Zaznacz stronę

Aktualizacja: 17 stycznia.2024 r.

Waga kuchenna to niewielkie urządzenie bez którego miłośnicy gotowania z pewnością nie wyobrażają sobie przygotowywania posiłków. Precyzyjne odmierzenie składników do ulubionego ciasta bez wagi kuchennej wiąże się z koniecznością przeliczania ilości potrzebnego produktu na mililitry i szklanki. Aby więc rozwiązać ten problem warto wyposażyć się w wagę kuchenną, dostępne na rynku urządzenia mają przeróżne kształty, wzory i kolory, dzięki temu waga kuchenna może stanowić także ozdobę kuchni i doskonale komponować się z kolorem szafek czy ścian. Przed wyborem sprzętu zastanówmy się czy chcemy zakupić wagę mechaniczną czy elektroniczną. Ta pierwsza posiada odważnik połączony ze wskazówką oraz skalą ważenia, minusem takiego rozwiązania jest mniejsza precyzja pomiaru w porównaniu do wagi automatycznej. Waga automatyczna posiada dokładność do 1-2 gramów, elektroniczny wyświetlacz, opcję tary, dzięki czemu możemy ważyć produkt bez pojemnika czy opakowania. Nowoczesne wagi kuchenne często posiadają dodatkowe opcje, takie jak minutnik, termometr, pomiar objętości płynów a nawet obliczanie kaloryczności produktów. Warto zwrócić uwagę na opcję automatycznego wyłączania się wagi jeśli nie jest ona używana oraz obecność wskaźnika zużycia baterii. Ponadto w zależności od preferencji możemy zdecydować się na wagę płaską lub wagę z miską, która umożliwia ważenie produktów w powietrzu. Zobacz nasz ranking najlepszych wag kuchennych i wybierz dobrą i niezawodną wagę kuchenną dla siebie.

Najlepsza waga kuchenna ranking

Miejsce 1

Waga kuchenna Beurer KS 59 XXL

Waga kuchenna Beurer KS 59 XXL

Pierwsze miejsce w rankingu wag kuchennych zajmuje waga kuchenna Beurer KS 59 XXL. Ta waga domowa przyda się nie tylko w kuchni, ale posłuży także do ważenia paczek. Duże obciążenie maksymalne oraz duża powierzchnia ważenia oznaczają, że możesz zapomnieć o przykrych niespodziankach przy okienkach pocztowych. Waga kuchenna Beurer KS 59 XXL została wyposażona w funkcję pamięci: wyświetla ostatnią zmierzoną wartość. Obsługa za pomocą nowoczesnych klawiszy dotykowych. Łatwa w utrzymaniu, szklana powierzchnia. Duże maksymalne obciążenie: 20 kg. Tarowanie. Automatyczne wyłączanie, wskaźnik przeciążenia. Wielkość cyfr: 20 mm. Główną zaletą tej wagi jest to, że jej dokładność wynosi do 1 g. Dostępne jednostki masy: kg, g, oz, lb:oz. Waga jest zasilana 2 bateriami 1,5 V AAA. Waga nie jest przewidziana do użytku komercyjnego. Bardzo dobrej jakości waga, która sprawdzi się w każdej kuchni, gdzie produkty trzeba odmierzać z precyzją.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 2

Waga kuchenna Caso Germany L 15

Waga kuchenna Caso Germany L 15

Na drugim miejscu w naszym rankingu najlepszych wag kuchennych uplasowała się znakomitej jakości waga kuchenna Caso Germany L 15. Waga uchenna Caso Germany L 15 to sprzęt dla bardzo wymagających użytkowników. Ta waga kuchenna umożliwia ważenie produktów do 15 kg. Kolejną zaletą wagi kuchennej Caso Germany L 15 jest jej precyzja ważenia, która wynosi do 1 g. Waga kuchenna Caso Germany L 15 została wyposażona w duży, wyraźny i czytelny wyświetlacz. Designerska waga kuchenna o dużej powierzchni ważenia (ok. 30 x 22 cm). Funkcja Hold (można wyłączyć): Zapisywanie zmierzonej masy w krótkim czasie podczas wyjmowania naczynia (np. jeśli zasłania wyświetlacz). Wskaźnik baterii i przeciążenia. Funkcja tarowania. Elegancka obsługa dotykowa. Waga kuchenna Caso Germany L 15 jest zasilana 4 bateriami typu AAA. Dobrej jakości waga kuchenna za bardzo małe pieniądze od sprawdzonego producenta.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 3

Waga kuchenna Zwilling Enfinigy 53011-054-0

Waga kuchenna Zwilling Enfinigy 53011-054-0

Trzecie miejsce w naszym rzetelnym rankingu wag kuchennych zajmuje wysokiej klasy waga kuchenna Zwilling Enfinigy 53011-054-0. Cyfrowa waga kuchenna łączy nowoczesny styl z absolutną precyzją. Dzięki litowo-jonowemu akumulatorowi wbudowanemu w białą obudowę nie ma potrzeby kupowania nowych baterii. Ta elektroniczna waga ładuje się w możliwie najprostszy sposób – poprzez kabel USB. Dla oszczędności energii włącza się i wyłącza za pomocą dotykowego czujnika, a kiedy nie jest używana kończy pracę automatycznie. Wysokiej jakości szklana szala jest szczególnie łatwa w pielęgnacji. Umożliwia to bezproblemowe ważenie różnorodnych mięs czy owoców bezpośrednio na jej powierzchni, bez konieczności używania dodatkowych naczyń. Zintegrowany wyświetlacz LCD przy dużej powierzchni ważącej widoczny jest nawet przy masywnych produktach. Możliwość łatwego przestawiania z gramów na uncje zapewnia łatwe przygotowywanie potraw również na podstawie zagranicznych przepisów. Waga cyfrowa ZWILLING pozwala na precyzyjne ważenie produktów aż do 10 kg. Zintegrowana funkcja tarowania umożliwia korzystanie z ciężkich naczyń bądź ważenie wielu składników jednocześnie. Wielka dokładność na wielkie okazje. Wyprodukowana przez ZWILLING w Niemczech, zaprojektowana w Mediolanie przez znany duet Matteo Thun & Antonio Rodriguez. Szukając wagi do kuchni sprawdź tą dobrą wagę kuchenną lub zobacz inne w naszym rankingu.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 4

Waga kuchenna Mesko MS 3152

Waga kuchenna Mesko MS 3152

Elegancka waga kuchenna Mesko MS z misą MS 3152 to niezbędne wyposażenie każdej kuchni! To niezwykle pomocny produkt, gdy musimy przygotować potrawy, zupy i wypieki, które wymagają ściśle określonych proporcji produktów. Maksymalne obciążenie to 5 kg a precyzyjność ważenia zapewnia dokładność pomiaru do 1g. Obudowa i misa ze stali nierdzewnej zapewniają nie tylko stylowy wygląd, ale i długotrwałość użytkowania wraz z łatwością czyszczenia sprzętu. Duży, czytelny wyświetlacz LCD ułatwi odczytywanie pomiarów, a wskaźnik zużycia baterii pozwoli wymienić je w odpowiednim czasie. Dodatkowo waga ma funkcję tarowania oraz obliczania objętości wody i mleka, jak również ręczne lub automatyczne zerowanie i wyłączanie.

 

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 5

Waga kuchenna Adler AD 3138B

Waga kuchenna Adler AD 3138B

Elektroniczna waga kuchenna Adler AD 3138B o udźwigu maksymalnym 5 kg i dokładności 1 g. Niezwykle pomocna przy przygotowywaniu dań wymagających ściśle określonych proporcji produktów. Pozwala na precyzyjne zważenie nawet niewielkich ilości produktów. Odpowiada też na potrzeby osób dbających o wielkość posiłków ze względów zdrowotnych. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi, waga jest wygodna w przechowywaniu oraz umożliwia sprawne przenoszenie. Posiada opcję automatycznego lub ręcznego wyłączania oraz czytelny wyświetlacz. Dodatkowo waga posiada opcję obliczania objętości wody i mleka, co jest przydatne, kiedy brakuje miarki. Elektroniczna waga kuchenna Adler AD 3138B to bardzo tania waga kuchenna, która przyda się w każdej kuchni.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 6

Waga kuchenna Sencor SKS 4030WH

Waga kuchenna Sencor SKS 4030WH

Elektroniczna waga kuchenna Sencor SKS 4030WH posiada praktyczną zdejmowaną misę o pojemności 1000 ml ze stali nierdzewnej, która zapewnia higienę i ułatwia czyszczeni. Waga kuchenna Sencor SKS 4030WH posiada duży wyświetlacz LCD (40 x 18 mm) z kontrastowym podświetleniem. Wysokość cyfr na wyświetlaczu tej wagi kuchennej 13 mm. Maksymalne obciążenie 5 kg (dokładność: 1 g). Sterowanie dotykowe (wysoka trwałość, brak ruchomych przycisków). Waga kuchenna Sencor SKS 4030WH posiada funkcję tarowania pojemnika. W tej wadze kuchennej możemy ważyć w seriach. Możliwość pomiaru objętości mleka i wody (ml/fl/oz). Większa dokładność pomiaru dzięki 4 precyzyjnym czujnikom nacisku. Trzy jednostki do wyboru (g/oz/ml). Sygnalizacja niskiego napięcia baterii oraz przeciążenia. Funkcja automatycznego wyłączania (2 min). Wymiary bez misy (szer. x dł. x wys.) 188 x 225 x 73 mm. Wewnętrzne wymiary misy (średnica x wys.) 170 x 50 mm. Waga tej wagi kuchennej to 0,39 kg.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 7

Waga kuchenna Zelmer ZKS1500N

Waga kuchenna Zelmer ZKS1500N

Kuchenna waga Zelmer ZKS1500N to urządzenie z możliwością wyliczania kalorii. Dzięki zakodowanej liście 999 produktów z łatwością można wyliczyć ilość kalorii w danej porcji. Maksymalne obciążenie wagi to 5kg a dzięki precyzyjnym czujnikom tensometrycznym jej dokładności wynosi 1g. Waga wyposażona jest w wygodny podświetlany wyświetlacz LCD i dotykowy panel sterowania. Wagę wyposażyliśmy w funkcję tary oraz powierzchnię ze szkła hartowanego o grubości 3mm. Wskaźnik przeciążenia wagi zabezpiecza ją przed nadmiernym ciężarem i uszkodzeniem. Zasilanie bateryjne pozwala na dużą mobilność przez co czyni ją niezbędną w kuchni każdej osoby ceniącej sobie liczenie kalorii. Chcesz wiedzieć ile kalorii będzie miał Twój posiłek? Nic prostszego, wystarczy, że zważysz wszystkie poszczególne składniki przygotowywanego dania. Waga ma zakodowane 999 produktów, dzięki czemu z łatwości sprawdzisz kaloryczność poszczególnych składowych swojej potrawy. Dotykowy panel reaguje nawet na dotyk lekko ubrudzonych w kuchni rąk. Po prostu delikatnie dotknij w odpowiednim miejscu i gotowe. Waga zaczyna działać. Dodatkowo – żadne okruszki nie utrudnią pracy przycisków. Urządzenie wyłączy się samo, jeśli przez dłuższą chwilę nie będziesz z niego korzystać. Tak właśnie oszczędzamy baterie!

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 8

Waga kuchenna Beurer KS 36

Waga kuchenna Beurer KS 36

Waga kuchenna Beurer KS 36 to płaska waga precyzyjna do kuchni z funkcją kalibracji i wyświetlaczem Magic. a waga kuchenna jest wyposażona w funkcję kalibracji przy użyciu obciążenia kalibracyjnego i nadaje się doskonale do odważania przypraw, produktów w proszku lub pigmentów. Waga kuchenna Beurer KS 36 jest przeznaczona do odważania przypraw, produktów w proszku oraz pigmentów. Ultracienka waga kuchenna bo ma zaledwie 20 mm. Znikający wyświetlacz tej wagi kuchennej pojawia się tylko w trakcie pomiaru. Tarowanie. Automatyczne wyłączanie, wskaźnik przeciążenia. Wielkość cyfr: 10 mm. Waga kuchenna Beurer KS 36 jest zasilana 4 bateriami 1,5 V AAA. Maksymalne obciążenie/stopniowanie: 2 kg/0,1 g < 500 g. Przeliczanie jednostek: g, oz.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 9

Waga kuchenna GÖTZE & JENSEN KS601XBT

Waga kuchenna GÖTZE & JENSEN KS601XBT

Elektroniczna waga kuchenna GÖTZE & JENSEN KS601XBT to akcesorium, które przyda się w absolutnie każdej kuchni. Maksymalny ciężar ważonych produktów to 5 kg z dokładnością do 1 g, przez co komfortowo i dokładnie odważysz potrzebne składniki. Waga oprócz gramów obsługuje też takie jednostki wagowe jak uncja (Oz) i kilogram. Wystarczy połączyć ją przez Bluetooth ze specjalną aplikacją Dr. Nutrition, by zmierzyć kaloryczność posiłków oraz zawartość substancji odżywczych. Wystarczy położyć na wadze jakiś produkt i wybrać go w aplikacji, by poznać jego kaloryczność i zawartość makroskładników. Możesz łączyć ze sobą wiele składników, tworząc dania. Każdy pomiar możesz zapisać w kalendarzu, więc w każdej chwili możesz wrócić do ulubionych zestawów dań, a swoją dietę będziesz mieć zawsze pod ścisłą kontrolą. Duży wyświetlacz LCD ułatwi obsługę wagi, a wytrzymałość i odporność na odbarwienia zapewni obudowa ze stali nierdzewnej. A gdy już zważysz wszystko, co zechcesz, składany haczyk pomoże Ci odwiesić wagę na miejsce.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 10

Waga kuchenna Terraillon T1040

Waga kuchenna Terraillon T1040

Waga kuchenna Terraillon T1040 to bardzo dobrej jakości waga. Wagi kuchenne to również dekoracyjne, designerskie i nowoczesne przedmioty. A dlaczego młodsze pokolenie nie może mieć własnej, zaprojektowanej specjalnie dla nich? Classic Black Design to waga kuchenna o nowoczesnym wzornictwie na odpornej szklanej platformie. Funkcja dodawania składników (Do miski można dodawać kolejne składniki – użytkownik naciska po prostu „Tara” pomiędzy każdym, aby zresetować odczyt z powrotem do 0.). Precyzyjny pomiar (Funkcja pomiaru cieczy jest idealna, aby ułatwić trudne obliczenia w kuchni. Dzięki tej wadze można zważyć dokładnie tyle mąki, co wody, oleju lub mleka!). Ta waga posiada duży, czytelny ekran LCD. Jednym szybkim spojrzeniem możesz łatwo odczytać wagę. Bardzo praktyczne dla zapracowanych kucharzy! Maksymalny pomiar do 5 kg i precyzja do 1g. Zasilanie poprzez jedną baterię CR2032.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 11

Waga kuchenna TEFAL BC5122

Waga kuchenna TEFAL BC5122

Waga kuchenna TEFAL BC5122 to urządzenie dobrej jakości, dzięki któremu wszystkie Twoje przepisy odniosą sukces. Ta waga zapewnia maksymalny komfort użytkowania – solidna, odporna na zarysowania powierzchnia ze szkła hartowanego jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Duża skala ważenia tej wagi kuchennej: 5kg. Dokładność pomiaru tej wagi kuchennej: 1g. Klasyfikacja 1 g (ml) – idealna do wypieków, gdzie bardzo precyzyjne ważenie jest niezwykle ważne dla optymalnych efektów pieczenia. Funkcja tarowania – oszczędzaj czas dzięki funkcji tara ważącej kolejno kilka składników w tym samym pojemniku. Dzięki tej funkcji można łatwo zmieniać ważenie produktów stałych (g) lub płynów (ml) bez ryzyka błędu podczas zmiany jednostek miary (g/ cl/ dcl). Łatwa do przechowywania dzięki cienkiej konstrukcji i wysuwanemu hakowi umożliwiającemu powieszenie wagi. Gotowa do użycia natychmiast – 2 baterie LR03 AAA dołączone do natychmiastowego użycia.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 12

Waga kuchenna MPM MWK-02M

Waga kuchenna MPM MWK-02M

Wagę kuchenną MPM MWK-02M doceni każda gospodyni domowa. Sprawdzi się przy odmierzaniu składników na ciasto. Pomoże również przygotować określone porcje produktów osobom będącym na diecie. Maksymalne obciążenie modelu MWK-02M to 5 kilogramów. Przy takim obciążeniu bez trudu zważysz mąki, kasze, zioła ale też warzywa i owoce. Platforma ze stali nierdzewnej wygląda estetycznie i posłuży na długo. Elektroniczny wyświetlacz z funkcją zerowania pozwoli dokonać precyzyjnych pomiarów. Pomiar podawany jest w gramach, istnieje również opcja przeliczenia na uncje, funty i mililitry. Urządzenie jest zasilane bateryjnie 2x LR03 1,5V (AAA).

Ocena naszego eksperta: 9 / 10

Waga kuchenna to bardzo przydatne urządzenie w każdej kuchni, gdzie regularnie się gotuje, piecze. Zdaje sobie sprawę z tego, że ciężko jest znaleźć dobrej jakości wagę kuchenną wśród tak wielu modeli dostępnych na rynku. Mój zespół stworzył rzetelny ranking wag kuchennych, aby ułatwić Ci wybór i zakup najlepszego urządzenia.

Ekspert od wag kuchennych

Jak powstał ranking najlepszych wag kuchennych?

Nasz ranking wag kuchennych, który jest widoczny na tej stronie powstał w oparciu o przeprowadzone testy ponad 150 modeli wag kuchennych różnych producentów. Przetestowaliśmy i przeanalizowaliśmy urządzenia następujących producentów: GÖTZE & JENSEN, Beurer, Caso Germany, Cecotec, Domo, Gastroback, Graef, OROMED, RAVEN, Sencor, Terraillon, Vesta, Zelmer, Zwilling, Hyundai, Ariete, Gallet, ETA, Teesa, Hario, Tefal, Eldom i wielu innych. Kilkanaście firm produkujących wagi kuchenne, setki stron dokumentacji technicznej, kilkadziesiąt godzin ciężkiej pracy, aby stworzyć ten najlepszy ranking wag. Po testach postanowiliśmy sprawdzić co o danych modelach wag kuchennych sądzą użytkownicy w internecie. Opinie o wagach kuchennych sprawdzaliśmy w takich miejscach jak: na forach internetowych, rankingach produktowych, blogach z recenzjami, na stronach producentów oraz w sklepach internetowych typu: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych. Po zebraniu tych wszystkich informacji przekazaliśmy materiały do naszej redakcji, która stworzyła ten ranking. Mamy nadzieje, że nasz ranking będzie pomocnym narzędzie przy wyborze dobrej i niezawodnej wagi do Twojej kuchni.

Jak wybrać wagę kuchenną i na co zwrócić uwagę?

Szukając wagi kuchennej do kuchni można spotkać się z dwoma rodzajami: tradycyjne i elektroniczne. My w naszym rankingu przetestowaliśmy wagi kuchenne elektroniczne, które są wygodniejsze w codziennym użytkowaniu. Zdecydowałeś się na zakup wagi kuchennej elektronicznej do swojej kuchni. Wybór i zakup wagi kuchennej może nie należeć do łatwych zadań bo na rynku jest bardzo dużo modeli różnych producentów tych urządzeń. Jaka jest najlepsza waga kuchenna? Jaką wagę kuchenną kupić? Czym kierować się przy zakupie wagi kuchennej? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w przewodniku zakupowym po wagach kuchennych, który został przygotowany przez naszych ekspertów. Przed zakupem wagi kuchennej zwróć uwagę na te parametry:

Dokładność pomiaru wagi kuchennej – to najważniejszy parametr, który trzeba sprawdzić przed zakupem dobrej wagi kuchennej. Parametr ten informuje z jaką dokładnością waży nasza waga kuchenna. Wagi elektroniczne (0,5-2 g) mają o wiele lepszą dokładność pomiaru niż wagi mechaniczne (10-20 g). Wybierz wagę kuchenną z jak najlepszą dokładnością a będzie zadowolony z tego urządzenia w swojej kuchni.

Maksymalne obciążenie wagi kuchennej – to drugi najważniejszy parametr wagi kuchennej, który informuje nas o tym jaki maksymalny ciężar możemy ważyć na danej wadze. W ofercie sklepów można spotkać wagi kuchenne, które umożliwiają ważenie produktów od 2 do 10 kilogramów. Dopasuj wagę kuchenną do swoich potrzeb patrząc na ten parametr.

Tarowanie wagi kuchennej – to bardzo przydatna funkcja, która jest w każdej dobrej wadze kuchennej. Tarowanie umożliwia zważenie produktów bez pojemnika w którym zostały umieszczone produkty ważone.

Wskaźnik zużycia baterii wagi kuchennej – to bardzo ważna funkcja, która poinformuje nas o zużyciu baterii, dzięki czemu będziemy mogli w odpowiednim czasie wymienić baterie na nowe.

Wyświetlacz wagi kuchennej – jeśli kupujemy wagę kuchenną to warto zwrócić uwagę na to, aby nasza nowa waga posiadała czytelny wyświetlacz LCD. Waga kuchenna z wyświetlaczem LCD jest o wiele lepsza w codziennej obsłudze.

Najczęściej zadawane pytania o wagi kuchenne:

Co to jest waga kuchenna?

Waga kuchenna to urządzenie, które umożliwia ważenie produktów żywnościowych. Wyróżniamy dwa rodzaje wag kuchennych: wagi elektroniczne oraz wagi mechaniczne.

Jak ważyć na wadze kuchennej?

Jeśli chcemy zważyć produkt, produkty na wadze elektronicznej to musimy ją umiejscowić na równej powierzchni np. blacie kuchennym, następnie włączamy wagę i kładziemy na niej produkty, które chcemy zważyć.

Jak sprawdzić czy waga kuchenna dobrze waży?

Sprawdzenie poprawności ważenia produktów w wadze kuchennej możemy zrobić poprzez umiejscowienie na niej produktu, którego znamy wagę np. kilogram cukru.

Ile kosztuje waga kuchenna?

Ceny wag kuchenny są bardzo zróżnicowane. Najtańszą wagę kuchenną elektroniczną można kupić za ok. 25 zł (Waga ESPERANZA EKS002K). Za najdroższą wagę kuchenną będziemy musieli zapłacić ok. 400 zł (Hario V60 Drip Scale). Dobrą i niezawodną wagę kupimy już od 50 do 200 zł.

Co sprawdzi się lepiej: mechaniczna czy elektryczna waga kuchenna?

Wagi elektryczne cechują się większą precyzyjnością ważenia i są łatwiejsze w obsłudze od wag mechanicznych. Jeżeli zależy nam na ważeniu standardowych produktów to lepiej wybrać elektroniczną wagę.

Czy warto kupić wagę kuchenną z Lidla Silvercrest?

Waga kuchenna elektroniczna Silvercrest z Lidla to bardzo dobrej jakości waga, które jest dobrze oceniana w internecie. Waga kuchenna Silvercrest z Lidla waży do 5 kg z dokładnością do grama. Waga kuchenna Silvercrest z Lidla posiada intuicyjny wyświetlacz LCD i kosztuje niecałe 50 zł.

Gdzie kupić wagę kuchenną?

Wagę kuchenną możemy kupić w takich sklepach jak: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych, na Allegro oraz w Lidlu. Dobrym miejscem na zakup wagi kuchennej elektronicznej będzie sprawdzenie cen w porównywarkach cenowych.

Jaką wagę elektroniczną kupić forum?

Na forach internetowych dość dużą popularnością cieszą się wagi kuchenne takich producentów jak: Zelmer, Beurer, RAVEN, Sencor, Caso Germany. Te firmy są najczęściej chwalone na forach internetowych. Nie wybieraj wagi kuchennej tylko w oparciu o opinie na forum internetowym.

Czy warto kupić wagę kuchenną?

Waga kuchenna to urządzenie, które prędzej czy później przyda się w każdej kuchni. Urządzenie będzie przydatne podczas trzymania diety czy też przygotowania posiłków, gdzie produkty muszą być odpowiednio zważone. Ceny tych urządzeń nie są wygórowane co pozwala na zakup każdemu.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W naszych rankingach znajdują się linki reklamowe, dzięki którym zarabiamy i utrzymujemy ten portal. Kupując sprzęt AGD/RTV za pomocą linków reklamowych w naszym rankingu wspierasz rozwój naszego serwisu.

 

5/5 - (20 votes)
Opinie o rankingach