Zaznacz stronę

Aktualizacja: 10 kwietnia.2024 r.

Suszarka slim to rodzaj suszarki do prania charakteryzujący się małą głębokością, nieprzekraczającą zwykle 50 cm. Sprzęt ten jest więc idealnym kompromisem dla osób chcących zakupić suszarkę do prania ale równocześnie nie mających zbyt wiele przestrzeni, którą można przeznaczyć na postawienie kolejnego urządzenia. O zaletach suszarki do prania, również tej w wersji slim, nie trzeba nikogo przekonywać, a mokre pranie w mieszkaniu może odejść w zapomnienie. To szczególnie istotne w zimie, gdy nie mamy możliwości wysuszenia prania na balkonie czy w ogrodzie, a także gdy nie dysponujemy miejscem gdzie możemy suszyć pranie na zewnątrz. Przed zakupem konkretnego modelu suszarki slim warto zwrócić uwagę na kilka parametrów. Należą do nich przede wszystkim wielkość załadunku i klasa energetyczna. Suszarka slim ma nieco mniejszą pojemność niż klasyczna suszarka, jednak pomimo tego pojemność 7-9kg będzie wystarczająca nawet dla dużej rodziny. W trosce o rachunki za energię elektryczną i domowy budżet wybierajmy sprzęty w jak najwyższej klasie energetycznej, szczególnie, że suszarka do prania to urządzenie z którego zwykle często korzystamy. Warto zwrócić uwagę na programy suszenia jakie oferuje dany model a także czy suszarka slim posiada dodatkowe funkcje. Mogą do nich należeć: podświetlenie bębna, czujnik wilgotności czy też opóźnienie startu. Spośród setek dostępnych modeli każdy z pewnością znajdzie więc sprzęt dostosowany do jego potrzeb. Zobacz nasz ranking suszarek do prania slim i wybierz odpowiednią dla siebie.

Suszarka slim ranking

Miejsce 1

Suszarka slim Beko B3T67249WBPB b300

Suszarka slim Beko B3T67249WBPB b300

Pierwsze miejsce w naszym rankingu najlepszych suszarek do prania slim zajmuje suszarka slim Beko B3T67249WBPB b300 z pompą ciepła o pojemności 7 kg. Nie stresuj się rachunkiem za prąd, ani nie martw się przy każdym suszeniu ubrań. Dzięki bezszczotkowej konstrukcji silnika technologia ProSmart™ zapewnia energooszczędność, niższy poziom hałasu i większą trwałość — a to wszystko w jednym urządzeniu. Dzięki temu możesz w pełni wykorzystać możliwości suszarki bez uszczerbku dla domowego budżetu czy też spokoju ducha. W suszarce slim Beko B3T67249WBPB b300 dostępna jest jednak technologia EcoGentle™, która zachowuje kolory ubrań dzięki innowacyjnej technologii suszenia. Standardowe suszenie kondensacyjne działa w połączeniu z układem klimatyzacji w celu delikatniejszego traktowania ubrań i zwiększenia efektywności energetycznej suszarki. W tej suszarce slim są zakrzywione szklane drzwi systemu AquaWave® i specjalnie zaprojektowane łopatki, które przy pomocy ruchu falowego przemieszczają ubrania wewnątrz bębna, zapewniając delikatniejsze suszenie i zwiększając jego skuteczność. Program cichy umożliwia spokojny odpoczynek całej rodziny, gdyż suszarka pracuje jedynie odrobinę głośniej od szeptu. Suszarka slim Beko B3T67249WBPB b300 posiada następujące wymiary (GxSxW) 47 x 59,7 x 84,6 cm. Suszarka slim Beko B3T67249WBPB b300 z pompą ciepła to urządzenie, które zadowoli najbardziej wymagających użytkowników.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 2

Suszarka slim AMICA AD3S72LTG

Suszarka slim AMICA AD3S72LTG

Drugie miejsce w naszym rankingu suszarek do prania slim zajmuje wysokiej klasy suszarka AMICA AD3S72LTG o klasie energetycznej A++ i pojemności załadunku 7 kg. Masz małą łazienkę a Twoim marzeniem jest suszarka? Żaden problem! Suszarka Amica w wersji Slim to idealne rozwiązanie dla małej powierzchni. Nie tracisz przy tym na pojemności suszarki bez trudu zmieścisz w niej dużo ubrań. To idealne rozwiązanie w sam raz do niewielkiej łazienki. Chcesz, by rachunki za prąd były niższe? Wybierz suszarkę o dobrej klasie energetycznej a będziesz miał wpływ na to, ile energii zużywają Twoje sprzęty. Klasa A++ w porównaniu do klasy A+ aż średnio 132 cykle suszenia rocznie więcej. Chcesz, aby wstawianie prania zajmowało Ci jak najmniej czasu? Na czytelnym, dużym wyświetlaczu łatwo odnajdziesz i ustawisz wszystkie funkcje i dobierzesz odpowiednie parametry. Dzięki temu suszenie stanie się maksymalnie intuicyjne. Dzięki wskaźnikowi poboru energii elektrycznej oraz wody odczytasz jakie jest zużycie dla wybranego przez Ciebie programu co pozwoli ci dobrać parametry prania zgodnie z preferencjami. Pełna wiedza = optymalny wybór, oszczędność i dbanie o środowisko! Chcesz płacić mniejsze rachunki? Wybierz suszarkę z HeatPump! System pompy ciepła pozwala na lepszą efektywność przy niższej temperaturze suszenia. A niższa temperatura to niższe koszty energii – z HeatPump aż 4-krotnie! To warunki bardziej naturalne i przyjazne dla suszonej odzieży, dlatego wiesz, że Twoje ubrania są bezpieczne i nie zniszczą się. To prawie tak, jakby suszyć ubrania na sznurku w słoneczny dzień. Tylko bezpieczniej, szybciej i możesz to robić w domu, nawet zimą! Na pewno ustawiłeś dobrą temperaturę suszenia? A jeśli będzie za wysoka…? Nie będzie! Bo specjalny system czujników wilgotności i temperatury sam dopasuje warunki do rodzaju i kondycji suszonych ubrań! A nawet skróci czas programu w trakcie jego trwania, gdy wyczuje taką potrzebę. Optymalne warunki to optymalne zużycie energii i gwarancja bezpieczeństwa Twojej odzieży, która nie jest narażona na zbyt długie oddziaływanie ciepłego powietrza. Automatycznie oszczędzasz na rachunkach, a Twoje ubrania się nie niszczą! AmiFilter 3.0. to podwójny system, zapewniający lepsze wychwytywanie sierści zwierząt i drobinek z obiegu powietrza. Ułatwia to czyszczenie i konserwację urządzenia oraz wydłuża jego żywotność. Dotykowe sensory gwarantują szybki dostęp do programów i funkcji, większą ergonomię użytkowania i wygodę czyszczenia.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 3

Suszarka slim Candy RapidO RO4H7A2TCEX-S

Suszarka slim Candy RapidO RO4H7A2TCEX-S

Trzecie miejsce w zestawieniu najlepszych suszarek slim do prania zajmuje suszarka slim Candy RapidO RO4H7A2TCEX-S o głębokości 46.5 cm i pojemności 7 kg. Suszarka slim Candy RapidO RO4H7A2TCEX-S z pompą ciepła to najszybsza i najwygodniejsza suszarka jaką kiedykolwiek zaprojektowano, by codzienne pranie było proste i efektywne jak nigdy dotąd. Posiada najbardziej kompletny zestaw 7 szybkich cykli, trwających mniej niż 90 minut. Twoja nowa suszarka świetnie poradzi sobie z wełną dzięki regulacji temperatury oraz specjalnym ruchom bębna. Już nie musisz obawiać się uszkodzenia najdelikatniejszych tkanin: wystarczy ustawić program wełny, certyfikowany przez Woolmark, a suszarka zapobiegnie zmianom jej kształtu poprzez ograniczenie tarcia i kontrolę temperatury. Funkcja Smart Start Delay jest asem w rękawie, który pozwala zaoszczędzić czas: można opóźnić uruchomienie cyklu suszenia do 24 godzin i rozpocząć suszenie w nocy, gdy koszty energii są niższe lub gdy jesteś w pracy, dzięki czemu będzie gotowe po powrocie do domu. W pełni połączona z siecią wi-fi, dzięki aplikacji Simply-Fi, suszarka Candy oferuje szeroki zakres inteligentnych funkcji, takich jak pilot zdalnego sterowania, porady dotyczące suszenia oraz zdalną kontrolę urządzenia. Nie musisz zapamiętywać swojego ulubionego cyklu: zapisz go w pamięci urządzenia dzięki funkcji NEW FAVORITE. Niezbędne informacje będą dostępne przy następnym suszeniu. Candy, w celu zaspokojenia codziennych potrzeb suszenia zaprojektowało zestaw cykli pozwalających wysuszyć pranie w czasie od 30 do 90 minut. Jeśli chcesz zyskać czas i pieniądze, to wszechstronna, szybka i niezawodna suszarka do ubrań jest najlepszym rozwiązaniem. Candy RapidÓ została zaprojektowana tak, aby zapewnić większy komfort przy ładowaniu i rozładowywaniu, dzięki większemu i wyższemu otworowi drzwiowemu oraz rewolucyjnemu interfejsowi konsoli dotykowej. Prasowanie trwa o połowę krócej, dzięki funkcji Super Easy. Inteligentny czujnik wykrywa właściwy poziom wilgoci, a specjalny naprzemienny ruch bębna redukuje zagniecenia materiału. Unikatowy i ergonomiczny kształt zbiornika umieszczonego w drzwiach suszarki, jego nowy uchwyt i praktyczna obsługa sprawiają, że opróżnienie 100% wody wykorzystywanej do suszenia jest niezwykle łatwe i wygodne. Easy Case to inteligentny system, który pozwala również na ponowne wykorzystanie wody np. do prasowania lub podlewania roślin. Suszarka slim CANDY RO4 H7A2TCEX-S o klasie energetycznej A++ i wymiarach (GxSxW) [cm]: 46.5 x 59.6 x 85.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 4

Suszarka slim BEKO B5T67249WDC

Suszarka slim BEKO B5T67249WDC

Kolejna suszarka slim od BEKO, która musiała się znaleźć wysoko w naszym rankingu to suszarka kondensacyjna slim BEKO B5T67249WDC z pompą ciepła o pojemności 7 kg. Suszarka slim BEKO B5T67249WDC o klasie energetycznej A+++ posiada następujące wymiary (GxSxW) [cm]: 47 x 59.7 x 84.6. Dzięki bezszczotkowej konstrukcji silnika technologia ProSmart™ zapewnia energooszczędność, niższy poziom hałasu i większą trwałość — a to wszystko w jednym urządzeniu. Dzięki temu możesz w pełni wykorzystać możliwości suszarki bez uszczerbku dla domowego budżetu czy też spokoju ducha. Kiedyś zdarzało Ci się nosić ubrania w jaskrawych kolorach, ale Twoja garderoba przybrała pastelowe odcienie? Co się stało? To wszystko przez suszarkę. Teraz dostępna jest jednak technologia EcoGentle™, która zachowuje kolory ubrań dzięki innowacyjnej technologii suszenia. Standardowe suszenie kondensacyjne działa w połączeniu z układem klimatyzacji w celu delikatniejszego traktowania ubrań i zwiększenia efektywności energetycznej suszarki. Program cichy umożliwia spokojny odpoczynek całej rodziny, gdyż suszarka pracuje jedynie odrobinę głośniej od szeptu. Suszarka slim BEKO B5T67249WDC posiada 15 wbudowanych programów, które ułatwiają suszenie różnych rzeczy.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 5

Suszarka slim AMICA ADS71LD

Suszarka slim AMICA ADS71LD

Suszarka slim AMICA ADS71LD jedna z lepszych suszarek do prania o klasie energetycznej A+ i pojemności 7 kg. Wymiary tej suszarki slim to (GxSxW) [cm]: 46.5 x 59.6 x 84.5. Suszarka slim ładowana od frontu AMICA ADS71LD to idealne rozwiązanie dla małej powierzchni. System pompy ciepła pozwala na lepszą efektywność przy niższej temperaturze suszenia. A niższa temperatura to niższe koszty energii – z HeatPump aż 4-krotnie! To warunki bardziej naturalne i przyjazne dla suszonej odzieży, dlatego wiesz, że Twoje ubrania są bezpieczne i nie zniszczą się. To prawie tak, jakby suszyć ubrania na sznurku w słoneczny dzień. Tylko bezpieczniej, szybciej i możesz to robić w domu, nawet zimą! Specjalny system czujników wilgotności i temperatury sam dopasuje warunki do rodzaju i kondycji suszonych ubrań! A nawet skróci czas programu w trakcie jego trwania, gdy wyczuje taką potrzebę. Optymalne warunki to optymalne zużycie energii i gwarancja bezpieczeństwa Twojej odzieży, która nie jest narażona na zbyt długie oddziaływanie ciepłego powietrza. Obsługa suszarki ma być prosta – dlatego urządzenia Amica wyposażone są w duże, czytelne, kolorowe wyświetlacze. Łatwo i wygodnie znajdziesz na nich wszelkie potrzebne informacje, parametry i opcje dodatkowe. A jeśli zawieruszy Ci się gdzieś instrukcja obsługi, to nic nie szkodzi. Wszystko zobaczysz na wyświetlaczu. Zawsze będziesz wiedzieć, jak suszyć najlepiej! Specjalna ikona poinformuje Cię o konieczności opróżnienia pojemnika, do którego, podczas suszenia, skrapla się para wodna. Specjalna ikona na wyświetlaczu informująca o konieczności uzupełnienia wody w zbiorniku generatora pary w przypadku niskiego jej poziomu. Podświetlenie wnętrza bębna poprawia komfort przy załadunku i rozładunku urządzenia. Sygnał dźwiękowy poinformuje Cię o wyborze funkcji i programów oraz o zakończeniu pracy urządzenia. Suszarka do prania slim AMICA ADS71LD posiada funkcję ChildLock. Funkcja wyjątkowo przydatna dla rodzin z dziećmi, pozwalająca zablokować przyciski funkcyjne. Niedroga suszarka slim do prania, którą warto kupić do małej łazienki.

 

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 6

Suszarka slim H-DRY 500 NDP4 H7A2TCBEX-S

Suszarka slim Hoover H-DRY 500 NDP4 H7A2TCBEX-S

Suszarka slim Hoover H-DRY 500 NDP4 H7A2TCBEX-S o klasie energetycznej A++ i pojemności 7 kg to bardzo dobrej jakości suszarka do prania slim. Wymiary tej suszarki slim to (GxSxW) 46,5 x 59,6 x 85 cm. Suszarka Hoover H-Dry 500 Pro Slim NDP4 H7A2TCBEX-S posiada pompę ciepła. Suszarka slim H-DRY 500 NDP4 H7A2TCBEX-S to najbardziej niezawodna i wydajna suszarka, która dzięki nowemu programowi Auto Care doskonale i efektywnie suszy każdy rodzaj odzieży, jednocześnie dbając o włókna. Ekskluzywna funkcja Scan to Care, dostępna za pośrednictwem aplikacji hOn, pozwala stworzyć wirtualną garderobę. Po prostu zrób zdjęcie swojej odzieży, a aplikacja zbierze i zapisze wszystkie instrukcje dotyczące prania, sugerując określony program i sposób pielęgnacji. Zwiększ wydajność suszenia dzięki nowej aplikacji hOn i uzyskaj dostęp do świata ekskluzywnych, dodatkowych treści: Sprawdź zdalnie stan swojej suszarki i otrzymuj powiadomienie o zakończeniu cyklu, aby nigdy nie zapomnieć wyjąć prania. Uzyskaj ponad 40 dodatkowych cykli, aby zadbać o określoną odzież lub materiał. Otrzymuj zaplanowane aktualizacje i przypomnienia dotyczące konserwacji, aby zachować niezawodność suszarki. Uzyskaj dane dotyczące zużycia w czasie rzeczywistym podczas cykli suszenia i śledź swoje nawyki użytkowania, aby poprawić wydajność. Pojemność bębna tej suszarki slim wynosi 99 litrów. Bardzo dobrze ocenianie urządzenia na różnych forach internetowych i grupach o AGD.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 7

Suszarka slim Candy Smart CS4 H7A1DE-S

Suszarka slim Candy Smart CS4 H7A1DE-S

Suszarka slim Candy Smart CS4 H7A1DE-S to bardzo dobra suszarka do prania o klasie energetycznej A+ i wymiarach (GxSxW) 46,5 x 60 x 85 cm. Suszarka slim Candy Smart CS4 H7A1DE-S zajmuje tylko 46 centymetrów (12 cm mniej niż standardowe modele Candy) i jest jedyną na rynku suszarką, którą można ustawić na 40-centymetrowej pralce. Ale nie daj się zwieść pozorom: pomimo niewielkich rozmiarów suszarka ta może suszyć do 7 kg prania, gwarantując przy tym dokładnie taką samą wydajność jak standardowa suszarka! Rozwiązanie Candy gwarantuje maksymalny komfort przy minimalnym wysiłku podczas suszenia prania: suszarka z wyższymi drzwiami. Pożegnaj się z bólem pleców podczas wkładania i wyjmowania prania dzięki drzwiczkom wyższym o 3,5 cm od standardowych modeli. Suszarka slim Candy Smart CS4 H7A1DE-S świetnie poradzi sobie z wełną dzięki regulacji temperatury oraz specjalnym ruchom bębna. Funkcja Smart Start Delay jest asem w rękawie, który pozwala zaoszczędzić czas: można opóźnić uruchomienie cyklu suszenia do 24 godzin i rozpocząć suszenie w nocy, gdy koszty energii są niższe lub gdy jesteś w pracy, dzięki czemu będzie gotowe po powrocie do domu. Prasowanie trwa o połowę krócej, dzięki funkcji Super Easy. Inteligentny czujnik wykrywa właściwy poziom wilgoci, a specjalny naprzemienny ruch bębna redukuje zagniecenia materiału. Funkcja KG Detector określa wagę prania umożliwiając do 70% oszczędności energii, czasu i pieniędzy dzięki specjalnym czujnikom, które automatycznie zatrzymują cykl po osiągnięciu pożądanego stopnia wysuszenia. EasyCase to łatwo zdejmowalny zbiornik w drzwiach suszarki, który zbiera wodę zużytą w cyklu suszenia, dzięki czemu można ją ponownie wykorzystać do innych celów.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 8

Suszarka slim Beko MDF7312XW

Suszarka slim Beko MDF7312XW

Suszarka kondensacyjna slim Beko MDF7312XW o klasie energetycznej A+ i ładowności 7 kg. Suszarka slim Beko MDF7312XW ma następujące wymiary (GxSxW) [cm]: 46 x 60 x 85. Ten model suszarki slim jest wyposażony w technologie EcoGentle™, która zachowuje kolory ubrań dzięki innowacyjnej technologii suszenia. Standardowe suszenie kondensacyjne działa w połączeniu z układem klimatyzacji w celu delikatniejszego traktowania ubrań i zwiększenia efektywności energetycznej suszarki. Suszarka slim Beko MDF7312XW emituje hałas na poziomie 65 dBA. Roczne zużycie energii suszarki slim Beko MDF7312XW (kWh/ rok) 276.5 kWh. Suszarka slim Beko MDF7312XW z pompą ciepła posiada 15 programów: Bawełna do prasowania, Bawełna Eco, Bawełna do szafy, Bawełna Extra suszenie, Syntetyki do prasowania, Syntetyki suche do szafy, Programy czasowe, Wełna odświeżanie, Koszule 30 min, Jeans, Outdoor / Sport, Mix / Codzienny, BabyProtect+, Puchowe, Xpress Super Short. Suszarka slim Beko MDF7312XW można bez problemu zamontować na pralce poprzez łącznik, który można kupić w dowolnym sklepie.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 9

Suszarka slim CANDY CSO4 H7A2DE-S<br />

Suszarka slim CANDY CSO4 H7A2DE-S

Nasz ranking najlepszych suszarek slim zamyka dobra i niezawodna suszarka slim CANDY CSO4 H7A2DE-S SmartPro o wymiarach (GxSxW) [cm]: 46.5 x 60 x 85 i pojemności 7 kilogramów. Candy Smart Pro to doskonały wybór dla osób, które zawsze się spieszą. Wybierz wszechstronną, szybką i niezawodną suszarkę SmartPro, by cieszyć się suchym praniem w mniej niż 90 minut! Rozwiązanie Candy gwarantuje maksymalny komfort przy minimalnym wysiłku podczas suszenia prania: suszarka z wyższymi drzwiami. Pożegnaj się z bólem pleców podczas wkładania i wyjmowania prania dzięki drzwiczkom wyższym o 3,5 cm od standardowych modeli. Twoja nowa suszarka świetnie poradzi sobie z wełną dzięki regulacji temperatury oraz specjalnym ruchom bębna. Już nie musisz obawiać się uszkodzenia najdelikatniejszych tkanin: wystarczy ustawić program wełny, certyfikowany przez Woolmark, a suszarka zapobiegnie zmianom jej kształtu poprzez ograniczenie tarcia i kontrolę temperatury. Funkcja Smart Start Delay jest asem w rękawie, który pozwala zaoszczędzić czas: można opóźnić uruchomienie cyklu suszenia do 24 godzin i rozpocząć suszenie w nocy, gdy koszty energii są niższe lub gdy jesteś w pracy, dzięki czemu będzie gotowe po powrocie do domu. W pełni połączona z siecią wi-fi, dzięki aplikacji Simply-Fi, suszarka Candy oferuje szeroki zakres inteligentnych funkcji, takich jak pilot zdalnego sterowania, porady dotyczące suszenia oraz zdalną kontrolę urządzenia.

Ocena naszego eksperta: 9 / 10

Suszarka slim o głębokości do 50 cm to świetne rozwiązanie do małych łazienek lub pomieszczeń. Na rynku jest niewiele suszarek slim, ale dla Ciebie przetestowaliśmy i wybraliśmy 9 najlepszych suszarek slim do naszego rankingu. Wybierz dobrą i niezawodną suszarkę slim do swojego mieszkania.

Paweł Zacharczuk |Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Jak powstał ranking suszarek do prania slim?

Ranking suszarek slim, który jest widoczny na naszej stronie powstał w oparciu o wewnętrzne testy i analizy urządzeń różnych firm. Testowaliśmy i analizowaliśmy suszarki do prania slim takich producentów jak: Amica, Beko, Candy, Hoover. Tworząc ten ranking zwracaliśmy uwagę na klasę energetyczną, ilość programów, funkcję, opinie, parametry techniczne, niezawodność. Po naszych wewnętrznych testach postanowiliśmy sprawdzić co sądzą o suszarkach slim użytkownicy internetu. Opinie o suszarkach slim do prania sprawdzaliśmy w takich miejscach internetu jak: w sklepach internetowych (Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych), na blogach z recenzjami sprzętów AGD, na rankingach produktowych, na Allegro. Po zebraniu tych wszystkich informacji o suszarkach slim usiedliśmy z naszym zespołem i stworzyliśmy ten rzetelny ranking suszarek slim. Mamy nadzieje, że nasze zestawienie najlepszych suszarek slim ułatwi Państwu wybór dobrej i niezawodnej suszarki slim do małej łazienki. Ranking suszarek slim jest stale aktualizowany przez nasz zespół, dzięki czemu masz pewność, że widzisz tylko najlepsze aktualne suszarki slim. Pamiętaj, że ten ranking ma Ci pomóc podjąć właściwą decyzję a nie zdecyduje za Ciebie jakie dokładnie kupić urządzenie. Ostatecznie to Ty decydujesz jaką suszarkę slim wybierasz i kupujesz.

Jaka suszarka do prania Slim? Czym kierować się przy zakupie?

Wybór i zakup dobrej i niezawodnej suszarki typu slim do małej łazienki może nie należeć do łatwych zadań. Zdajemy sobie sprawę, że są osoby, które nie znają się na suszarkach do prania lub kupują pierwszy raz w życiu suszarkę do prania typu slim. Producenci suszarek slim oferują różne modele suszarek. Jedne suszarki slim są lepsze a inne troszkę gorsze. Jak wybrać suszarkę slim? Na co zwrócić uwagę przy zakupie suszarki slim? Zobacz nasz poradnik zakupowy po suszarkach do małych łazienek i dokonaj mądrego wyboru:
 
Głębokość suszarki slim – Szukając suszarki do prania typu slim musimy zwrócić uwagę na głębokość bo to od niej wzięła się kategoria tych urządzeń. Suszarka slim to urządzenie, które posiada głębokość do 50 cm. Na rynku można spotkać suszarki slim, które mają głębokość: 46 cm, 46,5 cm oraz 47 cm.
 
Klasa energetyczna suszarki slim – Wybierając nową suszarkę slim warto zwrócić uwagę na jej klasę energetyczną bo od tego zależy jak dużo będzie zużywać prądu nasza suszarka podczas suszenia ubrań. Na rynku można spotkać suszarki slim o klasie energetycznej od A+++ (najlepsza) do A+. Wybierz klasę energetyczną w swoim urządzeniu jak najlepszą a zaoszczędzisz na rachunkach za prąd.
 
Silnik inwerterowy w suszarce slim – Kupując suszarkę slim zwróć uwagę czy model, który zamierzasz kupić posiada silnik inwerterowy. To nowoczesny rodzaj silnika, który nie posiada szczotek a co za tym idzie jest o wiele bardziej trwalszy. Na rynku można spotkać suszarki slim z silnikami inwerterowymi i ze standardowymi. Suszarki wyposażone w silnik inwerterowy cicho chodzą.
 
Funkcje w suszarce slim – Suszarka do prania to urządzenie, które kupujemy na dłuższy czas więc warto wybrać urządzenie, które posiada jak najwięcej przydatnych funkcji. Producenci suszarek slim oferują urządzenia z takimi przydatnymi funkcjami jak: Sterowanie smartfonem, Funkcje parowe, System suszenia pompą ciepła itp.

Najczęściej zadawane pytania o suszarki slim:

Co to jest suszarka slim?

Suszarka slim to rodzaj suszarki do prania, która swoją nazwę zawdzięcza głębokości. Za suszarki slim uważa się urządzenia, które mają głębokość do 50 cm.

Jaka suszarka do ubrań głębokość 50 cm?

Na rynku można spotkać czterech producentów, którzy produkują dobrej jakości suszarki slim: Amica, Beko, Candy, Hoover. Sprawdzając ofertę tych firm, każdy znajdzie suszarkę slim dostosowaną do swoich potrzeb.

Jakie programy mogą mieć suszarki slim?

Szukając suszarki slim do małej łazienki możemy natrafić na urządzenia, które mają kilkanaście programów np. Bawełna do prasowania, Bawełna Eco, Bawełna do szafy, Bawełna Extra suszenie, Syntetyki do prasowania, Syntetyki suche do szafy, Programy czasowe, Wełna odświeżanie, Koszule 30 min, Jeans, Outdoor / Sport, Mix / Codzienny, BabyProtect+, Puchowe, Xpress Super Short itp.

Jakie firmy oferują suszarki slim do prania?

Na rynku suszarki slim oferuje głównie 4 producentów: Amica, Beko, Candy, Hoover.

Ile kosztuje suszarka slim?

Ceny suszarek do prania slim są bardzo zróżnicowane i są uzależnione od parametrów urządzenia oraz marki. Najtańszą suszarkę do prania slim można kupić za ok. 1800 zł. Za wysokiej jakości suszarkę slim trzeba zapłacić 3100 zł.

Gdzie kupić suszarkę slim?

Suszarkę slim możemy kupić w sklepach: Media Markt, RTV EURO AGD i kilku innych. Te urządzenia można również kupić poprzez Allegro oraz porównywarki cenowe.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W tym tekście znajdują się linki afiliacyjne, które prowadzą do zewnętrznych stron. Za zakup z naszych linków lub kliknięcie w nasze linki i przejście do sklepów otrzymujemy wynagrodzenie prowizyjne, które pozwala nam rozwijać nasz serwis.

 

Źródła:

https://www.beko.com/pl-pl/produkty/suszarki-automatyczne/suszarka-automatyczna-pompa-ciepla-7-kg-b3t67249wbpb
https://www.candy-home.com/pl_PL/suszarki/31102042/ro4-h7a2tcex-s/
https://www.beko.com/pl-pl/produkty/suszarki-automatyczne/suszarka-automatyczna-pompa-ciep%C5%82a-7-kg-b5t67249wdc
https://www.amica.pl/suszarka-ladowana-od-frontu-ads71ld
https://www.hoover.pl/pl_PL/suszarki/-/catalog/31102052/ndp4-h7a2tcbex-s
https://www.candy-home.com/pl_PL/suszarki/31101770/cso4-h7a1de-s/
https://www.beko.com/pl-pl/produkty/suszarki-automatyczne/suszarka-automatyczna-pompa-ciep%C5%82a-7-kg-mdf7312xw
https://www.candy-home.com/pl_PL/suszarki/31101817/cso4-h7a2de-s/
5/5 - (40 votes)
Opinie o rankingach