Zaznacz stronę

Zmywarka wolnostojąca 45cm to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie dla osób nie planujących całej kuchni w zabudowie lub wymieniających pojedyncze elementy kuchennego AGD. W odróżnieniu od zmywarki do zabudowy urządzenie wolnostojące daje Nam większe możliwości aranżacyjne, możemy je postawić w dowolnym miejscu bez obawy, że zmywarka nie zmieści się pod blatem kuchennym. Urządzenia o szerokości 45cm będą idealne w przypadku małych kuchni lub niewielkich aneksów kuchennych, tam bowiem każdy centymetr jest na wagę złota. Co istotne mniejsza szerokość urządzenia nie musi wcale oznaczać, że w jednym cyklu umyjemy tylko kilka naczyń, wszystko zależy od tego jaką pojemność urządzenia wyrażoną w kompletach naczyń wybierzemy, im więcej domowników korzystających z urządzenia tym większa powinna być pojemność zmywarki. Istotne parametry na jakie należy zwrócić uwagę przed zakupem zmywarki wolnostojącej 45cm to zużycie wody oraz klasa energooszczędności urządzenia. Oba te parametry wpłyną na Nasze rachunki za prąd i energię, warto więc wybrać zmywarkę, która zużywa mało wody na jeden cykl zmywania oraz ma jak najwyższą klasę energooszczędności. Wiele modeli oferuje program mycia z połową wsadu, to bardzo praktyczna funkcją, dzięki której nie musimy gromadzić naczyń przez kilka dni aby zaoszczędzić na comiesięcznych rachunkach. Wspomniany program to jedyna przydatna opcja jaką proponują Nam producenci, wśród programów do zmywania znajdziemy program eco, program do szkła, program do wyparzania butelek czy też program do silnych zabrudzeń. Spośród setek dostępnych modeli każdy znajdzie więc urządzenie dostosowane do jego preferencji i budżetu.

Ranking zmywarek wolnostojących 45 cm

Miejsce 1

Zmywarka wolnostojąca 45 cm AMICA DFM46C8EOIBD

Zmywarka wolnostojąca 45 cm AMICA DFM46C8EOIBD

Zmywarka wolnostojąca 45 cm AMICA DFM46C8EOIBD to model, który znalazł się na pierwszym miejscu w naszym ranking zmywarek 45 cm wolnostojących. Model tej zmywarki wolnostojącej o szerokości 45 cm posiada klasę energetyczną C i pomieści 10 kompletów naczyń. Zmywarka wolnostojąca 45 cm AMICA DFM46C8EOIBD posiada nowoczesny bezszczotkowy silnik Silent Drive 3.0, dzięki płynnej regulacji obrotów, dynamicznie dopasowuje ciśnienie wody do programu i rodzaju naczyń. Efekt? Wyjątkowo ciche oraz skuteczne zmywanie nawet w krótkich programach. Technologia bezszczotkowa to także oszczędność energii oraz znacznie przedłużona żywotność zmywarki. Chcesz, żeby Twoje naczynia były higieniczne czyste i lśniące? To możliwe dzięki SteamPower — gorącej pary użytej na końcu cyklu zmywania, która redukuje ilość bakterii na naczyniach i w zmywarce, a także sprawia, że wyjmowane ze zmywarki naczynia lśniące i idealnie dosuszone. OpenDry to koniec wycierania niedosuszonych naczyń! Automatycznie uchylane drzwi po zakończonym cyklu zmywania sprawiają, że naczynia szybko i naturalnie doschną. Jest to rozwiązanie w pełni bezpieczne — wydobywające się ze zmywarki wilgotne powietrze ma temperaturę max. 40°C, zatem nie skrapla się na meblach i nie spowoduje żadnej szkody. Zmywarce nie grozi nagły i niekontrolowany wyciek wody! W przypadku jakiejkolwiek awarii włączy się system AquaStop, który automatyczne odetnie jej dopływ. Teraz możesz mieć pewność, że zmywarka nie zaleje ani Twojego mieszkania, ani, tym bardziej, mieszkania sąsiadów. Jeżeli troszczysz się o środowisko i jednocześnie dbasz o swój domowy budżet, z pewnością docenisz zmywarki, które potrzebują mniej wody na cykl przy jednoczesnym zachowaniu najlepszych efektów mycia. To oznacza mniejsze koszty za każdym razem, gdy zmywarka zmywa! Ekologia i ekonomia w jednym. Filtr ze specjalną powłoką antybakteryjną zapewnia eliminację patogenów oraz redukcję nieprzyjemnych zapachów ze zmywarki. Trzeci kosz przeznaczony na sztućce z regulowaną powierzchnią zwiększa przestrzeń użytkową zmywarki. Mycie strefowe to rozwiązanie dla niewielkiej ilości brudnych naczyń, dzięki któremu zaoszczędzisz wodę i energię.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 2

Zmywarka wolnostojąca 45 cm Samsung DW50R4050FS

Zmywarka wolnostojąca 45 cm Samsung DW50R4050FS

Zmywarka wolnostojąca 45 cm Samsung DW50R4050FS to wysokiej klasy zmywarka wolnostojąca, która zbiera same pozytywne opinie w internecie. Unikaj hałasu, jaki może generować zmywarka do naczyń. Komorę ze stali nierdzewnej zaprojektowano tak, by pracowała znacznie ciszej. Pochłania ona znaczną część dźwięku i wibracji wytwarzanych podczas pracy, dzięki czemu zmywa niezwykle cicho. Urządzenie generuje zaledwie 46 decybeli, jest zatem cichsze od zwykłej rozmowy. Dzięki funkcji Aqua Stop nie grozi Ci nieoczekiwane zalanie. Odcina ona pobór wody i zasilanie, by zatrzymać pracę zmywarki. Tym samym chroni Cię przed porażeniem prądem, a Twój dom – przed potencjalnie kosztownymi zniszczeniami na skutek zalania. Umieść naczynia różnego rodzaju i wielkości bez najmniejszego problemu. Wystarczy jedno dotknięcie aby górny kosz podniósł się lub opuścił. Więcej przestrzeni w dolnym koszu sprawi, że bez trudu pomieścisz naczynia różnej wielkości i rodzaju, w tym wysokie garnki, szerokie półmiski czy wysokie talerze. Wygodniej zmywaj sztućce i duże kuchenne akcesoria, korzystając z trzeciego kosza. Łatwo i szybko układaj w tej dedykowanej przestrzeni przybory i bez trudu je stamtąd wyjmuj. W porównaniu z wyposażonymi w dwa kosze modelami firmy Samsung rozwiązanie to pozwala uzyskać więcej miejsca w pozostałej części komory zmywarki. Korzystaj z higienicznego płukania, by usunąć zarazki i bakterie. W przypadku niektórych programów masz możliwość skorzystania z dodatkowej opcji dezynfekcji. Wydłuża ona ostatnie płukanie i podwyższa temperaturę wody do 70˚C, co zapewnia dokładniejsze czyszczenie. W ten sposób Twoje naczynia, sztućce czy garnki zawsze będą idealnie czyste. Zmywarka wolnostojąca 45 cm Samsung DW50R4050FS w bardzo dobrej cenie, która zadowoli najbardziej wymagających użytkowników.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 3

Zmywarka wolnostojąca 45 cm BOSCH SPS4EMI28E

Zmywarka wolnostojąca 45 cm BOSCH SPS4EMI28E

Zmywarka wolnostojąca 45 cm BOSCH SPS4EMI28E to trzecia najlepsza zmywarka wolnostojąca 45 cm w naszym rankingu, która posiada klasę energetyczną D i pomieści 10 kompletów naczyń. Wyjmowanie naczyń, które nie są wystarczająco suche lub są zbyt gorące bywa irytujące. Dzięki funkcji EfficientDry drzwi zmywarki otworzą się automatycznie pod koniec programu. To praktyczne rozwiązanie przyspiesza proces suszenia, zapobiega rekondensacji oraz delikatnie schłodzi naczynia, aby były gotowe do wyjęcia, bez konieczności ręcznego wycierania. Funkcja ta przyczynia się nie tylko do uzyskania lepszego efektu suszenia, ale również oszczędza energię. Szuflada Vario3 to dodatkowy poziom w górnej części zmywarek. To idealne miejsce na sztućce i małe akcesoria kuchenne, takie jak łyżki wazowe czy trzepaczki, a nawet filiżanki do espresso. Dodatkowy poziom zapewnia większą swobodę podczas załadunku zmywarki i więcej przestrzeni. Vario3 może zastąpić koszyk na sztućce, tworząc miejsce na więcej kompletów naczyń w dolnym koszu. System regulacji położenia górnego kosza Rackmatic, służy dopasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala zmienić ustawienie kosza na różnych wysokościach, a wybraną pozycję można łatwo zmienić, nawet gdy kosz jest pełen. Dzięki temu możesz dostosować wnętrze do swoich potrzeb nawet dla bardzo wysokich talerzy w dolnym koszu, czy wysokich kieliszków czy kufli w górnym koszu. Nikt nie lubi rozpraszającego hałasu. Jeśli więc cenisz ciszę i spokój, najlepszym rozwiązaniem bedzie zmywarka Silence Plus 44 dB. Jest wyjątkowo cicha, tak więc bez trudu utrzymasz w kuchni kojący spokój. Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia. Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, informuje Cię poprzez automatyczne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 4

Zmywarka wolnostojąca 45 cm SIEMENS SR23EI28ME

Zmywarka wolnostojąca 45 cm SIEMENS SR23EI28ME

Zmywarka wolnostojąca 45 cm SIEMENS SR23EI28ME to urządzenie, które musiało się znaleźć w naszym zestawieniu najlepszych zmywarek wolnostojących o szerokości 45 cm. Zmywaj i susz naczynia nawet do trzech razy szybciej z równie świetnym efektem jak zwykle. Dzięki funkcji varioSpeed Plus możesz też zawsze włączyć opcję turboszybkiego zmywania, nawet po rozpoczęciu fazy płukania. A co najlepsze, możesz aktywować i zarządzać funkcją varioSpeed Plus przy użyciu aplikacji Home Connect. Szuflada vario3 to dodatkowy poziom załadunku. Dzięki specjalnej konstrukcji zapewnia miejsce nie tylko na sztućce, ale także na łyżki wazowe, łyżki do sałatek, a nawet niewielkie naczynia, takie jak filiżanki do espresso. A ponieważ w dolnym koszu nie ma już pojemnika na sztućce, zmywarka w nią wyposażona w zależności od modelu może pomieścić aż do 14 standardowych kompletów naczyń. Górny kosz jest wyposażony w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość kosza można łatwo regulować na trzech poziomach. Dzięki temu wkładanie i wyciąganie naczyń jest prostsze, szczególnie w przypadku dużych garnków czy talerzy. W zmywarkach o szerokości 45 cm zastosowany został system podwójnych ramion spryskujących duoPower™. Dzięki nakładającym się polom działania to pierwsze na świecie dwa ramiona zraszające pokrywają całą zawartość górnego kosza, który przedłużono o 4 cm. Opcja myFavourite jeszcze bardziej dopasowuje zmywarkę do Twoich potrzeb. Wprowadź najczęściej używaną kombinację programu zmywania oraz dodatkowych funkcji i zapisz na zmywarce, aby móc uruchamiać je jednym przyciskiem lub przy użyciu aplikacji Home Connect. Licznik Tabletek zapewnia większą wygodę i spokój. Wystarczy, że odznaczysz w aplikacji Home Connect rozpoczęcie nowej paczki tabletek do zmywania naczyń i zawsze możesz monitorować ich pozostałą ilość z dowolnego miejsca w swoim smartfonie. Jeśli ilość tabletek jest niska, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 5

Zmywarka wolnostojąca 45 cm BEKO BDFS26040XA

Zmywarka wolnostojąca 45 cm BEKO BDFS26040XA

Zmywarka wolnostojąca 45 cm BEKO BDFS26040XA to wysokiej klasy niezawodna zmywarka wolnostojąca o szerokości 45 cm o klasie energetycznej C. Zapomnij o konieczności stosowania precyzyjnie odmierzonej ilości detergentu, a nawet o dodawaniu go przed każdym zmywaniem! Wystarczy wlać płyn do zmywarki, a AutoDose przez miesiąc będzie automatycznie pobierać jego odpowiednią ilość. Dodatkowe ramię myjące wspomagane dużym ciśnieniem wody to niezawodna broń w walce z najcięższymi zabrudzeniami. Z technologią AquaIntense w zmywarkach Beko możesz cieszyć się idealni czystymi i lśniącymi naczyniami. Zmywarka Beko daje pewność, że nieprzyjemne zapachy nie zagoszczą we wnętrzu Twojego urządzenia, a jakość wykonania pozwoli cieszyć się nią przez wiele lat. System Water Safe to ochrona przez wyciekiem wody i zalaniem pomieszczania. W razie wycieku wody dopływ wody do zmywarki odcinany jest automatycznie. Jedną z flagowych i najbardziej zaawansowanych funkcji zmywarek Beko jest GlassShield, która powstała z myślą o szklanych zastawach. Ze względu na ich delikatną naturę stworzyliśmy technologię, która nie tylko skutecznie chroni wszelkie szklane naczynia, lecz także dwudziestokrotnie wydłuża ich żywotność. Funkcja opiera się na innowacyjnej, automatycznej analizie poziomu twardości wody znajdującej we wnętrzu urządzenia. Nowe ramię myjące jest tak mocne, że nawet najtrudniejsze do wyczyszczenia naczynia błyszczą jak nowe.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 6

Zmywarka wolnostojąca 45 cm BOSCH SPS4EMI60E

Zmywarka wolnostojąca 45 cm BOSCH SPS4EMI60E

Zmywarka wolnostojąca 45 cm BOSCH SPS4EMI60E to dobra i niezawodna zmywarka o klasie energetycznej D, która pomieści 10 kompletów naczyń. Funkcja inteligentnego, oszczędnego zarządzania wodą pozwala osiągnąć minimalne zużycie zasobów na każdy cykl zmywania. Przykładowo zmywarki ActiveWater Eco zużywają zaledwie pomiędzy 6,7 a 7,5 litra wody w programie referencyjnym z opcją zoptymalizowanego, higienicznego zmywania. Dzięki funkcji EfficientDry drzwi zmywarki otworzą się automatycznie pod koniec programu. To praktyczne rozwiązanie przyspiesza proces suszenia, zapobiega rekondensacji oraz delikatnie schłodzi naczynia, aby były gotowe do wyjęcia, bez konieczności ręcznego wycierania. Funkcja ta przyczynia się nie tylko do uzyskania lepszego efektu suszenia, ale również oszczędza energię. Rozbudowany system zraszania DuoPower™ w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia idealnych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia. Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym gwarantują perfekcyjnie lśniące mycie, a polepszona cyrkulacja wody zapewnia ochronę delikatnego szkła i porcelany. Funkcję „Silence on demand” można aktywować za pomocą aplikacji Home Connect, która wyciszy pracę zmywarki, kiedy tego potrzebujesz. Tryb wyciszenia redukuje hałas w trakcie pracy zmywarki do maksymalnie 30 minut. Za pomocą funkcji „Silence on demand” możesz skupić się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, informuje Cię poprzez automatyczne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 7

Zmywarka wolnostojąca 45 cm ELECTROLUX ESM23100SX MaxiFlex

Zmywarka wolnostojąca 45 cm ELECTROLUX ESM23100SX MaxiFlex

Zmywarka wolnostojąca 45 cm ELECTROLUX ESM23100SX MaxiFlex to urządzenie w którym szuflada w zmywarce MaxiFlex 700 pozwoli Ci rozwinąć kreatywność i używać wszystkich narzędzi dostępnych w kuchni. Poczynając od sztućców, a kończąc na dużych przyborach kuchennych – w tej szufladzie umyjesz je wszystkie. Szufladę MaxiFlex została zaprojektowana w taki sposób, aby mogła pomieścić wszystkie sztućce i przybory kuchenne. Ruchome przegródki i głęboka szuflada pozwolą Ci łatwo załadować je do zmywarki niezależnie od ich wielkości i kształtu. Dwa rotacyjne ramiona spryskujące sprawiają, że wszystkie naczynia są idealnie czyste, ponieważ woda jest równomiernie rozprowadzana po całym urządzeniu. Funkcja ExtraHygiene zapewnia doskonałe czyszczenie. W fazie odkażania temperatura w zmywarce wzrasta do 69°C. Gwarantuje to skuteczną eliminację prawie wszystkich zarazków z naczyń. Nowa technologia AirDry wykorzystuje naturalny przepływ powietrza pod koniec suszenia. W ostatniej fazie cyklu urządzenie samoczynnie otwiera drzwi na szerokość 10 cm. To naturalny sposób na idealne wysuszenie naczyń.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 8

Zmywarka wolnostojąca 45 cm WHIRLPOOL WSFO 3O34 PF

Zmywarka wolnostojąca 45 cm WHIRLPOOL WSFO 3O34 PF

Zmywarka wolnostojąca 45 cm WHIRLPOOL WSFO 3O34 PF o tania zmywarka wolnostojąca, która posiada klasę energetyczną D i pomieści 10 kompletów naczyń. Zmywarka wolnostojąca 45 cm WHIRLPOOL WSFO 3O34 PF została stworzona, aby zapewniać idealne rezultaty mycia przy najmniejszym możliwym hałasie. Technologia 6-ty Zmysł zapewnia idealne rezultaty zmywania bez mycia wstępnego, namaczania lub szorowania ręcznego, a jednocześnie obniża zużycie wody i zmniejsza koszty. Elektrozawór blokuje dopływ wody z rury zewnętrznej w przypadku pęknięcia jej węża wewnętrznego. W przypadku pęknięcia woda przedostaje się przez wąż do dolnej komory maszyny, gdzie urządzenie pływające uruchamia alarm awarii i aktywuje Aquastop, wysyłając sygnał do zaworu elektronicznego. Dopływ wody jest zamknięty, a pompa spustowa opróżnia komorę. Unikalne wzornictwo ExtraSpace pozwala na pionowe układanie garnków i patelni w dolnym koszu, dając Ci miejsce na 10 dodatkowych talerzy. Zmywarka wolnostojąca 45 cm WHIRLPOOL WSFO 3O34 PF ma trzeci kosz. Dzięki temu rozwiązaniu, zwiększającemu jej ładowność, już nigdy nie zabraknie Ci miejsca. Automatyczne otwieranie drzwi na zakończenie cyklu zapewnia skuteczniejsze i bardziej naturalne suszenie. System gwarantuje wyższą efektywność energetyczną i lepsze rezultaty suszenia. Dzięki możliwości wyjęcia górnego kosza w zmywarce nigdy nie zabraknie Ci miejsca i bez wysiłku zmieścisz nawet naczynia o nietypowych kształtach. Wnętrze zmywarki wykonane jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu Twoje naczynia są zawsze błyszczące, a komora urządzenia perfekcyjnie czysta.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 9

Zmywarka wolnostojąca 45 cm SHARP QW-HS24F47EB-EU

Zmywarka wolnostojąca 45 cm SHARP QW-HS24F47EB-EU

Zmywarka wolnostojąca 45 cm SHARP QW-HS24F47EB-EU to dobra i niezawodna zmywarka, która oferuje miejsce na 10 kompletów naczyń. Poprzez sprawdzenie rodzaju mytych naczyń nasze urządzenia potrafią dostosować swoje programy, dobierając poziom temperatury do optymalnego programu myjącego. Przy pomocy czytelnego wyświetlacza urządzenia Sharp chętnie informują o wszystkim, co się z nimi dzieje. Antybakteryjny system uzupełniający filtr zabija w procesie mycia 99% bakterii. W firmie Sharp liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo. W przypadku zakłócenia w przepływie wody opracowane zabezpieczenie pozwoli zapobiec zniszczeniom w domu. Zmywarka wolnostojąca 45 cm SHARP QW-HS24F47EB-EU zużywa tylko 9 litrów wody. Ten model zmywarki wolnostojącej o szerokości 45 cm posiada 9 programów: Eco 50°C, Zmywanie wstępne, Szybkie 30′, Ekspres 50′, Program codzienny 60°C, Auto 30-50, Auto 50-60, Auto 60-70, Steam Wash.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 10

Zmywarka wolnostojąca 45 cm CANDY CDPH 2L949X

Zmywarka wolnostojąca 45 cm CANDY CDPH 2L949X

Zmywarka wolnostojąca 45 cm CANDY CDPH 2L949X to inteligentna zmywarka, która pomoże Ci zaoszczędzić czas dzięki najszybszemu na rynku cyklowi Wash & Dry, trwającemu zaledwie 39 minut. Brava to najlepsze rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić jak najwięcej czasu i pieniędzy, zapewniając najwyższą jakość zmywania: proste, szybkie i inteligentne urządzenie o szerokości jedynie 45 cm. Zmywarka Slim posiada cykl szybkiego zmywania w zaledwie 30 minut z wyjątkowymi rezultatami. Zmywarka wolnostojąca 45 cm CANDY CDPH 2L949X to tanie urządzenie, które pomieści 9 kompletów naczyń. Ten model zmywarki wolnostojącej o szerokości 45 cm posiada 5 programów zmywania. Postaw na dobry i tani model zmywarki wolnostojącej.

Ocena naszego eksperta: 9 / 10

Zmywarka wolnostojąca 45 cm to świetne rozwiązanie do małych kuchni lub tam, gdzie zbyt często się nie zmywa naczyń. Dla Ciebie ja i mój zespół przeanalizowaliśmy ponad 50 urządzeń, aby wybrać 10 najlepszych i ułatwić Ci wybór dobrego urządzenia.

Ekspert od zmywarek

Jak powstał ranking najlepszych zmywarek wolnostojących 45 cm?

Ranking zmywarek wolnostojących o szerokości 45 cm powstał, aby ułatwić Ci wybór odpowiedniej wąskiej zmywarki wolnostojącej do Twojej kuchni. Zestawienie zmywarek wolnostojących 45 cm zbudowaliśmy po przeanalizowaniu i przetestowaniu wielu urządzeń różnych firm. Testowaliśmy i analizowaliśmy wąskie zmywarki wolnostojące o szerokości 45 cm takich firm jak: Bosch, Electrolux, Amica, Beko, Whirlpool, Hotpoint, Siemens, AEG, Candy, Sharp, Toshiba i wielu innych. Następnym krokiem w budowaniu naszego rankingu było sprawdzenie opinii o zmywarkach wolnostojących 45 cm w internecie. Opinie o dobrych i niezawodnych zmywarkach wolnostojących 45 cm sprawdzaliśmy w takich miejscach jak: na forach internetowych, na grupach na Facebooku, na Allegro, na blogach z recenzjami, na rankingach produktowych oraz w sklepach internetowych (Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych). Po wykonaniu tych wszystkich czynności usiedliśmy z naszym zespołem i uszeregowaliśmy oraz opisaliśmy nasz rzetelny ranking zmywarek wolnostojących o szerokości 45 cm. Ranking zmywarek wolnostojących o szerokości 45 cm jest stale aktualizowany przez naszych specjalistów, dzięki czemu nie staje się przestarzały.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie zmywarki 45 cm?

Wybór i zakup wysokiej jakości zmywarki nie należy do najłatwiejszych zadań z racji tak wielu modeli dostępnych na rynku. Szukając zmywarki wolnostojącej o szerokości możemy trafić na urządzenia, które są lepszej jak i groszej jakości. Jaką zmywarkę 45 cm wybrać? Czym kierować się przy zakupie zmywarki wolnostojącej 45 cm? Jaką najlepiej kupić zmywarkę wolnostojąca 45 cm? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w naszym poradniku zakupowym, który został przygotowany przez naszych ekspertów.
 
Klasa energetyczna zmywarki – Pierwszą rzeczą na, którą trzeba zwrócić uwagę przy zakupie zmywarki wolnostojącej o szerokości 45 cm jest sprawdzenie jest klasy energetycznej. Na rynku możemy najczęściej spotkać zmywarki wolnostojące 45 cm, które mają taką klasę energetyczną jak: B, C, D, E, F, G. Najbardziej oszczędne w prąd będą zmywarki, które mają klasę energetyczną w klasie B lub C. Im bliżej A tym lepsza klasa urządzenia.
 
Pojemność zmywarki – Drugim parametrem na, który trzeba zwrócić uwagę przy zakupie zmywarki wolnostojącej o szerokości 45 cm jest to ile pomieści kompletów naczyń model, który nam się podoba. Na rynku możemy spotkać zmywarki wolnostojące o szerokości 45 cm, które mogą pomieścić od 8 do 10 kompletów naczyń. Naszym zadaniem kupując wąską zmywarkę 45 cm warto wybrać urządzenie, które pomieści jak najwięcej kompletów naczyń. Lepiej mieć zapas niż puszczać drugi raz zmywarkę.
 
Poziom emisji hałasu – Trzeci ważny parametr, który informuje nas o tym jak głośna jest zmywarka wolnostojąca o szerokości 45 cm, którą chcemy kupić. Im mniej decybeli ma urządzenie tym ciszej pracuje i mniej nam przeszkadza. W tej kategorii urządzeń możemy spotkać zmywarki wolnostojące 45 cm, które emitują poziom hałasu od 43 dB do 51 dB.
 
Udogodnienia w zmywarce – Kupując zmywarkę wolnostojącą o szerokości 45 cm warto zwrócić uwagę na to jakie udogodnienia i funkcje posiada sprzęt, który nam się podoba. Na rynku możemy spotkać zmywarki, które posiadają takie udogodnienia jak: Sterowanie smartfonem, Zabezpieczenie przed zalaniem, Autodozowanie, Połowa załadunku, Program dezynfekujący, ilość programów.

Najczęściej zadawane pytania o zmywarki wolnostojące 45 cm:

Co to jest zmywarka wolnostojąca?

Zmywarka wolnostojąca jak sama nazwa wskazuje to rodzaj zmywarki do naczyń, która nie wymaga zabudowy meblowej. Tego typu urządzenie może stać w dowolnym miejscu w kuchni lub innym pomieszczeniu mieszkania. W kategorii zmywarek wolnostojących najpopularniejszymi urządzeniami są zmywarki wolnostojące o szerokości 45 cm, 55 cm lub 60 cm.

Jakiej firmy zmywarka wolnostojąca 45 cm?

Szukając zmywarki wolnostojącej o szerokości 45 cm warto postawić na sprawdzoną firmę. Najlepsze firmy, które produkują zmywarki wolnostojące o szerokości 45 cm to: Bosch, Electrolux, Amica, Beko, Whirlpool, Hotpoint, Siemens, AEG, Candy, Sharp, Toshiba.

Ile kosztuje zmywarka wolnostojąca 45 cm?

Ceny zmywarek wolnostojących 45 cm zaczynają się od 1200 zł a kończą się na ok. 4000 zł. Ceny są bardzo zróżnicowane, ale każdy znajdziesz bez problemu zmywarkę wolnostojącą 45 cm dostosowaną do swojego budżetu.

Ile wody zużywa zmywarka wolnostojąca 45 cm?

Zmywarki wolnostojące o szerokości 45 cm zużywają wodę podczas 1 cyklu eko od 6 do 11.9 litrów.

Jaka najlepsza zmywarka wolnostojaca 45?

Najlepsza zmywarka wolnostojąca 45 cm to taka, która ma klasę energetyczną na poziomie A lub B, zużywa mało wody podczas jednego cyklu. Najlepsze zmywarki 45 cm sprawdzisz w naszym rankingu.

Gdzie kupić zmywarkę wolnostojącą 45 cm?

Zmywarkę wolnostojącą 45 cm możemy kupić na Allegro, poprzez porównywarki cenowe oraz w popularnych sklepach typu: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych.

Czy warto kupić zmywarkę wolnostojącą 45 cm?

Zmywarka wolnostojąca 45 cm to dobre rozwiązanie do małego mieszkania, kawalerki lub jeśli nie potrzebujemy zmywać dużej ilości naczyń.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W tym tekście znajdują się linki afiliacyjne, które prowadzą do zewnętrznych stron. Za zakup z naszych linków lub kliknięcie w nasze linki i przejście do sklepów otrzymujemy wynagrodzenie prowizyjne, które pozwala nam rozwijać nasz serwis.

 

5/5 - (58 votes)
Opinie o rankingach