Zaznacz stronę

Aktualizacja: 11 kwietnia.2024 r.

Robot sprzątający do 1000zł na pierwszy rzut oka wydaje się niemożliwy do kupienia, nie jest to jednak prawdą. Robot sprzątający nie musi kosztować kilku tysięcy złotych, w dobrej cenie możemy kupić sprzęt, który z powodzeniem odciąży Nas w domowych obowiązkach. Robot sprzątający to urządzenie, które najpierw dokładnie skanuje wszystkie pomieszczenia, zapamiętuje układy panujące w poszczególnych pokojach a następnie porusza się po określonej trasie usuwając napotkane na swojej drodze wszelkie zanieczyszczenia, kurz, sierść, okruszki a po skończonej pracy wraca samodzielnie do stacji ładującej. Co więcej wiele modeli oprócz funkcji odkurzania ma też funkcje mopowania. Robot sprzątający to urządzenie, które sprawdzi się w każdym domu, możemy go uruchomić będąc w pracy a po powrocie do domu zastaniemy idealnie czystą podłogę. Przy zakupie urządzenia warto zwrócić uwagę na kilka parametrów, takich jak: czas pracy urządzenia na jednym naładowaniu, czas ładowania, obecność filtru HEPA, pojemność zbiornika na wodę, moc czy też siła ssania. Oczywiście bardzo istotnym elementem jest cena urządzenia, która nie musi przekraczać 1000 zł. Jest to istotne dla osób, które nie mają dużego budżetu a jednocześnie chcą kupić urządzenie, które będzie niezastąpioną pomocą w codziennym dbaniu o porządek. Sprawdź nasz ranking robotów sprzątających do 1000 zł i wybierz najlepszy robot sprzątający dla siebie.

Ranking najlepszych robotów sprzątających

Miejsce 1

Robot sprzątający Xiaomi Robot Vacuum S10

Robot sprzątający Xiaomi Robot Vacuum S10

Na pierwszym miejscu w rankingu robotów sprzątających do 1000 zł znalazł się dobry i niezawodny robot sprzątający Xiaomi Robot Vacuum S10. Odkurzacz Xiaomi Robot S10 jest wyposażony w technologię nawigacji laserowej, która umożliwia skanowanie w zakresie 360°, szybkie rozpoznawanie otoczenia i tworzenie dokładnej mapy domu. Podniesiony czujnik LDS z 360-stopniowym zakresem wykrywania. Odkurzacz wyposażony jest w najnowocześniejszy laserowy czujnik odległości, który umożliwia precyzyjne pozycjonowanie, dokładne pomiary odległości i lepszą wydajność. Połącz z aplikacją Mi Home / Xiaomi Home, aby wygenerować precyzyjne mapy i dostosować harmonogram sprzątania dla maksymalnej wydajności. Dzięki mocnemu silnikowi bezszczotkowemu odkurzacz z łatwością usuwa kurz i włosy. Posiada również zbiornik na wodę i pojemnik na kurz 2 w 1, co zapewnia wygodę i komfort. Inteligentny zbiornik na wodę uwalnia wodę równomiernie, aby zapewnić stałą wilgotność bez przemaczania podłogi. Dostępne są trzy różne ustawienia wody dostosowane do różnych materiałów podłogowych. Mopowanie w kształcie litery S zapewnia maksymalną wydajność czyszczenia, podczas gdy mopowanie w kształcie litery Y symuluje sprzątanie ręczne, mopując wielokrotnie od lewej do prawej, aby zapewnić skuteczne usuwanie plam z podłogi. Bateria o pojemności 3200 mAh zapewnia odkurzaczowi do 130 minut sprzątania w trybie standardowym. Liczne czujniki umożliwiają odkurzaczowi rozpoznawanie złożonych środowisk, skutecznie zmniejszając prawdopodobieństwo awarii lub utknięcia. Certyfikat standardu bezpieczeństwa cybernetycznego i ochrony prywatności TÜV Rheinland.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 2

Robot sprzątający RoboJet DUEL 3

Robot sprzątający RoboJet DUEL 3

Drugie miejsce w rankingu najlepszych robotów sprzątających do 1000 zł zajmuje odkurzacz automatyczny RoboJet DUEL 3. RoboJet Duel 3 wyznacza najbardziej optymalną trasę, aby dokładnie wyczyścić całą powierzchnię.​ Robot posiada energooszczędny silnik bezszczotkowy wytwarzający siłę ssania aż 2700 Pa.​ Masz do wyboru:​Opcja 1: Robot odkurzający z pojemnikiem na kurz (aż 600 ml).​ Opcja 2: Robot zamiatająco-myjący z hybrydowym pojemnikiem na kurz i wodę (300 ml + 400 ml).​ Takie rozwiązanie zapewni najefektywniejsze sprzątanie w krótszym czasie.​ Dopasuj odpowiedni poziom nawilżenia do rodzaju podłogi. 3-stopniowa regulacja nawilżenia: – Niskie – Średnie – Intensywne. Robojet Duel 3 posiada 4-stopniowe czyszczenie i system potrójnej filtracji. Usunie tym samym z Twojego domu nie tylko kurz i sierść, a także pyłki, zarodniki pleśni i grzybów oraz inne alergeny.​ ​ 2 szczotki boczne wymiatają nieczystości, a szczotka główna wraz z turbiną kieruje je do pojemnika na kurz. Dodatkowo robot umyje podłogę na mokro.​ Filtr podstawowy i gąbkowy zatrzymują największe zanieczyszczenia. Filtr HEPA wychwytuje 99,95% cząstek wielkości 0,3 mikrona. Dzięki specjalnej konstrukcji i dużej mocy ssącej RoboJet Duel 3 pokonuje progi i wjeżdża na dywany. Aplikacja mobilna umożliwia sprzątanie kiedy nie ma Cię w domu. Możesz ustalić harmonogram sprzątania czy ustawić moc ssania, aby sprzątanie było w pełni dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz odpowiedni tryb pracy w pełni dostosowany do swoich potrzeb. Teraz możesz dostosować poziom moc i poziom nawilżenia do rodzaju podłóg oraz stopnia zabrudzenia.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 3

Robot sprzątający Midea M7

Robot sprzątający Midea M7

Trzecie miejsce w naszym rankingu robotów sprzątających do kwoty 1000 zł zajmuje wysokiej klasy odkurzacz automatyczny Midea M7. M7 dokładnie czyści podłogę, usuwając z niej plamy i alergeny. Co więcej, możesz też samodzielnie ustawić ilość dozowanej wody na poziomie od 1 do 3 w zależności od rodzaju czyszczonej powierzchni. Urządzenie posiada silnik bezszczotkowy Nidec o mocy 4000 Pa, co czyni go jednym z najsilniejszych odkurzaczy na rynku! Wyposażono go też w nowe oprogramowanie i algorytmy, dla zwiększenia wydajności pracy. Bez trudu zbiera włosy, sierść, czy kurz. Możesz również zmieniać moc ssania, wybierając między 3 poziomami. Urządzenie automatycznie zwiększa moc ssania do maksymalnej wartości, aby dokładnie usunąć kurz zalegający we włóknach dywanu. Konstrukcja szczotki w kształcie litery V zapobiega wplątywaniu się włosów, sprawdzi się również podczas czyszczenia delikatnych powierzchni. Ponadto szczotki boczne pozbywają się brudu ze szczelin, pozostawiając powierzchnię nieskazitelnie czystą. Robot wykorzystuje nawigację NaviPolaris, która umożliwia utworzenie precyzyjnego planu mieszkania. W rezultacie urządzenie nie porusza się losowo po pomieszczeniach, a po utworzonej przez niego trasie, na której nie omija ani centymetra i nie powtarza czyszczenia na tych samych obszarach. Dodatkowo M7 może też pracować w ciemności. Aplikacja pozwoli Ci wykorzystać pełen potencjał M7. Za jej pomocą możesz, na przykład, wybrać przestrzeń do czyszczenia lub rozplanować kolejność odkurzanych pomieszczeń. Urządzenie zapamiętuje też plan kilku pięter, więc sprawdzi się w większych domach. Twoje dziecko śpi i nie chcesz go obudzić? Ustaw wirtualną ścianę, aby wyłączyć wybraną powierzchnię z czyszczenia.Zastosowanie czujników antykolizyjnych pozwala M7 omijać przeszkody i swobodnie poruszać się na dowolnej powierzchni. Nie musisz się więc obawiać, że robot spadnie ze schodów lub będzie uderzać o meble. Co więcej, jeśli w trakcie czyszczenia poziom naładowania akumulatora będzie niski, urządzenie samodzielnie znajdzie stację ładującą, aby odnowić energię.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 4

Robot sprzątający do 1000 zł ZEEGMA Zonder Robo Next

Robot sprzątający ZEEGMA Zonder Robo Next

Robot sprzątający ZEEGMA Zonder Robo Next to bardzo dobry i niezawodny odkurzacz automatyczny, który możemy kupić do 1000 zł. Czas pracy tego wyjątkowego robota sprzątającego do 1000 zł wynosi do 120 minut. Robot sprzątający ZEEGMA Zonder Robo Next w cenie do 1000 zł posiada antyalergiczny filtr HEPA skutecznie neutralizuje szkodliwe drobnoustroje, kurz i bakterie. Aplikacja na systemy Android i iOS pozwala na monitorowanie pracy robota, tworzenie mapy sprzątanej powierzchni i zdalne ustawianie harmonogramu pracy. Dzięki nakładce mopujące Zonder Robo Next skutecznie wyczyści na mokro panele, płytki i kafelki. To zaawansowane urządzenie, które za Ciebie zadba o perfekcyjną czystość parkietu, paneli, płytek i dywanów. Regulacja mocy, 6 trybów pracy i nakładka mopująca pozwalają na dokładnie wyczyszczenie różnego rodzaju powierzchni. Czujniki ruchu (aż 15 sensorów antykolizyjnych) dają możliwość mapowania przestrzeni, a co więcej – robotem można sterować poprzez aplikację, co jest wyjątkowo wygodne. Wiele trybów pracy do wyboru w tym robocie sprzątającym do 1000 zł. Tryb INTELIGENTNY (domyślny) – użytkownik planuje sprzątanie, a robot sam dobiera sposób czyszczenia,Tryb PUNKTOWY (miejscowy) – w którym Zonder Robo Next porusza się spiralnie po wyznaczonym terenie aż do momentu, w którym wybrany fragment lśni czystością, Tryb WZDŁUŻ ŚCIAN (czyszczenie krawędzi) – sprzątanie ze szczególną uwagą na załamania ścian, mebli i listew podłogowych, 3 TRYBY SSANIA (automatyczny, cichy, turbo) – to tryb czyszczenia intensywnego (od 1500 do 2150 Pa), korzystający z najwyższej mocy odkurzania. Idealny do wykładzin i dywanów, Tryb PLANOWANY – pozwala ustawić czas rozpoczęcia pracy, a także zaplanować stałe dni sprzątania, Tryb NAWILŻENIE – pozwala na jednoczesne odkurzanie i mycie podłogi. Inteligentny robot sprzątający Zeegma Robo Next jest kompatybilny z dedykowaną aplikacją Weback, dostępną na urządzenia mobilne (Android, iOS). Za jej pomocą można zdalnie włączyć urządzenie, sterować nim i monitorować jego pracę. Robo Next to zaawansowany sprzęt typu Smart, który łączy się z Amazon Alexa i Google Home, co pozwala na zarządzanie nim poprzez polecenia głosowe. Odkurzacz może być obsługiwany również za pomocą dołączonego do zestawu pilota. Zastosowany filtr HEPA zatrzymuje aż 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, roztocza i zarodniki grzybów, które mogą nasilać reakcje alergiczne. Co więcej, aby wzmocnić działanie filtra HEPA, robot został wyposażony w dodatkowy filtr gąbkowy i filtr mechaniczny. Wytrzymała bateria pozwala nawet na 120 minut pracy bez konieczności ładowania, a gdy Zeegma Robo Next potrzebuje zasilenia, samoczynnie kieruje się do stacji dokującej. Wyjątkowo ciche urządzenie (ok. 50 dB) nie zakłóca odpoczynku czy innych prac w domu. Zeegma Robo Next ma zaledwie 7,6 cm wysokości, co pozwala mu dotrzeć do trudno dostępnych powierzchni, np. pod łóżkiem lub szafkami w kuchni. Centralna szczotka współdziała z 2 szczotkami krawędziowymi, które dzięki dynamicznej rotacji zgarniają brud z załamań ścian i kątów. Duży pojemnik na kurz (800 ml) gwarantuje długą pracę przez potrzeby częstego opróżniania. W zestawie znajdują się zapasowy filtr HEPA i dwie wymienne szczotki boczne, a także nakładka mopująca z mikrofibry oraz zbiornik na wodę (o pojemności 180 ml), które pozwalają połączyć funkcję mycia i odkurzania powierzchni.

 

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 5

Robot sprzątający DREAME F9 RVS5-WH0 do 1000 zł

Robot sprzątający DREAME F9 RVS5-WH0

W naszym ranking robotów sprzątających do 1000 zł nie mogło zabraknąć robota sprzątającego DREAME F9 RVS5-WH0, który może pracować do 150 minut. To dobry i niezawodny robot sprzątający, który można kupić do 1000 zł. Inteligentny robot sprzątający Dreame F9, zapewni Ci czystość i porządek w Twoim domu bez jakiegokolwiek wysiłku. Potężna moc ssania 2500Pa i długa praca baterii to nie jedyne zalety Dreame F9. Jego smukły design doskonale dopasuje się do każdego wnętrza mieszkania. Wyposażony w niezawodny japoński silnik bezszczotkowy marki NIDEC, który doskonale poradzi sobie nawet z największym brudem. Dzięki elastycznej obrotowej szczotce wykonanej z mikrofibry bez problemu pozbędziemy się z mieszkania niechcianego kurzu. Boczne szczotki czyszczą z prędkością 190 rpm. Zbiornik na kurz posiada dwie warstwy i system filtracji, a jego pojemność wynosi aż 600 ml. Innowacyjny mop z mikrofibry zabija aż 99.9% bakterii. Odkurzacz posiada skaner 360°, dzięki któremu odkurzacz może stworzyć mapę mieszkania w czasie rzeczywistym. Potrafi zeskanować do 30,000 punktów danych na sekundę. Sam możesz zaplanować jaką przestrzeń wyczyści odkurzacz Dreame F9. Wyposażony w niezawodny japoński silnik bezszczotkowy marki NIDEC, który doskonale poradzi sobie nawet z największym brudem. Dzięki elastycznej obrotowej szczotce wykonanej z mikrofibry bez problemu pozbędziemy się z mieszkania niechcianego kurzu. Boczne szczotki czyszczą z prędkością 190 rpm. Zbiornik na kurz posiada dwie warstwy i system filtracji, a jego pojemność wynosi aż 600 ml. Innowacyjny mop z mikrofibry zabija aż 99.9% bakterii. Przy niskim poziomie baterii, odkurzacz sam znajdzie drogę do ładowarki i podłączy się do niej nawet w trakcie Twojej nieobecności. Inteligentne rozwiązanie bez potrzeby kontrolowania stanu baterii. Dreame F9 posiada 8 sensorów, które pomogą uniknąć wszelkich przeszkód oraz zapobiegną upadkowi urządzenia z wysokości. Bez obaw o uszkodzenie odkurzacza. W sytuacji kiedy dziecko bawi się na podłodze, wystarczy postawić moduł wirtualnej ściany. Emituje on wiązkę podczerwieni, która stanowi barierę dla urządzenia. Urządzenie używa inteligentnego, dynamicznego mapowania z kalkulacją drogi do 50 razy na sekundę, dzięki czemu sam znajdzie optymalną trasę i wysprząta całe mieszkanie jeszcze szybciej. Poznaj najlepszy układ i odpowiednio zaplanuj trasę. Odkurzacz posiada 5 funkcji, które doskonale ułatwią sprzątanie mieszkania, według ustalonego przez Ciebie planu: Zapamiętanie mapy i podział pokoi, Czyszczenie wybranych miejsc, Możliwość utworzenia wirtualnej bariery, Czyszczenie innych miejsc, Zmiana nazwy wybranego pomieszczenia. Odkurzacz posiada zbiornik na wodę o dużej pojemności 200ml. Wodę wystarczy uzupełnić raz, by z łatwością wyczyścić całe mieszkanie – to aż 90 minut czyszczenia na mokro. Odkurzacz posiada kontrolę przed zalaniem, a mop o szerokości 317 mm potrafi dokładnie wyczyścić każde większe pomieszczenie. 3 tryby przepływu wody: Tryb słaby: po myciu podłóg, powierzchnia momentalnie przesycha (tryb idealny podczas dużej wilgotności powietrza na zewnątrz), Tryb średni: do codziennego czyszczenia powierzchni., Tryb wysoki: do bardzo zanieczyszczonej powierzchni. Aplikacja Xiaomi home pozwala na sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca. Będąc w pracy, możesz uruchomić odkurzacz by swobodnie odkurzył cały dom w czasie, gdy nie ma w nim domowników. Również dzięki aplikacji bez problemu zaplanujesz dokładnie każdy cykl sprzątania, od ustawienia czasu po wybranie konkretnych pomieszczeń czy postawienia wirtualnej ściany jako blokady. Aplikacja pozwala na wszechstronną i kompleksową obsługę odkurzacza.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 6

Robot sprzątający BLAUPUNKT RVC201

Robot sprzątający BLAUPUNKT RVC201

Robot sprzątający BLAUPUNKT RVC201 to tani i niezawodny robot sprzątający, który można kupić w budżecie do 1000 zł. Robot może pracować do 55 minut. Roboty odkurzające coraz częściej spotkać można w naszych domach i mieszkaniach. Te niepozornie wyglądające urządzenia doskonale wyręczą nas bowiem w codziennych porządkach i pozwolą zyskać całkiem sporo wolnego czasu. Model RVC201 wyposażony został w 3 tryby pracy – losowy, spiralny oraz wzdłuż ścian, zmieniające się regularnie co pewien czas, ustalony fabrycznie. Zastosowano w nim również dwie boczne szczotki zmiatające oraz wydajny silnik ssący o mocy 10 W. Dzięki takim rozwiązaniom mamy pewność, że pomieszczenie zostanie dobrze odkurzone. Sprzyjają temu również kompaktowe rozmiary odkurzacza i niski jego profil, wynoszący tylko 7,5 cm, co sprawia, że robot zmieści się nawet pod niewysokie łóżka czy kanapy. Odkurzacz może pracować bez przerwy przez około 55 minut, po czym czerwona dioda kontrola na przycisku włącznika zasygnalizuje, że bateria została rozładowana. Należy go wtedy podłączyć do lądowania na około 4-5 godzin. Urządzenie będzie pracowało do czasu rozładowania baterii lub wyłączenia go przez użytkownika. Robot odkurzający RVC201 to duża oszczędność czasu i niezastąpiona pomoc w codziennym utrzymaniu czystości. To model robota sprzątającego, który dobrze się sprawdzi w każdym mieszkaniu.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 7

Robot sprzątający HEXO Duo do 1000 zł

Robot sprzątający HEXO Duo

Jeśli szukasz robota sprzątającego do 1000 zł to robot sprzątający HEXO Duo będzie świetnym wyborem. Ten automatyczny odkurzacz do 1000 zł może pracować aż 100 minut co pozwala odkurzyć i umyć duże mieszkanie. System inteligentnej nawigacji w połączeniu z dużą mocą ssącą i trzema szczotkami zbierającymi brud zapewnia, że robot HEXO Duo dokładnie posprząta całe Twoje mieszkanie, a Ty odzyskasz czas dla siebie i swoich bliskich. Wyjątkowo niska konstrukcja (tylko 76 mm) pozwala mu sprzątać w miejscach, w które tradycyjny odkurzacz nie ma szans się dostać – pod łóżkiem czy pod szafkami. Robot HEXO Duo uruchomi się automatycznie zgodnie z Twoimi wskazówkami. Dzięki temu może on pracować codziennie, gdy Ty jesteś w pracy i zawsze wrócisz do przyjemnie posprzątanego mieszkania. Po skończonej pracy HEXO Duo samodzielnie wróci do stacji dokującej. Harmonogram sprzątania wygodnie zaplanujesz w aplikacji HEXO Home. Dzięki wieloetapowej filtracji z wykorzystaniem filtra HEPA, cały zebrany kurz pozostanie w zbiorniku na odpady. Robot HEXO Duo nie tylko odkurzy ale również zmyje na mokro Twoją podłogę. Po zamontowaniu zbiornika na wodę oraz szmatki z mikrofibry (dołączonych do zestawu), Robot HEXO Duo zmienia się w roboto mopującego. Elektronicznie sterowana ilość wody pozwala dostosować intensywność sprzątania do powierzchni – duża ilość wody do sprzątania kafelków, średnia dla paneli i mała dla podłóg drewnianych. Pojemna bateria oraz duży zbiornik na odpady umożliwia posprzątanie nawet 120 m2 w jednym cyklu sprzątania. Robota HEXO Duo można kontrolować telefonem przez aplikację HEXO Home oraz dołączonym do zestawu pilotem. (Robot obsługuje sieć wifi w częstotliwości 2,4 GHz). Dzięki nowoczesnemu silnikowi bezszczotkowemu Robot HEXO Duo sprząta tak cicho (59 db), że nie przeszkadza w rozmowie, czytaniu książki czy oglądaniu telewizji. Robot HEXO Duo bez problemu wjeżdża na dywany i automatycznie zwiększa siłą ssącą, aby zebrać z niego cały kurz. Dzięki czujnikom wysokości nie ma ryzyka, ze robot HEXO Duo spadnie ze schodów, a gdy poziom naładowania baterii spadnie poniżej 20%, robot sam wróci do stacji dokującej. Dołączona do zestawu taśma magnetyczna stanowi dla robota wirtualną ścianę, dzięki czemu nie będzie on wjeżdżał w niepożądane miejsca. Taśmę można łatwo przeciąć, aby dostosować ją do swoich potrzeb. Robot HEXO Duo jest wyposażony w inteligentny system nawigacji IPANS 2.0, dzięki któremu robot ustala swoją pozycje w czasie rzeczywistym i sprząta w usystematyzowany sposób. Postęp pracy można śledzić na mapce w Aplikacji HEXO Home.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 8

Robot sprzątający NICEBOY ION Charles I4 do 1000 zł

Robot sprzątający NICEBOY ION Charles I4

Robot sprzątający Niceboy ION Charles i4 to modele, który możemy kupić do 100 zł. Robot w cenie do 1000 zł nie tylko doskonale odkurza podłogę dzięki systemowi Hurricane PRO, ale także myje ją za sprawą funkcji mopowania. Dzięki aplikacji mobilnej Niceboy ION sprzątanie będzie przygotowane w ciągu sekundy z pomocą telefonu. Robot korzysta z systemu nawigacyjnego NaviGATE w celu stuprocentowego pokrycia czyszczonej powierzchni, a dzięki technologii Red SENSE zapobiega kolizjom z Twoimi meblami lub upadkowi ze schodów. Pojemność akumulatora wystarcza na 100 minut sprzątania, a przed rozładowaniem akumulatora robot sam powraca do stacji ładującej, aby się doładować. Niceboy ION Charles i4 oferuje jeszcze wyższy stopień czystości. Dzięki funkcji mopowania bowiem nie tylko odkurza podłogę, ale zarazem także myje ją. Posiada dwa zasobniki do sprzątania na sucho i mokro. Dzięki dużemu pojemnikowi na kurz o objętości 600 ml oraz pojemnikowi na wodę 180 ml potrafi oczyścić także większe powierzchnie bez Twojej asystencji. Dzięki aplikacji mobilnej Niceboy ION masz pod kontrolą wszystkie Twoje inteligentne urządzenia ION. W przypadku robota możesz łatwo zaplanować sprzątanie z pomocą aplikacji, w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Wyślij zdalnie swojego Charlesa i4, aby odkurzył lub umył podłogę, zaprogramuj dla niego własny harmonogram sprzątania w określonych przez Ciebie godzinach, i to wszystko wraz ze szczegółowymi danymi statystycznymi związanymi z przebiegiem sprzątania. Niceboy ION Charles i4 jest wyposażony w mocny silnik z efektywnym systemem zasysania Hurricane PRO o dużej mocy ssania 2000 Pa zapewniającej naprawdę dogłębne posprzątanie. Dzięki parze antystatycznych szczotek bocznych włosianych dokładnie oczyści trudno dostępne miejsca, takie jak narożniki, miejsca wzdłuż ścian czy dookoła mebli. Oczyszczone miejsca zostają doskonale pozbawione zanieczyszczeń, ponieważ szczotki dzięki rotacji przeciwbieżnej wchłaniają wszelkie zanieczyszczenia znajdujące się w ich zasięgu wprost w otwór ssący. Maksymalnie efektywne i bezbłędne posprzątanie zapewnia zaawansowany system nawigacyjny NaviGATE. Czujniki giroskopowe zbadają pomieszczenie przeznaczone do posprzątania, z pomocą dynamicznych algorytmów ION Charles i4 dokona oceny powierzchni i zaplanuje swoja trasę w taki sposób, aby zapewnić pokrycie 100% sprzątanej powierzchni. Wewnątrz robota sprzątającego Niceboy ION Charles i4 znajduje się skuteczny, trzystopniowy system filtracji MAX Clean. Pierwszy i drugi filtr zatrzymują większe zanieczyszczenia, natomiast specjalny filtr HEPA poradzi sobie nawet z najdrobniejszym pyłem, wywołującymi alergię roztoczami i alergenami zwierzęcymi. Utrzymanie robota jest nadzwyczaj proste. Nie trzeba żadnych worków do wymiany. Pojemnik na kurz można łatwo wyjąć i wysypać. Natomiast filtr HEPA wystarczy po prostu umyć pod bieżącą wodą – i gotowe. Mając robota Niceboy ION Charles i4, nie musisz obawiać się o stan Twoich mebli czy też o samego robota. ION Charles i4 jest bowiem wyposażony w dwadzieścia czujników podczerwieni z inteligentną technologią Red SENSE. Dzięki tej technologii wykrywa on przeszkody w przestrzeni i elegancko je omija. Dzięki zaawansowanej orientacji w przestrzeni nie zagraża mu nawet upadek ze schodów czy też innych podwyższeń. Robot jest wyposażony w duży pojemnik na kurz o objętości 600 ml oraz w pojemnik na wodę 180 ml – wystarczająco dużo do sprzątania także dużych pomieszczeń. Konstrukcja typu slim pozwala robotowi, aby posprzątać również w zwykle trudno dostępnych miejscach, takich jak powierzchnia pod sofą, łóżkiem lub szafą.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 9

Robot sprzątający Dreame D9 MAX

Robot sprzątający Dreame D9 MAX

Przekonaj się, że sprzątanie wcale nie musi być przykrym obowiązkiem. Inteligentny robot Dreame D9 Max zajmie się tym za Ciebie! Urządzenie nie tylko odkurzy podłogę, ale też ją umyje. Wyróżnia się siłą ssania na poziomie 4000 Pa i wykorzystuje zaawansowany system nawigacji LiDAR, dzięki któremu bez problemu porusza się po pomieszczeniach. Jego czas pracy sięga 150 minut, a dedykowana aplikacja zapewnia dostęp do wielu ciekawych funkcji. Już wkrótce podłogi w Twoim domu mogą lśnić czystością. Robot oferuje siłę ssania sięgającą 4000 Pa, co oznacza, że bez problemu radzi sobie z kurzem, okruchami, sierścią, a nawet włosami. Za jego wydajną pracę odpowiada bezszczotkowy silnik Nidec oraz specjalnie zaprojektowany kanał powietrzny. Możesz też wybierać spośród 4 poziomów ssania, aby optymalnie dostosować pracę urządzenia do swoich potrzeb. Z Dreame zaoszczędzisz czas. D9 Max został wyposażony w 570-mililitrowy pojemnik na kurz, ma również zbiornik na wodę o pojemności 270 ml. Dzięki temu może jednocześnie odkurzać i myć podłogi. Duży mop z mikrofibry skutecznie usuwa nawet wyjątkowo uciążliwe zabrudzenia. Dostępne są również 3 poziomy przepływu wody do wyboru, co pozwala dostosować pracę robota do stopnia zabrudzenia powierzchni. Co jeszcze sprawia, że D9 Max tak dobrze radzi sobie z brudem? Robot został wyposażony w ulepszoną, 16,8-centymetrową szczotkę w kształcie litery V, która została zaprojektowana w taki sposób, aby szybko i skutecznie eliminować kurz, okruchy i nie tylko. Nie będą też plątać się w nią włosy – jej czyszczenie nie sprawi Ci problemu. D9 Max z łatwością odkurzy nawet dywany oraz szczeliny w podłodze! W Twoim domu znajdują się dywany? Dreame D9 Max dokładnie je posprząta! Robot inteligentnie wykrywa rodzaje powierzchni. Gdy znajdzie się na dywanie, automatycznie zwiększy siłę ssania, aby jak najdokładniej wyeliminować ukryte w jego włóknach okruchy, kurz, włosy czy sierść. Co więcej, bez problemu przemieszcza się między różnymi typami podłóg – od wykładzin, przez panele, po kafelki. Nie obawiaj się, że gdzieś się zablokuje!

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 10

Robot sprzątający Teesa Smart Vac 2 TSA5050

Robot sprzątający Teesa Smart Vac 2 TSA5050

Jeśli każdego dnia poświęcasz swój czas na sprzątanie, którego celem jest odświeżenie podłóg w domu, mamy dla Ciebie pomocnika, który zrobi to za Ciebie! Oto robot sprzątający TEESA SMART VAC 2. Teesa SMART VAC 2 posiada 3 tryby sprzątania. Możesz wybrać sprzątnie w konkretnym miejscu, wzdłuż krawędzi oraz sprzątania losowego. Włącz swojego pomocnika kiedy tylko chcesz i pozwól się wyręczyć w codziennych obowiązkach! Robot sprzątający Teesa SMART VAC 2 wyposażony został system automatycznego sprzątania, którego centrum stanowi umieszczona w dolnej części urządzenia szczelina zasysająca. Dzięki możliwości regulacji mocy ssania masz pewność, że Twoja podłoga będzie zawsze doskonale czysta. Wybierając robota sprzątającego Teesa nie musisz się o nic martwić. Po zakończonej pracy, lub gdy poziom naładowania baterii znacznie spadnie, odkurzacz sam wróci do stacji dokującej. Jak wszystkie roboty sprzątające, także Robot SMART VAC 2 został stworzony, by pomóc sprzątnąć każdy zakamarek Twojego domu. Urządzenie posiada niski profil, dzięki czemu bez problemu posprząta podłogę pod niewysokimi meblami. Co więcej automatyczny odkurzacz Teesa dobrze sprawdzi się podczas sprzątania większości rodzajów podłóg twardych oraz dywanów z krótkim włosiem. Masz problem z alergią i nie wiesz jaki robot sprzątający będzie dla Ciebie odpowiedni? Wybierz model z filtrem HEPA, który potrafi zatrzymać cząsteczki zanieczyszczeń, wirusy, bakterie i inne drobnoustroje. Ciesz się czystą podłogą oraz świeżym powietrzem w swoim domu. Automatyczny odkurzacz Teesa posiada w zestawie pilota, który pozwoli Ci m.in. w szybki sposób go zlokalizować, uruchomić lub wstrzymać sprzątanie, wskazać kierunek, który wymaga sprzątania, regulować moc ssania oraz odprowadzić urządzenie do stacji dokującej.

Ocena naszego eksperta: 9 / 10

Na rynku jest bardzo dużo dobrych i niezawodnych robotów sprzątających do 1000 zł. Dla Ciebie przetestowaliśmy najpopularniejsze roboty sprzątające do 1000 zł, aby wybrać 10 najlepszych modeli i ułatwić Ci wybór odpowiedniego urządzenia. Wybierz najlepszego robota sprzątającego do 1000 zł z naszym rankingiem.

Paweł Zacharczuk |Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Jak powstał ranking najlepszych robotów sprzątających do 1000 zł?

Nasz ranking najlepszych robotów sprzątających do 1000 zł powstał w oparciu o przeprowadzone testy i analizy ponad 80 modeli różnych firmy. Testowaliśmy i analizowaliśmy odkurzacze automatyczne do 1000 zł takich producentów jak: Beko, Ariete, iRobot, Tefal, Dreame, TCL, Xiaomi, Viomi, Roborock, Miele, Hoover, Samsung, Sencor, Philips, Webber, RAVEN, Electrolux, Lenovo, Cecotec, Ecovacs, Midea i wielu innych. Po sprawdzeniu tych robotów sprzątających do 1000 zł przez nasz zespół przyszedł czas na sprawdzenie opinii w internecie. Sprawdzając opinie w internecie na temat robotów sprzątających do 1000 zł chcieliśmy mieć więcej informacji na temat jakości tych urządzeń, problemów i zalet. Opinie o odkurzaczach do 1000 zł prześwietlaliśmy w takich miejscach jak: blogach branżowych, rankingach produktowych, forach internetowych, stronach producentów, sklepach internetowych (Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych), Allegro. Po zebraniu wszystkich informacji o robotach sprzątających do 1000 zł przyszedł czas, aby z naszą redakcją stworzyć czytelny i zrozumiały ranking. Ranking robotów sprzątających do 1000 zł nie jest sponsorowany przez żadnego z producentów, dzięki czemu masz pewność, że widzisz tylko najlepsze odkurzacze automatyczne do 1000 zł posortowane od najlepszego urządzenia. Mamy nadzieje, że nasz ranking najlepszych robotów sprzątających do 1000 zł będzie pomocnym narzędziem przy wyborze i zakupie najlepszego urządzenia do Twojego mieszkania, domu lub biura. Zestawienie robotów sprzątających do 1000 zł jest stale aktualizowane!

Jak wybrać robota sprzątającego do 1000 zł? Czym kierować się przy zakupie?

Zakup dobrego i niezawodnego robota sprzątającego do 1000 zł może być nielada wyzwaniem dla osób, które nie znają się na tych urządzeniach lub kupują pierwszego w życiu robota sprzątającego. Na rynku robotów sprzątających do 1000 zł można znaleźć wiele modeli tych lepszych i tych gorszych. Jakiego robota sprzątającego wybrać i kupić do 1000 zł? Który tani odkurzacz automatyczny do 1000 zł? Jaki robot sprzątający do 1000 zł? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w naszym poradniku zakupowym po robotach sprzątających, który został przygotowany przez naszych ekspertów. Przed zakupem taniego robota sprzątającego do 1000 zł zwróć uwagę na te parametry:

Czujniki w robotach sprzątających – to bardzo ważny parametr na, który trzeba zwrócić jeśli szukamy dobrego i niezawodnego robota sprzątającego do 1000 zł. To właśnie czujniki w odkurzaczach automatycznych są odpowiedzialne za poprawną pracę robotów sprzątających. W robotach sprzątających stosuje się takie czujniki jak: antylizyjny, krawędzi, odległości, kurzu, przeciw zaplątaniu się w kable, uskoku podłoża, przeszkód, wykrywający zabrudzone miejsca. Kupując robota sprzątającego do 1000 zł zwróć uwagę, aby Twój robot miał jak najwięcej przydatnych czujników.

Czas pracy w robotach sprzątających – to drugi najważniejszy parametr na, który trzeba zwrócić uwagę przy zakupie robota sprzątającego do 1000 zł. W kwocie do 1000 zł mamy do wyboru roboty sprzątające, które na jednym ładowaniu mogą pracować od 60 minut do 200 minut. Wybierz robota sprzątającego do 1000 zł, który ma jak największy czas pracy, dzięki temu ze spokojem posprzątasz duże mieszkanie lub dom.

Poziom hałasu w robotach sprzątających – to ważny parametr, który informuje jak bardzo głośny jest nasz robot sprzątający. Poziom hałasu jest podawany w decybelach (dB). Im mniej będzie decybeli będzie miał nasz robot sprzątający do 1000 zł tym cieszej będzie odkurzał.

Pojemność zbiornika na kurz [l] w robotach sprzątających – kupując robot sprzątający do 1000 zł zwróć uwagę jaką pojemność zbiornika na kuch podaną w litrach posiada dany robot. Ta informacje jest ważna bo im większy pojemnik tym większą powierzchnie idzie posprzątać bez przerw. Wybierz odkurzacz automatyczny do 1000 zł z jak największym zbiornikiem na kurz.

Wirtualna ściana w robotach sprzątających – to bardzo ważna funkcjonalność w robotach sprzątających, która odpowiedzialna jest za to, aby robot sprzątający omijał wyznaczone przez nas miejsca.

Funkcja mopowania w robotach sprzątających – jeśli szukamy robota sprzątającego do 1000 zł to wybierzmy model, który będzie posiadał funkcje mopowania. Funkcja ta umożliwia za pomocą robota sprzątającego umycie podłóg za pomocą wbudowanego mopa.

Najczęściej zadawane pytania o roboty sprzątające do 1000 zł:

Co to jest robot sprzątający?

Robot sprzątający (odkurzacz automatyczny) to urządzenie do automatycznego sprzątania powierzchni podłogowych. Robot sprzątający po zeskanowaniu pomieszczenia porusza się po nim sprzątając lub mopując podłogi.

Czy warto kupić robot sprzątający do 1000 zł?

Posiadając budżet w wysokości do 1000 zł możemy kupić dobry i niezawodny robot sprzątający. Robot sprzątający do 1000 zł nie będzie posiadał najnowszych funkcji, ale świetnie sobie poradzi w codziennym sprzątaniu.

Gdzie można kupić robot sprzątający do 1000 zł?

Robot sprzątający do 1000 zł można kupić w takich sklepach jak: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych. Dobrym pomysłem na zakup taniego robota sprzątającego do 1000 zł jest sprawdzenie porównywarek cenowych.

Czy istnieją roboty sprzątające do 1000 zł?

Tak, na rynku jest bardzo dużo robotów sprzątających do 1000 zł, którymi warto się zainteresować.

Jaki jest najlepszy robot sprzątający do 1000 zł?

Najlepszy robot sprzątający do 1000 zł to Tefal Xplorer Serie 50 RG7387, który posiada mocną baterię pozwalającą do 120 minut sprzątania na jednym ładowaniu.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W naszych rankingach znajdują się linki reklamowe, dzięki którym zarabiamy i utrzymujemy ten portal. Kupując sprzęt AGD/RTV za pomocą linków reklamowych w naszym rankingu wspierasz rozwój naszego serwisu.

 

5/5 - (54 votes)
Opinie o rankingach