Zaznacz stronę

Aktualizacja: 29 kwietnia.2024 r.

Szczoteczka soniczna do twarzy to poręczne, niewielkie urządzenie, które pozwoli zadbać o skórę twarzy na poziomie profesjonalnego gabinetu kosmetycznego bez wychodzenia z domu. Szczoteczka pozwala na pozbycie się obumarłych komórek, zaskórników, resztek makijażu i innych zanieczyszczeń, dzięki czemu Nasza skóra staje się gładka, jędrna i promienna. Zaletą sonicznej szczoteczki do twarzy jest z pewnością zastosowana technologia, głowica wprowadzana jest w intensywne mikrodrgania, dzięki czemu urządzenie to pozwala na dokładniejsze oczyszczanie twarzy w porównaniu do innych szczoteczek. Urządzenie zwykle wyposażone są różne końcówki, miękkie do codziennego stosowania oraz twardsze służące do wykonywania peelingu. Co istotne szczoteczka soniczna nadaje się do każdego rodzaju cery, zarówno wrażliwej skłonnej do alergii jak i trądzikowej, która wymaga intensywnego ale delikatnego oczyszczania. Przed wyborem konkretnego modelu warto zwrócić uwagę na kilka parametrów, przede wszystkim na regulację prędkości i rodzaj zasilania. Możliwość jak najszerszego wyboru regulacji prędkości jest istotna, ponieważ w zależności od partii skóra twarzy wymaga innej intensywności oczyszczania. Ponadto zwróćmy uwagę, czy dane urządzenie może być używane w kontakcie z wodą, to istotne udogodnienie, ponieważ pozwala na używanie szczoteczki pod prysznicem. Niektóre urządzenia mają również timer, który poinformuje Nas, kiedy należy zmienić obszar oczyszczania. Sprawdź nasz ranking szczoteczek sonicznych do twarzy i wybierz najlepszą dla siebie.

Szczoteczki soniczne do twarzy ranking

Miejsce 1

Szczoteczka soniczna do twarzy BEAUTIFLY B-Clean Pro

Szczoteczka soniczna do twarzy BEAUTIFLY B-Clean Pro

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zajmuje szczoteczka soniczna do twarzy BEAUTIFLY B-Clean Pro, która posiada 3 funkcje w 1 urządzeniu: demakijaż, oczyszczanie i masaż. Odpowiednie oczyszczanie i nawilżenie, to gwarancja pięknej i zdrowej skóry. Połączenie dwóch trybów – technologii Thermal SPA oraz technologii sonicznej, pozwala na podniesienie standardów Twojej dotychczasowej pielęgnacji. Górna część szczoteczki wygina się pod kątem 30°. To sprawia, że szczoteczka dopasuje się idealnie do każdego kształtu twarzy i żuchwy! Dzięki temu domyjesz swój makijaż nawet w najbardziej opornych częściach twarzy. Technologia Thermal SPA w bezpieczny i przyjemny sposób, nie tylko oczyści Twoją skórę ze wszystkich zanieczyszczeń, ale dodatkowo zrelaksuje ją i odpręży. Temperatura ok 55°C sprawi, że cały Twój makijaż w połączeniu ze środkiem myjącym, którego zazwyczaj używasz rozpuści się, a cera zostanie cudownie oczyszczona. Już nigdy więcej rozcierania i rozmazywania podkładu po Twarzy. B-Clean to oczyszczanie nowej generacji. Szczoteczka B-Clean posiada magnetyczną, indukcyjną bazę do ładowania. Szczoteczka została wykonana na kształt przypominający palce, dzięki czemu jest w stanie jeszcze dokładniej dotrzeć w okolice pod oczami, płatki nosa czy żuchwy. Technologia soniczna to 8000 transdermalnych sonicznych pulsacji na minutę, które dogłębnie oczyszczą cerę ze wszystkich zanieczyszczeń. Wzór 12-stu okręgów sprawia, że jeszcze szybciej spienisz swój żel do twarzy, przez co możesz aplikować go bezpośrednio na szczoteczkę. Szczoteczka soniczna do twarzy BEAUTIFLY B-Clean Pro to urządzenie, które wykorzystywane jest nie tylko w domu, ale również w profesjonalnych gabinetach urody. Szczoteczka posiada 8 poziomów intensywności pracy, 5 minutowy timer. Najcichsza szczoteczka soniczna na rynku, do każdego rodzaju cery. Wodoodporność IPX7.

Miejsce 2

Szczoteczka soniczna do twarzy Diforo Arum

Szczoteczka soniczna do twarzy Diforo Arum

Szczoteczka soniczna do twarzy Diforo Arum to wysokiej jakości urządzenie, które musiało się znaleźć wysoko w naszym zestawieniu najlepszych szczoteczek sonicznych do twarzy. System obrotowych kulek magnetycznych Xsound Pulse Technology. Masaż standardowy: 8000 r/min. Masaż intensywny: 13000 r/min. Szybkość obrotowa kulek: 60 r/min. Główka i uchwyt szczoteczki sonicznej do twarzy zostały tak zaprojektowane, by uzyskać jak najlepszą kontrolę i efektywność czyszczenia. Szczoteczka została również wyposażona w system obrotowych kulek, On-Roll Facial Cleaner. Wywierają na skórę efekt, jaki daję mechaniczne przesuwanie obuszkiem palca z wykorzystaniem płatka kosmetycznego. Wraz z drganiami sonicznymi stanowi to unikalny sposób oczyszczania skóry. Piękny design i ergonomiczny kształt zamknięty w dwuczęściowym zestawie. Idealne zadbana skóra dzięki połączeniu funkcji oczyszczania, magnetoterapii, masażu oraz wtłaczania kosmetyków w głąb skóry. Zabieg możesz przeprowadzić, korzystając z jednego ulubionego lub wszystkich trybów jednocześnie. Tryb 1. – Soniczne oczyszczanie wraz z uruchomionymi obrotowymi kulkami magnetycznymi 8000 r./min. Tryb 2. – Soniczne oczyszczanie wraz z obrotowymi kulkami magnetycznymi poziom drugi 13000 r./min. Tryb 3. – Masaż obrotowymi koralikami magnetycznymi. Tryb 4. – Pulsacyjne oczyszczanie z funkcją wtłaczania kosmetyków. To szczoteczka soniczna do twarzy, która zbiera same pozytywne opinie w internecie.

Miejsce 3

Szczoteczka soniczna do twarzy Beurer FC 95

Szczoteczka soniczna do twarzy Beurer FC 95

Szczoteczka soniczna do twarzy Beurer FC 95 to wysokiej jakości szczoteczka, która znalazła się na 3 miejscu w naszym rankingu szczoteczek sonicznych. Szczoteczka soniczna, która zbiera same pozytywne opinie w internecie co świadczy o jej wysokiej jakości i niezawodności. Szczoteczka do oczyszczania skóry twarzy FC 95 zapewnia delikatne, ale skuteczne oczyszczanie, i jednocześnie poprawia ukrwienie skóry. 6-krotnie większa skuteczność w porównaniu do oczyszczania ręcznego. 2 ustawienia ruchu: cyrkulacyjny do wyjątkowo delikatnego oczyszczania oraz oscylacyjny o dogłębnym działaniu zapewniają skórze miękkość i gładkość w dotyku. Wodoodporna (IPX7): można ją stosować pod prysznicem i w kąpieli. 3 ustawienia prędkości Podświetlany wyłącznik Ergonomiczny kształt Kontrolka do wyświetlania prędkości 4 nasadki szczotkowe: do wszystkich rodzajów skóry, do skóry wrażliwej, do dogłębnego oczyszczania porów i do usuwania złuszczającego się naskórka Wbudowany 1-minutowy timer (3 × 20 sek.) pozwalający precyzyjnie oczyszczać różne strefy skóry Zasilanie bateryjne. Szukając nowej szczoteczki sonicznej do twarzy postaw na sprawdzony sprzęt jakim jest Beurer FC 95.

Miejsce 4

Szczoteczka soniczna do twarzy CONCEPT PO2000

Szczoteczka soniczna do twarzy CONCEPT PO2000

Szczoteczka soniczna do twarzy CONCEPT PO2000 z 3 prędkościami przeznaczona jest do głębokiego oczyszczania skóry. Pomoże usunąć martwy naskórek i resztki makijażu. Głowica oczyszczająca wyposażona jest we włosie, które jest bardzo delikatne dla skóry, dlatego szczoteczka nadaje się do codziennego użytku i do każdego rodzaju skóry. Używaj przez 2 minuty każdego ranka i wieczora, aby skóra była idealnie czysta i promienna. Zwilż szczoteczkę i twarz wodą i nałóż ulubiony płyn do demakijażu. Wybierz żądaną intensywność czyszczenia i delikatnie masuj twarz szczoteczką. Niska intensywność jest odpowiednia do delikatnego oczyszczania i dla bardziej wrażliwej skóry, średnia i wysoka do głębokiego oczyszczania. Po zakończeniu opłucz twarz wodą. Szczoteczka do oczyszczania PO2000 jest wyposażona w inteligentny zegar, który monitoruje optymalny czas potrzebny do oczyszczenia skóry i jednocześnie zapobiega niepożądanemu wyładowaniu. Ustawiony jest na 2 minuty z ostrzegawczym dźwiękiem po 20 sekundach, aby ostrzec o konieczności przejścia do następnej części twarzy. Szczoteczka jest lekka i doskonale leży w dłoni. Jest wodoodporna dzięki czemu można ją czyścić pod bieżącą wodą. Wyposażona jest w wysokiej jakości zintegrowany akumulator Li-Ion z ładowaniem indukcyjnym przez kabel USB. Kontrolka daje podgląd aktualnie ustawionej intensywności czyszczenia.

 

Miejsce 5

Szczoteczka soniczna do twarzy MEDEL Face Brush

Szczoteczka soniczna do twarzy MEDEL Face Brush

Szczoteczka soniczna do twarzy MEDEL Face Brush pulsująca i wibrująca z niebieskim światłem. MEDEL Face Brush szczoteczka do twarzy to delikatna pielęgnacja skóry twarzy, zarówno oczyszczanie jak i pobudzanie krążenia. Szczoteczka została wyposażona w funkcje, które mogą być zastosowane oddzielnie lub jednocześnie. Pulsowanie – dla głębokiego oczyszczania twarzy. Wibracja – dla pobudzenia krążenia. Do wyboru prędkość pulsowania i wibracji – 3 stopnie (wolno, średnio, szybko). Niebieskie światło odblokowujące i oczyszczające pory, likwidujące skazy. Włączanie i wyłączanie oraz nawigacja prędkości za pomocą przycisku On/Off. Wodoodporna, możliwość stosowania podczas kąpieli lub pod prysznicem. Szczoteczka będzie delikatnie pielęgnowała skórę twarzy przez każde 20 sekund, później zatrzyma się na 1 sekundę – to informacja by przejść do kolejnego obszaru. Szczoteczka do twarzy Medel wyłączy się samodzielnie po wykonaniu pracy w odstępach 3 x 20 sekund. Po skończonym zabiegu oczyszczania, dobrze jest umyć twarz z pozostałych zanieczyszczeń i dokończyć jej pielęgnację np. nałożyć krem, maseczkę. Niebieskie światło likwiduje niedoskonałości skóry i przebarwienia. Dzięki bakteriobójczemu działaniu niebieskiego światła (415nm) odblokowuje pory! Szczoteczka do twarzy MEDEL została objęta 3 letnią gwarancją.

Miejsce 6

Szczoteczka soniczna do twarzy Garett Beauty Clean Pro

Szczoteczka soniczna do twarzy Garett Beauty Clean Pro

Szczoteczka soniczna do twarzy Garett Beauty Clean Pro posiada 3 poziomy wibracji sonicznych do 8000 obr./min. Szczoteczka soniczna do twarzy Garett Beauty Clean PRO to sprawdzony sposób na usunięcie wszelkich zanieczyszczeń i resztek makijażu oraz delikatny peeling, który stymuluje odnowę naskórka. Poręczna, wygodna w użytkowaniu i wszechstronna szczoteczka Garett Beauty Clean PRO działa skutecznie, a jednocześnie delikatnie, pomagając Ci dbać o kondycję cery. Technologia soniczna zapewnia wyjątkowo skuteczne oczyszczanie jak w gabinecie kosmetycznym. Używaj swojej szczoteczki bez obaw, nawet pod strumieniem wody (Wodoszczelność IPX7). Dwie wymienne nasadki z certyfikatem FDA, jedna z włosia, druga silikonowa. Szczoteczka soniczna Garett Beauty Clean PRO jest delikatna, a jednocześnie bardzo skuteczna. Dlatego żaden problem skórny nie stanowi przeciwwskazań do jej stosowania. Chwilowa przerwa w pracy urządzenia oznacza, że należy przejść do kolejnej partii twarzy. Dzięki temu każdy fragment Twojej skóry będzie starannie oczyszczony! Jednoprzyciskowa konstrukcja. Niezwykle prosta obsługa dla jeszcze przyjemniejszego użytkowania. Szczoteczka jest gotowa do pracy zawsze wtedy, gdy jej potrzebujesz dzięki podstawce do ładowania indukcyjnego zasilanej przez USB.A dzięki PerfectCare nie jest już konieczne ręczne usuwanie nitek – urządzenie Miele robi to automatycznie.

Miejsce 7

Szczoteczka soniczna do twarzy Geske GK000006PK01

Szczoteczka soniczna do twarzy Geske GK000006PK01

Szczoteczka soniczna do twarzy Geske GK000006PK01 to produkt, który zbiera same pozytywne recenzje w internecie. SmartAppGuided™ Soniczna szczoteczka termiczna i urządzenie liftingujące do twarzy zapewnia Ultra Hygienic Deep Cleansing, które idealnie uzupełnia codzienną pielęgnację skóry. Pożegnaj się z zatykającymi pory zanieczyszczeniami, sebum i pozostałościami po makijażu w zaledwie kilka sekund. Ta szczotka stanowi doskonałe połączenie naszej autorskiej technologii SmartSonic Pulsation o ponad 7500 pulsacjach na minutę z niezwykle miękkimi i higienicznymi wypustkami z silikonu. Design Eye-Nose Area Targeted zapewnia, że nie przegapisz ani jednego obszaru twarzy. Wynieś swoją rutynę pielęgnacyjną na wyższy poziom! Technologia Pore-Opening Deep Warming z 12 perełkami Thermo Deep Warming Pearls pomaga umieścić aktywne składniki pielęgnacyjne głęboko poniżej bariery powierzchniowej skóry, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Aktywuj rozgrzane perełki podczas czyszczenia, aby jak najlepiej wykorzystać szczotkę w zaledwie kilka sekund. Korzyści jednak na tym się nie kończą: aktywacja kulek Ultra-Gentle Contouring & Firming Spheres oraz użycie naszej autorskiej technologii MicroCurrent Face-Lift umożliwia masowanie skóry impulsami o niskiej intensywności, które aktywnie przyczyniają się do ujędrnienia skóry i młodzieńczego wyglądu.

Miejsce 8

Szczoteczka soniczna do twarzy ETA 235290010 Fenite

Szczoteczka soniczna do twarzy ETA 235290010 Fenite

Szczoteczka soniczna do twarzy ETA 235290010 Fenite pomoże Ci dogłębnie oczyścić skórę, poprawiając jej jędrność i koloryt. Przy regularnym stosowaniu uzyskasz młodzieńczy wygląd skóry, a dzięki masażowi delikatnymi wypustkami zapewnia lepsze ukrwienie skóry. Czas pracy po jednym naładowaniu wynosi do 3 miesięcy. W zestawie znajduje się kabel zasilający USB, który zapewnia bardzo szybkie ładowanie. W ciągu godziny masażer będzie ponownie gotowy do użycia. Masażer do twarzy ETA nie tylko skutecznie oczyści, ale także usunie martwy naskórek, a także pomoże pozbyć się pozostałości makijażu. Dzięki ETA FENITÉ Twoja skóra będzie bardziej elastyczna, gładsza, jaśniejsza i jednolita. Szczoteczka soniczna do twarzy ETA 235290010 Fenite posiada 5 trybów czyszczenia. Higieniczna, silikonowa konstrukcja. Wodoodporna konstrukcja IPX5 (można stosować pod prysznicem). Akumulator litowo-jonowy 3,7 V; 300 mAh. Już nie musisz się martwić o konserwację, wystarczy umyć masażer do twarzy pod bieżącą wodą. Wygodną funkcją jest również inteligentny timer z automatycznym wyłączaniem. Masażer do twarzy ETA FENITÉ, jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: różowej i turkusowej.

Miejsce 9

Szczoteczka soniczna do twarzy Beautifly B-Fresh

Szczoteczka soniczna do twarzy Beautifly B-Fresh

B-Fresh, to codzienna pielęgnacja przez oczyszczanie. Szczoteczka soniczna oczyści skórę z zanieczyszczeń, usunie nagromadzone sebum, martwy naskórek oraz pozostałości po makijażu, dzięki czemu skóra stanie się bardziej ukrwiona i zwiększy się jej wchłanialność. Pielęgnacja szczoteczką soniczną B-Fresh wpływa na widoczne zmniejszenie porów, co sprzyja ograniczeniu powstawania niedoskonałości. Soniczna szczoteczka do mycia twarzy usunie zrogowaciały naskórek, zanieczyszczenia i pozostałości, po makijażu. Martwy naskórek jest delikatnie złuszczany, a skóra jest bardziej ukrwiona, przez co wchłanialność produktówpielęgnacyjnych jest ułatwiona, a samo ich działanie wzmocnione. Oczyszcza nawet głębokie pory i z biegiem czasu stają się one mniejsze, co sprzyja ograniczeniu powstawania niedoskonałości. Na rynku dostępnych jest wiele podobnych do siebie szczoteczek, które kosztują nawet kilka razy taniej od oferowanych przez nas produktów. Jednak tańsze urządzenia nie posiadają wymaganych atestów oraz co najważniejsze Technologii sonicznej, która poprzez 8000 transdermalnych pulsacji przenoszonych na miękkie silikonowe wypustki, wygładza i oczyszcza powierzchnię skóry twarzy oraz głębsze warstwy naskórka. Ich działanie jest zbliżone do bardzo delikatnego peelingu, dającego efekt mikrozłuszczania dzięki czemu cera jest znakomicie oczyszczona oraz lepiej wchłania substancje odżywcze zawarte w kosmetykach. Tanie szczoteczki są to zwykłe wibrujące silikonowe myjki nie mające żadnego pozytywnego oddziaływania na Twoją skórę twarzy, a co więcej mogą ją dodatkowo podrażnić.

Miejsce 10

Szczoteczka soniczna do twarzy INNOGIO GIOperfect Fresh Gio-700

Szczoteczka soniczna do twarzy INNOGIO GIOperfect Fresh Gio-700

Nowoczesna szczoteczka soniczna do pielęgnacji skóry twarzy zapewnia dogłębne oczyszczenie przy jednoczesnej poprawie stanu skóry. Szczoteczka generuje drgania o częstotliwości 8000 impulsów na minutę, dzięki którym silikonowe wypustki na powierzchni urządzenia zaczynają drgać. Mikro-końcówki dzięki wibracji dokładnie oczyszczają, pilingują i regenerują skórę. Produkt wykonany jest z żelu silikonowego wysokiej klasy. Nie uczula, jest nietoksyczny i nieszkodliwy. Urządzenie wyposażone jest w funkcję dostosowującą częstotliwość drgań, funkcję bezprzewodowego ładowania. Dzięki GIOperfect Fresh Twoja cera będzie czysta, promienna i zregenerowana. Usuwa zrogowaciały naskórek oraz wyrównuje koloryt skóry.

Nasze ekspertki przetestowały i przeanalizowały ok. 60 modeli szczoteczek sonicznych do twarzy, aby wybrać 10 najlepszych i ułatwić Ci wybór. Ranking szczoteczek sonicznych do twarzy nie jest sponsorowany przez żadną firmę, dzięki temu możesz mieć pewność, że widzisz zestawienie w które nikt nie ingerował.

Paweł Zacharczuk |Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Jak powstało nasze zestawienie szczoteczek sonicznych do twarzy?

Nasze ekspertki budując ten ranking najlepszych szczoteczek sonicznych do twarzy przetestowały i przeanalizowały ok. 60 modeli szczoteczek sonicznych do twarzy różnych firm. Zostały przetestowane i przeanalizowane urządzenia takich firm jak: Concept, Vesta, Garett, Beautifly, HQ, Diforo, RAVEN, Innogio, ETA i kilku innych producentów. Po wewnętrznych testach przyszedł czas na sprawdzenie opinii o szczoteczkach sonicznych do twarzy. Opinie zostały sprawdzone w takich miejscach jak: na Allegro, na forach internetowych, na stronach Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert. Po zebraniu wszystkich informacji i nadaniu punktacji, materiały zostały przekazane do naszej redakcji, która stworzyła ten ranking. Mamy nadzieje, że nasz ranking szczoteczek sonicznych do twarzy będzie pomocnym narzędziem przy zakupie szczoteczki dla Ciebie. Ranking jest stale aktualizowany, dzięki czemu prezentuje zawsze aktualne i najlepsze sprzęty dostępne na rynku.

Na jakie parametry zwrócić uwagę przy zakupie szczoteczki sonicznej do twarzy?

Wybór i zakup dobrej jakości szczoteczki sonicznej do twarzy może nie należeć do łatwych zadań z racji tak dużej ilości modeli dostępnych na rynku. Jedni producenci oferują świetnej jakości szczoteczki soniczne do twarzy a inni trochę gorszej. Jak wybrać szczoteczkę soniczną do twarzy? Czym kierować się przy zakupie szczoteczki sonicznej do twarzy? Jaką szczoteczkę soniczną do twarzy kupić? Sprawdź nasz poradnik zakupowy o szczoteczkach sonicznych do twarzy i zobacz na co trzeba zwrócić uwagę kupując to urządzenie.
 
Zasilanie szczoteczki sonicznej do twarzy – Kupując szczoteczkę soniczną do twarzy warto zwrócić uwagę na to jak jest zasilana. Na rynku można spotkać szczoteczki soniczne do twarzy, które są zasilane: akumulatorowo, akumulatorowo-sieciowe oraz bateryjnie. Najlepiej jest wybrać szczoteczkę, która jest zasilana akumulatorowo, dzięki temu będzie ona wygodniejsza w użytkowaniu.
 
Materiał wykonania – Kupując szczoteczkę soniczną do twarzy warto zwrócić uwagę na to z jakiego materiału jest wykonana. Najlepiej jest wybrać szczoteczkę soniczną do twarzy, która jest wykonana z silikonu medycznego z atestem.
 
Zastosowane technologie w szczoteczce – Przed zakupem szczoteczki sonicznej zwróć uwagę na zastosowane w niej technologie. Producenci szczoteczek sonicznych do twarzy oferują urządzenia, które mają zastosowane technologie takie, jak: soniczny system czyszczenia, termoterapia, magnetoterapia.
 
Reuglacja prędkości – Wybierając dobrej jakości szczoteczkę soniczną do twarzy warto zwrócić uwagę czy dany model umożliwia regulację prędkości sonicznych pulsacji. To przydatna funkcjonalność, która pomoże mam dostosować działanie szczoteczki do naszych potrzeb.
 
Wodoodporność szczoteczki sonicznej do twarzy – Dobrej jakości szczoteczka soniczna musi być wodoodporna. Bez tego ten sprzęt nie nadawałby się do urzycia.
 
Cena szczoteczki sonicznej do twarzy – Decydując się na zakup dobrej szczoteczki sonicznej do twarzy musimy mieć świadomość tego, że najtańsza cena nie idzie w parze z jakością urządzenia. Warto wybierać wśród urządzenie, których ceny zaczynają się do 100 zł wzwyż.

Najczęściej zadawane pytania o szczoteczki soniczne do twarzy:

Co to jest szczoteczka soniczna do twarzy?

Szczotka soniczna do twarzy to elektryczne urządzenie, które czyści twarz za pomocą drgań i fal dźwiękowych. Czyszczenie twarzy za pomocą szczoteczki sonicznej jest o wiele bardziej skuteczniejsze niż czyszczenie tradycyjne.

Jak działa szczoteczka soniczna do twarzy?

Szczotka soniczna do twarzy to urządzenie, którego działanie opiera się na tym, że są emitowane drgania oraz fale dźwiękowe. Te drgania i fale dźwiękowe w szczoteczce sonicznej do twarzy powodują to, że powierzchnia szczoteczki wykonuje od kilku do kilkunastu obrotów na minutę czyszcząc twarz.

Czy szczoteczki soniczne do twarzy są dobre?

Szczoteczki soniczne do twarzy są bardzo dobrymi urządzeniami, które oprócz doskonałego czyszczenia twarzy potrafią zredukować niedoskonałości i rozjaśnić przebarwienia na naszej skórze. Te urządzenia są o wiele skuteczniejsze w pielęgnacji twarzy w porównaniu do tradycyjnego mycia twarzy.

Jak często używać szczoteczki sonicznej do twarzy?

Wielu specjalistów rekomenduje używanie szczoteczki sonicznej do twarzy 2-3 razy w tygodniu. Częstsze używanie szczoteczki sonicznej do twarzy może mieć negatywny wpływ na stan naszej skóry.

Jakie są rodzaje szczoteczek do twarzy?

Na rynku możemy spotkać 3 rodzaje szczoteczek do twarzy: szczoteczki manualne do twarzy, szczoteczki elektryczne do twarzy, soniczne szczoteczki do twarzy.

Ile kosztuje szczoteczka soniczna do twarzy?

Ceny szczoteczek sonicznych do twarzy są bardzo zróżnicowane. Najtańszą szczoteczkę soniczną można kupić za ok. 30 zł. Za dobrej jakości szczoteczkę soniczną do twarzy trzeba zapłacić od 100 do 300 zł. Za najdroższą szczoteczkę soniczną do twarzy trzeba zapłacić ok. 500 zł.

Gdzie można kupić szczoteczkę soniczną do twarzy?

Szczoteczkę soniczną do twarzy można kupić w takich miejscach jak: w sklepach internetowych typu (Media Expert, RTV EURO AGD), na Allegro oraz w porównywarkach cenowych.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W tym tekście znajdują się linki afiliacyjne, które prowadzą do zewnętrznych stron. Za zakup z naszych linków lub kliknięcie w nasze linki i przejście do sklepów otrzymujemy wynagrodzenie prowizyjne, które pozwala nam rozwijać nasz serwis.

 

5/5 - (61 votes)
Opinie o rankingach