Zaznacz stronę

Aktualizacja: 10 kwietnia.2024 r.

Pralka slim to nowoczesne rozwiązanie, które wychodzi naprzeciw klientom poszukującym pralki o nieco mniejszej głębokości w porównaniu do standardowych pralek. Co istotne pojęcie slim odnosi się właśnie do głębokości a nie do szerokości, bowiem pralka slim i tradycyjna pralka mają podobne szerokości. W wielu sytuacjach to jednak nie szerokość a głębokość jest ograniczeniem w projektowaniu łazienki czy też kuchni, w zależności od tego gdzie chcemy umieścić urządzenie, niewielka ilość miejsca nie musi jednak oznaczać rezygnacji w nowoczesnego urządzenia. Pralki slim w swojej funkcjonalności w pełni dorównują swoim klasycznym odpowiednikom, wyposażone są w szereg programów, które różnią się w zależności od producenta i przedziału cenowego. Bez problemu znajdziemy więc pralkę z podstawowymi programami jak i bardziej zaawansowane urządzenia, z dedykowanym programem do prania firanek czy też ubrań sportowych. Istotnym parametrem na który należy zwrócić uwagę kupując pralkę jest klasa energetyczna sprzętu im wyższa, tym lepiej, pozwala to bowiem na oszczędność energii i przekłada się na niższe rachunki za prąd. Nowoczesne urządzenia wyposażone są również w dodatkowe funkcje jak opóźnienie startu, sterowanie smartfonem czy też kontrola ilości piany a nawet diagnostyka błędów i uszkodzeń. Spośród wielu dostępnych modeli każdy znajdzie więc z pewnością urządzenie, które pod względem wyglądu i funkcji będzie dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. Która pralka slim sprawdzi się najlepiej? Jaka jest polecana pralka slim? Zobacz nasz najnowszy ranking pralek slim i wybierz dobrą i niezawodną pralkę slim dla siebie.

Pralka slim ranking - Najnowsze Opinie i Recenzje

Miejsce 1

Pralka slim Haier HW90G-B14979TU1-S

Pralka slim Haier HW90G-B14979TU1-S

Pralka slim Haier HW90G-B14979TU1-S to model pralki w wersji slim, który znalazł się na pierwszym miejscu w naszym rankingu pralek slim. Pralka HAIER I-Pro 7 Plus HW90-B14979TU1 to wysokiej klasy pralka slim o pojemności 9kg i klasie energetycznej B, która zadowoli nawet najbardziej wymagających konsumentów. Pralki Haier I-Pro Seria 7 zostały stworzone, aby zapewnić profesjonalne rezultaty prania w zaciszu własnego domu. Każda z ich funkcji została zaprojektowana tak, by poprawić wydajność, jednocześnie zmniejszając hałas, zużycie energii, oszczędzając Twój czas, a nawet umożliwiając precyzyjne ustawienie długości trwania cyklu prania. Dlatego Haier I-Pro Seria 7 to naprawdę seria dla tych, którzy wymagają najwyższej jakości rezultatów w krótkim czasie i bez żadnych kompromisów. Silniki Direct Motion zbudowane z elektromagnesów zapewnią większą moc i wydajność (aż do efektywności energetycznej w klasie A). Taka konstrukcja wpływa również na redukcję hałasu i wibracji, ponieważ są one ograniczone do minimum, przy znacznej poprawie trwałości. Funkcja Refresh umożliwia oczyszczenie delikatnych tkanin w wysoce skuteczny sposób. Dzięki wykorzystaniu technologii mikropary możesz cieszyć się świeżym zapachem ubrań wolnych od drobnego kurzu i alergenów. Jednocześnie zredukujesz zagniecenia w zaledwie 20 minut – bez użycia detergentu. Niezwykle użyteczna funkcja Smart Dual Spray firmy Haier to system automatycznego czyszczenia pralki, aktywowany na zakończenie każdego cyklu. Oprócz tego, że zapewnia on bardziej higieniczne pranie, dodatkowo na długie lata zwiększa trwałość Twojej pralki slim! Ta sprytna funkcja w pralkach firmy Haier powoduje rozprowadzenie pary i detergentu wewnątrz bębna, co rozluźnia włókna tkanin i pomaga w usuwaniu uporczywych zanieczyszczeń i plam. Ale to jeszcze nie wszystko – działanie pary sprawia również, że prasowanie jest o wiele łatwiejsze, a nawet zupełnie niepotrzebne, co pozwala Ci zachować więcej czasu na to, co kochasz! Powierzchnia tego bębna pralki firmy Haier jest zaprojektowana w taki sposób, aby nawet najdelikatniejsze materiały pozostawały w idealnym stanie, niezależnie od tego, ile razy zostały wyprane. Specjalne wypustki w kształcie „poduszeczek” umożliwiają delikatne prześlizgiwanie się tkaniny po powierzchni bębna podczas jego obrotów; tkanina nigdy się nie zaczepia, co mogłoby powodować pogorszenie jej jakości.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 2

Pralka slim AEG MEL6S126X

Pralka slim AEG MEL6S126X

Pralka slim AEG MEL6S126X ładowana od przodu wolnostojąca o wymiarach (GxSxW) [cm]: 41.6 cm głębokości x 59.5 x 84.3 i pojemności 6 kg. Wąska pralka ładowana od frontu z serii 6000 z silnikiem inwerterowym, technologią ProSense®, która waży każdy wsad, aby precyzyjnie dostosowwać czas prania oraz funkcjami SoftPlus i TimeSave, pojemność 6 kg. Zadbaj o swoje ulubione klasyczne ubrania, ograniczając do minimum ich zużycie. Pomoże ci w tym wąska pralka AEG z serii 6000 z technologią ProSense®. System ProSense dostosowuje każdy cykl prania do ciężaru wsadu, wykorzystując odpowiednią ilość wody i energii. Nasze wąskie pralki zapewniają maksymalną skuteczność prania, zajmując minimalną ilość miejsca. Funkcja SoftPlus chroni tkaniny dzięki ich zmiękczaniu. Podczas końcowego cyklu wirowania pranie jest równomiernie rozkładane na ściankach bębna. Płyn zmiękczający dociera do każdego włókna tkaniny. Dzięki temu ubrania są bardziej miękkie, a dzięki ochronie tkanin – także bardziej trwałe niż dotąd. Ogranicz do minimum czas i zużycie energii podczas prania, korzystając z funkcji TimeSave. Wybierz jednocześnie opcje Eco i TimeSave, aby skrócić czas trwania cyklu bez uszczerbku dla efektów prania. Funkcja opóźnionego startu zapewnia swobodę prania w dowolnie wybranym czasie. Wystarczy ustawić czas rozpoczęcia programu i gotowe. Pralka jest wyposażona w silnik inwerterowy, który zapewnia dłuższą żywotność pralki. Zużywa mniej energii, jednocześnie gwarantując ten sam wysoki poziom wydajności – dzień po dniu. Szukasz pralki slim? Sprawdź pralki slim z silnikiem inwerterowym w naszym zestawieniu. Nasz ranking zawiera tylko najlepsze pralki w rozmiarze slim.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 3

Pralka slim Indesit BWSE 71295X WSV EU

Pralka slim Indesit BWSE 71295X WSV EU

Pralka slim Indesit BWSE 71295X WSV EU jedna z lepszych pralek slim na rynku, która posiada wymiary (GxSxW) [cm]: 43.5 x 59.5 x 85 i klasię energetyczną B. Ładowność tej pralki slim wynosi 7 kilogramów. Pralka slim Indesit BWSE 71295X WSV EU zapewnia szybkie i skuteczne wirowanie z prędkością 1200 obrotów na minutę. Innowacyjny program Water Balance Plus został zaprojektowany, aby zdecydowanie obniżyć zużycie wody, energii i czasu. Przy małym załadunku może on pomóc zaoszczędzić do 70% wody i 50% energii, będąc jednocześnie szybszym o 35%. Program Opóźnione pranie pozwala na wygodne zaplanowanie cykli prania na późniejszą porę dnia lub nocy. Po prostu ustaw program i pozwól swojej pralce Indesit zająć się resztą. Cykl Autoclean wyręcza Cię, chroniąc i czyszcząc Twoją pralkę za naciśnięciem jednego przycisku, bez używania detergentów. Funkcja Keylock została zaprojektowana, aby zapobiec przypadkowemu użyciu panelu kontrolnego. Twój ciekawski maluch nie będzie już mógł przypadkowo otworzyć pralki, ani zmienić jej ustawień! Zużycie wody w litrach na cykl programu Eco: 46. Ważony pobór energii w kWh na 100 cykli prania programu Eco 40-60: 52. Poziom emitowanego hałasu: 78. Nie jest to najcichsza pralka slim, ale warto zainteresować się tym modelem. Zobacz całą kategorię slim w naszym rankingu.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 4

Pralka slim Haier HW80-B14959TU1

Pralka slim Haier HW80-B14959TU1

Na czwartym miejscu w naszym rankingu pralek slim znalazła się pralka slim Haier HW80-B14959TU1 o klasie energetycznej A i wymiarach (GxSxW) [cm]: 44 x 60 x 85, pojemności 8 kg. Linia pralek I-Pro Seria 5 oferuje rozwiązania spełniające wszelkie wymagania, dzięki czemu możesz cieszyć się profesjonalnymi rezultatami w warunkach domowych. Dzięki dużej pojemności, nawet w węższych urządzeniach oraz pełnemu zestawowi dedykowanych programów, efekty prania są zawsze doskonałe, a higiena Twoich ubrań jest utrzymana na najwyższym poziomie. Pralki I-Pro Seria 5 napędzane są przez innowacyjne silniki Direct Motion – opatentowaną przez Haier technologię, która zapewnia najwyższą niezawodność, wyjątkowo cichą pracę i precyzyjny ruch bębna o ponadprzeciętnej średnicy 525 mm. Do dyspozycji użytkownika są również unikalne programy, takie jak I-Time czy cykl odświeżania Refresh. Co więcej, pralki mogą łączyć się z aplikacją hOn, by uzyskać dodatkowy zestaw funkcji, takich jak spersonalizowane wskazówki dotyczące garderoby. hOn, nowa aplikacja Haier jest już dostępna. Stale aktualizowana, zapewnia tylko najlepsze w swojej klasie funkcje i dopasowane wyniki. Umożliwia łatwy wybór spośród ponad 60 specjalistycznych cykli dla każdego rodzaju tkaniny, aby uzyskać dostęp do wygodnych wskazówek dotyczących usuwania plam oraz doraźnych wskazówek dotyczących rodzaju i ilości detergentu. Możesz także wybrać idealny moment na rozpoczęcie prania w zależności od warunków pogodowych. Dzięki hOn możesz stale monitorować wydajność i zużycie oraz otrzymywać sugestie, jak je zoptymalizować. Możesz również uzyskać dostęp do planowania samoobsługi, aby zachować niezawodność i wydajność pralki przez długi czas. Wszystko to z możliwością zarządzania i kontrolowania stanu prania w dowolnym momencie, nawet poza domem oraz otrzymywania powiadomień po zakończeniu cyklu. Odkryj wszystkie zalety, które udowodnią Ci, że aplikacja hOn jest Twoim największym sprzymierzeńcem w osiąganiu profesjonalnych wyników. Silniki Haier Direct Motion zostały zaprojektowane i skonstruowane z myślą o ich trwałości. Bezpaskowy silnik napędzany elektromagnesami jest bezpośrednio umiejscowiony w osi bębna, co znacznie zmniejsza hałas, wibracje, zużycie energii i wody, przy jednoczesnym zwiększeniu trwałości. Dzięki międzynarodowemu patentowi, technologia silników Direct Motion jest najlepsza w swojej kategorii, a dzięki bezpośredniej kontroli ruchów jest w stanie symulować nawet najdelikatniejsze pranie ręczne. W związku z tak wysoką jakością, firma Haier oferuje 15-letnią gwarancję na wszystkie silniki Direct Motion. Inteligentna funkcja Haier I-Time umożliwia precyzyjne dostosowanie czasu prania, dzięki czemu można je skrócić lub wydłużyć w zależności od rzeczywistych potrzeb. Wewnętrzna cyfrowa waga waży pranie i automatycznie dostosowuje odpowiednie zużycie wody i czas trwania cyklu. Silnik Direct Motion, który jest doskonały również do lżejszych ładunków, gwarantuje doskonałe wyniki i minimalne zużycie energii. Kolejne inteligentne rozwiązanie firmy Haier, które naprawdę robi różnicę. Programy Refresh odświeżą Twoje ubrania, nawet te delikatne, w wysoce efektywny i innowacyjny sposób, wykorzystując technologię pary do usuwania zapachów, drobnego kurzu i alergenów, jednocześnie redukując zagniecenia i zmiękczając tkaniny. Bęben pralki Haier ma powierzchnię zaprojektowaną tak, by nawet najdelikatniejsze tkaniny pozostały w idealnym stanie, bez względu na to, ile razy je pierzesz. Specjalne podkładki w kształcie poduszek sprawiają, że pranie delikatnie ślizga się po powierzchni podczas wirowania bębna, nigdy nie chwytając tkaniny i nie pogarszając jej jakości. To pozwala dłużej cieszyć się ulubionymi ubraniami. Wyjątkowa powłoka, która chroni najbardziej wrażliwe obszary pralek Haier. Anti-Bacterial Treatment (ABT®) chroni przed pleśnią i bakteriami w newralgicznych miejscach, takich jak szuflada na detergent i uszczelka otworu załadunkowego, zwiększając higienę cyklu prania do 99%. Szeroki na 36 cm otwór załadunkowy tej pralki jest jednym z największych na rynku. Został specjalnie zaprojektowany, by można go było otwierać pod szerokim kątem, dzięki czemu załadunek i rozładunek nawet nieporęcznych tkanin jest znacznie łatwiejszy niż w otworach załadunkowych o standardowych rozmiarach. Dzięki poręcznemu oświetleniu wnętrza bębna możesz łatwo wkładać i wyjmować pranie, nie pozostawiając niczego w środku. Pożegnaj się z poszukiwaniem zagubionych skarpetek! Niezwykle przydatny inteligentny Dual Spray firmy Haier, to automatyczny system czyszczenia pralki, który jest aktywowany pod koniec każdego cyklu prania. Zapewnia to nie tylko bardziej higieniczne pranie, ale także zwiększa trwałość urządzenia w dłuższej perspektywie.

 

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 5

Pralka slim Toshiba TW-BL80A2PL(WK)

Pralka slim Toshiba TW-BL80A2PL(WK)

Pralka slim Toshiba TW-BL80A2PL(WK) o wymiarach (GxSxW) [cm]: 44 x 60 x 85 i klasie energetycznej B, pojemności 7 kg. Pralka wyposażona jest w Wi-Fi, dzieki czemu możesz nią sterować za pomocą aplikacji, jak również w silnik inwerterowy, najnowszą technologię Ultra Fine Bubble oraz technologię the Great Waves, która umożliwia prać w zimnej wodzie i chronić kolory. Technologia Ultra Fine Bubble oparta jest o nanopęcherzyki 50 nm-1 μm, które są 10-200 razy mniejsze od szczelin pomiędzy włóknami, co pozwala im przenikać głęboko w tkaniny, aby rozbić i usunąć uporczywe plamy. Dodatkowo pralka posiada program prania w gorącej parze, co chroni włókna tkaniny a materiał po wysuszeniu jest miły w dotyku i łatwiejszy do prasowania. Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min. Programy prania dostępne w tej dobrej i niezawodnej pralce slim: szybki 15′, pranie 45′, ECO 40-60, wełna, odzież sportowa, program z parą, bawełna, GreatWaves, mix, płukanie i wirowanie, czyszczenie bębna.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 6

Pralka slim Samsung WW60A3120BH

Pralka slim Samsung WW60A3120BH

Pralka slim Samsung WW60A3120BH o pojemności bębna 6 kg i klasie energetycznej C to dobra i niezawodna pralka slim, która musiała się znaleźć w naszym rankingu pralek slim. Ciesz się energooszczędnością, niższym poziomem hałasu i długotrwałym działaniem. Technologia Digital Inverter wykorzystuje mocne magnesy, aby zapewnić ciche oraz wydajne działanie pralki, zużywając przy tym mniej energii niż tradycyjne silniki stosowane w innych pralkach, co dodatkowo potwierdza 10-letnia gwarancja. Miej pewność, że zanieczyszczenia będą dokładnie usunięte podczas cyklu prania, a Twoje ubrania higienicznie czyste dzięki zastosowaniu pary. Program z funkcją pary zapewnia wysoką skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń, bez konieczności użycia funkcji Prania wstępnego. Pozbywa się nawet trudnych do usunięcia plam i aż do 99,9% bakterii i alergenów. Wybierz ten program, a pralka uwolni parę z dołu bębna nasycając nią tkaniny. Zachowaj higieniczną czystość wnętrza pralki, bądź przy tym eko i oszczędzaj pieniądze. Program Czyszczenie bębna usuwa osad oraz zanieczyszczenia bez konieczności użycia środków chemicznych. Pozostawia bęben idealnie czysty jedynie przy wykorzystaniu wody i wysokich obrotów wirowania. Funkcja ta pozwala nastawić pranie o dowolnej porze z opóźnieniem nawet do 24 godzin. Możesz np. wstawić pranie rano przed wyjściem do pracy i ustawić czas tak, aby cykl zakończył się, gdy wrócisz do domu. W efekcie masz pewność, że po skończeniu cyklu ubrania nie będą zbyt długo leżały w bębnie, co oznacza, że będą pięknie, świeżo pachnieć.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 7

Pralka slim ELECTROLUX EW6SN406BPI

Pralka slim ELECTROLUX EW6SN406BPI

Pralka ładowana od frontu ELECTROLUX EW6SN406BPI PerfectCare 600 z systemem SensiCare, opcją SoftPlus, programem Antyalergicznym i funkcją EcoTimeManager, pojemność 6 kg. Kompaktowa pralka PerfectCare 600 z systemem SensiCare dostosowuje czas trwania programu do ilości odzieży, aby zaoszczędzić wodę i energię, a także zapobiec zbyt długiemu praniu. System SensiCare dostosowuje parametry cyklu prania do ładunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań. Dzięki temu dłużej zachowują one swój atrakcyjny wygląd. Opcja SoftPlus zapewnia wstępne namoczenie i równomierne rozłożenie prania w bębnie. Dzięki temu detergent dociera do każdego włókna, a wyprane rzeczy są bardziej miękkie i dłużej pachną świeżością.Program Antyalergiczny plus para pozwala usuwać bakterie z odzieży, łącząc działanie pary wodnej z wysokowydajnym programem prania. Funkcja Eco TimeManager umożliwia dostosowanie długości cyklu prania do potrzeb użytkownika. Pozwala to zaoszczędzić czas i energię przy zachowaniu doskonałych efektów prania. Zachowaj doskonały wygląd swoich ubrań, wybierając kompaktową pralkę firmy Electrolux. Jej przemyślana konstrukcja pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce i wykorzystać przestrzeń zbyt małą na standardowe urządzenie. I nie musisz przy tym rezygnować z doskonałych efektów prania swoich ulubionych rzeczy.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 8

Pralka slim Amica WA1S610CLISMT

Pralka slim Amica WA1S610CLISMT

Pralka slim Amica WA1S610CLISMT to tania i dobra pralka o wymiarach (GxSxW) [cm]: 40 x 59.5 x 85 i klasie energetycznej B, ładowności 6 kilogramów. Para generowana na początku cyklu prania gwarantuje perfekcyjnie czyste, w pełni zdezynfekowane ubrania. Innowacyjny bezszczotkowy silnik LogicDrive 3.0. dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, pozwala na osiągnięcie bardzo dobrej efektywności prania nawet przy krókich programach. Dodatkowo silnik gwarantuje osiagnięcie najwyższej klasy energetycznej przyczyniając się tym samym do znacznego obniżenia zużycia energii, zapewnia dłuższą żywotność urządzenia i cichą pracę. Dzięki wskaźnikowi poboru energii elektrycznej oraz wody odczytasz jakie jest zużycie dla wybranego przez Ciebie programu co pozwoli ci dobrać parametry prania zgodnie z preferencjami. Pełna wiedza = optymalny wybór, oszczędność i dbanie o środowisko! OptiTime pozwala na dostosowanie parametrów prania w zakresie oszczędności energii elektrycznej nawet o 43,5% i czasu prania nawet o 44%. Od teraz masz pełną kontrolę nad procesem prania przy użyciu tylko jednego przycisku. Świadomie użytkujesz sprzęt, oszczędzając pieniądze lub czas. Chcesz mieć pewność, że pranie będzie pozbawione szkodliwych bakterii i wirusów? Włącz program Sterylizacja 70°C. Jest to unikatowy program na rynku, który zgodnie z zaleceniami WHO przez 30 minut utrzymuje temperaturę powyżej 60°C. Tak dobrane parametry zapewniają bowiem skuteczne wyeliminowanie wszelkich drobnoustrojów, czyli sterylnie czyste i bezpieczne dla zdrowia ubrania. Informacja na wyświetlaczu o rekomendowanym maksymalnym załadunku dla wybranego programu pozwala na dostosowanie ilość wkładanej odzieży tak, aby zapewnić optymalne efekty prania. Dodatkowa funkcja umożliwiająca dezaktywowanie fazy wirowania dla wybranych programów. To doskonała opcja dla rodzin z małymi dziećmi, a także wszystkich tych, którzy uruchamiają pranie na noc. Czytelny i przyjazny sposób wyświetlania informacji o parametrach prania. Gdy zabraknie prądu, pralka zapamięta ustawienia oraz moment, w którym przerwała pracę. Po przywróceniu zasilania, urządzenie samoczynnie wznowi cykl. Nie chcesz wybierać między oszczędnością wody a jakością prania? Czujnik poziomu wody automatycznie dobierze wodę do programu oraz rodzaju i ilości odzieży.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 9

Pralka slim Gorenje WNHEI74SAS/PL

Pralka slim Gorenje WNHEI74SAS/PL

Pralka slim Gorenje WNHEI74SAS/PL o wymiarach (GxSxW) [cm]: 43.5 x 59.5 x 85 i klasie energetycznej A, pojemności 7 kg. Silnik pralki jest bezszczotkowy, co eliminuje naprężenie mechaniczne, tarcie i zużywanie. Zapewnia to lepsze rezultaty, wyższe oszczędności energii i wyraźnie cichszy proces prania. Ponadto wydłużeniu ulega okres użytkowania urządzenia. Program SterilTub gwarantuje, że wnętrze pralki pozostaje całkowicie czyste i sterylne, dzięki czemu pranie zawsze pięknie pachnie. Pranie w proszku w niższych temperaturach tworzy idealne warunki dla rozwoju bakterii, które z kolei nadają praniu nieprzyjemny zapach. Program SterilTub jest włączany przy pustym bębnie i eliminuje wszelkie bakterie z wnętrza pralki. Podczas cyklu prania drzwi pozostają zablokowane, uniemożliwiając otwarcie nawet najbardziej ciekawskiemu dziecku. Dla dodatkowej ochrony panel sterowania można zablokować przez wciśnięcie specjalnej kombinacji przycisków, co uniemożliwi niezamierzoną zmianę ustawień. Dzięki funkcji AddClothes możesz po prostu wstrzymać cykl prania w jego początkowych fazach, aby dodać lub wyjąc pranie. Zaprogramuj z wyprzedzeniem zakończenie procesu prania i pozwól pralce pracować wtedy, kiedy jest to najwygodniejsze, na przykład gdy prąd jest tańszy. Ubrania zostaną wyprane do ustawionego wcześniej poziomu i będą gotowe do suszenia. Pranie z użyciem proszku do prania w niższych temperaturach może prowadzić do powstania idealnych warunków do rozwoju bakterii, które z kolei mogą powodować nieprzyjemny zapach Twojego prania. Program oczyszczania bębna wyeliminuje wszelkie bakterie znajdujące się we wnętrzu pralki i sprawi, że Twoje pranie będzie zawsze pachniało świeżością.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 10

Pralka slim Beko WUE6624XBWS

Pralka slim Beko WUE6624XBWS

Pralka slim Beko WUE6624XBWS o klasie energetycznej C i pojemności 6 kg to sprzęt, który zamyka nasz ranking najlepszych pralek slim na rynku. Technologia SteamCure™ wykorzystuje parę podczas prania dla jeszcze lepszego efektu. Para dodana na początku cyklu pomaga usuwać najtrudniejsze zabrudzenia, z kolei zaaplikowania na końcu zmniejsza zagniecenia. Wysoka temperatura pary pozwala trwale i efektywnie usunąć wszelkie plamy, bez konieczności stosowania dodatkowych detergentów. Bez wątpienia właściciele zwierząt kochają swoich futrzastych przyjaciół. Funkcja usuwania sierści spełni swoje zadanie dzięki praniu wstępnemu i specjalnym cyklom dodatkowego płukania. Funkcję Pupil docenią również osoby zmagające się z różnymi alergiami: dobrze radzi sobie ona z usuwaniem włosów, kłaczków czy pyłków. Możesz odstawić ocet, sok z cytryny i płyn do naczyń. Ich miejsce jest w kuchni – a miejscem do walki z zabrudzonymi ubraniami jest pralka z programem StainExpert™. Bez względu na to czy mowa o kawie, keczupie czy czekoladzie, program StainExpert™ został zaprojektowany specjalnie z myślą o usuwaniu aż 24 różnych rodzajów plam, dzięki czemu nie trzeba już wstępnie wywabiać żadnych z nich. eśli uważasz, że życie jest zbyt krótkie, aby siedzieć i czekać, aż pralka skończy prać, oto coś, co pozwoli Ci odzyskać czas. Funkcja Fast+ automatycznie wykrywa rodzaj tkaniny i ilość prania, optymalizując program prania i pozwalając na skrócenie czasu trwania programu nawet o 55% za naciśnięciem jednego przycisku.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Pralka slim to doskonałe rozwiązanie do małych pomieszczeń i dla osób, które szukają pralki znacznie płytszej niż standardowej głębokości. Dla Ciebie zbudowaliśmy ranking pralek slim o głębokości do 45 cm, aby ułatwić Ci wybór najlepszego urządzenia do Twojego mieszkania.

Paweł Zacharczuk |Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Jak powstał ranking najlepszych pralek slim?

Ranking pralek slim, który jest widoczny na tej stronie obejmuje pralki slim do głębokości 45 cm. Do stworzenia tego rankingu dobrych i niezawodnych pralek slim przetestowaliśmy i przeanalizowaliśmy 40 pralek slim różnych firm, aby wybrać 10 najlepszych pralek slim. Testowaliśmy i analizowaliśmy pralki slim takich firm jak: Amica, Samsung, Electrolux, Sharp, Whirlpool, Beko, Haier, Candy, Indesit, Toshiba, AEG, Gorenje, HOTPOINT, Midea, MPM i kilku innych. Po naszych wewnętrznych testach postanowiliśmy sprawdzić opinie w internecie na temat różnych modeli pralek slim. Opinie o pralkach slim sprawdzaliśmy w takich miejscach jak: na forach internetowych, blogach z recenzjami, sklepach producentów, rankingach produktowych, Allegro oraz w sklepach internetowych: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych. Po wszystkich tych czynnościach zbudowaliśmy rzetelny ranking pralek slim. Mamy nadzieje, że nasz ranking będzie pomocnym narzędziem przy poszukiwaniu dobrej i niezawodnej pralki slim do Twojego mieszkania lub domu.

Jaką pralkę slim kupić? Czym kierować się przy zakupie?

Zakup pralki slim o głębokości do 45 cm może nie należeć do najłatwiejszych zadań bo oferta tego typu urządzeń jest dość szeroka. Różni producenci oferują różnej jakości pralki typu slim. Jak wybrać pralkę slim? Na jakie parametry zwrócić uwagę kupują pralkę slim? Jaką pralkę typu slim wybrać? Na te pytania i nie tylko znajdziesz odpowiedź w naszym poradniku zakupowym o pralkach slim. W poradniku zakupowym nasi eksperci od pralek slim wymieniają najważniejsze parametry, które trzeba wziąć pod uwagę, aby wybrać najlepsze urządzenie. Przed zakupem pralki typu slim trzeba zwrócić uwagę na to:

Głebokość pralki slim – najważniejszy parametr to głębokość bo to od niej zależy czy nasza pralka będzie pralką typu slim. Przyjmuje się, że pralki typu slim to urządzenia, które mają głębokość do 45 cm.

Pojemność pralki slim [kg] – kupując pralkę slim trzeba zwrócić uwagę na pojemność tego urządzenia. Parametr ten informuje nas jaką maksymalną ilość prania można wyprać za pomocą pralki slim podczas jednego obiegu/cyklu. Na rynku można spotkać pralki slim, które mają pojemność w takich przedziałach jak: do 5 kg, od 6 kg do 7 kg oraz od 8 kg do 9 kg. Wybierz pralkę o pojemności dostosowanej do własnych potrzeb.

Klasa energetyczna pralki slim – to bardzo ważny parametr, który trzeba wziąć pod uwagę kupując każde urządzenie elektryczne do mieszkania lub domu. Od tego parametru zależy jak oszczędne będzie urządzenie. Nowe klasy energetyczne są podawane w skali od A do G. Im bliżej A będzie miała nasza pralka slim klasę energetyczną tym oszczędniejszym urządzeniem będzie.

Programy prania w pralkach slim – wybierając i kupując nową pralkę slim warto sprawdzić jakie programy oferuje dany model. Im większa ilość programów w pralce typu slim tym większa wygoda w codziennym użytkowaniu. Nowoczesne pralki slim oferują bardzo dużo przydatnych programów prania m.in.: antyalergiczny (parowy), bawełna, delikatny, dziecięcy, eco 40-60, jeans, jedwab, outdoor (odzież nieprzemakalna), płukanie, sport, syntetyki, szybki 14 min, wełna, wirowanie i wiele innych.

Zużycie wody na cykl w pralkach slim – kupując pralkę slim warto zwrócić uwagę ile dany model zużywa wody podczas jednego prania. Warto wybrać pralkę slim, która zużywa jak najmniej litrów wody podczas jednego cyklu. Na rynku można spotkać pralki typu slim, które zużywają wodę podczas jednego cyklu: do 39 litrów, od 40 do 44 litrów, od 45 do 49 litrów.

Najczęściej zadawane pytania o pralki slim:

Co to jest pralka slim?

Pralka slim to rodzaj pralki, która posiada głębokość od 40 do 45 cm. Tego typu pralka niczym się nie różni od standardowej pralki poza głębokością.

Czy pralki slim są dobre?

Oczywiście, że pralki slim są dobre. Pralki slim to normalne pralki o głębokości do 45 cm, które niczym się nie różnią od normalnych pralek więc są to urządzenia dobre i niezawodne.

Kto produkuje dobre pralki slim?

Producenci, którzy oferują dobre i niezawodne pralki slim to: Amica, Samsung, Electrolux, Sharp, Whirlpool, Beko, Haier, Candy, Indesit, Toshiba, AEG, Gorenje, HOTPOINT, Midea, MPM.

Jaką ładowność ma pralka slim?

Pralki slim posiadają różną pojemność. Najpopularniejsze modele pralek slim posiadają ładowność: do 5 kg, od 6 kg do 7 kg oraz od 8 kg do 9 kg.

Ile kosztuje pralka slim?

Ceny pralek slim są bardzo zróżnicowane. Najtańszą pralkę slim można kupić za ok. 1000 zł (Pralka slim SHARP ES-HFM6102WD-PL). Za najdroższą pralkę slim trzeba zapłacić ok. 2300 (Pralka slim AEG MEL6SN126X). Nie kieruj się wyłącznie ceną przy zakupie pralki typu slim, wybierz urządzenie, które jest dostosowane do Twoich potrzeb.

Gdzie kupić pralkę slim?

Pralki typu slim można kupić w takich sklepach jak: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych, na Allegro lub za pomocą porównywarek cenowych.

Jaka pralka slim forum?

Poszukując informacji o pralkach slim na forach internetowych można zauważyć, że największą popularnością cieszą się pralki slim do takich producentów jak: Samsung, Beko, Amica, Electrolux. Nie kieruj się wyłącznie opiniami na forach internetowych przy wyborze pralki slim bo dość często w takich miejscach jest prowadzony marketing szeptany. Zamiast patrzeć na fora internetowe wybierz pralkę z pomocą rzetelnego rankingu.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W naszych rankingach znajdują się linki reklamowe, dzięki którym zarabiamy i utrzymujemy ten portal. Kupując sprzęt AGD/RTV za pomocą linków reklamowych w naszym rankingu wspierasz rozwój naszego serwisu.

 

5/5 - (73 votes)
Opinie o rankingach