Zaznacz stronę

Aktualizacja: 7 maja.2024 r.

Pralko-suszarka slim to z pewnością rozwiązanie na miarę XXI wieku, które jeszcze kilka lat temu pozostawało w sferze marzeń, a osoby posiadające małą łazienkę lub nieposiadające w niej zbyt wiele przestrzeni nie mogły pozwolić sobie na zakup pralko-suszarki. O zaletach takiego sprzętu z pewnością nie trzeba nikogo przekonywać, pralko-suszarka slim to urządzenie łączące w sobie pralkę i suszarkę oraz co najistotniejsze, którego głębokość nie przekracza 50cm. Dzięki pralko-suszarce slim możemy zapomnieć o konieczności suszenia prania a co za tym idzie o problemach z brakiem miejsca do suszenia. Pralko-suszarka slim niczym nie ustępuje tradycyjnym pralko-suszarkom, posiada szereg różnych programów dostosowanych do prania delikatnych ubrań, jeansów czy też ubranek dziecięcych. Przed zakupem urządzenia należy zwrócić uwagę przede wszystkim na wielkość załadunku i dostosować ją do ilości osób korzystających z pralko-suszarki slim. Kolejnym ważnym parametrem jest klasa energetyczna sprzętu, im wyższa tym niższe rachunki za prąd zapłacimy w przyszłości. Zwróćmy również uwagę na moc urządzenia, ilość obrotów będzie determinowała czas suszenia, który może różnić się pomiędzy modelami. Spośród dostępnych urządzeń każdy znajdzie więc urządzenie dostosowane do swoich potrzeb. Sprawdź nasz ranking pralko-suszarek slim i wybierz najlepszą dla siebie.

Najlepsza pralko-suszarka slim ranking

Miejsce 1

Pralko-suszarka Slim Samsung EcoBubble WD8NK52E3AW

Pralko-suszarka Slim Samsung EcoBubble WD8NK52E3AW

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zajmuje wysokiej jakości pralko-suszarka Slim Samsung EcoBubble WD8NK52E3AW o głębokości 45.6 cm. Pralko-suszarka Slim Samsung EcoBubble WD8NK52E3AW posiada wielkość załadunku 8 kg w przypadku prania oraz 5 kg w przypadku suszenia. Pralko-suszarka slim to kompaktowe rozwiązanie, które doskonale wpasuje się w aranżację każdego wnętrza. Dzięki głębokości zaledwie 46 cm dopasuje się do każdej przestrzeni. Skuteczne usuwanie uporczywych plam, nawet w niskich temperaturach dzięki technologii EcoBubble™. Woda, powietrze i detergent łączą się jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania tworząc aktywną pianę. Piana wnikając w tkaniny rozpuszcza zanieczyszczenia, chroniąc kolor oraz strukturę materiału. Utrzymuj swoje ubrania higienicznie czyste bez wody i detergentów. Technologia Air Wash odświeży i zdezynfekuje Twoje ubrania tak, że zawsze będą pachniały świeżością. Nieprzyjemne zapachy oraz bakterie są usuwane wyłącznie przy użyciu bardzo ciepłego powietrza. Nie ma zatem potrzeby używania kosztownych bądź potencjalnie szkodliwych środków chemicznych. Wypierz swoje ubrania naprawdę dokładnie dzięki mocy pary. Cykl prania parą Higiena pozwala usunąć do 99,9% bakterii i alergenów dzięki parze uwalnianej z dolnej części bębna, tak aby dokładnie przeniknęła każdą sztukę odzieży. Programy z parą są też dobrym sposobem na usunięcie intensywnych zapachów. Funkcja Aktywnej piany pozwoli Ci usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Pomaga pozbyć się nawet bardzo uciążliwych, zaschniętych plam np. z wina, kawy, herbaty, trawy i produktów do makijażu. Przed rozpoczęciem wybranego programu ubrania są namaczane w Aktywnej pianie, która głęboko wnika w tkaniny zmiękczając zabrudzenia aby łatwiej i szybciej usunąć je podczas cyklu prania. Technologia VRT Plus™ redukuje hałas i wibracje podczas prania, nawet przy wysokich obrotach. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania pranie można robić nawet w nocy, bez obawy, że hałas obudzi domowników.

Miejsce 2

Pralko-suszarka Slim Haier I-Pro 5 HWD80-B14959S8U1-S

Pralko-suszarka Slim Haier I-Pro 5 HWD80-B14959S8U1-S

Drugie miejsce w naszym zestawieniu pralko-suszarek slim zajmuje dobra i niezawodna pralko-suszarka Slim Haier I-Pro 5 HWD80-B14959S8U1-S o głębokości 46 cm i wielkości załadunku: pranie 8 kg oraz suszenie 5 kg. Bęben pralko-suszarki Haier ma powierzchnię zaprojektowaną tak, by nawet najdelikatniejsze tkaniny pozostały w idealnym stanie, bez względu na to, jak często są prane. Specjalne podkładki w kształcie poduszek sprawiają, że pranie delikatnie ślizga się po powierzchni bębna podczas wirowania, nigdy nie szarpiąc tkaniny i nie pogarszając jej jakości. Pozwala to dłużej cieszyć się ulubionymi ubraniami. Programy I-Refresh odświeżą Twoje ubrania, nawet te delikatne, w wysoce efektywny i innowacyjny sposób, wykorzystując technologię mikropary, która usuwa zapachy, drobny kurz i alergeny, redukując jednocześnie zagniecenia i zmiękczając tkaniny. Ekskluzywna powłoka Haier, która chroni najbardziej wrażliwe obszary Twojej pralko-suszarki. Anti-Bacterial Treatment (ABT®) firmy Haier chroni przed pleśnią i bakteriami tworzącymi się w takich miejscach jak szuflada na detergent czy gumowy kołnierz otworu załadunkowego, zwiększając higienę cyklu prania o 99%. Szeroki na 36 cm otwór załadunkowy tej pralko-suszarki jest jednym z największych na rynku. Został specjalnie zaprojektowany, by można go było otwierać pod szerokim kątem, dzięki czemu załadunek i rozładunek nawet nieporęcznych tkanin jest znacznie łatwiejszy niż w otworach załadunkowych o zwykłych rozmiarach. Dzięki poręcznemu oświetleniu wnętrza bębna możesz łatwo umieszczać pranie i wyciągać je bez obaw o pozostawianie czegokolwiek w środku. Zdecyduj o momencie zakończenia cyklu. Bardzo wygodna funkcja, która pozwala wybrać dowolny moment zakończenia cyklu prania. Po prostu zdecyduj, kiedy chcesz zakończyć program, a pralko-suszarka automatycznie obliczy czas jego rozpoczęcia. Teraz możesz mieć pewność, że Twoja pralka będzie dopasowana do Twojego stylu życia, a nie odwrotnie! Niezwykle praktyczny Smart Dual Spray firmy Haier, to automatyczny system czyszczenia pralko-suszarki, który jest aktywowany na końcu każdego cyklu prania. Zapewnia to nie tylko bardziej higieniczne pranie, ale zwiększa również trwałość pralki w dłuższej perspektywie. Silniki Direct Motion firmy Haier zostały zaprojektowane i zbudowane z myślą o długim i niezawodnym użytkowaniu. Działający bezpaskowy silnik jest bezpośrednio przymocowany do bębna, co znacznie zmniejsza hałas i wibracje, zwiększa trwałość oraz zmniejsza zużycie energii i wody. Dzięki międzynarodowemu patentowi jest najlepsza w swojej kategorii, a dzięki bezpośredniej kontroli ruchów delikatnie traktuje nawet najbardziej wymagające tkaniny. Dzięki wysokiej jakości inżynierii firma Haier oferuje dożywotnią gwarancję na wszystkie silniki Direct Motion.

Miejsce 3

Pralko-suszarka Slim Samsung AddWash WD8NK52E0ZW

Pralko-suszarka Slim Samsung AddWash WD8NK52E0ZW

Pralko-suszarka Slim Samsung AddWash WD8NK52E0ZW to model, który musiał się znaleźć w naszym rankingu. Ten model pralko-suszarki slim posiada wielkość załadunku w przypadku prania 8 kg oraz w przypadku suszenia 5 kg, jej głębokość to tylko 45.6 cm. 2w1 pralka i suszarka – oszczędność miejsca i wygoda użytkowania. Zapominane ubrania to już nie problem. Dodatkowe drzwi AddWash™ umożliwiają dodawanie zapomnianych ubrań na każdym etapie prania. Co więcej ubrania wyprane ręcznie mogą być dorzucone tylko na czas płukania i wirowania. Funkcja ta ułatwia również wietrzenie wnętrza pralki, bez konieczności otwierania głównych drzwi pralki. Skuteczne usuwanie uporczywych plam, nawet w niskich temperaturach dzięki technologii EcoBubble™. Woda, powietrze i detergent łączą się jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania tworząc aktywną pianę. Piana wnikając w tkaniny rozpuszcza zanieczyszczenia, chroniąc kolor oraz strukturę materiału. Utrzymuj swoje ubrania higienicznie czyste bez wody i detergentów. Technologia Air Wash odświeży i zdezynfekuje Twoje ubrania tak, że zawsze będą pachniały świeżością. Nieprzyjemne zapachy oraz bakterie są usuwane wyłącznie przy użyciu bardzo ciepłego powietrza. Nie ma zatem potrzeby używania kosztownych bądź potencjalnie szkodliwych środków chemicznych. Wypierz swoje ubrania naprawdę dokładnie dzięki mocy pary. Cykl prania parą Higiena pozwala usunąć do 99,9% bakterii i alergenów dzięki parze uwalnianej z dolnej części bębna, tak aby dokładnie przeniknęła każdą sztukę odzieży. Programy z parą są też dobrym sposobem na usunięcie intensywnych zapachów. Pralko-suszarka Slim Samsung AddWash WD8NK52E0ZW posiada Silnik Digital Inverter™. Wykorzystywane są w nim mocne magnesy, aby zapewnić cichszą, wydajniejszą i bezawaryjną pracę urządzenia. Dzięki temu oferuje również najdłuższą na rynku trwałość i 20-letnią gwarancję.

Miejsce 4

Pralko-suszarka Slim LG F2DV5S8S0

Pralko-suszarka Slim LG F2DV5S8S0

Pralko-suszarka Slim LG F2DV5S8S0 to pralko-suszarka wysokiej jakości, która musiała się znaleźć wysoko w naszym rankingu. Pralko-suszarka Slim LG F2DV5S8S0 zbiera same pozytywne opinie w internecie i jest polecana przez dużą ilość ekspertów branżowych. Funkcja AI DD™ na podstawie analizy wielu danych zbieranych podczas prania zapewnia optymalne ruchy piorące, aby jeszcze lepiej dbać o tkaniny. Funkcja AI DD™ wykrywa nie tylko ciężar wsadu, ale również miękkość materiału i dobiera dla niego optymalne ruchy piorące. Pralko-suszarka LG to kolejna z wiodących technologicznych innowacji. Oszczędność miejsca w domu i więcej przestrzeni dla rodziny. Dzięki pralko-suszarce LG będziesz mieć więcej czasu dla swojej rodziny. Technologia TurboWash™ wypierze Twoje ubrania w 59 minut. Mniej czasu na pranie to więcej czasu na prawdziwe życie! Redukcja do 99,9% alergenów przez parę. Ulepszone drzwiczki ze szkła hartowanego oraz higieniczny i trwały zabierak ze stali nierdzewnej. Bardziej widoczny wyświetlacz i większa gałka z metalicznym wykończeniem.

Miejsce 5

Pralko-suszarka Slim Beko HTV7742XW

Pralko-suszarka Slim Beko HTV7742XW

Pralko-suszarka Slim Beko HTV7742XW to bardzo dobre urządzenie o głębokości 50 cm i wielkości załadunku 7 kg pranie oraz 4 kg suszenie. Nie stresuj się rachunkiem za prąd ani nie martw się przy każdym praniu i suszeniu ubrań. Dzięki bezszczotkowej konstrukcji silnika technologia ProSmart™ zapewnia energooszczędność, niższy poziom hałasu i większą trwałość — a to wszystko w jednym urządzeniu. Dzięki temu możesz w pełni wykorzystać możliwości pralko-suszarki bez uszczerbku dla domowego budżetu czy też spokoju ducha. Osoby cierpiące na alergie doskonale wiedzą, że nawet po praniu na ubraniach mogą pozostawać roztocza i bakterie. Program Hygiene+ Wash & Dry™ łączy funkcje sterowania temperaturą o wysokiej czułości z dodatkowymi cyklami płukania i wirowania, aby zapewnić usunięcie z prania tych mikroorganizmów. Cykl 60°C, działający w zakresie od 20°C do 90°C, został zatwierdzony przez fundację Allergy UK, jako pozwalający na eliminację 99,9% alergenów. Po dłuższym czasie użytkowania bęben zaczyna nabierać brzydkiego zapachu od wilgoci. Program DrumClean+ z technologią AirTherapy® zapewnia dodatkowy obieg ciepłego powietrza, który usuwa nieprzyjemne zapachy i dokładnie czyści bęben. Maksymalna prędkość wirowania 1400 obr/min. Poziom hałasu (pranie) 56 dBA. Poziom hałasu suszenia 64 dBA. Jeśli szukasz dobrej i niezawodonej pralko-suszarki slim, która jest polecana przez dużą liczbę użytkowników w internecie to zainteresuj się tym modelem bo warto.

Miejsce 6

Pralko-suszarka Slim LG F2DV5S8S2TE

Pralko-suszarka Slim LG F2DV5S8S2TE

Pralko-suszarka Slim LG F2DV5S8S2TE to wysokiej jakości urządzenie o głębokości 47 cm i wielkości załadunku 8,5 kg pranie oraz 5 kg suszenie. Funkcja AI DD™ na podstawie analizy wielu danych zbieranych podczas prania zapewnia optymalne ruchy piorące, aby jeszcze lepiej dbać o tkaniny. Funkcja AI DD™ wykrywa nie tylko ciężar wsadu, ale również miękkość materiału i dobiera dla niego optymalne ruchy piorące. Pralko-suszarka LG to kolejna z wiodących technologicznych innowacji. Oszczędność miejsca w domu i więcej przestrzeni dla rodziny. Dzięki pralko-suszarce LG będziesz mieć więcej czasu dla swojej rodziny. Technologia TurboWash™ wypierze Twoje ubrania w 59 minut. Mniej czasu na pranie to więcej czasu na prawdziwe życie! Redukcja czasu trwania cyklu i lepsza dbałość o ubrania przy zmniejszonym zużyciu energii. Silnik BLDC i inwerterowa pompa umożliwiają zmiany prędkości obrotowej pompy. Duża siła spryskiwania pod dużym kątem lub spryskiwanie z małą siłą i pod małym kątem. Wszystko to sprawia, że detergenty szybiciej doscierają do pranych ubrań. Redukcja do 99,9% alergenów przez parę. Ulepszone drzwiczki ze szkła hartowanego oraz higieniczny i trwały zabierak ze stali nierdzewnej. Bardziej widoczny wyświetlacz i większa gałka z metalicznym wykończeniem. Pralko-suszarka Slim LG F2DV5S8S2TE, które zbiera same pozytywne opinie w internecie. Jeśli suszasz dobrej i niezawodnej pralko-suszarki slim to zainteresuj się tym modelem.

Miejsce 7

Pralko-suszarka Slim Haier I-Pro 7 HWD80-B14979

Pralko-suszarka Slim Haier I-Pro 7 HWD80-B14979

W naszym rankingu najlepszych pralko-suszarek Slim nie mogło zabraknąć pralko-suszarki slim Haier I-Pro 7 HWD80-B14979 o głębokości 46 cm i ładowności pranie/suszenie: 8 kg / 5 kg. Pralko-suszarki Haier z I-Pro Seria 7 (979) zostały stworzone, aby umożliwić Ci osiągnięcie profesjonalnych rezultatów prania w zaciszu własnego domu. Dzięki kompletnemu zestawowi funkcji poprawiających wydajność prania, gwarantujemy zmniejszenie hałasu i zużycia energii oraz zaoszczędzenia czasu, a nawet precyzyjne dostrojenie czasu trwania cykli. Właśnie dlatego Haier I-Pro Seria 7 stanowi doskonałą odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Powierzchnia bębna pralko-suszarki firmy Haier jest zaprojektowana w taki sposób, aby nawet najdelikatniejsze materiały pozostawały w idealnym stanie, niezależnie od tego, ile razy zostały wyprane. Specjalne wypustki w kształcie „poduszeczek” umożliwiają delikatne prześlizgiwanie się tkaniny po powierzchni bębna podczas jego obrotów; tkanina nigdy się nie zaczepia, co mogłoby powodować pogorszenie jej jakości. Direct Motion marki Haier to bezpaskowy silnik zawieszony bezpośrednio w osi bębna, co znacznie redukuje hałas I wibracje podczas prania. To innowacyjne rozwiązanie gwarantuje zwiększoną trwałość – z gwarancją na 15 lat. Dzięki praktycznemu oświetleniu wnętrza bębna możesz łatwo wkładać i wyjmować pranie, nie martwiąc się, że coś przeoczysz. Certyfikowane wyniki profesjonalnej higieny. Pralko-suszarka marki Haier wykorzystuje wewnętrzną cyfrową wagę do określania masy prania, a następnie automatycznie dostosowuje zużycie wody i czas trwania cyklu do jego ilości. Urządzenie oblicza optymalne ustawienia w zależności od ciężaru każdego wkładu, zapewniając doskonałe rezultaty i minimalne zużycie energii dzięki silnikowi Direct Motion. Innowacyjna funkcja i-Refresh odświeża nawet najdelikatniejsze tkaniny – w tym wełnę i jedwab – wykorzystując technologię mikropary. Ta wysoce skuteczna technologia usuwa zapachy, drobny kurz i alergeny, jednocześnie zmniejszając ilość zagnieceń i zmiękczając tkaniny. Ekskluzywny materiał firmy Haier zabezpiecza najbardziej wrażliwe obszary pralko-suszarki. Obróbka ABT chroni przed rozwojem pleśni i bakterii we wrażliwych obszarach, takich jak uszczelka drzwi, zapewniając tym samym bardziej higieniczny cykl prania.

Miejsce 8

Pralko-suszarka Slim Beko HTV7716XW

Pralko-suszarka Slim Beko HTV7716XW

Pralko-suszarka Slim Beko HTV7716XW o klasie energetycznej D to ciekawy sprzęt, którym warto się zainteresować szukając taniej pralko-suszarki do swojego mieszkania. Nie stresuj się rachunkiem za prąd ani nie martw się przy każdym praniu i suszeniu ubrań. Dzięki bezszczotkowej konstrukcji silnika technologia ProSmart™ zapewnia energooszczędność, niższy poziom hałasu i większą trwałość — a to wszystko w jednym urządzeniu. Dzięki temu możesz w pełni wykorzystać możliwości pralko-suszarki bez uszczerbku dla domowego budżetu czy też spokoju ducha. Do ważnego spotkania lub pierwszej randki została Ci zaledwie godzina, a nie masz nic czystego, co możesz założyć? Dzięki programowi Wash & Wear® na upranie i wysuszenie 1 kg wkładu wystarczy właśnie tyle czasu. Teraz w zaledwie godzinę możesz mieć gotowe do założenia ubrania. Osoby cierpiące na alergie doskonale wiedzą, że nawet po praniu na ubraniach mogą pozostawać roztocza i bakterie. Program Hygiene+ Wash & Dry™ łączy funkcje sterowania temperaturą o wysokiej czułości z dodatkowymi cyklami płukania i wirowania, aby zapewnić usunięcie z prania tych mikroorganizmów. Cykl 60°C, działający w zakresie od 20°C do 90°C, został zatwierdzony przez fundację Allergy UK, jako pozwalający na eliminację 99,9% alergenów. Po dłuższym czasie użytkowania bęben zaczyna nabierać brzydkiego zapachu od wilgoci. Program DrumClean+ z technologią AirTherapy® zapewnia dodatkowy obieg ciepłego powietrza, który usuwa nieprzyjemne zapachy i dokładnie czyści bęben. Pamiętaj — czysty bęben oznacza czyste ubrania — cykl po cyklu.

Miejsce 9

Pralko-suszarka Slim LG Vivace F2DV5S7S0E

Pralko-suszarka Slim LG Vivace F2DV5S7S0E

Pralko-suszarka Slim LG Vivace F2DV5S7S0E to urządzenie, które zamyka nasz ranking pralko-suszarek slim. Funkcja AI DD™ na podstawie analizy wielu danych zbieranych podczas prania zapewnia optymalne ruchy piorące, aby jeszcze lepiej dbać o tkaniny. Funkcja AI DD™ wykrywa nie tylko ciężar wsadu, ale również miękkość materiału i dobiera dla niego optymalne ruchy piorące. Pralko-suszarka LG to kolejna z wiodących technologicznych innowacji. Oszczędność miejsca w domu i więcej przestrzeni dla rodziny. Dzięki pralko-suszarce LG będziesz mieć więcej czasu dla swojej rodziny. Technologia TurboWash™ wypierze Twoje ubrania w 59 minut. Mniej czasu na pranie to więcej czasu na prawdziwe życie! Ulepszone drzwiczki ze szkła hartowanego oraz higieniczny i trwały zabierak ze stali nierdzewnej. Bardziej widoczny wyświetlacz i większa gałka z metalicznym wykończeniem.

Posiadając bardzo małą łazienkę nie musisz rezygnować z pralko-suszarki. Na rynku można znaleźć pralko-suszarki slim, które są dedykowane do małych łazienek. Dla Ciebie przetestowaliśmy i przeanalizowaliśmy pralko-suszarki slim, aby wybrać 9 najlepszych urządzeń i ułatwić Ci wybór.

Paweł Zacharczuk |Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Jak stworzyliśmy nasze zestawienie pralko-suszarek slim?

Tworząc nasze zestawienie skrupulatnie prześwietliliśmy rynek pralko-suszarek slim, gdzie przetestowaliśmy i przeanalizowaliśmy ok. 20 urządzeń, aby wybrać 9 najlepszych pralko-suszarek slim. Na potrzeby tego rankingu przetestowaliśmy i przeanalizowaliśmy pralko-suszarki slim takich producentów: Samsung, LG, Candy, Beko, Haier, Amica, Midea i kilku innych. Następnym etapem naszym prac było sprawdzenie opinii o pralko-suszarkach slim w internecie. Budując ranking pralko-suszarek slim czy innych urządzeń dobrze jest też znać opinie o urządzeniach od prawdziwych urzytkowników. Opinie o tych sprzętach nasz zespół sprawdzał w następujących miejscach: na forach internetowych, na blogach z recenzjami, na stronach producentów, na Allegro oraz w sklepach internetowych typu: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych. Mając już zebrane wszystkie informacje o pralko-suszarkach slim usiedliśmy z naszym zespołem i opisaliśmy w prosty i zrozumiały sposób nasz ranking. Mamy nadzieje, że nasz ranking pomoże Ci wybrać dobry i niezawodny sprzęt bez konieczności wertowania stron producentów oraz innych blogów z recenzjami. Ranking pralko-suszarek jest stale aktualizowany przez nas, dzięki czemu nie staje się przestarzały! Nasz ranking nie jest sponsorowany przez żadną firmę produkującą te urządzenia.

Jaką pralko-suszarkę slim wybrać? Czym kierować się przy zakupie?

Szukając pralko-suszarki slim nie mamy do wyboru bardzo wielu modeli jak ma to miejsce w przypadku stadardowych urządzeń. W ofercie sklepów można spotkać różnej jakości urządzenia. Jedne pralko-suszarki slim są lepsze lub gorsze. Jaką pralko-suszarkę slim kupić? Na jakie parametry zwrócić uwagę przy zakupie pralko-suszarki slim? Jaką pralko-suszarkę slim wybrać i kupić? Zobacz nasz poradnik zakupowy o pralko-suszarkach slim i sprawdź na co trzeba zwrócić uwagę, aby wybrać dobrą i niezawodną pralko-suszarkę slim.
 
Głębokość pralko-suszarki slim (cm) – Pralko-suszarki, które kwalifikują się do grupy slim posiadają głębokość do 50 cm włącznie. Na rynku można spotkać pralko-suszarki slim o głębokości: 45.6 cm, 46 cm, 48 cm, 50 cm, 43.2 cm, 47 cm, 47.5 cm. Jeśli szukasz pralko-suszarki slim to zwróć uwagę na głębokość urządzenia i dobierz ją do swoich potrzeb.
 
Wielkość załadunku pranie/suszenie (kg) – Kupując pralko-suszarkę slim trzeba zwrócić uwagę na to jaką wielkość załadunku posiada urządzenie. To od wielkości załadunku zależy to ile wypierzesz prania, wysuszysz prania podczas jednego cyklu.
 
Maksymalna prędkość wirowania (obr/min) – Szukając dobrej i niezawodnej pralko-suszarki slim trzeba zwrócić uwagę na parametr związany z maksymalną prędkością wirowania bo to od tego parametru zależy jak bardzo suche będzie pranie po odwirowaniu wodu. W kategorii pralko-suszarek slim można spotkać urządzenia, które mają maksymalną prędkość wirowania (obr/min): 1200, 1300 oraz 1400 (obr/min).
 
Zużycie wody dla cyklu prania i suszenia (L) – Przed zakupem pralko-suszarki slim warto zwrócić uwagę na to ile zużywa litrów wody dla cyklu prania i suszenia urządzenie, które chcemy kupić. Na rynku dostępne są pralko-suszarki slim, które zużywają następujące ilości wody dla cyklu prania i suszenia: 50 L, 90 L, 67 L, 68 L, 80 L, 75 L. Jak widać wartości te są różne dla różnych urządzeń. Jeśli zależy Ci bardzo na oszczędnościach to wybierz pralko-suszarkę slim, która zużywa jak najmniej wody dla cyklu prania i suszenia.

Najczęściej zadawane pytania o pralko-suszarki slim:

Co to jest pralko-suszarka slim?

Pralko-suszarka slim to urządzenie 2 w 1, które łączy w sobie pralkę oraz suszarkę do prania. Do tej kategorii zaliczają się pralko-suszarki, które mają głębokość do 50 cm.

Czy są małe pralko-suszarki?

Na rynku są dostępne małe pralko-suszarki, które nazywają się pralko-suszarkami slim. Urządzenia typu slim wyróżniają się tym, że mają głębokość do 50 cm. Nie różnią się niczym w porównaniu do standardowych urządzeń oprócz głębokości.

Jaka jest najmniejsza pralko-suszarka?

Najmniejsza pralko-suszarka slim jest model Candy CSWS4 464TWMCE-S. Candy produkuje najmniejsze pralko-suszarki na rynku bo oprócz wspomnianego modelu o głębokości 40 cm posiada również modele o głębokości 43 cm.

Czy są wąskie pralko suszarki?

Do wąskich pralko-suszarek można zaliczyć pralko-suszarki slim, które mają głębokość od 40 cm do 50 cm. Urządzenia, które są przeznaczone do małych łazienek.

Ile kosztuje pralko-suszarka slim?

Najtańszą pralko-suszarkę slim można kupić za ok. 2000 zł (Candy). Za najdroższe pralko-suszarki slim trzeba zapłacić ponad 3000 zł (LG, Haier). Przy wyborze pralko-suszarki slim nie kieruj się wyłączenie ceną, tylko sprawdź rankingi, blogi z recenzjami oraz oceny w sklepach internetowych.

Gdzie kupić pralko-suszarkę slim?

Pralko-suszarkę slim można bez problemu kupić w większości sklepów internetowych z AGD/RTV typu: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych. Urządzenia te możemy kupić też na Allegro lub za pomocą porównywarek cenowych.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W tym tekście znajdują się linki afiliacyjne, które prowadzą do zewnętrznych stron. Za zakup z naszych linków lub kliknięcie w nasze linki i przejście do sklepów otrzymujemy wynagrodzenie prowizyjne, które pozwala nam rozwijać nasz serwis.

 

5/5 - (34 votes)
Opinie o rankingach