Zaznacz stronę

Aktualizacja: 11 kwietnia.2024 r.

Lodówka french door to rodzaj lodówki charakteryzujący się brakiem charakterystycznej pionowej przegrody oddzielającej część prawą od części lewej. Ponadto zamrażalnik znajdujący się w dolnej części lodówki zwykle ma postać dużych, pojemnych szuflad. Taka budowa lodówki french door powoduje, że idelanie sprawdzi się nie tylko do przechowywania żywności ale również całych pater, brytfan i blach. Szczegółowa konfiguracja drzwi i szuflad zależy od konkretnego modelu, i może wynosić od trzech do pięciu drzwi oraz szuflady. Przy zakupie lodówki french door należy wziąć pod uwagę jej gabaryty, z pewnością nie jest to model, który sprawdzi się w małej kuchni, natomiast idealnie wpasuje się w dużą kuchnię i liczną rodzinę. Warto również zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje w lodówkach french door, należą do nich nie tylko kostkarka do lodu i dystrybutor wody ale również bardzo ciekawa funkcja elektronicznego, interaktywnego ekranu, który pozwala Nam zobaczyć co mamy w lodówce, a nawet połączyć się z dowolnego miejsca z lodówką w celu prześwietlenia jej wnętrza. Jak wybrać najlepszą lodówkę french door? Jaką lodówkę french door kupić? Sprawdź nasz najnowszy ranking lodówek french door i wybierz najlepsze urządzenie dla siebie.

Lodówka French Door Ranking

Miejsce 1

Lodówka French Door Haier HB26FSNAAA

Lodówka French Door Haier HB26FSNAAA

Najlepsza lodówka typu French Door w naszym rankingu to wolnostojąca lodówka Haier French Door HB26FSNAAA o pojemności 484 chłodziarka + 266 zamrażarka litrów i klasie energetycznej E. Innowacyjna technologia Total No Frost marki Haier zapobiega powstawaniu szronu w chłodziarko-zamrażarce. Specjalna osłona nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki w trakcie procesu odszraniania. Technologia chroni zamrożoną żywność i zapobiega stratom energii. MyZone to efekt zaangażowania firmy Haier w ciągłe doskonalenie, innowacyjność i wyprzedzanie oczekiwań klientów. Zaawansowana technologicznie szuflada My Zone Plus, wyposażona w ułatwiające życie technologie Fresher Techs®, pozwala za jednym dotknięciem stworzyć optymalne warunki dla przechowywanych w niej produktów. W zależności od aktualnych potrzeb możemy ustawić temperaturę w szufladzie w zakresie od -1°C do +3°C. Przedział od -1°C do 0°C jest idealny dla mięs, +1°C do +2°C dla warzyw, a +3°C to najlepsza temperatura dla owoców. Doskonała technologia zastosowana przy opracowywaniu inwerterowych kompresorów do lodówek firmy Haier gwarantuje, że ​​wibracje są znacznie zmniejszone podczas pracy, dzięki czemu są mniej hałaśliwe, a jednocześnie zapewniają wyjątkową efektywność energetyczną i superszybkie chłodzenie. System Haier Daylight LED oświetla zawartość Twojej lodówki French Door, sprawiając, że każdy jej zakamarek jest doskonale widoczny. Dzięki temu wyszukiwanie produktów spożywczych, nawet tych rzadziej używanych, jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowo jaśniejsze światło sprawia, że uzupełnianie zapasów i porządkowanie lodówki French Door jest znacznie prostsze i przyjemniejsze. Diody LED oświetlają wnętrze lodówki French Door miękkim i przyjaznym dla oczu światłem za sprawą inteligentnego, progresywnego systemowi oświetlenia. Szuflady Easy Access nie tylko umożliwiają szybki i łatwy dostęp do zamrożonych produktów. Pozwalają o wiele wygodniej przeglądać zawartość zamrażarki w porównaniu do urządzeń ze zwykłymi drzwiami na zawiasach. Ponadto ergonomiczna konstrukcja szuflad zapobiega wydostawaniu się zimnego powietrza przy otwieraniu, co zmniejsza straty energii o nawet 60%.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 2

Lodówka French Door TOSHIBA GR-RF692WE-PGJ

Lodówka French Door TOSHIBA GR-RF692WE-PGJ

Drugie miejsce w rankingu lodówek typu French Door zajmuje lodówka French Door TOSHIBA GR-RF692WE-PGJ o pojemności 348 chłodziarka + 187 zamrażarka i klasie energetycznej E. Lodówka French Door Toshiba GR-RF692WE-PGJ gwarantuje stabilne chłodzenie przez cały czas oraz maksymalną kontrolę nad nieprzyjemnymi zapachami. Bez względu na to, jakie produkty przechowujesz w lodówce, o idealną temperaturę dbają 3 niezależne cyrkulacje powietrza. Dodatkowe 2 systemy chłodzenia usuwają brzydkie zapachy, zwiększają wydajność chłodzenia i utrzymują wysoki poziom wilgotności! Dzięki systemowi Dual Radar Sensors zainstalowanemu w lodówkach Toshiba już nie musisz czekać, aż danie całkiem ostygnie! Automatyczne czujniki rejestrują i reagują na różnice temperatur, błyskawicznie dopasowując poziom chłodzenia. To sprawia, że temperatura w Twojej lodówce jest na stałym poziomie przez cały czas! Dobierz poziom temperatury do produktów przechowywanych w szufladzie. Do wyboru masz 3 stopnie zmiany temperatury: miękkie zamrażanie, zero stopni, owoce i warzywa. W zależności od potrzeb swobodnie reguluj temperaturę od – 2 ℃ do 3 ℃. W specjalnej komorze możesz dopasować poziom wilgotności (wysoka, średnia, niska) do rodzaju świeżych produktów w Twojej lodówce. To bardzo ważne, ponieważ owoce oraz warzywa potrzebują innych warunków przechowywania w lodówce, aby na dłużej pozostały świeże, smaczne i zachowały wartości odżywcze. Każdemu zdarzyło się napocząć wybrany produkt, odłożyć go na tył lodówki i o nim zapomnieć. Takie sytuacje stanowią pożywkę dla bakterii i sprzyjają pojawianiu się brzydkich zapachów. Odpowiedzią na te problemy jest technologia Plasma Pure! Jej skuteczność polega na wytwarzaniu jonów dodatnich oraz ujemnych, które eliminują bakterie, usuwają nieprzyjemne zapachy i oczyszczają schłodzone powietrze. A Ty możesz cieszyć z dłuższej świeżości produktów przechowywanych w lodówce! Czy istnieją szuflady, które otwierają się lekko i nie wypadają przy maksymalnym wysunięciu? Właśnie tak działają szuflady na prowadnicach w lodówce Toshiba. Zawsze otwierają się w 100% dzięki czemu zyskasz łatwy dostęp do żywności z tyłu szuflady. Dodatkowo szuflady wytrzymają nacisk do 55 kg!

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 3

Lodówka French Door Samsung RF23R62E3B1

Lodówka French Door Samsung RF23R62E3B1

Lodówka French Door Samsung RF23R62E3B1 o pojemności 426 chłodziarka + 204 zamrażarka litrów i klasie energetycznej F to niezawodne urządzenie, które warto kupić do swojej kuchni. Zastosowanie technologii Twin Cooling Plus™ umożliwia niezależne chłodzenie komór chłodziarki i zamrażalnika. Osobne wentylatory i systemy chłodzenia w każdej z komór gwarantują utrzymanie niskiej temperatury i optymalnej wilgotności, tak aby wszystko – nawet najmniej trwałe owoce i warzywa – mogło pozostać świeże nawet 2 x razy dłużej. System zapobiega również mieszaniu się zapachów. Nowoczesny wygląd, minimalistyczny design. Smukły design (Drzwi Sleek Edge + intuicyjny dozownik + Uchwyty New Edge). Choć smukły i kompaktowy design Ice Max zapewnia więcej przestrzeni na przechowywanie, nigdy już nie zabraknie Ci lodu – dozownik może wyprodukować go nawet 2,4 kg dziennie i przechowywać do 1,3 kg. Z łatwością wysuwaj ciężką szufladę zamrażarki dzięki uchwytowi EZ-Open™. Wystarczy podnieść uchwyt, który tym samym otworzy próżniową blokadę drzwi. W efekcie szuflady chodzą niezwykle lekko i bez trudu mogą je wysuwać również dzieci i osoby starsze. Jednocześnie zatrzask sprawia, że nieużywana zamrażarka pozostaje bezpiecznie zamknięta. Ciesz się doskonałą wydajnością, mniejszym hałasem i bezawaryjnością swojej lodówki. Technologia Digital Inverter automatycznie dostosowuje prędkość kompresora w zależności od zapotrzebowania na chłodzenie (aż 7 poziomów), aby zapewnić cichszą i wydajniejszą pracę, a jednocześnie zużywa mniej energii niż uniwersalny kompresor. Dzięki temu oferuje również najdłuższą na rynku trwałość i 20-letnią gwarancję.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 4

Lodówka French Door Gorenje NRM818FMB

Lodówka French Door Gorenje NRM818FMB

Lodówka French Door Gorenje NRM818FMB o klasie energetycznej F to sprzęt, który musiał się znaleźć w naszym rankingu. Zamrażasz duże ilości jedzenia? Funkcja FastFreeze zamraża żywność w temperaturze -24°C, aby zachować minerały w żywności i zachować jej jakość. Po około 26 godzinach funkcja jest automatycznie wyłączana, a temperatura w komorze zamrażarki wraca do ustawienia początkowego. CrispZone wraz z kontrolą wilgotności to jeden z bardziej pojemnych pojemników na owoce i warzywa na rynku, zaprojektowany w celu utrzymania świeżości produktów dzięki niskiej temperaturze i możliwości regulacji poziomu wilgotności. Kompresory inwerterowe są cichsze, trwalsze i zużywają mniej energii w porównaniu do kompresorów konwencjonalnych. Lepiej i szybciej dostosowują się do zmian temperatury w lodówce, na przykład po otwarciu drzwi, co oznacza mniejsze wahania temperatury i lepsze warunki przechowywania żywności. Oświetlenie LED w lodówkach zapewnia doskonałe i bardzo wydajne oświetlenie, ponieważ ma znacznie dłuższą żywotność i zużywa znacznie mniej energii niż tradycyjne żarówki. System wentylacji MultiFlow 360° równomiernie rozprowadza powietrze w komorze chłodziarki, aby zapewnić optymalną cyrkulację powietrza i najlepsze warunki przechowywania żywności. Jeden z najlepszych systemów chłodzenia na rynku, zainstalowany w komorze zamrażarki, zapobiega gromadzeniu się lodu i szronu. W rezultacie nie trzeba rozmrażać wnętrza zamrażarki, a jego pojemność można wykorzystać bardziej efektywnie. Opakowania lub kawałki mrożonek nie przylegają do siebie, dzięki czemu komora zamrażarki jest schludna i uporządkowana. Duży i przejrzysty wyświetlacz LED umożliwia natychmiastową kontrolę ustawień temperatury. Funkcje takie jak „szybkie zamrażanie” i „tryb wakacyjny” można włączyć jednym dotknięciem. A w przypadku nagłego wzrostu temperatury, zintegrowany alarm od razu Cię ostrzeże.

 

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 5

Lodówka French Door Haier HFW7819EWMP

Lodówka French Door Haier HFW7819EWMP

Lodówka French Door Haier HFW7819EWMP o pojemności chłodziarki 356 litrów i pojemności zamrażarki 181 litrów. Urządzenie o klasie energetycznej E i poziomie hałasu 37 dB. Sprawdzaj swoją lodówkę kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś. Aplikacja hOn oferuje nieskończony zestaw interakcji między użytkownikiem a produktem. Kontroluj w prosty sposób swoje urządzenie, dodawaj artykuły spożywcze do swoich list lub skanuj etykiety wina, aby automatycznie zapisywać je w ulubionych na swoim koncie w aplikacji. Eleganckie urządzenia firmy Haier z linii French Door zapewniają bezsprzecznie nowoczesny, stylowy wygląd, a do tego ergonomiczna, czterodrzwiowa konstrukcja sprawia, że dostęp do żywności nigdy nie był łatwiejszy. Praktyczna szuflada Humidity Zone utrzymuje świeżość delikatnej żywności dwa razy dłużej (zgodnie z certyfikatem VDE N°ID.40046454). Dzieje się tak dzięki technologii HCS (Humidity Control System) – membranie z włókien roślinnych, która utrzymuje wilgotność na poziomie 90% i automatycznie nią zarządza, co pozwala uniknąć kondensacji wody wewnątrz szuflady. Odpowiednia cyrkulacja chłodnego powietrza wewnątrz strefy sprawia, że przechowywane artykuły spożywcze dłużej zachowują swoje wartości odżywcze. Fresher Pad to jedyna w swoim rodzaju, opatentowana taca aluminiowa, przyspieszająca proces zamrażania w celu zachowania wartości odżywczych żywności dzięki „zamknięciu” w niej składników odżywczych. To kolejny przykład tego, że technologie Fresher Techs firmy Haier są nie tylko praktyczne, ale również pozwalają dbać o zdrowie Twoje i Twojej rodziny. Jasne oświetlenie diodowe sprawia, że zawartość zamrażarki i chłodziarki jest lepiej widoczna niż w przypadku zwykłego oświetlenia lodówkowego. Diody zastosowane w chłodziarkach marki Haier nie tylko zużywają mniej energii niż konwencjonalne oświetlenie, ale są od nich także znacznie trwalsze. Czujniki Fresher Sensors firmy Haier znajdują się na każdej półce, monitorując temperaturę i zapewniając kierowanie chłodnego powietrza do tych części lodówki, w których jest potrzebne. Dzięki tej innowacji świeżo wstawiona do lodówki żywność szybko osiąga optymalną temperaturę, co nie tylko pozwala zachować cenne składniki odżywcze, ale również znacząco wydłuża czas przechowywania. MyZone to efekt zaangażowania firmy Haier w ciągłe doskonalenie, innowacyjność i wyprzedzanie oczekiwań klientów. Zaawansowana technologicznie szuflada My Zone Plus, wyposażona w ułatwiające życie technologie Fresher Techs®, pozwala za jednym dotknięciem stworzyć optymalne warunki dla przechowywanych w niej produktów. Ekskluzywny system antybakteryjny ABT® firmy Haier redukuje ilość bakterii w powietrzu przepływającym w lodówce, zachowując smaki żywności i wydłużając czas jej przechowywania. Dzięki aplikacji hOn firma Haier oferuje funkcję proaktywnej temperatury. Przewiduje Twoje zapotrzebowanie na świeżość, geolokalizując Twoją pozycję i wybierając preferencje supermarketów. Zapewnia, że ​​Twoja lodówka jest gotowa, gdy wracasz do domu z zakupów, a później proaktywnie przywraca odpowiednią temperaturę o 73% szybciej, dla lepszej konserwacji.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 6

Lodówka French Door Amica FY3269.6DFBX

Lodówka French Door Amica FY3269.6DFBX

Lodówka French Door Amica FY3269.6DFBX o pojemności 228 chłodziarka + 129 zamrażarka litrów i klasie energetycznej E. Produkty przechowywane w lodówce będą dłużej świeże za sprawą specjalnego filtra węglowego. Filtr oczyszcza powietrze w lodówce i redukuje związki przyspieszające rozkład żywności. Dodatkowo węgiel zawarty w filtrze pochłania nieprzyjemne zapachy. Wszystko to sprawia, że powietrze, które jest na nowo wdmuchiwane do wnętrza chłodziarki, jest czyste, a nieprzyjemne zapachy wyeliminowane. Technologia Total NoFrost zapewnia stałą kontrolę poziomu wilgotności zarówno w chłodziarce jak i zamrażarce, co oznacza brak szronu w środku. A brak szronu to brak potrzeby rozmrażania! Ale NoFrost to też większa higiena i dłuższa świeżość Twoich produktów, bo stała temperatura w całej lodówce ogranicza do minimum ryzyko rozwoju bakterii. Lodówka French Door Amica FY3269.6DFBX z Kompresorem inwerterowym. Jej specjalna konstrukcja sprawia, że urządzenie pobiera o wiele mniej prądu, a poziom hałasu jest ograniczony do minimum. Ciszej, taniej, ekologiczniej! Intuicyjny i łatwy w obsłudze panel sterujący z wyświetlaczem LED i czujnikami dotyku ułatwia precyzyjne sterowanie temperaturą. Łatwo możesz nastawić niezależną temperaturę dla chłodziarki i zamrażarki, a także wygodnie korzystać z innych dodatkowych funkcji. Wykorzystaj Funkcję Eco! Ta automatycznie ustawi temperaturę w chłodziarce na 4°C, a w zamrażarce na -18°C – to optymalne warunki dla chłodzenia i zamrażania przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii. Funkcja Wakacje pozwoli Ci na przełączenie chłodziarki w tryb oszczędny, gdy planujesz dłuższą nieobecność w domu. Dzięki Funkcji Super zamrażanie szybko zamrozisz dużą liczbę produktów jednocześnie – im krócej trwa ten proces, tym dłużej produkty zachowują świeżość i wartości odżywcze. Zabezpieczenie przed popsuciem się przechowywanych w lodówce produktów, oszronieniem urządzenia i koniecznością rozmrażania. Alarm uruchomi się gdy drzwi są otwarte dłużej niż 90 sekund. Zabezpieczenie przed podwyższeniem temperatury w urządzeniu. Unikniemy rozmrożenia i popsucia się przechowywanych tam produktów. Technologia pozwalająca na samoczynne rozmrażanie chłodziarki bez konieczności jej opróżniania. Półki wykonane są z hartowanego szkła, co nie tylko zwiększa ich twardość i zmniejsza kruchość, ale zapewnia bezpieczeństwo nawet przy większym ciężarze. Zestaw balkoników idealnych do bezpiecznego przechowywania małych produktów, słoików czy butelek. Umieszczona w górnej części zamrażarki taca pozwoli Ci na szybsze i wygodniejsze mrożenie produktów które nie będą się sklejać, łatwiejsze będzie też ich porcjowanie!

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 7

Lodówka French Door Sharp SJ-FS820V-BK

Lodówka French Door Sharp SJ-FS820V-BK

Lodówka French Door Sharp SJ-FS820V-BK o pojemności 600 litrów posiada głębokie pojemniki na drzwiach oraz wygodne pułki, które gwarantują swobodę przechowywania żywności.
Opatentowany, unikatowy mechanizm otwierania drzwi, gdzie uszczelka w drzwiach jest zawsze prawidłowo dopasowana. Lodówka French Door Sharp SJ-FS820V-BK jest wyposażona w automatyczną kostkarkę do lodu. Większość kostkarek zajmuje dużo cennej przestrzeni, ale rozwiązanie zastosowane w tej lodówce nie dość że jest pod ręką, to jeszcze pozwala zaoszczędzić dużo cennego miejsca na żywność. Już Nie musisz obawiać się, że mali spryciarze zmienią ustawienia Twojej chłodziarki. Odpowiednie zabezpieczenie pozwala obsługiwać panel sterowania tylko tym, którzy naprawdę się na tym znają. Chłodziarki Sharp są w stanie zmieścić naprawdę dużo. W głębokich kieszeniach na drzwiach z powodzeniem zmieszczą się 2- a nawet 5-litrowe butle. Moduł pochłaniający zapachy to małe i sprytne urządzenie czyści przepływające powietrze, usuwając z niego przykre zapachy, które mogły powstać we wnętrzu chłodziarki. Nie musisz się już obawiać, że intensywny aromat sera przejdzie na inne przechowywane potrawy. Jeśli drzwi chłodziarki pozostają zbyt długo otwarte, sygnał dźwiękowy przypomni Ci o tym, chroniąc Twoje rachunki i przechowywaną żywność. Oślepiające światło nikomu nie sprawia przyjemności, ale dzięki delikatnemu oświetleniu LED żywność jest podświetlona delikatnie a zarazem wyraźnie, więc swobodnie odnajdziesz swoją ulubioną przekąskę nawet w środku nocy. System No Frost Airflow (Chroniąc wnętrze chłodziarki przed nadmierną wilgocią, ten system pozwala utrzymać żywność w czystości i świeżości.).

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 8

Lodówka French Door Bosch KFN96VPEA

Lodówka French Door Bosch KFN96VPEA

Lodówka French Door Bosch KFN96VPEA to dobra i niezawodna lodówka o klasie energetycznej E, która zbiera bardzo dużo pozytywnych opinii w internecie. Przestronna strefa VitaFresh XXL <0°C> oferuje idealne warunki do przechowywania świeżej żywności. Utrzymuje temperaturę niższą dla mięsa i ryb oraz zapewnia wyjątkową świeżość owocom i warzywom w szufladzie z perfekcyjnie dobranym poziomem wilgotności. Owoce i warzywa dzięki odpowiednim warunkom będą w dobrej kondycji zachowując cenne witaminy i pozostaną świeże na dłuższy czas. Więcej jedzenia, mniej marnowanego jedzenia! Inteligentna technologia inwerterowa to niezawodność i oszczędność. Czujniki temperatury stale monitorują temperaturę wewnątrz i na zewnątrz wbudowanej chłodziarki. Wykryte zmiany są natychmiast przekazywane do układu elektronicznego, co gwarantuje dopasowanie tempa pracy sprężarki odpowiednio do bieżącej sytuacji. Nierównomierne chłodzenie w lodówce może mieć znaczny wpływ na smak i trwałość przechowywanych produktów.Dzięki High-Glossy Backwall błyszczącej ścianie tylnej z systemem Multi Airflow wilgotność i temperatura są takie same w całym obszarze chłodzenia: od pojemników na drzwiach po tylne zakamarki. Mnóstwo miejsca na mrożone produkty w rozmiarze XXL dzięki szufladzie Big Box. Sygnał alarmowy, gdy drzwi nie są zamknięte lub wystąpi inny błąd. Wkładanie nowych produktów do zamrażarki podnosi temperaturę w jej wnętrzu, co może spowodować rozmrożenie i utratę smaku znajdującej się w niej żywności. Funkcja Supermrożenie zapewnia szybkie zamrożenie dokładanych produktów i zapobiega rozmrażaniu pozostałej zawartości zamrażarki. Urządzenia z funkcją automatycznego zamrażania przełącza się automatycznie na normalny tryb pracy po osiągnięciu optymalnej temperatury, zapobiegając w ten sposób stratom energii. W rezultacie, zamrożona żywność zachowuje swój smak, nawet gdy dokładane są nowe produkty.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 9

Lodówka French Door CONCEPT LA6983SS

Lodówka French Door CONCEPT LA6983SS

Lodówka French Door CONCEPT LA6983SS o pojemności 335 chłodziarka + 187 zamrażarka litrów i klasie energetycznej E. Lodówka LA6983ss typu French door to nowość z linii SINFONIA Concept. Główną zaletą jest maksymalna przejrzystość wnętrza, duża objętość, atrakcyjny design i nowoczesne wykonanie. Dwudrzwiowa lodówka z zamrażarką z 2 oddzielnymi szufladami minimalizują straty energii. Wahania temperatury występują tylko w części, która jest obecnie otwarta, więc cała lodówka nie musi się często schładzać do idealnej temperatury. Rezultatem jest maksymalna oszczędność energii i pieniędzy. Dzięki systemowi zapobiegającemu zamarzaniu Total No Frost nie będziesz musiał rozmrażać lodówki. Ze względu na równomierne rozprowadzenie suchego powietrza wilgoć nie tworzy się w lodówce, przez co nie gromadzi się lód. Trzy niezależne obwody chłodzące zmniejszają wahanie temperatur wewnątrz urządzenia i powstrzymują mieszanie zapachów pomiędzy poszczególnymi przestrzeniami. Total No Frost przyspiesza proces zamrażania żywności, pomagając w ten sposób utrzymać wartości odżywcze po rozmrożeniu. Wreszcie, prowadzi to również do znacznych oszczędności energii elektrycznej i twoich pieniędzy. Sterylizator plazmowy tworzy w lodówce naturalny mikroklimat, który neutralizuje bakterie, zapachy i wilgoć. Zapobiegnie to mieszaniu się zapachów i smaków wewnątrz lodówki. Dodatkowo żywność pozostanie dłużej świeża. Zmienna strefa w postaci dużej, w pełni wysuwanej szuflady na dole lodówki jest idealna do przechowywania mięsa. Jest to komora, w której można regulować temperaturę (od -2 ° C do + 3 ° C) za pomocą dotyku. Dzięki temu szuflady można używać jako lodówki, strefy zerowej lub zamrażarki. Strefa zmienna ma własne niezależne źródło światła. Główne zalety sprężarki z falownikiem to niski poziom hałasu, wyższa wydajność chłodzenia i dłuższa żywotność. Falownik cyfrowy pomaga utrzymać bardziej stabilną temperaturę w lodówce, unikając przechłodzenia. Zużywa również mniej energii niż tradycyjne sprężarki, więc aktywnie obniża rachunki za prąd. Szuflady zamrażarki i szuflada o zmiennej strefie są wyposażone w wysokiej jakości teleskopowe prowadnice ze stali nierdzewnej dla maksymalnej łatwości użytkowania. Nawet przy pełnym obciążeniu możesz je wysunąć bardzo płynnie i bez wysiłku. Ograniczniki bezpieczeństwa są również bardzo praktyczne, zapewniając płynny ruch szuflady. Tylna ściana lodówki została wykończona specjalnym metalowym materiałem, który zapewnia lepszą izolację niż plastik. Zmniejsza to wahania temperatury wewnątrz chłodziarki po otwarciu drzwi. W ten sposób oszczędzamy energię. Lodówka jest wyposażona w 2 czujniki umieszczone bezpośrednio w komorze chłodzącej, aby utrzymać prawidłową temperaturę w każdej strefie. W rezultacie reagują one bardziej elastycznie na wahania temperatury wewnątrz urządzenia, np. po otwarciu drzwi. Zapewnia to dłuższą świeżość przechowywanych produktów. Strefa Fresh została zaprojektowana w celu zachowania długoterminowej świeżości przechowywanej żywności. Składa się z 2 szuflad, w których można oddzielnie kontrolować wilgotność, aby stworzyć idealny klimat dla aktualnie przechowywanej żywności.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 10

Lodówka French Door Toshiba GR-RF610WE-PGS

Lodówka French Door Toshiba GR-RF610WE-PGS

Lodówka French Door Toshiba GR-RF610WE-PGS to urządzenie, które zamyka ranking lodówek typu French Door.Konwencjonalna lodówko-zamrażarka dwudrzwiowa kontroluje temperaturę za pomocą jednego systemu chłodzenia – zamrażarki. Powoduje to niestabilność temperatury urządzenia. Systemy TOSHIBA Dual Cooling kontrolują temperaturę w lodówce i zamrażarce zupełnie niezależnie, co zapewnia utrzymanie stabilnej temperatury w obu urządzeniach, a także niemieszanie się zapachów. W rezultacie żywność ma znacznie dłuższy okres przydatności do spożycia przy zachowaniu tej samej wilgotności, koloru i kształtu jak w dniu zakupu! Pure BIO z modułem plazmowym wytwarza jony i elektrony, które zabijają bakterie, neutralizują zapachy i oczyszczają chłodne powietrze, aby żywność zachowała świeżość na dłużej. Wskaźnik usuwania trimetyloaminy wynosi > 90%, a wskaźnik usuwania Staphylococcus i bakterii E. coli > 99%. Strefa kontroli wilgotności i strefa elastyczna ze zmienną temperaturą Komora Moisture Zone zapewnia 2 poziomy wilgotności (warzywa wymagają wyższej wilgotności niż owoce), a komora Flexible Zone – 3 poziomy temperatury (warzywa i owoce wymagają wyższej temperatury niż suche produkty czy napoje). Czujniki radarowe automatycznie wykrywają różnice temperatur żywności, niezależnie regulują temperaturę wewnątrz lodówki i zapobiegają nadmiernym wahaniom temperatury.Dzięki specjalnej konstrukcji wylotu powietrza, powietrze rozprowadzane jest dookoła a zimno nie uderza bezpośrednio w żywność. Nadmuch 360 ° zapobiega utracie wilgotności i dłużej utrzymuje świeżość. Lodówka TOSHIBA jest wyposażona w 2 inwertery: inwerter sprężarki i inwerter wentylatora, które pracują z tą samą częstotliwością, aby zapewnić szybkie i jednolite chłodzenie. Gdy temperatura wewnątrz jest wyższa niż ustawiona, 2 inwertery zaczynają przyspieszać w tym samym czasie, aby zapewnić większy przepływ zimnego powietrza. AlloyCooling™ to technologia chłodzenia 360°, która obniża temperaturę znacznie szybciej, jednolicie chłodząc lodówkę. Równomierne i szybkie chłodzenie ma zasadniczy wpływ na zachowanie świeżości przechowywanych produktów.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Lodówki French Door to ergonomiczne urządzenia kuchenne, które świetnie się sprawdzą w każdej kuchni. Nasi pracownicy przygotowali dla Was najlepsze modele lodówek typu French Door, aby ułatwić Wam wybór tej najlepszej. Dzięki naszemu rankingowi dobrych lodówek French Door nie musisz już przeglądać kilkudziesięciu stron internetowych w poszukiwaniu najlepszej lodówki bo wszystkie najlepsze modele masz w jednym miejscu.

Paweł Zacharczuk |Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Jak powstał ranking najlepszych lodówek French Door?

Ranking lodówek French Door powstał, aby ułatwić Ci wybór najlepszej lodówki typu French Door do Twojej kuchni. Zestawienie lodówek French Door zawiera najlepsze i niezawodne modele lodówek French Door spośród testowanych i analizowanych 50 modeli różnych producentów. Z rankingiem lodówek French Door osoba przed zakupem może dokonać bardziej świadomego wyboru urządzenia. Na potrzeby tego rankingu nasi pracownicy przetestowali i przeanalizowali 50 modeli lodówek typu French Door od takich producentów jak: Samsung, Hisense, Haier, Bosch, Whirlpool, Amica, Gorenje, Toshiba, MPM, Sharp, Midea, Concept, Sam Cook, LG, Beko i kilku innych. Po testach i analizach lodówek przyszedł czas na sprawdzenie opinii o każdym modelu lodówki French Door w internecie. Opinie o lodówkach French Door sprawdzaliśmy w takich miejscach jak: sklepach internetowych (Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych), forach internetowych, serwisach aukcyjnych, stronach producentów, rankingach produktowych. Po zebraniu wszystkich informacji o lodówkach z francuskimi drzwiami przekazaliśmy wszystkie materiały do naszej redakcji, która stworzyła ten ranking dobrych i niezawodnych lodówek typu francuskiego. Ranking lodówek typu French Door jest stale aktualizowany, aby przedstawiać tylko najlepsze oferty producentów w jednym miejscu.

Jaką lodówkę French Door kupić? Na jakie parametry zwrócić uwagę przy zakupie?

Kupno lodówki French Door może być nie lada wyzwaniem dla osób, które nie znają się na tego typu urządzeniach lub kupują pierwszy raz lodówkę. Na rynku dostępne są różne lodówki French Door. Jedne są lepsze a inne troszeczkę gorsze. Jaką lodówkę French Door kupić? Na co zwrócić uwagę kupując lodówkę typu French Door? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w poradniku zakupowym po lodówkach French Door, który został przygotowany przez naszych ekspertów z 10 letnim doświadczeniem w sprzedaży lodówek. Przed dokonaniem zakupu lodówki French Door zwróć uwagę na te parametry:

Klasa energetyczna lodówki French Door – to najważniejszy parametr na który trzeba zwrócić uwagę przed zakupem lodówki lodówki French Door. Parametr ten informuje o zużyciu prądu przez lodówkę. Na rynku spotykamy spotykamy urządzenia, które mają klasy energetyczne od A do G. Im bliżej klasa energetyczna lodówki French Door będzie bliżej „A” tym bardziej będzie to oszczędne urządzenie, które warto kupić.

Pojemność komory schładzania lodówki French Door – bardzo ważny parametr, który trzeba wziąć pod uwagę kupując nową lodówkę typu lodówki French Door. Parametr ten jest wyrażany w litrach i informuje nas ile litrów żywności, produktów zmieści się w chłodziarce. Wybór tego parametru dostosujmy do wielkości gospodarstwa domowego.

Pojemność komory mrożącej lodówki French Door – bardzo ważny parametr, który trzeba wziąć pod uwagę kupując nową lodówkę typu lodówki French Door. Parametr ten jest wyrażany w litrach i informuje nas ile litrów żywności, produktów zmieści się w zamrażarce. Wybór tego parametru dostosujmy do wielkości gospodarstwa domowego oraz zakładanych planów co do mrożenia żywności.

Poziom hałasu lodówki French Door – bardzo ważny parametr, który warto wziąć pod uwagę kupując lodówkę typu French Door do mieszkania lub domu. Parametr ten informuje nas o tym jak głośna jest lodówka French Door, którą zamierzamy kupić. Parametr ten jest wyrażany w decybelach [dB]. Warto kupić lodówkę, która ma jak najmniejszą ilość decybeli.

Funkcje dodatkowe lodówki French Door – lodówkę kupujemy na kilka lat, dlatego warto wybrać urządzenie, które posiada dużą ilość przydatnych funkcji. Na rynku spotykamy lodówki French Door, które posiadają takie funkcje dodatkowe jak: funkcja wakacje, My Zone Plus, CoolAdapt, Kruszenie lodu, UV Hygiene Technology, Pure BIO, Funkcja cichej pracy, Flexible Zone, Wbudowany ekran, Podwójne czujniki radarowe, AlloyCooling, Dual Cooling i wiele innych.

Najczęściej zadawane pytania o lodówki French Door:

Co to jest lodówka French Door?

Lodówka French Door (Lodówka z drzwiami francuskimi) to rodzaj lodówki, która posiada na górze chłodziarkę, która jest podzielona dwoma drzwiami obok siebie i zamrażarką na dole najczęściej w postaci szuflad, ale nie tylko.

Ile kosztuje lodówka typu French Door?

Większość lodówek typu French Door to urządzenia premium, dzięki czemu zapewniają doskonałe systemy chłodzenia i innowacyjne technologie, co przekłada się na odpowiednią cenę tego typu urządzeń. Najtańszą lodówkę French Door można kupić w sklepach internetowych za ok. 3000 zł. Za najlepsze lodówki French Door będziemy musieli zapłacić od 5000 zł do ok. 1300 zł.

Gdzie kupić lodówkę French Door?

Lodówkę French Door można kupić w znanych sklepach z AGD, takich jak Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych oraz za pomocą porównywarek cenowych, które znajdują najtańsze oferty na rynku.

Jaka lodówka French Door forum?

Na forach internetowych większość użytkowników poleca lodówki French Door od takich producentów jak: Siemens, Haier, Sharp. Forum internetowe nie powinno być wyznacznikiem zakupu dobrej lodówki French Door. Dobrą lodówkę French Door kupić sprawdzając rzetelne rankingi lub pytając eksperta o poradę.

Jakiej firmy lodówkę French Door kupić?

Kupując lodówkę French Door warto wybrać znanego i dobrego producenta lodówek, takiego jak: Samsung, Haier, Amica, Hisense, Bosch.

Czy warto kupić lodówkę French Door?

Lodówki French Door to urządzenia, które w ostatnim czasie stały się jednym z najpopularniejszych typów lodówek na rynku. Główną zaletą jest wygoda w ich użytkowaniu i duża pojemność.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W naszych rankingach znajdują się linki reklamowe, dzięki którym zarabiamy i utrzymujemy ten portal. Kupując sprzęt AGD/RTV za pomocą linków reklamowych w naszym rankingu wspierasz rozwój naszego serwisu.

 

5/5 - (44 votes)
Opinie o rankingach