Zaznacz stronę

Aktualizacja: 11 kwietnia.2024 r.

Waga łazienkowa to niewielkie i dyskretne urządzenie, dzięki, któremu możemy stale kontrolować nie tylko wagę ale również ilość wody w organizmie, procent tkanki tłuszczowej lub mięśniowej a także BMI. Choć pytanie o wagę dla wielu osób bywa krępujące i niestosowne, parametr ten ma bezpośredni wpływ na Nasze zdrowie i samopoczucie. Otyłość w dzisiejszych czasach to choroba cywilizacyjna, zwiększa ryzyko cukrzycy, nadciśnienia tętniczego i chorób układu krążenia. Zakup wagi łazienkowej należy więc traktować jako element zdrowego stylu życia. Do wyboru mamy wagi mechaniczne, mniej dokładne, podające pomiary z dokładnością do około 1 kg, służące tylko i wyłącznie do pomiaru masy ciała oraz wagi elektroniczne. Te ostatnie są najpopularniejszym rozwiązaniem, zarówno ze względu na dokładność sięgającą maksymalnie 100g, jak i dodatkowe funkcje oferowane przez producentów. Należy jedynie pamiętać, że waga elektroniczna wymaga regularnej wymiany baterii lub ładowania akumulatora. Nowoczesne sprzęty mogą ponadto zapamiętywać wagę kilku użytkowników bądź zostać zsynchronizowne z aplikacjami w smartfonie, co zwiększa ich użyteczność. Sprawdź nasz ranking top 10 najlepszych wag łazienkowych i wybierz wagę dla siebie.

Najlepsze wagi łazienkowe

Miejsce 1

Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Pierwsze miejsce w rankingu wag łazienkowych zajmuje wysokiej jakości waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2, która zbiera same pozytywne opinie w internecie. Sprzęt, który wygrywa nasz ranking najpopularniejszych produktów z kategorii wagi łazienkowe. Mówiąc o wadze, często myślimy jedyne o poziomie tkanki tłuszczowej w ciele człowieka, jednak nie jest to precyzyjne. Waga każdej osoby jest indywidualna i zależy od wielu czynników, a Mi Body Composition Scale 2 pozwala na szybkie i precyzyjne określenie tych wartości. Zaawansowany technologicznie sensor G potrafi określić wagę ciała z dokładnością do 50g, co czyni pomiary wagi Mi Body Composition Scale 2 jeszcze bardziej precyzyjnymi. Precyzyjny czujnik pomiaru tkanki tłuszczowej w ciele (BIA) potrafi określić aż 13 różnych informacji o Twoim ciele, takich jak BMI, procent tkanki tłuszczowej, masę mięśniową, poziom wody w ciele, wiek użytkownika, ocenę zdrowia, masę kości, Wskaźnik podstawowej przemiany materii, Wskaźnik trzewnej tkanki tłuszczowej i wiele innych. Waga Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 pozwala na ważenie nawet najmniejszych owoców czy warzyw, zaczynających się od 100g. Test balansu ciała – Zamknij oczy i spróbuj uchwycić idealny balans. Ta podstawowa forma aktywności fizycznej pozwoli Ci polepszyć koordynację i balans ciała, redukując ryzyko podatności ciała na urazy i kontuzje. Bluetooth 5.0 Low Energy. 4 baterie wystarczają na 12 miesięcy pracy. Waga Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 została wyposażona w energooszczędny układ Bluetooth 5.0. Moduł ten pozwala na szybką transmisję danych na aplikację mobilną, która pozwala w inteligentny sposób przetworzyć wszystkie dane, prezentując dokładne odczyty Twojej sylwetki. Konstrukcja wagi Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 jest prosta, a jednocześnie piękna. To tak jak w sztuce, gdzie prawdziwe piękno objawia się w jej szczegółach. Postaw na dobrą i niezwodną wagę łazienkową, która zbiera pozytywne opinie na forach internetowych, w sklepach internetowych, na blogach z recenzjami. Chcesz inną wagę? Sprawdź nasz cały ranking wag łazienkowych 2024 i zobacz pozostałe najlepsze modele.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 2

Waga łazienkowa Garmin Index S2

Waga łazienkowa Garmin Index S2

Druga najlepsza waga na rynku według naszych ekspertów to waga łazienkowa Garmin Index S2. Model tej dobrej i niezawodnej wagi łazienkowej występuja w dwóch wersjach kolorystycznych: biały lub czarny. Niezależnie od tego, czy sport to Twoja profesja, czy tylko chcesz utrzymać zdrową wagę, ta elegancka waga zapewni Ci całościowy obraz Twojego zdrowia na czytelnym kolorowym wyświetlaczu. Chcesz dowiedzieć się, w jakim stopniu Twoje ciało składa się z tłuszczu, mięśni, kości lub wody? Ta waga łazienkowa Ci to umożliwi. Łatwe łączenie się dzięki wbudowanemu Wi-Fi®. To dodatkowo ułatwia wyświetlanie statystyk w aplikacji Garmin Connect™1. Wszystkie ważne statystyki masz do wglądu w jednym miejscu. Obsługa nawet 16 użytkowników. Realizuj cele przez nawet 9 miesięcy bez konieczności wymiany baterii. Masa ciała może ulegać znacznym zmianom z dnia na dzień. Obserwuj postępy i nie trać motywacji. Zobacz odczyty masy ciała w funtach lub kilogramach. Sprawdzaj też różnice pomiędzy pomiarami. Zobacz, jak zmieniała się masa ciała w ciągu ostatnich 30 dni. Śledź długoterminowe trendy w aplikacji Garmin Connect. Uzyskuj dokładne pomiary stosunku masa ciała do wzrostu, aby sprawdzić, czy mieścisz się w optymalnym przedziale. Zdrowy organizm potrzebuje trochę tłuszczu. Sprawdź, jaki procent masy ciała stanowi niezbędna i zmagazynowana tkanka tłuszczowa. Przekonaj się, jaką masz masę mięśni szkieletowych, i obserwuj ich wzmacnianie. Sprawdź jaką masz masę kości. Sprawdź, jaki procent całkowitej masy ciała stanowią płyny. Pomaga to w monitorowaniu nawodnienia organizmu. Jeśli chcesz śledzić tylko masę ciała, możesz wyłączyć rejestrowanie pozostałych danych dotyczących składu ciała. Dzienne zmiany w masie ciała możesz obserwować na wadze, jak i w serwisie Garmin Connect. Sprawdzaj wyniki na kolorowym wyświetlaczu o wysokiej rozdzielczości. Widżet pogodowy z aktualną prognozą pogody przydaje się podczas planowania dnia.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 3

Waga łazienkowa Beurer BF 980 WIFI

Waga łazienkowa Beurer BF 980 WIFI

Waga łazienkowa/diagnostyczna BF 980 WIFI jest połączona z bezpłatną aplikacją „beurer HealthManager Pro”. Dane każdego ważenia mogą być automatycznie przesyłane przez WIFI. Dzięki bardzo dużemu wyświetlaczowi Magic o nowoczesnym wyglądzie DotMatrix wyniki pomiarów są dobrze widoczne także bezpośrednio na wadze. Oprócz kompleksowej analizy składu ciała, w ramach której mierzone są masa ciała, tkanka tłuszczowa, zawartość tkanki mięśniowej i BMI, waga do pomiaru tkanki tłuszczowej dodatkowo wykonuje pomiar częstotliwości bicia serca. Obliczanie masy ciała, tkanki tłuszczowej, zawartości tkanki mięśniowej, BMI i częstotliwości bicia serca. Więcej wartości dzięki bezpłatnej aplikacji „beurer HealthManager Pro” – zapisy analiz i graficzne oceny wieku metabolicznego, wody w organizmie, kalorii, BMR/AMR i zawartości minerałów kostnych. Szybka i łatwa obsługa wagi do pomiaru tkanki tłuszczowej dzięki wstępnej konfiguracji przez Bluetooth® i późniejszej automatycznej synchronizacji danych po każdym procesie ważenia za pośrednictwem WIFI. Zintegrowany akumulator dla łatwego ładowania (w zestawie kabel USB-C). Nowoczesna wzornictwo wagi z bardzo dużym wyświetlaczem Magic o wyglądzie DotMatrix i wysokością cyfr wynoszącą 48 mm. Bardzo duża powierzchnia ważenia (35 x 30 cm) z bezpiecznym szkłem powlekanym warstwą ITO i nośnością wynoszącą 180 kg z prewencyjnym wskaźnikiem przeciążenia. Można ustawić 5 poziomów aktywności z uwzględnieniem średniego tygodniowego ruchu, dzięki czemu wartości zapotrzebowania kalorycznego są dokładniej określane. Wyposażona w 8 pamięci użytkowników i funkcję automatycznego rozpoznawania użytkownika. Możliwość zmiany jednostek kg/lb/st.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 4

Waga łazienkowa BEURER BF195

Waga łazienkowa BEURER BF195

Elektroniczna waga łazienkowa BEURER BF195 to urządzenie, które jest niedrogie i przyda się każdej osobie, która lubi kontrolować swoją masę ciała. Element wyposażenia, który faktycznie się wyróżnia! Okrągły, podświetlany wyświetlacz LCD oraz nowoczesny korpus nadają wadze formę, która istotnie przykuwa oko. Waga łazienkowa BEURER BF195 posiada wyświetlacz ze wskaźnikiem masy ciała, zawartości tkanki tłuszczowej, zawartości wody, tkanki mięśniowej, masy kostnej oraz czynnej przemiany materii. Podświetlony na niebiesko wyświetlacz. Obsługa za pomocą nowoczesnych klawiszy dotykowych. Elektrody wykonane ze szczotkowanej stali nierdzewnej. 5 poziomów aktywności. Przestrzenie pamięci użytkowników: 10. Sposób włączania: Funkcja uruchamiania Quick Start. Automatyczne wyłączanie, wskaźnik przeciążenia. Maksymalne obciążenie: 180 kg. Wielkość cyfr: 28 mm. Dobry model elektronicznej wagi łazienkowej, którym warto się zainteresować.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 5

Waga łazienkowa Setti+ BS905K

Waga łazienkowa Setti+ BS905K

Inteligentna waga łazienkowa SETTI+ BS905K to nie jest zwyczajna waga. Oprócz swojej podstawowej funkcji, jaką jest ważenie, pomoże Ci dosłownie zajrzeć w głąb swojego ciała. Dzięki niej możesz kontrolować poziom tkanki tłuszczowej, kostnej i mięśniowej, a także zapotrzebowanie organizmu na wodę. Po dotknięciu interesujących Cię danych pojawi się ich opis oraz wynik w określonym zakresie. Waga obliczy też zapotrzebowanie kaloryczne, by Twoja dieta była jeszcze skuteczniejsza. Dzięki łączności Bluetooth wagę można sparować z rozbudowaną, łatwą w obsłudze aplikacją SETTI+, dzięki której możesz zbierać i porównywać swoje pomiary, a nawet udostępniać je w mediach społecznościowych. To jeszcze nie wszystko – aplikacja jest wyposażona w funkcję alarmu, który może Ci przypominać o konieczności zważenia się. Wszystko po to, by wspierać Cię w utrzymaniu codziennej samodyscypliny. Z aplikacji mogą korzystać wszyscy domownicy – możesz zapisywać wyniki dla nawet 10 osób, edytować dane profilu i usuwać użytkowników. Wyniki możesz sprawdzać także na wyświetlaczu LCD z dużymi cyframi, który zawsze pokazuje pomiar wagi z dokładnością do 100 gram. Dzięki tak wysokiej precyzji urządzenie SETTI+ BS905K świetnie sprawdzi się podczas codziennego ważenia, nie zakłamując wyników. Dzięki temu będziesz w stanie na bieżąco kontrolować swoje postępu i skuteczność treningów. Pełen zakres działania wagi to od 0 do maksymalnie 180 kilogramów.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 6

Waga łazienkowa Xiaomi Mi Smart Scale 2

Waga łazienkowa Xiaomi Mi Smart Scale 2

Waga łazienkowa Xiaomi Mi Smart Scale 2 to wysokiej klasy waga, która jest polecana w wielu miejscach. Tania i dobra waga łazienkowa. Waga Mi Smart Scale 2 została wyposażona w zaawansowany i wytrzymały sensor, który jest w stanie precyzyjnie wychwycić każdą subtelną zmianę w Twoim ciele z dokładnością do 50g. Każdy posiłek, który zjesz oraz każdy napój, który wypijesz, zostanie inteligentnie zarejestrowany przez wagę. Z aplikacją Mi wszystkie wyniki oraz zmiany na przestrzeni czasu zostają zapisane w chmurze. Wykonuj swoje cele fitness łatwiej, dzięki czytelnym wykresom w aplikacji. Jeszcze nigdy dostosowanie trening nie było tak proste. Mi Smart Scale 2 została wyposażona w inteligentną funkcję pomiaru wagi. Biorąc pod uwagę wzrost, wiek, wskaźnik BMI oraz inne dane, waga Mi Smart Scale 2 inteligentnie określi optymalną wagę dla Twojego typu sylwetki. Waga Mi Smart Scale 2 potrafi rozpoznać członków rodziny na podstawie danych zbieranych podczas ważenia. Oprócz zapamiętywania do 16 osób, waga wspiera także funkcję gościa, który pozwala wykonywać pomiary bez zapisywania danych użytkownika. Kiedy rodzic zważy się jako pierwszy, a później trzymając dziecko na ramionach, waga automatycznie poda wagę dziecka. Oczywiście można w analogiczny sposób ważyć zwierzęta. Waga Mi Smart Scale 2 potrafi ważyć przedmioty zaczynające się od 100g, dzięki temu bez problemu sprawdzisz wagę małych obiektów takich jak owoce, czy paczka, którą chcesz wysłać. Niezależnie czy lubisz minimalistyczny styl, cenisz sobie spokój drewna czy mieszkasz w bloku. Krystalicznie gładkie krawędzie Smart Scale 2 wpasują się do każdego domu. Waga Mi Smart Scale 2 używa energooszczędnego układu Bluetooth 5.0 Low Energy, który zapewnia wyjątkową stabilność i szybkość połączenia.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 7

Waga łazienkowa Tefal Premiss Origin PP1600

Waga łazienkowa Tefal Premiss Origin PP1600

Dzięki kompaktowej i poręcznej wadze łazienkowej TEFAL Origin, ważenie się codziennie lub od czasu do czasu jest łatwe i przyjemne! Smukła platforma wagi posiada eleganckie wykończenie i wytrzymuje ciężar do 160 kg, posiada duży wyświetlacz cyfrowy oraz funkcję automatycznego włączania i wyłączania. Waga łazienkowa Tefal Premiss Origin PP1600 to urządzenie, które bardzo dobrze będzie się prezentować w nowoczesnych mieszkaniach, gdzie pojawiają się drewniane akcenty. Dokładność pomiaru w tej wadze łazienkowej wynosi do 100 g. Waga łazienkowa Tefal Premiss Origin PP1600 to model bardzo dobrze oceniany na forach internetowych, na grupach na Facebooku i innych miejscach. Jeśli szukasz dobrej i niezawodnej wagi łazienkowej w dobrej cenie to warto zainteresować się tym modelem bo warto.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 8

Waga łazienkowa Omron Viva HBF-222T

Waga łazienkowa Omron Viva HBF-222T

Waga łazienkowa Omron Viva HBF-222T to dobra i niezawodna waga, która musiała się znaleźć w naszym zestawieniu. OMRON VIVA to sprawdzone w warunkach klinicznych urządzenie dokonujące dokładnych pomiarów kluczowych parametrów pozwalających lepiej poznać kondycję serca (na podstawie zawartości tłuszczu trzewnego, tkanki tłuszczowej i masy mięśni szkieletowych) i diagnozować choroby układu krążenia. Funkcja automatycznego rozpoznawania użytkownika spośród 4 możliwych użytkowników + opcja dla gościa, szybki odczyt w ciągu 4 sekund, funkcja automatycznego włączania/wyłączania oraz duży wyświetlacz LCD sprawiają, że jest to przyjazny partner w drodze do lepszego zdrowia. Utrzymanie zdrowej masy mięśniowej, pomimo starzenia się, może pomóc obniżyć ciśnienie krwi i kontrolować poziom tkanki tłuszczowej. Aby wzmocnić organizm i poprawić zdrowie, dbaj o odpowiednią masę i siłę mięśni. Metabolizm naturalnie spowalnia z wiekiem. Łatwiej utrzymać prawidłową sylwetkę ciała, znając niezbędne zapotrzebowanie na kalorie i stosując zdrową dietę w odpowiednich porcjach. Poznaj swoje zapotrzebowanie na kalorie za pomocą wagi Omron Viva HBF-222T.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 9

Waga łazienkowa ELDOM TWO550

Waga łazienkowa ELDOM TWO550

Waga łazienkowa ELDOM TWO550 to zaawansowane technologicznie urządzenie, dzięki któremu kontrola ogólnej kondycji organizmu jest prosta i przyjemna! Inteligentna waga osobowa w połączeniu z Twoim smartfonem stanie się najlepszym przyjacielem w walce o zdrowie na co dzień! Zmierzy nie tylko masę ciała, ale także…. zawartość mięśni, wody, tłuszczu, białka, tłuszczu trzewiowego i kości! Co jeszcze? Określi BMI (wskaźnik masy ciała), BMR ( wskaźnik przemiany materii), a także LBM (czyli masę ciała bez tkanki tłuszczowej). Urządzenie jest proste w obsłudze, a instalacja zabierze Ci jednie kilka minut. W dedykowanej aplikacji zmieści się aż 8 kont użytkowników! Waga komunikuje się z urządzeniami bezprzewodowo dysponującymi technologią Bluetooth w wersji minimum 4.0 i systemami operacyjnymi iOS 7.0/Android 4.3 lub nowszymi. Pobierz aplikację za pomocą kodu umieszczonego poniżej (znajduje się także na okładce instrukcji) lub wyszukaj w „App Store” lub „Google Play” wpisując słowo kluczowe: „OKOK·International”.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 10

Waga łazienkowa Blaupunkt BSP301

Waga łazienkowa Blaupunkt BSP301

Nasz ranking wag łazienkowych zamyka szklana waga Blaupunkt BSP301. Waga łazienkowa Blaupunkt BSP301 to bardzo tania, dobra i niezawodna waga, która zamyka nasz ranking najlepszych na rynku wag łazienkowych. Wszystkim, którym zdrowy tryb życia nie jest obojętny, przedstawiamy wagę personalną BSP301 od Blaupunkt. Jest to urządzenie, dzięki któremu można kontrolować swoją wagę i motywować się do dalszego gubienia kilogramów. Mimo iż model BSP301 to najprostsza z propozycji Blaupunkt, jest przeznaczony dla użytkowników wymagających, tych którzy chętnie podejmują wyzwania i trwają w swoich postanowieniach. Waga BSP301 wyposażona jest w szklaną platformę i duży, czytelny wyświetlacz. Jej zakres pomiaru wagi wynosi 150 kg. Do modelu BSP301 dołączone są dwie baterie AAA, które dzięki zastosowaniu w wadze funkcji automatycznego wyłączania, będą pracowały przez długi czas. Minimalistyczny design wagi z białą szklaną platformą, świetnie wpisze się w proste i nowocześnie wykończone łazienki. Wymiary: 30,2 x 30,2 x 2,2 cm. To zwykła waga łazienkowa z ciekawymi funkacjami, którą warto się zainteresować jeśli chcemy sprawdzać regularnie zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie.

Ocena naszego eksperta: 9 / 10

Waga łazienkowa to urządzenie, które powinno się znaleźć w każdym domu. Dzięki wadze łazienkowej możemy monitorować swoją wagę lub inne parametry zdrowotne. Dla Ciebie przeanalizowaliśmy i przetestowaliśmy ponad 100 modeli elektronicznych wag łazienkowych, aby wybrać 10 najlepszych i ułatwić Ci wybór.

Paweł Zacharczuk |Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Jak powstał ranking elektronicznych wag łazienkowych?

Ranking elektronicznych wag łazienkowych, który widać na naszej stronie powstał po przetestowaniu i przeanalizowaniu ponad 100 modeli wag łazienkowych. Przetestowaliśmy i przeanalizowaliśmy urządzenia takich firm jak: Sencor, Beurer, Vesta, Caso Germany, Xiaomi, ETA, Tech-Med, Garmin, Tefal, Terraillon, Omron, Teesa, Cecotec, Yunmai, Huawei, Renpho, Fitbit by Google, GÖTZE & JENSEN i wielu innych. Następnie postanowiliśmy sprawdzić opinie o wagach łazienkowych w różnych miejscach w internecie. Opinie o elektronicznych wagach łazienkowych analizowaliśmy w takich miejscach jak: na forach internetowych, na grupach na Facebooku, na Allegro, na blogach z recenzjami, na rankingach produktowych oraz w sklepach internetowych: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych. Tego typu działania umożliwiły nam stworzenie najrzetelniejszego rankingu wag łazienkowych w internecie. Ranking najlepszych wag łazienkowych jest stale aktualizowany, dzięki czemu oferty w nim umieszczone nie stają się przestarzałe. Porównaj modele w naszym rankingu i wybierz najlepszą wagę do swojej łazience.

Na jakie parametry zwrócić uwagę przy zakupie wagi łazienkowej?

Wybór i zakup odpowiedniej wagi łazienkowej nie należy do łatwych zadań bo na rynku jest dostępnych bardzo dużo modeli różnych firm. Wagi łazienkowe jakie możemy spotkać na rynku różnią się funkcjami, parametrami oraz jakością. Jak wybrać wagę łazienkową? Czym kierować się przy zakupie wagi łazienkowej? Jaka waga łazienkowa jest najlepsza? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w naszym poradniku zakupowym o wagach łazienkowych. 
 
Maksymalna waga (kg) – Kupując wagę elektroniczną do łazienki zwróćmy uwagę jaką maksymalną wagę użytkownika obsługuje urządzenie, które nam się podoba. Ten parametr informuje nas jaki maksymalny ciężar może zważywać waga łazienkowa. Na rynku można spotkać wagi łazienkowe, które mają masynalną wagę na poziomie do: 120 kg, 130 kg, 150 kg, 160 kg, 180 kg, 200 kg. Najpopularniejsze są modele, które mają maksymalną wagę na poziomie 150 i 180 kg.
 
Dokładność pomiaru (g) – Jeśli dbamy o swoją linię i zależy nam na dokładnych pomiarach wagowych swojego ciała to zwróćmy uwagę na dokładność pomiaru wagi łazienkowej, który jest wyrażony w gramach. Na rynku można spotkać wagi łazienkowe, które mają dokładność pomiaru na poziomie: 50g i 100 g.
 
Wykonanie wagi – Szukając dobrej i niezawodnej wagi łazienkowej trzeba też zwrócić uwagę na to z czego wykonanana jest powierzchnia wagi. Na rynku można spotkać wagi łazienkowe, które powierzchnię mają wykonaną z: szła, tworzywa sztucznego, stali, drewna lub połączenia szkła i stali. Najpopularniejsze są wagi łazienkowe, które powierzchnię mają wykonaną ze szła.
 
Pomiary – Wybierając nową wagę łazienkową warto też zwrócić uwagę na to jakie pomiary dokonuje urządzenie. Nowoczesne wagi łazienkowe dokonują takich pomiarów dla nas jak: tkanki kostnej, tkanki mięśniowej, tkanki tłuszczowej, wskaźnika BMI, zawartości wody i wiele innych.
 
Pamięć użytkowników w wadze łazienkowej – Jeśli kupujemy wagę łazienkową nie tylko dla siebie i w naszej rodzinie jest dużo osób warto zwrócić uwagę na to jaką pamięć użytkowników posiada model, który chcemy kupić. W ofercie sklepów można spotkać wagi łazienkowe, które mają pamięć użytkowników na poziomie: do 5 użytkowników, od 6 do 10 użytkowników, od 11 użytkowników.

Najczęściej zadawane pytania o wagi łazienkowe:

Co to jest waga łazienkowa?

Waga łazienkowa to urządzenie, które służy do pomiaru masy ciała. Nowoczesne wagi łazienkowe umożliwiają poza pomiarem masy miała sprawdzenie: tkanki kostnej, tkanki mięśniowej, tkanki tłuszczowej, wskaźnika BMI.

Do czego służy waga łazienkowa?

Waga łazienkowa to urządzenie, które głównie służy do sprawdzania wagi ciała i wykonywania takich pomiarów jak: tkanki kostnej, tkanki mięśniowej, tkanki tłuszczowej, wskaźnika BMI, zawartości wody.

Czy wagi łazienkowe są dokładne?

To czy waga łazienkowa jest dokładna zależy od dokładności pomiaru, który podaje producent w karcie produktowej. Najczęściej można spotkać wagi łazienkowe, które ważą z dokładnością do 50 g lub 100 g.

Dlaczego jednego dnia ważę mniej a drugiego więcej?

Pomiary na wadze łazienkowej mogą być inne każdego dnia i jest to normalne zjawisko bo wpływ na to ma co zjedliśmy danego dnia, ile wypiliśmy płynów, jaką aktywność fizyczną wykonywaliśmy.

Jakie są rodzaje wag łazienkowych?

W przypadku wag łazienkowych możemy wyróżnić wagi mechaniczne oraz elektroniczne. Najdokładniejsze i najpopularniejsze są elektroniczne wagi łazienkowe.

Jakiej firmy kupić wagę łazienkową?

Szukając wagi łazienkowej warto postawić na porządną firmę. Najlepsze firmy, które produkują wagi łazienkowe to: Sencor, Beurer, Vesta, Caso Germany, Xiaomi, ETA, Tech-Med, Garmin, Tefal, Terraillon, Omron, Teesa, Cecotec, Yunmai, Huawei, Renpho, Fitbit by Google, GÖTZE & JENSEN.

Ile kosztuje waga łazienkowa?

Ceny wag łazienkowych są bardzo zróżnicowane. Najtańszą i podstawową wagę elektroniczną można kupić za ok. 50 zł. Za profesjonalną wagę łazienkową trzeba zapłacić ponad 800 zł.

Gdzie kupić wagę łazienkową?

Wagi łazienkowe to bardzo popularne produkty, które można bez problemu kupić w sklepach z AGD/RTV, w sklepach typu: Lidl, Kaufland, Biedronka. Dobrym pomysłem przed zakupem wagi łazienkowej jest sprawdzenie cen na Allegro oraz w porównywarkach cenowych.

Jaka waga łazienkowa forum?

Przeglądając fora internetowe można zauważyć, że największą popularnością cieszą się wagi łazienkowe takich firm jak: Beurer, Xiaomi, Yunmai, Huawei. To właśnie tych firm urządzenia zbierają same pozytywne opinie na forach internetowych.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W tym tekście znajdują się linki afiliacyjne, które prowadzą do zewnętrznych stron. Za zakup z naszych linków lub kliknięcie w nasze linki i przejście do sklepów otrzymujemy wynagrodzenie prowizyjne, które pozwala nam rozwijać nasz serwis.

 

5/5 - (59 votes)
Opinie o rankingach