Zaznacz stronę

Pralka do 1500 zł to kryterium jakie stawiamy sobie jeśli planujemy zakup sprzętu a nie dysponujemy dużym budżetem i Nasze środki są ograniczone. Nie musi to jednak oznaczać, że nie będziemy mieć wyboru i zostaniemy skazani na najgorszy model. Producenci stworzyli modele pralek, które posiadają szereg funkcji a nie kosztują majątku. Pralka do 1500 zł może więc oprócz podstawowych programów do prania bawełny i tkanin syntetycznych posiadać programy dedykowane ubrankom dziecięcym, jeansom czy też ubraniom sportowym. Przed zakupem pralki zwróćmy uwagę przede wszystkim na jej pojemność oraz klasę energetyczną. To ostatnie jest szczególnie istotne ponieważ pozwala na oszczędność prądu co w dłuższej perspektywie przełoży się na niższe rachunki za prąd. Wiele z dostępnych na rynku modeli, również pralek do 1500zł ma możliwość opóźnionego startu i sterowania za pomocą aplikacji w telefonie. Ta przydatna funkcja sprawia, że pralkę możemy włączyć będąc w pracy a po powrocie do domu wyciągnąć czyste ubrania. Przed wyborem pralki do 1500zł należy również zastanowić się czy pralka ma być ładowana od góry czy też tradycyjnie, pralki ładowane od góry to idealne rozwiązanie w przypadku małych łazienek, gdzie każdy centymetr ma znaczenie. Zobacz nasz ranking najlepszych pralek do 1500 zł i wybierz najlepszą dla siebie.

Jaka pralka jest najlepsza do 1500 zł? Zobacz Ranking najlepszych pralek do 1500 zł

Miejsce 1

Pralka Samsung WW70TA026TT to najlepsza pralka do 1500 zł

Pralka Samsung WW70TA026TT

Na pierwszym miejscu w rankingu pralek do 1500 zł znalazła się pralka Samsung WW70TA026TT o pojemności 7 kg i klasie energetycznej B. Silny strumień wody oraz intensywne wirowanie czyszczą nie tylko bęben, ale również usuwają osad z membrany i drzwi pralki. Pralka sama sygnalizuje, że wnętrze pralki wymaga czyszczenia. Technologia Digital Inverter wykorzystująca mocne magnesy, aby zapewnić cichszą, wydajniejszą i bezawaryjną pracę urządzenia. Jednocześnie zużywa przy tym mniej energii niż tradycyjny silnik szczotkowy. Dzięki temu oferuje najdłuższą na rynku trwałość i 20-letnią gwarancję. EcoBubble™ – energooszczędne i skuteczne pranie w niskiej temperaturze. Higieniczna para – higienicznie czyste i zdezynfekowane pranie. Szuflada StayClean – brak osadów i pozostałości środków do prania w szufladzie na detergenty. Zadbaj o higieniczną czystość bębna, membrany oraz drzwi pralki. Program Czyszczenie bębna usuwa aż do 99,9% bakterii powodujących nieprzyjemny zapach bez konieczności użycia detergentów. Maksymalna prędkość wirowania w tej pralce (obr/min): 1200. Bardzo dobrej jakości pralka od znanego producenta, która zadowoli bardzo wymagających użytkowników.

Miejsce 2

Pralka Whirlpool FFB 9258 SV PL do 1500 zł

Pralka Whirlpool FFB 9258 SV PL

Druga najlepsza pralka w rankingu pralek do 1500 zł to pralka Whirlpool FFB 9258 SV PL o klasie energetycznej B i pojemności 9 kg. Szybkie i skuteczne wirowanie z prędkością 1200 obrotów na minutę. Wyjątkowa technologia 6-ty Zmysł dynamicznie dostosowuje ustawienia do każdego prania, tak aby zapewnić jak najlepszą pielęgnację tkanin. Innowacyjny system FreshCare+ dba o Twoje ubrania wewnatrz pralki wykorzystując delikatne działanie pary i ruchy bębna.Nowy system FreshCare+ delikatnie masuje pranie regularnymi, wolnymi ruchami naprzemiennie związanymi z działaniem pary – umożliwiając cyrkulację powietrza wewnątrz włókien, dla utrzymania świeżości ubrań i zapobieganiu nieprzyjemnym zapachom. System FreshCare+ pozostawia ubrania świeże – nawet kilka godzin po zakończeniu cyklu. System FreshCare+ działa hamując proliferację głównych źródeł zapachów (wewnątrz pralki) do 6 godzin po zakończeniu prania. Nie jest kompatybilny z programami przeznaczonymi do delikatnych odzieży i kołder. Dzięki SteamRefresh możesz odświeżyć swoje ubrania bez nastawiania prania. W tym specjalnym cyklu odświeżania pralka generuje parę, która wnika we włókna, usuwając z nich nieprzyjemne zapachy i wygładzając zagniecenia. Ubrania są gotowe do ponownego założenia już po 20 minutach. Rezultaty „szyte na miarę”. Ta pralka Whirlpool wykrywa poziom zabrudzeń Twojego prania i automatycznie wybiera optymalne ustawienia prania, dzięki czemu zawsze możesz cieszyć się doskonałymi rezultatami. Zabezpieczenie przed dziećmi zapobiega przypadkowemu włączeniu urządzenia przez niemowlę lub dziecko. Program codzienne pierze średnią codzienną ilość (3,5 kg) rzeczy z tkanin bawełnianych i syntetycznych w 40°C już w 60 minut. Pasek postępu programu sprawia, że w prosty i intuicyjny sposób możesz śledzić postęp cyklu prania. Wyświetlacz pokazujący czas pozostały do końca cyklu to proste i intuicyjne rozwiązanie, dzięki któremu wiesz, kiedy Twoje pranie będzie gotowe.

Miejsce 3

Pralka Amica ładowana od frontu WA1S610CLiSMT do 1500 zł

Pralka Amica WA1S610CLISMT

Trzecie miejsce w zestawieniu najlepszych pralek do 1500 zł zajmuje pralka Amica ładowana od frontu WA1S610CLiSMT o klasie energetycznej B i pojemności 6 kg. Para generowana na początku cyklu prania gwarantuje perfekcyjnie czyste, w pełni zdezynfekowane ubrania. Innowacyjny bezszczotkowy silnik LogicDrive 3.0. dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, pozwala na osiągnięcie bardzo dobrej efektywności prania nawet przy krókich programach. Dodatkowo silnik gwarantuje osiagnięcie najwyższej klasy energetycznej przyczyniając się tym samym do znacznego obniżenia zużycia energii, zapewnia dłuższą żywotność urządzenia i cichą pracę. Dzięki wskaźnikowi poboru energii elektrycznej oraz wody odczytasz jakie jest zużycie dla wybranego przez Ciebie programu co pozwoli ci dobrać parametry prania zgodnie z preferencjami. Pełna wiedza = optymalny wybór, oszczędność i dbanie o środowisko! Chcesz mieć pewność, że pranie będzie pozbawione szkodliwych bakterii i wirusów? Włącz program Sterylizacja 70°C. Jest to unikatowy program na rynku, który zgodnie z zaleceniami WHO przez 30 minut utrzymuje temperaturę powyżej 60°C. Tak dobrane parametry zapewniają bowiem skuteczne wyeliminowanie wszelkich drobnoustrojów, czyli sterylnie czyste i bezpieczne dla zdrowia ubrania. OptiTime pozwala na dostosowanie parametrów prania w zakresie oszczędności energii elektrycznej nawet o 43,5% i czasu prania nawet o 44%. Od teraz masz pełną kontrolę nad procesem prania przy użyciu tylko jednego przycisku. Świadomie użytkujesz sprzęt, oszczędzając pieniądze lub czas. SilentWash to dodatkowa funkcja umożliwiająca dezaktywowanie fazy wirowania dla wybranych programów. To doskonała opcja dla rodzin z małymi dziećmi, a także wszystkich tych, którzy uruchamiają pranie na noc. Czytelny i przyjazny sposób wyświetlania informacji o parametrach prania. Pralka potwierdza sygnałem dźwiękowym wybór danej funkcji czy programu, a także informuje o zakończeniu pracy urządzenia. Gdy zabraknie prądu, pralka zapamięta ustawienia oraz moment, w którym przerwała pracę. Po przywróceniu zasilania, urządzenie samoczynnie wznowi cykl.

Miejsce 4

Pralka Toshiba TW-BL80A2PL(WK) do 1500 zł

Pralka Toshiba TW-BL80A2PL(WK)

Pralka Toshiba TW-BL80A2PL(WK) to dobra i niezawodna pralka o ładowności 7 kg i klasie energetycznej B, którą możemy kupić posiadając budżet 1500 zł. Pralka Toshiba slim, ładowana od frontu o pojemności 7kg. Pralka wyposażona jest w Wi-Fi, dzieki czemu możesz nią sterować za pomocą aplikacji, jak również w silnik inwerterowy, najnowszą technologię Ultra Fine Bubble oraz technologię the Great Waves, która umożliwia prać w zimnej wodzie i chronić kolory. Technologia Ultra Fine Bubble oparta jest o nanopęcherzyki 50 nm-1 μm, które są 10-200 razy mniejsze od szczelin pomiędzy włóknami, co pozwala im przenikać głęboko w tkaniny, aby rozbić i usunąć uporczywe plamy. Dodatkowo pralka posiada program prania w gorącej parze, co chroni włókna tkaniny a materiał po wysuszeniu jest miły w dotyku i łatwiejszy do prasowania. Programy prania jakie są dostępne w tej pralce to: szybki 15′, pranie 45′, ECO 40-60, wełna, odzież sportowa, program z parą, bawełna, GreatWaves, mix, płukanie i wirowanie, czyszczenie bębna.

 

Miejsce 5

Pralka HISENSE WFQP7012EVM

Pralka HISENSE WFQP7012EVM

Pralka wolnostojąca HISENSE WFQP7012EVM o pojemności 7 kg i klasie energetycznej C to bardzo dobrej jakości pralka. Pralka HISENSE WFQP7012EVM posiada wytrzymały silnik inwerterowy. Ten mocny silnik bezszczotkowy z elektroniką nowej generacji jest niezwykle wydajny i zapewnia lepsze efekty czyszczenia, oszczędza energię i wytwarza mniejszy hałas. Dzięki programowi czyszczenie bębna możesz czyścić wnętrze bębna przy użyciu większej ilości wody, w wyższych temperaturach i przy wyższych prędkościach obrotowych bębna. To wszystko będzie gwarantem doskonałych rezultatów prania, gdyż wnętrze pralki będzie zawsze czyste, pachnące i pozbawione bakterii. W bardzo mało prawdopodobnym przypadku awarii, narzędzia samodiagnostyczne natychmiast poinformują Państwa o tym fakcie, podając unikalny kod błędu, który można łatwo znaleźć w instrukcji obsługi. Dzięki temu rozwiązywanie problemów jest szybkie i wygodne, co oszczędza Państwu czasu i stresu, a także zapewnia bezpieczeństwo zarówno Państwu, jak i Państwa urządzeniu. Ten model pralki posiada 15 programów prania: Bawełna, Odzież Sportowa, Wełna, Mix, Program szybki 15 minut, Dziecięce ubranka, Eco 40–60°C, Idealna czerń, Eco 20°, Puch, Program antyalergiczny, Odwirowanie, Czyszczenie bębna, Płukanie/odwirowanie.

Miejsce 6

Pralka Whirlpool MTDLR65241BS PL/N

Pralka Whirlpool MTDLR65241BS PL/N

W naszym rankingu pralek do 1500 zł nie mogło zabraknąć pralki ładowanej od góry Whirlpool MTDLR65241BS PL/N o pojemności 6,5 kg i klasie energetycznej C. Funkcja FreshCare pomaga zachować świeżość ubrań poprzez delikatne wirowanie po zakończeniu programu, dzięki czemu ubrania są świeże, suche i gotowe do nałożenia. Ładowanie i rozładowywanie bez wysiłku. Delikatny ruch drzwiczek Twojej pralki umożliwia łatwiejsze niż kiedykolwiek wkładanie i wyjmowanie prania. Dzięki funkcji Drum Up, która automatycznie odpowiednio ustawia bęben, z łatwością rozładujesz swoją pralkę. Zabezpieczenie przed wyciekami. System zabezpieczający Aqua Stop w razie wycieku gwarantuje natychmiastowe odcięcie dopływu wody do Twojego urządzenia. Bezpieczeństwo przede wszystkim. Zabezpieczenie przed dziećmi zapobiega przypadkowemu włączeniu urządzenia przez niemowlę lub dziecko. Intuicyjne sterowanie. Pasek postępu programu sprawia, że w prosty i intuicyjny sposób możesz śledzić postęp cyklu prania. Doskonałe wyczucie czasu. Wyświetlacz pokazujący czas pozostały do końca cyklu to proste i intuicyjne rozwiązanie, dzięki któremu wiesz, kiedy Twoje pranie będzie gotowe. Bęben obraca się z prędkością 1200 obrotów na minutę.

Miejsce 7

Pralka Samsung WW60A3120BH

Pralka Samsung WW60A3120BH

Dobra i niezawodna pralka Samsung WW60A3120BH od sprawdzonego producenta. Pralka ładowana od przodu Samsung WW60A3120BH o pojemności 6 kg i klasie energetycznej C. Ciesz się energooszczędnością, niższym poziomem hałasu i długotrwałym działaniem. Technologia Digital Inverter wykorzystuje mocne magnesy, aby zapewnić ciche oraz wydajne działanie pralki, zużywając przy tym mniej energii niż tradycyjne silniki stosowane w innych pralkach, co dodatkowo potwierdza 10-letnia gwarancja. Miej pewność, że zanieczyszczenia będą dokładnie usunięte podczas cyklu prania, a Twoje ubrania higienicznie czyste dzięki zastosowaniu pary. Program z funkcją pary zapewnia wysoką skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń, bez konieczności użycia funkcji Prania wstępnego. Pozbywa się nawet trudnych do usunięcia plam i aż do 99,9% bakterii i alergenów. Wybierz ten program, a pralka uwolni parę z dołu bębna nasycając nią tkaniny. Opóźnione zakończenie to funkcja, która pozwala nastawić pranie o dowolnej porze z opóźnieniem nawet do 24 godzin. Możesz np. wstawić pranie rano przed wyjściem do pracy i ustawić czas tak, aby cykl zakończył się, gdy wrócisz do domu. W efekcie masz pewność, że po skończeniu cyklu ubrania nie będą zbyt długo leżały w bębnie, co oznacza, że będą pięknie, świeżo pachnieć. Szybko i skutecznie pierz lekko zabrudzone ubrania. Program szybkiego prania wypierze niewielki wsad w zaledwie 15 minut. Zatem gdy się spieszysz, a chcesz wyprać ulubione ubrania lub pragniesz uniknąć skumulowania dużej ilości odzieży, możesz zawsze cieszyć się doskonałymi efektami i oszczędzać czas. Zużycie energii (100 cykli) 55 kWh. Zużycie wody (na cykl) 43 L. Poziom hałasu podczas wirowania 74 dB.

Miejsce 8

Pralka CANDY CS4 1272DE 1-S

Pralka CANDY CS4 1272DE 1-S

Pralka CANDY CS4 1272DE 1-S o pojemności 7 kg i klasie energetycznej D to świetnej jakości urządzenie. Funkcja inteligentnej kontroli zapewnia uproszczone zarządzanie i dłuższą wydajność. Informuje o stanie urządzenia, monitorując jego pracę. W przypadku błędu lub nieprawidłowego działania inteligentny przewodnik pomoże Ci samodzielnie znaleźć rozwiązanie. Dzięki funkcji Moje Statystyki możesz kontrolować najczęściej używane programy i dowiedzieć się, jak zoptymalizować proces prania. Funkcja Smart Cycles umożliwia pobranie najlepszego cyklu dla Twojego stylu życia i zapewnia dodatkowe programy, które pozwolą znaleźć optymalne rozwiązanie, by najlepiej zadbać o Twoje ubrania. Z funkcją opóźnionego startu pranie będzie gotowe, kiedy tylko zechcesz. Pozwala ona zaprogramować początek cyklu prania z maksymalnym opóźnieniem do 24 godzin. Koniec z obawami o nieprzyjemne zapachy powstające w wyniku pozostawienia mokrej bielizny wewnątrz pralki. Koniec z marnowaniem zużycia energii. Ta pralka, zgodnie z nową etykietą energetyczną, jest urządzeniem klasy D i w porównaniu z klasą G, zmniejsza zużycie o co najmniej 24%, oszczędzając energię, pieniądze i dbając o środowisko. Inteligentna zawartość i kontrola zbliżeniowa (NFC). Pralka zużywa tylko 41 litrów wody na cykl. Maksymalna prędkość wirowania (obr/min): 1200.

Miejsce 9

Pralka Beko MWUE6536CW do 1500 zł

Pralka Beko MWUE6536CW

Pralka Beko MWUE6536CW to pralka wolnostojąca o pojemności 6 kg i klasie energetycznej D. Technologia SteamCure™ zastosowana w tej pralce Beko wykorzystuje parę podczas prania dla jeszcze lepszego efektu. Para dodana na początku cyklu pomaga usuwać najtrudniejsze zabrudzenia, z kolei zaaplikowania na końcu zmniejsza zagniecenia. Wysoka temperatura pary pozwala trwale i efektywnie usunąć wszelkie plamy, bez konieczności stosowania dodatkowych detergentów. Funkcja usuwania sierści spełni swoje zadanie dzięki praniu wstępnemu i specjalnym cyklom dodatkowego płukania. Funkcję Pupil docenią również osoby zmagające się z różnymi alergiami: dobrze radzi sobie ona z usuwaniem włosów, kłaczków czy pyłków. Możesz odstawić ocet, sok z cytryny i płyn do naczyń. Ich miejsce jest w kuchni – a miejscem do walki z zabrudzonymi ubraniami jest pralka z programem StainExpert™. Bez względu na to czy mowa o kawie, keczupie czy czekoladzie, program StainExpert™ został zaprojektowany specjalnie z myślą o usuwaniu aż 24 różnych rodzajów plam, dzięki czemu nie trzeba już wstępnie wywabiać żadnych z nich. Funkcja Fast+ automatycznie wykrywa rodzaj tkaniny i ilość prania, optymalizując program prania i pozwalając na skrócenie czasu trwania programu nawet o 55% za naciśnięciem jednego przycisku. Falowy ruch bębna zapewnia delikatniejsze pranie i suszenie. Maksymalna prędkość wirowania 1000 rpm. Poziom hałasu (pranie) 56 dBA. Roczne zużycie energii (kWh/ rok) 152 kWh. Roczne zużycie wody (L/rok) 8139 L.

Miejsce 10

Pralka Amica DWA1T610DLS

Pralka Amica DWA1T610DLS

Pralka Amica DWA1T610DLS ładowana od góry to dobra i niezawodna pralka o ładowności 6 kg i klasie energetycznej D. Pranie dostosowane do poziomu zabrudzeń. Wybierz lekki, mocny lub bardzo mocny poziom zabrudzenia, a pralka sama dopasuje parametry prania, dobierze czas oraz niezbędną ilość wody. Regulacja wirowania 0-400-600-800-1000. Regulacja temperatury Cold-20°C-30°C-40°C-60°C-90°C. SilentWash to dodatkowa funkcja umożliwiająca dezaktywowanie fazy wirowania dla wybranych programów. To doskonała opcja dla rodzin z małymi dziećmi, a także wszystkich tych, którzy uruchamiają pranie na noc. Dzięki wymiennym łożyskom, ich awaria nie powoduje konieczności wymiany pralki. Łożyska można w prosty sposób wymienić samodzielnie lub przy pomocy serwisanta. Dzięki wymiennym grzałkom ich awaria nie powoduje konieczności wymiany pralki. Grzałki można w prosty sposób wymienić samodzielnie lub przy pomocy serwisanta. Ten model pralki ładowanej od góry posiada 16 programów. Ważone zużycie energii na 100 cykli – cykl prania 64 kWh/100. Ważone zużycie wody – cykl prania 43 l/100. Bardzo dobry model, który zmieści się w niewielkiej łazience.

Miejsce 11

Pralka Haier RTXSG27TCE/1-16

Pralka Haier RTXSG27TCE/1-16

Pralka Haier RTXSG27TCE/1-16 ładowana od góry o klasie energetycznej E i pojemności 7 kg to model, który musiał się znaleźć w naszym rankingu najlepszych pralek do 1500 zł. Łatwe otwieranie to rewolucyjne podejście do prania. Teraz masz maksymalny komfort dzięki innowacyjnemu systemowi, który umożliwia delikatne otwieranie bębna jednym dotknięciem. Szybki, wydajny i ekonomiczny cykl prania, który daje lepsze rezultaty i zapewnia najwyższą jakość pielęgnacji Twoich ubrań. Nie musisz już nakładać detergentu bezpośrednio na odzież dzięki technologii Haier Instant Mix, która nanosi skoncentrowaną mieszankę czystej wody i detergentu bezpośrednio na włókna, zapewniając niesamowite rezultaty w rekordowym czasie. Technologia Instant Mix łączy wodę i detergent w jednym, wysoce skoncentrowanym roztworze wlewanym do bębna i głęboko wnikającym w strukturę materiałów. Ekskluzywna powłoka Haier, która zabezpiecza najbardziej wrażliwe obszary Twojej pralki. Anti-Bacterial Treatment (ABT) chroni przed pleśnią i bakteriami wrażliwe miejsca, takie jak szuflada na detergent i uszczelka bębna, zapewniając bardziej higieniczny cykl prania. Usuwanie plam pełną parą. Ta inteligentna funkcja w pralkach Haier rozprowadza parę i detergent wewnątrz bębna, rozluźniając włókna materiałów, co poprawia usuwanie uporczywych zabrudzeń i plam. A to nie wszystko – para sprawia, że ​​prasowanie ubrań jest znacznie łatwiejsze, a często nawet zbędne, dzięki czemu masz więcej czasu na robienie rzeczy, które kochasz. Ubrania po wyjęciu z bębna będą wilgotniejsze niż zazwyczaj, ponieważ para dodawana jest na końcu cyklu, tuż po wirowaniu. Zużycie wody na cykl to 42 litry. Maksymalna prędkość wirowania (obr/min) to 1200. Zużycie wody na cykl to 42 litry.

Miejsce 12

Pralka Whirlpool FFL 6238 B PL do 1500 zł

Pralka Whirlpool FFL 6238 B PL

Nasz ranking pralek do 1500 zł zamyka pralka Whirlpool FFL 6238 B PL o pojemności 6 kg i klasie energetycznej D. Innowacyjny system FreshCare+ dba o Twoje ubrania wewnatrz pralki wykorzystując delikatne działanie pary i ruchy bębna.Nowy system FreshCare+ delikatnie masuje pranie regularnymi, wolnymi ruchami naprzemiennie związanymi z działaniem pary – umożliwiając cyrkulację powietrza wewnątrz włókien, dla utrzymania świeżości ubrań i zapobieganiu nieprzyjemnym zapachom. System FreshCare+ pozostawia ubrania świeże – nawet kilka godzin po zakończeniu cyklu.[i] System FreshCare+ działa hamując proliferację głównych źródeł zapachów (wewnątrz pralki) do 6 godzin po zakończeniu prania. Nie jest kompatybilny z programami przeznaczonymi do delikatnych odzieży i kołder. Zabezpieczenie przed dziećmi zapobiega przypadkowemu włączeniu urządzenia przez niemowlę lub dziecko. Pasek postępu programu sprawia, że w prosty i intuicyjny sposób możesz śledzić postęp cyklu prania. Wyjątkowa prędkość. Bęben obraca się z prędkością 1200 obrotów na minutę. Zużycie wody na cykl w pralce Whirlpool FFL 6238 B PL wynosi 43 litry. To bardzo dobra pralka, którą można kupić posiadając ograniczony budżet w wysokości 1500 zł.

Posiadając 1500 zł można bez problemu kupić dobrą i niezawodną pralkę o dobrej klasie energetycznej, od dobrego producenta. Dla Ciebie mój zespół przetestował najlepsze pralki do 1500 zł, aby wybrać tylko najlepsze urządzenia. Mam nadzieje, że z naszym rankingiem wybierzesz dobrą pralkę do swojego mieszkania lub domu.

Ekspert od pralek

Jak powstał ranking pralek do 1500 zł?

Nie każdy może sobie pozwolić na najnowszy model pralki, który kosztuje kilka tys. złotych. Dla tych osób, które szukają dobrej i niezawodnej pralki posiadając budżet do 1500 zł powstał właśnie nasz rzetelny ranking pralek. Budując ten ranking najlepszych pralek do 1500 zł przetestowaliśmy i przeanalizowaliśmy 80 modeli pralek różnych producentów. Wybierając pralki do 1500 zł przetestowaliśmy i przeanalizowaliśmy urządzenia takich firm jak: Samsung, Haier, Bosch, Electrolux, Midea, Whirlpool, Beko, Toshiba, Candy, Indesit, Hotpoint, Amica, Sharp, Toshiba, Gorenje. Następnie postanowiliśmy sprawdzić w internecie co sądzą o tanich pralkach użytkownicy internetu. Opinie o pralkach do 1500 zł sprawdzaliśmy w tych miejscach: w sklepach internetowych (Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych), na Allegro, na forach internetowych, na blogach z recenzjami i innych miejscach. Po zebraniu wszystkich informacji o modelach pralek do 1500 zł usiedliśmy z naszym zespołem i stworzyliśmy ten ranking dobrych pralek do 1500 zł. Dla Was porównaliśmy większość firm, które oferują pralki do 1500 zł i stworzyliśmy te zestawienie, abyś mógł zaoszczędzić swój czas.

Jak wybrać pralkę do 1500 zł Na co zwrócić uwagę?

Wybór i zakup pralki do 1500 zł nie jest łatwym zadaniem dla osób, które nie znają się na pralkach lub kupują poraz pierwszy raz w życiu pralkę. Na rynku jest bardzo dużo modeli pralek, które są dostępne w kwocie do 1500 zł. Pralki do 1500 zł są różnej jakości. Jedne pralki są lepsze od drugich. Jaka pralka do 1500 zł? Czym kierować się przy zakupie pralki do 1500 zł? Jaką pralkę kupić do 1500 zł? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w naszym poradniku zakupowym. Przed zakupem taniej pralki do 1500 zł zwróć uwagę na te prametry:
 
Typ pralki – Posiadając budżet do 1500 zł na zakup pralki możemy wybierać wśród pralek ładowanych od góry oraz pralek ładowanych od przodu. Jedne i drugie pralki to dobre urządzenia. Pralki ładowane od góry świetnie sprawdzać się w małych łazienkach, kawalerkach. Pralki ładowane od przodu to pralki standardowe, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu lub domu.
 
Klasa energetyczna – Kupując pralkę do 1500 zł trzeba zwrócić uwagę na to jaką klasę energetyczną posiada pralka, którą chcemy nabyć. Posiadając 1500 zł na zakup pralki możemy wybierać wśród pralek, które mają klasę energetyczną od A do G. Klasa energetyczna to parametr, który informuje nas ile zużywa prądu nasz pralka. Urządzenia o klasie jak najbliższe literze „A” będą najbardziej oszczędnymi pralkami.
 
Pojemność pralki – Wybierajć dobrą i niezawodną pralkę do 1500 zł należy zwrócić uwagę na to jaką pojemność ma pralka, którą chcemy kupić. Pojemność pralki jest wyrażona w kilogramach i określa ile prania możemy wyprać podczas jednego prania w danym modelu. Przy budżecie do 1500 zł na zakup pralki możemy wybierać wśród pralek, które mają pojemność od 4 kg do nawet 10 kg. Wybierając pralkę do 1500 zł zwróć uwagę ile osób mieszka w Twoim gospodarstwie domowym i dla ilu osób będzie puszczane pranie.
 
Prędkość wirowania – Przed zakupem pralki do 1500 zł trzeba jeszcze zwrócić uwagę na to jaką maksymalną prędkość wirowania posiada dana pralka. Od tego parametru zależy to jak bardzo suche będzie pranie po wypraniu w naszej pralce. W budżecie do 1500 zł możemy kupić pralki, które posiadają od 1000 do 1400 obr/min. 
 
Zużycie wody na cykl – Szukając oszczędnej pralki do 1500 zł trzeba zwrócić uwagę na to jakie jest zużycie wody podczas jednego cyklu, które jest wyrażone w litrach. Posiadając 1500 zł na zakup pralki możemy wybierać wśród pralek, które mają zużycie wody podczas jednego cyklu od 35 l do 51 l.

Najczęściej zadawane pytania o pralki do 1500 zł:

Co to jest pralka?

Pralka to najpopularniejsze urządzenie elektryczne, które służy do prania odzieży. Pralki to urządzenia AGD, które możemy podzieli ze względu na sposób załadunku: pralki ładowane od przodu oraz pralki ładowane od góry.

Jaka pralka slim do 1500?

Posiadając budżet na zakup pralki slim w wysokości 1500 zł możemy wybierać wśród bardzo wielu modeli. Najlepsze 10 pralek slim do 1500 zł to: 1) Pralka HISENSE WFQP7012EVM, 2) Pralka SAMSUNG WW60A3120BH EO, 3) Pralka MIDEA MF100W60T-PL, 4) Pralka SHARP ES-HFM6102WD-PL, 5) Pralka CANDY CS4 1272DE 1-S, 6) Pralka BEKO MWUE6536CW, 7) Pralka SHARP ES-NFB612CWB-PL, 8) Pralka BEKO MWUE7636CWE, 9) Pralka AMICA WA2S612BKISJD, 10) Pralka HISENSE WFVB6010EM.

Jakiej firmy pralka do 1500 zł.?

Mając 1500 zł na zakup pralki warto kupić urządzenie od sprawdzonej firmy np. Samsung, Haier, Bosch, Electrolux, Midea, Whirlpool, Beko, Toshiba, Candy, Indesit, Hotpoint, Amica, Sharp, Toshiba, Gorenje.

Gdzie kupić pralkę do 1500 zł?

Mając do dyspozycji 1500 zł na zakup pralki możemy ją kupić w sklepach internetowych: Media Markt, RTV EURO AGD i kilku innych. Dobrym miejscem na zakup pralki do 1500 zł jest Allegro oraz porównywarki cenowe.

Czy idzie kupić dobrą pralkę do 1500 zł?

Przeglądając ofertę pralek do 1500 zł można dojść do wniosku takiego, że jest na rynku bardzo dużo pralek w tej kwocie o bardzo dobrych parametrach.

Jaka pralka do 1500 forum?

Przeglądając fora internetowe i wątki w których są chwalone pralki do 1500 zł można zauważyć, że najlepiej oceniani na forach są producenci następujących pralek: Samsung, Whirlpool, Bosch. To właśnie Ci producenci są najbardziej chwaleni jeśli chodzi o pralki do 1500 zł.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W tym tekście znajdują się linki afiliacyjne, które prowadzą do zewnętrznych stron. Za zakup z naszych linków lub kliknięcie w nasze linki i przejście do sklepów otrzymujemy wynagrodzenie prowizyjne, które pozwala nam rozwijać nasz serwis.

 

5/5 - (97 votes)
Opinie o rankingach