Zaznacz stronę

Cichy odkurzacz to rozwiązanie idealne nie tylko dla rodziców małych dzieci, którym zależy na urządzeniach nie zakłócających snu najmłodszym domownikom ale również dla każdego, kto nie lubi hałasu lub pracuje w domu. Warto wspomnieć również o aspekcie zdrowotnym, długotrwały hałas o dużym natężeniu może negatywnie wpływać na Naszą koncentrację czy wywoływać bóle głowy. Nowoczesne, ciche odkurzacze generują znacznie mniej hałasu od swoich dawnych odpowiedników a przy tym nie tracą na wygodzie użytkowania i dokładności w sprzątaniu. Cichy odkurzacz to więc sprzęt, który zadba o Nasze zdrowie i pomoże utrzymać czystość w mieszkaniu. Co istotne ciche odkurzacze znajdziemy zarówno wśród odkurzaczy pionowych, odkurzaczy workowych, odkurzaczy bezworkowych a nawet odkurzaczy wodnych. Rodzaj sprzętu najlepiej dobrać do powierzchni mieszkania, ilości domowników a także rodzaju podłogi, inaczej bowiem będziemy sprzątać panele a inaczej grube dywany o gęstym włosiu. Alergicy z kolei będą zadowoleni z odkurzaczy wodnych, które zatrzymują zanieczyszczenia wewnątrz sprzętu. Istotne parametry to również waga i wielkość odkurzacza, małe i lekkie odkurzacze łatwiej przenosić po mieszkaniu a do ich przechowywania nie potrzeba zbyt wiele miejsca. Spośród wielu dostępnych modeli każdy znajdzie więc rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Sprawdź nasz ranking najcichszych odkurzaczy i wybierz cichy odkurzacz do swojego mieszkania lub domu.

Cichy odkurzacz

Miejsce 1

Cichy odkurzacz ELECTROLUX Silence PD82-ALRG

Cichy odkurzacz ELECTROLUX Silence PD82-ALRG

Pierwsze miejsce w naszym rankingu najcichszych odkurzaczy na rynku zajmuje odkurzacz ELECTROLUX Silence PD82-ALRG, który emituje poziom hałasu na poziomie 57 dB. Dzięki wyposażeniu w wysokiej jakości zmywalny filtr, który skutecznie pochłania kurz, roztocza, pyłki i alergeny, powietrze w Twoim domu jest czystsze i zdrowsze. Zastosowana w odkurzaczach Pure D8.2 SILENCE technologia sprawia, że to nasz najcichszy a zarazem wysoce wydajny odkurzacz tradycyjny. Z odkurzaczem Pure D8.2 SILENCE odkurzanie stanie się niezwykle ciche i przyjemne. Technologia SmartMode automatycznie wykrywa rodzaj podłogi i dostosowuje do niej moc odkurzacza. Dzięki temu swobodnie i dokładnie odkurzysz dywany oraz podłogi twarde bez konieczności zmiany ustawień. Odkurzacz Pure D8.2 SILENCE posiada zupełnie nową ssawkę OneGo Power Clean do różnych powierzchni, z opcją zmiany ustawień, która doskonale zbiera wszystkie cząsteczki, niezależnie od rodzaju podłogi. Z dbałości o naszą planetę odkurzacz wykonany jest w 55% z materiałów pochodzących z recyklingu, bez uszczerbku dla jakości. PURE D8.2 SILENCE to naprawdę ekologiczny produkt. Doskonale wyważony uchwyt daje możliwość wygodnego podnoszenia i przenoszenia odkurzacza. Uchwyt został umieszczony na środku, aby ciężar rozkładał się równomiernie. Smukła konstrukcja sprawia, że odkurzacz jest bardziej zwrotny i łatwo nim manewrować. Poznaj zalety odkurzaczy workowych Electrolux. Przekonaj się, jakie są zalety używania worków S-Bag. Zużycie energii [kWh/rok] 21,8. Zasięg [m] 12. Pojemność worka [l] 3,5.

Miejsce 2

Cichy odkurzacz Karcher T 10/1 1.527-150.0

Cichy odkurzacz Karcher T 10/1 1.527-150.0

Drugie miejsce w naszym zestawieniu zajmuje dobry i niezawodny odkurzacz Karcher T 10/1 1.527-150.0, który emituje poziom hałasu na poziomie 57 dB. Ten bardzo cichy odkurzacz Karcher T 10/1 1.527-150.0 doskonale sprawdzi się na małych i średnich powierzchniach. Polecany w szczególności firmom sprzątającym oraz personelowi dbającemu o czystość hoteli, biurowców i butików. Duży, żółty włącznik można wygodnie obsługiwać za pomocą stopy bez potrzeby schylania się. Zderzak na obudowie chroni przed uszkodzeniem odkurzacz oraz meble i ściany w skutek przypadkowego zderzenia. Zmywalny filtr koszykowy skutecznie chroni turbinę. Fizelinowa torebka filtracyjna jest wyjątkowo odporna na rozdarcie i jest znacznie bardziej pojemna od standardowej torebki papierowej. System Clip usprawnia łączenie węży ssących oraz rur i kolanek. Umożliwia przy tym łatwe przedłużanie węży oraz szybką wymianę akcesoriów. Wszystkie akcesoria można przechowywać „pod ręką” i w należytym porządku na obudowie odkurzacza dzięki specjalnym uchwytom. Odkurzacz jest wyposażony w zbiornik o pojemności 10 litrów. Jeśli szukasz cichego odkurzacza od sprawdzonego producenta to zainteresuj się tym modelem bo warto. Ten cichy odkurzacz jest polecany na forach internetowych i innych miejscach.

Miejsce 3

Cichy odkurzacz AMICA Sharq VM7012

Cichy odkurzacz AMICA Sharq VM7012

W naszym rankingu cichych odkurzaczy nie mogło zabraknąć odkurzacza AMICA Sharq VM7012, który emituje poziom hałasu na poziomie 61 dB. To model, który jest bardzo często polecany w sklepach internetowych oraz na różnych forach internetowych. Hałas podczas odkurzania to już przeszłość. Wygłuszająca obudowa oraz konstrukcja silnika zostały zaprojektowane z myślą o jak najcichszej pracy. Dźwięk odkurzacza jest tak cichy, że nie obudzi nawet śpiącej osoby. Codzienne porządki staną się przyjemnością. Wśród Was są alergicy lub małe dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie wiązać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze! W każdej chwili sprawdzisz do jakiego typu powierzchni dostosowana jest moc silnika. Za pomocą cyfr od 1 do 4, duży, nowoczesny wyświetlacz Maxi LED poinformuje Cię o aktualnie wybranym stopniu mocy. Jednocześnie wyświetla ikony wskazujące powierzchnie, które możesz odkurzyć z daną mocą: zasłony, sofy, dywany czy parkiety. Odkurzasz, odkurzasz i… odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, stworzona z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyposażona jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza. Turbozwiększa siłę ssącą, by ułatwić skuteczne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! Skuteczniejsze odkurzanie w krótszym czasie! Masz taki piękny parkiet… który znów się zarysował podczas odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim syntetycznym włosiem nie rysuje parkietów, by maksymalniei wydłużać ich żywotność. Duże twarde powierzchnie odkurzaj wygodnie, skutecznie i… bez zniszczeń! Koniec ze schylaniem się, by ustawić moc odkurzacza. Przyciski znajdujące się w rączce pozwalają na komfortowe włączanie, wyłączanie i regulowanie mocy odkurzania. Regulacja mocy w uchwycie umożliwia szybką reakcję jeśli tylko wciągniemy odkurzaczem zabawkę dziecka lub zasłonę. Odkurzacz rozpoczyna pracę na najniższym poziomie mocy i płynnie ją zwiększa. Silnik odkurzacza jest zabezpieczony przed pracą bez worka. Jeśli temperatura odkurzacza niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz automatycznie się wyłączy. Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do użycia.

Miejsce 4

Cichy odkurzacz ELECTROLUX PD82-8DB

Cichy odkurzacz ELECTROLUX PD82-8DB

Cichy odkurzacz ELECTROLUX PD82-8DB to drugi model bardzo cichego odkurzacza od firmy ELECTROLUX, który musiał się znaleźć w naszym rankingu najcichszych odkurzaczy. Ten bardzo cichy odkurzacz emituje poziom hałasu na poziomie 57 dB. Dzięki wyposażeniu w wysokiej jakości zmywalny filtr, który skutecznie pochłania kurz, roztocza, pyłki i alergeny, powietrze w Twoim domu jest czystsze i zdrowsze. Zastosowana w odkurzaczach Pure D8.2 SILENCE technologia sprawia, że to nasz najcichszy a zarazem wysoce wydajny odkurzacz tradycyjny. Z odkurzaczem Pure D8.2 SILENCE odkurzanie stanie się niezwykle ciche i przyjemne. Technologia SmartMode automatycznie wykrywa rodzaj podłogi i dostosowuje do niej moc odkurzacza. Dzięki temu swobodnie i dokładnie odkurzysz dywany oraz podłogi twarde bez konieczności zmiany ustawień. Odkurzacz Pure D8.2 SILENCE posiada zupełnie nową ssawkę OneGo Power Clean do różnych powierzchni, z opcją zmiany ustawień, która doskonale zbiera wszystkie cząsteczki, niezależnie od rodzaju podłogi. Doskonale wyważony uchwyt daje możliwość wygodnego podnoszenia i przenoszenia odkurzacza. Uchwyt został umieszczony na środku, aby ciężar rozkładał się równomiernie. Smukła konstrukcja sprawia, że odkurzacz jest bardziej zwrotny i łatwo nim manewrować.

Miejsce 5

Cichy odkurzacz TEFAL Silence Force Allergy+ TW7487

Cichy odkurzacz TEFAL Silence Force Allergy+ TW7487

Odkurzacz TEFAL Silence Force Allergy+ TW7487 to wyjątkowo ciche urządzenie o wysokiej jakości, które emituje poziom hałasu na poziomie 58 dB. Technologia Extreme Silence zadba o wyjątkowo cichą pracę urządzenia: 58 dB(A) oznacza głośność na poziomie cichej rozmowy. Dzięki 2-pozycyjnej szczotce POWER AIR, która idealnie sprawdza się na każdej powierzchni, z łatwością odkurzysz zarówno twarde podłogi, jak i dywany. Silnik EffiTech zapewnia najwyższą wydajność energetyczną, a nowy ergonomiczny uchwyt poprawia wygodę korzystania z urządzenia. System filtracji Allergy+. Pozbądź się aż 99,98% kurzu i alergenów. Dzięki skutecznym filtrom i workowi Hygiene+ możesz zapomnieć o sierści zwierząt, roztoczach i innych zanieczyszczeniach. System filtracji Allergy+ zapewnia zdrowsze i bardziej higieniczne otoczenie. Wysoki poziom filtracji sprawia, że odkurzacze z serii Allergy+ są odpowiednie dla alergików. Głowica POWER AIR. 2-pozycyjna szczotka poradzi sobie z każdym wyzwaniem i z każdą powierzchnią. Zapewnia skuteczne odkurzanie dużych powierzchni i najmniejszych szczelin. Pojemność pojemnika na kurz 4,5 L. Zasięg pracy 11 m. Moc tego cichego odkurzacza to 400 W.

Miejsce 6

Cichy odkurzacz Sencor SVC 9300BK

Cichy odkurzacz Sencor SVC 9300BK

Cichy odkurzacz Sencor SVC 9300BK to dobry i niezawodny sprzęt oraz dobry wybór dla tych, którzy szukają cichego urządzenia. Ten cichy odkurzacz Sencor SVC 9300BK emituje poziom hałasu na poziomie 59 dB. Complete Care z akcesoriami do osiągnięcia jeszcze lepszych wyników sprzątania w gospodarstwie domowym, po zwierzętach domowych, w samochodzie. Clean Air HEPA H13 Filtr zapewnia doskonałą filtrację odpowiednią dla alergików. Pilot zdalnego sterowania do łatwego i ergonomicznego zastosowania z możliwością bezpośredniego ręcznego ustawienia mocy. Najwyższa klasa efektywności energetycznej. Najwyższa klasa skuteczności odkurzania dywanów. Najwyższa klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych . Najwyższa klasa skuteczności filtrowania kurzu. Bardzo lekka ALUMINIOWA rura teleskopowa XXL o wydłużonej długości z łatwym ustawieniem ergonomicznej wysokości roboczej. Wielostopniowy mikrofiltr na wlocie powietrza . Termostat (bezpiecznik termiczny) zabezpieczający silnik przed przegrzaniem. Miękkie kółka do ochrony podłóg i cichego ruchu odkurzacza. Pionowania i pozioma pozycja parkowania dla końcówki podłogowej do łatwego przechowywania lub przerwy podczas odkurzania. Zasięg roboczy 452 m2 dla minimalnej liczby zmian gniazdka elektrycznego. Ekstra duży rzeczywisty zasięg 12 m (długość przewodu zasilającego 9 m). Automatyczne zwijanie przewodu zasilającego. Elektroniczna regulacja mocy ssania z wyświetlaczem LED. Wskaźnik LED napełnienia worka na kurz. Uniwersalna końcówka podłogowa z wysuwanymi kółkami dla łatwiejszego poruszania. Akcesoria zintegrowane w korpusie odkurzacza: końcówka szczelinowa, końcówka szczotkowa. Dostarczane akcesoria: uniwersalna końcówka podłogowa, turbo szczotka, mini turbo szczotka, końcówka do twardych podłóg, długa elastyczna końcówka szczelinowa, końcówka szczotkowa, końcówka szczelinowa. 4 l syntetyczny worek na kurz dla lepszej filtracji i higienicznej likwidacji kurzu. Masa: 7,2 kg.

Miejsce 7

Cichy odkurzacz Amica Suracon VM 7001

Cichy odkurzacz Amica Suracon VM 7001

Cichy odkurzacz Amica Suracon VM 7001 to standardowy odkurzacz, który emituje poziom hałasu na poziomie 61 dB. Hałas podczas odkurzania to już przeszłość. Wygłuszająca obudowa oraz konstrukcja silnika zostały zaprojektowane z myślą o jak najcichszej pracy. Dźwięk odkurzacza jest tak cichy, że nie obudzi nawet śpiącej osoby. Codzienne porządki staną się przyjemnością. Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Przyciski znajdujące się w rączce pozwalają na komfortowe włączanie, wyłączanie i regulowanie mocy odkurzania. Regulacja mocy w uchwycie umożliwia szybką reakcję jeśli tylko wciągniemy odkurzaczem zabawkę dziecka lub zasłonę. Turboszczotka, stworzona z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyposażona jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza. Turbozwiększa siłę ssącą, by ułatwić skuteczne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! Odkurzacz rozpoczyna pracę na najniższym poziomie mocy i płynnie ją zwiększa. Stopniowe nabieranie mocy umożliwia komfortowe sprzątanie, nie musisz martwić się o to, że odkurzacz nagle wciągnie zabawkę dziecka lub zasłonę. Wyraźny, nowoczesny kolorowy wyświetlacz LCD pokazuje cztery ikony informujące o tym, która z mocy jest aktualnie włączona. O konieczności wymiany worka poinformuje Cię czerwony wskaźnik na pokrywie odkurzacza. Silnik odkurzacza jest zabezpieczony przed pracą bez worka. Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze – nawet delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom. Specjalny system uchwytów na wąż umożliwia odpowiednie złożenie urządzenia, które z powodzeniem zmieścisz w docelowym miejscu przechowywania.

Miejsce 8

Cichy odkurzacz Gorenje VCEA21GPLW

Cichy odkurzacz Gorenje VCEA21GPLW

Cichy odkurzacz Gorenje VCEA21GPLW to wysokiej jakości odkurzacz, który emituje poziom hałasu na poziomie 64 dB. Odkurzacz jest wyposażony w solidny gumowany zderzak, który ochrania zarówno meble jak i korpus odkurzacza w trakcie przesuwania po podłodze. Przypadkowe uderzenia o elementy wyposażenia nie pozostawiają już po sobie żadnego śladu. Gumowane kółka zabezpieczają przed uszkodzeniem delikatne podłogi i zapewniają pewny przesuw. Odkurzacz nie pozostawia żadnych śladów przy przesuwanie po miękkich powierzchniach czy dywanach. Odkurzacz wyposażony jest w trzy dodatkowe dysze, które ułatwiają sprzątanie zakamarków i szczelin. Wskaźnik pokazuje kiedy worek lub plastikowy pojemnik jest pełny i wymaga wymiany lub opróżnienia. Dzięki temu poprawiamy wydajność odkurzania i zabezpieczamy silnik przed przeciążeniem. Kiedy worek jest pełny opór powietrza przechodzącego przez odkurzacz jest większy powodując większe obciążenie silnika. Zwijacz kabla, standardowe wyposażenie odkurzaczy Gorenje, schowa kabel do obudowy bez żadnego wysiłku z Twojej strony. Ten model cichego odkurzacza od Gorenje zbiera same pozytywne opinie w internecie. Niedrogi i do tego bardzo cichy odkurzacz, który warto kupić.

Miejsce 9

Cichy odkurzacz Hoover Telios Extra TX52ALG

Cichy odkurzacz Hoover Telios Extra TX52ALG

Cichy odkurzacz Hoover Telios Extra TX52ALG to wysokiej jakości sprzęt, który emituje poziom hałasu na poziomie 64 dB i posiada moc 550 W. Cichy odkurzacz Telios Extra dzięki swojej wyjątkowej zwrotności i dostępnym akcesoriom, świetnie sprawdza się w każdym domowym gospodarstwie. Odkurzacz wyposażony jest w dodatkową szczotkę do pielęgnacji podłóg drewnianych, parkietowych lub laminowanych. Miękkie naturalne włosie i filcowe kółka umożliwiają czyszczenie delikatnych powierzchni bez ryzyka zarysowania. Duża pojemność worka na kurz dla większej autonomii i rzadszej wymiany. Wbudowane akcesoria zapewniają, że wszystko masz zawsze pod ręką. Każdy detal konstrukcji urządzenia ma wyraźnie spełniać Twoje wymagania, gwarantując jednocześnie minimalny wysiłek i maksymalną łatwość użytkowania. Właściciele zwierząt i alergicy mogą usuwać sierść z sof, łóżek, krzeseł i dywanów dzięki wysoce skutecznej mini-turbo nasadce z obróbką jonami srebra. Performance System 4 TOP Eco+ gwarantuje ekstremalne osiągi na wszystkich powierzchniach, nawet na dywanach oraz ekstremalną oszczędność energii: do 60%. Ponadto, dzięki niezwykle wydajnemu systemowi filtrowania, uwalnia oczyszczone powietrze.

Prześwietliliśmy z moim zespołem ponad 200 odkurzaczy, aby znaleźć i wybrać najcichsze odkurzacze do naszego rankingu. Możesz wybrać cichy odkurzacz z pomocą naszego rankingu najcichszych odkurzaczy lub szukać urządzenia na własną rękę.

Ekspert odkurzaczy

Jak powstał nasz ranking najcichszych odkurzaczy?

Do zbudowania naszego rankingu najcichszych odkurzaczy przetestowaliśmy i przeanalizowaliśmy ponad 200 modeli odkurzaczy, aby wybrać 9 najcichszych i najlepszych odkurzaczy. Głównym kryterium budowy tego rankingu było oczywiście to, że zwracaliśmy uwagę na poziom emitowanego hałasu (dB) przez urządzenia ale patrzyliśmy również na niezawodność odkurzaczy. Po naszych wewnętrznych testach i analizach postanowiliśmy sprawdzić opinie o cichych odkurzaczach w internecie. Opinie o cichych odkurzaczach sprawdzaliśmy w takich miejscach jak: na blogach z recenzjami, na forach internetowych, na stronach producentów, na Allegro oraz w sklepach internetowych: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych. Po zebraniu całego materiału do budowy rankingu, usiedliśmy z naszym zespołem i uszeregowaliśmy nasze zestawienie oraz opisaliśmy je prostym i zrozumiałym językiem. Podczas testów i analiz zostały sprawdzone odkurzacze takich firm jak: Amica, Bosch, Beko, Electrolux, Tefal, Miele, Sencor, Severin, Ariete, Hoover, Vesta, Karcher, Zelmer i wielu innych. Ranking najcichszych odkurzaczy dostępny na naszej stronie jest stale aktualizowany, dzięki czemu nie staje się przestarzały i pokazuje tylko najświeższe i najlepsze odkurzacze na rynku! Mamy nadzieje, że nasz ranking pomoże Ci wybrać najcichszy odkurzacz do Twojego domu, który będzie tak cicho pracował, że nikomu nie będzie przeszkadzała jego praca.

Jaki cichy odkurzacz kupić? Czym kierować się przy zakupie?

Wybór i zakup cichego odkurzacza do Twojego mieszkania, domu wydaje się łatwym zadaniem, ale tak nie jest do końca. Suszkając dobrego i niezawodnego cichego odkurzacza nie wystarczy zwrócić uwagi na poziom emitowanego hałasu przez urządzenie, czy wygląd odkurzacza. Jak w przypadku każdego urządzenia możemy spotkać odkurzacze o różnej jakości. Jak wybrać cichy odkurzacz? Czym kierować się przy wyborze cichego odkurzacza? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w naszym poradniku zakupowym, gdzie wyjaśniamy na jakie parametry trzeba zwrócić uwagę, aby wybrać wysokiej jakości cichy odkurzacz.
 
Ilość decybeli w odkurzaczu (dB) – Szukając cichego odkurzacza musimy zwrócić uwagę na to ile decybeli emituje odkurzacz, który zamierzamy kupić. To właśnie od ilości decybeli zależy czy odkurzacz, który Ci się podoba będzie bardzo cichy. Za ciche odkurzacze uważa się urządzenia, które emitują poziom hałasu od 57 dB do 65 dB. Ten poziom hałasu czyli od 50 do 65 dB jest równoznacze z hałasem podczas rozmowy.
 
Pojemność pojemnika/worka (L) – Kupując cichy odkurzacz do swojego mieszkania, domu trzeba też zwrócić uwagę na to jak wielka jest pojemność pojemnika/worka na kurz lub inne zanieczyszczenia. Im większa pojemność pojemnika/worka wyrażona w litrach tym rzadziej trzeba będzie opróżniać pojemnik lub worek z zanieczyszczeniami.
 
Moc odkurzacza (W) – Przed zakupem odkurzacza trzeba wiedzieć, że w przypadku cichych odkurzaczy nie znajdziemy w tym segmencie urządzeń z wielką mocą. W przypadku cichych odkurzaczy możemy spotkać urządzenia, które mają moc silnika od 400 do 900 W.
 
Zasięg pracy (M) – Przed zakupem nowego cichego odkurzacza warto zwrócić uwagę na zasięg pracy urządzenia bo to od niej zależy czy trzeba będzie się co chwilę przełączać między gniazdkami. Zasięg pracy odkurzaczy jest przedstawiany przez producentów w metrach. Na zasięg pracy cichego odkurzacza ma wpływ: długość przewodu oraz rura odkurzacza.

Najczęściej zadawane pytania o ciche odkurzacze:

Co to jest cichy odkurzacz?

Cichy odkurzacz to urządzenie, które emituje poziom hałasu na bardzo niskim poziomie. Za ciche odkurzacze uważa się urządzenia, które emitują poziom hałasu wyrażony w decybelach (dB) od 50 do 65 dB.

Jaki odkurzacz jest najcichszy?

Najcichsze odkurzacze to następujące modele: ELECTROLUX Silence PD82-ALRG 57 (dB), Karcher T 10/1 1.527-150.0 57 (dB), ELECTROLUX PD82-8DB (dB). To właśnie te odkurzacze emitują najmniejszy poziom hałasu na rynku.

Ile decybeli ma najcichszy odkurzacz?

Najcichszy odkurzacz na rynku emituje poziom hałasu na poziomie 57 (dB).

Ile decybeli mają ciche odkurzacze?

Ciche odkurzacze to urządzenia do których możemy zakwalifikować urządzenia, które emitują poziom hałasu wyrażony w decybelach (dB) od 50 do 65 dB.

Jakie firmy produkują ciche odkurzacze?

Firmy, które produkują ciche odkurzacze to: ELECTROLUX, Karcher, AMICA, TEFAL, Sencor, Gorenje oraz Hoover.

Ile kosztuje cichy odkurzacz?

Ceny cichych odkurzaczy są zróżnicowane. Za najtańszy cichy odkurzacz trzeba zapłacić ok. 450 zł. Za najdroższy odkurzacz, który kwalifikuje się do cichych odkurzaczy trzeba zapłacić ok. 1200 zł.

Gdzie kupić cichy odkurzacz?

Cichy odkurzacz możemy kupić w sklepach internetowych: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych. Dobrym pomysłem na znalezienie cichego odkurzacza w dobrej cenie jest sprawdzenie ofert na Allegro oraz w porównywarkach cenowych.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W tym tekście znajdują się linki afiliacyjne, które prowadzą do zewnętrznych stron. Za zakup z naszych linków lub kliknięcie w nasze linki i przejście do sklepów otrzymujemy wynagrodzenie prowizyjne, które pozwala nam rozwijać nasz serwis.

 

5/5 - (38 votes)
Opinie o rankingach