precyzyjna regulacja temperatury pozwala zawsze uzyskać świetne rezultaty, zarówno przy smażeniu jak i gotowaniu na wolnym ogniu. Pokrętła mieczykowe: ułatwiają ergonomiczną obsługę. Płyta gazowa z możliwością zabudowy równo z powierzchnią blatu lub tradycyjnie. Żeliwne ruszta: łatwe w obsłudze i w utrzymaniu w czystości. Zapalarka elektryczna zintegrowana w pokrętle (zapalanie jedną ręką): naciśnij i przekręć pokrętło, aby zapalić płomień. Strona lewa: palnik Wok do 4 kW (w zależności od rodzaju gazu). Środek, palnik przedni: palnik oszczędny do 1 kW (w zależności od rodzaju gazu). Środek, palnik tylny: palnik standardowy do 1.75 kW (w zależności od rodzaju gazu). Strona prawa, tylny palnik: palnik mocny do 3 kW (w zależności od rodzaju gazu). Strona prawa, przedni palnik: palnik standardowy do 1.75 kW (w zależności od gazu). Termoelektryczne zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu: odcina dopływu gazu do palnika, gdy płomień zgaśnie. Wymiary urządzenia (WxSxG mm): 58 x 915 x 520. Minimalna głębokość blatu roboczego: 30 mm. Wymagane wymiary montażowe wnęki (WxSxG mm) : 45 x 850 x (490 – 502).

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 4

Płyta gazowa 5-palnikowa AMICA PG9511XPR o szerokości 90 cm

Płyta gazowa 5-palnikowa AMICA PG9511XPR

Płyta gazowa 5-palnikowa AMICA PG9511XPR o szerokości 90 cm to produkt, którym warto się zainteresować poszukując dużej płyty gazowej 90 cm. W płytach gazowych Amica zastosowano nowoczesne, mocne i w pełni stabilne ruszty żeliwne, które dla wygody możesz myć w zmywarce. Kiedy zechcesz przesunąć garnek, zrobisz to bez obaw, że wraz z garnkiem przesunie się ruszt. Kiedy palnik przypadkowo zgaśnie, może się zrobić niebezpiecznie. Nie w przypadku płyt gazowych Amica, w których zastosowano specjalny zawór odcinający dopływ gazu. Bezpieczeństwo ponad wszystko! Płyta gazowa wykonana ze stali nierdzewnej to doskonałe rozwiązanie. Jest prosta do utrzymania czystości, trwała i odporna na uszkodzenia. Koniec z palcami poparzonymi od zapałek i wiecznie psującymi się zapalarkami do gazu. Dzięki Elektrycznemu zapalaczowi gazu w pokrętle odpalenie gazu stanie się bajecznie proste i wygodne. Wszystko zrobisz jedną ręką. Wciśnij i przekręć pokrętło, a palnik zapłonie. Codzienne przyrządzanie potraw w większych ilościach nie musi już sprawiać problemu. Organizacja w kuchni będzie łatwiejsza, jeśli do dyspozycji będziesz mieć duży palnik o mocy 2,8 kW. Duży palnik to większa powierzchnia grzania. Optymalnie wykorzystasz nawet duże garnki, dzięki czemu przyrządzisz odpowiednią ilość potrawy.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 5

Płyta gazowa 5-palnikowa TEKA GZC 95320 XBC BK

Płyta gazowa 5-palnikowa TEKA GZC 95320 XBC BK

Płyta gazowa 5-palnikowa TEKA GZC 95320 XBC BK 90 cm to model, którym warto się zainteresować jeśli szukamy dużej płyty gazowej do naszej kuchni. Mozolna próba ustawienia odpowiedniej mocy palnika gazowego to już przeszłość. Dzięki technologii ExactFlame możesz z łatwością i niespotykaną dotąd precyzją kontrolować intensywność płomienia. Ustaw poziom od 1 do 9, w zależności od typu potrawy, jaką chcesz przyrządzić. Wysokowydajne palniki SABAF® zmniejszają zużycie gazu i wytwarzanie tlenku węgla nawet o 25%. Gotuj swoje ulubione dania oszczędzając pieniądze i troszcząc się o środowisko. Żeliwne, odpowiednio zakrzywione ruszty zaprojektowane do przesuwania każdej patelni z jednego palnika na drugi z pełną swobodą. Większa niezależność pracy w dowolnym obszarze gotowania. Nie potrzebujesz już zapalniczki, by podpalić gaz w palniku. Pokrętła z zapalaczami zrobią to za Ciebie. Przekręć pokrętło, a pojawi się płomień. Płyty gazowe Teka posiadają w zestawie elementy montażowe przystosowane do dwóch typów gazu: zaimnego (tzw. miejskiego), oraz propan-butan (tzw. z butli). Palniki gazowe: 4 kW, 2,8 kW, 1,75 kW, 1,4 kW, 1 kW.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 6

Płyta gazowa 5-palnikowa Bosch PCQ7A5M90

Płyta gazowa 5-palnikowa Bosch PCQ7A5M90

Płyta gazowa 5-palnikowa Bosch PCQ7A5M90 o szerokości 75 cm to płyta, która zbiera dużo pozytywnych opinii w internecie. Nareszcie płomień działa dokładnie tak, jak chcesz. Uzyskanie odpowiedniej intensywności płomienia może być wyzwaniem. Właśnie dlatego płyty FlameSelect oferują dziewięć zdefiniowanych poziomów płomienia. Łatwa i precyzyjna regulacja temperatury pozwala zawsze uzyskać świetne rezultaty, zarówno przy smażeniu jak i gotowaniu na wolnym ogniu. Płyty gazowe Bosch zostały wyposażone w główny wyłącznik wygaszający wszystkie palniki. Gdy nagle zadzwoni telefon czy dzwonek do drzwi, wystarczy, że wciśniesz guzik i jednym dotknięciem wyłączysz wszystkie palniki. Utrzymuj stały nadzór nad swoją płytą i bezpieczeństwem domu. Zapalarka elektryczna zintegrowana w pokrętle (zapalanie jedną ręką): naciśnij i przekręć pokrętło, aby zapalić płomień. Pokrętła mieczykowe: łatwy dostęp do pokręteł umiejscowionych z przodu dla łatwiejszej i poręczniejszej obsługi. Wymiary urządzenia (WxSxG mm): 53 x 750 x 520. Moc przyłączeniowa: 11.5 kW. Minimalna głębokość blatu roboczego: 30 mm. Długość przewodu zasilającego: 1 m. Wymagane wymiary montażowe wnęki (WxSxG mm) : 45 x 560 x (480 – 492).

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 7

Płyta gazowa 5-palnikowa Electrolux KGG75362S

Płyta gazowa 5-palnikowa Electrolux KGG75362S

Płyta gazowa 5-palnikowa Electrolux KGG75362S o szerokości 75 cm to dobra i niezawodna płyta gazowa, która warto się zainteresować suszkając nowej płyty gazowej do swojej kuchni. Ciesz się gotowaniem bez przypadkowości, korzystając z płyty gazowej StepPower 600. Umożliwia ona precyzyjną regulację płomienia poprzez wybór jednego z 9 dostępnych ustawień. Dzięki temu łatwo przyrządzisz idealną potrawę bez potrzeby schylania się, aby sprawdzić wielkość płomienia. Elementy sterujące StepPower umożliwiają precyzyjną regulację płomienia palników kuchenki gazowej. Wybór jednego z 9 poziomów pozwala z łatwością ustawić właściwą wielkość płomienia. Palniki gazowe Speed Burners to sposób na szybkie i efektywne gotowanie. W przeciwieństwie do konwencjonalnych palników gazowych, palniki Speed Burners wykorzystują do 20% mniej energii. Kierują one również płomień bezpośrednio tak, by grzać podstawy garnków i patelni, by gotować szybko. Nadaj swojej płycie profesjonalny wygląd dzięki żeliwnym rusztom. Ich solidna konstrukcja zapewnia stabilne podparcie naczyniom, a wytrzymały materiał gwarantuje wieloletnią trwałość. Bezpieczna obsługa urządzenia dzięki funkcji automatycznego odcinania dopływu gazu. Wymiary (S x G) [mm]: 740×510. Wymiary wycięcia (W x S x G) [mm]: 40x560x480.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 8

Płyta gazowa 5-palnikowa Miele KM 2034 G

Płyta gazowa 5-palnikowa Miele KM 2034 G

Płyta gazowa 5-palnikowa Miele KM 2034 G to wysokiej jakości sprzęt dla bardzo wymagających użytkowników. Płyta gazowa 5-palnikowa Miele KM 2034 G o szerokości 75 cm posiada ruszty ComfortClean, które można myć w zmywarce. Utrzymanie płyty gazowej Miele w czystości jest wyjątkowo łatwe i nie zabiera wiele czasu. Płyty gazowe Miele oferują szeroki wachlarz wielkości palników. Od małego oszczędnego palnika do wolnego i delikatnego gotowania do mocnego palnika wok dla dużych ilości i szybkiego zagotowywania. Wszystkie płyty gazowe Miele są wyposażone w termoelektryczne zabezpieczenie przed wypływem gazu. Jeśli płomień zgaśnie, np. z powodu kipiącej potrawy lub przeciągu, zabezpieczenie uniemożliwi dalszy wypływ gazu. Płyty gazowe Miele posiadają poręczne pokrętła sterujące z tworzywa sztucznego lub metalu. Dzięki temu można wyjątkowo łatwo i bezpiecznie regulować moc. Dzięki inteligentnej elektronice palniki zapalają się automatycznie. Pokrętło można obrócić łatwo i wygodnie jedną ręką i przytrzymać podczas zapalania. Profesjonalny wygląd stali szlachetnej lub eleganckie szkło ceramiczne – Miele oferuje atrakcyjne warianty wzornicze dla każdego. Jeśli szukasz profesjonalnej płyty gazowej 5-palnikowej to koniecznie zainteresuj się tym modelem.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 9

Płyta gazowa 5-palnikowa Siemens EP7A6QB90

Płyta gazowa 5-palnikowa Siemens EP7A6QB90

Płyta gazowa 5-palnikowa Siemens EP7A6QB90 o szerokości 75 cm to płyta, która musiała się znaleźć w naszym zestawieniu płyt gazowych 5-palnikowych. Dla zapewnienia precyzji gotowania, technologia stepFlame oferuje regulację poziomu grzania za pomocą dziewięciostopniowej skali. Uzyskanie oczekiwanych wyników jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Płytę gazową można zabudować na równym poziomie w blatach z kamienia naturalnego lub wykończonych płytkami. Ten rodzaj instalacji jest szczególnie elegancki i łatwy w czyszczeniu. Płytę można też zainstalować w sposób standardowy na powierzchniach drewnianych. Unikalne wzornictwo wykorzystujące piękno czarnego szkła hartowanego. Gotowanie to przyjemność, gdy masz najlepsze składniki. Palnik na wok łączy korzyści gotowania na otwartym ogniu z zaletami unikalnej niemieckiej technologii gazowej marki Siemens. Palnik na wok o mocy 4 kW sprawia, że gotowanie jest szybsze, wygodniejsze i bardziej efektywne w przypadku szerokiej gamy posiłków, nawet przy dużych ilościach. Szczególnie odporna na ciepło i łatwa w czyszczeniu – nowoczesna płyta ze szkła hartowanego. Wysokiej jakości materiał i wykonanie – pełnopowierzchniowe żeliwne ruszty. Wymagana przestrzeń instalacyjna (WxSxG) 45 x 560-562 x 480-492 mm.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 10

Płyta gazowa 5-palnikowa BEKO HILL75235S

Płyta gazowa 5-palnikowa BEKO HILL75235S

Płyta gazowa 5-palnikowa BEKO HILL75235S to dobra i niezawodna płyta, które zakup warto rozważyć poszukując nowej płyty gazowej do kuchni. Palniki gazowe o wysokiej wydajności zużywają mniej gazu i umożliwiają szybsze gotowanie niż standardowe palniki. Dzięki temu ulubione dania możesz szybko podać na stół nawet w krótkim czasie. Płomień może łatwo zgasnąć, gdy nie ma cię w pobliżu, uwalniając niebezpieczny gaz do domu. Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu wykrywa, kiedy płomień palnika zostaje zgaszony przez zawartość garnka, która wykipiała, lub przez podmuch wiatru, a następnie odcina dopływ gazu. Bez wycieków i bez obaw. Płyta gazowa 5-palnikowa BEKO HILL75235S posiada 4 palniki gazowe i 1 palnik WOK. Płyta gazowa 5-palnikowa BEKO HILL75235S to urządzenie, który zbiera bardzo dobre opinie w internecie co świadczy o jej wysokiej jakości. Jeśli szukasz dobrej płyty gazowej za rozsądne pieniądze to koniecznie zainteresuj się tym modelem.

Ocena naszego eksperta: 9 / 10

Zakup płyty gazowej 5-palnikowej to nie lada wyzwanie bo na rynku jest bardzo dużo modeli o różnej jakości. Dla Ciebie ja i mój zespół przeanalizowaliśmy 50 modeli płyt gazowych 5-palnikowych różnych producentów, aby wybrać do rankingu 10 najlepszych i ułatwić Ci wybór odpowiedniej płyty do Twojej kuchni.

Ekspert od płyt gazowych

Jak powstał ranking płyt gazowych 5 palnikowych?

Ranking płyt gazowych 5 palnikowych, który jest prezentowany na naszej stronie powstał po przeanalizowaniu i przetestowaniu 50 urządzeń różnych firm. Analizowaliśmy i testowaliśmy płyty gazowe 5 palnikowe takich firm jak: Asko, Amica, Beko, Bosch, Samsung, Haier, Candy, Miele, TCL, Whirlpool, Electrolux i wielu innych. Następnie postanowiliśmy sprawdzić opinie o płytach gazowych 5 palnikowych w internecie. Opinie o płytach gazowych 5 palnikowych sprawdzaliśmy w takich miejscach jak: na forach internetowych, na grupach na Facebooku, na Allegro, na blogach z recenzjami, na rankingach produktowych oraz w sklepach internetowych: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych. Po tych wszystkich czynnościach uszeregowaliśmy nasze zestawienie i opisaliśmy prostym i zrozumiałym językiem. Ranking płyt gazowych 5 palnikowych nie jest sponsorowany przez żadną firmę, która produkuje te urządzenia. Ranking jest stale aktualizowany, dzięki czemu oferty w nim umieszczone nie stają się przestarzałe. Porównaj płyty gazowe 5 palnikowe w naszym rankingu i wybierz najlepszą płytę gazową dla siebie.

Jaką płytę gazową 5 palnikową kupić?

Wybór i zakup płyty gazowej z 5 palnikami to dość trudne zadanie z racji tego, że na rynku jest dostępnych wiele modeli o różnej jakości. Czym kierować się przy wyborze płyty gazowej 5 palnikowej? Jaką płytę gazową 5 palnikową wybrać? Na co zwrócić uwagę szukając płyty gazowej 5 palnikowej? Zobacz nasz poradnik zakupowy i poznaj odpowiedzi na te i inne pytania.

Szerokość (cm) – Szukając płyty gazowej 5 palnikowej trzeba zwrócić szczególną uwagę na szerokość płyty bo to od niej uzależnione jest to czy nasza nowa płyta się zmieści w kuchni. Na rynku można spotkać płyty gazowej 5 palnikowe o szerokości: 68 cm, 68.5 cm, 70 cm, 72.5 cm, 73 cm, 74 cm, 74.5 cm, 75 cm, 86 cm, 89 cm, 90 cm, 91.5 cm.

Wykonanie płyty grzewczej – Kupując płytę gazową 5 palnikową warto zwrócić uwagę z jakich materiałów jest wykonana płyta grzewcza. W ofercie sklepów internetowych można spotkać płyty, które są wykonane z takich materiałów jak: stal nierdzewna, szkło ceramiczne, ceramiki, emiliowane. Najbardziej trwałe są płyty, które są wykonane ze stali nierdzewnej. Łatwe w czyszczeniu są płyty, które są wykonane ze szkła. To jaką płytę wybierzesz zależy od Twoich preferencji.

Wykonanie rusztu – Wybierając płytę gazową zwróćmy uwagę na to z czego wykoany jest ruszt. Na rynku można spotkać płyty gazowe 5 palnikowe, które mają wykonane ruszty z: żeliwa, emialiowane, stalowe. Naszym zdaniem najlepiej jest wybrać urządzenie, które ma ruszt wykonany z żeliwa.

Funkcje bezpieczeństwa – Kupując nową płytę gazową 5 palnikową warto zwrócić uwagę na funkcje bezpieczeństwa. W przypadku tych urządzeń możemy spotkać takie funkcje jak: blokada przed przypadkowym uruchomieniem, wskaźnik ciepła resztkowego, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu.

Rodzaj obsługiwanego gazu – Ostatnią ważną rzeczą na, którą warto zwrócić uwagę przy zakupie płyty gazowej jest to jaki rodzaj gazu obsługuje dana płyta. Na rynku można spotkać płyty gazowe 5 palnikowe, które obsługują następujące rodzaje gazu: 3B/P (propan-butan), G20 (E, GZ-50), Ls (GZ-35), Lw (GZ-41.5). Dobierz płytę gazową do gazu jaki jest podłączony do Twojej kuchni.

Najczęściej zadawane pytania o płyty gazowe 5 palnikowe:

Co to jest płyta gazowa?

Płyta gazowa to rodzaj kuchenki, która używa gazu (naturalnego lub propanu) jako źródła energii do gotowania. Składa się z kilku palników, zazwyczaj od 2 do 6, które regulują wielkość i intensywność płomienia za pomocą pokręteł. Płyty gazowe mogą mieć różne wykończenia, takie jak stal nierdzewna, szkło hartowane, szkło-ceramika itp. Wybór płyty gazowej zależy od preferencji użytkownika, wymagań kuchni i dostępności gazu.

Co warto wiedzieć o płycie gazowej z 5 palnikami?

Płyta gazowa 5 palnikowa to urządzenie AGD, które przeznaczone jest do gotowania potraw na gazie. Z uwagi na dużą ilość palników urządzenie to jest przeznaczone dla dużych gospodarstw domowych.

Ile kosztuje płyta gazowa z 5 palnikami?

Ceny płyt gazowych 5 palnikowych są bardzo zróżnicowane. Najtańszą płytę gazową 5 palnikową można kupić już za 700-850 zł. Najdroższa płyta gazowa z 5 palnikami kosztuje ponad 5000 zł. Na rynku jest bardzo dużo modeli w różnych cenach i na pewno każdy znajdzie płytę w swoim budżecie.

Czy warto kupić płytę gazową do kuchni?

Decyzja o zakupie płyty gazowej zależy od wielu czynników, takich jak: dostępność gazu, preferencje gotowania, koszt i kwestie bezpieczeństwa. Naszym zdaniem gotowane potrawy na płycie gazowej mają lepszy smak niż na kuchenkach elektrycznych.

Jakie są rozmiary płyt gazowych 5 palnikowych?

W tej kategorii urządzeń możemy spotkać płyty o szerokości: 68 cm, 68.5 cm, 70 cm, 72.5 cm, 73 cm, 74 cm, 74.5 cm, 75 cm, 86 cm, 89 cm, 90 cm, 91.5 cm.

Jakiej firmy płyta gazowa z 5 palnikami?

Kupując płytę gazową z 5 palnikami warto postawić na sprawdzonego producenta. Dobre płyty gazowe 5 palnikowe produkują takie firmy jak: Asko, Amica, Beko, Bosch, Samsung, Haier, Candy, Miele, TCL, Whirlpool, Electrolux.

Gdzie kupić płytę gazową 5 palnikową?

Płytę gazową 5 palnikową można kupić w popularnych sieciówkach sklepów AGD/RTV typu: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert. Dobrze jest też sprawdzić oferty na płyty gazowe 5 palnikowe na Allegro oraz w porównywarkach cenowych.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W tym tekście znajdują się linki afiliacyjne, które prowadzą do zewnętrznych stron. Za zakup z naszych linków lub kliknięcie w nasze linki i przejście do sklepów otrzymujemy wynagrodzenie prowizyjne, które pozwala nam rozwijać nasz serwis.

 

5/5 - (24 votes)
Opinie o rankingach