Zaznacz stronę

Aktualizacja: 10 kwietnia.2024 r.

Pralka do 1500 zł to kryterium jakie stawiamy sobie jeśli planujemy zakup sprzętu a nie dysponujemy dużym budżetem i Nasze środki są ograniczone. Nie musi to jednak oznaczać, że nie będziemy mieć wyboru i zostaniemy skazani na najgorszy model. Producenci stworzyli modele pralek, które posiadają szereg funkcji a nie kosztują majątku. Pralka do 1500 zł może więc oprócz podstawowych programów do prania bawełny i tkanin syntetycznych posiadać programy dedykowane ubrankom dziecięcym, jeansom czy też ubraniom sportowym. Przed zakupem pralki zwróćmy uwagę przede wszystkim na jej pojemność oraz klasę energetyczną. To ostatnie jest szczególnie istotne ponieważ pozwala na oszczędność prądu co w dłuższej perspektywie przełoży się na niższe rachunki za prąd. Wiele z dostępnych na rynku modeli, również pralek do 1500zł ma możliwość opóźnionego startu i sterowania za pomocą aplikacji w telefonie. Ta przydatna funkcja sprawia, że pralkę możemy włączyć będąc w pracy a po powrocie do domu wyciągnąć czyste ubrania. Przed wyborem pralki do 1500zł należy również zastanowić się czy pralka ma być ładowana od góry czy też tradycyjnie, pralki ładowane od góry to idealne rozwiązanie w przypadku małych łazienek, gdzie każdy centymetr ma znaczenie. Zobacz nasz ranking najlepszych pralek do 1500 zł i wybierz najlepszą dla siebie.

Jaka pralka jest najlepsza do 1500 zł? Zobacz Ranking najlepszych pralek do 1500 zł

Miejsce 1

Pralka Beko WUV8612WPBSE

Pralka Beko WUV8612WPBSE

Pierwsze miejsce w naszym rankingu pralek do kwoty 1500 zł zajmuje dobra i niezawodna pralka Beko WUV8612WPBSE o ładowności 8 kg i klasie energetycznej C. Technologia SteamCure™ wykorzystuje parę podczas prania dla jeszcze lepszego efektu. Para dodana na początku cyklu pomaga usuwać najtrudniejsze zabrudzenia, z kolei zaaplikowania na końcu zmniejsza zagniecenia. Wysoka temperatura pary pozwala trwale i efektywnie usunąć wszelkie plamy, bez konieczności stosowania dodatkowych detergentów. Bez wątpienia właściciele zwierząt kochają swoich futrzastych przyjaciół. Funkcja usuwania sierści spełni swoje zadanie dzięki praniu wstępnemu i specjalnym cyklom dodatkowego płukania. Funkcję Pupil docenią również osoby zmagające się z różnymi alergiami: dobrze radzi sobie ona z usuwaniem włosów, kłaczków czy pyłków. Możesz odstawić ocet, sok z cytryny i płyn do naczyń. Ich miejsce jest w kuchni – a miejscem do walki z zabrudzonymi ubraniami jest pralka z programem StainExpert™. Bez względu na to czy mowa o kawie, keczupie czy czekoladzie, program StainExpert™ został zaprojektowany specjalnie z myślą o usuwaniu aż 24 różnych rodzajów plam, dzięki czemu nie trzeba już wstępnie wywabiać żadnych z nich. Jeśli uważasz, że życie jest zbyt krótkie, aby siedzieć i czekać, aż pralka skończy prać, oto coś, co pozwoli Ci odzyskać czas. Funkcja Fast+ automatycznie wykrywa rodzaj tkaniny i ilość prania, optymalizując program prania i pozwalając na skrócenie czasu trwania programu nawet o 55% za naciśnięciem jednego przycisku. * Przetestowano w laboratoriach firmy. Pranie może źle wpływać na ubrania. Prezentujemy zakrzywione szklane drzwi systemu AquaWave® i specjalnie zaprojektowane łopatki, które przy pomocy ruchu falowego przemieszczają ubrania wewnątrz bębna, zapewniając delikatniejsze pranie i zwiększając jego skuteczność. Następnym razem, gdy ktoś pochwali Twój strój, a Ty odpowiesz „Ten stary ciuch?” — może się okazać, że się nie mylisz.

Miejsce 2

Pralka Whirlpool FFB 9258 SV PL do 1500 zł

Pralka Whirlpool FFB 9258 SV PL

Druga najlepsza pralka w rankingu pralek do 1500 zł to pralka Whirlpool FFB 9258 SV PL o klasie energetycznej B i pojemności 9 kg. Szybkie i skuteczne wirowanie z prędkością 1200 obrotów na minutę. Wyjątkowa technologia 6-ty Zmysł dynamicznie dostosowuje ustawienia do każdego prania, tak aby zapewnić jak najlepszą pielęgnację tkanin. Innowacyjny system FreshCare+ dba o Twoje ubrania wewnatrz pralki wykorzystując delikatne działanie pary i ruchy bębna.Nowy system FreshCare+ delikatnie masuje pranie regularnymi, wolnymi ruchami naprzemiennie związanymi z działaniem pary – umożliwiając cyrkulację powietrza wewnątrz włókien, dla utrzymania świeżości ubrań i zapobieganiu nieprzyjemnym zapachom. System FreshCare+ pozostawia ubrania świeże – nawet kilka godzin po zakończeniu cyklu. System FreshCare+ działa hamując proliferację głównych źródeł zapachów (wewnątrz pralki) do 6 godzin po zakończeniu prania. Nie jest kompatybilny z programami przeznaczonymi do delikatnych odzieży i kołder. Dzięki SteamRefresh możesz odświeżyć swoje ubrania bez nastawiania prania. W tym specjalnym cyklu odświeżania pralka generuje parę, która wnika we włókna, usuwając z nich nieprzyjemne zapachy i wygładzając zagniecenia. Ubrania są gotowe do ponownego założenia już po 20 minutach. Rezultaty „szyte na miarę”. Ta pralka Whirlpool wykrywa poziom zabrudzeń Twojego prania i automatycznie wybiera optymalne ustawienia prania, dzięki czemu zawsze możesz cieszyć się doskonałymi rezultatami. Zabezpieczenie przed dziećmi zapobiega przypadkowemu włączeniu urządzenia przez niemowlę lub dziecko. Program codzienne pierze średnią codzienną ilość (3,5 kg) rzeczy z tkanin bawełnianych i syntetycznych w 40°C już w 60 minut. Pasek postępu programu sprawia, że w prosty i intuicyjny sposób możesz śledzić postęp cyklu prania. Wyświetlacz pokazujący czas pozostały do końca cyklu to proste i intuicyjne rozwiązanie, dzięki któremu wiesz, kiedy Twoje pranie będzie gotowe.

Miejsce 3

Pralka Amica ładowana od frontu WA1S610CLiSMT do 1500 zł

Pralka Amica WA1S610CLISMT

Trzecie miejsce w zestawieniu najlepszych pralek do 1500 zł zajmuje pralka Amica ładowana od frontu WA1S610CLiSMT o klasie energetycznej B i pojemności 6 kg. Para generowana na początku cyklu prania gwarantuje perfekcyjnie czyste, w pełni zdezynfekowane ubrania. Innowacyjny bezszczotkowy silnik LogicDrive 3.0. dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, pozwala na osiągnięcie bardzo dobrej efektywności prania nawet przy krókich programach. Dodatkowo silnik gwarantuje osiagnięcie najwyższej klasy energetycznej przyczyniając się tym samym do znacznego obniżenia zużycia energii, zapewnia dłuższą żywotność urządzenia i cichą pracę. Dzięki wskaźnikowi poboru energii elektrycznej oraz wody odczytasz jakie jest zużycie dla wybranego przez Ciebie programu co pozwoli ci dobrać parametry prania zgodnie z preferencjami. Pełna wiedza = optymalny wybór, oszczędność i dbanie o środowisko! Chcesz mieć pewność, że pranie będzie pozbawione szkodliwych bakterii i wirusów? Włącz program Sterylizacja 70°C. Jest to unikatowy program na rynku, który zgodnie z zaleceniami WHO przez 30 minut utrzymuje temperaturę powyżej 60°C. Tak dobrane parametry zapewniają bowiem skuteczne wyeliminowanie wszelkich drobnoustrojów, czyli sterylnie czyste i bezpieczne dla zdrowia ubrania. OptiTime pozwala na dostosowanie parametrów prania w zakresie oszczędności energii elektrycznej nawet o 43,5% i czasu prania nawet o 44%. Od teraz masz pełną kontrolę nad procesem prania przy użyciu tylko jednego przycisku. Świadomie użytkujesz sprzęt, oszczędzając pieniądze lub czas. SilentWash to dodatkowa funkcja umożliwiająca dezaktywowanie fazy wirowania dla wybranych programów. To doskonała opcja dla rodzin z małymi dziećmi, a także wszystkich tych, którzy uruchamiają pranie na noc. Czytelny i przyjazny sposób wyświetlania informacji o parametrach prania. Pralka potwierdza sygnałem dźwiękowym wybór danej funkcji czy programu, a także informuje o zakończeniu pracy urządzenia. Gdy zabraknie prądu, pralka zapamięta ustawienia oraz moment, w którym przerwała pracę. Po przywróceniu zasilania, urządzenie samoczynnie wznowi cykl.

Miejsce 4

Pralka Electrolux SensiCare 600 EW6SN426BP

Pralka Electrolux SensiCare 600 EW6SN426BP

Pralka ładowana od frontu PerfectCare 600 z systemem Sensi Care, programem Antyalergicznym, opcją SoftPlus i funkcją Eco TimeManager, pojemność 6 kg. Kompaktowa pralka PerfectCare 600 z systemem SensiCare dostosowuje czas trwania programu do ilości odzieży, aby zaoszczędzić wodę i energię, a także zapobiec zbyt długiemu praniu. System SensiCare dostosowuje parametry cyklu prania do ładunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań. Dzięki temu dłużej zachowują one swój atrakcyjny wygląd. Opcja SoftPlus zapewnia wstępne namoczenie i równomierne rozłożenie prania w bębnie. Dzięki temu detergent dociera do każdego włókna, a wyprane rzeczy są bardziej miękkie i dłużej pachną świeżością. Program Antyalergiczny plus para pozwala usuwać bakterie z odzieży, łącząc działanie pary wodnej z wysokowydajnym programem prania. Funkcja Eco TimeManager umożliwia dostosowanie długości cyklu prania do potrzeb użytkownika. Pozwala to zaoszczędzić czas i energię przy zachowaniu doskonałych efektów prania. Zachowaj doskonały wygląd swoich ubrań, wybierając kompaktową pralkę firmy Electrolux. Jej przemyślana konstrukcja pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce i wykorzystać przestrzeń zbyt małą na standardowe urządzenie. I nie musisz przy tym rezygnować z doskonałych efektów prania swoich ulubionych rzeczy.

 

Miejsce 5

Pralka Kernau KFWM I 7501

Pralka Kernau KFWM I 7501

Pralka Kernau KFWM I 7501 to 7 kg załadunku i 1000 obrotów na minutę. Do Twojej dyspozycji jest 15 programów prania, w tym pranie antyalergiczne. Zastosowany system Eco Logic w przypadku połowy załadunku, automatycznie zmniejsza zużycie energii elektrycznej. Programator pozwala na kontrolę i wybór prędkości wirowania oraz temperaturę prania. Pralka pracuje w klasie energetycznej D. Oszczędzaj wodę i energię elektryczną dzięki inteligentnemu systemowi, uruchamiającemu się przy częściowym załadunku pralki. Zróżnicowane pod względem intensywności zabrudzeń i rodzaju tkanin programy pomogą Ci uzyskać najlepsze efekty prania i zadbać o Twoje ubrania. Blokada zagwarantuje bezpieczeństwo, uniemożliwiając przypadkową zmianę ustawień. Dzięki funkcji dezaktywacji panelu sterowania nie musisz bać się, że Twoje pociechy włączą czy wyłączą urządzenie. Intuicyjne sterowanie za pomocą elektronicznych przycisków pozwala na sprawny wybór odpowiednich ustawień urządzenia. Nie potrzebujesz pomocy fachowca, aby prawidłowo ustawić urządzenie. Regulowane nóżki w pralkach i suszarkach Kernau umożliwiają odpowiednie wypoziomowanie urządzenia.

Miejsce 6

Pralka Electrolux TimeCare 500 EW2TN5061FP

Pralka Electrolux TimeCare 500 EW2TN5061FP

Pralka ładowana od góry TimeCare 500 z funkcją AutoSense, pojemność 6 kg. Pralka TimeCare oferuje trzy krótkie cykle prania, idealne do małych załadunków. Poza tym funkcja Quick umożliwia automatyczną redukcję wybranego cyklu o 50%. Krótsze pranie – doskonałe efekty. Ta pralka z funkcją AutoSense zapewnia niezbędną swobodę prania. Jej duży bęben potrafi pomieścić duże ładunki, a do tych mniejszych urządzenie automatycznie dostosowuje czas trwania programu oraz zużycie wody i energii. Nie musisz planować swojego dnia pod kątem prania. Dzięki funkcji opóźnienia rozpoczęcia programu możesz opóźnić rozpoczęcie prania, tak aby skończyło się wtedy, gdy będziesz mieć na nie czas. Najdelikatniejszy sposób na pranie – gwarantowany certyfikatem Woolmark Blue (dawniej Woolmark Gold).

Miejsce 7

Pralka Samsung WW60A3120BH

Pralka Samsung WW60A3120BH

Dobra i niezawodna pralka Samsung WW60A3120BH od sprawdzonego producenta. Pralka ładowana od przodu Samsung WW60A3120BH o pojemności 6 kg i klasie energetycznej C. Ciesz się energooszczędnością, niższym poziomem hałasu i długotrwałym działaniem. Technologia Digital Inverter wykorzystuje mocne magnesy, aby zapewnić ciche oraz wydajne działanie pralki, zużywając przy tym mniej energii niż tradycyjne silniki stosowane w innych pralkach, co dodatkowo potwierdza 10-letnia gwarancja. Miej pewność, że zanieczyszczenia będą dokładnie usunięte podczas cyklu prania, a Twoje ubrania higienicznie czyste dzięki zastosowaniu pary. Program z funkcją pary zapewnia wysoką skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń, bez konieczności użycia funkcji Prania wstępnego. Pozbywa się nawet trudnych do usunięcia plam i aż do 99,9% bakterii i alergenów. Wybierz ten program, a pralka uwolni parę z dołu bębna nasycając nią tkaniny. Opóźnione zakończenie to funkcja, która pozwala nastawić pranie o dowolnej porze z opóźnieniem nawet do 24 godzin. Możesz np. wstawić pranie rano przed wyjściem do pracy i ustawić czas tak, aby cykl zakończył się, gdy wrócisz do domu. W efekcie masz pewność, że po skończeniu cyklu ubrania nie będą zbyt długo leżały w bębnie, co oznacza, że będą pięknie, świeżo pachnieć. Szybko i skutecznie pierz lekko zabrudzone ubrania. Program szybkiego prania wypierze niewielki wsad w zaledwie 15 minut. Zatem gdy się spieszysz, a chcesz wyprać ulubione ubrania lub pragniesz uniknąć skumulowania dużej ilości odzieży, możesz zawsze cieszyć się doskonałymi efektami i oszczędzać czas. Zużycie energii (100 cykli) 55 kWh. Zużycie wody (na cykl) 43 L. Poziom hałasu podczas wirowania 74 dB.

Miejsce 8

Pralka CANDY CS4 1272DE 1-S

Pralka CANDY CS4 1272DE 1-S

Pralka CANDY CS4 1272DE 1-S o pojemności 7 kg i klasie energetycznej D to świetnej jakości urządzenie. Funkcja inteligentnej kontroli zapewnia uproszczone zarządzanie i dłuższą wydajność. Informuje o stanie urządzenia, monitorując jego pracę. W przypadku błędu lub nieprawidłowego działania inteligentny przewodnik pomoże Ci samodzielnie znaleźć rozwiązanie. Dzięki funkcji Moje Statystyki możesz kontrolować najczęściej używane programy i dowiedzieć się, jak zoptymalizować proces prania. Funkcja Smart Cycles umożliwia pobranie najlepszego cyklu dla Twojego stylu życia i zapewnia dodatkowe programy, które pozwolą znaleźć optymalne rozwiązanie, by najlepiej zadbać o Twoje ubrania. Z funkcją opóźnionego startu pranie będzie gotowe, kiedy tylko zechcesz. Pozwala ona zaprogramować początek cyklu prania z maksymalnym opóźnieniem do 24 godzin. Koniec z obawami o nieprzyjemne zapachy powstające w wyniku pozostawienia mokrej bielizny wewnątrz pralki. Koniec z marnowaniem zużycia energii. Ta pralka, zgodnie z nową etykietą energetyczną, jest urządzeniem klasy D i w porównaniu z klasą G, zmniejsza zużycie o co najmniej 24%, oszczędzając energię, pieniądze i dbając o środowisko. Inteligentna zawartość i kontrola zbliżeniowa (NFC). Pralka zużywa tylko 41 litrów wody na cykl. Maksymalna prędkość wirowania (obr/min): 1200.

Miejsce 9

Pralka Amica NAWS712DL

Pralka Amica NAWS712DL

Wyobraź sobie, że twoje rachunki za prąd znacznie zmalały. To możliwe! Pralki w klasie energetycznej D zużywają o 23% mniej energii niż pralki w klasie F, co oznacza oszczędność energii na poziomie 57 cykli rocznie. Wybierz pralkę, dzięki której wyraźnie zmniejszysz wydatki. Chcesz, aby wstawianie prania zajmowało Ci jak najmniej czasu? Na czytelnym, dużym wyświetlaczu łatwo odnajdziesz i ustawisz wszystkie funkcje i dobierzesz odpowiednie parametry. Dzięki temu codzienne pranie stanie się maksymalnie intuicyjne. Ciekawskie maluchy potrafią nabroić wszędzie, nawet w łazience. Na szczęście pralki Amica możesz w łatwy sposób zabezpieczyć przed skutkami beztroskiej zabawy, poprzez zablokowanie przycisków funkcyjnych. Dzięki temu nie musisz się obawiać o przypadkowe wyłączenie lub zmianę ustawień urządzenia. Ile razy zdarzyło Ci się przegapić zakończenie prania lub przycisnąć niewłaściwy program? Teraz wystarczy, że włączysz dźwięk w ustawieniach urządzenia, a pralka poinformuje Cię o zakończonym cyklu prania, a także ułatwi właściwe ustawienie programów. Praktyczność i wygoda na co dzień. Wyprane, wilgotne ubrania nie powinny zbyt długo przebywać w pralce. Dlatego jeśli wiesz, że nie będzie Cię w domu, gdy pralka skończy pracę, użyj funkcji Opóźnienie startu. Dzięki niej przesuniesz moment rozpoczęcia prania nawet do 24 h. Pierz wtedy, kiedy Ci wygodnie. Pożegnaj się z uciążliwym namaczaniem silnie zabrudzonych tkanin. Od teraz wypierzesz je skuteczniej, gdy włączysz funkcję Pranie wstępne.

Miejsce 10

Pralka Whirlpool FFL 6238 B PL do 1500 zł

Pralka Whirlpool FFL 6238 B PL

Nasz ranking pralek do 1500 zł zamyka pralka Whirlpool FFL 6238 B PL o pojemności 6 kg i klasie energetycznej D. Innowacyjny system FreshCare+ dba o Twoje ubrania wewnatrz pralki wykorzystując delikatne działanie pary i ruchy bębna.Nowy system FreshCare+ delikatnie masuje pranie regularnymi, wolnymi ruchami naprzemiennie związanymi z działaniem pary – umożliwiając cyrkulację powietrza wewnątrz włókien, dla utrzymania świeżości ubrań i zapobieganiu nieprzyjemnym zapachom. System FreshCare+ pozostawia ubrania świeże – nawet kilka godzin po zakończeniu cyklu.[i] System FreshCare+ działa hamując proliferację głównych źródeł zapachów (wewnątrz pralki) do 6 godzin po zakończeniu prania. Nie jest kompatybilny z programami przeznaczonymi do delikatnych odzieży i kołder. Zabezpieczenie przed dziećmi zapobiega przypadkowemu włączeniu urządzenia przez niemowlę lub dziecko. Pasek postępu programu sprawia, że w prosty i intuicyjny sposób możesz śledzić postęp cyklu prania. Wyjątkowa prędkość. Bęben obraca się z prędkością 1200 obrotów na minutę. Zużycie wody na cykl w pralce Whirlpool FFL 6238 B PL wynosi 43 litry. To bardzo dobra pralka, którą można kupić posiadając ograniczony budżet w wysokości 1500 zł.

Posiadając 1500 zł można bez problemu kupić dobrą i niezawodną pralkę o dobrej klasie energetycznej, od dobrego producenta. Dla Ciebie mój zespół przetestował najlepsze pralki do 1500 zł, aby wybrać tylko najlepsze urządzenia. Mam nadzieje, że z naszym rankingiem wybierzesz dobrą pralkę do swojego mieszkania lub domu.

Paweł Zacharczuk |Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Jak powstał ranking pralek do 1500 zł?

Nie każdy może sobie pozwolić na najnowszy model pralki, który kosztuje kilka tys. złotych. Dla tych osób, które szukają dobrej i niezawodnej pralki posiadając budżet do 1500 zł powstał właśnie nasz rzetelny ranking pralek. Budując ten ranking najlepszych pralek do 1500 zł przetestowaliśmy i przeanalizowaliśmy 80 modeli pralek różnych producentów. Wybierając pralki do 1500 zł przetestowaliśmy i przeanalizowaliśmy urządzenia takich firm jak: Samsung, Haier, Bosch, Electrolux, Midea, Whirlpool, Beko, Toshiba, Candy, Indesit, Hotpoint, Amica, Sharp, Toshiba, Gorenje. Następnie postanowiliśmy sprawdzić w internecie co sądzą o tanich pralkach użytkownicy internetu. Opinie o pralkach do 1500 zł sprawdzaliśmy w tych miejscach: w sklepach internetowych (Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych), na Allegro, na forach internetowych, na blogach z recenzjami i innych miejscach. Po zebraniu wszystkich informacji o modelach pralek do 1500 zł usiedliśmy z naszym zespołem i stworzyliśmy ten ranking dobrych pralek do 1500 zł. Dla Was porównaliśmy większość firm, które oferują pralki do 1500 zł i stworzyliśmy te zestawienie, abyś mógł zaoszczędzić swój czas.

Jak wybrać pralkę do 1500 zł Na co zwrócić uwagę?

Wybór i zakup pralki do 1500 zł nie jest łatwym zadaniem dla osób, które nie znają się na pralkach lub kupują poraz pierwszy raz w życiu pralkę. Na rynku jest bardzo dużo modeli pralek, które są dostępne w kwocie do 1500 zł. Pralki do 1500 zł są różnej jakości. Jedne pralki są lepsze od drugich. Jaka pralka do 1500 zł? Czym kierować się przy zakupie pralki do 1500 zł? Jaką pralkę kupić do 1500 zł? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w naszym poradniku zakupowym. Przed zakupem taniej pralki do 1500 zł zwróć uwagę na te prametry:
 
Typ pralki – Posiadając budżet do 1500 zł na zakup pralki możemy wybierać wśród pralek ładowanych od góry oraz pralek ładowanych od przodu. Jedne i drugie pralki to dobre urządzenia. Pralki ładowane od góry świetnie sprawdzać się w małych łazienkach, kawalerkach. Pralki ładowane od przodu to pralki standardowe, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu lub domu.
 
Klasa energetyczna – Kupując pralkę do 1500 zł trzeba zwrócić uwagę na to jaką klasę energetyczną posiada pralka, którą chcemy nabyć. Posiadając 1500 zł na zakup pralki możemy wybierać wśród pralek, które mają klasę energetyczną od A do G. Klasa energetyczna to parametr, który informuje nas ile zużywa prądu nasz pralka. Urządzenia o klasie jak najbliższe literze „A” będą najbardziej oszczędnymi pralkami.
 
Pojemność pralki – Wybierajć dobrą i niezawodną pralkę do 1500 zł należy zwrócić uwagę na to jaką pojemność ma pralka, którą chcemy kupić. Pojemność pralki jest wyrażona w kilogramach i określa ile prania możemy wyprać podczas jednego prania w danym modelu. Przy budżecie do 1500 zł na zakup pralki możemy wybierać wśród pralek, które mają pojemność od 4 kg do nawet 10 kg. Wybierając pralkę do 1500 zł zwróć uwagę ile osób mieszka w Twoim gospodarstwie domowym i dla ilu osób będzie puszczane pranie.
 
Prędkość wirowania – Przed zakupem pralki do 1500 zł trzeba jeszcze zwrócić uwagę na to jaką maksymalną prędkość wirowania posiada dana pralka. Od tego parametru zależy to jak bardzo suche będzie pranie po wypraniu w naszej pralce. W budżecie do 1500 zł możemy kupić pralki, które posiadają od 1000 do 1400 obr/min. 
 
Zużycie wody na cykl – Szukając oszczędnej pralki do 1500 zł trzeba zwrócić uwagę na to jakie jest zużycie wody podczas jednego cyklu, które jest wyrażone w litrach. Posiadając 1500 zł na zakup pralki możemy wybierać wśród pralek, które mają zużycie wody podczas jednego cyklu od 35 l do 51 l.

Najczęściej zadawane pytania o pralki do 1500 zł:

Co to jest pralka?

Pralka to najpopularniejsze urządzenie elektryczne, które służy do prania odzieży. Pralki to urządzenia AGD, które możemy podzieli ze względu na sposób załadunku: pralki ładowane od przodu oraz pralki ładowane od góry.

Jaka pralka slim do 1500?

Posiadając budżet na zakup pralki slim w wysokości 1500 zł możemy wybierać wśród bardzo wielu modeli. Najlepsze 10 pralek slim do 1500 zł to: 1) Pralka HISENSE WFQP7012EVM, 2) Pralka SAMSUNG WW60A3120BH EO, 3) Pralka MIDEA MF100W60T-PL, 4) Pralka SHARP ES-HFM6102WD-PL, 5) Pralka CANDY CS4 1272DE 1-S, 6) Pralka BEKO MWUE6536CW, 7) Pralka SHARP ES-NFB612CWB-PL, 8) Pralka BEKO MWUE7636CWE, 9) Pralka AMICA WA2S612BKISJD, 10) Pralka HISENSE WFVB6010EM.

Jakiej firmy pralka do 1500 zł.?

Mając 1500 zł na zakup pralki warto kupić urządzenie od sprawdzonej firmy np. Samsung, Haier, Bosch, Electrolux, Midea, Whirlpool, Beko, Toshiba, Candy, Indesit, Hotpoint, Amica, Sharp, Toshiba, Gorenje.

Gdzie kupić pralkę do 1500 zł?

Mając do dyspozycji 1500 zł na zakup pralki możemy ją kupić w sklepach internetowych: Media Markt, RTV EURO AGD i kilku innych. Dobrym miejscem na zakup pralki do 1500 zł jest Allegro oraz porównywarki cenowe.

Czy idzie kupić dobrą pralkę do 1500 zł?

Przeglądając ofertę pralek do 1500 zł można dojść do wniosku takiego, że jest na rynku bardzo dużo pralek w tej kwocie o bardzo dobrych parametrach.

Jaka pralka do 1500 forum?

Przeglądając fora internetowe i wątki w których są chwalone pralki do 1500 zł można zauważyć, że najlepiej oceniani na forach są producenci następujących pralek: Samsung, Whirlpool, Bosch. To właśnie Ci producenci są najbardziej chwaleni jeśli chodzi o pralki do 1500 zł.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W tym tekście znajdują się linki afiliacyjne, które prowadzą do zewnętrznych stron. Za zakup z naszych linków lub kliknięcie w nasze linki i przejście do sklepów otrzymujemy wynagrodzenie prowizyjne, które pozwala nam rozwijać nasz serwis.

 

5/5 - (97 votes)
Opinie o rankingach