Zaznacz stronę

Aktualizacja: 30 kwietnia.2024 r.

Krajalnica to urządzenie, dzięki, któremu chleb, wędlinę czy też ser możemy pokroić w domu w dowolnym momencie na równe plasterki. Choć wszystkie te rzeczy możemy kupić od razu pokrojone, wiele osób woli kupić produkty spożywcze w całości i pokroić je wtedy kiedy zajdzie taka potrzeba, niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest dłuższa świeżość produktów. Ponadto może zdarzyć się sytuacja, że sklep z różnych przyczyn nie ma możliwości pokrojenia produktu a Nam będzie zależeć na konkretnym chlebie, czy rodzaju wędliny. Co istotne krajalnica może mieć szersze zastosowanie, tak naprawdę doskonale sprawdzi się do krojenia warzyw i owoców. Nowoczesnym rozwiązaniem jest krajalnica zabudowana w szufladzie kuchennej, to jednak dość ograniczone rozwiązanie, zarówno ze względu na ilość dostępnych modeli jak i na fakt, że to opcja dla osób dopiero projektujących kuchnię. Nic straconego, na rynku znajdziemy wiele modeli krajalnic wolnostojących. Przed wyborem konkretnego modelu warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, przede wszystkim na rodzaj materiału z jakie wykonane jest urządzenie, moc, zakres grubości krojenia jaki oferuje maszyna a także rodzaj dostępnych noży. To ostatnie jest istotne, ponieważ nie każdy rodzaj noża nadaje się do krojenia wszystkich produktów, dobrze więc, jeśli w zestawie są dodatkowe noże. Dla bezpieczeństwa użytkowania krajalnicy sprawdźmy czy posiada ona dodatkowe funkcje jak osłona palców, antypoślizgowa mata, ostrzałka do noży czy też tacka na pokrojone kawałki. Spośród dostępnych modeli w naszym rankingu krajalnic każdy znajdzie z pewnością sprzęt dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Ranking najlepszych krajalnic do chleba i wędlin

Miejsce 1

Krajalnica do chleba i wędlin Graef Classic C22 Twin

Krajalnica do chleba i wędlin Graef Classic C22 Twin

Na pierwszym miejscu w naszym rankingu krajalnic do chleba i wędlin uplasowała się profesjonalna krajalnica Graef Classic C22 Twin o mocy 170 W. Krajalnica C 22 to energooszczędne urządzenie z cichym silnikiem z bardzo niskim zużyciem energii, które powinno znaleźć się w każdej kuchni. Metalowa konstrukcja w kolorze srebrnym, podstawa z hartowanego szkła oraz elementy ze stali nierdzewnej tworzą niepowtarzalny charakter tej krajalnicy. Wyróżniającą cechą tej krajalnicy do chleba i wędlin są dwa wymienne noże w zestawie – ząbkowany i gładki. Jest to urządzenie, którym krojenie różnych produktów spożywczych na plastry jest przyjemnością! W krajalnicy zastosowano wiele rozwiązań technicznych zabezpieczających użytkowników przed urazami. Urządzenie spełni wszystkie oczekiwania użytkowników domowych, a także firmy cateringowe i gastronomiczne. Krojenie za pomocą krajalnicy jest bezpieczne, proste i dokładne szybkie. Dzięki możliwościom, jakie daje krajalnica C 22 praca w kuchni staje się przyjemnością, a przygotowane za jej pomocą dania dziełami sztuki! Jeśli szukasz dobrej i niezawodnej krajalnicy do chleba i wędlin to zainteresuj się tym modelem bo warto.

Miejsce 2

Krajalnica do chleba i wędlin Gorenje R607A

Krajalnica do chleba i wędlin Gorenje R607A

Krajalnica do chleba i wędlin Gorenje R607A to wysokiej klasy produkt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dokładne i płynne krojenie zapewnia wysokiej jakości ostrze Solingen. Ostrze jest wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej i jest znane i cenione na całym świecie. Krajalnica jest zaprojekowana i wyprodukowana w Słowenii. Jest wykonana z materiałów całkowicie pozbawionych szkodliwych związków BPA. Od delikatnych plastrów do grubych kromek. Wygodnie i szybko krój mięso, chleb, owoce czy warzywa. Do zmiany grubości cięcia służy wygodne pokrętło regulowane w zakresie od 0 do 15 mm. Niezwykle wysokiej jakości ostrze Solingen zapewnia płynne i dokładne krojenie. Kupując pokrojone w plastry wędliny lub sery nie możesz kupować w korzystnych cenach. Kupuj w większych kawałkach, gdzie cena jest korzystniejsza a później szybko pokrój tna yle kawałków, na ile dokładnie potrzebujesz. Krajalnica jest wyposażona w system bezpieczeństwa który nie powoduje przedłużenia wykonywanych czynności. Żeby użyć krajalnicy należy najpierw wcisnąć przycisk bezpieczeństwa a później przytrzymywać przycisk włączenia. Pamiętaj, żeby przy wyłączonej krajalnicy ustawiać grubość cięcia pokrętłem na 0 mm. Jest to ustawienie gwarantujące bezpieczne rozpoczęcie pracy następnym razem. Krajalnica do chleba i wędlin Gorenje R607A to sprzęt, który zbiera same pozytywne opinie.

Miejsce 3

Krajalnica do chleba i wędlin Graef VIVO V10

Krajalnica do chleba i wędlin Graef VIVO V10

Krajalnica do chleba i wędlin Graef VIVO V10 o mocy 170 W to wysokiej jakości uniwersalna krajalnica, która zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Krajalnica V 10 to energooszczędne urządzenie z cichym silnikiem z bardzo niskim zużyciem energii, które powinno znaleźć się w każdej kuchni. Metalowa konstrukcja w kolorze srebrnym oraz elementy ze stali nierdzewnej tworzą niepowtarzalny charakter tej krajalnicy. Jest to urządzenie, którym krojenie różnych produktów spożywczych na plastry jest przyjemnością! W krajalnicy zastosowano wiele rozwiązań technicznych zabezpieczających użytkowników przed urazami. Urządzenie spełni wszystkie oczekiwania użytkowników domowych. Krojenie za pomocą krajalnicy jest bezpieczne, proste i dokładne szybkie. Dzięki możliwościom, jakie daje krajalnica V 10 praca w kuchni staje się przyjemnością, a przygotowane za jej pomocą dania dziełami sztuki! Krajalnica do chleba i wędlin Graef VIVO V10 posiada blokadę przed dziećmi, zakres krojenia od 0 do 20 mm.

Miejsce 4

Krajalnica do chleba i wędlin MPM MRK-04M

Krajalnica do chleba i wędlin MPM MRK-04M

Krajalnica do chleba i wędlin MPM MRK-04M o mocy 150 W to niezawodny sprzęt w twoim domu. Posiada wysokiej jakości ostrza wykonane ze stali szlachetnej, które pozwolą szybko ciąć nawet twarde sery, wędliny i chleb. Krajalnica do chleba i wędlin MPM MRK-04M to łatwa w obsłudze krajalnica oferująca grubość krojenia w zakresie od 0 do 15 mm! Dzięki niej szybko i sprawnie pokroisz potrzebne produkty spożywcze, tworząc smaczne śniadanie i kolację dla całej rodziny. W trosce o twoje bezpieczeństwo urządzenie wyposażone jest w dociskacz do produktów, który chroni palce podczas krojenia i zabezpieczenie zapobiegające przypadkowemu uruchomieniu. Dla zwiększenia stabilności krajalnica MKR-04M posiada antypoślizgowe nóżki. Tarcza tnąca jest zdejmowana, dzięki czemu utrzymanie sprzętu w czystości nie będzie problemem. W ten sam sposób zdemontujesz podajnik dociskowy i prowadnice utrzymując je w nienagannej czystości. Łatwe czyszczenie i mycie noża, podajnika dociskowego oraz prowadnicy dzięki możliwości ich zdemontowania z krajalnicy.

Miejsce 5

Krajalnica do chleba i wędlin Gorenje R401

Krajalnica do chleba i wędlin Gorenje R401

Krajalnica do chleba i wędlin Gorenje R401 o mocy 150 W to wysokiej jakości urządzenie. Dokładne i płynne krojenie w tej krajalnicy do chleba i wędlin zapewnia wysokiej jakości ostrze Solingen. Ostrze jest wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej i jest znane i cenione na całym świecie. Krajalnica jest wyposażona w system bezpieczeństwa który nie powoduje przedłużenia wykonywanych czynności. Żeby użyć krajalnicy należy najpierw wcisnąć przycisk bezpieczeństwa a później przytrzymywać przycisk włączenia. Pamiętaj, żeby przy wyłączonej krajalnicy ustawiać grubość cięcia pokrętłem na 0 mm. Jest to ustawienie gwarantujące bezpieczne rozpoczęcie pracy następnym razem. Wygodnie i szybko krój mięso, chleb, owoce czy warzywa. Do zmiany grubości cięcia służy wygodne pokrętło regulowane w zakresie od 0 do 15 mm. Krajalnica oszczędza czas w kuchni przez wykonywanie wielu prostych zadań. Jednocześnie jest niezwykle łatwa do złożenia po użytkowaniu. Po użyciu wystarczy przepłukać tackę pod bieżącą wodą lub przetrzeć miękką szmatką. Ze względu na kompaktowe rozmiary jej przechowywanie nie jest kłopotliwe nawet w małej kuchni. Kupując tą krajalnicę do chleba i wędlin zaoszczędzisz na zakupach bo produkty pokrojone takie jak wędliny są znacznie droższe od tych w całości.

Miejsce 6

Krajalnica do chleba i wędlin Eldom KR400 SNIP

Krajalnica do chleba i wędlin Eldom KR400 SNIP

Pieczywo, wędliny, sery i mięsa, a nawet warzywa czy owoce – krajalnica elektryczna KR400 SNIP o mocy 150 W w mig potnie wszystko na równe plastry! Krajalnica do chleba i wędlin Eldom KR400 SNIP ma płynną regulację grubości krojenia (w zakresie od 0 do 15 mm) oraz 2 wyjmowane tarcze tnące ze stali szlachetnej o średnicy 19 cm: tarcza z falistym ostrzem – do krojenia pieczywa, tarcza bez ząbków – do krojenia sera i wędlin. Wybór preferowanej grubości krojenia umożliwia wygodne pokrętło. Obracając je w lewo, uzyskamy cieńsze plasterki, a przekręcając w prawo – grubsze. Krajalnica do chleba i wędlin Eldom KR400 SNIP jest wygodna i bezpieczna w użyciu. Posiada stabilną, metalową konstrukcję oraz antypoślizgowe nóżki, a także suwak z powierzchnią INOX i osłoną dla palców oraz dociskacz do krojenia produktów o niewielkich rozmiarach. Na co dzień i od święta – elegancka i funkcjonalna krajalnica KR400 SNIP z serii Pyszna Kolekcja ułatwi Ci przygotowywanie wielu posiłków!

Miejsce 7

Krajalnica do chleba i wędlin Gotie GSM-160C

Krajalnica do chleba i wędlin Gotie GSM-160C

Krajalnica do chleba i wędlin Gotie GSM-160C to urządzenie, które musiało się znaleźć w naszym rankingu krajalnic do chleba i wędlin. Krajalnica GOTIE GSM-160 to niezawodne rozwiązanie, które umożliwi samodzielne krojenie w domu chleba, sera czy wędlin. Dzięki niej możliwe jest kupowanie produktów w całości, przez co dłużej zachowają świeżość. Wyposażona jest w dwa trwałe, niezwykle ostre, wymienne noże wykonane ze stali nierdzewnej: jeden przeznaczony jest do pieczywa, drugi do pozostałych produktów. Krajalnica GOTIE posiada szeroki zakres regulacji grubości krojenia, od 1 mm do aż 15 mm. Dzięki temu umożliwia cięcie różnych produktów i łatwe osiągnięcie oczekiwanych rezultatów, od bardzo cienkich plasterków szynki czy sera aż po grube kromki chleba. Bezstopniowa regulacja grubości oraz trzy prędkości obrotowe ułatwiają dobranie optymalnego ustawienia. Wysoka jakość użytych komponentów gwarantuje wygodny montaż i demontaż. Za sprawą dużych, ergonomicznych przycisków obsługa jest prosta i bezproblemowa. Składana podstawa ułatwia przechowywanie. Współczesny sprzęt kuchenny ma być nie tylko funkcjonalny, ale musi również charakteryzować się gustownym wyglądem. Projektując urządzenia GOTIE producent zadbał o to, by ich design był unikalny i nowoczesny, a także by idealnie wtapiały się w kuchenny ekosystem i stanowiły jego integralne elementy. Klasyczna biel z pomarańczowymi akcentami czyni wygląd urządzenia nietuzinkowym. Wszystkie urządzenia GOTIE wykonane są z materiałów bezpiecznych, dopuszczonych do kontaktu z żywnością i wolnych od szkodliwych związków, w tym bisfenolu A. Zaawansowane, trwałe silniki urządzeń GOTIE posiadają szereg zabezpieczeń. Ponadto krajalnica GOTIE wyposażona jest w blokadę uniemożliwiającą uruchomienie urządzenia w nieprawidłowy sposób. Mocnym atutem GOTIE jest pełny serwis door-to-door.

Miejsce 8

Krajalnica do chleba i wędlin Clatronic MA 3585

Krajalnica do chleba i wędlin Clatronic MA 3585

Krajalnica elektryczna do chleba i wędlin Clatronic MA 3585 o mocy 150 W to bardzo dobrej jakości krajalnica, która jest bardzo pozytywnie oceniana na forach internetowych oraz w sklepach internetowych. Wysokiej jakości krajalnica elektryczna Clatronic MA 3585 do chleba, wędlin, sera, warzyw ułatwi codzienne krojenie produktów spożywczych na równe i proste plasterki o odpowiednio dobranej szerokości. Świeży chrupiący chleb pokroisz na równe kromki, a krojenie szynki, czy sera na cienkie plastry nie będzie już stanowić żadnego problemu. Krajalnica do chleba i wędlin Clatronic MA 3585 posiada duży , nierdzewny nóż ze stali szlachetnej (Ø 190 mm). Odlewana pod ciśnieniem, aluminiowa obudowa silnika. Uniwersalny szlif falowy. Przełącznik WŁ./WYŁ. Metalowa szyna prowadząca. Stalowa płyta dosuwająca. Szyna na resztki z ochroną palców. Bezstopniowo ustawiana grubość krojenia (0–15 mm). Krajalnica do chleba i wędlin Clatronic MA 3585 posiada stół pomocniczy ze stali nierdzewnej, odchylany dla łatwego czyszczenia. Wysoka stabilność dzięki gumowym nóżkom. Waga: 4,20kg. Produkt został odznaczony certyfikatem FOCUS – TEST DEUTSCHLANDS BESTE co potwierdza wysoką jakość tej krajalnicy do chleba, wędlin i innych produktów.

Miejsce 9

Krajalnica do chleba i wędlin GRAEF S11002

Krajalnica do chleba i wędlin GRAEF S11002

W naszym rankingu najlepszych krajalnic nie mogło zabraknąć krajalnicy do chleba i wędlin GRAEF S11002 o mocy 170 W. Krajalnica SKS 110 zamontowana na podstawie z wytrzymałego tworzywa to doskonałe urządzenie, które powinno znaleźć się w każdej kuchni. Jest to urządzenie, którym krojenie różnych produktów spożywczych na plastry jest przyjemnością! Krajalnica do chleba i wędlin GRAEF S11002 spełni wszystkie oczekiwania użytkowników domowych. Krojenie za pomocą krajalnicy SKS 110 jest proste, dokładne oraz szybkie. Dzięki możliwościom, jakie daje krajalnica, praca w kuchni staje się przyjemnością, a przygotowane za jej pomocą dania dziełami sztuki! Dodatkowo, dostępne 4 warianty kolorystyczne krajalnicy, zaspokoją również zmysł dekoracyjny i upiększą Twoją kuchnię. Linia Young Line – kompaktowe urządzenia znajdą swoje miejsce nawet w najmniejszej kuchni. Intuicyjna i prosta obsługa sprawia, że produkty z tej serii są idealne również dla początkujących użytkowników.

Miejsce 10

Krajalnica do chleba i wędlin ŁUCZNIK FS-2018

Krajalnica do chleba i wędlin ŁUCZNIK FS-2018

Krajalnica do chleba i wędlin ŁUCZNIK FS-2018 o mocy 160 W to wysokiej jakości urządzenie wykonane ze stali szlachetnej. Krajalnica do chleba i wędlin ŁUCZNIK FS-2018 to niezwykle intuicyjna i niezawodna krajalnica z ostrzami ze stali szlachetnej, która poradzi sobie bez trudu z pokrojeniem świeżego, chrupkiego pieczywa, jak i twardych warzyw. Ergonomiczne kształty tej krajalnicy sprawiają, że cały proces przebiega szybko i wygodnie. Po co męczyć się z nożami, którymi nigdy nie dotniemy wszystkiego równo, zachowując przy tym odpowiedni kształt czy konsystencję? Zdecydowanie rozsądniej postawić na sprawdzony i fachowy sprzęt, jakim jest dobra, solidna krajalnica do żywności. Ten model krajalnicy posiada zakres krojenia od 0 do 20 mm. Sprzęt został wyposażony w antypoślizgowe nóżki ze ssawkami. Krajalnica Łucznik FS 2018 posiada również pojemnik na ścinki, który ułatwia utrzymanie porządku i higieny wokół urządzenia – okruchy krojonych produktów zbierane są w jednym miejscu, a pokrojone plastry spadają wyłącznie w wyznaczony obszar. Wszystkie ruchome elementy krajalnicy są zdejmowane i łatwe w czyszczeniu. Moc krajalnicy oraz wysoka jakość wyjmowanego ostrza pozwalają na bezwysiłkowe krojenie świeżego chleba z grubą, chrupiącą skórką. Urządzenie bez problemu poradzi sobie również z twardymi warzywami, takimi jak ziemniaki czy marchew, kiedy zechcemy pokroić je w talarki. Pozwala na uzyskanie plastrów o zawsze tej samej grubości. Staranne spasowanie wszystkich elementów pozwala na estetyczne krojenie „od A do Z”, bez konieczności ręcznego rozpoczynania lub dokańczania procesu nożem.

Dla Ciebie mój zespół przetestował i przeanalizował ponad 50 modeli krajalnic, aby wybrać 10 najlepszych do naszego rankingu. Mamy nadzieje, że dzięki naszemu rankingowi krajalnic do chleba i wędlin wybierzesz odpowiednią dla Siebie.

Paweł Zacharczuk |Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Jak powstał nasz ranking krajalnic do chleba i wędlin?

Ranking elektrycznych krajalnic do chleba i wędlin powstał po przetestowaniu i przeanalizowaniu ponad 50 krajalnic różnych firm. Testowaliśmy i analizowaliśmy krajalnice takich firm jak: Adler, Domo, GÖTZE & JENSEN, Graef, RAVEN, Smapp, Sencor, Unold, Zelmer, ETA, Catler, Fritel, MPM, Gorenje, Blaupunkt i wielu innych. Nasze wewnętrzene testy dostarczyły nam bardzo wielu przydatnych informacji o krajalnicach, ale chcieliśmy mieć szerszy obraz na te urządzenia i postanowiliśmy sprawdzić opinie o krajalnicach w internecie. Opinie o krajalnicach do chleba i wędlin w internecie sprawdzaliśmy w takich miejscach jak: w sklepach internetowych (Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych), forach internetowych, serwisach aukcyjnych typu Allegro, stronach producentów, rankingach produktowych i kilku innych miejscach. Następnie z naszym zespołem uszeregowaliśmy modele w rankingu i go opisaliśmy. Mamy nadzieje, że nasz ranking krajalnic do chleba i wędlin będzie pomocnym narzędziem przy zakupie krajalnicy do Twojego domu. Nasz ranking dobrych i niezawodnych krajalnic jest stale aktualizowany przez nasz zespół, dzięki czemu nie staje się przestarzały!

Jaką krajalnicę do chleba i wędlin wybrać? Czym kierować się przy zakupie?

Krajalnica to bardzo przydatne urządzenie w każdej kuchni. Wybór i zakup tej właściwej nie należy do łatwych zadań bo na rynku jest bardzo dużo krajalnic do chleba i wędlin o różnych parametrach. Jedne są lepsze a inne gorsze. Jaką krajalnicę wybrać? Na jakie parametry zwrócić uwagę przy zakupie krajalnicy? Czym kierować się przy zakupie krajalnicy do chleba i wędlin? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w naszym poradniku zakupowym.
 
Zakres krojenia w krajalnicy (mm) – Przed zakupem krajalnicy do chleba i wędlin warto zwrócić uwagę jaki zakres krojenia wyrażony w milimetrach posiada urządzenie, które chcemy kupić. Na rynku można spotkać krajalnice, które mają następujące zakresy krojenia: 0 – 15 mm, 0 – 20 mm, 0 – 22 mm , 0 – 23 mm, 0 – 30 mm, 1 – 15 mm, 1 – 20 mm. Wybierz krajalnicę ze standardowym zakresem czyli od 0 do 20 mm lub większym jeśli masz taką potrzebę.
 
Moc krajalnicy (W) – Kupując elektryczną krajalnicę warto zwrócić uwagę na moc urządzenia bo od niej uzależniona jest wydajność krajalnicy i łatwość krojenia twardych produktów. Na rynku można spotkać krajalnice do chleba i wędlin o mocy od 100 W do nawet 400 W. Zalecamy wybierać wśród urządzeń, które mają moc od 150 W.
 
Wykonanie noża w krajalnicy – Szukając krajalnicy do chleba i innych produktów warto zwrócić uwagę na to z jakiego materiały jest wykonany nóż krajalnicy. Na rynku można spotkać najczęściej krajalnice, które mają noże wykonane ze stali szlachetnej, stali nierdzewnej, stali hartowanej. Najlepiej jest wybrać krajalnicę, która posiada noże wykonane ze stali nierdzewnej, stali hartowanej a jeszcze lepiej taką, która posiada dwa wymienne noże.
 
Regulacja pracy krajalnicy – Kupując nową krajalnicę do domu warto zwrócić uwagę na to jak wygląda regulacja pracy w urządzeniu. W ofercie sklepów możemy spotkać krajalnice, które działają ciągle po włączeniu przycisku lub takie, które działają dopiero wtedy gdy trzymamy przycisk.
 
Wykonanie krajalnicy – Przed zakupem zwrócić uwagę na to z czego jest wykonana obudowa oraz podstawa. Czy krajalnica wygląda na solidnie wykonaną bo od tego zależy jak długo będzie służyła. Najtańsze modele krajalnic są wykonane z tworzywa sztucznego, dlatego lepiej dołożyć trochę pieniędzy i kupić solidniejszy model urządzenia.

Najczęściej zadawane pytania o krajalnice do chleba i wędlin:

Co to jest krajalnica?

Krajalnica to niewielki sprzęt kuchenny, który służy do krojenia produktów spożywczych: chleba, wędlin, sera itp.

Jakie są rodzaje krajalnic?

Krajalnice możemy podzieli na dwa rodzaje: krajalnice wolnostojące oraz krajalnice do zabudowy.

Jak działa krajalnica?

Krajalnica to urządzenie kuchenne, którego działanie polega na tym, że silnik napędza ostrze do którego dociska się produkt żywnościowy np. chleb, wędlinę i następnie zostaje ona pocięta na odpowiednią grubość, która została ustawiona w krajalnicy.

Jakie cechy ma dobra krajalnica chleba?

Dobra krajalnica do chleba powinna posiadać moc na poziomie minimum 150 W, dość duży zakres krojenia od 0 do 20 mm, wysokiej jakości nóż oraz solidną konstrukcję.

Jaka powinna być moc krajalnicy?

Dobra krajalnica powinna mieć moc na poziomie minimum 150 W, to zagwarantuje bezproblemowe korzystanie z urządzenia.

Jakiej firmy krajalnica?

Kupując krajalnicę warto zainwestować w urządzenie, które pochodzi od sprawdzonej firmy. Dobre krajalnice produkują takie firmy jak: Adler, Domo, GÖTZE & JENSEN, Graef, RAVEN, Smapp, Sencor, Unold, Zelmer, ETA, Catler, Fritel, MPM, Gorenje, Blaupunkt.

Ile kosztuje krajalnica?

Ceny krajalnic są bardzo zróżnicowane. Najtańszą krajalnicę można już kupić za ok. 150 zł. Za dobrą krajalnicę trzeba zapłacić od 300 do 2000 zł.

Jaka krajalnica do 200 zł?

Posiadając budżet w wysokości 200 zł można znaleźć dobrej jakości krajalnicę np. Zelmer ZFS0916S lub Zelmer ZFS0916.

Jaka krajalnica do chleba forum?

Przeglądając fora internetowe w poszukiwaniu opinii o krajalnicach do chleba można zauważyć, że najlepiej oceniane przez społeczność internetową są krajalnice takich producentów jak: Graef, Zelmer, Gorenje.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W tym tekście znajdują się linki afiliacyjne, które prowadzą do zewnętrznych stron. Za zakup z naszych linków lub kliknięcie w nasze linki i przejście do sklepów otrzymujemy wynagrodzenie prowizyjne, które pozwala nam rozwijać nasz serwis.

 

5/5 - (29 votes)
Opinie o rankingach