Zaznacz stronę

Aktualizacja: 10 kwietnia.2024 r.

Zakup suszarki do włosów może być istotnym krokiem w kierunku zdrowszych i lepiej wyglądających włosów. Dobrze dobrana suszarka pozwala na szybkie i efektywne suszenie, minimalizując jednocześnie uszkodzenia spowodowane ciepłem i zapewniając włosom dodatkowy blask. Dzięki różnorodności dostępnych funkcji i technologii, takich jak jonizacja czy regulacja temperatury, suszarki do włosów mogą pomóc w walce z puszeniem się, przesuszeniem czy nawet zniszczeniem włosów. Ponadto, suszarka to niezastąpione narzędzie do tworzenia różnorodnych stylizacji – od gładkich, prosto wysuszonych włosów, po pełne objętości, stylizowane fryzury. Zdajemy sobie sprawę z tego, że ciężko jest wybrać dobrą i niezawodną suszarkę do włosów spośród setek dostępnych modeli na rynku. Nasi eksperci przeanalizowali suszarki do włosów różnych firm i zbudowali ten ranking suszarek, aby ułatwić Ci wybór i zakup najlepszej suszarki. Porównaj najlepsze suszarki w naszym rankingu i wybierz sprzęt dostosowany do swoich potrzeb!

Grafika w rankingu pralek

Miejsce 1

Suszarka do włosów Philips BHD829/00

Suszarka do włosów Philips BHD829/00

Pierwsze miejsce w naszym rankingu suszarek do włosów zajmuje Inteligentna suszarka Philips BHD829/00 SenseIQ. Odkryj pielęgnację włosów jak nigdy dotąd z Philips SenseIQ – inteligentną suszarką, która dopasowuje się do potrzeb Twoich włosów. Unikalna technologia zapewnia zdrowe, piękne włosy i zachowuje do 95% ich naturalnego nawilżenia. Pożegnaj się z uszkodzeniami włosów spowodowanymi zbyt wysoką temperaturą i powitaj efekty jak z salonu fryzjerskiego! SenseIQ BHD829/00 to najbardziej zaawansowana technologicznie suszarka do włosów od Philips, poznaj jej zalety. Chroni włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi zbyt wysoką temperaturą suszenia. Szybkie suszenie włosów w zaledwie 3 minuty. 4 nasadki do suszarki w zestawie: do szybkiego suszenia, do stylizacji, dyfuzor, masażer skóry głowy. 100% spersonalizowanej pielęgnacji włosów. 2 razy więcej jonów dla pięknych włosów, bez puszenia. Jony wodne zapewniają włosom wyjątkowy blask. Inteligentny mikroprocesor analizuje i dobiera temperaturę suszenia ponad 12.000 razy, aby zapobiec przegrzaniu Twoich włosów. Poziom ciepła jest automatycznie dostosowywany do ich kondycji i potrzeb. Podczas gdy inne suszarki mierzą jedynie temperaturę powietrza z suszarki, czujnik podczerwieni w suszarce Philips z technologią SenseIQ stale mierzy temperaturę Twoich włosów, aby natychmiast wyczuć, gdy może być ona zbyt wysoka. Jonizacja w zaawansowanych suszarkach Philips potrafi o wiele więcej niż tylko ograniczenie puszenia się włosów! Wiąże jony z cząsteczkami wody z powietrza, dzięki czemu zapewnia suszonym włosom wyjątkowe nawilżenie. Inteligentne tryby działania suszarki zapewniają suszenie włosów dopasowane precyzyjnie do Twoich potrzeb, automatycznie dobierając właściwą temperaturę i przepływ powietrza. Możesz wybrać spośród 6 dostępnych trybów suszenia: Tryb manualny dopasuj ustawienia do swoich preferencji, Tryb stylizacji skraca czas suszenia przy użyciu koncentratora powietrza, Tryb delikatnego suszenia aby zapewnić dodatkową pielęgnację, dzięki technologii SenseIQ i delikatnemu przepływowi powietrza, Tryb do loków i włosów kręconych umożliwiają podkreślenie piękna Twoich fal przy użyciu dyfuzora, Tryb szybkiego suszenia aby szybko wysuszyć włosy z technologią SenseIQ i silniejszym przepływem powietrza, Tryb masażu głowy dla zrelaksowanej i wypielęgnowanej skóry głowy. Postaw na najlepiej ocenianą suszarkę w naszym rankingu!

 

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 2

Suszarka do włosów Remington PROluxe AC9140

Suszarka do włosów Remington AC9140

Suszarka do włosów Remington AC9140 to sprzęt, który znalazł się na drugi miejscu w naszym rankingu suszarek do włosów. Suszarka, która zbiera same pozytywne opinie w internecie i nie tylko. Zapewnij sobie suszenie równie szybkie i efektywne jak w salonie fryzjerskim dzięki suszarce PROluxe. Zapomnij o elektryzowaniu się włosów. Inteligentna technologia OPTIHeat oraz unikatowa funkcja Style Shot sprawiają, że suszarka PROluxe efektywnie wykorzystuje ciepło do kształtowania i utrwalania fryztury. Koncentrator o specjalnym, opracowanym przez Remington kształcie poprawia przepływ powietrza i rozprowadzanie ciepła. Każde tworzenie fryzury zaczyna się od suszenia. Dlatego tak ważne jest korzystanie z odpowiedniej suszarki zanim przejdziemy do lokowania czy prostowania włosów. Jonowa suszarka PROluxe sprawia, że włosy są pełne blasku i nie elektryzują się. Wynika to z faktu, że o włosy dba aż 90% więcej jonów, nadając im zdrowy i piękny wygląd. Silnik AC i technologia OPTIheat gwarantują szybkość suszenia i maksymalną trwałość fryzury. Główną zaletą tej profesjonalnej suszarki do włosów jest jej trwały silnik o mocy 2400W. Opcja Pro+ Style Shot utrwala fryzurę na 24 godziny. 90% więcej jonów zapobiegających elektryzowaniu się włosów. W pudełku tej suszarki do włosów znajdziemy: suszarka PROluxe AC9140, 2 nakładki do suszenia, Instrukcja obsługi. Postaw na sprawdzoną suszarkę do włosów lub porównaj inne suszarki w naszym zestawieniu najlepszych suszarek do włosów.

  Ocena naszego eksperta: 10 / 10

  Miejsce 3

  Suszarka do włosów Dyson Supersonic

  Suszarka do włosów Dyson Supersonic

  Trzecie miejsce w naszym rankingu suszarek zajmuje profesjonalna suszarka do włosów Dyson Supersonic o mocy 1600 W. Smuklejszy design tworzy silny strumień powietrza, idealny do modelowania, a ponieważ powietrze jest skoncentrowane, możesz stylizować jedną partię włosów bez obaw, że zburzysz całą resztę. Mały, lekki i szybki. Silnik cyfrowy Dyson V9 obraca się z prędkością do 110 000 obrotów na minutę. W połączeniu z technologią Air Multiplier™ wytwarza wysokociśnieniowy, szybki strumień kontrolowanego powietrza, zapewniający szybkie suszenie i precyzyjną stylizację. Suszarka do włosów Dyson Supersonic™ mierzy temperaturę powietrza ponad 40 razy na sekundę, na bieżąco ją regulując. Dzięki temu przeciwdziała termicznemu zniszczeniu włosów i pomaga chronić ich blask i zdrowy wygląd. Funkcja jonizacji pomaga dodatkowo ograniczyć elektryzowanie się włosów i zapobiec ich puszeniu się. Kupując tą profesjonalną suszarkę do włosów w pudełku znajdziemy: Końcówka do puszących się i niesfornych włosów (Ukrywa niesforne pasma z tendencją do puszenia, dając efekt lśniących i wygładzonych włosów.), Dyfuzor (Rozprowadza powietrze bardziej równomiernie. Odwzorowuje naturalny sposób suszenia, redukując puszenie się włosów.), Grzebień z szerokimi zębami (Do włosów kręconych i mocno skręconych, ma szeroko rozstawione zęby, które pomagają wyciągnąć włosy.), Końcówka do delikatnego suszenia (Do delikatnych włosów i wrażliwej skóry głowy. Rozprasza powietrze, tworząc łagodny, chłodniejszy przepływ powietrza.), Koncentrator do stylizacji (Tworzy silny, skoncentrowany strumień powietrza. Pozwala na stylizowanie jednej partii włosów bez obawy o zburzenie reszty.), eleganckie etui, które chroni suszarkę do włosów Dyson Supersonic™ przed uszkodzeniami, pozwalając na wygodne przechowywanie. Suszarka do włosów Dyson Supersonic™ posiada 4 precyzyjne ustawienia ciepła: 100°C Szybkie suszenie i stylizacja 80°C Standardowe suszenie 60°C Łagodne suszenie 28°C Stały strumień chłodnego powietrza. Jeśli szukasz sprawdzonej suszarki do włosów to koniecznie zobacz ten model.

  Ocena naszego eksperta: 10 / 10

  Miejsce 4

  Suszarka Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500

  Suszarka Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500

  Suszarka Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500 to model suszarki, który musiał się znaleźć w naszym najnowszym rankingu suszarek do włosów. Nawilżająca suszarka do włosów. Podwójna porcja jonów wody głęboko wnika we włosy, zapewniając im trwałą ochronę i gładki połysk. Dziesiątki milionów jonów ujemnych sprawiają, że ta suszarka utrzymuje naturalną wilgoć we włosach, a jednocześnie skutecznie zmniejsza rozdwajanie się końcówek i puszenie się włosów, poprawiając ich wytrzymałość i sprawiając, że stają się bardziej sprężyste. Wbudowany kondensator skrapla wilgoć zawartą w powietrzu, a dwa silniki w kształcie igieł szybko rozpylą ją na maleńkie ujemne jony wody. Przez oddzielny kanał zimnego powietrza jony te są dostarczane bezpośrednio do włosów, skóry głowy i cebulek, co chroni włosy przed uszkodzeniem w wyniku działania zbyt wysokiej temperatury, jednocześnie nawilżając je. Zainspirowana zasadą działania silników lotniczych, wodno-jonowa suszarka do włosów Xiaomi H500 jest wyposażona w wysokoobrotowy silnik prądu stałego o prędkości 20 000 obr/min i siedem łopatek turbinowych w kształcie skrzydeł, które generują przepływ powietrza poprzez wyciskanie go ze stożkowego kanału powietrza pod ciśnieniem. Najwyższa prędkość przepływu powietrza wynosi 20 m/s, dzięki czemu silny strumień powietrza dociera do nasady włosów i szybko je suszy, nie powodując żadnych uszkodzeń. Cylinder jest mały, krótki i poręczny, co ułatwia pakowanie i przenoszenie podczas podróży służbowej lub prywatnej. Kompaktowa i lekka konstrukcja nie powoduje zmęczenia ręki po zakończeniu suszenia. Wykończenie z anodyzowanego stopu aluminium nadaje suszarce do włosów atrakcyjny wygląd i fakturę. Czujnik termiczny ze szklanymi kulkami może dokładnie wykrywać temperaturę wylotu powietrza 60 razy na sekundę i dostosowywać temperaturę przepływu powietrza w czasie rzeczywistym, aby uniknąć przegrzania włosów i skóry głowy. Tryb naprzemiennego nawiewu ciepłego i zimnego powietrza – gorące powietrze do szybkiego suszenia, zimne powietrze do stylizacji – nie tylko chroni powierzchnię włosów przed przypaleniem lub uszkodzeniem, ale także nawilża końcówki i zapewnia odpowiednią pielęgnację wrażliwej skóry głowy.

  Ocena naszego eksperta: 10 / 10

  Miejsce 5

  Suszarka ROWENTA CV6135 3D Volume Booster

  Suszarka ROWENTA CV6135 3D Volume Booster

  Suszarka ROWENTA CV6135 3D Volume Booster to innowacyjne urządzenie do suszenia i stylizacji włosów, które nada im wyjątkowej objętości. Suszarka z systemem 3D Volume Booster o potrójnym działaniu gwarantuje doskonałe efekty w krótkim czasie, w maksymalnie intuicyjny i przyjemny sposób. Dodatkowo, funkcja Advanced Care i jonizator, który został zastosowany w tej suszarce to gwarancja zdrowych, gładkich i lśniących włosów, które nie puszą się ani nie elektryzują. Lekki, kompaktowy design i cicha praca tej suszarki sprawią, że suszenia włosów stanie się wyjątkowo komfortowe. Model jest dość tani jak na profesjonalne suszarki, dlatego warto go kupić i ocenić.

  Ocena naszego eksperta: 10 / 10

  Miejsce 6

  Suszarka BLAUPUNKT HDD301RO

  Suszarka BLAUPUNKT HDD301RO

  Na 6 miejscu w naszym rankingu suszarek do włosów znalazła się suszarka BLAUPUNKT HDD301RO. Model HDD301RO został zaprojektowany tak, aby szybko wysuszyć włosy, jednocześnie je pielęgnując. Elegancka, biało-różowa kolorystyka przypadnie do gustu każdej użytkowniczce, a składana rączka i małe wymiary idealnie będą pasowały do damskiej torebki. Najważniejsze cechy tej szukarki do włosów to:

  • Trzystopniowa regulacja temperatury nadmuchu
  • Dwustopniowa regulacja prędkości nadmuchu
  • Zimny nadmuch
  • Składana rączka
  • Rozmiar: 17 x 8 x 21cm
  • Waga: 0,35 kg
  • Zasilanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz, moc: 1200 W

   

  Ocena naszego eksperta: 10 / 10

  Miejsce 7

  Suszarka BRAUN HD 130

  Suszarka BRAUN HD 130

  Suszarka podróżna Satin Hair 3 Style&Go HD130 to najlżejsza suszarka Style&Go marki Braun. Suszarka do włosów BRAUN HD 130 posiada wielonapięciowe złącze, które umożliwia podpięcie się i stylizowanie w dowolnym miejscu na świecie. Składana suszarka podróżna BRAUN HD 130 jest lekkim i wyjątkowo kompaktowym niezbędnikiem. Zastosowana nowa profesjonalna dysza do stylizacji umożliwia precyzyjne modelowanie włosów. Efektywne i szybkie suszenie, dzięki systemowi grzania w podczerwieni.

  Ocena naszego eksperta: 10 / 10

  Miejsce 8

  Suszarka PHILIPS SERIA 5000 BHD514/00

  Suszarka PHILIPS SERIA 5000 BHD514/00

  Suszarka PHILIPS SERIA 5000 do włosów z technologią ThermoShield BHD514/00 umożliwia szybkie suszenie włosów bez uszkodzeń termicznych. Mocniejszy strumień powietrza zastosowany w tej suszarce do włosów dzięki mocy 2300 W przyspiesza suszenie o 20%, jednocześnie chroniąc włosy. Silnik o dużej mocy wytwarza strumień powietrza o prędkości do 110 km/h. Suszarka ta posiada 6 ustawień temperatury i prędkości oraz poczwórną jonizację.

  Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

  Miejsce 9

  Suszarka PHILIPS BHD360/20

  Suszarka PHILIPS BHD360/20

  Suszarka PHILIPS do włosów z nasadką ThermoProtect BHD360/20 to bardzo ciekawy produkt w atrakcyjnej cenie, który skutecznie miesza ciepłe i chłodne powietrze, zapewniając codzienną pielęgnację. Ta suszarka do włosów o mocy 2100 W generuje potężny przepływ powietrza, dzięki czemu każdego dnia możesz cieszyć się pięknymi włosami. Wyjątkowa nasadka ThermoProtect skutecznie miesza ciepłe i chłodne powietrze, zapewniając codzienną pielęgnację. Szybko suszy włosy jednocześnie obniżając temperaturę o 15°C. Ten wydajny system jonowy wytwarza do 20 milionów jonów podczas jednego suszenia, dodając włosom blask. Dzięki temu możesz cieszyć się lśniącymi, gładkimi włosami. Z łatwością wybieraj kombinację temperatury i prędkości, która najlepiej pasuje do Twoich włosów i stylu. Sześć różnych ustawień zapewnia precyzyjną kontrolę nad stylizacją. Funkcja zimnego nawiewu , która pomaga w wykończeniu i utrwaleniu stylizacji. Wąska nasadka precyzyjnie skupia powietrze, umożliwiając precyzyjne modelowanie. Dyfuzor rozprowadza strumień powietrza po włosach, zwiększając ich objętość i zmniejszając puszenie podczas suszenia. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, trzymaj dyfuzor blisko skóry głowy, przy cebulkach włosów. Delikatne wypustki masujące dyfuzora zwiększają objętość, maksymalizują grubość, sprężystość i ułatwiają układanie loków.

  Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

  Miejsce 10

  Suszarka Philips BHC010/10

  Suszarka Philips BHC010/10

  Suszarka Philips BHC010/10 to bardzo tania i dobra suszarka dla osób, które poszukują prostej i niezawodnej suszarki do włosów. Suszarka jest wyposażona w składany uchwyt dzięki czemu z łatwością zmieści się w najciaśniejszych miejscach i można ją zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Ta suszarka do włosów o mocy 1200 W generuje strumień powietrza o optymalnym natężeniu oraz delikatną moc suszenia, dzięki czemu każdego dnia możesz cieszyć się pięknymi włosami. Ta niewielka suszarka oferuje 3 zaprogramowane ustawienia temperatury i prędkości, które umożliwiają suszenie chłodnym powietrzem oraz szybkie lub łagodne suszenie. Ustawienie chłodnego powietrza umożliwia suszenie włosów w stosunkowo niskiej temperaturze, aby do minimum ograniczyć ich uszkodzenia. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w przypadku włosów cienkich, suchych lub zniszczonych. Jest to doskonałe ustawienie na lato! Ta kompaktowa i ergonomiczna suszarka wykorzystuje pomysłowe, nowoczesne wzornictwo. Dzięki temu jest lekka i łatwa w użyciu. Ustawienie szybkiego nadmuchu (II) zapewnia wyższą temperaturę i większą siłę strumienia powietrza. Chociaż urządzenie ma niewielkie wymiary, moc 1200 W pozwala suszyć włosy w łagodny i efektywny sposób. Ustawienie ThermoProtect zapewnia optymalną temperaturę suszenia i dodatkową ochronę włosów. ThermoProtect stanowi połączenie optymalnego nadmuchu i temperatury, które umożliwia szybkie suszenie włosów bez przesuszania. Pozwala zachować naturalną wilgotność oraz zdrowy i lśniący wygląd włosów. Koncentrator skupia strumień powietrza, zapewniając lśniący i elegancki wygląd.

  Ocena naszego eksperta: 9 / 10

  Poświęciliśmy sporo czasu podczas analizy suszarek do włosów dostępnych na rynku. Mamy nadzieje, że nasz ranking suszarek pomoże w wyborze tej najlepszej suszarki. Przed zakupem polecam przeczytać najnowsze opinie o sprzęcie. Serwis expertrankingowy.pl ma pomóc w wyborze najlepszego sprzętu na rynku, ale nie podejmie za Was ostatecznej decyzji. To Wy decydujecie co ostatecznie wybieracie i kupujecie.

  Paweł Zacharczuk |Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

  Jak powstał nasz ranking suszarek do włosów?

  Przygotowując ranking najlepszych suszarek do włosów nasz zespół przeanalizował większość modeli na rynku. Poświęciliśmy ponad 40 godzin, aby stworzyć te zestawienie, który ułatwi zakup najlepszej suszarki do włosów. Nasi eksperci od suszarek do włosów porównali funkcje, programy, specyfikacje techniczną oraz przeanalizowali skrupulatnie opinie w internetowych sklepach: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert. Następnie nasz dział redakcyjny zebrane materiały ubrał w ten ranking, który właśnie oglądałeś/aś. Mamy nadzieje, że dzięki temu rankingowi suszarek do włosów wybiorą Państwo najlepszą suszarkę dla siebie!

  Na jakie elementy zwrócić uwagę kupując suszarkę do włosów?

  Kupując suszarkę do włosów, należy wziąć pod uwagę kilka bardzo ważnych rzeczy. Przed zakupem koniecznie zwróć uwagę szczególnie na te elementy wybierając najlepszą suszarkę do włosów dla siebie:

  • Moc suszarki – to właśnie ona jest odpowiedzialna za szybkość suszenia naszych włosów. Dla większości normalnych włosów wystarczy suszarka o mocy od 1500 W do 1800 W. W przypadku grubych, kręconych włosów warto zastanowić się nad suszarką o większej mocy.
  • funkcje suszarki – decydując się na zakup nowej suszarki warto sprawdzić jakie suszarka posiada funkcje. Do najciekawszych funkcji suszarek bez, których nie można się obyć należy zaliczyć jonizacje, regulowana prędkość nadmuchu, liczba zakresów temperatur.
  • Akcesoria suszarki – przed zakupem zwróć uwagę na akcesoria, które producent dostarcza.

  Ile kosztuje dobra suszarka do włosów?

  Przeanalizowaliśmy ceny suszarek dostępnych na rynku i poniżej prezentujemy co można kupić za odpowiednie kwoty:

  • Suszarka do 100 zł – za 100 zł kupimy urządzenie, które nie będzie posiadało zaawansowanych fukcji. Urządzenie za tą kwotę sprawdzi się dla użytkowników mało wymagających, którzy potrzebują wysuszyć normalne niewymagające włosy.
  • Suszarka do 200 zł – za te pieniądze idzie już kupić suszarkę o mocy 2200W z jonizacją znanego producenta jakim jest Philips.
  • Suszarka do 500 zł – w tej kwocie możemy kupić bardzo dużo renomowanych producentów suszarek. W tym przedziale cenowym znajdziemy suszarki o mocy od 850W do 2400 W z funckją jonizacji, z dodatkowymi akcesoriami.
  • Suszarka powyżej 1000 zł – to suszarka dla profesjonalistów lub osób, które posiadają bardzo wysokie wymagania. Za ponad 1000 zł możemy nabyć suszarkę do włosów Philips SenseIQ BHD827/00, która zbiera głównie same pozytywne opinie na rynku.

  Przy wyborze suszarki do włosów nie kierujcie się ceną, ale specyfikacją i opiniami w internecie oraz tym do jakich włosów zostanie ona przeznaczona.

  Najczęściej zadawane pytania o suszarki do włosów:

  Jaka suszarkę do włosów wybrać 2024?

  Wybierz suszarkę na którą Cię stać i która spełnia Twoje oczekiwania jeśli chodzi o funkcje.

  Jakie są rodzaje suszarek do włosów?

  Suszarki do włosów dzielą się na suszarki turystyczne, suszarki do użytku domowego i suszarki do użytku profesjonalnego, które są wykorzystywane w salonach fryzjerskich.

  Ile kosztuje najtańsza suszarka do włosów?

  Najtańszą suszarkę do włosów idzie już kupić za 27 zł, jest to suszarka ŁUCZNIK SD 809 o mocy 1200W.

  Ile Wat powinna mieć dobra suszarka do włosów?

  Dobra suszarka i ilość jej Watów powinna być dobierana w oparciu o długość włosów. Przyjmuje się, że dla włosów krótkich wystarczy suszarka o mocy do 1500 W. Natomiast przy włosach długich warto wybrać suszarkę o mocy powyżej 1500 W.

  Jakie firmy oferują suszarki do włosów?

  Do najpopularniejszych firm oferujących suszarki do włosów możemy zaliczyć takich producentów jak: Sencor, Beurer, Valera, MPM, Rowenta, RAVEN, Remington, BaByliss, Panasonic, Zelmer, Braun, Cecotec, Xiaomi, Philips.

  Jak kupić dobrą suszarkę do włosów?

  Dobrą suszarkę do włosów możesz kupić z pomocą naszego rankingu lub czytają opinie w największych sklepach elektronicznych.

  Jaka suszarka do włosów cienkich?

  Do włosów cienkich najlepiej jest wybrać suszarkę do włosów o mocy od 1200 do 1600 W z jonizacją.

  Jaka suszarka do włosów krótkich?

  Do włosów krótkich wystarczy suszarka o mocy od 1200 W do 1800 W.

  Paweł Zacharczuk

  Paweł Zacharczuk

  Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

  Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

  kontakt

  W naszych rankingach znajdują się linki reklamowe, dzięki którym zarabiamy i utrzymujemy ten portal. Kupując sprzęt AGD/RTV za pomocą linków reklamowych w naszym rankingu wspierasz rozwój naszego serwisu.

   

  5/5 - (29 votes)
  Opinie o rankingach