Zaznacz stronę

Aktualizacja: 10 kwietnia.2024 r.

Zmywarka do zabudowy o szerokości 45 cm to rozwiązanie wybierane przez wiele osób z jednej strony ze względu na swój mały wymiar pasujący do wąskich szafek kuchennych a z drugiej strony ze względu na ilość osób w gospodarstwie domowym. Dla singla czy pary zmywarka ta dla codziennych potrzeb będzie zupełnie wystarczająca. Zmywarka do zabudowy 45 cm sprawdzi się również w sytuacji gdy remontujemy kuchnię i zamiast szafki z szufladami, która zwykle ma właśnie takie wymiary chcemy wstawić zmywarkę, lub gdy nie dysponujemy dużą kuchnią i każdy centymetr jest na wagę złota. Co istotne w nowoczesnych zmywarkach mała szerokość nie musi oznaczać, że do zmywarki zmieści się niewiele naczyń, producenci proponują bowiem rozwiązania dzięki którym zmywarka ta sprawdzi się nawet dla dużej rodziny. Ponadto nie musimy się obawiać, że zakup zmywarki 45cm będzie wiązał się z mniejszą ilością funkcji lub programów do zmywania. Sprzęt ten może posiadać kilkanaście programów, w tym programy dopasowane do połowy wsadu bądź opcję automatycznego dobierania czasu, temperatury i ilości wody w zależności od stopnia zabrudzenia naczyń. Przed zakupem konkretnego modelu zwróćmy również uwagę na dodatkowe funkcje takie jak: dodatkowa szuflada czy stojaki do wyparzania butelek, przydatne dla młodych rodziców. Spośród dostępnych modeli każdy znajdzie więc rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb. Zobacz nasz najnowszy ranking zmywarek do zabudowy 45 cm i wybierz najlepszą dla siebie.

Zmywarka do zabudowy 45 cm ranking

Miejsce 1

Zmywarka do zabudowy 45 cm Bosch Serie 6 SPI6ZMS29E

Zmywarka do zabudowy 45 cm Bosch Serie 6 SPI6ZMS29E

Pierwsze miejsce w naszym rankingu najlepszych zmywarek do zabudowy 45 cm zajmuje dobra i niezawodna zmywarka do zabudowy 45 cm Bosch Serie 6 SPI6ZMS29E. Zmywarka do zabudowy o szerokości 45 cm Bosch Serie 6 SPI6ZMS29E klasy energetycznej C to sprzęt, który zbiera same pozytywne opinie w internecie co świadczy o jej wysokiej jakości. Dlaczego niektóre zmywarki są zaprojektowane tak, jakbyś gotował i jadł ustalone menu? Nie kosze VarioFlex Pro z szufladą Vario3 Pro. Ty cieszysz się zróżnicowaną dietą, one poradzą sobie z różnorodnymi naczyniami. Wystarczy skorzystać z ruchomych elementów oznaczonych na czerwono, aby zmienić konfigurację 10 składanych elementów na wszystkich trzech poziomach załadunku. Górny kosz o regulowanej wysokości oferuje ponadto składaną półkę na filiżanki i 2 elementy antypoślizgowe, a dolny – półkę na filiżanki i podpórkę na kieliszki. Szuflada Vario3 Pro może pomieścić nie tylko sztućce. Dzięki obniżanej części po prawej stronie uzyskuje się dodatkową wysokość do załadowania mniejszych filiżanek i miseczek, podczas gdy dłuższe przybory kuchenne, takie jak chochle, szpatułki i szczypce, znajdują bezpieczne miejsce w elastycznej lewej części szuflady. To wszystko daje więcej możliwości układania, niż będziesz miał gorących (lub zimnych) obiadów. Bywa, że po zakończeniu zmywania niektóre naczynia (zwłaszcza plastikowe) pozostają nadal mokre i wymagają dodatkowego wycierania ręcznego. Zmywarki PerfectDry zapewniają doskonałe, efekty suszenia dzięki użyciu zeolitu – naturalnego minerału, który pochłania wilgoć w fazie mycia i uwalnia ją w postaci ciepłego, suchego powietrza podczas suszenia. Dzięki PerfectDry naczynia trafiają wprost do szafki, a Ty zużywasz mniej energii. Nikt nie lubi rozpraszającego hałasu. Jest to szczególnie istotne w nocy oraz jeśli masz otwartą kuchnię na salon. Jeśli więc ważne dla Ciebie są cisza i spokój, najlepszym rozwiązaniem będzie zmywarka Silence Plus 42 dB. Spraw, aby zmywarka słuchała Twoich poleceń, gdy chcesz rozpocząć lub wstrzymać jej pracę, bądź rozpoznać aktualną fazę cyklu zmywania. Twoja nowoczesna zmywarka ma możliwość sterowania głosowego, kompatybilnego z Alexa, Google Asystent. System regulacji położenia górnego kosza Rackmatic, służy dopasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala zmienić ustawienie kosza na różnych wysokościach, a wybraną pozycję można łatwo zmienić , nawet gdy kosz jest pełen. Dzięki temu możesz dostosować wnętrze do swoich potrzeb nawet dla bardzo wysokich talerzy w dolnym koszu, czy wysokich kieliszków czy kufli w górnym koszu. Wykaz programów: Auto 45-65 °C, Cichy 50°C, Eco, Favourite, Garnki, Przyśpieszony 60°C, Skrócony 45°C, Szkło 40°C. Zużycie energii w kWh [na cykl] w programie Eco: 0,593 kWh. Ilość kompletów naczyń: 10.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 2

Zmywarka do zabudowy 45 cm SAMSUNG DW50R4051BB

Zmywarka do zabudowy 45 cm SAMSUNG DW50R4051BB

Zmywarka do zabudowy 45 cm SAMSUNG DW50R4051BB to wysokiej jakości zmywarka, która zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Unikaj hałasu, jaki może generować zmywarka do naczyń. Komorę ze stali nierdzewnej zaprojektowano tak, by pracowała ciszej. Pochłania ona znaczną część dźwięku i wibracji wytwarzanych podczas pracy, dzięki czemu zmywa niezwykle cicho. Urządzenie generuje zaledwie 46 decybeli, jest zatem cichsze od zwykłej rozmowy. 60-minutowy program ekspresowego mycia pozwala znacznie szybciej umyć i wysuszyć naczynia. Idealnie sprawdza się przy mniejszych wsadach składających się z lekko zabrudzonych, nie potrzebujących bardzo intensywnego mycia elementów takich jak kubki, sztućce czy talerze. W zaledwie godzinę program zrealizuje kompletny cykl mycia i suszenia. Dzięki funkcji Aqua Stop nie grozi Ci nieoczekiwane zalanie. Odcina ona pobór wody i zasilanie, by zatrzymać pracę zmywarki. Tym samym chroni Cię przed porażeniem prądem, a Twój dom – przed potencjalnie kosztownymi zniszczeniami na skutek zalania. Umieść naczynia różnego rodzaju i wielkości bez najmniejszego problemu. Możesz podnieść bądź opuścić górny kosz. Więcej przestrzeni w dolnym koszu sprawi, że bez trudu pomieścisz naczynia o różnych gabarytach, w tym wysokie garnki, szerokie półmiski czy wysokie talerze. Wygodniej zmywaj sztućce i duże kuchenne akcesoria, korzystając z trzeciego kosza. Łatwo i szybko układaj w tej dedykowanej przestrzeni przybory i bez trudu je stamtąd wyjmuj. W porównaniu z wyposażonymi w dwa kosze modelami firmy Samsung rozwiązanie to pozwala uzyskać więcej miejsca w pozostałej części komory zmywarki. Korzystaj z higienicznego płukania, by usunąć zarazki i bakterie. W przypadku niektórych programów masz możliwość skorzystania z dodatkowej opcji dezynfekcji. Wydłuża ona ostatnie płukanie i podwyższa temperaturę wody do 70˚C, co zapewnia dokładniejsze czyszczenie. W ten sposób Twoje naczynia, sztućce czy garnki zawsze będą idealnie czyste.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 3

Zmywarka do zabudowy 45 cm Electrolux EEM43211L

Zmywarka do zabudowy 45 cm Electrolux EEM43211L

Odkryj nową erę czystości ze zmywarką Electrolux EEM43211L QuickSelect o szerokości 45 cm, która łączy w sobie elegancję zabudowy z zaawansowaną technologią mycia. Wyposażona w rewolucyjny system SatelliteClean®, ta zmywarka gwarantuje nieporównywalną skuteczność, docierając do każdego zakamarka i zapewniając do 3 razy większy zasięg spryskiwania niż standardowe modele. Dzięki temu nawet najbardziej upakowane zestawy naczyń są dokładnie czyszczone, a każde naczynie, szklanka czy talerz opuszcza maszynę lśniąco czyste, bez śladu zabrudzenia. Innowacyjne ramię spryskujące dynamicznie zmienia kąty, dzięki czemu woda dociera do miejsc, które inne zmywarki często pomijają, a podwójnie obracające się ramię zapewnia, że nawet duże przedmioty są bez skazy czyszczone z każdej strony. Zaprojektowana z myślą o maksymalnej elastyczności, szuflada MaxiFlex umożliwia łatwe i bezpieczne umieszczenie wszelkich sztućców oraz akcesoriów kuchennych, niezależnie od ich rozmiaru czy kształtu. Regulowane przegródki i głęboki design szuflady sprawiają, że załadunek jest prosty i intuicyjny, a stabilizatory SoftSpikes chronią Twoje najdelikatniejsze szkło przed uszkodzeniem, utrzymując je bezpiecznie w pozycji pionowej. Unikalny wskaźnik Beam on Floor to subtelna, ale wyrafinowana funkcja, która informuje o statusie pracy zmywarki, projekcją kolorowej kropki na podłogę. Ta cicha i dyskretna metoda komunikacji jest idealna dla współczesnych, otwartych przestrzeni kuchennych, pozwalając na zachowanie spokoju i ciszy w domu. Z Electrolux EEM43211L QuickSelect, Twoja kuchnia staje się miejscem nie tylko wysokiej funkcjonalności, ale i niezrównanej czystości. Przekraczając granice tradycyjnego zmywania, ta zmywarka wprowadza Cię w nowy wymiar dbałości o naczynia, gdzie każdy element jest traktowany z największą precyzją.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 4

Zmywarka do zabudowy 45 cm AMICA DIV41E5aD

Zmywarka do zabudowy 45 cm AMICA DIV41E5aD

Zmywarka do zabudowy 45 cm AMICA DIV41E5aD to urządzenie, które musiało się znaleźć wysoko w naszym zestawieniu najlepszych zmywarek do zabudowy 45 cm. Popraw komfort akustyczny w swoim domu! Bezszczotkowy silnik SilentDrive to gwarancja cichej pracy zmywarki. Technologia ta oznacza również dużo większą trwałość i niezawodność, co w prosty sposób przekłada się na niższe koszty użytkowania i dłuższą żywotność silnika. Optymalne wykorzystanie przestrzeni zmywarki to więcej czystych kompletów naczyń podczas jednego cyklu mycia. Dwa wygodne kosze i modułowe elementy wyposażenia ułatwiają rozłożenie nawet 10 kompletów naczyń. Ergonomiczne ułożenie to efektywniejsze mycie, ale co równie ważne oszczędność wody i energii przy zachowaniu najwyższej skuteczności mycia oraz suszenia. Chcesz, żeby Twoje naczynia były higieniczne czyste i lśniące? To możliwe dzięki SteamPower — gorącej pary użytej na końcu cyklu zmywania, która redukuje ilość bakterii na naczyniach i w zmywarce, a także sprawia, że wyjmowane ze zmywarki naczynia lśniące i idealnie dosuszone. Potrzebujesz szybko i skutecznie umyć naczynia? Program idealny do codziennego, szybkiego mycia naczyń. Zawiera wszystkie fazy mycia — łącznie z namaczaniem i suszeniem, dzięki czemu już w 50 minut możesz liczyć na skuteczny efekt! Nowoczesny, antybakteryjny filtr z materiału będącego pochodną triazolu nie tylko eliminuje osadzające się na nim patogeny, ale przede wszystkim utrudnia ich namnażanie we wnętrzu zmywarki. Rozwiązanie redukuje również powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Czysta higiena wbudowana w zmywarkę! Możliwość rozpoczęcia pracy zmywarki w wybranym przez ciebie czasie, z opóźnieniem nawet do 24 h. Gwarancję błyszczących i idealnie czystych naczyń zapewni Ci elektroniczne dozowanie nabłyszczacza, który podaje go dokładnie tyle, ile potrzeba.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 5

Zmywarka do zabudowy 45 cm SIEMENS SR65ZX23ME

Zmywarka do zabudowy 45 cm SIEMENS SR65ZX23ME

Zmywarka do zabudowy 45 cm SIEMENS SR65ZX23ME to wysokiej klasy urządzenie, które jest wyposażone w technologię Zeolith®, która korzysta z właściwości umieszczonych w komorze naturalnych minerałów, które absorbują wilgoć i emitują ciepło. Przyspiesza to cykl suszenia i redukuje zużycie prądu. To wymierna korzyść – zarówno dla Ciebie, jak i naszej planety. Wskaźnik timeLight wyświetla na podłodze na zmianę pozostały czas w minutach, stan programu, a nawet komunikaty o błędach. Dzieki temu wszystkie istotne informacje są widoczne na pierwszy rzut oka. Otwórz drzwi swojej zmywarki, aby rozświetlić jej wnętrze niebieskim blaskiem. Wbudowane w górną część komory diody LED włączają się automatycznie po otwarciu drzwi i wyłączają po ich zamknięciu. Zmywaj i susz naczynia nawet do trzech razy szybciej z równie świetnym efektem jak zwykle. Dzięki funkcji varioSpeed Plus możesz też zawsze włączyć opcję turboszybkiego zmywania, nawet po rozpoczęciu fazy płukania. A co najlepsze, możesz aktywować i zarządzać funkcją varioSpeed Plus przy użyciu aplikacji Home Connect. Wzornictwo klasy Premium zmywarek do naczyń marki Siemens widoczne jest nie tylko na zewnątrz. Niebieskie oznaczenia ruchomych elementów koszy i szuflad wewnątrz zmywarki ułatwiają natychmiastowe dostosowanie do potrzeb danego załadunku. Duże garnki można umieścić na płasko przy złożonych stojakach na talerze, co pozwala na szybsze układanie. Zmywane kieliszki do wina i szampana są znacznie bardziej stabilne. W zmywarkach o szerokości 45 cm zastosowany został system podwójnych ramion spryskujących duoPower™. Dzięki nakładającym się polom działania to pierwsze na świecie dwa ramiona zraszające pokrywają całą zawartość górnego kosza, który przedłużono o 4 cm. Zapewnia to optymalne rozprowadzanie wody — a tym samym bardziej wydajne zmywanie oraz olśniewająco czyste naczynia. Kontrolowane, precyzyjne spryskiwanie stwarza ponadto idealne warunki mycia dla delikatnego szkła, zapewniając kieliszkom i szklankom nieskazitelną czystość i doskonały wygląd. Opcja Favourite jeszcze bardziej dopasowuje zmywarkę do Twoich potrzeb. Wprowadź najczęściej używaną kombinację programu zmywania oraz dodatkowych funkcji i zapisz na zmywarce, aby móc uruchamiać je jednym przyciskiem lub przy użyciu aplikacji Home Connect.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 6

Zmywarka do zabudowy 45 cm Beko BDIS38040A

Zmywarka do zabudowy 45 cm Beko BDIS38040A

Zmywarka do zabudowy 45 cm Beko BDIS38040A pozwoli Ci zapomnieć o konieczności stosowania precyzyjnie odmierzonej ilości detergentu, a nawet o dodawaniu go przed każdym zmywaniem! Wystarczy wlać płyn do zmywarki, a AutoDose przez miesiąc będzie automatycznie pobierać jego odpowiednią ilość . Rezultat? Idealnie czyste naczynia za każdym razem — bez ciągłego uzupełniania detergentu. Aby zniszczyć podłogę lub urządzenia elektroniczne w przypadku wycieku wystarczy nawet niewielka ilość wody. Chroń się przed tego typu zagrożeniami dzięki technologii WaterSafe+™, która jest systemem zapobiegającym wyciekom wody automatycznie odcinającym dopływ wody z kranu w przypadku awarii. Urządzenia i podłogi są teraz bezpieczne. Po zakończonym cyklu zmywania drzwi zmywarki otworzą się automatycznie, dzięki czemu zgromadzone w środku naczynia wyschną znacznie szybciej – i to bez Twojej ingerencji. Dzięki temu rozwiązaniu zmywarka zużywa również mniej prądu, osiągając wysoką klasę energetyczną. Jeśli Twoja zmywarka do zabudowy jest tak cicha, że czasem zastanawiasz się czy w ogóle jest włączona, z pomocą przychodzi LedSpot. LedSpot to wskaźnik stanu programu, który świeci na podłogę u podstawy urządzenia informując, czy urządzenie pracuje. Koniec z zastanawianiem się, kiedy opróżnić zmywarkę. Dno tej dobrej i niezawodnej zmywarki zostało wykonane ze stali nierdzewnej.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 7

Zmywarka do zabudowy 45 cm CANDY CDIH 2T1145

Zmywarka do zabudowy 45 cm CANDY CDIH 2T1145

Jeśli szukasz dobrej i niedrogiej zmywarki do zabudowy to zainteresuj się zmywarką do zabudowy 45 cm CANDY CDIH 2T1145. Odkryj Candy Brava – inteligentną zmywarkę, która pomoże Ci zaoszczędzić czas dzięki najszybszemu na rynku cyklowi Wash & Dry, trwającemu zaledwie 39 minut. Brava to najlepsze rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić jak najwięcej czasu i pieniędzy, zapewniając najwyższą jakość zmywania: proste, szybkie i inteligentne urządzenie o szerokości jedynie 45 cm. Zmywarka Slim posiada cykl szybkiego zmywania w zaledwie 30 minut z wyjątkowymi rezultatami. Dzięki nowemu, cyfrowemu wyświetlaczowi tekstowemu możesz natychmiast odczytać w swoim ojczystym języku wszystkie informacje o cyklu (nazwa programu, czas trwania i inne). Dzięki trzem poziomom, trzeci kosz jest idealny do długich sztućców i mniejszych przedmiotów, takich jak filiżanki do kawy, spodki i tarki. Zmywarka Candy, to pierwsze na świecie urządzenie typu SLIM, o wyjątkowej pojemności, która pozwala na efektywne zmywanie aż do 11 kompletów naczyń. Maksymalna temperatura wody (°C) 60. Opóźnienie startu 1-23 h. Zabezpieczenie Aquastop TAK.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 8

Zmywarka do zabudowy 45 cm Whirlpool WSBC 3M17 X

Zmywarka do zabudowy 45 cm Whirlpool WSBC 3M17 X

Zmywarka do zabudowy 45 cm Whirlpool WSBC 3M17 X została stworzona, aby zapewniać idealne rezultaty mycia przy najmniejszym możliwym hałasie. 10 miejsc na naczynia. Tyle przestrzeni, ile potrzebujesz. Zmywarka Whirlpool ma dziesięć uniwersalnych miejsc na naczynia, dzięki czemu zawsze masz tyle przestrzeni, ile potrzebujesz. Bez mycia wstępnego. Technologia 6-ty Zmysł zapewnia idealne rezultaty zmywania bez mycia wstępnego, namaczania lub szorowania ręcznego, a jednocześnie obniża zużycie wody i zmniejsza koszty. Zaprojektuj swoją przestrzeń. System koszy FlexiSpace pozwala na dogodne i łatwe zaaranżowanie przestrzeni w zmywarce. Oszczędzaj wodę i energię, gdy Twoja zmywarka jest zapełniona tylko do połowy. Opcja połowa załadunku optymalizuje zużycie wody i energii podczas zmywania małej ilości naczyń w obu koszach. Stworzone specjalnie dla Ciebie. Opcja opóźnienia startu pozwala ustawić zmywarkę tak, by rozpoczęła cykl w wybranej przez Ciebie chwili, co pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i energię. Przyjazna dla środowiska technologia 6-ty Zmysł posiada inteligentne czujniki, które nieustannie monitorują cykl prania i wykrywają stopień zabrudzeń, by dobrać ilość energii, wody i czasu. Ciesz się idealnymi rezultatami zmywania i oszczędzaj do 50% energii, wody i czasu. Zwiększaj, zmniejszaj lub modyfikuj przestrzeń wewnątrz swojej zmywarki tak, jak tylko chcesz, dzięki koszykom modułowym i składanym uchwytom. Dzięki możliwości wyjęcia górnego kosza w zmywarce nigdy nie zabraknie Ci miejsca i bez wysiłku zmieścisz nawet naczynia o nietypowych kształtach. Opcja płukanie higieniczne skutecznie usuwa bakterie oraz zabrudzenia i resztki jedzenia – dla Twojego spokoju. Dzięki możliwości modyfikowania górnego kosza w zmywarce nigdy nie zabraknie Ci miejsca i bez wysiłku zmieścisz nawet naczynia o nietypowych kształtach. Zewnętrzne zabezpieczenie wody, wbudowane w rurę dopływu, chroni przed wyciekiem wody w razie niespodziewanej awarii. Wnętrze zmywarki wykonane jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu Twoje naczynia są zawsze błyszczące, a komora urządzenia perfekcyjnie czysta. Wybierz sposób zmywania, jaki wolisz. Funkcja kostki pozwala wybrać cykl odpowiedni do zmywania z użyciem środka w kostkach, dzięki czemu zawsze możesz cieszyć się doskonałymi rezultatami. Zmywarka Whirlpool umożliwia bezpośrednie podłączenie do przewodu wody ciepłej (maksymalnie 60°C). Sygnał dźwiękowy poinformuje Cię o zakończeniu cyklu zmywania.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 9

Zmywarka do zabudowy 45 cm Miele G 5481 SCVi SL

Zmywarka do zabudowy 45 cm Miele G 5481 SCVi SL

Zmywarka do zabudowy 45 cm Miele G 5481 SCVi SL to urządzenie, które nie należy do najtańszych, ale za jakość trzeba zapłacić odpowiednie pieniądze. Zmywarki Miele zmywają wyłącznie świeżą wodą i to przy zużyciu zaledwie 6 litrów wody w programie Automatic – to znacznie mniej niż jedno napełnienie zlewu. Każda zmywarka Miele może zostać podłączona do przyłącza ciepłej wody o temperaturze do 60 °C. Można w ten sposób ograniczyć zużycie prądu nawet o 55%, a czas pracy urządzenia nawet o 10%. W programie „ECO“ zużycie energii przez zmywarkę spada do 0,45 kWh. Szuflada na sztućce – wynalazek Miele – oferuje wiele zalet: Wszystkie sztućce leżą oddzielnie, dzięki czemu nie mogą się porysować. Zabrudzenia zostają dokładnie usunięte a sztućce perfekcyjnie wysuszone. Ponadto można je komfortowo i higienicznie wyjąć. W programie ECO zużycie wody jest zredukowane do 8,9 litra. Tym samym potrzebna jest również mała ilość energii do jej ogrzania – a Ty korzystasz z energooszczędnej zmywarki. Oszczędzanie wody jest możliwe dzięki inteligentnemu systemowi dopływu oraz nowemu, wysoce wydajnemu systemowi filtrowania. Dodatkowa izolacja zmniejsza straty ciepła i tym samym zużycie energii, jaka jest potrzebna do ogrzania wody. Zmywarki Miele pracują szczególnie cicho przy bardzo niskiej emisji hałasu od 41 dB(A), zachowując przy tym najlepsze rezultaty mycia. To ciszej niż normalna rozmowa. Bezproblemowe zmywanie naczyń: dzięki programowi Higiena lub Intensywny w połączeniu ze środkami PowerDisk lub UltraTabs skutecznie usuwanych jest ponad 99,9% wirusów (np. koronawirusów, wirusów grypy lub norowirusów). Zostało to potwierdzone badaniem przeprowadzonym przez Institute for Hygiene and Virology. Funkcja AutoClose sprawia, że drzwiczki zmywarki zamykają się automatycznie i bardzo łagodnie. To nie tylko komfortowe, ale też eleganckie rozwiązanie. Umożliwia proste i wygodne zamykanie drzwi.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 10

Zmywarka do zabudowy 45 cm Beko DIS48120

Zmywarka do zabudowy 45 cm Beko DIS48120

Zmywarka do zabudowy 45 cm Beko DIS48120 to ostatnia pozycja w naszym rankingu, która jest warta uwagi. Zmywarka do zabudowy 45 cm Beko DIS48120 została wyposażona w technologię zapobiegającą wyciekom. Aby zniszczyć podłogę lub urządzenia elektroniczne w przypadku wycieku wystarczy nawet niewielka ilość wody. Chroń się przed tego typu zagrożeniami dzięki technologii WaterSafe+™, która jest systemem zapobiegającym wyciekom wody automatycznie odcinającym dopływ wody z kranu w przypadku awarii. Urządzenia i podłogi są teraz bezpieczne. Siła dodatkowego ramienia myjącego. Dodatkowe ramię myjące wspomagane dużym ciśnieniem wody to niezawodna broń w walce z najcięższymi zabrudzeniami. Z technologią AquaIntense w zmywarkach Beko możesz cieszyć się idealni czystymi i lśniącymi naczyniami. Jeśli Twoja zmywarka do zabudowy jest tak cicha, że czasem zastanawiasz się czy w ogóle jest włączona, z pomocą przychodzi LedSpot. LedSpot to wskaźnik stanu programu, który świeci na podłogę u podstawy urządzenia informując, czy urządzenie pracuje. Koniec z zastanawianiem się, kiedy opróżnić zmywarkę. Nawet 3-krotnie szybsze zmywanie. Nie pozwól, aby trudne mycie blach z piekarnika powstrzymywało Cię przed gotowaniem i pieczeniem. Dzięki miejscu na 3 blachy i programowi czyszczenia blach pod wysokim ciśnieniem funkcja TrayWash™ wyręczy Cię w tym ciężkim zadaniu.

Ocena naszego eksperta: 9 / 10

Popularna zmywarka 45 do zabudowy to urządzenie, które świetnie sprawdzi się w kawalerce, małym mieszkaniu i nie tylko. Dla Ciebie przeanalizowaliśmy i przetestowaliśmy ponad 60 modeli różnych firm, aby wybrać 10 najlepszych i ułatwić Ci wybór. Nasz ranking zmywarek do zabudowy o szerokości 45 cm ma Ci pomóc w wyborze urządzenia, ale za Ciebie nie zdecyduje jaki model masz kupić bo to Ty decydujesz co wybierasz i kupujesz!

Paweł Zacharczuk |Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Jak powstało nasze zestawienie najlepszych zmywarek do zabudowy o szerokości 45 cm?

Nasze zestawienie najlepszych zmywarek do zabudowy o szerokości 45 cm powstało po przeanalizowaniu i przetestowaniu tych urządzeń przez nasz zespół. Analizowaliśmy i testowaliśmy zmywarki do zabudowy o szerokości 45 cm takich firm jak: Bosch, Electrolux, Whirlpool, Beko, Amica, Siemens, Candy, Samsung, Sharp, Indesit, Finlux, Teka, MPM, Miele, Hotpoint, AEG, Gorenje i kilku innych. Następnie mój zespół postanowił sprawdzić opinie o tych sprzętach w internecie. Opinie o zmywarkach do zabudowy o szerokości 45 cm sprawdzaliśmy w takich miejscach jak: w sklepach internetowych (Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych), forach internetowych, serwisach aukcyjnych typu Allegro, stronach producentów, rankingach produktowych i kilku innych miejscach. Po zebraniu tych wszystkich informacji o zmywarkach do zabudowy 45 cm usiedliśmy z naszym zespołem i opisaliśmy nasz ranking. Mamy nadzieje, że nasz ranking zmywarek do zabudowy 45 cm pomoże Państwu wybrać najlepszy sprzęt do mieszkania lub domu. Nasze zestawienie najlepszych zmywarek do zabudowy 45 cm jest stale aktualizowane, dzięki czemu nie staje się przestarzałe. Ranking dobrych i niezawodnych zmywarek do zabudowy o szerokości 45 cm nie jest sponsorowany przez żadną firmę, dzięki czemu możesz być pewny, że nikt nie ingerował w nasze zestawienie.

Jak wybrać zmywarkę do zabudowy 45 cm?

Wybór i zakup nowej zmywarki do zabudowy o szerokości 45 cm może być problematycznym zadaniem dla osób, które pierwszy raz w życiu kupują tego typu urządzenie. Na rynku jest bardzo dużo modeli zmywarek do zabudowy o szerokości 45 cm różnej jakości. Jedne są lepsze a inne troszkę gorsze. Jaką kupić zmywarkę do zabudowy 45 cm? Czym kierować się przy wyborze zmywarki do zabudowy 45 cm? Jaka zmywarka do zabudowy 45 cm najlepsza?
 Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w naszym poradniku zakupowym po zmywarkach do zabudowy 45 cm, który został przygotowany przez naszych ekspertów.
 
Klasa energetyczna zmywarki – Przed zakupem zmywarki do zabudowy o szerokości 45 cm warto zwrócić uwagę na to jaką klasę energetyczną ma urządzenie, które chcemy kupić. Od klasy energetycznej urządzenia jest uzależnione to ile nasza zmywarka do zabudowy 45 cm będzie zużywała prądu w codziennym użytkowaniu. Na rynku możemy spotkać zmywarki do zabudowy 45 cm, które mają takie klasy energetyczne jak: B, C, D, E, F. Najmniej prądu żyżywają zmywarki do zabudowy o szerokości 45 cm, które mają klasę B i C. Wybierz zmywarkę do zabudowy o szerokości 45 cm dostosowując to do swoich potrzeb i finansów.
 
Zużycie wody przez zmywarkę – Kupując zmywarkę warto zwrócić uwagę na to ile zużywa wody w litrach zmywarka podczas jednego cyklu. Najoszczędniejsze zmywarki do zabudowy 45 cm zużywają 6-7 litrów wody podczas jednego cyklu. Największe zużycie wody w niektórych modelach może sięgać ok. 11 litrów. Jak widać różnica w żużyciu wody jest bardzo duża i ma to wpływ na nasze rachunki. Wybierz jak najoszczędniejszą zmywarkę dbając o środowisko i swój portfel.
 
Pojemnośc kompletów naczyń – Wybierając nową zmywarkę do zabudowy o szerokości 45 cm zwróć uwagę na to ile urządzenie jest wstanie pomieścić kompletów naczyń. Na rynku można spotkać urządzenia, które pomieszczą od 8 do 11 kompletów naczyć podczas jednego załadunku.
 
Dodatkowe funkcje zmywarki – Zmywarka to urządzenie, które kupuje się na długi okres czasu i z racji tego warto zobaczyć jakie funkcje dodatkowe posiada urządzenie, które nam się podoba. Dodatkowe funkcje zmywarki do zabudowy o szerokości 45 cm mają wpływ na użytkowanie urządzenia. Producenci zmywarek do zabudowy o szerokości 45 cm dają takie funkcje dodatkowe jak: Autodozowanie, Sterowanie smartfonem, Oświetlenie wnętrza, System ochrony szkła, Połowa załadunku, Automatyka zmywania i wiele innych.

Najczęściej zadawane pytania o zmywarki do zabudowy 45 cm:

Co to jest zmywarka do naczyń?

Zmywarka do naczyń to elektryczne urządzenie, które służy do zmywania naczyń, sztućców oraz innych przedmiotów służących do przygotowywania i podawania żywności oraz napojów. Na rynku najpopularniejsze są zmywarki o szerokości 45 cm i 60 cm.

Jaką wybrać zmywarkę do zabudowy 45?

Szukając zmywarki do zabudowy 45 cm zwróć uwagę na to jaką posiada klasę energetyczną, ile zużywa wody podczas jednego cyklu, ile mieści kompletów naczyń lub sprawdź ranking najlepszych zmywarek do zabudowy o szerokości 45 cm, który został przygotowany przez naszych ekspertów.

Ile kosztuje zmywarka pod zabudowę 45?

Ceny zmywarek do zabudowy 45 cm są bardzo zróżnicowane. Najtańszą zmywarkę do zabudowy 45 cm można kupić za ok. 1200 zł a za najdroższą trzeba zapłacić ok. 5300 zł. Rozpiętość cen zmywarek do zabudowy o szerokości 45 cm jest bardzo duża, ale modeli tych urządzeń jest tak wiele, że każdy znajdzie odpowiednią zmywarkę dostosowaną do swojego budżetu.

Gdzie sprawdzi się zmywarka do zabudowy 45 cm?

Zmywarka do zabudowy o szerokości 45 cm idealnie sprawdzi się w kawalerkach lub gospodarstwach domowych, gdzie nie zmywa się codziennie dużo naczyń.

Gdzie kupić zmywarkę do zabudowy 45 cm?

Zmywarkę do zabudowy 45 cm można bez problemu kupić na Allegro, za pomocą porównywarek cenowych oraz w sklepach internetowych (Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych).

Jakiej firmy zmywarka do zabudowy 45 cm?

Szukając zmywarki do zabudowy o szerokości 45 cm warto postawić na sprawdzoną firmę, taką jak: Bosch, Electrolux, Whirlpool, Beko, Amica, Siemens, Candy, Samsung, Sharp, Indesit, Finlux, Teka, MPM, Miele, Hotpoint, AEG, Gorenje.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W tym tekście znajdują się linki afiliacyjne, które prowadzą do zewnętrznych stron. Za zakup z naszych linków lub kliknięcie w nasze linki i przejście do sklepów otrzymujemy wynagrodzenie prowizyjne, które pozwala nam rozwijać nasz serwis.

 

5/5 - (44 votes)
Opinie o rankingach