Zaznacz stronę

Aktualizacja: 10 kwietnia.2024 r.

Ekspres ciśnieniowy z młynkiem to rozwiązanie dzięki, któremu o każdej porze dnia możemy cieszyć się smakiem i aromatem małej czarnej bądź latte bez tracenia czasu i energii na mielenie kawy w ręcznym młynku. Należy bowiem pamiętać, że nie każdy ekspres do kawy ma wbudowany młynek, w przypadku takich ekspresów konieczny jest osobny zakup. Niestety ręczny młynek to mało praktyczne rozwiązanie, zajmuje dużo miejsca i przede wszystkim wydłuża czas przygotowywania napoju. W zależności od konkretnego modelu wbudowany młynek może być udarowy lub żarnowy, przed zakupem zwróćmy uwagę na ten aspekt. Młynek udarowy tnie ziarna kawy, im dłuższe mielenie tym drobniejsze ziarna ale trzeba pamiętać, że wiąże się to z nagrzewaniem się tego elementu i wpływa na smak kawy. Lepszym rozwiązaniem jest więc młynek żarnowy, który rozdrabnia ziarna kawy poprzez ich zgniatanie. Rodzaj wbudowanego młynka to nie jedyny aspekt jaki należy wziąć pod uwagę przed zakupem ekspresu ciśnieniowego z młynkiem. Istotne parametry to również regulacja poziomu mielenia ziaren, głośność pracy urządzenia, szybkość mielenia kawy oraz rodzaj kaw jakie można przygotować w danym ekspresie. Warto zwrócić uwagę również na jakość wykonania ekspresu i odporność na ewentualne uszkodzenia. Sprawdź nasz ranking ekspresów ciśnieniowych z młynkiem i wybierz najlepszy dla siebie.

Dobry ekspres do kawy z młynkiem – ranking

Miejsce 1

Ekspres do kawy z młynkiem Miele CM 7750

Ekspres do kawy z młynkiem Miele CM 7750

Ekspres do kawy z młynkiem Miele CM 7750 o mocy 1500 W i ciśnieniu 15 barów to najlepszy sprzęt w naszym rankingu ekspresów do kawy ciśnieniowych z młynkiem według naszych ekspertów. Ten ekspres do kawy ciśnieniowy z młynkiem zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. CupSensor rozpoznaje wysokość filiżanki i zatrzymuje dyszę kawy w odpowiedniej pozycji. Czas włączenia i wyłączenia może zostać zaprogramowany zgodnie z potrzebą. Przepiękna ekspozycja każdej filiżanki: Łagodne światło LED tworzy przyjemny nastrój. Mielona ilość i ilość wody mogą zostać dopasowane jeszcze podczas przyrządzania. Ekspres do kawy z młynkiem Miele CM 7750 posiada dodatkowe programy do przyrządzenia jedengo lub dwóch Cappuccino lub Latte Macchiato. Ekspres CM7 jest prosty i intuicyjny w obsłudze dzięki sterowaniu C Touch. Bez odkamieniania: modele serii CM75/77 odkamieniają się automatycznie dzięki opatentowanej funkcji AutoDescale. Po przygotowaniu kawy mlecznej następuje automatyczne czyszczenie przewodów mlecznych. Poszczególne komponenty możesz wygodnie czyścić w zmywarce do naczyń. Możliwość wyboru ilości napojów w ml 25-250. Wygodne podawanie: w przypadku wizyty gości lub spotkania urządzenie może podać do 8 filiżanek. Szczególnie ciche mielenie kawy – zawsze z doskonałym efektem. W ekspresie do kawy z młynkiem Miele CM 7750 przygotujesz takie napoje jak: Ristretto, Caffè Americano, Gorące mleko, Herbata biała, Espresso, Herbata zielona, Herbata czarna, Latte Macchiato, Espresso Macchiato, Cappuccino Italiano, Café au lait i wiele innych. Innowacyjny młynek mieli ziarna na świeżo dla każdej filiżanki. Dzięki 3 pojemnikom na kawę specjał zawsze będzie przyrządzany z odpowiednich ziaren. Do dziesięciu indywidualnych profili użytkownika dla indywidualnego smaku kawy.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 2

Ekspres do kawy z młynkiem Jura Z10 Aluminium White

Ekspres do kawy z młynkiem Jura Z10 Aluminium White

Drugie najlepsze urządzenie w naszym rankingu to ekspres do kawy z młynkiem Jura Z10 Aluminium White o mocy 1450 W i cieśnieniu 15 barów. Dzieło szwajcarskiej sztuki inżynierskiej – nowy ekspres Z10 – podwaja liczbę oferowanych specjałów kawowych. Za naciśnięciem jednego przycisku przyrządzi całą gamę gorących produktów od intensywnego espresso do modnego flat white. Ponadto, dzięki możliwości przygotowania specjałów typu Cold Brew otwiera cały równoległy świat dla smakoszy kawy. Jest to możliwe dzięki Inteligentnemu młynkowi P.R.G. (Product Recognising Grinder), który elektronicznie dostosowuje stopień zmielenia kawy do wybranego specjału kawowego. Dodatkowo, firma JURA opracowała nowatorski proces przyrządzania kawy na zimno, typu Cold Brew w ekspresach automatycznych –innowację w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu. Ten rewelacyjny, w pełni automatyczny ekspres do kawy klasy Premium jest sterowany za pomocą dwukrotnie szybszego, 4,3” ekranu dotykowego oraz Blue Crystal Rotary Switch. Menu do wyboru specjałów sprawiają, że obsługa jest wyjątkowo prosta i intuicyjna. Ogromny skok technologiczny znajduje odzwierciedlenie w posągowym designie. Wklęsło-wypukły front jest widocznym dowodem na zamiłowanie do detali i wyjątkową precyzję wykonania. Wysoka jakość Z10 świadczy o doskonałym guście jego użytkowników. Zainwestuj w wysokiej jakości ekspres do kawy z młynkiem i ciesz się pyszną kawą każdego dnia.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 3

Ekspres do kawy z młynkiem Siemens EQ900 TQ907R05

Ekspres do kawy z młynkiem Siemens EQ900 TQ907R05

Ekspres do kawy z młynkiem Siemens EQ900 TQ907R05 to pozycja numer 3 w naszym zestawieniu. Ten ekspres do kawy ciśnieniowy z młynkiem posiada aż 19 barów i moc na poziomie 1500 W. Pełna kontrola nad przygotowywaną kawą dzięki baristaMode. BaristaMode oferuje indywidualną i precyzyjną kontrolę nad odpowiednimi parametrami parzenia: ilością wody i kawy, stopniem zmielenia, czasem parzenia, temperaturą i ilością mleka, które można ustawić za pomocą intuicyjnego wyświetlacza dotykowego iSelect. Dzięki temu możesz mieć pełną kontrolę nad smakiem swojej kawy. Intuicyjna obsługa na doskonałym poziomie. Jeszcze nigdy dostosowanie kawy do własnego smaku i preferencji nie było tak proste. Wyświetlacz iSelect i jego funkcje touch & slide sprawiają, że dostosowanie kawy do preferowanych niuansów smakowych jest niezwykle proste. Dzięki technologii superSilent przy każdym włączeniu ekspresu możesz odprężyć się w ciszy i spokoju, podczas gdy urządzenie zaparzy twoją kawę. Zaawansowana konstrukcja urządzenia, obejmuje zoptymalizowaną izolację akustyczną i specjalne uszczelki, które maksymalnie redukują dźwięki wydobywające się z ekspresu podczas pracy. System dualBean ułatwia przygotowanie dwóch oddzielnych kompozycji kawowych z różnych ziaren. Zawsze możesz wybierać. Dwa oddzielne pojemniki na kawę ziarnistą, każdy z własnym elektronicznym młynkiem, zapewniają zawsze czysty smak. System beanIdent dostosowuje wszystkie ustawienia idealnie do wybranego ziarna kawy, zapewniając najlepszą możliwą wydajność aromatu. Dzięki temu możesz wydobyć to, co najlepsze z wybranych przez siebie ziaren kawy. Dzięki profilom możesz zapisywać swoje ulubione napoje tak, jak lubisz, podając swoją nazwę i indywidualne ustawienia. Ekspres EQ900 zapisuje do dziesięciu różnych napojów – indywidualnie dostosowanych – dla maksymalnie dziesięciu różnych profili ( zależnie od modelu). W ten sposób można łatwo przygotować ulubiony napój za naciśnięciem jednego przycisku.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 4

Ekspres do kawy z młynkiem WMF Perfection 890L

Ekspres do kawy z młynkiem WMF Perfection 890L

Ekspres do kawy z młynkiem WMF Perfection 890L to wysokiej jakości ekspres z młynkiem, który musiał się znaleźć wysoko w naszym rankingu. Wysoka moc 1550 W i ciśnienie 15 barów zapewnią Ci smaczną kawę w dowolnej chwili. Dzięki 18 wstępnie ustawionym wariantom napojów, WMF 890L zapewnia inspirację i pomaga wybrać odpowiedni gorący napój. Napoje dostępne w tym ekspresie do kawy to: Ristretto, Espresso, Lungo, Duza czarna kawa / Café crème, Doppio / Podwójne espresso, Americano, Poranna kawa, Cappuccino, Latte macchiato, Caffè latte, Flat white, Kawa z mlekiem / Café au lait, Espresso macchiato, Gorace mleko, Spienione mleko, Goraca woda na czarna herbate, Goraca woda na biała herbate, Goraca woda na zielona herbate. Jak widać możliwości ekspresu do kawy z młynkiem WMF Perfection 890L są imponujące. Duży, niezwykle responsywny, czytelny ekran pozwoli już teraz za pomocą jednego przycisku przygotować Twoją ulubioną kawę. Dzięki ustawieniu ekranu „pod kątem” niższe i wyższe osoby będą miały taki sam komfort użytkowania. Dzięki wielu różnym opcjom ustawień, takim jak ilość ziaren, stopień zmielenia czy ilość wody, możesz dostosować napoje do swoich preferencji. Zapisuj spersonalizowane napoje w aż 16 profilach użytkownika.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 5

Ekspres do kawy z młynkiem Jura J8 Piano Black

Ekspres do kawy z młynkiem Jura J8 Piano Black

Dobry i niezawodny ekspres do kawy z młynkiem Jura J8 Piano Black to wysokiej jakości urządzenie, którym warto się zainteresować. 15 barów i 1450 W. Funkcja Sweet Foam aromatyzuje piankę mleczną dowolnym syropem o pożądanym smaku, poziomie słodyczy i intensywności. Nawet Sweet Latte można przygotować za naciśnięciem jednego przycisku. Zarówno młynek P.A.G.2+ z aktywnym systemem kontroli stopnia mielenia, jak i jednostka zaparzająca 8. generacji z procesem parzenia 3D zapewniają optymalne rezultaty i maksimum smaku za każdym razem. Aby obsługa była jeszcze wygodniejsza, Coffee Eye rozpoznaje położenie filiżanki i automatycznie dopasowuje do niego specjały dostępne do wyboru na wyświetlaczu. Prościej już nie można. Nawet jeśli chodzi o konserwację: dzięki czyszczeniu systemu mlecznego za pomocą funkcji One-Touch przebiega ono błyskawicznie za naciśnięciem jednego przycisku. Wartości wewnętrzne znajdują odzwierciedlenie w formie zewnętrznej. Doskonałe wzornictwo nadaje ekspresowi J8 charakterystyczne oblicze. Młynek P.A.G.2+ jest klasą samą w sobie. Dowodem na to jest już sam sound design, który jest oparty na Formule 1. Tak zwana kontrola aromatu to aktywny system kontroli stopnia mielenia, który zawsze zapewnia najlepsze rezultaty. W zależności od wybranego produktu automatyczny ekspres do kawy zaleca ustawienie stopnia mielenia na „łagodny” lub „intensywny”. To pozwala kontrolować aromat w filiżance. Stopnie mielenia można ustawić w każdej chwili, ale przed i po przyrządzeniu P.A.G.2+ pozostaje w stanie spoczynku, co chroni go przez cały okres użytkowania. Dzięki temu ten automatyczny ekspres do kawy może dłużej zachwycać perfekcyjnym smakiem klasy premium. J8 charakteryzuje się harmonią i symetrią. Najwyższe standardy produkcji i precyzyjne wykonanie świadczą o jakości i kompetencji.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 6

Ekspres do kawy z młynkiem Sage SES980BTR

Ekspres do kawy z młynkiem Sage SES980BTR

Ekspres kolbowy do kawy z młynkiem Sage SES980BTR mający 15 barów i moc 2400 W przygotuje Ci smaczną kawę. Doskonała filiżanka kawy wymaga prawidłowo przygotowanej i właściwie zmielonej kawy, precyzyjnej temperatury i odpowiedniego ciśnienia podczas całego procesu ekstrakcji. Sercem profesjonalnego ekspresu the Oracle jest system grzewczy z dwoma nierdzewnymi bojlerami (oddzielny bojler do przygotowania kawy z precyzją +/-1°C oraz oddzielny bojler do produkcji pary zapewniający stałe jej podawanie). Dzięki temu systemowi można jednocześnie przygotowywać kawę w optymalnej temperaturze, osiągając najlepszy smak, oraz spieniać mleko. Ponadto głowica zaparzająca wyposażona jest w grzałkę, która zapewnia, że w czasie pełnego procesu ekstrakcji kawy temperatura w całym systemie nie będzie się wahać. Wbudowany młynek stożkowy z metalowymi kamieniami automatycznie mieli, porcjuje i ubija 22 gramów kawy dla uzyskania podwójnej eksplozji smaku. Niemal wszystkie profesjonalne urządzenia do przygotowywania kawy są standardowo wyposażone w wentyl ciśnieniowy. Profesjonalny ekspres The OracleTM nie jest wyjątkiem. Ten w pełni komercyjny element określa maksymalne ciśnienie podczas całego procesu ekstrakcji. W ten sposób zapobiega ewentualnemu gorzkiemu smakowi kawy, który może powstać właśnie przez brak wentyla ciśnieniowego, jeśli dojdzie do spalenia kawy w filtrze. Drugą funkcją wentyla ciśnieniowego jest tzw. niskociśnieniowe parzenie wstępne. Dzięki tej funkcji dochodzi do stopniowego zwiększania ciśnienia, które równomiernie rozkłada się po powierzchni kawy w filtrze, aby zagwarantować maksymalnie równomierną ekstrakcję. Elektroniczny system PID rejestruje temperaturę podczas ekstrakcji, wyrównuje jej wahania i gwarantuje stabilność podczas całego procesu ekstrakcji. Urządzenie posiada także prawdziwy niskociśnieniowy system parzenia wstępnego, który stopniowo zwiększa ciśnienie dla równomiernej ekstrakcji kawy. Na wyświetlaczu można wybrać rozmiar filiżanki ulubionej kawy. Szybkie ogrzewanie, napełnianie pojemnika wodą od przodu i od tyłu, ustawianie zegara, automatyczne włączanie, możliwość odkamieniania w warunkach domowych – to tylko niektóre z wielu funkcji, w które wyposażony jest profesjonalny ekspres kolbowy Sage BES980.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 7

Ekspres do kawy z młynkiem Nivona Caferomatica 960

Ekspres do kawy z młynkiem Nivona Caferomatica 960

Ekspres do kawy z młynkiem Nivona Caferomatica 960 o mocy 1455 W to wysokiej jakości ekspres, którego ciśnienie pompy wynosi 15 barów. W serii 9 zintegrowano wszystkie funkcje technologii Aroma. Barista in a box (System Aroma Balance) dla wydobycia różnorodności smaków i aromatów z ziaren, Koneser Cappuccino, by każdda filiżanka mlecznej kawy smakowała tak wybornie jak ta, serwowana na Piazza del Popolo w Rzymie. Każdego ranka obudź swoje najlepsze wspomnienia przygotowując cappuccino z ekspresu NIVONA. Tryb Flying Picture umożliwia przesyłanie zdjęć ze smartfona przez Bluetooth bezpośrednio na duży wyświetlacz ekspresu. Opcja dostępna wyłącznie w modelach NICR 970 i NICR 960. Nadaj wyjątkowym chwilom wyjątkową oprawę. Seria 9 to sprzęt najwyższej klasy – z podświetlanym zbiornikiem na wodę i intuicyjną koncepcją obsługi. 5-calowy wyświetlacz dotykowy zapewnia łatwy dostęp do znakomitych przepisów. Dodatkowo wsparliśmy wygląd wysokiej jakości systemami dźwiękowymi hi-fi, co możesz odczuć przy każdym nalewaniu kawy. W tym ekspresie możesz zaprogramować 9 własnych przepisów, aby oszczędzić swój własny czas. Pojemnik na ziarna w tym ekspresie pomieści aż 270 gramów kawy. 4 stopniowa regulowana temperatura gorącej wody na herbatę. 4 stopniowa regulacja temperatury kawy. Jeśli szukasz wysokiej jakości ekspresu do kawy z młynkiem to koniecznie sprawdź możliwości tego modelu.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 8

Ekspres do kawy z młynkiem SAECO Xelsis Suprema SM8885

Ekspres do kawy z młynkiem SAECO Xelsis Suprema SM8885

Ekspres do kawy z młynkiem SAECO Xelsis Suprema SM8885 wysokiej jakości ekspres do kawy w dobrej cenie, który zbiera same pozytywne opinie w internecie. Ekspres do kawy z młynkiem SAECO Xelsis Suprema SM8885 ma 15 barów i moc 1500 W. 22 klasycznych napojów i ponad 12 nowych inspirujących rodzajów napojów sezonowych, aktualizowanych co roku. W tym ekspresie z młynkiem ceramicznym przygotujesz takie napoje jak: Americano, Cafe au lait, Cappuccino Italiano, Cortado, Crema, Espresso, Espresso Doppio, Espresso lungo, Espresso Macchiato, Flat White, Galao, Gorąca woda, Gorące mleko, Kawa czarna, Kleiner Brauner, Latte, Latte Macchiato, Lungo, Melange, Mokka, Ristretto, Spienione mleko. Technologia BeanMaestro automatycznie dostosowuje ustawienia parzenia. Spersonalizowane rekomendacje za pośrednictwem funkcji “smart assistant” (stosującej SI). 7,84-calowy kolorowy ekran dotykowy. HygieSteam – automatyczne czyszczenie parą utrzymuje Twój ekspres w czystości. Stwórz własny ulubiony przepis dzięki CoffeeEqualizer Touch⁺. Dostosuj kawę do swoich upodobań, wybierając moc, ilość kawy i mleka, temperaturę, smak, ilość spienionego mleka, a nawet kolejność kawy i mleka. W razie potrzeby można użyć funkcji ExtraShot, aby zwiększyć intensywność kawy. Ulubione przez każdego użytkownika rodzaje kawy można zapisać w 6/8 profilach użytkownika, a następnie wybierać je na wyświetlaczu dotykowym o wysokiej rozdzielczości. Z łatwością spersonalizujesz każdy profil aż po najdrobniejsze szczegóły.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 9

Ekspres do kawy z młynkiem Siemens TE655203RW

Ekspres do kawy z młynkiem Siemens TE655203RW

Ekspres do kawy z młynkiem Siemens TE655203RW o mocy 19 Bar to bardzo dobrej jakości ekspres, który zbiera same pozytywne opinie i jest doceniany w różnych rankingach. Ekstra-mocna kawa bez kompromisów w kwestii aromatu, dzięki innowacyjnej funkcji aromaDouble Shot. Funkcja aromaDouble Shot obejmuje dwa procesy mielenia i parzenia, aby zawsze wydobywać najlepszy aromat. Ten automatyczny proces zapewnia, że kawa jest pozbawiona gorzkiego posmaku, ponieważ mniejsza ilość wody oznacza mniej uwolnionej goryczy — dzięki temu do Twojej filiżanki trafia tylko to, co najlepsze w ziarnie. Wysokiej jakości młynek ceramDrive mieli ziarna kawy wyjątkowo równo, przez co umożliwia wydobycie wszystkich aromatów w trakcie procesu parzenia — wrażenia z picia tak aromatycznej kawy są czymś naprawdę wyjątkowym. Ponieważ młynki ceramiczne — w przeciwieństwie do stalowych — praktycznie nie podlegają zużyciu, gwarantują radość picia kawy. Każdy amator aromatycznej kawy chętnie celebruje jej parzenie, ale czyszczenie systemu spieniania mleka jest zwykle ponad jego siły. Nowy, opracowany przez markę Siemens system autoMilk Clean kładzie temu kres. Ten w pełni automatyczny, parowy system czyszczenia aktywuje się po każdym parzeniu kawy z mlekiem, zwalniając użytkownika z codziennego mycia modułu spieniania mleka. Ekspres sam utrzymuje idealną higienę, a Ty możesz bez przeszkód serwować pyszne kawowe kompozycje z mleczną pianką. Nieważne jaki napój kawowy wybierzesz – mocne espresso, kremowe cappuccino czy latte macchiato: Twój napój będzie przygotowany za jednym przyciśnięciem przycisku – proste! Jeszcze podczas przygotowania wyświetlacz coffeeSelect w ekspresie wyznacza perfekcyjny poziom przyjemności z zaparzania kawy. Przejrzysty interfejs użytkownika prezentuje podgląd imponującej gamy aromatycznych kaw i specjalnych napojów kawowo-mlecznych do wyboru, a jego intuicyjna obsługa umożliwia natychmiastowy, bezpośredni dostęp do wszystkich funkcji za jednym dotknięciem. W rezultacie proste przygotowanie aromatycznego espresso, kremowego cappuccino lub łagodnego napoju kawowego ze spienionym mlekiem stanie się niepowtarzalnym doznaniem.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 10

Ekspres do kawy z młynkiem Philips LatteGo EP5441/50

Ekspres do kawy z młynkiem Philips LatteGo EP5441/50

Nasze zestawienie zamyka wysokiej jakości ekspres do kawy z młynkiem Philips LatteGo EP5441/50. Wystarczy jeden przycisk, aby w łatwy sposób przygotować aromatyczną kawę — espresso, klasyczną czarną kawę, cappuccino czy latte macchiato. Ciesz się gładkim cappuccino, także z dodatkiem Twoich ulubionych roślinnych zamienników mleka. Dzięki technologii cyklonicznego spieniania LatteGo zmienia przeróżne rodzaje mleka i jego roślinnych zamienników o odpowiedniej zawartości tłuszczu oraz białka w najlepszą warstwę gęstej piany. Dzięki prostemu w obsłudze wyświetlaczowi błyskawicznie przygotujesz filiżankę wyśmienitej kawy. W zaledwie kilka kroków dostosujesz smak i aromat kawy ze świeżo zmielonych ziaren. Dzięki konfiguratorowi możesz przygotować każdy rodzaj dostępnej kawy wedle własnych upodobań. Konfigurator pozwala dopasować intensywność kawy oraz ilość kawy i mleka. Możliwość zwiększenia intensywności kawy dzięki funkcji Extra Shot, która nadaje mocniejszy aromat bez goryczy. System Aroma Extract zapewnia optymalną równowagę pomiędzy temperaturą parzenia a ekstrakcją aromatu, utrzymując temperaturę wody pomiędzy 90 a 98°C, regulując przepływ wody, dzięki czemu można delektować się pyszną kawą. Trwały, ceramiczny młynek posiada 12 ustawień, dzięki czemu ziarna kawy można zmielić w dowolny sposób, od drobnego proszku po grube kawałki. System mleczny LatteGo, tackę ociekową oraz pojemnik na odpady możesz myć w zmywarce. Pozwala to zaoszczędzić czas i zapewnia higieniczne czyszczenie. Wydobądź pełnię smaku kawy dzięki trwałemu młynkowi ceramicznemu. Nasze młynki z ostrymi krawędziami pozwalają cieszyć się najlepszym aromatem i smakiem ziaren. Wykonany w 100% z materiału ceramicznego, co gwarantuje przygotowanie co najmniej 20 000 filiżanek kawy niezależnie od grubości mielenia.

Ocena naszego eksperta: 9 / 10

Ekspres do kawy z młynkiem to urządzenie najczęściej wybierane przez kupujących w naszym kraju. Zdajemy sobie sprawę z tego, że na rynku jest bardzo dużo dobrych ekspresów do kawy z młynkiem i ciężko jest wybrać ten najlepszy do swojej kuchni, biura. Dla Ciebie ja i mój zespół przetestował i przeanalizował tą kategorię urządzeń, aby wybrać 10 najlepszych modeli do rankingu i ułatwić Ci zakup.

Paweł Zacharczuk |Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Jak powstał nasz ranking ekspresów z młynkiem?

Ranking ekspresów do kawy ciśnieniowych z młynkiem powstał po przeanalizowaniu i przetestowaniu 150 urządzeń różnych firm. Przetestowaliśmy i przeanalizowaliśmy ekspresy do kawy z młynkiem takich producentów jak: Krups, Siemens, Saeco, DeLonghi, Nivona, Philips, Breville, Sage, Gastroback, Beko, Sencor, MPM, Amica, Gaggia, Zelmer, Miele, Smeg, Melitta, 4Swiss, Crocaffe, Jura, La Pavoni. Następnie sprawdziliśmy opinie o ekspresach ciśnieniowych z młynkiem w internecie. Opinie o tych urządzeniach analizowaliśmy w następujących miejscach: na forach internetowych, na grupach na Facebooku, na Allegro, na blogach z recenzjami, na rankingach produktowych oraz w sklepach internetowych (Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych). Tego typu działanie dało nam bardzo szeroki obraz na ekspresy do kawy z młynkiem. Ostatnim krokiem było uszeregowanie naszego zestawienia najlepszych ekspresów do kawy ciśnieniowych z młynkiem i opisanie go. Mamy nadzieje, że nasz ranking dobrych i niezawodnych ekspresów ciśnieniowych z młynkiem będzie pomocnym narzędziem przy zakupie nowego ekspresu do Twojej kuchni lub biura. Ranking jest stale aktualizowany przez nasz zespół, dzięki czemu zawsze w nim widać aktualne oferty. Porównaj ekspresy do kawy z młynkiem i wybierz najlepszy!

Na jakie parametry zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybór i zakup najlepszego ekspresu ciśnieniowego do kawy z młynkiem nie należy do łatwych zadań bo na rynku jest dostępnych bardzo dużo modeli różnych firm. Urządzenia te nie tylko różnią się ceną, wyglądem, ale też parametrami technicznymi. Wśród tak szerokiej oferty rynkowej możemy trafić na ekspresy do kawy z młynkiem o różnej jakości. Jaki ekspres do kawy ciśnieniowy z młynkiem kupić? Czym kierować się przy zakupie ekspresu do kawy z młynkiem? Jaki ekspres do kawy ciśnieniowy z młynkiem wybrać? Jeśli te lub tego typu pytania chodzą Ci po głowie to zapoznaj się z naszym poradnikiem zakupowym, który został przygotowany przez naszych ekspertów od AGD.
 
Ciśnienie (bar) – Szukając dobrego ekspresu do kawy z młynkiem zwróć uwagę na to ile barów posiada ekspres, który Ci się podoba. To właśnie ilość barów ma wpływ na aromat i smak napoju kawowego. Przeglądając sklepy internetowe można spotkać najczęściej ekspresy do kawy ciśnieniowe z młynkiem, które mają ilość barów od 9 do 20 barów. W przypadku ekspresów do kawy panuje taka zasada, że im więcej barów ma ekspres do kawy tym lepiej.
 
Moc (W) – Moc w ekspresie do kawy to bardzo ważny parametr na, który trzeba zwrócić uwagę przy zakupie urządzenia. Ten parametr ma wpływ na to jak szybko nagrzewa się ekspres ciśnieniowy z młynkiem i jest gotowy do przygotowywania pysznej kawy. Na rynku możemy spotkać najczęściej urządzenia o mocy od 1200 W do 2400 W.
 
Typ młynka – Jeśli szukamy ekspresu do kawy ciśnieniowego z młynkiem to warto zwrócić uwagę na to jaki typ młynka posiada ekspres, który nam się podoba. W ekspresach ciśnieniowych wyróżniamy 2 typy młynków do kawy: stalowe oraz ceramiczne. Najpopularniejsze są ekspresy do kawy z młynkami stalowymi. Jest to spowodowane tym, że młynki stalowe mają ostrzejsze ostrza w porównaniu do ceramicznych młynków.
 
Dostępne napoje – Kupując ekspres do kawy z młynkiem warto zwrócić uwagę na to jakie można przygotować automatycznie napoje w danym modelu. Najczęściej można spotkać ekspresy do kawy z młynkiem, które są w stanie przygotować takie napoje jak: Americano, Café au lait, Café Cortado, Café Crema, Caffe Latte, Cappuccino, Cortado, czarna kawa, Doppio, Espresso, Espresso Doppio, Espresso Lungo , Espresso Macchiato, Flat White, gorąca woda, gorące mleko, kawa XL, kawa z mlekiem, Latte Macchiato, Lungo, Ristretto, spienione mleko.
 
Funkcje – Wybierając i kupując ekspres do kawy ciśnieniowy z młynkiem zwróć uwagę na to jakie funkcje posiada dany model. To właśnie funkcje dość często ułatwiają korzystanie z urządzenia. W ekspresach możemy spotkać takie funkcje jak: blokada panelu sterowania, podgrzewanie filiżanek, sterowanie smartfonem, tworzenie profili użytkowników, automatyczne programy czyszczące, Podświetlanie filiżanek i wiele innych.

Najczęściej zadawane pytania:

Czym jest ekspres ciśnieniowy z młynkiem?

Ekspres ciśnieniowy z młynkiem to określenie ekspresu, który posiada wbudowany młynek do mielenia ziarna kawy. W tej grupie ekspresów ciśnieniowych znajdziemy: ekspresy automatyczne oraz kilka modeli ekspresów kolbowych.

Jak działa ekspres ciśnieniowy z młynkiem?

Ekspres ciśnieniowy z młynkiem działa tak, że mieli ziarna kawy przez, które następnie jest przepuszczana woda pod odpowiednim ciśnieniem i powstaje napój kawowy.

Czy warto kupić ekspres ciśnieniowy z młynkiem?

Przeglądając oferty sklepów z ekspresami do kawy można stwierdzić, że wbudowany młynek to standard w dzisiejszych czasach. Tego typu ekspresy są proste w obsłudze i pozwalają przygotować świeżą kawę ze świeżych ziaren kawy.

Jaki młynek w ekspresie jest lepszy ceramiczny czy metalowy?

Młynki stalowe są lepsze od ceramicznych bo żarna ceramiczne nie są tak ostre jak te stalowe.

Ile kosztuje ekspres do kawy ciśnieniowy z młynkiem?

Ceny ekspresów do kawy ciśnieniowych z młynkiem są bardzo zróżnicowane. Najtańsze modele można już kupić za ok. 1500 zł. Za najdroższy model trzeba zapłacić ok. 12000 zł. Oferta rynkowa w tej kategorii jest tak szeroka, że każdy znajdzie dobry ekspres do kawy w odpowiedniej dla siebie cenie.

Jakiej firmy ekspres do kawy ciśnieniowy z młynkiem?

Szukając ekspresu do kawy z młynkiem warto postawić na znaną firmę, która produkuje wysokiej jakości urządzenia. Do tego typu firm można zaliczyć: Krups, Siemens, Saeco, DeLonghi, Nivona, Philips, Breville, Sage, Gastroback, Beko, Sencor, MPM, Amica, Gaggia, Zelmer, Miele, Smeg, Melitta, 4Swiss, Crocaffe, Jura, La Pavoni.

Gdzie kupić ekspres do kawy ciśnieniowy z młynkiem?

Ekspres do kawy ciśnieniowy z młynkiem to urządzenie, które można kupić w popularnych sieciach sklepów z AGD/RTV, w sklepach internetowych, na Allegro oraz w porównywarkach cenowych.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W tym tekście znajdują się linki afiliacyjne, które prowadzą do zewnętrznych stron. Za zakup z naszych linków lub kliknięcie w nasze linki i przejście do sklepów otrzymujemy wynagrodzenie prowizyjne, które pozwala nam rozwijać nasz serwis.

 

Źródła:

https://m.miele.pl/domestic/ekspresy-do-kawy-2522.htm?mat=11025330&name=CM_7750&info=accessory
https://pl.jura.com/pl/produkty-do-zastosowan-domowych/ekspresy-do-kawy/Z10-Aluminium-White-EA-15348
https://www.siemens-home.bsh-group.com/pl/lista-produktow/ekspresy-do-kawy/automatyczne-ekspresy-do-kawy-z-home-connect/TQ907R05
https://wmf.pl/pl/p/Ekspres-automatyczny-WMF-Perfection-890L/6550
https://pl.jura.com/pl/produkty-do-zastosowan-domowych/ekspresy-do-kawy/J8-Piano-Black-EA-15457
https://www.sage-polska.pl/ekspresy-do-kawy/ses-980btr
https://nivona.pl/NICR-960/NICR960
https://saeco.com/pl-PL/xelsis/xelsis-suprema/
https://www.siemens-home.bsh-group.com/pl/lista-produktow/ekspresy-do-kawy/automatyczne-ekspresy-do-kawy-z-home-connect/TQ707R03
https://www.philips.pl/c-p/EP5446_70/philips-5400-series

5/5 - (64 votes)
Opinie o rankingach