Zaznacz stronę

Aktualizacja: 10 kwietnia.2024 r.

Wysokiej jakości odkurzacz pionowy poradzi sobie z kurzem i zanieczyszczeniami, które gromadzą się we wszystkich zakamarkach Twojego mieszkania lub domu. Decydując się na zakup nowego odkurzacza pionowego zapewne masz problem z wyborem odpowiedniego urządzenia, gdy masz do wyboru tak wiele odkurzaczy pionowych różnych producentów o różnych parametrach użytkowych. Do tego wszystkiego dochodzą ceny odkurzaczy pionowych, które zaczynają się od 199 zł a kończą się na ponad 4000 zł. Jak wybrać ten najlepszy odkurzacz pionowy? Na szczęście w takich sytuacjach są nasi eksperci, którzy pomogą Ci wybrać najlepszy odkurzacz pionowy nie rujnując Twojego domowego budżetu. Podczas naszych 2 miesięcznych testów przetestowaliśmy i przeanalizowaliśmy najpopularniejsze odkurzacze pionowe takich producentów jak: Tefal, Electrolux, Samsung, Bosch, Dyson, Philips, Karcher, Sencor i kilku innych. Sprawdź nasz rzetelny ranking odkurzaczy pionowych i wybierz najlepsze urządzenie.

Ranking odkurzaczy pionowych

Miejsce 1

Odkurzacz pionowy Samsung Jet 90 pet VS20R9042T2/GE

Odkurzacz pionowy Samsung Jet 90 pet VS20R9042T2/GE

Niekwestionowanym numerem jeden w naszym rankingu odkurzaczy pionowych jest odkurzacz pionowy Samsung Jet 90 pet VS20R9042T2/GE. Wysoka moc silnika do 550 W zapewnia skuteczne sprzątanie każdej powierzchni, dzięki temu poradzi sobie zarówno na grubych dywanach jak i twardych podłogach. Silnik Digital Inverter oraz technologia Jet Cyclone optymalizująca przepływ powietrza zapewniają stale wysoką moc ssącą. Silnik posiada 10-letnią gwarancję. Dzięki wysokowydajnej technologii Jet Cyclone możesz dłużej cieszyć się czystszym powietrzem i ekstremalną mocą ssącą. System wyposażony w 27 wlotów powietrza tworzy optymalną ścieżkę, która umożliwia zminimalizowanie strat ssania. Jednocześnie oddziela drobne cząsteczki kurzu od powietrza. Elektroszczotka skutecznie zbiera drobne cząsteczki kurzu i sierść zwierząt z dywanu, jak i z twardych podłóg. Wykonuje około 3750 obrotów na minutę. Głowica, która obraca się o 180 stopni ułatwia zmianę kierunku i odkurzenie każdego rogu. Czyszczenie szczotki jest niezwykle proste, wystarczy jedno kliknięcie aby ją odłączyć. 5-warstwowy system filtracji HEPA wyłapuje aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Masz pewność, że powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste. System filtracji HEPA zastosowany w bezprzewodowym odkurzaczu POWERstick Jet™ posiada certyfikaty SLG oraz BAF potwierdzające jego skuteczność w usuwaniu cząsteczek o wielkości 0,3 0.3~10 mikrometrów. Posprzątaj całe mieszkanie lub dom bez konieczności ładowania akumulatora. Wysokowydajna bateria pozwala na odkurzanie bez przerwy nawet przez 60 minut. Po zakończonej pracy wystarczy odstawić do stacji dokującej, która pozwala na ładowanie drugiej baterii w czasie w którym używasz odkurzacza, dzięki temu możesz odkurzać aż do 120 minut.

Miejsce 2

Odkurzacz pionowy Dyson Gen5detect Absolute

Odkurzacz pionowy Dyson Gen5detect Absolute

Na drugim miejscu w naszym rankingu odkurzaczy pionowych znajduje się wysokiej klasy sprzęt Dyson Gen5detect Absolute. Odkurzacz pionowy Dyson Gen5detect Absolute to urządzenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nie marnuj czasu na przekształcanie odkurzacza w odkurzacz ręczny. Wbudowana szczotka do zbierania kurzu z końcówką szczelinową jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Zaawansowany 10-ogniwowy akumulator litowo-jonowy zapewnia długotrwałą, potężną moc ssania. Ważący 3,5 kg odkurzacz Dyson Gen5 posiada dwa ogniwa więcej niż odkurzacz Dyson V15 Detect™, aby uzyskać wyższe napięcie i wygenerować więcej mocy. Uniwersalna technologia odkurzacza bezprzewodowego Dyson do sprzątania wszystkich rodzajów podłóg, trudno dostępnych miejsc, materacy, kanap oraz schodów. Najszybszy silnik o największej mocy. Obraca się z prędkością do 135 000 obrotów na minutę, generując największą moc ssania Dyson. System filtracji całego urządzenia Dyson Gen5 wychwytuje 99,99% cząsteczek o wielkości zaledwie 0,1 mikrometra (μm), dzięki czemu dom jest czystszy i bardziej higieniczny. Czujnik piezoelektryczny zlicza i mierzy rozmiar cząsteczek kurzu, automatycznie zwiększając moc w miejscach wykrycia większej ilości kurzu. Ekran LCD pokazuje naukowe dowody dokładnego sprzątania, a także pozostały czas pracy. Przeprojektowany w sposób ergonomiczny uchwyt pomaga dostosować chwyt dla zapewnienia wygodniejszego sprzątania. Stożkowy, zapobiegający plątaniu wałek szczotki skręca włosy wprost do pojemnika. Zbiera długie włosy i zwierzęcą sierść z kanap, materacy, legowisk oraz schodów — szybko i skutecznie.

  Miejsce 3

  Odkurzacz pionowy Philips 8000 Aqua Plus XC8349/01

  Odkurzacz pionowy Philips 8000 Aqua Plus XC8349/01

  Odkurzacz pionowy Philips Aqua Plus z serii 8000 jest wyposażony w wyjątkową nasadkę Aqua Plus, która umożliwia usuwanie różnych rodzajów brudu jednocześnie, od kurzu po lepkie plamy, z mocą podwójnego zasysania. Nasadka w tym odkurzaczu pionowym automatycznie dostosowuje ssanie, gdy potrzebne jest zwiększenie wydajności, wykorzystując podwójne kanały ssania. Wystarczy dodać ulubiony środek do czyszczenia podłóg lub odpowiedni detergent, aby usunąć do 99% bakterii z twardych podłóg w domu. Antybakteryjna ściereczka z mikrofibry jest pokryta powłoką Always Clean, która chroni ściereczkę przed bakteriami po każdym czyszczeniu. W zestawie znajdują się 2 ściereczki. Najwydajniejszy tryb Turbo, ponad 125 m² po jednym ładowaniu. Dzięki akumulatorom litowo-jonowym 25,2 V sprzątanie z użyciem tego odkurzacza trwa do 80 minut. Nasadka zasysającą 360° jest wyposażona w opatentowaną technologię, która wychwytuje kurz i brud ze wszystkich stron nasadki. Podświetlenie LED ujawnia nawet najdrobniejszy kurz. Odkurzacz Philips 8000 Aqua Plus jest elastyczny i łatwo nim manewrować.

  Miejsce 4

  Odkurzacz bezprzewodowy 4w1 z technologią aktywnego mopowania POWER HYGIENIC 800 60 min

  Odkurzacz pionowy Electrolux Power Hygienic 800 EP81HB25WU

  Odkryj innowacyjność z Electrolux Power Hygienic 800 EP81HB25WU – wszechstronnym odkurzaczem 4 w 1, który rewolucjonizuje sposób sprzątania dzięki technologii aktywnego mopowania. Ten model Electroluxa to prawdziwy game-changer w czyszczeniu domu, oferujący nie tylko tradycyjne odkurzanie, ale również aktywne mopowanie, polerowanie podłóg, a nawet dezynfekcję przy użyciu innowacyjnej technologii UV. Jego serce to szczotka PowerPro Mop z obrotowymi dyskami, które nie pozostawiają szans nawet najtrudniejszym zabrudzeniom i zaschniętym plamom na twardych podłogach. Cyfrowy wyświetlacz LED nie tylko informuje o stanie naładowania akumulatora, ale także pozwala na intuicyjne przełączanie między czterema trybami mocy ssania, dostosowując odkurzacz do bieżących potrzeb. Electrolux Power Hygienic 800 wyróżnia się również zaawansowaną elektroszczotką BEDPROPOWER™ PLUS z technologią UV, która efektywnie eliminuje pyłki, bakterie, kurz, roztocza i alergeny z materacy, łóżek, łóżeczek dziecięcych i sof, gwarantując zdrowsze środowisko dla Ciebie i Twoich bliskich. Dzięki 5-stopniowemu systemowi filtracji i elektroszczotce BED PRO POWER+ z technologią UV, odkurzacz skutecznie usuwa do 99,99% cząsteczek o wielkości poniżej 1µm, zapewniając nieporównywalną czystość na poziomie mikroskopijnym. Z Electrolux Power Hygienic 800, sprzątanie przestaje być rutynową koniecznością, a staje się zaawansowaną technologicznie przyjemnością. Ciesz się do 35 minutami pracy na jednym ładowaniu w najniższym trybie mocy, idealnym do delikatnej pielęgnacji parkietu. To więcej niż odkurzacz – to kompleksowe rozwiązanie dla Twojego domu.

  Miejsce 5

  Odkurzacz pionowy Dyson V15 Detect Absolute

  Odkurzacz pionowy Dyson V15 Detect Absolute

  Dyson V15 Detect™ Absolute to najmocniejszy, inteligentny odkurzacz bezprzewodowy dostępny na rynku. Precyzyjnie ustawiona wiązka światła sprawia, że ​​niezauważalny na podłogach twardych kurz staje się widoczny. Czujnik piezoelektryczny stale zlicza i mierzy cząsteczki kurzu – automatycznie regulując moc ssania. Ekran LCD pokazuje w czasie rzeczywistym, zanieczyszczenia zebrane przez odkurzacz. Potężny, lekki silnik Dyson Hyperdymium™ obraca się z prędkością do 125 000 obrotów na minutę, generując moc ssania do usuwania mikroskopijnego kurzu i większych zanieczyszczeń. 14 cyklonów Dyson generuje siłę o wartości do 100 000G, wyrzucając do pojemnika kurz i pył bez zatykania filtra, dzięki czemu nie dochodzi do utraty mocy ssania. Każdy akumulator typu click-in zapewnia do 60 minut pracy bez utraty mocy ssania, aby posprzątać każde miejsce w Twoim domu. W pełni uszczelniona filtracja Dyson wyłapuje 99,99% mikroskopijnych cząsteczek i alergenów o wielkości zaledwie 0,3 mikrometra. Czarne antystatyczne włókna węglowe podświetlanej elektroszczotki Slim Fluffy™ wychwytują drobny kurz z podłóg twardych.

  Miejsce 6

  Odkurzacz pionowy BOSCH Unlimited 7 BCS712XXL

  Odkurzacz pionowy BOSCH Unlimited 7 BCS712XXL

  Odkurzacz BOSCH Unlimited 7 BCS712XXL umożliwi Ci sprzątanie bez wysiłku. Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH Unlimited 7 BCS712XXL zapewnia taką samą wydajność jak tradycyjny odkurzacz przewodowy. Praktyczna, zginana rura z łatwością umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc pod meblami, funkcja parkowania pozwala na bezpieczne odstawienie odkurzacza podczas przerw w sprzątaniu, a samostojąca konstrukcja elektroszczotki i rury pozwala w tym czasie na wygodne sprzątanie odkurzaczem ręcznym. Z wydajnym i wytrzymałym akumulatorem Bosch Power for All o pojemności 3.0 Ah możesz odkurzyć do 100 metrów kwadratowych na jednym naładowaniu akumulatora. Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah to 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki. Intuicyjny, 3-stopniowy wybór trybu pracy dostosowany do każdych wymagań zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ergonomiczny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg).

  Miejsce 7

  Odkurzacz pionowy Miele Triflex HX2 Pro SOML0

  Odkurzacz pionowy Miele Triflex HX2 Pro SOML0

  Odkurzacz pionowy Miele Triflex HX2 Pro SOML0 to urządzenie, które warto wziąć pod uwagę kupując odkurzacz pionowy. W zależności od indywidualnej koncepcji budowy urządzenie można ładować zarówno z modułem PowerUnit na górze, jak i z modułem PowerUnit na dole. Montowany od góry moduł PowerUnit odkurzacza Triflex HX2 zapewnia maksymalną elastyczność. Czas pracy tego odkurzacza pionowego na jednym ładowaniu wynosi do 60 minut. Model ten posiada szeroką elektroszczotkę z funkcją rozpoznawania rodzaju wykładziny podłogowej. Dzięki filtrowi HEPA2 Lifetime zmienisz swoje cztery kąty w strefę przyjazną dla alergików. W połączeniu z filtrem HEPA2 uzyskuje się całkowitą skuteczność filtracji na poziomie >99,999%, dzięki czemu wychwytywane są nawet mikroskopijne cząsteczki i alergeny. Funkcja Twist2open umożliwia łatwe opróżnianie pojemnika przez wykonanie jednego obrotu. 

  Miejsce 8

  odkurzacz pionowy Dreame V11

  Odkurzacz pionowy Dreame V11

  Odkurzacz pionowy Dreame V11 to odkurzacz, który poradzi sobie z każdym rodzajem zabrudzeń. Nieduża waga (zaledwie 1,6 kg) oraz nowoczesny wyświetlacz OLED powodują, że sprzątanie staje się jeszcze łatwiejsze. Specjalny uchwyt montowany na ścianie pozwala zaoszczędzić miejsce przy przechowywaniu, a pojemnik na kurz oraz filtry można bez problemu wyczyścić pod bieżącą wodą. Ulepszony akumulator odkurzacza pionowego Dreame V11 o pojemności 3000 mAh pozwala na 90 minut ciągłej pracy przy jednym ładowaniu. Po wyczerpaniu akumulatora pełne ładowanie trwa 4 godziny. Dreame V11 jest wyjątkowo cichym odkurzaczem, w trybie ECO emituje jedynie 73 dB.  Dodatkowo 12-stożkowy cyklonowy system filtracji poradzi sobie z kurzem, pyłkami, sierścią zwierząt i wszelkimi cząsteczkami do 0,3 mikrona. 5-stopniowy system filtrowania pozwala na przechwycenie 99,7% cząsteczek kurzu, brudu czy drobnoustrojów.

  Miejsce 9

  Odkurzacz pionowy Roborock H7

  Odkurzacz pionowy Roborock H7

  Odkurzacz pionowy Roborock H7 jest zasilany baterią, może pracować do 90 minut bez konieczności jej ładowania. Dzięki szybkiemu ładowaniu, odkurzacz jest gotowy do pracy w ciągu zaledwie 2,5 godziny. Silnik o mocy 480W zapewnia aż 160AW stałej mocy ssania. Dzięki temu H7 nie tylko z łatwością zbiera kurz, okruchy i inne zanieczyszczenia z podłogi, ale także pozwala na dogłębne odkurzenie dywanów i wykładzin oraz dokładne oczyszczenie tapicerki mebli lub samochodu. 5-cio stopniowy system filtracji powietrza oraz wykorzystanie filtru HEPA pozwala na dokładne oczyszczenie powietrza z cząstek kurzu i alergenów, od roztoczy po pyłki. System wychwytuje do 99,99% cząsteczek o wielkości nawet 0,3 mikrona. Dzięki ultralekkiej baterii, jednostka główna ważny mniej niż butelka wody – zaledwie 1,46 kg.

  Miejsce 10

  Odkurzacz pionowy Amica VM 7050 Aura

  Odkurzacz pionowy Amica VM 7050 Aura

  Nasze zestawienie najlepszych odkurzaczy pionowych na rynku zamyka dobry i tani odkurzacz Amica VM 7050 Aura, który zbiera same pozytywne opinie. Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla większej wygody podczas sprzątania. Urządzenie umożliwia łatwe sprzątanie trudno dostępnych zakamarków. Dzięki odczepianej długiej rurze teleskopowej masz możliwość odkurzenia samochodu lub mebli w salonie. Dzięki zminimalizowaniu plastiku w obudowie i zastosowaniu lekkiego materiału, Twój odkurzacz jest poręczny i wygodny. Przemieszczanie się z nim po całym mieszkaniu oraz odkurzanie miejsc przy suficie, np. pajęczyn nie będzie stanowić już najmniejszej trudności. Koniec z dźwiganiem za sobą wielkiego sprzętu! Elektroszczotka z wbudowanym podświetleniem LED pozwoli Ci na dokładnie odkurzenie nawet słabo widocznych miejsc, takich jak podłoga pod kanapą czy komodą. Podczas sprzątania nie przeoczysz już żadnych zabrudzeń! Za pomocą przycisku w rączce szybko wybierzesz jeden z gotowych trybów pracy urządzenia i dostosujesz jego pracę do poziomu zabrudzeń i czasu, jakim dysponujesz. Wyższa moc oznacza lepszą skuteczność i jednocześnie krótszy czas pracy. Niższa moc to bardziej ekologiczne i oszczędne rozwiązanie pozwalające na dłuższą pracę odkurzacza. Łatwo dostosuj tryb odkurzania do swoich potrzeb. Silnik o mocy 10W umieszczony w elektroszczotce, zwiększa prędkość jej obrotów. Większa moc w czasie odkurzania pozwoli Ci efektywniej niż za pomocą zwykłej szczotki uporać się z wykładzinami i dywanami z dłuższym włosiem. Mocna bateria litowo-jonowa pozwoli Ci na wygodne sprzątanie bez konieczności podłączania odkurzacza do kontaktu. Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc, do których dostęp wcześniej ograniczał kabel, takich jak samochód, schody czy nawet sufit!

  Przygotowanie tego rankingu odkurzaczy pionowych było czasochłonnym zadaniem dla mojego zespołu. Przetestowaliśmy i przeanalizowaliśmy dla Was ponad 100 najpopularniejszych odkurzaczy pionowych znanych producentów, aby stworzyć ten rzetelny ranking. Mamy nadzieje, że ten ranking odkurzaczy pionowych będzie pomocnym narzędziem dla Was. Życzymy udanych zakupów!

  Paweł Zacharczuk |Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

  Jak powstał nasz ranking odkurzaczy pionowych?

  Nasz najnowszy ranking odkurzaczy pionowych, który jest widoczny na tej stronie powstał w oparciu o testy i analizę ponad 100 modeli odkurzaczy. Prześwietliliśmy odkurzacze pionowe takich producentów jak: Electrolux, Tefal, Samsung, Bosch, Dyson, Philips, Karcher, Sencor, Severin, Black&Decker, Shark, Vileda, Bissell, Hoover, RAVEN, Amica, Sharp, Roborock, Beko, Roidmi, Viomi, Cecotec, Dreame, Xiaomi, Miele. Po przeanalizowaniu urządzeń prześwietliliśmy opinie na temat tych urządzeń w internecie. Opinie na temat odkurzaczy pionowych sprawdzaliśmy na Allegro.pl, forach internetowych, stronach producentów oraz w sklepach internetowych takich jak: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert. Po wszystkich tych czynnościach nasi redaktorzy stworzyli ten najlepszy ranking odkurzaczy pionowych. Ranking ten nie jest sponsorowany przez żadnego z producentów, dzięki czemu możesz być pewny, że jest on rzetelny. Ranking odkurzaczy pionowych jest aktualizowany kilka razy w miesiącu, aby był pomocnym narzędziem dla osób poszukujących ten właśnie sprzęt.

  Jak wybrać odkurzacz pionowy? Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

  Wybór najlepszego odkurzacza pionowego może nie być łatwym zadaniem z racji tego, że na rynku jest bardzo dużo modeli oferowanych przez różnych producentów. Zadajemy sobie sprawę, że ciężko jest dokonać najlepszego wyboru nie znając się na tych urządzeniach. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę najważniejszych parametrów na które koniecznie trzeba zwrócić uwagę przed zakupem odkurzacza pionowego:

  Maksymalny czas pracy odkurzacza pionowego to najważniejszy parametr na który trzeba zwrócić uwagę. Parametr ten informuje nas jak długo może na akumulatorze pracować odkurzacz pionowy, jest to informacja podawana przed producenta danego urządzenia. Na rynku możemy spotkać odkurzacze pionowe, których czas pracy wynosi do 20 min, od 21 do 40 minut lub od 41 do 120 minut.

  Czas ładowania odkurzacza pionowego to parametr, który informuje jak długo będzie się ładował nasz odkurzacz pionowy. Najczęściej spotykamy na rynku modele, których czas ładowania wynosi od 2,1 do 4 h.

  Poziom hałasu odkurzacza pionowego to ważny parametr dla osób, które nie przepadają za głośnymi urządzeniami. Parametr ten jest wyrażony w decybelach (dB). Im mniej emituje decybeli odkurzacz, który chcemy kupić tym ciszej będzie dla nas pracował.

  Pojemność pojemnika odkurzacza pionowego to jeden z kluczowych parametrów na który powinniśmy zwracać uwagę przed zakupem odkurzacza. Pojemność pojemnika naszego odkurzacza powinna zależeć od wielkości pomieszczeń jakie chcemy sprzątać za pomocą odkurzacza pionowego. Najczęściej spotykamy urządzenia, który pojemność pojemnika wynosi do 0,5 l.

  Zasilanie odkurzacza pionowego to parametr, który informuje czy nasz odkurzacz będzie działał w oparciu o akumulator czy też poprzez podłączenie do gniazdka. Na rynku można spotkać głównie odkurzacze pionowe akumulatorowe. W przypadku urządzeń zasilanych sieciowo warto wiedzieć, że w większości przypadków są to odkurzacze mocniejsze od odpowiedników akumulatorowych.

   

   

  Najczęściej zadawane pytania o odkurzacze pionowe:

  Co to jest odkurzacz pionowy?

  Odkurzacz pionowy to kompaktowy odkurzacz, który przypomina wyglądem mopa. Wyróżniamy dwa rodzaje odkurzaczy pionowych: bezprzewodowe i przewodowe. Odkurzacze pionowe zasilane do sieci są najczęściej znacznie mocniejsze niż ich odpowiedniki zasilane akumulatorowo.

  Ile kosztuje najtańszy odkurzacz pionowy?

  Najtańszy odkurzacz pionowy możemy kupić za ok. 118 zł jest to model DEERMA DX115C, który jest zasilany sieciowo. Najtańszy odkurzacz pionowy akumulatorowy możemy kupić za niecałe 300 zł i jest to model Odkurzacz LUND Grh 67120, które maksymalny czas pracy wynosi 35 minut.

  Ile kosztuje najdroższy odkurzacz pionowy?

  Najdroższy odkurzacz pionowy i najbardziej zaawansowany to Samsung Bespoke Jet pro extra VS20A95973B/GE, który kosztuje ponad 4000 zł. Ten model może pracować do 120 minut, posiada silnik o mocy do 580 W i wiele innych parametrów, które czynią go najlepszym odkurzaczem na rynku.

  Jaki odkurzacz pionowy do 700 zł?

  Jeśli mamy ograniczony budżet na zakup odkurzacza pionowego w postaci do 700 zł to najlepiej wybrać spośród takich urządzeń jak: Odkurzacz Hoover H-Free 100 HF122GPT 011, Odkurzacz RAVEN EOR001 2w1, Odkurzacz Black&Decker BXVMS600E, Odkurzacz Tefal X-pert 6.60 Allergy TY6837, Odkurzacz Cecotec ThunderBrush 520, Odkurzacz Dreame P10, Odkurzacz Beko ErgoClean VRT50121VR.

  Jaki odkurzacz pionowy myjący wybrać?

  Jeśli poszukujemy odkurzacza pionowego z funkcją mycia podłóg to najlepiej wybrać urządzenie spośród tych modeli: Odkurzacz Philips Aqua 5000 FC6729/01, Electrolux Power Hygienic 800 EP81HB25WU, Odkurzacz Philips 8000 Aqua Plus XC8349/01, Odkurzacz Tefal X-Force Flex 11.60 Aqua TY9890, Odkurzacz Tefal X-Force Flex 14.60 Aqua TY9990, Odkurzacz Beko WetClean VRT71025VW, Hoover 5w1 HYDRO H-Free 500 HF522YSP 011, Samsung Bespoke Jet pro extra VS20A95973B/GE bo właśnie te modele są najlepiej oceniane na rynku.

  Czy odkurzacz pionowy jest dobry?

  Odkurzacz pionowy to bardzo dobry sprzęt, który warto kupić. Nowoczesne odkurzacze pionowe przewyższają swoimi możliwościami stare tradycyjne odkurzacze kablowe.

  Czy odkurzacze pionowe są bezprzewodowe?

  Niektóre odkurzacze pionowe są bezprzewodowe, co zwiększa ich wygodę i mobilność. Jednakże inne modele mogą wymagać podłączenia do sieci elektrycznej, więc warto sprawdzić ten aspekt przed zakupem.

  Jaki odkurzacz pionowy do 600 zł?

  Posiadając budżet w postaci 600 zł możemy wybrać odkurzacz spośród modeli takich jak: Hoover H-Free 100 HF122GPT 011, Cecotec ThunderBrush 520, Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner, Electrolux Ergorapido EER75STM, Bosch Unlimited BCS611P4A. Mając budżet do 600 zł nie kupimy odkurzacza z bardzo zaawansowanymi funkcjami i możliwościami, ale kupimy dobry jakościowo sprzęt.

  Paweł Zacharczuk

  Paweł Zacharczuk

  Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

  Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

  kontakt

  W naszych rankingach znajdują się linki reklamowe, dzięki którym zarabiamy i utrzymujemy ten portal. Kupując sprzęt AGD/RTV za pomocą linków reklamowych w naszym rankingu wspierasz rozwój naszego serwisu.

   

  5/5 - (67 votes)
  Opinie o rankingach