Zaznacz stronę

Aktualizacja: 10 kwietnia.2024 r.

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej to urządzenie, które może stać się Naszym sprzymierzeńcem w walce o szczupłą i zdrową sylwetkę. Nikogo nie trzeba przekonywać, że otyłość i nadmiar tkanki tłuszczowej to prosta droga do chorób sercowo-naczyniowych i cukrzycy. Regularne pomiary masy ciała i kontrola zawartości tkanki tłuszczowej pozwolą Nam szybko wyłapać moment w którym niezbędna staje się zmiana nawyków żywieniowych, na szczęście pomiarów tych nie musimy dokonywać u lekarza, możemy to zrobić w domowym zaciszu. Wagi z pomiarem tkanki tłuszczowej wykorzystują zjawisko impedancji, a więc przechodzenia przez ludzkie ciało sygnału elektrycznego o niewielkiej mocy, im krótszy czas rozchodzenia się impulsu tym mniejsza zawartość tkanki tłuszczowej. Otrzymany wynik ma oczywiście pewną granicę błędu, w zależności od tego jak dobrej jakości wagę zakupimy, margines pomiaru może wahać się od 1% do 4%, dlatego też nie warto wybierać najtańszych sprzętów. Poza pomiarem tkanki tłuszczowej wiele modeli wag oferuje również inne funkcje, takie jak pomiar masy kości, zawartości wody w organizmie, podstawowej przemiany materii a także określenie wieku metabolicznego. Oprócz zwrócenia uwagi na dostępne funkcje i precyzje pomiaru warto zwrócić również uwagę na wielkość wyświetlacza LCD oraz maksymalne obciążenie. Jaka waga do pomiaru tkanki tłuszczowej? Zobacz nasz ranking wag z pomiarem tkanki tłuszczowej i wybierz odpowiednią dla siebie.

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej - jak działa?

Miejsce 1

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej Garmin Index S2

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej Garmin Index S2

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej Garmin Index S2 to najlepsza waga na rynku według naszych ekspertów, która zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Niezależnie od tego, czy sport to Twoja profesja, czy tylko chcesz utrzymać zdrową wagę, ta elegancka waga zapewni Ci całościowy obraz Twojego zdrowia na czytelnym kolorowym wyświetlaczu. Chcesz dowiedzieć się, w jakim stopniu Twoje ciało składa się z tłuszczu, mięśni, kości lub wody? Ta waga pokaże Ci te informację. Łatwe łączenie się dzięki wbudowanemu Wi-Fi®. To dodatkowo ułatwia wyświetlanie statystyk w aplikacji Garmin Connect™. Wszystkie ważne statystyki masz do wglądu w jednym miejscu. Obsługa nawet 16 użytkowników. Realizuj cele przez nawet 9 miesięcy bez konieczności wymiany baterii. Masa ciała może ulegać znacznym zmianom z dnia na dzień. Obserwuj postępy i nie trać motywacji. Zobacz odczyty masy ciała w funtach lub kilogramach. Sprawdzaj też różnice pomiędzy pomiarami. Uzyskuj dokładne pomiary stosunku masa ciała do wzrostu, aby sprawdzić, czy mieścisz się w optymalnym przedziale. Zdrowy organizm potrzebuje trochę tłuszczu. Sprawdź, jaki procent masy ciała stanowi niezbędna i zmagazynowana tkanka tłuszczowa. Przekonaj się, jaką masz masę mięśni szkieletowych, i obserwuj ich wzmacnianie. Sprawdź jaką masz masę kości. Jeśli chcesz śledzić tylko masę ciała, możesz wyłączyć rejestrowanie pozostałych danych dotyczących składu ciała. Widżet pogodowy z aktualną prognozą pogody przydaje się podczas planowania dnia. Wymiary: 12,6″ × 12,2″ × 1,1″ (320 × 310 × 28 mm). Masa: 2,0 kg (4,4 funta). Limit wagi: 181,4 kg (400 funtów). Osoby posiadające rozrusznik serca lub inne wszczepione urządzenie elektroniczne nie powinny korzystać z inteligentnej wagi Index S2.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 2

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej Withings Body Cardio

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej Withings Body Cardio

Druga najlepsza waga z pomiarem tkanki tłuszczowej w naszym rankingu to waga Withings Body Cardio. Wysokiej jakości waga, która bada skład masy ciała (wagę, tkankę tłuszczową, mięśnie, masę kostną i wodę) i ukazuje je w postaci łatwych do odczytania linii trendów co pomaga w szybszym osiąganiu założonych celów. Ta świetna waga z pomiarem tkanki tłuszczowej po podłączeniu do sieci WiFi waga wyświetla dzienną, lokalną prognozę pogody, która pomoże ocenić, jak się ubrać i jak zaplanować sobie dzień. Solidna aluminiowa podstawa i grubość zaledwie 1,8 cm sprawiają, że waga z pomiarem tkanki tłuszczowej Withings Body Cardio to najcieńsza i najbardziej stabilna waga dostępna na rynku. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji waga z pomiarem tkanki tłuszczowej Withings Body Cardio wykonuje dokładne pomiary na dowolnej powierzchni, od paneli podłogowych aż po gruby dywan. Wynik każdego ważenia na tej wadze jest automatycznie przesyłany do aplikacji Health Mate przez WiFi lub Bluetooth. Dzięki temu możesz w dowolnym momencie sprawdzić historię pomiarów, które zostały wykonane na tej wadze. Dużą zaletą jest to, że waga Body Cardio może działać nawet przez cały rok zanim trzeba ją ponownie naładować za pomocą dołączonego do zestawu kabla micro-USB. Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej Withings Body Cardio potrafi automatycznie rozpoznać do ośmiu użytkowników. Sensory: Cztery czujniki wagowe; zakres ważenia: 5-180 kg; opatentowany detektor Position Control™; dokładność skali: do 100g. Pomiar składu ciała: Analiza bioimpedancji elektrycznej, możliwość wyboru trybu „athlete” lub „non-athlete”. Jednostki: % tkanki tłuszczowej, % poziomu wody w organizmie, masa mięśniowa w kg lub lb, masa kostna w kg lub lb. Wyświetlacz: Duży graficzny wyświetlacz (2.4″ x 1.6″), 128×64 pikseli. Białe, wysoko kontrastowe napisy. Wymiary: 32,7×32,7×1,8 cm.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 3

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej Beurer BF 980

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej Beurer BF 980

Beurer BF 980 to waga do pomiaru tkanki tłuszczowej z kompleksową analizą składu ciała i możliwością połączenia z aplikacją. Waga diagnostyczna BF 980 WIFI jest połączona z bezpłatną aplikacją „beurer HealthManager Pro”. Dane każdego ważenia mogą być automatycznie przesyłane przez WIFI. Dzięki bardzo dużemu wyświetlaczowi Magic o nowoczesnym wyglądzie DotMatrix wyniki pomiarów są dobrze widoczne także bezpośrednio na wadze. Oprócz kompleksowej analizy składu ciała, w ramach której mierzone są masa ciała, tkanka tłuszczowa, zawartość tkanki mięśniowej i BMI, waga do pomiaru tkanki tłuszczowej dodatkowo wykonuje pomiar częstotliwości bicia serca. Szybka i łatwa obsługa wagi do pomiaru tkanki tłuszczowej dzięki wstępnej konfiguracji przez Bluetooth® i późniejszej automatycznej synchronizacji danych po każdym procesie ważenia za pośrednictwem WIFI. Zintegrowany akumulator dla łatwego ładowania (w zestawie kabel USB-C). Nowoczesna wzornictwo wagi z bardzo dużym wyświetlaczem Magic o wyglądzie DotMatrix i wysokością cyfr wynoszącą 48 mm. Bardzo duża powierzchnia ważenia (35 x 30 cm) z bezpiecznym szkłem powlekanym warstwą ITO* i nośnością wynoszącą 180 kg z prewencyjnym wskaźnikiem przeciążenia. Można ustawić 5 poziomów aktywności z uwzględnieniem średniego tygodniowego ruchu, dzięki czemu wartości zapotrzebowania kalorycznego są dokładniej określane. Wyposażona w 8 pamięci użytkowników i funkcję automatycznego rozpoznawania użytkownika. Możliwość zmiany jednostek kg/lb/st.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 4

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej Truelife FitScale W5 BT

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej Truelife FitScale W5 BT

Inteligentna waga TrueLife FitScale W5 BT umożliwi Tobie doskonałe poznanie swojego ciała. Za każdym razem, gdy na nią wejdziesz, nie tylko poznasz aktualną wagę, ale o wiele więcej. Na przykład udział tłuszczu, wody lub kości. Motywacja zostanie zapewniona przez aplikację Megafit, gdzie możesz podjąć wyzwania z przyjaciółmi, wyznaczać sobie cele i śledzić swoje postępy. Wagę w ciągu chwili podłączysz przez Bluetooth do telefonu i zawsze będziesz się cieszył jej designem. Korzystając z analizy impedancji bioelektrycznej (BIA) waga FitScale W5 BT może precyzyjnie określić z czego składa się Twoje ciało. Natychmiast określi udział tłuszczu, wody i całkowitą masę mięśni. Jest to przydatne nie tylko podczas odchudzania, ale przeciwnie również w sytuacji, kiedy starasz się budować mięśnie. Z technologii BIA korzystają również podczas przygotowań najwyższej klasy sportowcy. Teraz możesz ją mieć także w domu na podłodze. FitScale W5 BT potrafi rozpoznać nawet 8 użytkowników. Łatwo może z niej korzystać cała rodzina. Centrum Twojej motywacji stanie się aplikacja Megafit. Znajdziesz w niej szczegółowe wykresy, kompletną historię pomiarów i inne narzędzia, jak utrzymać swoje cele. Na przykład wirtualnego trenera lub wyzwań, do których mogą dołączyć Twoi przyjaciele. Środowisko jest całkowicie w języku polskim. Inteligentna waga FitScale W5 BT doskonale pasuje do każdej łazienki. Design jest bardzo prosty i efektowny. Biały kolor będzie wyróżniał się w każdym wnętrzu. Postaraliśmy się też o dobre wykonanie. Cały wierzchni blat wykonany jest z hartowanego szkła. Od spodu znajdują się cztery punkty antypoślizgowe zapewniające maksymalne bezpieczeństwo.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 5

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej ETA Vital Trainer 7780 90000

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej ETA Vital Trainer 7780 90000

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej ETA Vital Trainer 7780 90000 będzie twoim niezastąpionym pomocnikiem, szczególnie jeżeli chcesz mieć zdrowie pod kontrolą. Dzięki unikalnej aplikacji smart pomaga ona obserwować, systematycznie rejestrować i oceniać postępy podczas odchudzania lub treningu. Podziałka co 100 g a maksymalny pomiar wagi to 180 kg. Szklana powierzchnia ważąca ma grubości 6 mm. Łatwo utrzymać ja w czystości, wystarczy przetrzeć. Waga analizuje główne parametry: wzrost, wagę, wiek i płeć. Duży ekran LCD w przejrzysty sposób pokazuje dokładnie zmierzone dane. Technologia ITO, sprzyja dokładniejszym pomiarom. Waży ekspresowo – wystarczy na nią stanąć, a automatycznie dojdzie do włączenia i pomiaru. Nie jest więc potrzebne włączanie czy wciskanie jakichkolwiek przycisków. Po zważeniu waga automatycznie wyłączy się. Praktycznym rozwiązaniem jest wbudowany wskaźnik przeciążenia oraz powiadomienie o słabej baterii. Waga działa na 4 szt. baterii AAA (są one częścią opakowania) a jest również kompatybilna z urządzeniami mobilnymi Android 4.4 (i nowszymi), iPhone4S oraz iOS 8.0 (i nowszymi). Ogromną zaletą jest Bluetooth (4.0) bezprzewodowa technologia przekazu zmierzonych danych do aplikacji VITAL BODY w telefonach komórkowych lub tabletach. Po sparowaniu wagi ze sprzętem mobilnym, aplikacja Vital Body pokazuje, analizuje i gromadzi zmierzone dane – wiek metaboliczny, tłuszcz w ciele, procentowa zawartość wody, masa mięśniowa, kości, poleca minimalny przychód kaloryczny i ocenia indeks BMI. Umożliwia przełączenie jednostek wagi (kg/lb/st:lb) i wysokości (cm). Jest w stanie zapamiętać nawet 10 osób. Dla każdej osoby można zapisać płeć, wiek, wysokość, imię i nazwisko, zdjęcie i wymaganą wagę docelową. Oprócz tego pokazuje różnicę między aktualną i wcześniejszą wartością.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 6

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 to kolejna waga wysokiej jakości, która musiała się znaleźć w naszym zestawieniu. Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 to urządzenie w bardzo atrakcyjnej cenie, które zbiera same pozytywne opinie i recenzje w internecie co świadczy o jej wysokiej jakości. Kompleksowa analiza sylwetki, już przy pierwszym pomiarze. Zaawansowany technologicznie sensor G potrafi określić wagę ciała z dokładnością do 50g, co czyni pomiary wagi Mi Body Composition Scale 2 jeszcze bardziej precyzyjnymi. Precyzyjny czujnik pomiaru tkanki tłuszczowej w ciele (BIA) potrafi określić aż 13 różnych informacji o Twoim ciele, takich jak BMI, procent tkanki tłuszczowej, masę mięśniową, czy poziom wody w ciele. Waga Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 została wyposażona w energooszczędny układ Bluetooth 5.0. Moduł ten pozwala na szybką transmisję danych na aplikację mobilną, która pozwala w inteligentny sposób przetworzyć wszystkie dane, prezentując dokładne odczyty Twojej sylwetki. Pamięć danych na 16 osób. Do tego ta waga posiada tryb gościnny bez zapisu danych. Konstrukcja wagi Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 jest prosta, a jednocześnie piękna. To tak jak w sztuce, gdzie prawdziwe piękno objawia się w jej szczegółach.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 7

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej Omron Viva HBF222T

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej Omron Viva HBF222T

OMRON VIVA to sprawdzone w warunkach klinicznych urządzenie dokonujące dokładnych pomiarów kluczowych parametrów pozwalających lepiej poznać kondycję serca (na podstawie zawartości tłuszczu trzewnego, tkanki tłuszczowej i masy mięśni szkieletowych) i diagnozować choroby układu krążenia. VIVA to sprawdzone w warunkach klinicznych urządzenie do analizy składu ciała metodą impedancji bioelektrycznej (BIA). Dostarcza ono dokładne wyniki zgodnie z medycznymi standardami metod analitycznych. Urządzenie VIVA jest częścią inteligentnego środowiska ciśnieniomierzy najlepszych w swoje klasie. Monitorowanie składu ciała, ciśnienia krwi i tętna pozwala lepiej zrozumieć kondycję układu krążenia i umożliwia podjęcie stosownych kroków. Aplikacja mobilna „OMRON connect” pozwala nie tylko monitorować postępy i dzielić się osiągnięciami w wygodny sposób, ale także lepiej poznać kondycję serca. Zgodność z systemami iOS i Android. Monitorowanie składu ciała, ciśnienia krwi i tętna pozwala lepiej zrozumieć kondycję układu krążenia i umożliwia podjęcie stosownych działań. Nie musisz mieć nadwagi, aby narażać swoje serce na ryzyko. Nawet jeśli Twoja waga i BMI mieszczą się w normalnym zakresie, nadal może istnieć takie samo ryzyko, gdy procentowa ilość tkanki tłuszczowej w organizmie i tłuszczu trzewnego jest zbyt wysoka. Metabolizm naturalnie spowalnia z wiekiem. Łatwiej utrzymać prawidłową sylwetkę ciała, znając niezbędne zapotrzebowanie na kalorie i stosując zdrową dietę w odpowiednich porcjach. Utrzymanie zdrowej masy mięśniowej, pomimo starzenia się, może pomóc obniżyć ciśnienie krwi i kontrolować poziom tkanki tłuszczowej. Aby wzmocnić organizm i poprawić zdrowie, dbaj o odpowiednią masę i siłę mięśni Funkcja automatycznego rozpoznawania użytkownika spośród 4 możliwych użytkowników + opcja dla gościa, szybki odczyt w ciągu 4 sekund, funkcja automatycznego włączania/wyłączania oraz duży wyświetlacz LCD sprawiają, że jest to przyjazny partner w drodze do lepszego zdrowia.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 8

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej Tech-Med FIT002

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej Tech-Med FIT002

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej Tech-Med FIT002 to wysokiej jakości analityczna waga w bardzo atrakcyjnej cenie, która wskazuje aż 12 parametrów, które dają realistyczny obraz zdrowia i kondycji: masa ciała, zawartość tkanki mięśniowej, zawartość tkanki tłuszczowej, zawartość tkanki kostnej, białko, zawartość tłuszczu trzewnego, zawartość wody, BMI, BMR, wiek biologiczny ciała, waga bez tkanki tłuszczowej, stopień otyłości. Metoda pomiaru: BIA. System 4 precyzyjnych czujników tensometrycznych. Platforma ze szkła hartowanego o wymiarach: 300 x 300 mm. Elektrody ze stali nierdzewnej x4. Wybór jednostek pomiarowych (kg, lb, st). Podziałka: d = 100g, dokładność: 100g. Maksymalne obciążenie: 180kg. Wskaźnik nadmiernego obciążenia. Automatyczne włączanie i wyłączanie. Zasilanie: 3 x baterie alkaliczne AAA (w zestawie). Wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii. Rozmiar wyświetlacza LCD: 76 x 40 mm. Pomiar jest intuicyjny, łatwy i zaczyna się automatycznie, natychmiast po wejściu na platformę wagi. Staranne wykończenie szklanej platformy oraz Slim Line Design sprawią, że waga HW-FIT002 będzie ozdobą Twojej eleganckiej łazienki. Dzięki aplikacji MedM Health możesz codziennie nadzorować poszczególne parametry kondycji Twojego ciała. Możesz również regularnie kontrolować ogólną kondycję Twojego ciała oraz nadzorować jego wiek biologiczny. Dzięki aplikacji mobilnej MedM Health możesz zdefiniować w czasie swój cel. Kontroluj masę mięśniową w czasie 1 tygodnia, 1 miesiąca, od początku trwania Twojego programu. O swoich postępach możesz w każdej chwili poinformować znajomych na portalach społecznościowych – Facebook, Twitter.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 9

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej Beurer BF 220

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej Beurer BF 220

Waga diagnostyczna Beurer BF 220 to zaawansowane urządzenie, które oferuje nie tylko precyzyjne pomiary masy ciała, ale także dogłębną analizę składu ciała, co czyni ją niezbędnym narzędziem dla osób dbających o zdrowie i formę fizyczną. Ten model wyróżnia się na tle konkurencji dzięki swojemu bardzo dużemu wyświetlaczowi LCD, który zapewnia łatwość odczytu wyników pomiarów. Wyświetlacz ten, podświetlony na niebiesko, nie tylko estetycznie się prezentuje, ale również zwiększa czytelność danych, nawet w słabo oświetlonych pomieszczeniach. Solidna powierzchnia ważenia wykonana z wysokiej jakości szkła o grubości 8 mm zapewnia nie tylko trwałość i bezpieczeństwo użytkowania, ale także dodaje urządzeniu elegancki wygląd, dzięki czemu waga Beurer BF 220 może być stylowym dodatkiem do każdej łazienki. Szkło to jest odporne na zarysowania i łatwe w utrzymaniu czystości, co jest istotne dla higieny użytkowania. Urządzenie oferuje kompleksową analizę składu ciała, mierząc masę ciała, zawartość tkanki tłuszczowej, poziom wody w organizmie oraz masę mięśniową. Tak szczegółowe informacje pozwalają na dokładne monitorowanie postępów w treningu czy diecie, co jest kluczowe dla osiągnięcia optymalnych wyników. Elektrody wykonane ze szczotkowanej stali nierdzewnej nie tylko gwarantują precyzję pomiarów, ale również są trwałe i łatwe do utrzymania w czystości. Dodatkową zaletą wagi Beurer BF 220 jest funkcja pamięci, która może przechowywać dane dla aż 10 użytkowników, co sprawia, że jest idealna dla wieloosobowych gospodarstw domowych. Każdy użytkownik może łatwo śledzić swoje postępy i dostosowywać plany treningowe lub dietetyczne do indywidualnych potrzeb. Pięć poziomów aktywności umożliwia dostosowanie pomiarów do stylu życia użytkownika, co zwiększa dokładność wyników. Waga jest także wyposażona w funkcję Quick Start, co oznacza, że uruchamia się automatycznie po wejściu na nią, eliminując potrzebę ręcznego włączania. Automatyczne wyłączanie to z kolei funkcja, która przyczynia się do oszczędzania energii, a wskaźnik przeciążenia zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, informując, kiedy waga jest obciążona powyżej maksymalnej wartości, która wynosi 180 kg. Wielkość cyfr na wyświetlaczu (40 mm) dodatkowo ułatwia odczyt wyników, co jest szczególnie ważne dla osób z problemami wzrokowymi.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 10

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej BLAUPUNKT BSM411

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej BLAUPUNKT BSM411

Nasz ranking najlepszych na rynku wag z pomiarem tkanki tłuszczowej zamyka tania waga łazienkowa BLAUPUNKT BSM411. Waga personalna BSM411 marki Blaupunkt, dzięki funkcji pomiaru tkanek, zadba o to, aby użytkownik kontrolował pomiar wagi, a także zawartości tłuszczu, czy wody w organizmie, w sposób łatwy i przyjemny. Umożliwia ona ustawienie aż 12 osobistych profili, dzięki czemu nie tylko Ty, ale i Twoi bliscy mają możliwość sprawdzenia aktualnych, dostępnych danych dotyczących swojego organizmu. Model BSM411 z funkcją pomiaru tkanek ma bowiem wiele rozwiązań, które dostarczają użytkownikowi pełną wiedzę na temat składu ciała: ilość tkanki tłuszczowej, kostnej i mięśniowej oraz nawodnienia organizmu. Ta inteligentna waga personalna umożliwia wyliczenie potrzebnej ilości kalorii, dzięki czemu wiadomo, jakie jest dzienne zapotrzebowanie energetyczne, co z łatwością pozwoli na zaplanowanie zdrowego posiłku. Maksymalne obciążenie platformy to 150 kg. Pomiary łatwo odczytać na dużym, czytelnym wyświetlaczu z podświetleniem LED (74 x 35,6 mm). Waga zasilana jest baterią CR2032 dołączoną do zestawu, a funkcja automatycznego wyłączenia gwarantuje jej długą żywotność. Nowoczesny, czarny, a jednocześnie elegancki design wagi personalnej BSM411 sprawia, że doskonale wkomponuje się ona w przestrzeń stylowej łazienki.

Ocena naszego eksperta: 9 / 10

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej to świetne rozwiązanie jeśli zależy nam na zdrowej sylwetce. Dla Ciebie ja i mój zespół przeanalizowaliśmy i przetestowaliśmy 100 urządzeń różnych firm, aby wybrać 10 najlepszych do naszego rankingu.

Paweł Zacharczuk |Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Jak powstał ranking wag łazienkowych z pomiarem tkanki tłuszczowej?

Ranking wag łazienkowych z pomiarem tkanki tłuszczowej, który jest widoczny na naszej stronie powstał po przeanalizowaniu i przetestowaniu 100 modeli wag różnych firm. Analizowaliśmy i testowaliśmy wagi z pomiarem tkanki tłuszczowej następujących firm: RAVEN, Sencor, Beurer, Caso Germany, Xiaomi, ETA, Tech-Med, Garmin, Cecotec, Huawei, Renpho, Götze & Jensen, Yunmai, Lafe, Eldom, Proficare, Teesa, Medel, Fitbit, Mesko, Zeegma i wielu innych. Nasze wewnętrzne działania dały nam bardzo szeroki obraz na te urządzenia, ale postanowiliśmy pójść krok dalej i przeanalizować opinie w internecie na temat wag z pomiarem tkanki tłuszczowej. Opinie o wagach łazienkowych z pomiarem tkanki tłuszczowej sprawdzaliśmy w takich miejscach jak: na forach internetowych, na grupach na Facebooku, na Allegro, na blogach z recenzjami, na rankingach produktowych oraz w sklepach internetowych: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych miejscach. Po tych wszystkich działaniach usiedliśmy z naszym zespołem i uszeregowaliśmy oraz opisaliśmy nasze zestawienie prostym i zrozumiałym językiem. Ranking wag łazienkowych z pomiarem tkanki tłuszczowej jest stale aktualizowany, dzięki czemu widzisz tylko najnowsze i najlepsze oferty. Mamy nadzieje, że z naszym rankingiem zakup wagi z pomiarem tkanki tłuszczowej będzie łatwiejszy.

Na co zwrócić uwagę kupując wagę elektroniczną z pomiarem tkanki tłuszczowej?

Wybór i zakup wagi elektronicznej z pomiarem tkanki tłuszczowej to pozornie łatwe zadanie, ale na rynku jest bardzo dużo modeli o różnej jakości. Jaką wagę z pomiarem tkanki tłuszczowej wybrać? Czym kierować się przy zakupie wagi z pomiarem tkanki tłuszczowej? Jaką wagę z pomiarem tkanki tłuszczowej kupić? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w naszym poradniku zakupowym poniżej.

Maksymalna waga (kg) – Szukając w sklepach wagi elektronicznej z pomiarem tkanki tłuszczowej zwróć uwagę na to jaka jest maksymalna dopuszczalna waga użytkownika. To bardzo ważny parametr, który wyrażony jest w kilogramach i informuje nas o tym ile może ważyć maksymalnie człowiek, który może wejść na wagę. Tego typu wagi mają maksymalny udźwig od 150 kg do 200 kg.

Rodzaj powierzchni – Bardzo ważny element na, który warto zwrócić uwagę bo ma on wpływ na bezpieczeństwo oraz kwestie związane z czyszczeniem urządzenia. Na rynku najczęściej można spotkać elektroniczne wagi z pomiarem tkanki tłuszczowej, które mają powierzchnię wykończoną z: szkła, szkła w połączeniu ze stalą, drewna, ze stali. Naszym zdaniem najlepiej jest wybrać elektroniczną wagę łazienkową z pomiarem tkanki tłuszczowej, który ma powierzchnię szklaną.

Funkcje wagi – Kupują wagę na kilka lat warto zwrócić uwagę na to jakie posiada funkcję. Dużo nowoczesnych wag posiada dużo przydatnych funkcji, takich jak: Pomiar zawartości wody w organizmie, Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała, Bluetooth. Warto wybrać urządzenie, które posiada jak najwięcej funkcji bo wagę łazienkową kupujemy na długi okres.

Cena wagi – Na rynku można znaleźć wagę z pomiarem tkanki tłuszczowej od 30 do 800 zł. Nie da się ukryć, że te droższe są lepiej wykonane, mają dokładniejsze pomiary, ciekawsze funkcję. Dlatego naszym zdaniem warto zdecydować się na zakup elektronicznej wagi z pomiarem tkanki tłuszczowej z wyższej półki.

Najczęściej zadawane pytania o wagi z pomiarem tkanki tłuszczowej:

Co to jest waga z pomiarem tkanki tłuszczowej?

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej to elektroniczna waga łazienkowa, która wykorzystuje bioelektryczną impedancję (BIA). Wchodząc na tego typu wagę przechodzi przez nasze ciało impuls elektryczny i w zależności od czasu przechodzenia impulsu przez nasze ciało jest określana tkanka tłuszczowa.

Czy wagi z pomiarem tkanki tłuszczowej są wiarygodne?

Wagi z pomiarem tkanki tłuszczowej są urządzeniami, które nie określą w 100% dokładnej tkanki tłuszczowej w naszym ciele zdaniem wielu ekspertów.

Czy warto zainwestować w wagę z pomiarem tłuszczu?

Wagi z pomiarem tkanki tłuszczowej to nowoczesne urządzenia, które oprócz pomiaru tkanki tłuszczowej w naszym organizmie potrafią ważyć oraz mierzyć inne parametry w naszym ciele. Dobrze jest mieć w domu porządną wagę z pomiarem tłuszczu i innym parametrów, aby kontrolować stan swojego ciała regularnie.

Ile kosztuje waga z pomiarem tkanki tłuszczowej?

Ceny wag elektronicznych z pomiarem tkanki tłuszczowej są bardzo zróżnicowane. Najtańszą wagę z pomiarem tkanki tłuszczowej można kupić za ok. 35 zł. Za bardzo zaawansowany model z górnej półki trzeba będzie zapłacić nawet 800 zł.

Jakiej firmy waga łazienkowa z pomiarem tkanki tłuszczowej?

Szukając wagi łazienkowej z pomiarem tkanki tłuszczowej warto postawić na sprawdzoną firmę. Najlepsze wagi łazienkowe z pomiarem tkanki tłuszczowej produkują takie firmy jak: RAVEN, Sencor, Beurer, Caso Germany, Xiaomi, ETA, Tech-Med, Garmin, Cecotec, Huawei, Renpho, Götze & Jensen, Yunmai, Lafe, Eldom, Proficare, Teesa, Medel, Fitbit, Mesko, Zeegma.

Gdzie kupić wagę z pomiarem tkanki tłuszczowej?

Wagę z pomiarem tkanki tłuszczowej można kupić w sklepach internetowych: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych miejscach.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W tym tekście znajdują się linki afiliacyjne, które prowadzą do zewnętrznych stron. Za zakup z naszych linków lub kliknięcie w nasze linki i przejście do sklepów otrzymujemy wynagrodzenie prowizyjne, które pozwala nam rozwijać nasz serwis.

 

5/5 - (73 votes)
Opinie o rankingach