Zaznacz stronę

Aktualizacja: 10 kwietnia.2024 r.

Suszarka do grzybów to urządzenie wykorzystujące przepływ ciepłego powietrza generowanego przez wentylator lub dmuchawę do suszenia nie tylko grzybów ale również warzyw i owoców. Suszenie stanowi jeden ze sposobów konserwacji żywności, dzięki któremu warzywa i owoce mogą być przechowywane przez długi czas, bez utraty swoich walorów odżywczych. Z pewnością z kuchni babci pamiętamy korale z grzybów zawieszone nad kuchnią kaflową, dzisiaj posługujemy się innymi sposobami, umieszczamy grzyby na kaloryferach, wykorzystujemy kuchenkę gazową lub piekarnik. Każdy z tych sposobów ma jednak swoje ograniczenia, wykorzystanie piekarnika blokuje urządzenie na wiele godzin i pobiera sporo prądu co z pewnością nie przełoży się na oszczędność wydatków. Nowoczesnym i łatwym w obsłudze urządzeniem jest więc suszarka do grzybów, którą możemy z powodzeniem wykorzystać do warzyw i owoców. Przed wyborem konkretnego modelu zwróćmy uwagę na liczbę sit, regulację temperatury, ilość stopni mocy, opcję automatycznego wyłączenia a także czy urządzenie jest chronione przed przegrzaniem. Sprawdź nasz najnowszy ranking suszarek do grzybów, owoców, warzyw i wybierz najlepszą dla siebie.

Suszarka do grzybów

Miejsce 1

Suszarka do grzybów, warzyw i owoców Catler FD 4010

Suszarka do grzybów Catler FD 4010

Suszarka do grzybów, warzyw i owoców Catler FD 4010 to urządzenie, które znalazło się na pierwszym miejscu w naszym rankingu suszarek do grzybów. Zachowaj na później witaminy ze świeżych surowców w najwyższej jakości, dzięki solarnej suszarce do żywności Catler FD 4010. Suszarka jest wyposażona w czujniki, które służą do automatycznego ustawienia temperatury i czasu surowców, aby osiągnąć optymalny czasu suszenia. Suszenie produktów w tej suszarce przebiega za pomocą podczerwieni, podobnie jak za pomocą światła słonecznego lub w klasyczny sposób. Tryb solarny z promieniowaniem infraczerwonym zastępuje suszenie w słońcu, ususzy nawet bardzo wrażliwe surowce, np. mięso i grzyby, zachowując wartości odżywcze. Proces suszenia jest szybszy i zachowa największą zawartość wartości odżywczych oraz maksymalnego smaku, włącznie zawartości witaminy D. Suszarka do grzybów, warzyw i owoców Catler FD 4010 to urządzenie, które ma moc 400 W i 4 programy automatyczne. Do tego ta suszarka posiada duży, dobrze czytelny wyświetlacz dotykowy. Warto również wspomnieć, że ta suszarka do grzybów posiada 5 rusztów ze stali nierdzewnej. Wybór pomiędzy suszeniem solarnym lub klasycznym za pomocą gorącego powietrza. Sterowanie jest intuicyjne i przejrzyste, dzięki dużemu dotykowemu wyświetlaczowi. Zachowaj zioła, grzyby, mięso, owoce oraz warzywa z wysoką zawartością substancji dobrych dla zdrowia i smakiem świeżości. Jeśli szukasz wysokiej jakości suszarki do grzybów lub innych produktów to koniecznie się zainteresuj tą suszarką bo warto.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 2

Suszarka do grzybów, warzyw i owoców TurboTronic TTFD30D

Suszarka do grzybów TurboTronic TTFD30D

Drugie miejsce w naszym zestawieniu zajmuje wysokiej klasy suszarka do grzybów, warzyw i owoców TurboTronic TTFD30D o mocy 650 W. To nie jest zwykła plastikowa suszarka. Suszarka do grzybów TurboTronic TTFD30D to najwyższej jakości DEHYDRATOR wykonany w pełni z metalu w oparciu o najnowsze technologie tak aby suszone potrawy zachowywały maximum składników odżywczych. Nasz dehydrator posiada również metalowe tace co jest niezmiernie ważne podczas suszenia oraz szklane drzwi aby można było na bieżąco kontrolować proces suszenia. Równomierny system suszenia w połączeniu z metalowymi sitami eliminuje nam całkowicie ryzyko powstania pleśni. W trakcie pracy urządzenia gorące powietrze cyrkuluje między pokrywką, kratką i podłożem – w ten sposób żywność schnie bez utraty składników odżywczych. 45-80° C taka regulacja temp pozwala na suszenie praktycznie wszystkich produktów takich jak zioła, owoce, mięsa, ryby. A przy tym wszystkim zachowujemy ich składniki odżywcze. Ta suszarka stanie się prawdziwym przyjacielem Twojego pupila. Z tym urządzeniem przygotujesz rozmaite mięsne przekąski. Suszarka do grzybów TurboTronic TTFD30D ma pojemność 45 litrów i 9 szt. rusztu. Warto też wspomnieć, że model ten posiada regulację czasu aż do 12 h.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 3

Suszarka do grzybów GRAEF DA 506

Suszarka do grzybów GRAEF DA 506

W naszym rankingu suszarek do grzybów i innych produktów nie mogło zabraknąć uniwersalnej suszarki GRAEF DA 506 o mocy 630 watów. Dzięki dehydratorowi Graef DA 506 proces suszenia będzie przeprowadzony w odpowiednio dobranej temperaturze i czasie na 6 pojemnych tacach. Własnoręcznie przygotowane i wysuszone w dehydratorze DA 506 produkty mogą stanowić składnik wielu dań, możemy na przykład samodzielnie skomponować wyśmienity jogurt. Produkty Marki Graef charakteryzują się wyjątkowym designem, zastosowanymi rozwiązaniami technicznymi oraz wysokiej jakości materiałami zastosowanymi do ich budowy. Suszarka Graef do zdrowych, naturalnych i zrównoważonych przekąsek. Bez problemu przygotujesz w niej chipsy, dodatki do Twoich ulubionych potraw, a nawet smakołyków dla zwierząt. Dzięki kompaktowej konstrukcji Graef DA 2042 zmieści się nawet w najmniejszych kuchniach. Funkcje są proste, a urządzenia są odpowiednie dla początkujących. W modelu Graef DA 506 zastosowano wyświetlacz czasu i temperatury na górze suszarki, za pomocą którego można łatwo ustawić temperaturę w zakresie od 30°C do 70°C oraz minutnik do 40 godzin czasu pracy. Konstrukcja szuflad to kluczowa zaleta suszarek Graef: podobnie jak w piekarniku, dołączone tace można wygodnie wyjąć do przodu, załadować i ponownie włożyć do suszarki w różnych pozycjach (w zależności od żywności i ilości). Tace z serii DA500 nie zawierają BPA i mają wymiary 295 x 365 mm. Wewnątrz suszarki zastosowano technologię Dry Balance, która pozwala na ciągłe wahania temperatury o +/- 5°C. Dzięki tej technice cała żywność zostaje równomiernie odwodniona. Temperatura zawsze pozostaje wystarczająco wysoka, aby szybko odwodnić, i wystarczająco niska, aby zachować enzymy, witaminy i inne cenne składniki odżywcze.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 4

Suszarka do grzybów Sencor SFD 6601BK

Suszarka do grzybów Sencor SFD 6601BK

Suszarka do grzybów Sencor SFD 6601BK to urządzenie wysokiej jakości o mocy 500 W, które jest bardzo dobrze oceniane na różnych forach internetowych i nie tylko. Ta suszarka do grzybów i innych produktów posiada 5 automatycznych programów (mięso suszone, jabłka, grzyby, zioła/przyprawy, makaron). Wielkogabarytowa suszarko o całkowitej powierzchni suszenia 1,18 m2 (o 65 % większej niż w zwykłej suszarce o średnicy 32 cm). Regulacja temperatury w tej suszarce do grzybów odbywa się przy pomocy obrotowego regulatora do intuicyjnej obsługi. Suszarka do grzybów Sencor SFD 6601BK posiada 6 metalowych i 6 plastikowych tac żaroodpornych, które gwarantują maksymalny komfort. Regulacja temperatury w zakresie 35-70 stopni C umożliwia dochować maksymalną ilość naturalnych substancji. Z tą suszarką bez problemy przygotujesz takie rzeczy jak: suszonych owoców (jabłek, śliwek, moreli, bananów itp.), rodzynek, suszonych warzyw do zup, suszonych pomidorów, suszonych ziół ,herbat ziołowych (mięta, kwiat lipy, rumianek itp.) suszonych grzybów do zup i dań, suszonych pomarańczy do dekoracji, suszonych ziarn dyni, suszonych listków kwiatów do mieszanek zapachowych, suszonego mięsa, suszonych ryb.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 5

Suszarka do grzybów WMF 415250011

Suszarka do grzybów WMF 415250011

Suszarka do grzybów WMF 415250011 to dobra i niezawodna suszarka o mocy 250 W. Suszarka do grzybów WMF 415250011 powala na suszenie owoców, warzyw, mięsa, grzybów, ziół itp. oraz do przygotowania batonów musli. Posiada system cyrkulacji powietrza zapewniający równomierny oraz optymalny proces suszenia. Posiada 5 ażurowych tac wykonanych z wolnego od BPA i lekkiego tritanu. Korpus suszarki został wykonany ze stali nierdzewnej Cromargan. Technologie wykorzystane do budowy urządzenia sprawiają, że urządzenie pracuje cicho, posiadając przy tym moc 220 Watów. Posiada ochronę przed przegrzaniem, oraz funkcje automatycznego wyłączania się, sygnalizując przy tym sygnałem dźwiękowym. Suszarka do grzybów WMF 415250011 posiada elektroniczny wyświetlacz LCD prezentujący informacje o temperaturze, oraz godzinę. Pokrętło pozwala na ustawienie odpowiedniej temperatury w granicach od 30°C do 70°C. Ustawienie zegara pozwala na ustalenie zakresu 0-24 godzin.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 6

Suszarka do grzybów, warzyw i owoców MPM MSG-02

Suszarka do grzybów MPM MSG-02

Suszarka do grzybów MSG-02 to doskonały sposób na utrwalenie smaków i zapachów, pochodzących z polskich lasów i sadów. Urządzenie szybko i skutecznie suszy nie tylko ulubione grzyby i owoce, ale także warzywa, zioła i kwiaty. Suszarka spożywcza MSG-02 to urządzenie praktyczne, dające nowe możliwości. Dzięki niej możesz nie tylko wysuszyć grzyby, ale także zioła. W takiej postaci mogą posłużyć jako zdrowa, ziołowa herbatka czy zamiennik sklepowych kostek warzywnych. Suszone owoce i warzywa to również alternatywa na zdrową i słodką przekąskę dla dzieci. Takie chipsy przygotowane w domowym zaciszu są pozbawione konserwantów i niezdrowych substancji słodzących. Suszarka do grzybów MSG-02 posiada pięć przezroczystych sit, z możliwością regulacji ich wysokości. Ma to znaczenie przy suszeniu grzybów lub innych produktów, jeśli chcemy aby zostały one zachowane w całości, bez krojenia. Nadmuch możemy ustawić na jednym z trzech poziomów mocy. Produkty o większej wilgotności będą wymagać użycia najwyższego stopnia nadmuchu. Suszarka do grzybów MPM MSG-02 o mocy 400 W, posiadająca 5 przeźroczystych sit z możliwością regulacji wysokości. 3-stopniowa regulacja nadmuchu gorącego powietrza.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 7

Suszarka do grzybów GÖTZE & JENSEN FD800

Suszarka do grzybów GÖTZE & JENSEN FD800

Suszarka GÖTZE & JENSEN FD800 o mocy 245 W to świetny wybór dla każdego, kto chce w domowym zaciszu przygotowywać pełne witamin przekąski. Urządzenie doskonale sprawdza się podczas suszenia grzybów, owoców i warzyw, jak również kwiatów, a nawet ziół. Suszarka GÖTZE & JENSEN FD800 wyróżnia się ponadprzeciętną wielkością – została wyposażona w aż 9 tac do suszenia o wymiarach 32×25 cm, dzięki czemu możesz suszyć wiele produktów jednocześnie, oszczędzając swój czas. Suszarka GÖTZE & JENSEN FD800 została wyposażona w czytelny wyświetlacz LED, który pozwoli Ci precyzyjnie zaplanować czas suszenia oraz temperaturę od 40 do 70°. Suszarka posiada także timer działający w zakresie od 1 do 48 godzin, dzięki któremu możesz zaplanować pracę urządzenia i praktycznie o nim zapomnieć. Tace mają wygodne uchwyty, dzięki którym możesz, bez obaw o oparzenie, przenosić je zaraz po zakończeniu pracy. Regulowana wysokość tac pozwala nie tylko dopasować je do obecnie suszonych produktów, ale także oszczędzać miejsce podczas ich przechowywania.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 8

Suszarka do grzybów MPM MSG-01

Suszarka do grzybów MPM MSG-01

Suszarka do grzybów MPM MSG-01 o mocy 250 W to tania i niezawodna suszarka, która jest bardzo dobrze oceniana w sklepach internetowych i na różnych forach internetowych. Suszarka do grzybów MSG-01 to najlepszy sposób na zachowanie cennych składników odżywczych zawartych w warzywach, owocach i ziołach. Zamień gotowe, sklepowe produkty na pełne zdrowia przekąski. Suszarka spożywcza MSG-01 wyposażona jest w pięć sit z możliwością regulacji ich wysokości. Pokrój grzyby lub inne produkty w kawałki o takiej wielkości, aby swobodnie zmieściły się pomiędzy sitami. Nadmuch uruchamiany jest za pomocą przycisku w górnej pokrywie. Urządzenie pracuje cicho i skutecznie, produkty suszone są w warunkach zbliżonych do naturalnych: słonecznych i wietrznych. Spokojnie możesz pozostawić pracujące urządzenie na noc – jest całkowicie bezpieczne. W suszarce do grzybów MSG-01 możesz suszyć także inne produkty. Wykorzystaj świeże owoce i warzywa, zioła, kwiaty i ciesz się z ich naturalnych własności. Suszone zioła mogą posłużyć jako podstawa zdrowej, aromatycznej herbaty czy zamiennik sklepowych kostek warzywnych. Suszone owoce i warzywa to świetna alternatywa na zdrową i słodką przekąskę dla dzieci. Chipsy przygotowane w domowym zaciszu są pozbawione konserwantów i niezdrowych substancji słodzących. Dodają energii i przede wszystkim dostarczają cennych mikroelementów oraz witamin. Jeśli szukasz taniej i dobrej suszarki do grzybów to zainteresuj się tym modelem bo warto.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 9

Suszarka do grzybów Zelmer ZFD1010

Suszarka do grzybów Zelmer ZFD1010

Suszarka do grzybów Zelmer ZFD1010 to tani produkt wysokiej jakości, który przyda się w każdej kuchni, gdzie domownicy przepadają za zdrowymi produktami. Suszarka do grzybów Zelmer ZFD1010 ma moc 520 W. Z taką mocą zaoszczędzisz dużo czasu na suszeniu pysznych grzybów, warzyw lub owoców. Będziesz również mieć pewność, że wszystkie produkty zostaną równomiernie i dokładnie wysuszone oraz zachowają swoje walory smakowe i zapachowe. Teraz skorzystasz z nich w swojej kuchni o dowolnej porze roku. Suszarka spożywcza wyposażona została w 4 sita o regulowanej wysokości. Funkcja ta jest przydatna, gdy chcemy suszyć większe kawałki owoców, warzyw lub grzybów. Tworzywo, z którego wykonane zostało urządzenie jest pozbawione BPA, więc jest bezpieczne dla Twojego zdrowia. Dwustopniowa regulacja nawiewu gwarantuje pełne wysuszenie produktów o różnej wilgotności. Teraz możesz delektować się sezonową żywnością przez cały rok. Duża średnica urządzenia gwarantuje swobodne, równomierne suszenie. Każde z sit jest w stanie pomieścić produkty o łącznej wadze ponad 2 kg. Teraz bez obaw możesz przygotować swoje ulubione, zdrowe przekąski.

Ocena naszego eksperta: 9 / 10

Miejsce 10

Suszarka do grzybów, warzyw i owoców Ariete 616

Suszarka do grzybów Ariete 616

Suszarka do grzybów, warzyw i owoców Ariete 616 o mocy 245 W to urządzenie, które musiało się znaleźć w naszym rankingu. Suszarka Ariete B-Dry to kompaktowa i zaawansowana suszarka do owoców, warzyw, grzybów, ziół, a nawet mięs. Idealnie łączy smak ze zdrową i lekką kuchnią, oraz pozwala na naturalne zakonserwowanie żywności. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko na długie przechowywanie produktów spożywczych, ale również na zachowanie ich naturalnego smaku – bez żadnych ulepszaczy. Dzięki równomiernemu rozkładowi ciepła oraz regulowanej temperaturze w przedziale 35°C – 70°C, suszarka Ariete zapewnia dokładne odparowanie wody, a jednocześnie utrzymanie optymalnego poziomu soli mineralnych i witamin w żywności. Ariete B-dry zostało wyposażone w precyzyjne i wygodne pokrętło regulacji temperatury, które pozwala na swobodny dobór odpowiednich ustawień do Twoich aktualnych potrzeb. Suszarka posiada aż osiem idealnie wybranych poziomów mocy, które dla jeszcze większej kontroli – zostały zaprogramowane co 5 °C. Urządzenie posiada 5 poziomów suszenia o średnicy 32 cm, co zapewnia aż 1,5 m2 powierzchni do przygotowywania Twoich smakołyków. Dzięki odległości między poziomami, wynoszącej 6,5 cm – nie musisz martwić się o brak wystarczającej przestrzeni. Wszystkie elementy urządzenia są niezwykle proste w demontażu i czyszczeniu. Kosze na żywność wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką i są gotowe do następnego użycia. Dzięki modułowej konstrukcji są również niezwykle proste w przechowywaniu i na zajmą w Twoim domu zbyt wiele miejsca.

Ocena naszego eksperta: 9 / 10

Przygotuj suszone owoce, warzywa, zdrowe przekąski w dobrej jakości suszarce do żywności. Dla Ciebie przeanalizowaliśmy tą kategorię urządzeń, aby wybrać 10 najlepszych urządzeń do naszego rankingu. Mam nadzieje, że nasz ranking pomoże Ci wybrać dobrą i niezawodną suszarkę do grzybów, innych produktów, oszczędzając Twój cenny czas.

Paweł Zacharczuk |Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Jak powstał nasz ranking suszarek do grzybów i owoców?

Ranking suszarek do grzybów i innych produktów postał na podstawie danych zebranych przez naszych specjalistów. Budując ten ranking nasi specjaliści przetestowali i przeanalizowali ponad 50 urządzeń różnych firm. Do analiz i testów nasi specjaliści od AGD wzieli suszarki do grzybów, owoców i warzyw takich jak: ETA, Gastroback, Graef, Philco, RAVEN, Sencor, Vesta, WMF, Zelmer, Ariete, Prime3, Catler, Fritel, Concept, MPM i wielu innych. Następnym krokiem było sprawdzenie opinii o suszarkach do grzybów w internecie. Opinie o suszarkach do grzybów były analizowane w takich miejscach jak: na forach internetowych, na blogach z recenzjami, na stronach internetowych producentów, w sklepach internetowych, na specjalistycznych grupach na Facebooku i wielu innych miejscach. Następnie po zebraniu wszystkich informacji usiedliśmy i uszeregowaliśmy nasz ranking oraz opisaliśmy go. Ranking suszarek do grzybów i owoców jest stale aktualizowany przez nasz zespół ekspertów, dzięki czemu nie staje się przestarzały. Mamy nadzieje, że dzięki naszemu zestawieniu wybierzesz dobrą i niezawodną suszarkę oszczędzając swój cenny czas.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie suszarki do grzybów?

Zakup suszarki do grzybów i owoców to świetny pomysł na zrobienie przydatnych zapasów do naszej kuchni. Szukając suszarki do grzybów i innych produktów musimy się liczyć z tym, że tak jak w przypadku różnych urządzeń możemy trafić na urządzenia, które są lepszej jak i gorszej jakości. Jak wybrać suszarkę do grzybów i warzyw? Czym kierować się przy zakupie suszarki do grzybów? Jaka suszarka do grzybów, owoców i warzyw? Odpowiedzi na te pytania i inne znajdziesz w naszym poradniku zakupowym, który został przygotowany przez naszych ekspertów.
 
Wykonanie suszarki – Przeglądając oferty suszarek do grzybów i owoców zapewne zauważyłeś, że są dostępne suszarki, które są wykonane z tworzywa sztucznego oraz takie, które są wykonane z metalu. Jeśli mamy zamiar często korzystać z suszarki do grzybów, owoców, warzyw dość często to warto postawić na modele z metalową obudową, które wyglądem przypominają małe piekarniki. Są one trwalsze od tańszych urządzeń wykonanych z tworzywa.
 
Moc suszarki (W) – Szukając suszarki warto zwrócić uwagę na to jaką moc posiada model, który nas interesuje. Na rynku można spotkać suszarki do grzybów, owoców i warzyw o mocy: 125, 240, 245, 250, 300, 350, 400, 420, 500, 520, 630, 650, 1000 W. Moc suszarki ma wpływ na efektywność suszenia produktów, dlatego warto wybrać suszarkę o możliwie jak największej mocy. Wybierając mocną suszarkę z dużą mocą warto zwrócić uwagę na to, aby urządzenie posiadało regulację mocy.
 
Regulacja temperatury – Kupując suszarkę do grzybów, owoców i warzyw warto też zwrócić uwagę na to jak wygląda regulacja temperatury w urządzeniu, które nam się podoba. Na rynku możemy spotkać urządzenia, które mają zakres temperatur od 30 st. C do 80 st. C. Im większy zakres temperatur w naszej suszarce tym lepiej.
 
Liczba sit do suszenia – To bardzo ważny element na, który trzeba zwrócić uwagę kupując suszarkę spożywczą do swojej kuchni. Na rynku można spotkać suszarki do grzybów, owoców i warzyw, które posiadają ilość sit do suszenia od 5 do 12 szt.
 
Cena suszarki – Proste suszarki kosztują od 200 do 500 zł. Za zaawansowane suszarki tzw. dehydratory trzeba zapłacić ok. 1000 zł +/-.

 

Najczęściej zadawane pytania:

Co to jest suszarka do grzybów, warzyw i owoców?

Suszarka do grzybów, warzyw i owoców to urządzenie elektryczne, które służy do suszenia produktów spożywczych. Za pomocą suszarki możemy ususzyć takie produkty jak: mięso, ryby, warzywa, grzyby, owoce, zioła.

Jakie są rodzaje suszarek do grzybów?

Suszarki do grzybów możemy podzielić na: suszarki plastikowe oraz suszarki metalowe.

Kiedy sprawdzi się suszarka do grzybów?

Suszarka do grzybów sprawdzi się w różnych sytuacjach, szczególnie jeśli zbierasz dużo grzybów w sezonie, suszarka pomoże Ci je zachować, gdyż suszone grzyby mogą być przechowywane przez wiele miesięcy. Suszone grzyby zajmują znacznie mniej miejsca niż świeże, co jest ważne, jeśli masz ograniczoną przestrzeń do przechowywania. Suszenie jest jedną z najlepszych metod konserwowania grzybów, ponieważ redukuje zawartość wody, co zapobiega psuciu się i rozwojowi pleśni. Jeśli zajmujesz się sprzedażą grzybów, suszenie może być sposobem na przedłużenie ich trwałości i zwiększenie wartości rynkowej.

Czym różni się Dehydrator od suszarki?

Dehydrator to suszarka do żywności, która umożliwia konserwację produktów poprzez suszenie. Dehydratory od zwykłych suszarek szybciej suszą żywność oraz są wykonane z lepszych materiałów.

Jak działa suszarka do grzybów?

Suszarka do grzybów to urządzenie elektryczne, którego działanie polega na tym, że ciepłe powietrze pompowane przez wentylator od dołu do góry osusza produkty żywnościowe położone na sitach.

Ile kosztuje suszarka do grzybów, warzyw i owoców?

Ceny suszarek do grzybów, warzyw i owoców zaczynają się od 120 zł za proste urządzenia a kończą się na ok. 1600 zł. W tym przedziale cenowym każdy znajdzie suszarkę dostosowaną do swoich potrzeb.

Jakiej firmy suszarka do grzybów, warzyw i owoców?

Szukając suszarki do grzybów, warzyw i owoców warto postawić na sprawdzoną firmę. Firmy, które produkują wysokiej jakości suszarki to: ETA, Gastroback, Graef, Philco, RAVEN, Sencor, Vesta, WMF, Zelmer, Ariete, Prime3, Catler, Fritel, Concept, MPM.

Gdzie kupić suszarkę do grzybów, warzyw i owoców?

Suszarkę do grzybów, warzyw i owoców można kupić w różnych sklepach z AGD/RTV np. Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert. Dobrym pomysłem na kupno suszarki do grzybów i innych produktów jest sprawdzenie ofert na Allegro oraz w porównywarkach cenowych.

Jaką kupić suszarkę do grzybów i owoców forum?

Przeglądając fora internetowe w poszukiwaniu polecanych suszarek do grzybów, warzyw i owoców można zauważyć, że najbardziej polecanymi firmami są: Zelmer, MPM, Sencor.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W tym tekście znajdują się linki afiliacyjne, które prowadzą do zewnętrznych stron. Za zakup z naszych linków lub kliknięcie w nasze linki i przejście do sklepów otrzymujemy wynagrodzenie prowizyjne, które pozwala nam rozwijać nasz serwis.

 

Źródła:

https://www.catler.pl/suszarka-do-zywnosci/fd-4010
https://turbotronic.pl/suszarki-spozywcze-dehydratory/43-suszarka-do-grzybow-turbotronic-warzyw-owocow-dehydrator-650w-30l-4260563031385.html
https://www.graef.pl/pl/p/Suszarka-uniwersalna-GRAEF-DA-506/22706630
https://www.sencor.pl/suszarka-do-zywnosci/sfd-6601bk
https://www.wmfsklep.pl/wmf-kitchenminis-urzadzenie-do-suszenia.html
https://mpm.pl/pl/suszarki-do-grzybow/165-suszarka-spozywcza-msg-02-5901308007126.html
https://goetze-jensen.pl/kuchnia/386,suszarka-do-grzybow-fd800
https://mpm.pl/pl/suszarki-do-grzybow/166-suszarka-spozywcza-msg-01-5901308007119.html
https://zelmer.pl/produkt/zfd1010/
https://www.ariete.pl/suszarki-do-zywnosci/749-suszarka-do-zywnosci-616-b-dry.html

5/5 - (20 votes)
Opinie o rankingach