Zaznacz stronę

Aktualizacja: 16 maja.2024 r.

Waga kuchenna to niewielkie urządzenie bez którego miłośnicy gotowania z pewnością nie wyobrażają sobie przygotowywania posiłków. Precyzyjne odmierzenie składników do ulubionego ciasta bez wagi kuchennej wiąże się z koniecznością przeliczania ilości potrzebnego produktu na mililitry i szklanki. Aby więc rozwiązać ten problem warto wyposażyć się w wagę kuchenną, dostępne na rynku urządzenia mają przeróżne kształty, wzory i kolory, dzięki temu waga kuchenna może stanowić także ozdobę kuchni i doskonale komponować się z kolorem szafek czy ścian. Przed wyborem sprzętu zastanówmy się czy chcemy zakupić wagę mechaniczną czy elektroniczną. Ta pierwsza posiada odważnik połączony ze wskazówką oraz skalą ważenia, minusem takiego rozwiązania jest mniejsza precyzja pomiaru w porównaniu do wagi automatycznej. Waga automatyczna posiada dokładność do 1-2 gramów, elektroniczny wyświetlacz, opcję tary, dzięki czemu możemy ważyć produkt bez pojemnika czy opakowania. Nowoczesne wagi kuchenne często posiadają dodatkowe opcje, takie jak minutnik, termometr, pomiar objętości płynów a nawet obliczanie kaloryczności produktów. Warto zwrócić uwagę na opcję automatycznego wyłączania się wagi jeśli nie jest ona używana oraz obecność wskaźnika zużycia baterii. Ponadto w zależności od preferencji możemy zdecydować się na wagę płaską lub wagę z miską, która umożliwia ważenie produktów w powietrzu. Zobacz nasz ranking najlepszych wag kuchennych i wybierz dobrą i niezawodną wagę kuchenną dla siebie.

Najlepsza waga kuchenna ranking

Miejsce 1

Waga kuchenna Beurer KS 59 XXL

Waga kuchenna Beurer KS 59 XXL

Pierwsze miejsce w rankingu wag kuchennych zajmuje waga kuchenna Beurer KS 59 XXL. Ta waga domowa przyda się nie tylko w kuchni, ale posłuży także do ważenia paczek. Duże obciążenie maksymalne oraz duża powierzchnia ważenia oznaczają, że możesz zapomnieć o przykrych niespodziankach przy okienkach pocztowych. Waga kuchenna Beurer KS 59 XXL została wyposażona w funkcję pamięci: wyświetla ostatnią zmierzoną wartość. Obsługa za pomocą nowoczesnych klawiszy dotykowych. Łatwa w utrzymaniu, szklana powierzchnia. Duże maksymalne obciążenie: 20 kg. Tarowanie. Automatyczne wyłączanie, wskaźnik przeciążenia. Wielkość cyfr: 20 mm. Główną zaletą tej wagi jest to, że jej dokładność wynosi do 1 g. Dostępne jednostki masy: kg, g, oz, lb:oz. Waga jest zasilana 2 bateriami 1,5 V AAA. Waga nie jest przewidziana do użytku komercyjnego. Bardzo dobrej jakości waga, która sprawdzi się w każdej kuchni, gdzie produkty trzeba odmierzać z precyzją.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 2

Waga kuchenna Caso Germany L 15

Waga kuchenna Caso Germany L 15

Na drugim miejscu w naszym rankingu najlepszych wag kuchennych uplasowała się znakomitej jakości waga kuchenna Caso Germany L 15. Waga uchenna Caso Germany L 15 to sprzęt dla bardzo wymagających użytkowników. Ta waga kuchenna umożliwia ważenie produktów do 15 kg. Kolejną zaletą wagi kuchennej Caso Germany L 15 jest jej precyzja ważenia, która wynosi do 1 g. Waga kuchenna Caso Germany L 15 została wyposażona w duży, wyraźny i czytelny wyświetlacz. Designerska waga kuchenna o dużej powierzchni ważenia (ok. 30 x 22 cm). Funkcja Hold (można wyłączyć): Zapisywanie zmierzonej masy w krótkim czasie podczas wyjmowania naczynia (np. jeśli zasłania wyświetlacz). Wskaźnik baterii i przeciążenia. Funkcja tarowania. Elegancka obsługa dotykowa. Waga kuchenna Caso Germany L 15 jest zasilana 4 bateriami typu AAA. Dobrej jakości waga kuchenna za bardzo małe pieniądze od sprawdzonego producenta.

Ocena naszego eksperta: 9,9 / 10

Miejsce 3

Waga kuchenna Zwilling Enfinigy 53011-054-0

Waga kuchenna Zwilling Enfinigy 53011-054-0

Trzecie miejsce w naszym rzetelnym rankingu wag kuchennych zajmuje wysokiej klasy waga kuchenna Zwilling Enfinigy 53011-054-0. Cyfrowa waga kuchenna łączy nowoczesny styl z absolutną precyzją. Dzięki litowo-jonowemu akumulatorowi wbudowanemu w białą obudowę nie ma potrzeby kupowania nowych baterii. Ta elektroniczna waga ładuje się w możliwie najprostszy sposób – poprzez kabel USB. Dla oszczędności energii włącza się i wyłącza za pomocą dotykowego czujnika, a kiedy nie jest używana kończy pracę automatycznie. Wysokiej jakości szklana szala jest szczególnie łatwa w pielęgnacji. Umożliwia to bezproblemowe ważenie różnorodnych mięs czy owoców bezpośrednio na jej powierzchni, bez konieczności używania dodatkowych naczyń. Zintegrowany wyświetlacz LCD przy dużej powierzchni ważącej widoczny jest nawet przy masywnych produktach. Możliwość łatwego przestawiania z gramów na uncje zapewnia łatwe przygotowywanie potraw również na podstawie zagranicznych przepisów. Waga cyfrowa ZWILLING pozwala na precyzyjne ważenie produktów aż do 10 kg. Zintegrowana funkcja tarowania umożliwia korzystanie z ciężkich naczyń bądź ważenie wielu składników jednocześnie. Wielka dokładność na wielkie okazje. Wyprodukowana przez ZWILLING w Niemczech, zaprojektowana w Mediolanie przez znany duet Matteo Thun & Antonio Rodriguez. Szukając wagi do kuchni sprawdź tą dobrą wagę kuchenną lub zobacz inne w naszym rankingu.

Ocena naszego eksperta: 9,8 / 10

Miejsce 4

Waga kuchenna Mesko MS 3152

Waga kuchenna Mesko MS 3152

Elegancka waga kuchenna Mesko MS z misą MS 3152 to niezbędne wyposażenie każdej kuchni! To niezwykle pomocny produkt, gdy musimy przygotować potrawy, zupy i wypieki, które wymagają ściśle określonych proporcji produktów. Maksymalne obciążenie to 5 kg a precyzyjność ważenia zapewnia dokładność pomiaru do 1g. Obudowa i misa ze stali nierdzewnej zapewniają nie tylko stylowy wygląd, ale i długotrwałość użytkowania wraz z łatwością czyszczenia sprzętu. Duży, czytelny wyświetlacz LCD ułatwi odczytywanie pomiarów, a wskaźnik zużycia baterii pozwoli wymienić je w odpowiednim czasie. Dodatkowo waga ma funkcję tarowania oraz obliczania objętości wody i mleka, jak również ręczne lub automatyczne zerowanie i wyłączanie.

 

Ocena naszego eksperta: 9,7 / 10

Miejsce 5

Waga kuchenna Adler AD 3138B

Waga kuchenna Adler AD 3138B

Elektroniczna waga kuchenna Adler AD 3138B o udźwigu maksymalnym 5 kg i dokładności 1 g. Niezwykle pomocna przy przygotowywaniu dań wymagających ściśle określonych proporcji produktów. Pozwala na precyzyjne zważenie nawet niewielkich ilości produktów. Odpowiada też na potrzeby osób dbających o wielkość posiłków ze względów zdrowotnych. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi, waga jest wygodna w przechowywaniu oraz umożliwia sprawne przenoszenie. Posiada opcję automatycznego lub ręcznego wyłączania oraz czytelny wyświetlacz. Dodatkowo waga posiada opcję obliczania objętości wody i mleka, co jest przydatne, kiedy brakuje miarki. Elektroniczna waga kuchenna Adler AD 3138B to bardzo tania waga kuchenna, która przyda się w każdej kuchni.

Ocena naszego eksperta: 9,6 / 10

Miejsce 6

Waga kuchenna Sencor SKS 4030WH

Waga kuchenna Sencor SKS 4030WH

Elektroniczna waga kuchenna Sencor SKS 4030WH posiada praktyczną zdejmowaną misę o pojemności 1000 ml ze stali nierdzewnej, która zapewnia higienę i ułatwia czyszczeni. Waga kuchenna Sencor SKS 4030WH posiada duży wyświetlacz LCD (40 x 18 mm) z kontrastowym podświetleniem. Wysokość cyfr na wyświetlaczu tej wagi kuchennej 13 mm. Maksymalne obciążenie 5 kg (dokładność: 1 g). Sterowanie dotykowe (wysoka trwałość, brak ruchomych przycisków). Waga kuchenna Sencor SKS 4030WH posiada funkcję tarowania pojemnika. W tej wadze kuchennej możemy ważyć w seriach. Możliwość pomiaru objętości mleka i wody (ml/fl/oz). Większa dokładność pomiaru dzięki 4 precyzyjnym czujnikom nacisku. Trzy jednostki do wyboru (g/oz/ml). Sygnalizacja niskiego napięcia baterii oraz przeciążenia. Funkcja automatycznego wyłączania (2 min). Wymiary bez misy (szer. x dł. x wys.) 188 x 225 x 73 mm. Wewnętrzne wymiary misy (średnica x wys.) 170 x 50 mm. Waga tej wagi kuchennej to 0,39 kg.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 7

Waga kuchenna Zelmer ZKS1500N

Waga kuchenna Zelmer ZKS1500N

Kuchenna waga Zelmer ZKS1500N to urządzenie z możliwością wyliczania kalorii. Dzięki zakodowanej liście 999 produktów z łatwością można wyliczyć ilość kalorii w danej porcji. Maksymalne obciążenie wagi to 5kg a dzięki precyzyjnym czujnikom tensometrycznym jej dokładności wynosi 1g. Waga wyposażona jest w wygodny podświetlany wyświetlacz LCD i dotykowy panel sterowania. Wagę wyposażyliśmy w funkcję tary oraz powierzchnię ze szkła hartowanego o grubości 3mm. Wskaźnik przeciążenia wagi zabezpiecza ją przed nadmiernym ciężarem i uszkodzeniem. Zasilanie bateryjne pozwala na dużą mobilność przez co czyni ją niezbędną w kuchni każdej osoby ceniącej sobie liczenie kalorii. Chcesz wiedzieć ile kalorii będzie miał Twój posiłek? Nic prostszego, wystarczy, że zważysz wszystkie poszczególne składniki przygotowywanego dania. Waga ma zakodowane 999 produktów, dzięki czemu z łatwości sprawdzisz kaloryczność poszczególnych składowych swojej potrawy. Dotykowy panel reaguje nawet na dotyk lekko ubrudzonych w kuchni rąk. Po prostu delikatnie dotknij w odpowiednim miejscu i gotowe. Waga zaczyna działać. Dodatkowo – żadne okruszki nie utrudnią pracy przycisków. Urządzenie wyłączy się samo, jeśli przez dłuższą chwilę nie będziesz z niego korzystać. Tak właśnie oszczędzamy baterie!

Ocena naszego eksperta: 9,3 / 10

Miejsce 8

Waga kuchenna Beurer KS 36

Waga kuchenna Beurer KS 36

Waga kuchenna Beurer KS 36 to płaska waga precyzyjna do kuchni z funkcją kalibracji i wyświetlaczem Magic. a waga kuchenna jest wyposażona w funkcję kalibracji przy użyciu obciążenia kalibracyjnego i nadaje się doskonale do odważania przypraw, produktów w proszku lub pigmentów. Waga kuchenna Beurer KS 36 jest przeznaczona do odważania przypraw, produktów w proszku oraz pigmentów. Ultracienka waga kuchenna bo ma zaledwie 20 mm. Znikający wyświetlacz tej wagi kuchennej pojawia się tylko w trakcie pomiaru. Tarowanie. Automatyczne wyłączanie, wskaźnik przeciążenia. Wielkość cyfr: 10 mm. Waga kuchenna Beurer KS 36 jest zasilana 4 bateriami 1,5 V AAA. Maksymalne obciążenie/stopniowanie: 2 kg/0,1 g < 500 g. Przeliczanie jednostek: g, oz.

Ocena naszego eksperta: 9,2 / 10

Miejsce 9

Waga kuchenna GÖTZE & JENSEN KS601XBT

Waga kuchenna GÖTZE & JENSEN KS601XBT

Elektroniczna waga kuchenna GÖTZE & JENSEN KS601XBT to akcesorium, które przyda się w absolutnie każdej kuchni. Maksymalny ciężar ważonych produktów to 5 kg z dokładnością do 1 g, przez co komfortowo i dokładnie odważysz potrzebne składniki. Waga oprócz gramów obsługuje też takie jednostki wagowe jak uncja (Oz) i kilogram. Wystarczy połączyć ją przez Bluetooth ze specjalną aplikacją Dr. Nutrition, by zmierzyć kaloryczność posiłków oraz zawartość substancji odżywczych. Wystarczy położyć na wadze jakiś produkt i wybrać go w aplikacji, by poznać jego kaloryczność i zawartość makroskładników. Możesz łączyć ze sobą wiele składników, tworząc dania. Każdy pomiar możesz zapisać w kalendarzu, więc w każdej chwili możesz wrócić do ulubionych zestawów dań, a swoją dietę będziesz mieć zawsze pod ścisłą kontrolą. Duży wyświetlacz LCD ułatwi obsługę wagi, a wytrzymałość i odporność na odbarwienia zapewni obudowa ze stali nierdzewnej. A gdy już zważysz wszystko, co zechcesz, składany haczyk pomoże Ci odwiesić wagę na miejsce.

Ocena naszego eksperta: 9 / 10

Miejsce 10

Waga kuchenna Terraillon T1040

Waga kuchenna Terraillon T1040

Waga kuchenna Terraillon T1040 to bardzo dobrej jakości waga. Wagi kuchenne to również dekoracyjne, designerskie i nowoczesne przedmioty. A dlaczego młodsze pokolenie nie może mieć własnej, zaprojektowanej specjalnie dla nich? Classic Black Design to waga kuchenna o nowoczesnym wzornictwie na odpornej szklanej platformie. Funkcja dodawania składników (Do miski można dodawać kolejne składniki – użytkownik naciska po prostu „Tara” pomiędzy każdym, aby zresetować odczyt z powrotem do 0.). Precyzyjny pomiar (Funkcja pomiaru cieczy jest idealna, aby ułatwić trudne obliczenia w kuchni. Dzięki tej wadze można zważyć dokładnie tyle mąki, co wody, oleju lub mleka!). Ta waga posiada duży, czytelny ekran LCD. Jednym szybkim spojrzeniem możesz łatwo odczytać wagę. Bardzo praktyczne dla zapracowanych kucharzy! Maksymalny pomiar do 5 kg i precyzja do 1g. Zasilanie poprzez jedną baterię CR2032.

Ocena naszego eksperta: 8,9 / 10

Miejsce 11

Waga kuchenna TEFAL BC5122

Waga kuchenna TEFAL BC5122

Waga kuchenna TEFAL BC5122 to urządzenie dobrej jakości, dzięki któremu wszystkie Twoje przepisy odniosą sukces. Ta waga zapewnia maksymalny komfort użytkowania – solidna, odporna na zarysowania powierzchnia ze szkła hartowanego jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Duża skala ważenia tej wagi kuchennej: 5kg. Dokładność pomiaru tej wagi kuchennej: 1g. Klasyfikacja 1 g (ml) – idealna do wypieków, gdzie bardzo precyzyjne ważenie jest niezwykle ważne dla optymalnych efektów pieczenia. Funkcja tarowania – oszczędzaj czas dzięki funkcji tara ważącej kolejno kilka składników w tym samym pojemniku. Dzięki tej funkcji można łatwo zmieniać ważenie produktów stałych (g) lub płynów (ml) bez ryzyka błędu podczas zmiany jednostek miary (g/ cl/ dcl). Łatwa do przechowywania dzięki cienkiej konstrukcji i wysuwanemu hakowi umożliwiającemu powieszenie wagi. Gotowa do użycia natychmiast – 2 baterie LR03 AAA dołączone do natychmiastowego użycia.

Ocena naszego eksperta: 8,7 / 10

Miejsce 12

Waga kuchenna MPM MWK-02M

Waga kuchenna MPM MWK-02M

Wagę kuchenną MPM MWK-02M doceni każda gospodyni domowa. Sprawdzi się przy odmierzaniu składników na ciasto. Pomoże również przygotować określone porcje produktów osobom będącym na diecie. Maksymalne obciążenie modelu MWK-02M to 5 kilogramów. Przy takim obciążeniu bez trudu zważysz mąki, kasze, zioła ale też warzywa i owoce. Platforma ze stali nierdzewnej wygląda estetycznie i posłuży na długo. Elektroniczny wyświetlacz z funkcją zerowania pozwoli dokonać precyzyjnych pomiarów. Pomiar podawany jest w gramach, istnieje również opcja przeliczenia na uncje, funty i mililitry. Urządzenie jest zasilane bateryjnie 2x LR03 1,5V (AAA).

Ocena naszego eksperta: 8,5 / 10

W odmierzaniu poszczególnych składników, także wśród Naszego zespołu, królują dwie szkoły, jedna posługująca się szklankami i łyżeczkami a druga precyzyjnym pomiarem na wadze. Tym razem postanowiliśmy więc bliżej przyjrzeć się wagom kuchennym i stworzyliśmy ranking najlepszych produktów, zapraszamy także do lektury krótkiego poradnika zakupowego.

Paweł Zacharczuk |Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Jak powstał ranking najlepszych wag kuchennych?

Waga kuchenna to jedno z najpopularniejszych urządzeń, które bez problemu znajdziemy w sklepach ze sprzętem AGD, artykułami gospodarstwa domowego czy nawet supermarketach. Dostępność czy mnogość modeli nie jest więc problemem, problemem za to jest wybór najlepszego produktu. Chcąc ułatwić wybór Naszym czytelnikom przygotowaliśmy profesjonalny ranking wag kuchennych, a pracę nad nim rozpoczęliśmy od dokładnej analizy rynku. Sprawdziliśmy co w swojej ofercie posiadają firmy takie jak GÖTZE & JENSEN, Beurer, Caso Germany, Cecotec, Domo, Gastroback, Graef, OROMED, RAVEN, Sencor, Terraillon, Vesta, Zelmer, Zwilling, Hyundai, Ariete, Gallet, ETA, Teesa, Hario, Tefal i Eldom. Zapoznaliśmy się ze szczegółowymi opisami produktów i przystąpiliśmy do najważniejszego etapu pracy czyli testowania wag kuchennych. Istotna dla Nas była precyzja pomiaru, design, jakość wykonania i dodatkowe funkcje. Nasze opinie połączyliśmy następnie z ocenami innych użytkowników dostępnymi na forach internetowych, stronach rankingów produktowych, blogach z recenzjami, stronach producentów oraz w sklepach internetowych typu Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet i Media Expert. Finalnym dziełem jest prezentowany powyżej aktualny ranking wag kuchennych.

Jak wybrać wagę kuchenną i na co zwrócić uwagę?

Zanim podpowiemy Naszym czytelnikom na jakie parametry zwrócić uwagę przed zakupem wagi kuchennej, musimy zaznaczyć, że przygotowany przez Nas ranking obejmuje wagi elektroniczne, te bowiem dają gwarancję dokładności pomiaru. Na rynku wciąż znajdziemy jeszcze wagi mechaniczne, w których wynik pomiaru wskazuje Nam wskazówka na skali, choć wagi te mogą mieć bardzo ciekawy design i stanowić ozdobę kuchni, to raczej służą do orientacyjnego a nie dokładnego pomiaru. 

Wróćmy więc do bohatera Naszego rankingu i sprawdźmy o co zapytać sprzedawcę.

  • Typ wagi kuchennej – a dokładniej chodzi Nam tutaj o misę lub jej brak. Waga płaska będzie na pewno łatwiejsza w przechowywaniu, biorąc pod uwagę jej rozmiary, bez problemu zmieści się nawet w małej szafce. Waga z misą jest większa, ale ma niewątpliwy plus, składniki odmierzamy w misie, dzięki czemu ich przesypanie jest dużo łatwiejsze, nie trzeba szukać dodatkowego pojemnika do odważenia płynnych składników i wreszcie samą misę można wykorzystać jako pojemnik do mieszania produktów.
  • Maksymalny udźwig – a więc maksymalna waga produktu jaką możemy dokładnie odmierzyć, bez błędu pomiarowego. W zupełności wystarczający będzie maksymalny udźwig wielkości 5kg i czujnik przeciążenia, dzięki któremu unikniemy fałszywego pomiaru.
  • Dokładność pomiarów – właściwie to kluczowy parametr w przypadku wagi, używając jej chodzi Nam w końcu o precyzyjne odmierzenie składników, nie może być więc tak, że producent dopuszcza błąd pomiaru rzędu 10g. Dobra waga mierzy z dokładnością do plus/minus 1g.
  • Jakość wykonania – Zwróćmy uwagę na to z czego jest wykonana waga i czy już na pierwszy rzut oka nie widać uszkodzeń, produkt ten ma Nam posłużyć na lata, powinien więc być solidnie wykonany, czy to ze szkła hartowanego czy też stali szlachetnej.
  • Wyświetlacz – Pomiar w przypadku wagi elektronicznej pojawia się na wyświetlaczu, powinien on być duży i przejrzysty tak aby nie zastanawiać się w trakcie użytkowania jaką wagę pokazuje sprzęt.
  • Funkcja tarowania – Absolutny must have w przypadku wagi, musimy mieć możliwość zerowania wagi pojemnika tak aby zważyć sam składnik, a następnie ważąc kolejne produkty nie wykorzystywać za każdym razem nowego pojemnika do odmierzania. 
  • Odmierzanie płynów – To także przydatna funkcja, sprawdźmy czy model, który Nas interesuje ma możliwość odmierzania nie tylko sypkich składników ale także płynów w mililitrach.
  • Zmiana jednostek miary – To nie niezbędna ale przydatna funkcja dzięki której możemy zmienić jednostkę wagi z gramów na funty czy też uncje, co jeśli korzystamy z zagranicznych przepisów będzie bardzo wygodne.
  • Dodatkowe funkcje – Nowoczesne wagi kuchenne to nie tylko sprzęt do odmierzania składników ale zaawansowane urządzenia, czy zdawaliśmy sobie sprawę że waga kuchenna może podać ile kalorii ma odmierzony produkt a niektóre modele mogą za pomocą Bluetooth łączyć się z aplikacją w której poznamy dokładną analizę składników odżywczych? Warto także wybrać opcję automatycznego wyłączania, pozwoli to zaoszczędzić baterie, a jeśli już o nich mowa, waga powinna sygnalizować konieczność wymiany baterii na nowe. 

 

Mamy nadzieję, że dzięki powyższym wskazówkom zakup elektronicznej wagi kuchennej będzie prawdziwą przyjemnością a nie skomplikowanym wyborem.

Najczęściej zadawane pytania o wagi kuchenne:

Co to jest waga kuchenna?

Waga kuchenna to urządzenie, które umożliwia ważenie produktów żywnościowych. Wyróżniamy dwa rodzaje wag kuchennych: wagi elektroniczne oraz wagi mechaniczne.

Jak ważyć na wadze kuchennej?

Jeśli chcemy zważyć produkt, produkty na wadze elektronicznej to musimy ją umiejscowić na równej powierzchni np. blacie kuchennym, następnie włączamy wagę i kładziemy na niej produkty, które chcemy zważyć.

Jak sprawdzić czy waga kuchenna dobrze waży?

Sprawdzenie poprawności ważenia produktów w wadze kuchennej możemy zrobić poprzez umiejscowienie na niej produktu, którego znamy wagę np. kilogram cukru.

Ile kosztuje waga kuchenna?

Ceny wag kuchenny są bardzo zróżnicowane. Najtańszą wagę kuchenną elektroniczną można kupić za ok. 25 zł (Waga ESPERANZA EKS002K). Za najdroższą wagę kuchenną będziemy musieli zapłacić ok. 400 zł (Hario V60 Drip Scale). Dobrą i niezawodną wagę kupimy już od 50 do 200 zł.

Co sprawdzi się lepiej: mechaniczna czy elektryczna waga kuchenna?

Wagi elektryczne cechują się większą precyzyjnością ważenia i są łatwiejsze w obsłudze od wag mechanicznych. Jeżeli zależy nam na ważeniu standardowych produktów to lepiej wybrać elektroniczną wagę.

Czy warto kupić wagę kuchenną z Lidla Silvercrest?

Waga kuchenna elektroniczna Silvercrest z Lidla to bardzo dobrej jakości waga, które jest dobrze oceniana w internecie. Waga kuchenna Silvercrest z Lidla waży do 5 kg z dokładnością do grama. Waga kuchenna Silvercrest z Lidla posiada intuicyjny wyświetlacz LCD i kosztuje niecałe 50 zł.

Gdzie kupić wagę kuchenną?

Wagę kuchenną możemy kupić w takich sklepach jak: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych, na Allegro oraz w Lidlu. Dobrym miejscem na zakup wagi kuchennej elektronicznej będzie sprawdzenie cen w porównywarkach cenowych.

Jaką wagę elektroniczną kupić forum?

Na forach internetowych dość dużą popularnością cieszą się wagi kuchenne takich producentów jak: Zelmer, Beurer, RAVEN, Sencor, Caso Germany. Te firmy są najczęściej chwalone na forach internetowych. Nie wybieraj wagi kuchennej tylko w oparciu o opinie na forum internetowym.

Czy warto kupić wagę kuchenną?

Waga kuchenna to urządzenie, które prędzej czy później przyda się w każdej kuchni. Urządzenie będzie przydatne podczas trzymania diety czy też przygotowania posiłków, gdzie produkty muszą być odpowiednio zważone. Ceny tych urządzeń nie są wygórowane co pozwala na zakup każdemu.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W naszych rankingach znajdują się linki reklamowe, dzięki którym zarabiamy i utrzymujemy ten portal. Kupując sprzęt AGD/RTV za pomocą linków reklamowych w naszym rankingu wspierasz rozwój naszego serwisu.

 

5/5 - (20 votes)
Opinie o rankingach