Zaznacz stronę

Aktualizacja: 10 kwietnia.2024 r.

Odkurzacz do 300 zł to kryterium jakie stawiamy sobie gdy chcemy zakupić sprzęt niezbędny do dbania o porządek w domu ale jednocześnie dysponujemy ograniczonym budżetem i nie chcemy wydawać zbyt wiele. Czy wobec tego w takiej cenie możemy znaleźć odkurzacz, który będzie dobrze spełniał swoje funkcje i nie zawiedzie Nas zaraz po zakupie? Oczywiście, że tak! Na rynku, w tej cenie, dostępne są odkurzacze workowe i bezworkowe, te pierwsze zbierają kurz i zanieczyszczenia do worka, który po zapełnieniu należy wymienić, odkurzacze bezworkowe natomiast mają pojemnik, który trzeba systematycznie opróżniać. Zanim jednak wybierzemy interesujący Nas model odkurzacza do 300 zł warto wiedzieć na jakie parametry należy zwrócić uwagę. Najistotniejszym parametrem jest moc odkurzacza, którą należy dobrać do tego jakie powierzchnie do czyszczenia przeważają w mieszkaniu, gładkie podłogi wymagają mniejszej mocy, jednak już do odkurzenia gęstego dywanu dobrze wybrać model o mocy 900 W. Komfort sprzątania będzie ponadto większy jeśli odkurzacz nie hałasuje zbytnio a długość kabla pozwala na swobodne przesuwanie się z odkurzaczem po mieszkaniu. Ostatnią istotną rzeczą jest rodzaj zastosowanego filtra i liczba oraz rodzaj dostępnych końcówek, filtr HEPA w klasie 13 i 14 pomoże alergikom dbać o czyste powietrze a różnorodność końcówek pozwoli na dotarcie do najmniejszych zakamarków. Zobacz nasz ranking odkurzaczy do 300 zł i wybierz najlepszy odkurzacz do 300 zł dla siebie.

odkurzacz do 300 zł

Miejsce 1

Odkurzacz Karcher WD 3 V-17/4/20 1.628-101.0

Odkurzacz Karcher WD 3 V-17/4/20 1.628-101.0

Najlepszy odkurzacz do 300 zł to naszym zdaniem odkurzacz Karcher WD 3 V-17/4/20 1.628-101.0 Sprzęt, który otrzymuje same pozytywne opinie co świadczy o jego wysokiej jakości. Przy poborze mocy zaledwie 1000 W, urządzenie WD 3 V-17/4/20 jest mocne i energooszczędne. Zarówno odkurzacz, wąż ssący, jak również ssawka podłogowa z wymiennymi listwami są do siebie idealnie dopasowane – dla uzyskania najlepszych rezultatów czyszczenia na sucho, mokro, jak również usuwania drobnych i dużych zanieczyszczeń. Odkurzacz do pracy na mokro i sucho imponuje kompaktowym designem oraz solidnym zbiornikiem z tworzywa sztucznego o pojemności 17 litrów, przewodem zasilającym o długości 4 m, 2-metrowym wężem ssącym oraz fizelinową torebką filtracyjną. Dzięki jednoczęściowemu filtrowi kartridżowemu, możliwe jest odkurzanie na mokro i na sucho bez konieczności wymiany filtra. Funkcja wydmuchu jest przydatna do czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Wąż ssący można zawiesić na głowicy urządzenia, oszczędzając miejsce. Przewód zasilający może być przechowywany na haku, a rury i ssawka podłogowa na listwie odbojowej. System zamykania „Pull & Push” umożliwia łatwe otwieranie i zamykanie zbiornika. Kolanko można zdemontować i podłączyć akcesorium bezpośrednio do węża ssącego. Pozostałe sprytne rozwiązania: Narzędzia i małe części można odłożyć na głowicy urządzenia. Ergonomiczny kształt uchwytu pozwala na wygodne przenoszenie urządzenia.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 2

Odkurzacz Beko VCC34801AW do 300 zł

Odkurzacz Beko VCC34801AW

Na drugim miejscu odkurzaczy do 300 zł znalazł się dobry i niezawodny odkurzacz Beko VCC34801AW o mocy 800W. Odkurzacz Beko VCC34801AW ma zamontowany filtr EPA, który skutecznie ogranicza przedostawanie się do otoczenia cząsteczek kurzu i pyłów, zawartych w wydmuchiwanym z odkurzacza powietrzu. Elektroniczna regulacja mocy pozwala dopasować prace odkurzacza do twoich potrzeb. Pamiętaj, że zmniejszając moc pracy można wyciszyć odkurzacz a także zaoszczędzić więcej energii! Miękkie koła w odkurzaczach Beko nie rysują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi. Ich dodatkową zaletą jest ciche poruszanie się. Pojemność worka na kurz w tym odkurzaczu wynosi 2,1 litra. Długość kabla tego odkurzacza wynosi 5 metrów.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 3

Odkurzacz AMICA VM1032, który można kupić do 300 zł

Odkurzacz AMICA VM1032

W naszym rankingu najlepszych odkurzaczy do 300 zł nie mogło zabraknąć odkurzacza AMICA VM1032 o mocy 900 W. Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Nie musisz się już zastanawiać, kiedy wymienić lub opróżnić worek – gdy będzie pełen, poinformuje Cię o tym czerwony wskaźnik na pokrywie odkurzacza. Bo odkurzanie ma być wygodne! Silnik pracuje, ale odkurzacz nie wciąga powietrza? Dzięki mechanicznej blokadzie, która uniemożliwia zamknięcie pokrywy bez prawidłowo zamocowanego worka, taka sytuacja już się nie zdarzy! A silnik zawsze będzie zabezpieczony przed uszkodzeniem spowodowanym dostaniem się do środka zanieczyszczeń. Bezpieczeństwo eksploatacji zapewni Ci dłuższe użytkowanie sprzętu! Przechowywanie odkurzacza jest niezwykle proste. Odkurzacz odpowiednio dostosuje się do przestrzeni, którą dysponujesz. W zależności od tego, jak dużo miejsca jest w Twoim schowku lub w szafie możesz ustawić odkurzacz pionowo lub poziomo. Specjalny system uchwytów na wąż umożliwia odpowiednie złożenie urządzenia, które z powodzeniem zmieścisz w docelowym miejscu przechowywania. Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża. Dodatkowy filtr umieszczony przed silnikiem chroni odkurzacz przed zanieczyszczeniem pyłami i osadzaniem się kurzu w jego wnętrzu. Skutecznie przedłuża żywotność Twojego sprzętu. Ten dobry i niezawodny odkurzacz, który można kupić w budżecie do 300 zł posiada automatyczny zwijacz przewodu.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 4

Odkurzacz podłogowy Hyundai VC009 do 300 zł

Odkurzacz podłogowy Hyundai VC009

Odkurzacz podłogowy Hyundai VC009 to wysokiej jakości odkurzacz, który możemy kupić do 300 zł. Odkurzacz podłogowy Hyundai VC009 o mocy 900 W emituje poziom hałasu na poziomie 80 dB. Ten dobry i niezawodny odkurzacz bezworkowy posiada pojemnik na kurz o pojemności 1,5 l. Odkurzacz bezworkowy HYUNDAI VC009 umożliwia bardzo duży zasięg pracy bo aż 8 metrów co będzie przydatnym rozwiązaniem w codziennej pracy. Model tego odkurzacza jest wyposażony w mechanizm, który zwija kabel. Filtr HEPA poprawi jakość powietrza podczas codziennego sprzątania. Kupując ten podłogowy odkurzacz Hyundai VC009 dostaniemy w zestawie: dysza szczelinowa, dysza do tapicerki, ssawka do podłóg / dywanów, szczotka do twardych podłóg. Wymiary tego dobrego i niezawodnego odkurzacza Hyundai VC009 wyglądają tak: Szerokość: 34.5 cm, Wysokość: 28.0 cm, Głębokość: 24.0 cm, Masa: 4.21 kg.

 

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 5

Odkurzacz tradycyjny VM 2062 Fen Turbo Amica do 300 zł

Odkurzacz Amica Fen Turbo VM2062

Odkurzacz tradycyjny VM 2062 Fen Turbo Amica to bardzo dobry odkurzacz, który kupimy w kwocie do 300 zł. Odkurzacz Amica Fen Turbo VM2062 posiada specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. Turboszczotka, stworzona z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyposażona jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza. Turbozwiększa siłę ssącą, by ułatwić skuteczne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim syntetycznym włosiem nie rysuje parkietów, by maksymalniei wydłużać ich żywotność. Silnik pracuje, ale odkurzacz nie wciąga powietrza? Dzięki mechanicznej blokadzie, która uniemożliwia zamknięcie pokrywy bez prawidłowo zamocowanego worka, taka sytuacja już się nie zdarzy! A silnik zawsze będzie zabezpieczony przed uszkodzeniem spowodowanym dostaniem się do środka zanieczyszczeń. Bezpieczeństwo eksploatacji zapewni Ci dłuższe użytkowanie sprzętu! Zbyt małe ssanie lub zbyt duży pobór mocy wobec Twoich potrzeb? Łatwo dostosuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni! Prosta regulacja za pomocą suwaka lub pokrętła umieszczonego na odkurzaczu pozwoli Ci nie tylko sprawniej i skuteczniej odkurzać różnego rodzaju przestrzenie, ale też oszczędzić na rachunkach za energię!

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 6

Odkurzacz ZELMER ZVC231P Józek do 300 zł

Odkurzacz ZELMER ZVC231P Józek

Posiadając budżet w kwocie 300 zł na zakup odkurzacza możemy kupić dobry i niezawodny odkurzacz ZELMER ZVC231P Józek. Odkurzacz workowy Zelmer to klasyczne i praktyczne rozwiązanie. Model ZVC231P Józek jest ultra kompaktowym urządzeniem, które dzięki swoim rozmiarom znajdzie swoje miejsce nawet w najmniejszym mieszkaniu. Ten niewielkich gabarytów odkurzacz mieści w sobie wielkie możliwości: od elektronicznej regulacji mocy przez automatyczny zwijacz przewodu aż po 8-metrowy zasięg pracy. Dzięki mocy 800 W bez problemu poradzi sobie z odkurzaniem zarówno twardych powierzchni jak i dywanów. Z kolei worek o pojemności 2 l pozwoli na bezstresowe sprzątanie, bez konieczności wymiany po każdym odkurzaniu. W zestawie znajdują się m.in. ssawka tapicerska, szczotka wielofunkcyjna oraz specjalna szczotka do parkietów – każdy zakątek mieszkania zostanie posprzątany. Dostosuj intensywność pracy odkurzacza do warunków – zmniejsz siłę ssania na drewnianej lub kamiennej posadzce i zwiększ na puchatym dywanie. Swobodnie reguluj długość rury odkurzacza, aby dostać się do każdego, nawet trudno dostępnego zakamarka. Bez względu na to, czy odkurzasz podłogi drewniane, wykładziny, puchate dywany, czy tapicerkę – odkurzacz poradzi sobie skutecznie na każdej powierzchni dzięki końcówkom do zadań specjalnych!

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 7

Odkurzacz Blaupunkt VCC301

Odkurzacz Blaupunkt VCC301

Odkurzacz Blaupunkt VCC301 o mocy 700 W to bezworkowy odkurzacz dobrej jakości, który można kupić w kwocie do 300 zł. Model VCC301 marki Blaupunkt został zaprojektowany i stworzony po to, by każdy użytkownik mógł cieszyć się czystymi podłogami i meblami oraz świeżym powietrzem w swoim domu. Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu. Wartość ta, w najbardziej efektywnych modelach, jest najczęściej wyższa niż 100%, ponieważ w trakcie odkurzania urządzenie zbiera również kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Klasa wydajności A na podłogach twardych to najwyższa wartość wśród modeli domowych. Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o efektywności urządzenia w trakcie odkurzania dywanów. Model VCC301 zbiera do 83% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co będzie szczególnie docenione przez osoby uczulone na kurze, ponieważ to właśnie tam gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów. O jakości odkurzacza VCC301 świadczy nie tylko to jak dobrze zbiera kurz, ale również czystość powietrza, która wydostaje się z urządzenia po drugiej stronie przy wylocie. Klasa reemisji A w modelu VCC301 to gwarancja pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu. Świetną wydajność urządzenia podkreśla zastosowanie najbardziej zaawansowanego filtru HEPA H13, który zatrzymuje nawet 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków oraz grzybów. Odkurzając z modelem VCC301 masz pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie oraz Twoich bliskich. Odkurzacz bezworkowy VCC301 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany za pomocą działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu przez kolejne filtry zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia. Pojemność zbiornika na kurz wynosząca 1,2 l gwarantuje, że nie trzeba go często opróżniać, przy zachowaniu małych gabarytów urządzenia. Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 5 m przewód, dzięki którym odkurzysz nawet trudno dostępne miejsca jak np. powierzchnia pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 77 dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników. Dodatkowo, regulacja mocy podciśnienia w uchwycie pozwoli Ci dostosować siłę ssącą do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu użytkowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem. W zestawie z odkurzaczem znajduje się szereg przydatnych akcesoriów, które umożliwiają dokładne i wygodne sprzątanie: uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka z włosiem, a także ssawka szczelinowa do wąskich miejsc. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 8

Odkurzacz Amica BAGIO Eco VM3044

Odkurzacz Amica BAGIO Eco VM3044

Za 300 zł możemy kupić wyjątkowo mocny odkurzacz Amica BAGIO Eco VM3044 o mocy 900 W. Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim syntetycznym włosiem nie rysuje parkietów, by maksymalniei wydłużać ich żywotność. Odkurzacz rozpoczyna pracę na najniższym poziomie mocy i płynnie ją zwiększa. Stopniowe nabieranie mocy umożliwia komfortowe sprzątanie, nie musisz martwić się o to, że odkurzacz nagle wciągnie zabawkę dziecka lub zasłonę. Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża. Łatwo dostosuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni! Prosta regulacja za pomocą suwaka lub pokrętła umieszczonego na odkurzaczu pozwoli Ci nie tylko sprawniej i skuteczniej odkurzać różnego rodzaju przestrzenie, ale też oszczędzić na rachunkach za energię! Jeśli temperatura odkurzacza niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz automatycznie się wyłączy. Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do użycia. Specjalny system uchwytów na wąż umożliwia odpowiednie złożenie urządzenia, które z powodzeniem zmieścisz w docelowym miejscu przechowywania.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 9

Odkurzacz ZEEGMA Zonder Base Jet

Odkurzacz ZEEGMA Zonder Base Jet

Odkurzacz ZEEGMA Zonder Base Jet o mocy 899 W to tani i bardzo dobry odkurzacz, który sprawdzi się w każdym domu. lepszona technologia cyklonowa sprawia, że jest perfekcyjny w walce z kurzem, bakteriami i drobnoustrojami (skuteczność odkurzania podłóg twardych – klasa A). Mocna siła ssania (aż do 20 000 Pa) w połączeniu z zastosowaniem podwójnego systemu filtrów HEPA (najlepsza filtracja kurzu – klasa A) to gwarancja nieskazitelnej czystości. Wydajność, energooszczędność (klasa energetyczna A) i bogaty zestaw końcówek gwarantują efektywność i komfort pracy. Zonder Base Jet posiada 2 filtry HEPA, które zatrzymują aż 99,97% zanieczyszczeń – grzybów, bakterii i roztoczy, co jest szczególnie ważne dla alergików. Filtry można wielokrotnie czyścić, zachowując wysoki poziom higieny przez długi czas. Zastosowane czujniki temperatury i poziomu czystości filtrów chronią przed przegrzaniem – Base Jet automatycznie wyłącza się, gdy zanieczyszczenie filtrów jest powyżej normy. Wygodny Zeegma Zonder Base Jet wyposażony jest w 5-metrowy przewód (całkowity zasięg – 8 m) i przycisk automatycznego zwijania. Duży, ergonomiczny uchwyt ułatwia przenoszenie, a dodatkowy, mniejszy pozwala na wygodne przypięcie teleskopowej rury razem z szeroką końcówką. Pojemny zbiornik na kurz (2 l) jest łatwy w opróżnianiu i czyszczeniu. Zestaw zawiera szeroki pakiet dodatków – metalową, chromowaną rurę teleskopową, rurę elastyczną, nakładkę do podłóg twardych i miękkich, turboszczotkę, nakładkę szczelinową 2w1, okrągłą nakładkę ze szczotką, nakładkę do powierzchni miękkich oraz 2 filtry HEPA wielokrotnego użytku.

Ocena naszego eksperta: 9 / 10

Miejsce 10

Odkurzacz TEESA Eris 750

Odkurzacz TEESA Eris 750

W naszym rankingu odkurzaczy do 300 zł nie mogło zabraknąć odkurzacza TEESA Eris 750 o mocy 750 W. TEESA ERIS 750 to niewielki i lekki odkurzacz workowy 2 litry, który z całą swoją mocą 750 W pomoże Ci w codziennych porządkach. Wygodny system parkowania w pionie i poziomie, a także teleskopowa rura z blokadą wysuwania zapewnią Ci duży komfort w czasie sprzątania. Pokrętło regulacji mocy sprawia, że bez obaw możesz odkurzać dowolne powierzchnie. Tym bardziej, że do zestawu dołączone są dodatkowe końcówki – szczelinowa, duża dwustopniowa oraz mała z nakładką do parkietu. Dodatkowo, jeśli worek zaczyna się przepełniać, o konieczności jego wymiany poinformuje Cię specjalny wskaźnik. ERIS 750 to doskonałe rozwiązanie jeśli chcesz usunąć z domu wszystkie zanieczyszczenia, nawet te najmniejsze. Zastosowany w nim filtr HEPA H13, skutecznie unicestwia kurz i bakterie znajdujące się w wydmuchiwanym powietrzu. Gumowe koła odkurzacza Teesa chronią podłogę przed zarysowaniem, a długi 5-metrowy kabel gwarantujący 8-metrowy zasięg działania urządzenia, pozwala na sprzątanie większych powierzchni bez konieczności przełączania wtyczki.

Ocena naszego eksperta: 9 / 10

Zastanawiasz się czy idzie kupić dobry i niezawodny odkurzacz do 300 zł? Tak, idzie znaleźć dość sporo modeli odkurzaczy w tym przedziale cenowym. Dla Ciebie razem z moim zespołem zbudowałem ranking najlepszych odkurzaczy do 300 zł, aby ułatwić Ci wybór i zakup odkurzacza do Twojego mieszkania lub domu.

Paweł Zacharczuk |Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Jak powstał nasz ranking odkurzaczy do 300 zł?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy może sobie pozwolić na zakup topowego i drogiego odkurzacza. Dlatego też powstał pomysł, aby stworzyć ranking odkurzaczy do 300 zł. Nasz ranking odkurzaczy do 300 zł stworzyliśmy po przeprowadzonych testach ponad 40 odkurzaczy. Testowaliśmy i analizowaliśmy odkurzacze takich producentów jak: Amica, Beko, Sencor, Hoover, Vesta, Zelmer, RAVEN, Eldom, Götze & Jensen, Hyundai, Clatronic, Teesa, Zeegma i kilku innych. Po wewnętrznych analizach i testach odkurzaczy do 300 zł postanowiliśmy sprawdzić opinie na temat odkurzaczy w internecie. Opinie o odkurzaczach sprawdzaliśmy w takich miejscach jak: na forach internetowych, w sklepach internetowych, na Allegro, na blogach z recenzjami i kilku innych miejscach. Po zakończeniu tych wszystkich prac usiedliśmy z naszym zespołem i stworzyliśmy ten rzetelny ranking odkurzaczy do 300 zł. Mamy nadzieje, że nasz ranking dobrych i niezawodnych odkurzaczy do 300 zł będzie pomocnym narzędziem przy poszukiwaniach odkurzacza. Ranking jest stale aktualizowany, dzięki czemu masz pewność, że widzisz w nim tylko najlepsze urządzenia.

Poradnik zakupowy odkurzacza do 300 zł

Wybór i zakup dobrego odkurzacza w kwocie do 300 zł nie należy do łatwych zadań bo na rynku jest dużo różnych odkurzaczy o różnej jakości. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy zna się na odkurzaczach, dlatego przygotowaliśmy przewodnik zakupowy po odkurzaczach do 300 zł. W poradniku zakupowym wyjaśniamy na jakie parametry trzeba zwrócić uwagę, aby wybrać najlepszy odkurzacz do 300 zł. Przed zakupem odkurzacza do 300 zł zwróć uwagę na to:
 
Moc silnika (W) – Decydując się na zakup odkurzacza do 300 zł zwróć uwagę jaką moc posiada dany model odkurzacza. W budżecie do 300 zł mamy do wyboru odkurzacze o mocy: 700 W, 750 W, 800 W, 850 W, 899 W, 900 W. Im większa moc odkurzacza tym wydajniej będzie pracowało urządzenie.
 
Pojemność pojemnika/worka (l) – Kupując nowy odkurzacz warto zwrócić uwagę jaką pojemność pojemnika/worka ma dany model. Im większa pojemność tym większą powierzchnię można odkurzać bez przerw na opróżnianie. Wybierając odkurzacz zastanów się do jakich celów będzie przeznaczone urządzenie i dobierz jego pojemność do tego.
 
Poziom hałasu odkurzacz (dB) – Wybierając odkurzacz do 300 zł warto zwrócić jaki hałas emituje dany model. Na rynku można znaleźć w tej kwocie odkurzacze, które emitują hałas od 75 dB do 85 bd. Jeśli przeszkadza Ci głośne odkurzanie to szukaj odkurzacza z jak najmniejszą ilością decybeli.
 
Typ odkurzacza – Kupując odkurzacz do 300 zł warto zwrócić uwagę, czy model, który chcemy kupić jest odkurzaczem workowym czy też odkurzaczem bezworkowym. Odkurzacze bezworkowe są lepszym rozwiązaniem i tańszym w eksploatacji bo zanieczyszczenia wpadają do pojemnika a nie do worka.

Najczęściej zadawane pytania o odkurzacze do 300 zł:

Co to jest odkurzacz?

Odkurzacz to elektryczne urządzenie, który służy do oczyszczania przedmiotów, powierzchni lub powietrza z kurzu, innych sypkich zanieczyszczeń lub zbierania rozlanych płynów poprzez zasysanie powietrza razem z zanieczyszczeniami.

Jaki odkurzacz bezworkowy do 300 zł?

Posiadając 300 zł na zakup odkurzacza bezworkowego możemy kupić następujące odkurzacze: Odkurzacz HYUNDAI VC009, Odkurzacz AMICA Bagio Eco VM 3044, Odkurzacz BLAUPUNKT VCC301, Odkurzacz GALLET Verson ASP 130, Odkurzacz ZEEGMA Zonder Base Jet, Odkurzacz CLATRONIC BS 1308,Odkurzacz ETA Ambito 051690000.

Jaki odkurzacz pionowy do 300 zł?

Posiadając 300 zł na zakup odkurzacza pionowego możemy kupić następujące urządzenia:
Odkurzacz DEERMA DX118C, Odkurzacz DEERMA DX700S, Odkurzacz HYUNDAI VC-020O, Odkurzacz DEERMA DX600, Odkurzacz CECOTEC Popstar 1000 Duo, Odkurzacz MPM MOD-34, Odkurzacz HYUNDAI VC800, Odkurzacz LUND Grh 67120, Odkurzacz BOMANN BS 1948 CB.

Gdzie kupić odkurzacz do 300 zł?

Odkurzacz do 300 zł możemy możemy kupić w sklepach stacjonarnych lub w sklepach internetowych: Media Markt, RTV EURO AGD i kilku innych. Dużą ofertę odkurzaczy do 300 zł możemy znaleźć na Allegro oraz w porównywarkach cenowych.

Jakiej firmy odkurzacz do 300 zł?

Szukając odkurzacza do 300 zł warto zdecydować się na sprawdzoną firmę. Dobre i niezawodne odkurzacze do 300 zł oferują takie firmy jak: Amica, Beko, Sencor, Hoover, Vesta, Zelmer, RAVEN, Eldom, Götze & Jensen, Hyundai, Clatronic, Teesa, Zeegma.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W tym tekście znajdują się linki afiliacyjne, które prowadzą do zewnętrznych stron. Za zakup z naszych linków lub kliknięcie w nasze linki i przejście do sklepów otrzymujemy wynagrodzenie prowizyjne, które pozwala nam rozwijać nasz serwis.

 

5/5 - (77 votes)
Opinie o rankingach