Zaznacz stronę

Aktualizacja: 11 kwietnia.2024 r.

Dobra niania elektroniczna to niezastąpiony gadżet, który jest świetnym pomocnikiem dla każdego rodzica, który chce mieć oko na swojego maluszka. Kupując dobrej jakości nianię elektroniczną możesz się upewnić w każdej chwili, że Twoje dziecko śpi bezpiecznie, podczas gdy Ty robisz inne rzeczy w innym pomieszczeniu. Na rynku możemy spotkać nianie elektroniczne bardzo dobrej jakości jak i urządzenia gorszej jakości. Jaką wybrać nianię elektroniczną? Jaka jest najlepsza elektroniczna niania? Na co zwrócić uwagę przy wyborze niani elektronicznej? Nasi eksperci przygotowali poradnik zakupowy po nianiach elektronicznych, który pomoże rodzicom wybrać najlepszej jakości urządzenie. Przetestowaliśmy i przeanalizowaliśmy dla rodziców ponad 90 modeli niań elektronicznych, aby zbudować ten ranking najlepszych niań. Zobacz nasz stale aktualizowany ranking najlepszych niań elektronicznych i wybierz najlepsze urządzenie dla siebie!

Ranking elektroniczne nianie i monitory oddechu

Miejsce 1

Niania elektroniczna Philips AVENT Video Premium Full HD SCD923/26

Niania elektroniczna Philips AVENT Video Premium Full HD SCD923/26

Pierwsze miejsce w naszym rankingu najlepszych niań elektronicznych zajmuje profesjonalna niania elektroniczna Philips AVENT Video Premium Full HD SCD923/26. Kamera o rozdzielczości Full HD z trybem nocnym i zoomem cyfrowym. Idealna jakość obrazu i dźwięku. Zobacz i usłysz swojego maluszka w domu i poza nim dzięki aplikacji Philips Avent Baby Monitor+. Używając Wi-Fi lub internetu mobilnego, możesz obserwować lub uspokoić dziecko gdziekolwiek będziesz. Ciesz się bezpiecznym połączeniem o zasięgu do 400 m w okolicy domu i niezawodnym połączeniem o nieograniczonym zasięgu w aplikacji Baby Monitor+, używając internetu mobilnego lub Wi-Fi. Funkcjonalna niania elektroniczna oferuje do 12h działania na baterii i wyświetlacz 4.3 cala, więc możesz z łatwością obserwować maluszka przez cały dzień na ekranie w dowolnym miejscu i podłączyć do prądu dopiero wieczorem. Zintegrowany termometr, który informuje o zbyt wysokiej lub zbyt niskiej temperaturze w pokoju za pomocą alertów pomaga utrzymać komfortowe warunki dla Twojego maluszka. Udekoruj pokój maluszka delikatnym światłem lampki umieszczonym w nadajniku. Możesz je włączyć i wyłączyć z poziomu odbiornika lub aplikacji. Elektroniczna niania umożliwia prawdziwą dwukierunkową komunikację, więc po naciśnięciu przycisku możecie się z maluszkiem słyszeć, rozmawiać, śpiewać piosenki bez zakłóceń i zbędnych opóźnień. Aby uspokoić i wyciszyć maluszka, możesz wybierać spośród 15 uspakajających dźwięków natury i kołysanek lub nagrać swoje własne nagranie i odtwarzać je na żądanie. wysokiej jakości elektroniczna niania, którą warto nabyć. Jeśli Ci nie odpowiada ta niania to sprawdź nasz ranking polecanych urządzeń.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 2

Niania elektroniczna OWLET Cam 2 & Smart Sock 3 Monitor Oddechu Różowy

Niania elektroniczna OWLET Cam 2 & Smart Sock 3 Monitor Oddechu Różowy

Drugie miejsce w naszym rankingu zajmuje wysokiej jakości niania elektroniczna OWLET Cam 2 z intelingentną skarpetką. Skarpetka Owlet Smart Sock 3 i kamerka Owlet Cam 2 to zestaw, który na bieżąco daje ci znać o potrzebach dziecka. Monitorowaniu jego zdrowia jest możliwe dzięki wykorzystaniu wielokrotnie nagradzanych rozwiązań marki Owlet. Jedyne urządzenie monitorujące, które śledzi tętno, poziom tlenu we krwi jako wskaźnik jakości snu. Połącz najlepsze cechy charakteryzujące Owlet w wielokrotnie nagradzanym zestawie Smart Sock 3 & Cam. Smart Sock wykorzystuje pulsoksymetrię do pomiaru tętna dziecka i poziomu tlenu. Czujnik wysyła do stacji dokującej dane o tętnie i poziomie tlenu dziecka. Stacja dokująca przesyła następnie informacje o tętnie dziecka i poziomie tlenu do smartfona. Rozwiązanie monitorujące zachowanie dziecka, które przesyła strumień wideo w jakości HD, a jednocześnie śledzi tętno i poziom tlenu we krwi jako wskaźniki jakości snu. Kamera Owlet Cam 2 HD, czujnik Smart Sock 3 generacji, 4 skarpety z tkaniny (pasujące na niemowlęta w wieku 0-18 miesięcy, oraz zestaw dla dzieci do 5 roku życia), stacja bazowa, zestaw montażowy, dostęp do aplikacji Owlet Care.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 3

Niania elektroniczna Neno Lui

Niania elektroniczna Neno Lui

Niania elektroniczna Neno Lui to urządzenie, które uplasowało się na trzecim miejscu w naszym rankingu niań elektronicznych. Neno Lui to elektroniczna niania w kształcie misia z funkcją Wi-Fi, sterowana za pośrednictwem aplikacji Tuya. Jedyne czego potrzebujesz, aby korzystać z urządzenia to telefon z dostępem do Internetu, dzięki któremu możesz obserwować aktywność maluszka z dowolnego miejsca na ziemi. Urządzenie zostało wyposażone w lampkę nocną, czujnik pomiaru temperatury oraz dwukierunkową komunikację, dzięki której nie tylko usłyszysz płacz swojego maluszka, ale możesz również mówić do niego za pośrednictwem własnego smartfona. Niania posiada także tryb nocny oraz wbudowane kołysanki i biały szum. Do zestawu dołączono elastyczny uchwyt, który pozwala na łatwy i szybki montaż urządzenia. Niania Neno Lui w kształcie misia przykuwa uwagę swoim atrakcyjnym wyglądem. Pastelowa, delikatna zieleń etui stanowi doskonały element wyposażenia pokoju Twojego dziecka. UWAGA – Neno Lui dostępne jest w dwóch wersjach umiejscowienia czujnika temperatury: na górze kamery lub wraz z kablem zasilania. Zmiana nie ma wpływu na funkcjonalność urządzenia.

 

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 4

Niania elektroniczna LIONELO Babyline 8.2

Niania elektroniczna LIONELO Babyline 8.2

Nowoczesna niania elektroniczna LIONELO Babyline 8.2 o zasięgu 300 metrów. Postaw na Lionelo Babyline 8.2 i poczuj swobodę zajmowania się maluchem. Obrotowa kamera o szerokim zakresie widzenia i funkcją powiększenia daje wyraźny podgląd na dziecko podczas snu lub zabawy. Co więcej, urządzenie doskonale radzi sobie w ciemności, dzięki diodom IR. Zasięg działania urządzenia to 50 metrów w pomieszczeniach i nawet 300 metrów w otwartej przestrzeni. Litowo-jonowa bateria (1200 mAh) pozwala na 5 godzin nieprzerwanej pracy bezprzewodowej. Funkcja VOX pozwala na oszczędność energii — dzięki niej urządzenie możesz uruchomić głosowo. Obrotowa kamera Pan Tilt ma możliwość rotacji w poziomie (345°) i pionie (55°), dzięki czemu na wyświetlaczu o przekątnej 4,3 cala i wysokiej rozdzielczości zawsze ujrzysz płynny i wyraźny obraz — bez korzystania z sieci internetowej (Plug&Play). Czujnik i alarm temperatury zapewnią dziecku dobre warunki do snu, drzemki i zabawy! Niania elektroniczna Babyline 8.2 pozwala na włączanie ulubionych kołysanek (5 melodii), które uspokajają i wyciszają dziecko. Funkcja alarmowania o utracie zasięgu lub niskim stanie naładowania baterii ułatwia kontrolowanie urządzenia. Co więcej, możesz ustawić specjalny timer, który przypomni Ci o porze karmienia! Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 5

Niania elektroniczna PHILIPS Avent Dect SCD731/52

Niania elektroniczna PHILIPS Avent Dect SCD731/52

Niania elektroniczna PHILIPS Avent Dect SCD731/52 zapewnia pełny komfort i bezpieczeństwo przez 24 godziny na dobę dzięki krystalicznie czystemu dźwiękowi i zestawowi funkcji kojących i dających poczucie bezpieczeństwa. Twojemu dziecku na pewno spodoba się projektor światła imitujący gwiaździstą noc. Wyjątkowy tryb Smart ECO automatycznie minimalizuje transmisję dźwięku, wydłużając czas działania baterii. Im bliżej dziecka się znajdujesz, tym mniej mocy potrzeba do uzyskania doskonałego połączenia. Zasięg tej niani elektronicznej wynosi w pomieszczeniu: do 50 m; zasięg na zewnątrz: do 330 m. Wygodny, ładowany odbiornik zapewnia nawet 18 godzin bezprzewodowego działania bez konieczności ładowania. 5 wskaźników poziomu hałasu informuje o poziomie dźwięku w pokoju dziecka, nawet gdy odbiornik jest wyciszony. Dzięki wskaźnikowi połączenia zawsze wiesz, kiedy niania znajduje się w zasięgu i utrzymuje połączenie. Odbiornik sygnalizuje utratę zasięgu przez nianię oraz niski poziom naładowania baterii, dzięki czemu zawsze zachowasz łączność z dzieckiem. Pomóż dziecku uspokoić się i zasnąć z pomocą projektora światła imitującego gwiaździstą noc. Można go uruchomić bezpośrednio z poziomu odbiornika lub nadajnika. Dostosuj ustawienia ostrzeżeń i odbieraj powiadomienia dzięki cichemu i dyskretnemu trybowi wibracji. Łatwe przejście do trybu nocnego za naciśnięciem przycisku umożliwia przyciemnienie świateł i wyświetlacza oraz wyciszenie dźwięków. Nic tak nie uspokoi zdenerwowanego dziecka, jak łagodna kołysanka abo ciepłe i spokojne światło lampki nocnej. Z dowolnego pokoju możesz wybrać jedną z 5 odprężających melodii, które pomogą Twojemu dziecku zasnąć, a także włączyć lampkę nocną.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 6

Niania elektroniczna BAYBY BBM 7020

Niania elektroniczna BAYBY BBM 7020

Niania elektroniczna BAYBY BBM 7020 to urządzenie o zasięgu aż do 250 metrów. Automatyczna wizja nocna w podczerwieni. Komunikacja dwukierunkowa. 8 kołysanek, które pomogą uspokoić się Twojemu maluszkowi. Niania elektroniczna BAYBY BBM 7020 posiada kolorowy wyświetlacz LCD 2,4″. Mikrofon o wysokiej czułości. Funkcja VOX (włączony/wyłączony). Możliwość ustawienia kamery w różnych kątach ujęć. Ustawienie poziomu głośności i jaskrawości. Kamera CMOS. Jednostka rodzica z klamrą na pasek oraz bazą (stojakiem). Ostrzeżenie przy niskim stanie napięcia akumulatorków. Ostrzeżenie przy niedostatecznym zasięgu. Niedroga niania elektroniczna bardzo dobrej jakości.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 7

Elektroniczna niania Babysense V35 z monitorem oddechu Babysense 7 + soczewkii

Elektroniczna niania Babysense V35 z monitorem oddechu Babysense 7 + soczewkii

Elektroniczna niania z kamerą i kolorowym wyświetlaczem 3,5″ oraz unikalną funkcją białego szumu w zestawie z monitorem oddechu Babysense 7. Niania elektroniczna z monitorem oddechu to najpopularniejszy na świecie monitor oddechu pod materac Babysense 7, który posiada certyfikat wyrobu medycznego oraz pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Babysense 7 jest bardzo czułym, bezdotykowym monitorem ruchów oddechowych niemowląt. Teraz rodzice mogą spać spokojnie gdy ich dziecko śpi. Babysense 7 przeznaczony jest do wykrywania ustania oddechu (bezdech) u niemowląt. Stale monitoruje mikroruchy oddechowe przez materac podczas snu i alarmuje opiekunów jeśli oddech ustanie lub będzie nieregularny i płytki dając czas na interwencję. Monitor ruchów oddechowych Babysense 7 alarmuje opiekunów o potencjalnym niebezpieczeństwie zanim ono zagrozi dziecku i nie tylko gdy wystąpił bezdech. Jednostka sterująca jest podłączona do czujników Babysense umieszczonych pomiędzy materacem a dnem łóżka. Monitor pozwala utrzymywać bezpieczne i prywatne połączenie z dzieckiem przez cały czas w odległości do 300m (w otwartej przestrzeni). Krystalicznie czysta jakość cyfrowego dźwięku, ekran LCD umożliwia obserwowanie dziecka w dzień jak i w nocy. Podczerwień automatycznie wykrywa ciemność, zapewniając czysty obraz nawet w najciemniejszych pomieszczeniach, dzięki czemu zawsze będziesz widzieć, co robi dziecko. Sprawdź inne najlepsze elektroniczne nianie i monitory w naszym zestawieniu jeśli ten sprzęt Ci się nie podoba.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 8

Elektroniczna niania Lionelo 5.1

Elektroniczna niania Lionelo 5.1

Elektroniczna niania Lionelo 5.1 z dwoma kamerami w zestawie i ekranem, wyświetlającym kolorowy obraz. Wyświetlacz (2,4 cala) z intuicyjnym panelem informuje o zmianie temperatury i niskim stanie baterii. Możliwość ustawienia przypomnienia o porze karmienia to doskonały dodatek dla zabieganych rodziców! Niania Lionelo Babyline 5.1 ma zasięg do 50 metrów w pomieszczeniach, a w otwartych przestrzeniach jest to nawet 300 metrów. Urządzenie gwarantuje widoczność w trybie nocnym do 5 metrów. Niania elektroniczna Lionelo Babyline 5.1 umożliwia dwukierunkową komunikację — nie tylko usłyszysz dziecko, ale możesz je także uspokoić na odległość! Bateria o pojemności 750 mAh pozwala na nieprzerwaną pracę urządzenia przez 20 godzin (przy pełnym naładowaniu). Tryb VOX to system oszczędzania energii, który maksymalnie wydłuża czas pracy niani. Automatyczne przełączenie między kamerami to wygodne ułatwienie podglądu. Co więcej, zdalnie uruchomisz jedną z ośmiu melodii, które ukołyszą malucha do snu (masz możliwość pogłaśniania i ściszania dźwięku). Wykorzystaj regulowane statywy, aby ustawić kamery tak, jak potrzebujesz!

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 9

Niania elektroniczna NENO Vera

Niania elektroniczna NENO Vera

Neno Vera to bezprzewodowa niania elektroniczna, składająca się z kamerki i odbiornika. Kamerę wystarczy umieścić w pomieszczeniu, które chcesz monitorować, zaś odbiornik — działający w zasięgu pracy urządzenia, możesz mieć zawsze przy sobie. Niania Neno Vera pozwala na obserwację maluszka w zakresie 50 metrów wewnątrz pomieszczeń oraz aż do 260 metrów na zewnątrz. Duży 3,2-calowy wyświetlacz sprawia, że nic nie umknie Twojej uwadze. Odbiornik posiada wbudowany akumulator, który pozwala na kilkugodzinną pracę po naładowaniu. W przypadku kamery, niezbędne jest podłączenie do prądu. Dzięki elektronicznej wideo-niani Neno Vera możesz przystąpić do wykonywania codziennych obowiązków bez obaw, że przeoczysz płacz swojego dziecka. Niania, gdy tylko zarejestruje dźwięk w pokoju Twojego maluszka, automatycznie uruchomi wyświetlacz, a Ty usłyszysz odgłosy dziecka. Niania została wyposażona w system dwukierunkowej komunikacji, dzięki któremu możesz nie tylko usłyszeć odgłosy z pokoju Twojego dziecka, ale również mówić do niego, będąc w innym pomieszczeniu. Panel sterowania wideo-niani jest prosty i intuicyjny, przez co obsługa urządzenia jest wyjątkowo łatwa i przyjemna.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 10

Niania elektroniczna ESPERANZA Juan

Niania elektroniczna ESPERANZA Juan

Niania elektroniczna Esperanza JUAN zapewnia Twojemu dziecku doskonałą opiekę, pozwalając jednocześnie na swobodne poruszanie się po domu i wykonywanie innych obowiązków. Urządzenie posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak monitoring nocny, czy dwukierunkowy interkom. Dzięki nim nie tylko sprawdzisz, co dzieje się z Twoim dzieckiem, ale też uspokoisz dziecko swoim głosem czy zdalnie włączysz kołysankę. Niezakłócony efektywny zasięg: 50m wewnątrz, 260m na zewnątrz. Dwukierunkowa funkcja rozmowy. Monitorowanie temperatury w pomieszczeniu. Wbudowane 8 kołysanek w kamerze. Automatyczny tryb noktowizyjny. Funkcja VOX. Długa żywotność baterii (do 20 godzin w trybie VOX). Długość kabla zasilacza: 250 cm. 2 zasilacze. Obsługa wielu języków (angielski / polski / francuski / hiszpański / włoski / niemiecki / portugalski / rosyjski / turecki). Rozmiar ekranu LCD: 2.4″.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 11

Elektroniczna niania Beurer BY 33

Elektroniczna niania Beurer BY 33

Elektroniczna niania z trybem ECO+ jest urządzeniem bezpiecznym i niezawodnym, gotowym do użycia bezpośrednio po wyjęciu z opakowania. Kolorowy wyświetlacz LED oraz wizualny obraz monitorowania poziomu hałasu sprawiają, że elektroniczna niania jest dużą pomocą dla rodziców. Tryb ECO+ pozwalający zmniejszyć zużycie energii i ograniczyć promieniowanie. Komunikacja 1-kierunkowa. 120 kanałów. Zasięg do 300 m. 5-poziomowa regulacja głośności. Alarm niskiego poziomu naładowania baterii. Kontrola zasięgu z sygnałem akustycznym.

Ocena naszego eksperta: 9 / 10

Stworzyliśmy ten ranking niań elektronicznych z myślą świeżo upieczonych rodzicach, którzy chcieliby czasami odejść od łóżeczka maluszka i mieć wszystko pod kontrolą. Zespół naszych ekspertów przygotował ranking, dzięki któremu wybierzesz dobrą i niezawodną nianię. Nie musisz już tracić czasu na przeglądanie opisów producentów, filmików na Youtube czy opinii na forach bo teraz masz najlepsze urządzenia w jednym miejscu.

Paweł Zacharczuk |Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Jak powstał nasz ranking elektronicznych niań?

Do stworzenia tego rankingu najlepszych niań elektronicznych przetestowaliśmy osobiście i przeanalizowaliśmy ponad 90 modeli niań elektronicznych dostępnych na Polskim rynku. Analizowaliśmy i testowaliśmy nianie elektroniczne, takich producentów jak: Truelife, Philips, Lionelo, Xblitz, Alecto, Bayby, Beurer, Esperanza, Hubble Connected, Neno, Angelcare, Switel, Summer Infant i kilku innych, aby móc wybrać tylko najlepsze urządzenia do naszego rankingu. Po wykonanych testach i analizach niań elektronicznych postanowiliśmy sprawdzić opinie na temat każdej niani elektronicznej w internecie, aby sprawdzić co sądzą o konkretnych urządzeniach użytkownicy internetu. Opinie na temat niań elektronicznych sprawdzaliśmy w takich miejscach jak: na forach internetowych, Allegro, stronach producentów oraz w sklepach internetowych, takich jak: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych. Po to tych wszystkich czynnościach zebrane informację przekazaliśmy do naszej redakcji, która stworzyła ten rzetelny ranking niań elektronicznych. Ranking niań elektronicznych jest aktualizowany kilka razy w miesiącu, aby ten ranking pokazywał tylko najlepsze urządzenia na rynku. Mamy nadzieje, że z naszym rankingiem niań elektronicznych zakup nowej niani będzie dziecinnie prosty.

Jaką nianie elektroniczną wybrać? Na co zwrócić uwagę przy wyborze niani elektronicznej?

Świeżo upieczeni rodzice mogą mieć problem w wyborze najlepszej niani elektronicznej dla swojej pociechy jeśli nie mieli nigdy styczności z tego typu urządzeniami. Na rynku występują nianie elektroniczne o różnych parametrach technicznych. Oferta niań elektronicznych w sklepach stale się rozrasta. Jak wybrać najlepszą nianię elektroniczną? Jeśli już postanowiliście, że kupujecie nianię elektroniczną dla swojego maluszka to koniecznie przed zakupem zwróćcie uwagę na te parametry:

Zasięg niani elektronicznej to najważniejszy parametr na, który trzeba zwrócić uwagę przed zakupem urządzenia. Parametr ten pokazuje jaka jest możliwa do uzyskania maksymalna odległość wyrażona w metrach między odbiornikiem a nadajnikiem, gdzie urządzenie będzie pracowało bez zakłóceń. Większość sklepów internetowych podaje informację o zasięgu ogólnie czyli na przestrzeni otwartej. Warto zwrócić uwagę jaki jest zasięg wewnątrz budynku bo np. niania elektroniczna Niania elektroniczna PHILIPS Avent Full SCD923/26 posiada zasięg 400 metrów, ale na zewnątrz a w budynku to 50 metrów.

Zasilanie niani elektronicznej to bardzo ważny parametr, który trzeba wziąć pod uwagę. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup niani elektronicznej, która ma zasilanie sieciowo-akumulatorowe. Takie rozwiązanie jest praktyczne bo możemy urządzenie wziąć w miejsce, gdzie nie mamy możliwości podłączenia niani do sieci a później jest doładować.

Kamera to bardzo ważny parametr, który oprócz głosu pokaże nam na żywo to co się dzieje w pokoiku naszego dziecka. Warto zainwestować w nianię elektroniczną z kamerą bo jakby doszło do zakłóceń to zawsze możemy zobaczyć czy nasze dziecko się rusza, wstało itp.

Tryb nocny to bardzo ważny parametr, który jest niezbędny w nowoczesnej niani elektronicznej. Co nam po niani, która nie przydaje się przy zgaszonym świetle. W większość lepszych urządzeń tryb nocny jest standardem i znacznie ułatwia pilnowanie naszego maluszka.

Dwustronna komunikacja to bardzo przydatna funkcja, która umożliwi nam skomunikowanie się z naszym maluszkiem będąc w innym pomieszczeniu.

Kołysanki to bardzo przydatna funkcja nowoczesnych niań elektronicznych, dzięki której uspokoimy naszego maluszka lub puścimy mu myzyczkę podczas usypiania.

Zintegrowany termometr to bardzo przydatna funkcja w lepszych modelach niań. W przypadku zbyt wysokiej lub zbyt niskiej temperatury w pokoju naszego maluszka dostaniemy alert.

Najczęściej zadawane pytania o nianie elektroniczne:

Co to jest niania elektroniczna?

Niania elektroniczna to urządzenie elektroniczne, które umożliwia rodzicom utrzymywanie kontaktu słuchowego, wzrokowego z dzieckiem, które znajduje się w innym pomieszczeniu i poza zasięgiem wzroku opiekuna.

Jaki zasięg ma niania elektroniczna?

Zasięg niani elektronicznej zależy od modelu. Na rynku spotykamy nianie elektroniczne o zasięgu od 8 metrów np. Niania elektroniczna ANGELCARE AC027 do 3000 metrów Niania elektroniczna ALECTO DBX-80.

Czy warto kupić elektroniczną nianię?

Warto kupić nianię elektroniczną bo dzięki niej możemy mieć kontakt ze swoim maluszkiem i bez problemów wykonywać różne obowiązki domowe.

Ile kosztuje niania elektroniczna?

Koszt niani elektronicznej zaczyna się od 150 zł w przypadku prostych urządzeń np. Niania elektroniczna BAYBY BBM 7005. Za najlepszą nianię będziemy musieli zapłacić ok. 1500 zł np. Niania elektroniczna PHILIPS Avent Full SCD923/26. Nianie elektroniczne ze średniej półki cenowej kupimy w granicach od 300 do 600 zł.

Gdzie zamontować nianię elektroniczną?

Nianie elektroniczną montujemy w pokoju naszego dziecka np. na szafce lub biurku obok łóżeczka. Niania elektroniczna powinna znajdować się blisko łóżeczka.

Jak zrobić nianię elektroniczna z telefonu?

Rodzice, którzy chcą zrobić z telefonu nianię telefoniczną powinni zainstalować aplikację Babysitter, która nasłuchująca i wysyłająca powiadomienia na inny telefon przy odpowiedniej głośności.

Jaka niania elektroniczna z dużym zasięgiem?

Szukając niani z dużym zasięgiem możemy wybrać spośród takich urządzeń jak: Niania elektroniczna PHILIPS Avent Full SCD923/26 o zasięgu [m]: 400, Niania elektroniczna TRUELIFE NannyTone VM1 o zasięgu [m]: 500, Motorola VM65X Connect o zasięgu [m]: 300, Alecto DBX-68 o zasięgu [m]: 1000.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W naszych rankingach znajdują się linki reklamowe, dzięki którym zarabiamy i utrzymujemy ten portal. Kupując sprzęt AGD/RTV za pomocą linków reklamowych w naszym rankingu wspierasz rozwój naszego serwisu.

 

5/5 - (24 votes)
Opinie o rankingach