Zaznacz stronę

Zakup suszarki do włosów może być istotnym krokiem w kierunku zdrowszych i lepiej wyglądających włosów. Dobrze dobrana suszarka pozwala na szybkie i efektywne suszenie, minimalizując jednocześnie uszkodzenia spowodowane ciepłem i zapewniając włosom dodatkowy blask. Dzięki różnorodności dostępnych funkcji i technologii, takich jak jonizacja czy regulacja temperatury, suszarki do włosów mogą pomóc w walce z puszeniem się, przesuszeniem czy nawet zniszczeniem włosów. Ponadto, suszarka to niezastąpione narzędzie do tworzenia różnorodnych stylizacji – od gładkich, prosto wysuszonych włosów, po pełne objętości, stylizowane fryzury. Zdajemy sobie sprawę z tego, że ciężko jest wybrać dobrą i niezawodną suszarkę do włosów spośród setek dostępnych modeli na rynku. Nasi eksperci przeanalizowali suszarki do włosów różnych firm i zbudowali ten ranking suszarek, aby ułatwić Ci wybór i zakup najlepszej suszarki. Porównaj najlepsze suszarki w naszym rankingu i wybierz sprzęt dostosowany do swoich potrzeb!

Grafika w rankingu pralek

Miejsce 1

Suszarka do włosów Philips BHD827/00

Suszarka do włosów Philips BHD827/00

Najlepszą suszarką w naszym rankingu suszarek do włosów według naszych ekspertów została suszarka do włosów Philips z technologią SenseIQ i 3 nasadkami. Ta wspaniała suszarka do włosów pozwala na zachowanie do 95% naturalnego nawilżenia włosów oraz umożliwia do 30% krótszy czas suszenia. Kupując tą suszarkę Philipsa dostajemy 3 nasadki w zestawie: koncentrator, masażer, dyfuzor. Inteligentne czujniki wbudowane w tej suszarce zapewniają maksymalną ochronę podczas suszenia i stylizacji. suszarka Posiada 5 zaprogramowanych trybów dla optymalnego suszenia oraz dodatkowy tryb manualny, który dostosowuje się do Twoich preferencji. Produkt ten jest rekomendowany przez Polskie Stowarzyszenie Trychologiczne. Suszarka do włosów Philips BHD827/00 stale bada temperaturę Twoich włosów, aby suszenie było jak najdelikatniejsze i zabezpieczało je przed przegrzaniem.

 

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 2

Suszarka do włosów Remington PROluxe AC9140

Suszarka do włosów Remington AC9140

Suszarka do włosów Remington AC9140 zapewnia suszenie włosów równie szybkie i efektywne jak w salonie fryzjerskim. Inteligentna technologia OPTIHeat oraz unikatowa funkcja Style Shot, która została zastosowana w tej suszarce sprawiają, że suszarka PROluxe efektywnie wykorzystuje ciepło do kształtowania i utrwalania Twojej fryztury. Najważniejsze cechy tej suszarki to:

 • Trwały silnik o mocy 2400W
 • 90% więcej jonów zapobiegających elektryzowaniu się włosów
 • Inteligentna technologia OPTIHeat dostarcza ciepło do miejsc, w których jest rzeczywiście potrzebne
 • Opcja Pro+ Style Shot utrwala fryzurę na 24 godziny
 • Koncentrator o specjalnym kształcie opracowanym przez Remington
 • Usprawniony przepływ powietrza i rozprowadzanie ciepła

  Ocena naszego eksperta: 10 / 10

  Miejsce 3

  Suszarka do włosów Dyson Supersonic

  Suszarka do włosów Dyson Supersonic

  W naszym zestawieniu pojawiła się profesjonalna suszarka do włosów Dyson Supersonic. Suszarka ta posiada końcówki do puszących i niesfornych włosów, do delikatnego suszenia, do stylizacji. W tej suszarce możemy ustawić 4 precyzyjne ustawienia ciepła: 100°C Szybkie suszenie i stylizacja, 80°C Standardowe suszenie, 60°C Łagodne suszenie, 28°C Stały strumień chłodnego powietrza. Dyson Supersonic™ mierzy temperaturę powietrza ponad 40 razy na sekundę, na bieżąco ją regulując. Ten model nie należy do najtańszych, ale zbiera wyłącznie pozytywne opinie wśród wymagających użytkowników suszarek do włosów.

  Ocena naszego eksperta: 10 / 10

  Miejsce 4

  Pralka LG F4WV508S2E

  Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

  Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600 to model, który zapewnia profesjonalną pielęgnację włosów. Z suszarką Diamond DHD600 od marki GÖTZE & JENSEN możesz cieszyć się rezultatem jak po wizycie w salonie fryzjerskim. Suszarka jest bardzo łatwa i intuicyjna w obsłudze. Ma specjalny panel dotykowy, dzięki któremu bez kłopotu ustawisz wysokość temperatury i siłę nadmuchu powietrza. Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600 ma także wyjmowany filtr, który bardzo dobrze zabezpiecza system przed osadzaniem brudu i innych zanieczyszczeń. Model tej suszarki posiada silnik o mocy 2200 W, który zapewnia wspaniałą wydajność, a także znacznie dłuższą żywotność niż produkty konkurencyjne.

  Ocena naszego eksperta: 10 / 10

  Miejsce 5

  Suszarka ROWENTA CV6135 3D Volume Booster

  Suszarka ROWENTA CV6135 3D Volume Booster

  Suszarka ROWENTA CV6135 3D Volume Booster to innowacyjne urządzenie do suszenia i stylizacji włosów, które nada im wyjątkowej objętości. Suszarka z systemem 3D Volume Booster o potrójnym działaniu gwarantuje doskonałe efekty w krótkim czasie, w maksymalnie intuicyjny i przyjemny sposób. Dodatkowo, funkcja Advanced Care i jonizator, który został zastosowany w tej suszarce to gwarancja zdrowych, gładkich i lśniących włosów, które nie puszą się ani nie elektryzują. Lekki, kompaktowy design i cicha praca tej suszarki sprawią, że suszenia włosów stanie się wyjątkowo komfortowe. Model jest dość tani jak na profesjonalne suszarki, dlatego warto go kupić i ocenić.

  Ocena naszego eksperta: 10 / 10

  Miejsce 6

  Suszarka BLAUPUNKT HDD301RO

  Suszarka BLAUPUNKT HDD301RO

  Na 6 miejscu w naszym rankingu suszarek do włosów znalazła się suszarka BLAUPUNKT HDD301RO. Model HDD301RO został zaprojektowany tak, aby szybko wysuszyć włosy, jednocześnie je pielęgnując. Elegancka, biało-różowa kolorystyka przypadnie do gustu każdej użytkowniczce, a składana rączka i małe wymiary idealnie będą pasowały do damskiej torebki. Najważniejsze cechy tej szukarki do włosów to:

  • Trzystopniowa regulacja temperatury nadmuchu
  • Dwustopniowa regulacja prędkości nadmuchu
  • Zimny nadmuch
  • Składana rączka
  • Rozmiar: 17 x 8 x 21cm
  • Waga: 0,35 kg
  • Zasilanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz, moc: 1200 W

   

  Ocena naszego eksperta: 10 / 10

  Miejsce 7

  Suszarka BRAUN HD 130

  Suszarka BRAUN HD 130

  Suszarka podróżna Satin Hair 3 Style&Go HD130 to najlżejsza suszarka Style&Go marki Braun. Suszarka do włosów BRAUN HD 130 posiada wielonapięciowe złącze, które umożliwia podpięcie się i stylizowanie w dowolnym miejscu na świecie. Składana suszarka podróżna BRAUN HD 130 jest lekkim i wyjątkowo kompaktowym niezbędnikiem. Zastosowana nowa profesjonalna dysza do stylizacji umożliwia precyzyjne modelowanie włosów. Efektywne i szybkie suszenie, dzięki systemowi grzania w podczerwieni.

  Ocena naszego eksperta: 10 / 10

  Miejsce 8

  Suszarka PHILIPS SERIA 5000 BHD514/00

  Suszarka PHILIPS SERIA 5000 BHD514/00

  Suszarka PHILIPS SERIA 5000 do włosów z technologią ThermoShield BHD514/00 umożliwia szybkie suszenie włosów bez uszkodzeń termicznych. Mocniejszy strumień powietrza zastosowany w tej suszarce do włosów dzięki mocy 2300 W przyspiesza suszenie o 20%, jednocześnie chroniąc włosy. Silnik o dużej mocy wytwarza strumień powietrza o prędkości do 110 km/h. Suszarka ta posiada 6 ustawień temperatury i prędkości oraz poczwórną jonizację.

  Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

  Miejsce 9

  Suszarka PHILIPS BHD360/20

  Suszarka PHILIPS BHD360/20

  Suszarka PHILIPS do włosów z nasadką ThermoProtect BHD360/20 to bardzo ciekawy produkt w atrakcyjnej cenie, który skutecznie miesza ciepłe i chłodne powietrze, zapewniając codzienną pielęgnację. Ta suszarka do włosów o mocy 2100 W generuje potężny przepływ powietrza, dzięki czemu każdego dnia możesz cieszyć się pięknymi włosami. Wyjątkowa nasadka ThermoProtect skutecznie miesza ciepłe i chłodne powietrze, zapewniając codzienną pielęgnację. Szybko suszy włosy jednocześnie obniżając temperaturę o 15°C. Ten wydajny system jonowy wytwarza do 20 milionów jonów podczas jednego suszenia, dodając włosom blask. Dzięki temu możesz cieszyć się lśniącymi, gładkimi włosami. Z łatwością wybieraj kombinację temperatury i prędkości, która najlepiej pasuje do Twoich włosów i stylu. Sześć różnych ustawień zapewnia precyzyjną kontrolę nad stylizacją. Funkcja zimnego nawiewu , która pomaga w wykończeniu i utrwaleniu stylizacji. Wąska nasadka precyzyjnie skupia powietrze, umożliwiając precyzyjne modelowanie. Dyfuzor rozprowadza strumień powietrza po włosach, zwiększając ich objętość i zmniejszając puszenie podczas suszenia. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, trzymaj dyfuzor blisko skóry głowy, przy cebulkach włosów. Delikatne wypustki masujące dyfuzora zwiększają objętość, maksymalizują grubość, sprężystość i ułatwiają układanie loków.

  Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

  Miejsce 10

  Suszarka ROWENTA CV9820

  Suszarka ROWENTA CV9820

  Suszarka ROWENTA Ultimate Experience CV9820 zapewnia lśniące i zdrowe włosy. Technologia Air-to-Care, która została zastosowana w tej suszarce do włosów wykorzystuje podwójną jonizację, aby chronić włosy przed szkodliwymi czynnikami, zapewniając im połysk i gładkość. Dzięki systemowi Switch & Style zastosowanym w tej suszarce możesz łatwo przejść od suszenia do stylizacji za pomocą zaledwie jednego przycisku. Dzięki wysokiej jakości silnikowi BLDC zyskujesz wyjątkową skuteczność suszenia i ekstremalną trwałość urządzenia. 3-stopniowa regulacja prędkości i temperatury pozwala dostosować pracę urządzenia do Twoich potrzeb oraz typu włosów.

  Ocena naszego eksperta: 9 / 10

  Poświęciliśmy sporo czasu podczas analizy suszarek do włosów dostępnych na rynku. Mamy nadzieje, że nasz ranking suszarek pomoże w wyborze tej najlepszej suszarki. Przed zakupem polecam przeczytać najnowsze opinie o sprzęcie. Serwis expertrankingowy.pl ma pomóc w wyborze najlepszego sprzętu na rynku, ale nie podejmie za Was ostatecznej decyzji. To Wy decydujecie co ostatecznie wybieracie i kupujecie.

  Ekspert działu suszarki do włosów

  Jak powstał nasz ranking suszarek do włosów?

  Przygotowując ranking najlepszych suszarek do włosów nasz zespół przeanalizował większość modeli na rynku. Poświęciliśmy ponad 40 godzin, aby stworzyć te zestawienie, który ułatwi zakup najlepszej suszarki do włosów. Nasi eksperci od suszarek do włosów porównali funkcje, programy, specyfikacje techniczną oraz przeanalizowali skrupulatnie opinie w internetowych sklepach: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert. Następnie nasz dział redakcyjny zebrane materiały ubrał w ten ranking, który właśnie oglądałeś/aś. Mamy nadzieje, że dzięki temu rankingowi suszarek do włosów wybiorą Państwo najlepszą suszarkę dla siebie!

  Na jakie elementy zwrócić uwagę kupując suszarkę do włosów?

  Kupując suszarkę do włosów, należy wziąć pod uwagę kilka bardzo ważnych rzeczy. Przed zakupem koniecznie zwróć uwagę szczególnie na te elementy wybierając najlepszą suszarkę do włosów dla siebie:

  • Moc suszarki – to właśnie ona jest odpowiedzialna za szybkość suszenia naszych włosów. Dla większości normalnych włosów wystarczy suszarka o mocy od 1500 W do 1800 W. W przypadku grubych, kręconych włosów warto zastanowić się nad suszarką o większej mocy.
  • funkcje suszarki – decydując się na zakup nowej suszarki warto sprawdzić jakie suszarka posiada funkcje. Do najciekawszych funkcji suszarek bez, których nie można się obyć należy zaliczyć jonizacje, regulowana prędkość nadmuchu, liczba zakresów temperatur.
  • Akcesoria suszarki – przed zakupem zwróć uwagę na akcesoria, które producent dostarcza.

  Ile kosztuje dobra suszarka do włosów?

  Przeanalizowaliśmy ceny suszarek dostępnych na rynku i poniżej prezentujemy co można kupić za odpowiednie kwoty:

  • Suszarka do 100 zł – za 100 zł kupimy urządzenie, które nie będzie posiadało zaawansowanych fukcji. Urządzenie za tą kwotę sprawdzi się dla użytkowników mało wymagających, którzy potrzebują wysuszyć normalne niewymagające włosy.
  • Suszarka do 200 zł – za te pieniądze idzie już kupić suszarkę o mocy 2200W z jonizacją znanego producenta jakim jest Philips.
  • Suszarka do 500 zł – w tej kwocie możemy kupić bardzo dużo renomowanych producentów suszarek. W tym przedziale cenowym znajdziemy suszarki o mocy od 850W do 2400 W z funckją jonizacji, z dodatkowymi akcesoriami.
  • Suszarka powyżej 1000 zł – to suszarka dla profesjonalistów lub osób, które posiadają bardzo wysokie wymagania. Za ponad 1000 zł możemy nabyć suszarkę do włosów Philips SenseIQ BHD827/00, która zbiera głównie same pozytywne opinie na rynku.

  Przy wyborze suszarki do włosów nie kierujcie się ceną, ale specyfikacją i opiniami w internecie oraz tym do jakich włosów zostanie ona przeznaczona.

  Najczęściej zadawane pytania o suszarki do włosów:

  Jaka suszarkę do włosów wybrać 2022?

  Wybierz suszarkę na którą Cię stać i która spełnia Twoje oczekiwania jeśli chodzi o funkcje.

  Jakie są rodzaje suszarek do włosów?

  Suszarki do włosów dzielą się na suszarki turystyczne, suszarki do użytku domowego i suszarki do użytku profesjonalnego, które są wykorzystywane w salonach fryzjerskich.

  Ile kosztuje najtańsza suszarka do włosów?

  Najtańszą suszarkę do włosów idzie już kupić za 27 zł, jest to suszarka ŁUCZNIK SD 809 o mocy 1200W.

  Ile Wat powinna mieć dobra suszarka do włosów?

  Dobra suszarka i ilość jej Watów powinna być dobierana w oparciu o długość włosów. Przyjmuje się, że dla włosów krótkich wystarczy suszarka o mocy do 1500 W. Natomiast przy włosach długich warto wybrać suszarkę o mocy powyżej 1500 W.

  Jakie firmy oferują suszarki do włosów?

  Do najpopularniejszych firm oferujących suszarki do włosów możemy zaliczyć takich producentów jak: Sencor, Beurer, Valera, MPM, Rowenta, RAVEN, Remington, BaByliss, Panasonic, Zelmer, Braun, Cecotec, Xiaomi, Philips.

  Jak kupić dobrą suszarkę do włosów?

  Dobrą suszarkę do włosów możesz kupić z pomocą naszego rankingu lub czytają opinie w największych sklepach elektronicznych.

  Jaka suszarka do włosów cienkich?

  Do włosów cienkich najlepiej jest wybrać suszarkę do włosów o mocy od 1200 do 1600 W z jonizacją.

  Jaka suszarka do włosów krótkich?

  Do włosów krótkich wystarczy suszarka o mocy od 1200 W do 1800 W.

  Paweł Zacharczuk

  Paweł Zacharczuk

  Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

  Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

  kontakt

  W naszych rankingach znajdują się linki reklamowe, dzięki którym zarabiamy i utrzymujemy ten portal. Kupując sprzęt AGD/RTV za pomocą linków reklamowych w naszym rankingu wspierasz rozwój naszego serwisu.

   

  5/5 - (28 votes)
  Opinie o rankingach