Zaznacz stronę

Aktualizacja: 10 kwietnia.2024 r.

Trymer do brody to urządzenie, które obok kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji brody stanowi prawdziwe must have wszystkich brodaczy. Dzięki trymerowi można nadać brodzie odpowiedni kształt a nawet wyciąć pożądane wzorki na brodzie. Niektórzy mogą zadać sobie pytanie czy tych samych efektów nie można osiągnąć przy pomocy golarki i być może trymer do brody to zbędne urządzenie. Nic bardziej mylnego, jak sama nazwa wskazuje golarka służy do golenia, a trymer do precyzyjnego przycinania brody i nadawania jej odpowiedniego kształtu. Dobry trymer do brody w dłuższej perspektywie to także oszczędność, ponieważ pozwala na rezygnację z usług profesjonalnego barbera. Dostępne na rynku urządzenia często łączą kilka funkcji jednocześnie i obok trymera do brody otrzymujemy również możliwość przycinania brwi, włosków w nosie a nawet włosów na głowie. Niezależnie od tego na jakie urządzenie ostatecznie się zdecydujemy zwróćmy uwagę przede wszystkim na to czy jest ono ładowane na akumulator czy na baterie i jaki jest czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu. Warto również sprawdzić ile różnych długości strzyżenia możemy wybrać, i jakie dodatkowe elementy oferuje Nam producent w danym zestawie. Jak wybrać najlepszy trymer do brody? Sprawdź nasz ranking trymerów do brody i wybierz najlepszy wielofunkcyjny trymer dla siebie.

Najlepsze trymery do brody i ciała

Miejsce 1

Trymer do brody PHILIPS OneBlade Pro 360 QP6651/61 Twarz + Ciało

Trymer do brody PHILIPS OneBlade Pro 360 QP6651/61 Twarz + Ciało

Pierwsze miejsce w naszym rankingu trymerów do brody zajmuje trymer do stylizacji brody PHILIPS OneBlade Pro 360 Face + Body QP6651/61. Specjalny, podwójny systemem ochrony, który dba o to aby golenie nie odbywało się zbyt blisko skóry, zagwarantuje Ci komfort użytkowania. Błyskawicznie poruszający się, wyjątkowy nożyk wykonuje 200 ruchów na sekundę (12 000 razy na minutę). Osiągniesz więc idealne rezultaty, także w przypadku dłuższego zarostu. Sposób, w jaki skonstruowano innowacyjne ostrze OneBlade gwarantuje kontrolę i nieprzerwany kontakt ze skórą. Wychyla się ono we wszystkich kierunkach, dopasowując się do kształtu twarzy. Łatwo i szybko ogolisz nawet trudno dostępne partie. Ciesz się niebywałą wygodą w kilku ruchach. Pełna widoczność i golenie pod włos pozwalają na precyzyjne krawędzie, bez pominięcia żadnego włoska. Z łatwością twórz idealne stylizacje w krótkim czasie. OneBlade nie działa tak blisko skóry jak pozostałe ostrza, co daje wyjątkowy komfort użytkowania i brak podrażnień. Z kolei golenie pod włos jest dokładne i umożliwia usunięcie włosów każdej długości. Przytnij zarost na odpowiadającą Ci długość używając precyzyjnej, regulowanej nasadki, którą znajdziesz w zestawie. Użyj jednego z 14 dostępnych blokowanych ustawień i uzyskaj efekt popołudniowego zarostu, czy też krótką lub dłuższą brodę. Aby przyciąć włosy na ciele w dowolnym kierunku, skorzystaj z nakładanej nasadki przeznaczonej do ciała (3 mm). Ostrza OneBlade pozostają efektywne na długi czas – nawet 4 miesiące. Kiedy w końcu wymagają wymiany, jest ona niezwykle łatwa. Zostaniesz o tym powiadomiony pojawieniem się na ostrzu symbolu strzałki. Z OneBlade Pro możesz golić się na mokro i sucho, masz więc pełną wygodę użytkowania. W kilka chwil dopracujesz swój zarost przed lustrem lub szybko przytniesz włosy na ciele gdy bierzesz prysznic. Używaj golarki, tak jak lubisz i z łatwością osiągaj rezultaty, jakich oczekujesz. Precyzyjna nakładka posiada 14 ustawień długości (0,4–10 mm), z których możesz wybierać. Udoskonalisz dzięki temu każdy element zarostu na twarzy i ciele. Korzystając z OneBlade Pro możesz golić się do 120 minut. Całkowicie naładowana bateria wystarczy na kilka sesji, a jej doładowanie w razie konieczności zajmie jedynie 1 godzinę. To najlepszy trymer na rynku naszym zdaniem i nie tylko. Nie spodobało Ci się te urządzenie? Sprawdź inne polecane trymery do brody.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 2

Trymer do brody Babyliss Super-X Metal Mt996E

Trymer do brody Babyliss Super-X Metal Mt996E

Drugie miejsce w naszym zestawieniu najlepszych trymerów zajmuje dobry i niezawodny trymer do modelowania brody Babyliss Super-X Metal Mt996E. Wysokowydajny multi-trymer 15 w 1 to urządzenie stworzone dla wszystkich, którzy chcą odkryć swój styl lub zdefiniować go na nowo. Ostrza ze stali japońskiej umożliwiają precyzyjne cięcie, a magnetyczny system MagFix™ to praktyczny i wygodny sposób na szybki montaż odpowiedniej nasadki. Akumulator litowo-jonowy pozwala na 5 godzin pracy przy jedynie 3 godzinach ładowania. Multitrymer Babyliss Super-X Metal Mt996E posiada 4 nasadki do brody (5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm), 2 nasadki do owłosienia na całym ciele (3 mm, 4 mm), 2 nasadki do regulowania brwi (3 mm, 5 mm) i 3 nasadki do tradycyjnego strzyżenia (9 mm, 12 mm, 16 mm). Dla kompleksowej pielęgnacji – urządzenie wyposażone jest w golarkę foliową oraz trymer do nosa i uszu. Cyfrowy wskaźnik naładowania baterii informuje o konieczności podłączenia do prądu, a podstawka ładująca pozwala na wygodne ładowanie. Multitrymer wyposażony jest w pokrowiec, który ułatwia transport i przechowywanie. Babyliss Super-X Metal Mt996E – precyzja męskiego stylu. Trymer do brody Babyliss Super-X Metal Mt996E to sprzęt, który jest pozytywnie oceniany w internecie przez większość ekspertów branżowych co świadczy o jego wysokiej jakości. Jeśli szukasz porządnego trymera do brody i nie tylko to koniecznie zainteresuj się tym modelem lub zobacz inne urządzenia w naszym rankingu trymerów do brody.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 3

Trymer do brody BRAUN XT5200

Trymer do brody BRAUN XT5200

Trzecie miejsce w naszym rankingu najlepszych trymerów do brody zajmuje Trymer BRAUN XT5200. Innowacyjne ostrze 4D posiada dwie strefy golenia centralnego i dwa trymery boczne. Nasadka SkinGuard chroni skórę przed ostrzem i zapewnia komfortowe golenie, które zapewnia oczekiwane rezultaty, ale jednocześnie pozostaje delikatne dla skóry. Przycinaj w górę i w dół za pomocą nasadki dwufunkcyjnej. Ten łatwy w użyciu mechanizm umożliwia szybkie przycinanie zarostu w najbardziej dogodny sposób. Dzięki ostrzu 4D i gumowanej rączce antypoślizgowej możesz precyzyjnie stylizować zarost. Sprawia, że kształtowanie staje się precyzyjne i kontrolowane, dając Ci pewność uzyskania pożądanego rezultatu niezależnie od poziomu umiejętności. Bez względu na poziom umiejętności możesz cieszyć się komfortowym goleniem bez przycinania włosów zbyt blisko skóry. To możliwe dzięki w pełni aktywowanemu ostrzu 4D, na które składają się cztery wydajne elementy tnące, wykonujące 450 ruchów na sekundę. Przymocuj osłonę SkinGuard, aby bezpiecznie pielęgnować wrażliwe obszary, takie jak pachwiny, klatka piersiowa i pachy. Osłona chroni skórę, zapewniając delikatne golenie, i pozostawiając uczucie jedwabistej gładkości. Uzyskaj szybkie i precyzyjne rezultaty dzięki obrotowej głowicy Flex, która dopasowuje się do kształtu twarzy, co jest szczególnie przydatne podczas pielęgnacji trudno dostępnych obszarów. Intuicyjne golenie: w górę, w dół, do tyłu lub do przodu. Wytrzymałe ostrze 4D zostało stworzone z myślą o trwałości. Jest wykonane w 100% ze stali nierdzewnej i charakteryzuje się trwałością do 6 miesięcy. Maszynka Series X może być używana z pianką lub żelem, nad umywalką lub pod prysznicem. Z łatwością wyczyścisz ją pod bieżącą wodą, zgodnie z własnymi preferencjami w zakresie higieny. Łatwo uzyskaj pożądaną długość dzięki nasadkom zatrzaskującym się na miejscu, które są dostępne w długościach 1, 2, 3 i 5 mm do twarzy oraz 3 mm i 0 mm (SkinGuard) do ciała. To wszechstronny trymer, który pozwoli Ci na utrzymanie odpowiedniej długości zarostu.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 4

Trymer do brody PHILIPS OneBlade Pro 360 QP6541/15

Trymer do brody PHILIPS OneBlade Pro 360 QP6541/15

Trymer do brody PHILIPS OneBlade Pro 360 QP6541/15 posiada innowacyjne ostrze 360 porusza się we wszystkich kierunkach i dostosowuje się do kształtów twarzy, dzięki czemu cały czas zachowuje kontakt ze skórą i pełną kontrolę nad goleniem. Zapewnia łatwe przycinanie i golenie, także w trudno dostępnych miejscach, przy mniejszym wysiłku i większym komforcie. Trymer do golenia brody PHILIPS OneBlade Pro 360 QP6541/15 zawiera szybko poruszający się nożyk (12 000 razy na minutę), dlatego doskonale sprawdza się nawet w przypadku dłuższych włosów. Przytnij zarost na odpowiednią długość za pomocą regulowanej precyzyjnej nasadki, którą znajdziesz w zestawie. Wybierz jedno z 14 blokowanych ustawień, aby uzyskać efekt popołudniowego zarostu bądź krótką lub dłuższą brodę. Załóż nasadkę grzebieniową do ciała (3 mm), dzięki której łatwo przytniesz włosy w dowolnym kierunku. Wszechstronna, precyzyjna nasadka do przycinania oferuje ustawienia od 0,4 mm do 10 mm, co umożliwia uzyskanie idealnej długości. Ten trymer posiada 3 wskaźniki LED stanu akumulatora. Trymer do brody PHILIPS OneBlade Pro 360 QP6541/15 posiada czas pracy na jednym ładowaniu 90 minut. Pełne ładowanie trwa 1 godzinę. To kolejny trymer do brody od najlepszego producenta.

 

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 5

Trymer do brody REMINGTON Graphite G4 PG4000

Trymer do brody REMINGTON Graphite G4 PG4000

Trymer REMINGTON Graphite G4 PG4000 posiada gładkie ostrza z powłoką grafitową posiadają delikatne dla skóry końcówki, zapewniające pełen komfort pielęgnacji. Teraz dzięki Graphite G4 możesz zadbać o pielęgnację całego ciała używając tylko jednego urządzenia. Pozwoli Ci ono stworzyć wiele indywidualnych stylów, możesz przycinać włosy na ciele, tworzyć zdefiniowane i rzeźbione linie brody, czy nawet idealne kontury.Gładki ruch maszynki Graphite zapewnia komfort skóry podczas pielęgnacji, przy każdym ruchu. Teraz masz pewność dokładnego golenia przy jednoczesnym zachowaniu delikatności dla skóry – pielęgnacja ciała jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek. Samoostrzące się ostrza są zawsze gotowe do precyzyjnego i dokładnego cięcia. I już zawsze będziesz wyglądał najlepiej, jak to możliwe.Urządzenie Graphite G4 posiada 7 wszechstronnych nakładek, dzięki czemu możesz zadbać o pełną stylizację i pielęgnację – od stóp do głów. Podwójny regulowany grzebień pozwala przyciąć brodę i włosy na długość 2-20 mm i osiągnąć różne efekty stylizacji od krótkich do długich włosów i zarostów. Liniowy trymer NEE utrzymuje porządek w okolicach nosa, brwi i uszu. Osiągnij wygląd trzydniowego zarostu za pomocą grzebienia 1,5 mm, a do pielęgnacji włosów na ciele użyj grzebienia 3 mm. Mini golarka foliowa pomoże Ci uzyskać gładko ogoloną skórę wokół zarostu, dzięki czemu podkreślisz swój styl. Jeśli chcesz osiągnąć dokładniejsze golenie, użyj precyzyjnego trymera TST, który usuwa nawet najmniejszy zarost.Urządzenie Graphite G4 jest przewodowe/ bezprzewodowe i ma 60-minutowy czas pracy zapewniający maksymalną swobodę stylizacji. Dzięki temu możesz zadbać o swoją pielęgnację gdziekolwiek jesteś – teraz możesz już bez wysiłku „pokazać światu prawdziwą twarz”.Wyjątkowa wydajność i doskonałe wyniki, Graphite G4 to Twój sposób na precyzyjną pielęgnację. To porządny trymer długiej brody i nie tylko.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 6

Trymer do brody GÖTZE & JENSEN TR700

Trymer do brody GÖTZE & JENSEN TR700

Trymer GÖTZE & JENSEN TR700 to niezastąpiony sprzęt dla każdego, kto we własnym domu dba o pielęgnację i przycinanie zarostu. Zapomnij o wizytach u barbera! Dzięki trymerowi TR700 nie tylko idealnie przytniesz wąsy czy brodę, ale także wyregulujesz brwi, a nawet krótką fryzurę. Wszystko to, dzięki jednemu niewielkiemu urządzeniu! Zgodnie z oczekiwaniami klientów trymery GÖTZE & JENSEN pozbawione zostały niewygodnych i plączących się przewodów, które zastąpiono pojemnymi akumulatorami. Nie musisz już szukać kontaktu, teraz nic nie będzie ograniczało Twoich ruchów! Dzięki temu z łatwością poradzisz sobie z idealnym przycięciem zarostu, nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia. Trymer GÖTZE & JENSEN TR700 posiada wydajny akumulator w technologii Li-ion o pojemności 600 mAh, który pozwala nawet na 1,5 godziny nieprzerwanej pracy urządzenia. W tym czasie spokojnie zdążysz wykonać idealne cięcie zarostu czy stworzyć perfekcyjną fryzurę. Do tego akumulator wyróżnia się bardzo krótkim czasem ładowania, to tylko 90 minut! Trymer GÖTZE & JENSEN TR700 ma także konstrukcję umożliwiającą mycie głowicy pod bieżącą wodą. Dzięki temu utrzymanie go w czystości będzie naprawdę proste. Tytan wyróżnia się nie tylko swoją lekkością i najwyższą wytrzymałością w stosunku do swojej masy, ale również odpornością na korozję. Dzięki swoim właściwościom stosowany jest w przemyśle lotniczym i militarnym. Został też wykorzystany do stworzenia ostrzy trymera GÖTZE & JENSEN TR700. Dzięki temu ostrza są niezawodne i świetnie sprawdzą się przy strzyżeniu w każdych warunkach. Trymer GÖTZE & JENSEN TR700 w znakomity sposób ułatwi Ci życie. Goli równomiernie, ma wygodny, ergonomiczny kształt, dlatego dobrze „leży” w dłoni. Szybko nauczysz się sprawnie nim posługiwać. Długość strzyżenia możesz ustawić bardzo precyzyjnie w skali od 1 do 10 mm. Urządzenie jest trwałe, proste w obsłudze i łatwe w czyszczeniu. Na pewno stanie się ulubionym w Twojej łazience. Konserwacja jest istotna dla zachowania sprawności trymera GÖTZE & JENSEN TR700 przez jak najdłuższy czas. Żeby ułatwić Ci to zadanie – do zestawu zostały dołączone szczoteczka oraz oliwa do konserwacji ostrzy.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 7

Trymer do brody Philips OneBlade Face QP2721/20

Trymer do brody Philips OneBlade Face QP2721/20

Trymer do brody Philips OneBlade Face QP2721/20 to tani i bardzo dobry trymer, który musiał się znaleźć w naszym rankingu najlepszych trymerów do brody. Jedno urządzenie służy do przycinania, stylizacji i golenia zarostu, bez względu na długość. Komfort użytkowania zapewniony jest wyjątkowym podwójnym systemem ochrony, dzięki któremu golenie nie odbywa się zbyt blisko skóry. Specjalny, szybko poruszający się nożyk wykonuje 200 ruchów na sekundę (12 000 na minutę). Nawet w przypadku długiego zarostu osiągniesz pożądane rezultaty. Przesuwając dwustronne ostrze w dowolnym kierunku, uzyskasz wyraźne krawędzie i proste linie. OneBlade dopasuje się do kształtu Twojej twarzy i umożliwi Ci komfortowe golenie całej powierzchni. Nie potrzebujesz już dodatkowych nasadek do brody, ponieważ nasadka grzebieniowa 5 w 1 ma wiele opcji regulowania i różne możliwości zastosowania. Nie zatyka się nawet w przypadku gęstych i długich włosów, zawsze skutecznie przycinając. Ostrza OneBlade zachowują wysoką efektywność na długi czas – nawet 4 miesiące. Co więcej, kiedy ewentualnie wymagają wymiany, jest ona łatwa, a specjalne powiadomienie w postaci znaku strzałki na ostrzu da Ci o tym znać. OneBlade zapewnia wyjątkową wygodę, ponieważ goli na sucho i na mokro. Niezależnie od tego, czy przycinasz brodę przed lustrem, czy golisz włosy pod prysznicem, uzyskasz zadowalające, szybkie rezultaty. Urządzenie pracuje do 45 minut na pełnej baterii, a jej ponowne naładowanie zajmuje 8 godzin.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 8

Trymer do brody BRAUN XT5100

Trymer do brody BRAUN XT5100

Trymer do brody BRAUN XT5100 umożliwia golenie, przycinanie i konturowanie za pomocą jednego urządzenia: wszechstronna golarka elektryczna i trymer do zarostu dla mężczyzn. Łatwe, szybkie i wygodne golenie przy każdym ruchu, nawet w trudnych miejscach. Do twarzy (nasadki 1, 2, 3, 5 mm) i ciała (nasadka 0 mm). Technologia ostrza 4D: jedno ostrze z 4 elementami tnącymi, na które składają się 2 trymery boczne i 2 strefy golenia centralnego działające z prędkością 450 ruchów na sekundę. Goli wystarczająco blisko skóry, aby zapewnić oczekiwane rezultaty, ale jednocześnie pozostaje delikatna dla skóry. Dłuższa żywotność: ostrze 4D ze stali nierdzewnej tego trymera i golarki pozostaje ostre do 6 miesięcy. Ochrona skóry: trymer i golarka są wyposażone w nasadkę SkinGuard, która chroni skórę nawet w delikatnych miejscach – od klatki piersiowej, pach i pachwin po twarz, szyję i brwi. Opracowane pod kątem precyzji i kontroli: golenie w górę i w dół za pomocą nasadki dwufunkcyjnej. Bezpieczne golenie oraz pielęgnacja na mokro i na sucho dzięki gumowanej rączce antypoślizgowej. Trymer do brody BRAUN XT5100 to dobre i niezawodne urządzenie, które musiało się znaleźć w naszym zestawieniu trymerów do brody.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 9

Trymer do brody GÖTZE & JENSEN TR500

Trymer do brody GÖTZE & JENSEN TR500

Trymer GÖTZE & JENSEN TR500 to niezastąpiony sprzęt dla każdego, kto we własnym domu dba o pielęgnację i przycinanie zarostu. Zapomnij o wizytach u barbera! Dzięki trymerowi TR500 nie tylko idealnie przytniesz wąsy czy brodę, ale także wyregulujesz brwi, a nawet drażniące włosy w nosie czy uszach. Wszystko to dzięki jednemu niewielkiemu urządzeniu! Nie musisz już szukać kontaktu, teraz nic nie będzie ograniczało Twoich ruchów! Dzięki temu z łatwością poradzisz sobie z idealnym przycięciem zarostu, nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia. Dzięki dołączonym nakładkom trymer GÖTZE & JENSEN TR500 świetnie sprawdzi się zarówno podczas cięcia bardzo krótkiego, jak i dłuższego zarostu. Dwa grzebienie do konturowania i nasadki zabezpieczające zapewnią Ci efekty podobne do tych z profesjonalnego salonu urody. I to wszystko w zaciszu własnego domu! Trymer GÖTZE & JENSEN TR500 ma także wodoodporną konstrukcję, dlatego nie musisz już obawiać się zachlapania wodą. Dzięki temu możesz użyć go do przycinania zarostu również na mokro, a nawet wykorzystać go podczas prysznica! Ostrza urządzenia GÖTZE & JENSEN TR500 wykonano ze stali nierdzewnej, dzięki temu są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Dodatkowo wyróżniają się wyjątkową ostrością i poradzą sobie z każdymi, nawet najbardziej kłopotliwymi włosami.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 10

Trymer do brody WAHL Quick Style Lithium 5604-035

Trymer do brody WAHL Quick Style Lithium 5604-035

Trymer WAHL Quick Style Lithium 5604-035 to jeden z najpopularniejszych modeli spośród bogatej oferty trymerów marki Wahl. Wyposażony w dwie wymienne głowice. Pierwsza to typowa głowica o okrągłym kształcie przeznaczona do usuwania niechcianego owłosienia z uszu i nosa. Druga głowica jest głowicą obrotową, idealną do pielęgnacji bokobrodów, szyi, okolic uszu. Trymer do brody WAHL Quick Style Lithium 5604-035 posiada 2 wymienne głowice: Obrotowa głowica do bokobrodów, szyi, okolic uszu i twarzy, Głowica do usuwania owłosienia z nosa i uszu. Nasadka grzebieniowa z regulacją: 2, 3, 4 i 5 mm – zakładana na obrotową głowicę. Obie końcówki tego trymera można czyścić pod bieżącą wodą. Wbudowana lampka doświetlająca strzyżone miejsce. Rodzaj zasilania: bateria AA. Minimalna długość cięcia: 0.5 mm.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Każdy mężczyzna dbający o swoją brodę powinien nabyć dobrej jakości trymer, który pozwoli zadbać o brodę poza wizytami u barbera. Dla Ciebie przetestowaliśmy ponad 100 modeli trymerów, aby zbudować zestawienie 10 najlepszych trymerów do brody i ułatwić Ci wybór najlepszego.

Paweł Zacharczuk |Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Jak powstał ranking najlepszych trymerów do brody?

Ranking dobrych i niezawodnych trymerów do brody powstał, aby ułatwić Ci wybór najlepszego urządzenia bez znajomości tych urządzęń. Zdajemy sobie sprawę z tego, że ciężko jest znaleźć najlepszy trymer do brody nie znając się na tych urządzeniach lub stale ich nie analizując. Nasz ranking trymerów do brody stworzyliśmy na podstawie testów i analiz ponad 100 modeli trymerów. Testowaliśmy i analizowaliśmy trymery do brody od takich producentów jak: Philips, Wahl, Remington, Panasonic, Beurer, Cecotec, Braun, BaByliss, RAVEN, Soocas, Franck Provost, Rowenta, Götze & Jensen, Zelmer, Adler i wielu innych. Następnie postanowiliśmy sprawdzić opinie o trymerach do brody w internecie. Opinie o trymerach do brody sprawdzaliśmy w takich miejscach jak: w sklepach internetowych (Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych), na forach internetowych, na blogach z recenzjami, na stronach producentów, na rankingach produktowych oraz na Allegro. Na końcu usiedliśmy z naszym zespołem i uszeregowaliśmy ranking najlepszych trymerów do brody. Staraliśmy się opisać nasze zestawienie najlepszych trymerów do brody w sposób prosty i łatwy w odbiorze. Mamy nadzieje, że z naszym rankingiem wybierzesz i kupisz odpowiedni trymer do brody, który pomoże w dbaniu o Twoją brodę.

Jak i jaki trymer do brody wybrać? Czym kierować się przy zakupie?

Zastanawiasz się jaki trymer do brody kupić? Na co zwrócić uwagę wybierając nowy trymer do brody? Jaki trymer do brody wybrać? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w naszym poradniku zakupowym, gdzie wyjaśniamy na jakie parametry trzeba zwrócić uwagę, aby kupić dobry i niezawodny trymer do brody. Przed zakupem trymera do brody zwróć uwagę na te parametry urządzenia:
 
Przeznaczenie trymera – Kupując nowy trymer do brody warto dobrze zastanowić się czy trymer, który chcemy kupić ma nam służyć wyłącznie do pilęgnacji brody czy też do innych części ciała. Na rynku mozna spotkać trymery, które są przeznaczone do poszczególnych częsci ciała np. do nosa, brody, do wąsów, do włosów, do uszu, do baków, do ciała jak i trymery wielofunkcyjne. Naszym zdaniem warto postawić na trymer wielofunkcyjny bo tego typu urządzenia pomogą nam w pielęgnacji różnych części ciała.
 
Zasilanie trymera – Przed zakupem trymera do brody warto zwrócić uwagę jakie zasilanie posiada dany model trymera. Na rynku można spotkać trymery, które są zasilane głównie akumulatorowo, ale także bateryjne i sieciowe. Najlepszym wybore będzie inwestycja w trymer, który będzie zasilany akumulatorowo bo będzie można go doładować w dowolnej chwili i nie będzie trzeba mieć w zapasie baterii.
 
Liczba ustawień długości strzyżenia – Wybierając trymer do brody lub ciała warto zwrócić uwagę na to ile ustawień długości strzyżenia posiada dany trymer. W sklepach z trymerami można spotkać urządzenia, które posiadają liczbę ustawień długości strzyżenia od 1 do nawet 50. Wybierz trymer do brody, który ma jak największą liczbę ustawień długości strzyżenia, dzięki czemu będziesz mógł dowolnie strzyc swoją prodę lub inne części ciała.
 
Strzyżenie na mokro lub na sucho – Przed zakupem trymera warto zwrócić uwagę na to czy dany model trymera umożliwia strzyżenie tylko na sucho lub na mokro i sucho. Dobrym wyborem będzie zakup trymera, który można użytkować zarówno na sucho jak i mokro.
 
Czas pracy bezprzewodowej – Kupując nowy trymer do brody, który będzie zasilany akumulatorowo warto zwrócić uwagę na to jak długo może pracować dany model w minutach na akumulatorze. Im dłuższa praca na akumulatorze naszego trymera tym lepiej.

Najczęściej zadawane pytania o trymery do brody:

Co to jest trymer do brody?

Trymer do brody to urządzenie, które służy do regulacji długości zarostu poprzez strzyżenie za pomocą wbudowanego ostrza. Trymery są to urządzenia, które są zasilane akumulatorowo, bateryjnie, sieciowo, akumulatorowo-sieciowo.

Co robi trymer do brody?

Trymer do brody to urządzenie, które służy do strzyżenia brody. W urządzeniu tym możemy regulować długość cięcia poprzez wbudowane nasadki lub regulację. Na rynku można spotkać urządzenia dedykowane do danej części ciała lub urządzenia wielofunkcyjne.

Czym się różni trymer od maszynki?

Trymer od maszynki różni się tym, że jest mniejszym urządzeniem oraz jest przeznaczony do precyzyjnego cięcia punktowego owłosienia. Maszynki są przeznaczone do strzyżenia większych powierzchni.

Czy golenie trymerem boli?

Golenie trymerem nie boli bo urządzenia te są tak skonstruowane, aby goliły bezboleśnie czyli nad skórą.

Czy warto kupić trymer?

Warto zainwestować w trymer bo dzięki temu urządzeniu będziemy mogli zadbać o regulację owłosienia na naszym ciele. Jest to o wiele bezpieczniejsza i wydajniejsza metoda regulacji owłosienia niż standardowa maszynka.

Ile kosztuje trymer do brody?

Najtańszy trymer do brody można kupić już za ok. 50 zł. Za dobrej jakości trymer do brody trzeba zapłacić od ok. 200 zł do 500 zł.

Jaki trymer do brody wybrać forum?

Przeglądając fora internetowe i wątki, które sa poświęcone trymerom do brody można zauważyć, że największą popularnością cieszą się urządzenia takich firm jak: Philips, Babyliss, Wahl, Braun. To właśnie te firmy są najbardziej polecane na forach internetowych.

Gdzie kupić trymer do brody?

Trymer do brody to urządzenie, które można kupić w sklepach: Media Markt, RTV EURO AGD i kilku innych. Dobrym sposobem na zakup taniego trymera do brody jest sprawdzenie ofert na Allegro oraz w porównywarkach cenowych.

Jakiej firmy trymer do brody kupić?

Kupując trymer do brody warto postawić na sprawdzoną firmę np. Philips, Wahl, Remington, Panasonic, Beurer, Cecotec, Braun, BaByliss, RAVEN, Soocas, Franck Provost, Rowenta, Götze & Jensen, Zelmer, Adler.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W tym tekście znajdują się linki afiliacyjne, które prowadzą do zewnętrznych stron. Za zakup z naszych linków lub kliknięcie w nasze linki i przejście do sklepów otrzymujemy wynagrodzenie prowizyjne, które pozwala nam rozwijać nasz serwis.

 

5/5 - (37 votes)
Opinie o rankingach