Zaznacz stronę

Lodówka turystyczna to sprzęt, który sprawdzi się zarówno na krótki weekendowy wyjazd za miasto jak i na kilkudniową wycieczkę w odległe miejsce. Do lodówki turystycznej spakujemy dania przygotowane w domu lub produkty spożywcze i napoje bez obaw o utratę ich świeżości, niezależnie od tego jakie warunki pogodowe będą panować za oknem. To istotne zwłaszcza gdy wybieramy się w miejsce gdzie nie ma w pobliżu sklepu spożywczego lub gdy nie chcemy na wakacyjnym wyjeździe martwić się o to z czego przygotujemy śniadanie czy kolację. Lodówki turystyczne dostępne w sklepach są bardzo zróżnicowane zarówno pod względem zasilania jak i wielkości. Znajdziemy modele wymagające podłączenia do gniazdka elektrycznego, lodówki podłączane do gniazdka zapalniczki w samochodzie oraz lodówki turystyczne na wkłady chłodzące, nie wymagające dostępu do prądu. Aspektem na który warto zwrócić uwagę jest pojemność lodówki, to od niej bowiem zależy ile produktów zmieścimy do środka, nie bez znaczenia jest również wnętrze, które oprócz głębokiej komory może zawierać koszyki lub dedykowane miejsca na puszki z napojami. Nowoczesne lodówki turystyczne mają także szereg udogodnień jak dodatkową ochronę UV, powłokę antybakteryjną czy też blokadę pokrywy zapewniającą bezpieczny transport. Sprawdź najlepszy ranking lodówek turystycznych w internecie!

Lodówka turystyczna ranking produktów

Miejsce 1

Lodówka turystyczna Yeticool Lx30 Blue

Lodówka turystyczna Yeticool Lx30 Blue

Najlepsza lodówka turystyczna na rynku to lodówka przenośna z kompresorem Yeticool LX30BLUE o pojemności 28 litrów. Wybierasz się w podróż kamperem lub przyczepą campingową? Lodówka przenośna z kompresorem LX30BLUE będzie doskonałym wyborem! Przenośna lodówka turystyczna Yeticool sprawdzi się także, jeśli chcesz zorganizować piknik poza miastem dla swojej rodziny. Przyda się również, jeśli jesteś zapalonym wędkarzem i każdą wolną chwilę spędzasz na rybach lub podczas wyprawy musisz mieć przy sobie ważne medykamenty, np. insulinę. Nasz sklep z lodówkami kompresorowymi posiada w swojej ofercie akumulatory do lodówek przenośnych oraz niezbędne akcesoria do lodówek kompresorowych, które ułatwią Ci użytkowanie lodówki. Dzięki temu zwiększysz swój komfort zastosowania tych praktycznych urządzeń w podróży czy na biwaku. Oferujemy także przenośne lodówki kompresorowe w szerokim asortymencie i różnej wielkości – tak, byś bez trudu mógł wybrać produkt odpowiadający Twoim oczekiwaniom. Lodówka turystyczna służy do schładzania artykułów spożywczych. Czym wyróżnia się przenośna lodówka z kompresorem LX30BLUE? Dzięki wysokiej klasy izolacji oraz wydajnemu kompresorowi proces chłodzenia przebiega wyjątkowo szybko; lodówka turystyczna LX30BLUE może być zasilania prądem stałym (12/24V) lub zmiennym (100-240V); urządzenie posiada wielopoziomowe zabezpieczenie akumulatora pojazdu przed rozładowaniem oraz zabezpieczenie przeciwprzepięciowe chroniące je przed nagłymi skokami napięcia w sieci elektrycznej; panel sterowania z czytelnym ekranem ciekłokrystalicznym w kompresorowej lodówce przenośnej LX30BLUE umożliwia intuicyjne sterowanie urządzeniem. Istnieje również możliwość podłączenia zewnętrznej baterii zasilającej (sprzedawana jest oddzielnie), pozwalającej na utrzymanie temperatury wewnątrz urządzenia do 22 godzin (5°C/41°F przy temperaturze otoczenia 25°C/77°F).

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 2

Lodówka turystyczna Metabo KB 18 BL

Lodówka turystyczna Metabo KB 18 BL

Lodówka turystyczna Metabo KB 18 BL to wysokiej jakości sprzęt, który znalazł się na drugim miejscu w naszym rankingu lodówek turystycznych. Genialna chłodziarka akumulatorowa do aktywnego chłodzenia i ogrzewania niezależnie od sieci – zawsze i wszędzie. Trzy warianty do wyboru: praca z akumulatorami 18 V marki Metabo lub partnerów systemu CAS, z kablem sieciowym lub kablem samochodowym 12 V. Mocny silnik bezszczotkowy z opcjonalnym trybem Eco zapewniającym jeszcze dłuższy czas działania na zasilaniu akumulatorowym. Optymalne wymiary wewnętrzne, mieści nawet duże butelki PET o pojemności 1,5 l. Wsuwana siatka działowa pomaga utrzymać porządek w chłodziarce. Niezawodne blokowanie pokrywy poprzez odchylenie uchwytu do przodu. Praktyczny otwieracz do butelek w lewym narożniku chłodziarki. Zintegrowany schowek na dwa dostarczone kable przyłączeniowe. Możliwość piętrowania z każdym nowym MetaBOX. Wiele marek, jeden system akumulatorowy: ten produkt można łączyć z wszystkimi akumulatorami 18 V i ładowarkami marek CAS. Jeśli lubisz często wyjeżdżać i biwakować to postaw na tą niezawodną lodówkę turystyczną.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 3

Lodówka turystyczna Yeticool LX50BLUE

Lodówka turystyczna Yeticool LX50BLUE

Trzecie miejsce w naszym zestawieniu zajmuje lodówka przenośna z kompresorem Yeticool LX50BLUE. Chcesz zorganizować piknik poza miastem dla swojej rodziny? Lodówka przenośna z kompresorem LX50BLUE sprawdzi się doskonale! A może jesteś zapalonym wędkarzem i każdą wolną chwilę spędzasz na rybach? Lub podczas wyprawy musisz mieć przy sobie ważne medykamenty, np. insulinę? Lodówka kompresorowa Yeticool stanie się nieodłącznym towarzyszem Twoich wypraw! Nasz sklep z lodówkami kompresorowymi oferuje szeroki wybór lodówek i akcesoriów do lodówek kompresorowych różnej wielkości i o szerokim zastosowaniu. Dzięki wysokiej klasy izolacji oraz wydajnemu kompresorowi proces chłodzenia przebiega wyjątkowo szybko; urządzenie posiada wielopoziomowe zabezpieczenie akumulatora pojazdu przed rozładowaniem oraz zabezpieczenie przeciwprzepięciowe chroniące je przed nagłymi skokami napięcia w sieci elektrycznej; lodówka kompresorowa Yeticool LX50BLUE może być zasilania prądem stałym (12/24V) lub zmiennym (100-240V); lodówka Yeticool LX50BLUE ma możliwość podłączenia zewnętrznej baterii zasilającej, pozwalającej na utrzymanie temperatury wewnątrz urządzenia do 10 godzin (5°C/41°F przy temperaturze otoczenia 25°C/77°F). Bateria sprzedawana jest oddzielnie. panel sterowania z czytelnym ekranem ciekłokrystalicznym umożliwia intuicyjne sterowanie urządzeniem; Lodówki kompresorowe cechują się bardzo dobrą wydajnością chłodzenia i na efektywność ich pracy nie wpływa temperatura zewnętrzna – będą chłodziły nawet podczas dużych upałów. Turystyczne lodówki z kompresorem pobierają dodatkowo małą ilość prądu i zazwyczaj mają funkcję pozwalającą na monitorowanie stanu akumulatora.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 4

Lodówka turystyczna MAKITA 198253-4

Lodówka turystyczna MAKITA 198253-4

Lodówka turystyczna MAKITA 198253-4 to niedroga lodówka turystyczna, która jest pozytywnie oceniania na różnych forach internetowych, grupach na Facebooku i sklepach internetowych. Idealna podczas długich podróży samochodem, na plac budowy, kamping, do użytku sportowego i rekreacyjnego. Spinaj, łącz i przechowuj z dowolną walizką MAKPAC (System walizek typu MAKPAC marki Makita to innowacyjna konstrukcja walizek do układania w stosy zapewniająca sprawną organizację, transport i ochronę narzędzi i akcesoriów. Walizki MAKPAC w połączeniu z wkładami systemowymi to jeden z najlepszych na rynku systemów magazynowania i transportu narzędzi. Pozwalają przechowywać większość małej i średniej wielkośći urządzeń i akcesoriów w zorganizowany i bezpieczny sposób. Walizki Makita MAKPAC należą do profesjonalnego systemu marki Makita, dają się z łatwością łączyć za pomoc specjalnie do tego stworzonych zaczepów, w prosty sposób można połączyć kilka walizek do wygodnego transportu i magazynowania elektronarzędzi. Dzięki wyposażeniu w duży uchwyt wygodnie się je przenosi. System składa się z kilku walizek systemowych o różnych wysokościach do których można dopasować wkład systemowy do odpowiedniego narzędzia marki MAKITA.).Innowacyjna konstrukcja układana w stosy dla efektywnej organizacji, transportu i ochorny narzędzi. Zatrzaski blokujące zabezpieczają pokrywę i spinają wiele skrzyń ze sobą. Odpowiadające kanały wzdłuż pokrywy i podstawy walizki dla stabilnego i nie przemieszczającego się spiętrzania. Nisko-profilowy, zaokrąglony uchwyt dla wygody użytkownika. Wpuszczone uchwyty boczne dla wygodnego podnoszenia. Wzmocniona pokrywa zapewnia dodatkowe wzmocnienie i wytrzymałość. Wymiary zewnętrzne (D x S x W): 395 mm x 295 mm x 315 mm. Pojemność: 18 l. Możliwości przechowywania: Puszki 350 ml: 30 szt lub Butelki 500 ml: 20 szt lub Butelki 2000 ml: 4 szt.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 5

Lodówka turystyczna Sencor SCM 3224BL

Lodówka turystyczna Sencor SCM 3224BL

W naszym zestawieniu najlepszych lodówek turystycznych nie mogło zabraknąć wysokiej jakości lodówki Sencor SCM 3224BL. Lodówka turystyczna Sencor SCM 3224BL posiada nowoczesny wygląd, dużą objętość 24 l. Cena tej lodówki jest bardzo atrakcyjna. Funkcja chłodzenia i grzania. 3 praktyczne kieszenie po przedniej stronie i po bokach do przechowywania akcesoriów podróżnych. Do użycia w samochodzie i w domu (podwójne zasilanie 12/230 V). Zielony i czerwony wskaźnik LED informujący o chłodzeniu lub grzaniu. Duży uchwyt do łatwego przenoszenia. Podłączenie do gniazdka 12V (zapalniczka samochodowa) / do gniazdka sieciowego 230 V. Tryb ECO podczas zasilania z gniazdka elektrycznego 230 V (chłodzenie automatycznie wyłączy się po osiągnięciu 12 °C). Lodówka z zamkniętym wiekiem mieści sześć butelek PET o pojemności 1,5 l lub pięć butelek PET o pojemności 2 l. Chłodzi do 16-18 °C poniżej temperatury otoczenia. Podwójny system bezpiecznego zamykania – wieko można podnieść wyłącznie jeżeli uchwyt jest opuszczony – plastikowy blok w górnej części wieka, uniemożliwia aby otwarte wieko spadło w dół i skaleczyło ręce. System wentylacji z silnikiem bezszczotokowym o długiej żywotności. Wysokiej jakości izolacja. Moc: 60 W. Długość przewodu 12V: 2 m. Długość przewodu 230V: 1,8 m. Waga: 8 kg. Jeśli szukasz budżetowej lodówki wysokiej jakości to zainteresuj się tym modelem bo warto.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 6

Lodówka turystyczna Abarqs IBC-35l+

Lodówka turystyczna Abarqs IBC-35l+

Lodówka turystyczna Abarqs IBC-35l+ jest lodówką wysokiej jakości przeznaczoną do przechowywania żywności i napojów w domu na campingu oraz na wszelakich wycieczkach. Lodówka posiada dwa porty USB np. do naładowania telefonu i innych urządzeń zasilanych 5V. Wszystkie profile zamknięte izolowane są bardzo gęstą pianka pouliteranową dzięki czemu urządzenie spełnia swoje zadanie zarówno przy chłodzeniu jak i podgrzewaniu. Mechanizm Lodówki oparty na Ogniwach Peltiera (płytki termoprzewodzące) Wydajność Ogniw Peltiera wewnątrz: min. 0°C (chłodzenie), +65°C (grzanie). System Chłodzenia (Grzania) polega na nadmuchu powietrza do wnętrza lodówki z dodatkową cyrkulacją (zwiększa to efektywność działania). Lodówkę turystyczną IBC-35l+ możesz wykorzystać w takich miejscach jak: na campingu, na plaży, podczas podróży samochodowych, w ogrodzenie, w pracy, w camperze, w szpitalu, w hotelu, w dowozie posiłków i wielu innych miejscach. Wymiary zewnętrzne (wys / dł / szer) 35,5 / 46 / 31 cm. Moc lodówki turystycznej: DC: 48W ; AC: 58W.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 7

Lodówka turystyczna GÖTZE & JENSEN TC800K

Lodówka turystyczna GÖTZE & JENSEN TC800K

Lodówka turystyczna GÖTZE&JENSEN TC800G to przede wszystkim wysoka funkcjonalność. Poręczny uchwyt ułatwia transport lodówki, a pojemność 28 L pozwala na swobodne przechowywanie napojów i przekąsek, nawet podczas długiej podróży. Zdarzyło Ci się, że inna lodówka niespodziewanie się otworzyła? Z lodówką turystyczną GÖTZE&JENSEN TC800G to już nie problem! Urządzenie zostało wyposażone w rączkę z blokadą pokrywy, która zapobiega przypadkowemu otwarciu – wystarczy, że umieścisz uchwyt w tylnej pozycji. Dzięki temu masz całkowitą pewność, że podczas podróży cała zawartość lodówki jest bezpieczna. Lodówka GÖTZE&JENSEN TC800G pozwala schłodzić produkty do 15°C poniżej temperatury otoczenia, co sprawia, że możesz cieszyć się przyjemnie chłodnym napojem nawet podczas największych upałów. A jeśli pogoda nagle się zmieni, możesz skorzystać z dodatkowej funkcji, jaką jest podgrzewanie. Za pomocą intuicyjnego przełącznika możesz zmienić tryb urządzenia na grzanie i podgrzać produkty nawet do 60°C! O wybranym trybie pracy informują wskaźniki LED. By rozszerzyć zastosowanie lodówki GÖTZE&JENSEN TC800G, została ona wyposażona w technologię podwójnego zasilania. W zależności od potrzeby i warunków możesz podłączyć ją do gniazda zapalniczki samochodowej 12 V lub do standardowego zasilania sieciowego 220 – 240 V. Dzięki temu będzie przydatna nie tylko w samochodzie, ale też w domku czy pokoju wakacyjnym. Lodówka GÖTZE&JENSEN TC800G ma w zestawie separator produktów, który możesz zamontować w prowadnicach. Dzięki niemu możesz np. oddzielić butelki z napojami od owoców, chroniąc je w ten sposób przed ewentualnym zgnieceniem.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 8

Lodówka turystyczna CAMRY CR 8065

Lodówka turystyczna CAMRY CR 8065

Lodówka turystyczna CAMRY CR 8065 to bardzo tania lodówka, która jest bardzo dobrze oceniane przez naszych ekspertów i internautów. Lodówka turystyczna CAMRY CR 8065 została stworzona dla podróżników, którzy nawet na biwaku cenią sobie chłodzące napoje. Duża komora chłodząca mieści aż 21 l. Zamykana na wygodne zatrzaski. Dzięki specjalnej izolacji termicznej obudowy może utrzymywać temperaturę w komorze chłodzenia. System chłodzenia wykorzystwany w tej lodówce turystycznej: ogniwo Peltiera. Ta lodówka turystyczna posiada przełącznik GRZANIE – CHŁODZENIE. 3 poziomy mocy prądu zmiennego AC. Specjalna izolacja z PU. Stała temperatura w komorze chłodzenia 12-14°C niższa/wyższa od otoczenia. Temperatura grzania 60~65℃. Wygodna, otwierana pokrywa na zawiasach. W zestawie przewody do podłączenia lodówki do gniazda zapalniczki DC 12V w samochodzie i gniazda AC 230V. Aby uzyskać optymalne działanie chłodzące, w lodówce należy umieszczać uprzednio schłodzoną żywność. Czas ochłodzenie produktów uprzednio nieschłodzonych to 2-3 godziny. Funkcja grzania umożliwia dłuższe podtrzymanie temperatury wcześniej podgrzanych produktów (lodówka nie służy do podgrzewania zimnych produktów). Odpowiednie użytkowanie urządzenia umożliwia zachowanie właściwej temperatury produktów przez kilka godzin.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 9

Lodówka turystyczna Götze & Jensen Tc700

Lodówka turystyczna Götze & Jensen Tc700

Lodówka turystyczna GÖTZE & JENSEN TC700K o solidnej pojemności 24 l, która nie tylko schłodzi produkty do 15 stopni poniżej temperatury otoczenia, ale także – jeśli zechcesz – utrzyma temperaturę lub nawet podgrzeje ciepłe posiłki do 65˚C. Gdy w podróży szykują się bardziej burzliwe przygody – przed przypadkowym otwarciem zabezpieczy ją blokada w rączce – wystarczy, że umieścisz uchwyt w tylnej pozycji. Dzięki temu masz całkowitą pewność, że podczas podróży cała zawartość lodówki jest bezpieczna. By rozszerzyć zastosowanie lodówki GÖTZE&JENSEN TC700K, została ona wyposażona w technologię podwójnego zasilania. W domu lub na kempingu podłączysz ją długim kablem do gniazdka sieciowego, a w podróży – do samochodowego gniazda zapalniczki. Lodówka GÖTZE&JENSEN TC700K pozwala schłodzić produkty do 15°C poniżej temperatury otoczenia, co sprawia, że możesz cieszyć się przyjemnie chłodnym napojem nawet podczas największych upałów. A jeśli pogoda nagle się zmieni, możesz skorzystać z dodatkowej funkcji podgrzewania i podgrzać produkty nawet do 65°C! O wybranym trybie pracy informują wskaźniki LED. W opakowaniu oprócz lodówki turystycznej GÖTZE&JENSEN TC700K znajdziesz przewód zasilania z sieci 220-240 V, kabel zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej 12 V oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Ocena naszego eksperta: 9 / 10

Miejsce 10

Lodówka turystyczna Germin Berlinger Max-27L

Lodówka turystyczna Germin Berlinger Max-27L

Lodówka turystyczna Germin Berlinger Max-27L wyróżnia się wysoką jakością użytych materiałów, a co za tym idzie, dobrą izolacją termiczną oraz energooszczędnością. Lodówka turystyczna Germin Berlinger Max-27L samochodowa o pojemności 27 litrów świetnie sprawdzi się zarówno w dłuższej podróży, jak i w krótkim wypadzie na łono natury. Model oferuje funkcję chłodzenia do 20°C poniżej temperatury otoczenia oraz funkcję ogrzewania do temperatury 65°C. Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze każdy znajdzie na nią miejsce w swoim samochodzie. Urządzenie ma możliwość zasilania samochodowego napięciem 12 V oraz napięciem 230 V dzięki wbudowanemu zasilaczowi. Posiada wygodny uchwyt do przenoszenia oraz przewody zasilające. Doskonały wybór dla turystów i nie tylko. Lodówka posiada panel sterujący z wyświetlaczem LCD na którym ustawiamy temperaturę chłodzenia lub grzania, a termostat lodówki utrzymuje zadaną temperaturę. Wyświetlacz pokazuje aktualną temperaturę wewnątrz lodówki i temperaturę ustawioną. Nadaje się do chłodzenia żywności, napojów, owoców, kosmetyków, produktów ochrony zdrowia.

Ocena naszego eksperta: 9 / 10

Zakup lodówki turystycznej do świetny pomysł na schłodzenie żywności, różnego rodzaju napojów. Dla Ciebie przeanalizowaliśmy skrupulatnie i przetestowaliśmy te urządzenia, aby wybrać 10 najlepszych i ułatwić Ci wybór dobrej i niezawodnej lodówki turystycznej.

Ekspert od lodówek turystycznych

Jak powstał ranking lodówek turystycznych?

Ranking lodówek turystycznych, który jest widoczny na tej stronie powstał po przetestowaniu i przeanalizowaniu ponad 80 modeli lodówek turystycznych. Do budowy tego rankingu przetestowaliśmy i przeanalizowaliśmy lodówki turystyczne takich firm jak: RAVEN, N’oveen, Polarbox, Ravanson, Sencor, Teesa, Yeticool, GÖTZE & JENSEN, MILLA HOME, Makita, CAMPINGAZ i wielu innych. Następnym krokiem jaki wykonaliśmy budując ten ranking lodówek turystycznych było przeanalizowanie opinii w internecie o tych urządzeniach. Opinie o lodówkach turystycznych sprawdzaliśmy w takich miejscach jak: na forach internetowych, w sklepach internetowych, na blogach z recenzjami sprzętów AGD i wielu innych miejscach. Ostatnią czynnością jaką wykonaliśmy było poszeregowanie produktów i opisanie naszego rankingu prostym i zrozumiałym językiem. Nasz rzetelny ranking lodówek turystycznych jest stale aktualizowany, dzięki czemu nie staje się przestarzały. Mamy nadzieje, że dzięki naszemu rankingowi zaoszczędzisz sporo cennego czasu i kupisz dobrą oraz niezawodną lodówkę turystyczną na wakacyjne podróże.

Jaka lodówka turystyczna? Jaką lodówkę turystyczną wybrać?

Wybór i zakup dobrej jakości lodówki turystycznej nie należy do najłatwiejszych zadań. W sklepach internetowych możemy spotkać lodówki turystyczne wysokiej jakości jak i te gorsze. Jeśli następujące pytania nie są Ci obce: Jaką lodówkę turystyczną kupić? Na jakie parametry zwrócić uwagę przy zakupie lodówki turystycznej? Czym kierować się przy zakupie lodówki turystycznej? To bardzo dobrze trafiłeś bo z myślą o takich ludziach jak Ty przygotowaliśmy poradnik zakupowy, który pomoże Ci w wyborze dobrego i niezawodnego sprzętu.
 
Rodzaj lodówki turystycznej – Przed zakupem lodówki turystycznej dobrze jest wiedzieć jakiego rodzaju lodówki turystyczne można spotkać na rynku. Wyróżniamy następujące rodzaje lodówek turystycznych: lodówki turystyczne na wkłady chłodzące (chłodzą, ale nie tak wydajnie jak inne rodzaje. Dobre do schłodzenia napojów podczas krótkiego wypadku i przewiezienia mięsa lub innych produktów z punktu A do punktu B), lodówki turystyczne absorpcyjne (zasilane gazowo), lodówki turystyczne sprężarkowe/kompresorowe (bardzo wydajny typ lodówki turystycznej, który zużywa mało energii elektrycznej). Wybierając typ lodówki musisz się zastanowić do czego będzie ona wykorzystywana.
 
Pojemność lodówki turystycznej (l) – Kupując lodówkę turystyczną musimy zwrócić uwagę na to jaką pojemność posiada lodówka, która nam się podoba. Od pojemności lodówki, która jest wyrażona w litrach jest uzależnione ile zmieści się w niej produktów. Na rynku można spotkać najczęściej lodówki turystyczne o pojemności od 4 do nawet 70 litrów.
 
Zasilanie lodówki turystycznej – Wybierając lodówkę turystyczną warto zwrócić uwagę na to jak zasilane jest urządzenie. Najpopularniejsze lodówki turystyczne są zasilane sieciowo lub z gniazdka zapalniczki w samochodzie oraz bez zasilania te modele, które chłodzą w oparciu o wkłady chłodnicze.

Najczęściej zadawane pytania:

Co to jest lodówka turystyczna?

Lodówka turystyczna to rodzaj małej lodówki przenośnej, którą można zabrać ze sobą w podróż samochodem i nie tylko. Lodówka turystyczna to urządzenie, które umożliwi utrzymać świeżość produktów lub schłodzić ulubione napoje podczas podróży.

Jak działa lodówka turystyczna?

Działanie lodówki turystycznej jest bardzo proste i uzależnione jest od rodzaju lodówki. Lodówki turystyczne z wkładami chłodzącymi działają tak, że wkłady chłodzące z lodem chłodzą żywność lub napoje podczas podróży przez pewien okres. Lodówki turystyczne samochodowe, które są podłączone do samochodu chłodzą żywność lub napoje, gdy lodówka jest podłączona.

Kiedy sprawdzi się lodówka turystyczna?

Lodówka turystyczna to urządzenie, które sprawdzi się doskonale podczas wyjazdów wakacyjnych, podczas wyjazdu w góry, wyjazdów na biwak i wielu innych sytuacjach.

Czy lodówkę turystyczną można używać w domu?

Jeśli dysponujemy modelem lodówki turystycznej, która może być podłączona do gniazdka (230V) to nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać tego typu urządzenie w domu np. podczas przeprowadzki, remontu lub innych sytuacji tego wymagających.

Czy warto kupić lodówkę turystyczną?

Jeśli dużo podróżujesz po kraju lub lubisz wakacyjne wyjazdy, wypady na działkę, wyjazdy samochodem to warto kupić tego typu urządzenie, aby móc utrzymywać świeżość produktów lub mieć schłodzone napoje pod ręką podczas upałów.

Jaka lodówka turystyczna do samochodu?

Do samochodu najlepiej sprawdzą się modele lodówek turystycznych, które są zasilane poprzez wkłady chłodzące lub poprzez gniazdko zapalniczki samochodowej.

Jak używać wkładów chłodzących?

Wkłady chłodzące do lodówki turystycznej wkłada się do zamrażarki a następnie wkłada się je do lodówki turystycznej.

Ile kosztuje lodówka turystyczna?

Ceny lodówek turystycznych są bardzo zróżnicowane i zależą od modelu oraz zaawansowania urządzenia. Najtańszą lodówkę turystyczną można kupić już za 100-150 zł. Za wysokiej klasy lodówkę turystyczną trzeba zapłacić nawet 4000 zł.

Gdzie kupić lodówkę turystyczną?

Lodówkę turystyczną możemy kupić w sklepach z AGD/RTV np. Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert. Dobrym pomysłem na kupno lodówki turystycznej jest sprawdzenie ofert na Allegro oraz w porównywarkach cenowych.

Jaką lodówkę turystyczną kupić forum?

Przeglądając fora internetowe w poszukiwaniu najlepiej ocenianych lodówek turystycznych, można zauważyć, że największą popularnością cieszą się lodówki takich firm jak: Teesa, RAVANSON, YETICOOL.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W tym tekście znajdują się linki afiliacyjne, które prowadzą do zewnętrznych stron. Za zakup z naszych linków lub kliknięcie w nasze linki i przejście do sklepów otrzymujemy wynagrodzenie prowizyjne, które pozwala nam rozwijać nasz serwis.

 

5/5 - (28 votes)
Opinie o rankingach