Zaznacz stronę

Aktualizacja: 11 kwietnia.2024 r.

Suszarka z jonizacją to urządzenie, dzięki któremu nie tylko wysuszymy włosy ale również zadbamy o piękną fryzurę. Tradycyjną suszarkę do włosów posiada w domu większość z Nas, choć włosy możemy wysuszyć naturalnie, proces ten wymaga długiego czasu, z pomocą suszarki czynność tę możemy skrócić do kilku minut. W sytuacji gdy mamy mało czasu, spieszymy się do pracy bądź przygotowujemy do wieczornego wyjścia suszarka jest prawdziwym must have. Wiele osób obawia się, że po użyciu suszarki ich włosy będą się puszyć a ich ułożenie będzie trudne i czasochłonne. W takiej sytuacji warto postawić na suszarkę do włosów z funkcją jonizacją. Dzięki zastosowaniu tego procesu włosy nie elektryzują się, nie puszą, są gładkie i lśniące a ich ułożenie nie stanowi większego problemu. Przed wyborem konkretnego urządzenia warto zwrócić uwagę na kilka parametrów. Najważniejszym aspektem jest moc suszarki z jonizacją, która bezpośrednio przekłada się na czas suszenia włosów, im wyższa moc tym szybciej możemy cieszyć się piękną fryzurą. Niektóre suszarki mają ponadto funkcję zimnego nawiewu, co nadaje włosom dodatkowy połysk. Nie bez znaczenia przy zakupie suszarki z jonizacją powinny być również dodatki dołączone przez producentów, jak choćby dyfuzor. Jaka jest najlepsza suszarka? Zobacz nasz ranking polecanych suszarek z jonizacją i sprawdź najlepsze modele na rynku!

Suszarka do włosów z jonizacją – ranking najlepszych modeli na rynku

Miejsce 1

Suszarka do włosów z jonizacją Dyson Supersonic Stal/Fuksja

Suszarka do włosów z jonizacją Dyson Supersonic Stal/Fuksja

Pierwsze miejsce w naszym rankingu suszarek z funkcją jonizacji zajmuje wysokiej klasy suszarka do włosów Dyson Supersonic Stal/Fuksja o mocy 1600 W. Nowoczesna suszarka do włosów, która zbiera same pozytywne opinie. Mały, lekki i szybki. Silnik cyfrowy Dyson V9 obraca się z prędkością do 110 000 obrotów na minutę. W połączeniu z technologią Air Multiplier™ wytwarza wysokociśnieniowy, szybki strumień kontrolowanego powietrza, zapewniający szybkie suszenie i precyzyjną stylizację. Dyson Supersonic™ mierzy temperaturę powietrza ponad 40 razy na sekundę, na bieżąco ją regulując. Dzięki temu przeciwdziała termicznemu zniszczeniu włosów i pomaga chronić ich blask i zdrowy wygląd. Funkcja jonizacji pomaga dodatkowo ograniczyć elektryzowanie się włosów i zapobiec ich puszeniu się. 4 precyzyjne ustawienia ciepła : 100°C Szybkie suszenie i stylizacja 80°C Standardowe suszenie 60°C Łagodne suszenie 28°C Stały strumień chłodnego powietrza. 3 precyzyjne ustawienia szybkości: Szybkie suszenie Standardowe suszenie Stylizacja. Strumień chłodnego powietrza o temperaturze 28°C dla utrwalenia fryzury po stylizacji. Technologia Air Multiplier™ wytwarza wysokociśnieniowy, szybki strumień kontrolowanego powietrza, zapewniający szybkie suszenie i precyzyjną stylizację.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 2

Suszarka do włosów z jonizacją Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500

Suszarka do włosów z jonizacją Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500

Drugie miejsce w naszym zestawieniu najlepszych suszarek do włosów z funkcją jonizacji zajumuje dobra i niezawodna suszarka do włosów Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500 o mocy 1800 W. Podwójne jony wody głęboko wnikają we włosy, zapewniając trwałą ochronę i gładki połysk. Dzięki dziesiątkom milionów jonów ujemnych* ta suszarka może utrzymywać naturalne nawilżenie włosów, jednocześnie skutecznie zmniejszając rozdwajanie i puszenie się końcówek, poprawiając w ten sposób wytrzymałość włosów i czyniąc je bardziej sprężystymi. Wbudowany skraplacz kondensuje wilgoć w powietrzu, a dwa silniki w kształcie igieł szybko ją rozpylają na maleńkie ujemne jony wody. Przez oddzielny kanał zimnego powietrza jony te są dostarczane bezpośrednio do włosów, skóry głowy i cebulek, co chroni włosy przed uszkodzeniem przez nadmierną temperaturę, jednocześnie je nawilżając. Zainspirowana zasadą silników lotniczych, Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500 jest wyposażona w szybki silnik prądu stałego o prędkości 20 000 obr./min oraz siedem łopatek turbiny w kształcie skrzydeł, które generują przepływ powietrza poprzez wyciskanie powietrza ze stożkowego kanału sprężonego powietrza . Najwyższa prędkość przepływu powietrza to 20m/s, dzięki czemu silny przepływ powietrza dociera do nasady i szybko suszy włosy bez żadnych uszkodzeń. Niezwykle krótki cylinder jest mały i elegancki, dzięki czemu łatwo go spakować i przenosić, gdy podróżujesz służbowo lub dla przyjemności. Jego kompaktowa i lekka konstrukcja nie zmęczy ramienia po wysuszeniu. Anodowane wykończenie ze stopu aluminium dodaje suszarce do włosów teksturę i atrakcyjność. Czujnik termiczny szklanej kulki może dokładnie wykryć temperaturę wylotu powietrza 60 razy na sekundę i dostosować temperaturę nawiewu w czasie rzeczywistym, aby uniknąć przegrzania włosów i skóry głowy. Naprzemienny tryb gorącego/zimnego powietrza – gorące powietrze do szybkiego suszenia, zimne powietrze do stylizacji – nie tylko chroni powierzchnię włosów przed przypaleniem lub uszkodzeniem, ale także nawilża końcówki i zapewnia wystarczającą pielęgnację wrażliwej skóry głowy.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 3

Suszarka do włosów z jonizacją Panasonic EH-NA98-K825

Suszarka do włosów z jonizacją Panasonic EH-NA98-K825

Suszarka do włosów z jonizacją Panasonic EH-NA98-K825 to sprzęt dla wymagających użytkowników. Zaawansowaną suszarkę do włosów firmy Panasonic zaprojektowano z myślą o połączeniu technologii nanoe™ i Double Mineral w celu zmniejszenia uszkodzeń włosów na przestrzeni czasu. Pozwala ona zatrzymać wilgoć we włosach, zmniejszyć puszenie się, dodać blasku i zapobiegać powstawaniu nowych rozdwojonych końcówek. Efekt końcowy: z biegiem czasu włosy nabierają zdrowego i efektownego wyglądu. Nanocząsteczki wody generowane za pomocą technologii nanoe™ wnikają we włosy, zwalczając uszkodzenia, natomiast technologia Double Mineral wygładza łuski, ujarzmiając końcówki włosów, dzięki czemu są mniej podatne na rozdwajanie. Rezultat? Na przestrzeni czasu dwa razy mniej rozdwajających się końcówek i zdrowy wygląd włosów. Suszarka do włosów z technologią nanoe™ utrzymuje około 1000 razy więcej wilgoci niż w przypadku standardowych jonów. Ta wilgoć wnika głęboko we włosy, zwiększając ich blask, natomiast technologia Double Mineral wygładza łuski, aby chronić włosy przed widocznymi uszkodzeniami. W cieplejsze dni suszarka do włosów EH-NA98 pomaga utrzymać optymalną temperaturę. Wbudowane czujniki automatycznie dostosowywują pracę suszarki, wytwarzając najlepsze warunki suszenia dla Ciebie i Twoich włosów, dzięki czemu możesz wygodnie używać jej przy każdej pogodzie. Aby umożliwić wydobycie pięknego blasku, suszarkę do włosów EH-NA98 wyposażono w tryb naprzemiennej temperatury. Ta funkcja nie tylko zatrzymuje wilgoć we włosach i je wzbogaca, ale pozwala też je idealnie wymodelować poprzez ujarzmienie puszących się włosów, dzięki czemu stają się one bardziej podatne na układanie. W celu zapewnienia nawilżenia i wzmocnienia nasady włosów suszarkę wyposażono w tryb pielęgnacji skóry głowy, który działa przy łagodnej, ale skutecznej temperaturze 50°C. Dzięki trybowi pielęgnacji skóry twarzy, w którym nanocząsteczki wody nawilżają twarz, EH-NA98 to o wiele więcej niż zwykła suszarka do włosów. Używaj tego trybu przez minutę po stylizacji włosów. Połączenie delikatnych i silnych strumieni powietrza w tym inteligentnym urządzeniu zapewnia szybkie i równomierne suszenie bez uszkadzania włosów. Równomierne rozprowadzanie ciepła po włosach daje piękne rezultaty bez względu na to, jak mało masz czasu. Dysza do stylizacji umożliwia sprawne i swobodne układanie włosów. Skupia ona przepływ powietrza, pozwalając osiągnąć wymarzony efekt oraz utrzymać nawilżenie. Trzy ustawienia prędkości suszarki do włosów EH-NA98 ułatwiają uzyskanie idealnej stylizacji i wykończenia — nieważne, czy mają to być długie i lśniące fale, czy włosy wymodelowane jak w salonie. Wygodnie leżąca w dłoni, ergonomiczna suszarka do włosów EH-NA98 ma składany uchwyt, który ułatwia przechowywanie jej w domu i sprawia, że jest ona idealna do zabrania w podróż. Świetnie nadaje się też na prezent.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 4

Suszarka do włosów z jonizacją Remington Proluxe You AC9800

Suszarka do włosów z jonizacją Remington Proluxe You AC9800

Inteligentna Suszarka PROluxe You™ od Remington to porządny sprzęt, który musiał się znaleźć wysoko w naszym rankingu suszarek do włosów z jonizacją. Inteligentna Suszarka PROluxe You™ z zaawansowaną technologią StyleAdaptYou™ automatycznie dostosowuje poziom ciepła do Twojego typu włosów i techniki stylizacji. Otrzymujesz rezultat, którym możesz cieszyć się nawet przez 24 godziny! Uzyskaj piękne, gładkie rezultaty suszenia dzięki suszarce adaptacyjnej PROluxe You. Kratka z zaawansowaną diamentową powłoką ceramiczną nasycona jest cząsteczkami diamentu, co zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła podczas suszenia. Wyświetlacz LCD w suszarce adaptacyjnej PROluxe You wyraźnie pokazuje wybrane ustawienia. Trzy tryby StyleAdapt: Quick Dry, Diffuse oraz Style. 2400W/prędkość powietrza 115km/h. Tryb ręczny – 3 ustawienia nagrzewania/prędkości. Wąski koncentrator do stylizacji. Funkcja zimnego podmuchu. Odżywianie jonowe. Przewód długości 3m – jak w salonie fryzjerskim. Uchwyt do zawieszania oraz schowek na przewód. Po włączeniu technologii StyleAdapt™ czujnik podczerwieni, umiejscowiony na przedniej kratce urządzenia, skanuje Twoje włosy ponad 1800 razy podczas każdego suszenia, ucząc się temperatury Twoich włosów oraz techniki stylizacji. Inteligentny mikroprocesor stale dostosowuje temperaturę suszenia, robiąc to w czasie rzeczywistym, tak aby temperatura była optymalna dla Ciebie.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 5

Suszarka do włosów z jonizacją BABYLISS 6750DE

Suszarka do włosów z jonizacją BABYLISS 6750DE

Kolejna suszarka do włosów z jonizacją, która musiała się znaleźć w naszym zestawieniu najlepszych suszarek z jonizacją na rynku. Wysokiej jakości suszarka do włosów z jonizacją, która zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Suszarka do włosów z jonizacją BABYLISS 6750DE zbiera same pozytywne opinie w internecie. Suszarka do włosów o mocy 2200 W i prędkości wyrzutu powietrza aż 143 km/godz. zapewnia najwyższą wydajność i super szybkie suszenie każdego rodzaju włosów. Silnik cyfrowy zapewnia mocny, precyzyjny przepływ powietrza. Ceramiczne elementy i jonowa technologia dba o Twoje włosy, zapobiega ich elektryzowaniu się, zapewniając gładkie, pełne połysku wykończenie. Lekka konstrukcja i długi kabel zasilający gwarantują wygodne i komfortowe użytkowanie. Przy użyciu dyfuzora podkreślisz naturalne loki, a za pomocą wąskiego koncentratora stworzysz gładką fryzurę. Suszarka posiada 10 lat gwarancji na silnik. Jeśli szukasz dobrej i niezawodnej suszarki z jonizacją to zainteresuj się tym sprzętem.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 6

Suszarka do włosów z jonizacją Remington EC9001 Hydraluxe Pro

Suszarka do włosów z jonizacją Remington EC9001 Hydraluxe Pro

Nikt o nich nie mówi, ale każdy je czuje. Przegrzane powietrze w tradycyjnych suszarkach uszkadza strukturę włosów i je przesusza. Efekt? Stają się wyblakłe i szorstkie w dotyku. Na szczęście Twoje nie muszą. Suszarka Hydraluxe Pro z technologią Hydracare za pomocą specjalnego czujnika na bieżąco reguluje temperaturę powietrza, obniżając ją do zdrowego dla Twoich włosów poziomu. Bez przesuszania i bez uszkodzeń termicznych. Hydraluxe Pro dobrze wie, co lubią Twoje włosy. Zabiegany poranek? Pospieszne przygotowania do spotkania? Twoja fryzura tego nie zdradzi! Suszarka Hydraluxe Pro jest wyposażona w potężny silnik cyfrowy, który gwarantuje przepływ powietrza z prędkością do 160 km/h. Wysuszysz i wystylizujesz nią włosy o 50% szybciej niż z pomocą standardowych suszarek marki Remington. Z ekskluzywną Hydraluxe Pro wystarczy moment, by prezentowały się jak po wizycie w salonie fryzjerskim. Możesz czuć się pewnie i wyglądać świetnie niezależnie od dnia. Strumień powietrza w Hydraluxe Pro jest wzbogacony o uwalniane na bieżąco cząstki mikroodżywki, które tworzą ochronną barierę na włosach. W efekcie zachowują one odpowiednie nawilżenie podczas suszenia, dzięki czemu finalna fryzura cieszy oczy swoją gładkością i blaskiem.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 7

Suszarka do włosów z jonizacją ROWENTA Ultimate Experience White CV9240

Suszarka do włosów z jonizacją ROWENTA CV9240

Suszarka do włosów z jonizacją ROWENTA Ultimate Experience White CV9240 to wysokiej jakości suszarka do włosów z funkcją jonizacji w bardzo atrakcyjnej cenie. Produkt jest bardzo często polecany na forach internetowych co świadczy o jego wysokiej jakości. Zdrowsze włosy, efektywne suszenie i delikatny masaż skóry głowy – wszystko to na wyciągnięcie Twojej ręki! Czas połączyć przyjemne z pożytecznym dzięki suszarce Rowenta Scalp Care z linii Ultimate Experience. Rewitalizujący masażer stymuluje mikrokrążenie skóry głowy, co sprawia, że włosy wyglądają zdrowo i pięknie od nasady! Pełni on również funkcję klasycznego dyfuzora – nie tylko profesjonalnie wysuszy Twoje włosy, ale i doda im wyjątkowej objętości. Dzięki mocy aż 2200 W osiągniesz perfekcyjne rezultaty w krótkim czasie. Rowenta Scalp Care ma kompaktowe rozmiary i jest składana, co zwiększa komfort jej przechowywania i przewożenia. Dzięki zaawansowanym funkcjom Advanced Care oraz jonizacji Twoje włosy będą zdrowe, naturalnie lśniące i łatwe do ułożenia. Zainteresuj się tą suszarką do włosów z jonizacją bo naprawdę warto!

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 8

Suszarka do włosów z jonizacją Panasonic EH-NA65-CN825

Suszarka do włosów z jonizacją Panasonic EH-NA65-CN825

Szukasz suszarki do włosów, która podkreśli ich naturalny blask? Suszarka do włosów z jonizacją Panasonic EH-NA65-CN825 sprosta temu wyzwaniu, nie powodując przy tym nadmiernego wysuszenia ani zwiększenia łamliwości włosów. Technologia nanoe™ wzbogaca i równoważy poziom nawilżenia we włosach, zwiększając ich naturalny połysk. Suszarkę do włosów EH-NA65 wyposażono w innowacyjną technologię nanoe™ — dowiedziono, że technologia ta uwydatnia blask włosów. Jej działanie polega na zatrzymywaniu we włosach wilgoci, aby chronić je przed uszkodzeniami podczas codziennej stylizacji i szczotkowania. Dzięki technologii nanoe™ nanocząsteczki wody wnikają w łuski włosów, przywracając równowagę nawilżenia. Pomaga to zmniejszyć elektryzowanie i puszenie się włosów, aby wydobyć ich naturalny blask od nasady aż po same końce. Masz dość matowych, pozbawionych życia włosów? Cząsteczki nanoe™ wytwarzane przez suszarkę do włosów EH-NA65 utrzymują około 1000 razy więcej wilgoci niż jony generowane przez tradycyjne urządzenia. Te nanocząsteczki wnikają głęboko we włosy, nawilżają je i dodają blasku. Nasadki do suszarki do wszelkich stylizacji. 3 ustawienia prędkości i 4 ustawienia temperatury. Nieważne, czy zależy Ci na gładkim i prostym wykończeniu, czy też chcesz uzyskać fale — suszarka do włosów EH-NA65 ma szereg ustawień prędkości i temperatury odpowiednich do Twoich wymagań. Dzięki wygodnemu uchwytowi i łatwo dostępnym przyciskom możesz łatwo przełączać ustawienia. Przycisk zimnego nadmuchu pozwala utrwalić wymarzony wygląd za pomocą strumienia zimnego powietrza.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 9

Suszarka do włosów z jonizacją Philips BHD720/10

Suszarka do włosów z jonizacją Philips BHD720/10

Suszarka do włosów z jonizacją Philips BHD720/10 o mocy 1800W to sprzęt, który musiał się znaleźć w naszym rankingu. Suszarka z serii 7000 to idealne połączenie mocy suszenia i stylizacji. Ułóż włosy tak, jak lubisz, bez martwienia się o ich bezpieczeństwo. Ciesz się na samą myśl o pięknych efektach łagodnego suszenia, bez względu na okazję. Technologia ThermoShield z systemem podwójnych czujników zapobiega przegrzewaniu włosów podczas suszenia. Jonizacja zapobiega puszeniu, chroni przez promieniowaniem UV, dba o nawilżenie. Suszarka zużywa nawet o 22% mniej energii – w trosce o środowisko. Suszarka do włosów z jonizacją Philips BHD720/10 jest lekka i wygodna, waży jedynie 465 g. W skład zestawu z suszarką wchodzą dwie dodatkowe nasadki: dyfuzor i koncentrator. 8 ustawień temperatury i prędkości nawiewu. Dzięki mnogości ustawień suszarka łatwo dopasowuje się do potrzeb Twoich włosów.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 10

Suszarka do włosów z jonizacją BEAUTYME by GÖTZE & JENSEN Keratin Intense HD925

Suszarka do włosów z jonizacją BEAUTYME by Götze & Jensen HD925

Suszarka do włosów z jonizacją BEAUTYME by Götze & Jensen HD925 o wysokiej mocy 2200 W doskonale sprawdzi się przy pielęgnacji nawet najbardziej wymagających włosów. Ma ona bezszczotkowy silnik AC, który na tle innych wyróżnia się przede wszystkim mocą i długą żywotnością. Rezygnacja ze szczotek w silniku oznacza także niski poziom hałasu i brak tarcia, a w konsekwencji zero emisji węgla. Dzięki suszarce BeautyMe HD925 możesz szybko i łatwo nadać swojej fryzurze wymarzony wygląd – wszystko dzięki zastosowaniu technologii Keratin Intense, która uwalnia keratynę podczas stylizacji. Właściwości keratyny sprawiają, że Twoje włosy nie tylko będą idealnie proste, ale też odżywione, lśniące i gładkie. Suszarka BeautyMe HD925 została wyposażona w funkcję podczerwieni, która pomaga ochronić włosy przed przesuszeniem oraz uszkodzeniami. Dzięki tej technologii włosy są ogrzewane od wewnątrz, przez co cały proces suszenia jest krótszy. To sprawia, że włosy krócej są narażone na wysokie temperatury, a przez to zachowują więcej wilgoci, dzięki czemu wyglądają zdrowiej. W suszarce BeautyMe HD925 samodzielnie decydujesz o sile nadmuchu – 2 prędkości i temperaturze powietrza – 3 poziomy. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na szybkim wysuszeniu włosów, czy układaniu skomplikowanej fryzury, znajdziesz do tego odpowiednie ustawienia. Warto pamiętać, że zbyt ciepłe powietrze nie służy zdrowemu wyglądowi włosów, dlatego w BeautyMe HD925 możesz ustawić zimny nawiew, który ochroni końcówki Twoich włosów przed przesuszaniem się i rozdwajaniem. Włosy będą miały zdrowszy wygląd i łatwiej będzie je ułożyć. Suszarka BeautyMe HD925 została wyposażona w dwa koncentratory – szeroki i wąski, które pomogą Ci w profesjonalnej stylizacji. Koncentrator szeroki idealnie sprawdzi się do szybkiego suszenia większej partii włosów bez ich rozwiewania oraz do stylizacji w parze z okrągłą szczotką. Koncentrator wąski to najlepszy wybór, jeśli chcesz wymodelować włosy tak, by Twoja fryzura była perfekcyjnie gładka przez cały dzień. Twoje włosy zbyt mocno przylegają do głowy? Do suszarki BeautyMe HD925 dołączono dwa dyfuzory – profilowany i z wypustkami, które uniosą włosy u nasady, dodadzą im objętości i sprawią, że poczujesz się atrakcyjniej. Dyfuzor profilowany najlepiej sprawdza się do modelowania loków, również przy pomocy okrągłej szczotki, natomiast dyfuzor z wypustkami szybko i skutecznie podkreśli naturalne loki i fale. W zestawie z suszarką BeautyMe HD925 znalazł się także grzebień, który pozwoli Ci delikatnie rozdzielić pasma włosów, a także zapobiegnie ich splątaniu i ułatwi układanie. Tym, co wyróżnia suszarkę BeautyMe HD925 wśród innych urządzeń tego typu, jest funkcja jonizacji. Oznacza to, że urządzenie uwalnia jony ujemne, które sprawiają, że łuski włosów zamykają się i dają efekt wygładzonych i zdrowych włosów. Dzięki tej technologii Twoje włosy będą miękkie i lśniące.

Ocena naszego eksperta: 9 / 10

Suszarka z jonizacją to urządzenie, które uwalnia jony ujemne, które sprawiają, że łuski włosów zamykają się i dają efekt wygładzonych i zdrowych włosów. Dzięki jonizacji włosy będą miękkie i lśniące. Na rynku jest bardzo dużo suszarek do włosów z jonizacją o różnej jakości. Zdajemy sobie sprawę z tego, ze ciężko jest znaleźć tą najlepszą. Dla Ciebie przeanalizowaliśmy tą kategorię urządzeń, aby wybrać tylko najlepsze do naszego rankingu.

Paweł Zacharczuk |Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Jak powstał ranking suszarek do włosów z jonizacją?

Ranking suszarek do włosów z jonizacją powstał po to, aby ułatwić Państwu wybór najlepszej suszarki wśród tak wielu modeli dostępnych na rynku. Ranking suszarek do włosów z jonizacją powstał po przeanalizowali i przetestowaniu 140 modeli suszarek różnych firm. Do budowy tego zestawienia przetestowaliśmy i przeanalizowaliśmy urządzenia takich firm jak: Philips, Remington, BaByliss, Valera, Beurer, GA.MA, Sencor, Enchen, Xiaomi, ETA, Blaupunkt, Braun, Shark, Zelmer, Rowenta, Panasonic, Teesa, Cecotec, Dreame, Diforo, RAVEN, Zhibai, Laifen i wielu innych. Następnie postanowiliśmy sprawdzić opinie o suszarkach do włosów z jonizacją w takich miejscach jak: w sklepach internetowych (Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych), na Allegro, na forach internetowych, na blogach z recenzjami. Ostatnim krokiem w stworzeniu naszego rankingu było uszeregowanie produktów w zestawieniu oraz opisanie rankingu prostym i zrozumiałym językiem. Nasz ranking suszarek do włosów z jonizacją jest kilka razy w miesiącu aktualizowany przez nasz zespół, dzięki czemu możesz mieć pewność, że widzisz tylko aktualne i najlepsze produkty. Przeanalizuj nasz rzetelny ranking suszarek do włosów z jonizacją i wybierz najlepszą suszarkę dla siebie.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu suszarki do włosów z jonizacją?

Wybór i zakup dobrej suszarki do włosów z jonizacją nie należy do najłatwiejszych czynności z racji tak wielu modeli różnych firm dostępnych na rynku. Bardzo duża oferta suszarek z jonizacją w sklepach stacjonarnych i internetowych powoduje to, że możemy spotkać urządzenia o różnej jakości. Jaką suszarkę do włosów z jonizacją wybrać? Czym kierować się przy zakupie suszarki z jonizacją? Jaką suszarkę z jonizacją kupić? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w naszym poradniku zakupowym, gdzie wyjaśniamy na jakie parametry warto zwrócić uwagę szukając wysokiej jakości suszarki z jonizacją.
 
Moc suszarki z jonizacją (W) – Szukając suszarki do włosów z jonizacją zwróćmy uwagę na bardzo ważny parametr jakim jest moc urządzenia. Moc, która jest wyrażona w watach (W) ma wpływ na wydajność urządzenia (suszenie). Na rynku można spotkać suszarki z jonizacją, które mają moc od 400 W do 2400 W. Najlepiej jest celować w urządzenia o mocy od 1500 W, jeśli posiadamy bardzo długie włosy warto sięgać po najmocniejsze modele.
 
Liczba prędkości nadmuchu – Kupując suszarkę do włosów z jonizacją warto zwrócić uwagę na regulację prędkości nadmuchu. Jest to bardzo przydatne bo dzięki temu możemy dostosować moc nadmuchu do naszych potrzeb. Na rynku można spotkać suszarki z jonizacją, które mają liczbę prędkości nadmuchu od 1 do 7. 
 
Funkcja zimnego nadmuchu – Bardzo przydatna funkcja, która musi się pojawić w dobrej suszarce do włosów z jonizacją. Funkcja ta pozwala ustawić zimny nawiew, który ochroni końcówki włosów na głowie przed przesuszaniem się i rozdwajaniem. Twoje włosy będą miały zdrowszy wygląd i łatwiej będzie je ułożyć.
 
Regulacja temperatury – Ostatnią rzeczą na jaką warto zwrócić uwagę kupując suszarkę z jonizacją jest liczba zakresów temperatury. Przeglądając oferty suszarek z jonizacją możemy znaleźć urządzenia, które mają liczbę zakresów temperatury od 2 do 8. Warto zdecydować się na urządzenie z jak największą ilością zakresów temperatur bo dzięki temu będziemy mogli dostosować temperaturę suszenia do własnych potrzeb.

Suszarka z jonizacją – najczęściej zadawane pytania:

Co to jest suszarka z jonizacją?

Suszarka do włosów z jonizacją to zwykła suszarka, która posiada funkcje jonizacji. Funkcja jonizacji powoduje to, że urządzenie uwalnia jony ujemne, które sprawiają, że łuski włosów zamykają się i dają efekt wygładzonych, zdrowych, nieelektryzujących się włosów.

Czy warto kupić suszarkę z jonizacją?

Warto zdecydować się na zakup suszarki do włosów z jonizacją bo dzięki stosowaniu tego typu suszarki nasze włosy są: gładsze, łatwiejsze w układaniu, zdrowsze i nie elektryzują się.

Jak używać suszarki z jonizacją?

Używanie suszarki do włosów z funkcją jonizacji nie różni się niczym od zwykłej suszarki do włosów więc wystarczy ją tylko włączyć.

Czy suszarka z jonizacją niszczy włosy?

Suszarki do włosów z jonizacją nie niszą włosów, są bezpieczne w użytkowaniu. Tego typu urządzenia uwalniają jony ujemne, które sprawiają, że łuski włosów zamykają się i dają efekt wygładzonych, zdrowych, nieelektryzujących się włosów.

Czy jonizacja w suszarce jest szkodliwa?

Jonizacja w suszarce do włosów to funkcja, która nie jest szkodliwa dla naszych włosów. Tego typu funkcja pomaga naszym włosom a nie im szkodzi.

Ile kosztuje suszarka z jonizacją?

Ceny suszarek z jonizacją są bardzo zróżnicowane. Najtańsze suszarki z jonizacją można już kupić do 100 zł. Za wysokiej jakości suszarki do włosów z jonizacją zapłacimy od 300 do 1100 zł.

Gdzie kupić suszarkę z jonizacją?

Suszarkę z jonizacją możemy kupić w popularnych sklepach typu: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie ofert na Allegro oraz w porównywarkach cenowych.

Jakiej firmy suszarka do włosów z jonizacją?

Szukając suszarki do włosów z jonizacją warto postawić na sprawdzoną firmę, która produkuje wysokiej jakości urządzenia. Wysokiej jakości suszarki do włosów z jonizacją produkują takie firmy jak: Philips, Remington, BaByliss, Valera, Beurer, GA.MA, Sencor, Enchen, Xiaomi, ETA, Blaupunkt, Braun, Shark, Zelmer, Rowenta, Panasonic, Teesa, Cecotec, Dreame, Diforo, RAVEN, Zhibai, Laifen.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W tym tekście znajdują się linki afiliacyjne, które prowadzą do zewnętrznych stron. Za zakup z naszych linków lub kliknięcie w nasze linki i przejście do sklepów otrzymujemy wynagrodzenie prowizyjne, które pozwala nam rozwijać nasz serwis.

 

5/5 - (68 votes)
Opinie o rankingach