Zaznacz stronę

Aktualizacja: 11 kwietnia.2024 r.

Zmywarka do zabudowy 60cm to najpopularniejszy model zmywarek dostępnych na rynku, których szerokość wynosi 60cm a wysokość i głębokość zależne są od konkretnego modelu. O zaletach posiadania zmywarki nie trzeba nikogo przekonywać, to przede wszystkim oszczędność czasu, nie musimy spędzać całego popołudnia na zmywaniu naczyń, ale również wody, podczas cyklu zmywania zużyjemy bowiem mniej wody w porównaniu do tradycyjnego mycia naczyń. Zmywarka do zabudowy 60cm to praktyczne rozwiązanie jeśli chcemy wkomponować sprzęt w zabudowę kuchenną i nie musimy ograniczać się co do mniejszych szerokości. W zależności od konkretnego modelu pojemność zmywarek do zabudowy 60cm może być różna, zwykle jednak w urządzeniu zmieścimy od 13 do nawet 15 kompletów naczyń. Przed zakupem zmywarki warto zwrócić uwagę na dostępne funkcje i ilość programów do zmywania, zwykle wśród dostępnych opcji znajdziemy program szybkiego mycia, program eko czy też program do silnie zabrudzonych naczyń oraz mycie wstępne. W niektórych modelach mamy również opcję wyparzania z której zadowoleni będą młodzi rodzice jak i właściciele restauracji, bądź opcję mycia z połową wsadu, ekonomiczne rozwiązanie gdy chcemy umyć naczynia ale nie ma ich na tyle aby załadować całą zmywarkę. Spośród dostępnych na rynku modeli każdy znajdzie więc rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb i możliwości finansowych. Zobacz nasz ranking zmywarek do zabudowy o szerokości 60 cm i wybierz najlepszą do swojej kuchni.

Ranking zmywarek do zabudowy 60 cm

Miejsce 1

Zmywarka do zabudowy 60 cm Beko BDIN38660C

Zmywarka do zabudowy 60 cm Beko BDIN38660C

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zmywarek do zabudowy o szerokości 60 cm zajmuje zmywarka do zabudowy 60 cm Beko BDIN38660C o klasie energetycznej A. Zmywarka do zabudowy 60 cm Beko BDIN38660C posiada technologię zapobiegającą wyciekom. Aby zniszczyć podłogę lub urządzenia elektroniczne w przypadku wycieku wystarczy nawet niewielka ilość wody. Chroń się przed tego typu zagrożeniami dzięki technologii WaterSafe+™, która jest systemem zapobiegającym wyciekom wody automatycznie odcinającym dopływ wody z kranu w przypadku awarii. Urządzenia i podłogi są teraz bezpieczne z tą niezawodną zmywarką. CornerIntense to nowa konstrukcja ramienia myjącego w zmywarkach Beko, która sprawi, że naczynia znajdujące się w rogach urządzenia zostaną bardzo dokładnie umyte. Dzięki dodatkowej obrotowej dyszy myjącej silny strumień wody dotrze nawet do najdalszych zakamarków zmywarki, dzięki czemu nie musisz już drobiazgowo planować ułożenia naczyń w jej wnętrzu. Po zakończonym cyklu zmywania drzwi zmywarki otworzą się automatycznie, dzięki czemu zgromadzone w środku naczynia wyschną znacznie szybciej – i to bez Twojej ingerencji. Dzięki temu rozwiązaniu zmywarka zużywa również mniej prądu, osiągając wysoką klasę energetyczną. Jeśli Twoja zmywarka do zabudowy jest tak cicha, że czasem zastanawiasz się czy w ogóle jest włączona, z pomocą przychodzi LedSpot. LedSpot to wskaźnik stanu programu, który świeci na podłogę u podstawy urządzenia informując, czy urządzenie pracuje. Koniec z zastanawianiem się, kiedy opróżnić zmywarkę. Zmywarka do zabudowy o szerokości 60 cm Beko BDIN38660C zużywa tylko 9,9 litrów na jeden cykl. To zmywarka, która jest polecana na wszystkich forach internetowych i grupach o AGD.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 2

Zmywarka do zabudowy 60 cm Siemens SN85TX00CE iQ500

Zmywarka do zabudowy 60 cm Siemens SN85TX00CE iQ500

Zmywarka do zabudowy 60 cm Siemens SN85TX00CE iQ500 to dobra i niezawodna zmywarka, która umożliwia szybkie i wydajne mycie naczyń. Zmywaj i susz naczynia nawet do trzech razy szybciej z równie świetnym efektem jak zwykle. Dzięki funkcji varioSpeed Plus możesz też zawsze włączyć opcję turboszybkiego zmywania, nawet po rozpoczęciu fazy płukania. A co najlepsze, możesz aktywować i zarządzać funkcją varioSpeed Plus przy użyciu aplikacji Home Connect. Jeśli szukasz innowacyjnych urządzeń, które nie tylko spełnią najwyższe wymagania dotyczące energooszczędności, ale zapewnią równocześnie doskonałe rezultaty zmywania, to dla Ciebie jest ta zmywarka. Dzięki wysokowydajnemu systemowi oszczędzania energii opartemu na technologii turbosuszenia Zeolith, innowacyjnej strukturze pianki izolacjyjnej oraz inteligentnej elektronice, zmywarki Siemens osiągają najwyższą klasę energetyczną A. Gwarantowana wygoda i szybkie mycie: nowe kosze flexComfort z eleganckim wzornictwem oferują dużą swobodę w zagospodarowaniu przestrzeni i przy wyjmowaniu naczyń. Każdy talerz, garnek, filiżanka, czy kieliszek znajdzie szybko swoje miejsce w koszach flex w zmywarce Siemens. Dzięki nowym, miękkim zabezpieczeniom, możesz umieścić cenne szkło w swojej zmywarce Siemens bez wahania. Dodatkowo, rolki o płynnym wysuwie ułatwią załadunek i wyjmowanie. Wzornictwo klasy Premium zmywarek do naczyń marki Siemens widoczne jest nie tylko na zewnątrz. Niebieskie oznaczenia ruchomych elementów koszy i szuflad wewnątrz zmywarki ułatwiają natychmiastowe dostosowanie do potrzeb danego załadunku. Duże garnki można umieścić na płasko przy złożonych stojakach na talerze, co pozwala na szybsze układanie. Zmywane kieliszki do wina i szampana są znacznie bardziej stabilne. Szukasz bardziej ekologicznej zmywarki, która utrzyma optymalną wydajność? Technologia Zeolith® korzysta z właściwości umieszczonych w komorze naturalnych minerałów, które absorbują wilgoć i emitują ciepło. Przyspiesza to cykl suszenia i redukuje zużycie prądu.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 3

Zmywarka do zabudowy 60 cm MIELE G 7250 SCVI

Zmywarka do zabudowy 60 cm MIELE G 7250 SCVI

W naszym rankingu zmywarek do zabudowy o szerokości 60 cm nie mogło zabraknąć wysokiej jakości urządzenia, jakim jest zmywarka do zabudowy 60 cm MIELE G 7250 SCVI o klasie energetycznej A. Ta zmywarka zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Szuflada 3D MultiFlex znajdująca się w tej zmywarce do zabudowy składa się z opuszczanych części bocznych i środkowej. Lewą można przesunąć w prawo, aby w górnym koszu zrobić miejsce na wysokie kieliszki do wina. W opuszczanej prawej części można umieścić wygodnie duże sztućce i małe naczynia. W programie ECO zużycie wody jest zredukowane do 8,9 litra. Tym samym potrzebna jest również mała ilość energii do jej ogrzania – a Ty korzystasz z energooszczędnej zmywarki. Oszczędzanie wody jest możliwe dzięki inteligentnemu systemowi dopływu oraz nowemu, wysoce wydajnemu systemowi filtrowania. Dodatkowa izolacja zmniejsza straty ciepła i tym samym zużycie energii, jaka jest potrzebna do ogrzania wody. Z czystym sumieniem można zmywać również małe ilości naczyń: zmywarka prawie we wszystkich popularnych programach mierzy automatycznie ilość naczyń w komorze i dokładnie dostosowuje zużycie wody. Dzięki automatycznemu rozpoznaniu wsadu nie trzeba już czekać, aż zmywarka będzie załadowana do pełna. Każda zmywarka Miele może zostać podłączona do przyłącza ciepłej wody o temperaturze do 60 °C. Można w ten sposób ograniczyć zużycie prądu w programie „Delikatny“ nawet o 50%, a czas pracy urządzenia – nawet o 10%. W programie „ECO“ zużycie energii przez zmywarkę spada do 0,45 kWh. Drzwi Miele wyjątkowo lekko się otwierają i zamykają. Ponadto zatrzymują się w żądanej pozycji. Urządzenie potrafi wyświetlać wskazówki i teksty w kilku językach, aby móc zrozumieć wszystkie informacje. Wystarczy wybrać w menu żądany język. Chorągiewka wskaże właściwą drogę. Dzięki niej trafisz dokładnie tam – nawet, jeśli ustawiono język, którego nie rozumiesz.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 4

Zmywarka do zabudowy 60 cm Haier XIB 5B2D3FB

Zmywarka do zabudowy 60 cm Haier XIB 5B2D3FB

Haier słynie z produkcji wysokiej klasy urządzeń. Przedstawiamy Państwy wysokiej klasy zmywarkę do zabudowy 60 cm Haier XIB 5B2D3FB. Zmywarki Washlens Seria 4 oferują Ci najnowsze innowacje technologiczne i styl, a dzięki silnikowi inwerterowemu, gwarantują najwyższą na rynku klasę energetyczną B. Zmywarka zapewniająca najwyższy poziom ciszy w połączeniu z najlepszą wydajnością. Technologia Haier Ultra Silence gwarantuje cykl o najniższym poziomie hałasu (do 40db), podczas gdy silnik inwerterowy zapewnia najwyższą wydajność. Dzięki wydajnemu bezszczotkowemu silnikowi inwerterowemu Twoja zmywarka może pracować w nowej klasie energetycznej B. Najnowsza technologia zastosowana w zmywarkach Haier zapewnia programy o wysokiej wydajności przy najniższym poziomie zużycia energii na rynku. Otwórz drzwi, aby uzyskać najlepszą wydajność suszenia przy zmniejszonym zużyciu energii. Automatyczne otwieranie drzwi to system dostępny w wybranych programach prania, w którym drzwi otwierają się na kilka centymetrów podczas cyklu suszenia. Pozwala to na cyrkulację powietrza w celu naturalnego wysuszenia naczyń. Czas trwania cyklu zmieni się, aby jak najlepiej zoptymalizować temperaturę podczas fazy płukania, zapewniając znaczne zmniejszenie zużycia energii. Zapomnij o instrukcjach obsługi dzięki przewijanemu, cyfrowemu wyświetlaczowi, zmywarki Haier są wyposażone w system ekranu dotykowego, który może komunikować się z Tobą w 25 językach, zapewniając intuicyjną i łatwą obsługę. Ciesz się higieną naczyń kuchennych i zmywarki dzięki nowemu filtrowi antybakteryjnemu, który ogranicza namnażanie się bakterii w krytycznych obszarach zmywarki. Filtr ABT gwarantuje higieniczne wnętrze urządzenia, brak alergenów i nieskazitelnie czyste naczynia. Testy wykazały, że po 24 godzinach poziom bakterii zmniejsza się o prawie 100%. Zmyj cały brud bez marnowania energii i wody. Dzięki czujnikowi zabrudzenia Twoja zmywarka Haier analizuje zamglenie wody podczas całego cyklu zmywania. W ten sposób parametry prania są automatycznie dostosowywane, dzięki czemu możesz uzyskać najlepsze rezultaty przy optymalnym zużyciu wody i energii. Zawsze idealny cykl mycia dzięki Smart Load Sensorowi. Ten innowacyjny czujnik pozwala zmywarce dostosować i zoptymalizować zużycie energii i wody na podstawie szacunkowego obciążenia. Następnie automatycznie ustawi ilość wody, temperaturę i czas fazy zmywania.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 5

Zmywarka do zabudowy 60 cm Whirlpool WIO 3O540 PELG

Zmywarka do zabudowy 60 cm Whirlpool WIO 3O540 PELG

Zmywarka do zabudowy 60 cm Whirlpool WIO 3O540 PELG to wysokiej klasy zmywarka o klasie energetycznej B w bardzo dobrej cenie. Elektrozawór blokuje dopływ wody z rury zewnętrznej w przypadku pęknięcia jej węża wewnętrznego. W przypadku pęknięcia woda przedostaje się przez wąż do dolnej komory maszyny, gdzie urządzenie pływające uruchamia alarm awarii i aktywuje Aquastop, wysyłając sygnał do zaworu elektronicznego. Dopływ wody jest zamknięty, a pompa spustowa opróżnia komore. Zmywarka Whirlpool ma 14 uniwersalnych miejsc na naczynia, dzięki czemu zawsze masz tyle przestrzeni, ile potrzebujesz. Zmywarka Whirlpool została zaprojektowana tak, by zapewniać idealne rezultaty, jednocześnie gwarantując cichą pracę. Dzięki temu możesz cieszyć się ciszą i spokojem. Potężne strumienie wody z tylnej części zmywarki dostarczają najwyższe rezultaty czyszczenia najtrudniejszych zabrudzeń. Inteligentne czujniki wykrywają poziom zabrudzenia oraz odpowiednio dostosowują ciśnienie wody. Innowacyjny trzeci kosz jest niezwykle elastyczny i dostosowuje się do Twoich aktualnych potrzeb, dzięki czemu w górnym koszu możesz układać nawet wysokie naczynia. echnologia 6-ty Zmysł zapewnia idealne rezultaty zmywania bez mycia wstępnego, namaczania lub szorowania ręcznego, a jednocześnie obniża zużycie wody i zmniejsza koszty. System koszy FlexiSpace pozwala na dogodne i łatwe zaaranżowanie przestrzeni w zmywarce. Specjalne akcesoria w dolnym koszu oraz dedykowany cykl zmywania pozwalają osiągnąć znakomite rezultaty mycia i suszenia szklanek i kieliszków. To elastyczne rozwiązanie umożliwia mycie w zmywarce kieliszków o różnych kształtach i wielkościach. Automatyczne otwieranie drzwi na zakończenie cyklu zapewnia skuteczniejsze i bardziej naturalne suszenie. System gwarantuje wyższą efektywność energetyczną i lepsze rezultaty suszenia. Opcja opóźnienia startu pozwala ustawić zmywarkę tak, by rozpoczęła cykl w wybranej przez Ciebie chwili, co pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i energię. Zewnętrzne zabezpieczenie wody, wbudowane w rurę dopływu, chroni przed wyciekiem wody w razie niespodziewanej awarii. Wnętrze zmywarki wykonane jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu Twoje naczynia są zawsze błyszczące, a komora urządzenia perfekcyjnie czysta.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 6

Zmywarka do zabudowy 60 cm Samsung DW60A8070US

Zmywarka do zabudowy 60 cm Samsung DW60A8070US

Zmywarka do zabudowy 60 cm Samsung DW60A8070US to wysokiej klasy zmywarka od znanego i cenionego na rynku producenta sprzętów AGD o klasie energetycznej B. Ciesz się znacznie wydajniejszym sposobem na zmywanie naczyń. Zmywarka ma wysoką wydajność energetyczną a jej wnętrze zostało zaprojektowane tak by pomieścić wiele różnorodnych naczyń. Możesz także zdalnie sterować zmywarką I pobierać dodatkowe specjalne program za pomocą aplikacji SmartThings. Łatwiej i bezpieczniej wyciąnij kosz pełen naczyń. Prowadnice Soft Rail wykorzystują system szyn z łożyskami kulkowymi, który powoduje mniejsze tarcie, dzięki czemu kosze wsuwają się i wysuwają płynnie, nawet jeśli są w nich ciężkie naczynia. System Flex Load pozwala łatwiej i wygodniej rozłożyć różne naczynia, szklanki, kieliszki i filiżanki w górnym koszu. Kolce tam umiejscowione można regulować w 3 ustawieniach za pomocą specjalnego suwaka. Każde z ustawień kolców pozwala optymalnie ułożyć wysokie kieliszki, filiżanki lub talerzyki deserowe. Umieść naczynia różnych rozmiarów i kształtów w prosty sposób. Za jednym dotknięciem możesz z łatwością podnieść lub opuścić górny kosz o 5 cm. Podnosząc górny kosz tworzysz więcej miejsca w dolnym koszu, dzięki czemu pomieści on różne rozmiary I kształty naczyń, w tym wysokie garnki, szerokie półmiski i duże talerze. Specjalna szuflada pozwoli CI zmieścić na niej sztućce oraz przybory kuchenne. Nie zajmują już one miejsca w dolnym koszu, zwiększając ogólną pojemność zmywarki. Dodatkowe wyjmowane wkładki pozwalają lepiej dostosować przestrzeń do różnego rodzaju włożonych przedmiotów np. sztućców, małych filiżanek czy chochli. Opcja pobierania programów pozwala wybrać jeden z 4 dodatkowych programów I natychmiast pobrać ten, który chcesz za pomocą aplikacji na smartfona. Możesz wybrać następujące program: “Extra Cichy”, “Garnki i patelnie”, “Naczynia plastikowe” lub “Baby Care”. Kilkuminutowe utrzymanie bardzo wysokiej temperatury zwalcza szkodliwe drobnoustroje, pozostawiając naczynia sterylnie czyste. Podgrzana woda do 70°C rozbija cząsteczki detergentu i umożliwia ich pełne usunięcie z umytych naczyń. Funkcja dezynfekcji to perfekcyjna czystość niezależnie od trwałości zabrudzeń.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 7

Zmywarka do zabudowy 60 cm Electrolux EEA717110L

Zmywarka do zabudowy 60 cm Electrolux EEA717110L

Zmywarka do zabudowy 60 cm Electrolux EEA717110L to bardzo dobra zmywarka o klasie energetycznej F, która mieści 13 kompletów i emituje poziom hałasu na poziomie 49 dB. Zmywarka AirDry 300 kończy każdy cykl zmywania otwarciem na dostęp świeżego powietrza, dzięki czemu suszy naczynia trzy razy lepiej niż tradycyjne urządzenia. Podczas fazy suszenia jej drzwi otwierają się automatycznie, co sprawia, że naczynia i sztućce stają się idealnie suche. Nowa technologia AirDry wykorzystuje naturalny przepływ powietrza w końcowej fazie suszenia dzięki czemu jest ono do trzech skuteczniejsze niż w tradycyjnych urządzeniach. Pod koniec cyklu drzwi otwierają się na szerokość 10 cm, aby zapewnić obieg powietrza i doskonały efekt suszenia. Twój nowy sposób na oszczędność czasu. Nasz krótki, 30-minutowy program jest idealnym rozwiązaniem w przypadku lekko zabrudzonych naczyń. A wszystko to przy zachowaniu doskonałych efektów zmywania – w naprawdę krótkim czasie. Przesuwne zawiasy PerfectFit bardzo ułatwiają instalację zmywarki. Umożliwiają dostosowanie do dowolnej wysokości wnęki i eliminują konieczność przycinania cokołu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że urządzenie będzie doskonale pasować do Twojej kuchni.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 8

Zmywarka do zabudowy 60 cm Amica DIM66C7EBOiTH

Zmywarka do zabudowy 60 cm Amica DIM66C7EBOiTH

Zmywarka do zabudowy 60 cm Amica DIM66C7EBOiTH o klasie energetyczne C to tania i dobra zmywarka, która sprawdzi się w każdym mieszkaniu. Nowoczesny bezszczotkowy silnik Silent Drive 3.0, dzięki płynnej regulacji obrotów, dynamicznie dopasowuje ciśnienie wody do programu i rodzaju naczyń. Efekt? Wyjątkowo ciche oraz skuteczne zmywanie nawet w krótkich programach. Technologia bezszczotkowa to także oszczędność energii oraz znacznie przedłużona żywotność zmywarki. OpenDry to koniec wycierania niedosuszonych naczyń! Automatycznie uchylane drzwi po zakończonym cyklu zmywania sprawiają, że naczynia szybko i naturalnie doschną. Jest to rozwiązanie w pełni bezpieczne — wydobywające się ze zmywarki wilgotne powietrze ma temperaturę max. 40°C, zatem nie skrapla się na meblach i nie spowoduje żadnej szkody. To komfort użytkowania oraz mniejsze zużycie energii. Chcesz, żeby Twoje naczynia były higieniczne czyste i lśniące? To możliwe dzięki SteamPower — gorącej pary użytej na końcu cyklu zmywania, która redukuje ilość bakterii na naczyniach i w zmywarce, a także sprawia, że wyjmowane ze zmywarki naczynia lśniące i idealnie dosuszone. Niebieska dioda BlueDot+, wyświetlając komunikaty świetlne, informuje Cię czy zmywarka pracuje (dioda świeci światłem ciągłym), kiedy możesz dołożyć zapomniane naczynia (światło miga) oraz kiedy możesz je wyjąć, bo zmywanie jest zakończone (światło wyłączone). Optymalizacja czasu zmywania poprzez skrócenie lub wydłużenie programu — zależnie od Twoich potrzeb. Niskie zużycie wody przy zachowaniu takich samych skutecznych parametrów zmywania jak przy myciu z większym poborem wody. Filtr ze specjalną powłoką antybakteryjną zapewnia eliminację patogenów oraz redukcję nieprzyjemnych zapachów ze zmywarki. Dzięki Add+ możesz bezpiecznie dodawać zapomniane naczynia podczas cyklu zmywania! Pomaga Ci w tym migający sygnał świetlny, który wskazuje dogodny moment na uzupełnienie zmywarki. W Programie Higiena woda podgrzewana jest do temperatury 70°C, dzięki czemu Twoje naczynia będą zawsze nieskazitelnie czyste, bez drobnoustrojów. Program, czyszczący i dezynfekujący zmywarkę jednocześnie przedłuża jej żywotność. Nowa natrysznica zapewnia optymalną dystrybucję wody w komorze zmywarki — dla jeszcze lepszych efektów mycia w krótszym czasie. Bezpieczne zmywanie dzięki silikonowym nakładkom na kosze, które zabezpieczają naczynia przed uszkodzeniem. Mycie strefowe to rozwiązanie dla niewielkiej ilości brudnych naczyń, dzięki któremu zaoszczędzisz wodę i energię.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 9

Zmywarka do zabudowy 60 cm BOSCH SMV25AX00E

Zmywarka do zabudowy 60 cm BOSCH SMV25AX00E

Zmywarka do zabudowy 60 cm BOSCH SMV25AX00E to bardzo tania zmywarka, która pomieści 12 kompletów naczyń. Bosch troszczy się o bezpieczeństwo naszych domów, a ochrona przed przeciekaniem zmywarki jest niezbędna by je zapewnić. System AquaStop gwarantuje bezawaryjną ochronę przed wyciekiem wody. Gdy czujnik wykryje przeciek, zmywarka automatycznie zatrzymuje pracę i wypompowuje wodę przez dwupłaszczowy wąż. Dzięki AquaStop Twój dom jest chroniony przed szkodami wyrządzonymi przez wodę – i to aż przez cały okres eksploatacji urządzenia.InfoLight® emituje czerwone światło na podłodze podczas cyklu zmywania, dzięki czemu wiadomo, kiedy zmywarka pracuje. Po zakończeniu programu światło automatycznie gaśnie. Dzięki temu nie trzeba uchylać drzwi urządzenia, aby sprawdzić czy zmywarka zakończyła pracę. Innowacyjna technologia Bosch zapewniająca maksymalną wydajność oraz ekologiczne zmywanie z doskonałymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej wydajności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody i lepsze rezultaty zmywania. Zmywarka do zabudowy 60 cm BOSCH SMV25AX00E z silnikiem EcoSilence Drive oferuje wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z optymalnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zapewnia płynną i cichą pracę urządzenia. Teraz można cieszyć się domem, w którym jest równie cicho, jak czysto. Asystent Dozowania zapewnia optymalne działanie tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Prawidłowo wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, gwarantując perfekcyjny efekt zmywania każdego załadunku.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 10

Zmywarka do zabudowy 60 cm AEG FSE73727P

Zmywarka do zabudowy 60 cm AEG FSE73727P

W naszym rankingu najlepszych zmywarek do zabudowy o szerokości 60 cm nie mogło zabraknąć zmywarki AEG FSE73727P. To wysokiej klasy urządzenie, które pomieści 15 kompletów naczyń. Uchwyty SoftGrip i wsporniki SoftSpikes zapewniają doskonałą ochronę delikatnym szklanym naczyniom, aby nie uległy uszkodzeniu. Szufladę MaxiFlex została zaprojektowana w taki sposób, aby mogła pomieścić wszystkie sztućce i przybory kuchenne. Ruchome przegródki i głęboka szuflada pozwolą Ci łatwo załadować je do zmywarki niezależnie od ich wielkości i kształtu. Wybierz idealną jakość zmywania, jaką zapewnia system SatelliteClean®. To ramię spryskujące działa trzykrotnie skuteczniej niż standardowe. Jest to możliwe dzięki podwójnej rotacji, która powoduje ciągłe zmiany kąta spryskiwania. W ten sposób woda dociera do każdego zakątka zmywarki, zapewniając dokładne zmywanie. Ta przeznaczona do całkowitej zabudowy zmywarka oferuje pomysłowe rozwiązanie, które pozwala łatwo sprawdzić postęp zmywania. Podczas jego trwania wyświetlacz Beam-on-floor kieruje na podłogę wiązkę czerwonego światła. A gdy już można wyjąć naczynia, kolor światła zmienia się na zielony. Proste i bardzo praktyczne rozwiązanie! Bardzo dobra zmywarka, która zbiera same pozytywne opinie w internecie.

Ocena naszego eksperta: 9 / 10

Zmywarka do zabudowy o szerokości 60 cm to najpopularniejsza wielkość zmywarki na rynku. Wybierają ją ludzie, którzy potrzebują umyć dużą ilość naczyń podczas jednego cyklu. Ja i mój zespół przetestowaliśmy oraz przeanalizowaliśmy te urządzenia, aby wybrać 10 najlepszych do naszego rankingu. Od teraz masz ułatwiony wybór bo widzisz tylko najlepsze urządzenia, które przeanalizowali eksperci w wieloletnim doświadczeniem w branży AGD.

Paweł Zacharczuk |Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Jak powstał nasz ranking zmywarek do zabudowy o szerokości 60 cm?

Ranking zmywarek do zabudowy o szerokości 60 cm, który jest widoczny w tym miejscu powstał po przeanalizowaniu i przetestowaniu ponad 150 modeli tych urządzeń. Testowaliśmy i analizowaliśmy urządzenia takich firm jak: Bosch, Electrolux, Whirlpool, Beko, Amica, Siemens, Candy, Samsung, Sharp, Haier, Finlux, AEG, Teka, Miele i kilku innych. Następnie postanowiliśmy sprawdzić opinie o zmywarkach do zabudowy 60 cm w internecie. Opinie o tych urządzeniach sprawdzaliśmy w takich miejscach jak: na Allegro, na blogach z recenzjami sprzętów AGD, na forach internetowych, na stronach producentów, w sklepach internetowych (Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych) i kilku innych miejscach. Te wszystkie czynności sprawdzające umożliwienie nam przygotowanie tego rzetelnego rankingu zmywarek do zabudowy o szerokości 60 cm. Ranking najlepszych zmywarek do zabudowy o szerokości 60 cm jest stale aktualizowany, dzięki czemu nie staje się przestarzały.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie zmywarki do zabudowy o szerokości 60 cm?

Wybór i zakup zmywarki do zabudowy o szerokości 60 cm nie należy do najłatwiejszych zadań bo na rynku jest dostępnych dużo modeli o różnych parametrach. Jedne modele zmywarek do zabudowy o szerokości 60 cm są lepsze od innych. Jak wybrać zmywarkę do zabudowy 60 cm? Jaka jest najlepsza zmywarka pod zabudowę 60? Czym kierować się przy wyborze zmywarki do zabudowy 60 cm? Jaką kupić zmywarkę do zabudowy 60 cm? Zobacz nasz poradnik zakupowy i znajdź odpowiedź na te i inne pytania. Z naszym poradnikiem zakupowym wybierzesz dobrą i niezawodną zmywarke do zabudowy o szerokości 60 cm.
 
Pojemność kpl. – Kupując nową zmywarkę do zabudowy 60 cm warto zwrócić uwagę na to ile pomieści kompletów naczyć model, który nam się podoba. Analizując rynek tych urządzeń widać, że mimo tego samego rozmiaru zwmywarki do zabudowy o szerokości 60 cm mogą pomieścić od 10 do 14 kompletów naczyń. Jeśli masz dużą rodzinę lub w Twoim domu mieszka dużo osób to celuj w zmywarkę, która pomieści jak najwięcej kompletów naczyń.
 
Klasa energetyczna AGD – Kupując zmywarkę do zabudowy o szerokości 60 cm lub inne urządzenie AGD należy zwrócić w pierwszej kolejności uwagę na to jaką klasę energetyczną posiada urządzenie. Klasa energetyczna AGD informuje o tym ile zużywa prądu zmywarka zgodnie z unijnymi dyrektywami. Patrząc na ofertę sklepów można zauważyć, że w przypadku zmywarek do zabudowy 60 cm możemy znaleźć urządzenia o klasie: A, B, C, D, E, F. Najlepsza klasa urządzenia to A i następnie B.
 
Zużycie wody – Jeśli zależy Ci na oszczędnej zmywarce do zbudowy o szerokości 60 cm koniecznie zwróć uwagę ile zużywa dany model wody podczas jednego cyklu. Na rynku można spotkać najczęściej zmywarki, które zużywają podczas jednego cyklu od 8 do 12 litrów wody.
 
Poziom hałasu – Kupując zmywarkę do zbudowy o szerokości 60 cm warto zwrócić też uwagę na to ile decybeli emituje urządzenie, które chcemy kupić. To właśnie ilość decybeli odpowiada za głośność urządzenia. Na rynku można spotkać zmywarki, które emitują poziom hałasu od 41 dB do 50 dB. Rozpiętość nie jest duża, ale jeśli zależy nam na cichej zmywarce to warto celować w urządzenie z jak najmniejszą ilością decybeli.
 
Połowa załadunku – Szukając nowej zmywarki do zabudowy o szerokości 60 cm zwróć uwagę czy urządzenie, które Ci się podoba umożliwia załadowanie połowy załadunku. Zmywarki, które są wyposażone w tą funkcję umożliwiają ekonomiczne zmywanie naczyń.

 

Najczęściej zadawane pytania o zmywarki do zabudowy 60 cm:

Co to jest zmywarka do naczyń?

Zmywarka do naczyń to elektryczne urządzenie, które służy do zmywania naczyń, sztućców oraz innych przedmiotów służących do przygotowywania i podawania żywności oraz napojów. Na rynku najpopularniejsze są zmywarki o szerokości 45 cm i 60 cm.

Czym charakteryzuje się zmywarka do zabudowy 60 cm?

Zmywarka do zabudowy o szerokości 60 cm charakteryzuje się dużą pojemnością w porównaniu do zmywarki 45 cm. Jest to urządzenie, które jest wstanie pomieścić od 10 do 14 kompletów naczyń co sprawa, że ten rozmiar zmywarki świetnie nadaje się do mieszkań z dużą ilością domowników. Urządzenia w tej kategorii posiadają klasę energetyczną od A do F. Jest to najpopularniejszy rozmiar zmywarki sprzedawany w sklepach z AGD.

Gdzie sprawdzi się zmywarka do zabudowy 60 cm?

Zmywarka do zabudowy o szerokości 60 cm sprawdzi się idealnie w gospodarstwach domowych, gdzie istnieje konieczność zmywania dużej ilości naczyń.

Jaka jest najlepsza zmywarka pod zabudowę 60?

Najlepsza zmywarka pod zabudowę 60 to urządzenie, które posiada klasę energetyczną A. Do najlepszych zmywarek pod zabudowę możemy zaliczyć takie modele jak: BEKO BDIN38660C, SIEMENS SN85TX00CE, MIELE G 7250 SCVI, MIELE G 7410 SCI Autodozowanie, BOSCH SMD6TCX00E, MIELE G 7285 SCVi XXL, MIELE G 7280 SCVi, MIELE G 7200 SCI, BOSCH SMI6TCS00E. To właśnie te modele zmywarek pod zabudowę 60 są uważane za najlepsze na rynku.

Ile kosztuje zmywarka pod zabudowę 60?

Ceny zakupu zmywarek pod zabudowę 60 cm są bardzo zróżnicowane. Najtańszą zmywarkę pod zabudowę można kupić za ok. 1100 zł. Za najdroższą zmywarkę pod zabudowę 60 cm trzeba zapłacić 8300 zł.

Jakie są najlepsze firmy zmywarek do zabudowy 60 cm?

Firmy, które oferują najlepsze zmywarki 60 cm to: zmywarki Bosch, zmywarki Electrolux, zmywarki Whirlpool, zmywarki Beko, zmywarki Amica, zmywarki Siemens, zmywarki Candy, zmywarki Samsung, zmywarki Sharp, zmywarki Haier, zmywarki Finlux, zmywarki AEG, zmywarki Teka, zmywarki Miele.

Gdzie kupić zmywarkę do zabudowy 60 cm?

Zmywarkę do zabudowy 60 cm można bez problemu kupić na Allegro, za pomocą porównywarek cenowych oraz w sklepach internetowych (Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych).

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W tym tekście znajdują się linki afiliacyjne, które prowadzą do zewnętrznych stron. Za zakup z naszych linków lub kliknięcie w nasze linki i przejście do sklepów otrzymujemy wynagrodzenie prowizyjne, które pozwala nam rozwijać nasz serwis.

 

5/5 - (47 votes)
Opinie o rankingach