Zaznacz stronę

Najlepsza prostownica sprawi, że Twoje włosy będą idealnie proste, a jednocześnie zdrowe. Zdajemy sobie sprawę, że znalezienie idealnej prostownicy do włosów może być nie lada wyczynem. Na rynku jest wiele prostownic bardzo dobrych, tych dobrych i tych niewartych uwagi. Przeanalizowaliśmy większość dostępnych modeli prostownic na rynku, aby znaleźć te najlepsze do naszego rankingu najlepszych prostownic. W naszym rankingu prostownic do włosów znajdują się wyłącznie te polecane przez nas. Zapoznaj się z najlepszymi prostownicami dostępnymi na rynku poprzez nasz ranking najlepszych prostnic.

Najlepsza prostownica do włosów

Miejsce 1

Prostownica do włosów Philips SenseIQ BHS830/00

Prostownica do włosów Philips SenseIQ BHS830/00

Prostownica Philips SenseIQ BHS830/00 to numer jeden wśród prostownic fryzjerskich w naszym rankingu najlepszych urządzeń. Technologia SenseIQ zastosowana w tej prostownicy do włosów zachowuje do 70% nawilżenia włosów. Udowodnione utrzymanie do 93% naturalnej siły włosów. Mikroprocesor, który znajduje się w tej prostownicy do włosów automatycznie dostosowuje parametry stylizacji. Specjalnie zaprojektowana, opatentowana konstrukcja uwalnia miliony jonów, które poprzez podłużne otwory w obu częściach prostownicy są równomiernie rozprowadzone po powierzchni włosów. 3 automatyczne programy stylizacji. Prostownica inteligentnie dostosowuje temperaturę aż 30 razy na sekundę, aby zapewnić zdrową i bezpieczną stylizacje włosów. Rekomendowana przez Polskie Stowarzyszenie Trychologiczne.

Miejsce 2

BABYLISS ST495E Pure Metal

Prostownica BABYLISS ST495E STEAM PURE 2W1

Na drugim miejscu w naszym rankingu prostownic do włosów uplasowała się prostownica BABYLISS ST495E. Prostownica ta jest idealna do długich, grubych i mocno kręconych włosów. Sekretem Pure Metal Steam 2w1 ST495E jest ciągły strumień mikro mgiełki. Duże ruchome płytki oraz grzebień do rozczesywania gwarantują idealny nacisk na pasma włosów, zapewniając profesjonalne rezultaty. Powłoka ceramiczno-diamentowa tej prostownicy do włosów umożliwia łatwiejsze przesuwanie płytek po włosach. Bardziej miękkie i lśniące włosy dzięki jonizacji.

  Miejsce 3

  Prostownica REMINGTON Shine Therapy PRO S9300

  Prostownica do włosów REMINGTON Shine Therapy PRO S9300

  Prostownica REMINGTON Shine Therapy PRO S9300 to 3 najlepsza prostownica do włosów w naszym rankingu. Prostownica ta zapewnia maksymalny połysk i profesjonalne efekty jak w salonie fryzjerskim. Zaawansowana powłoka ceramiczna, technologia jonowa Super Ionic oraz profesjonalny system dystrybucji ciepła współpracują ze sobą i błyskawicznie prostują włosy bez efektu naelektryzowania. Zintegrowane czujniki ciepła zapewniają stałą i równomierną temperaturę na płytkach podczas stylizacji. Cyfrowy wyświetlacz z 9 ustawieniami temperatury do 150-230 °. Szybkość nagrzewania- Gotowy do użycia w 15 sekund. Ruchome płytki o długości 110 mm. Automatyczne wyłączenie po 60 minutach. Profesjonalny przewód obrotowy o długości 3 m. 5+1 lat gwarancji.

  Miejsce 4

  Prostownica Remington PROluxe S9100

  Prostownica do włosów Remington PROluxe S9100

  Prostownica Remington PROluxe S9100 to czwarta najlepsza prostownica w naszym najnowszym rankingu prostownic do włosów. Model tej prostownicy umożliwia aż 9 ustawień temperatury w zakresie 150°C – 230°C. Opracowana przez Remington inteligentna technologia OPTIheat sprawia, że ciepło dostarczane jest tam, gdzie jest rzeczywiście potrzebne. Prostownica ta zapewnia efekty na poziomie salonu fryzjerskiego. Funkcja Pro+ zapewnia bezpieczeństwo i dba o zdrowie włosów. 5x większa gładkość włosów dzięki najlepszej powłoce ceramicznej. Gwarancja prostych włosów przez cały dzień.

  Miejsce 5

  Prostownica do włosów BaByliss ST391E

  Prostownica BaByliss ST391E

  Prostownica do włosów BaByliss ST391E to profesjonalne urządzenie z wyjątkowo długimi, turmalinowo-ceramicznymi płytkami, które umożliwiają niebanalne stylizacje. Jonizacja zapewni błyszczące i gładkie włosy. Zastosowany w tej prostownicy do włosów system advanced ceramics umożliwi nagrzanie do 235°C. 6 ustawień temperatury 140°C – 235°C. Automatyczny wyłącznik. Przewód obrotowy o długości 2,5 m i 5 lat gwarancji na tą prostownicę do włosów.

  Miejsce 6

  Prostownica Dyson Corrale™ Professional

  Prostownica Dyson Corrale™ Professional

  Prostownica Dyson Corrale™ Professional to jedyna taka prostownica na rynku z elastycznymi płytkami, które dopasowują swój kształt, aby zebrać włosy. Elastyczne płytki zapewniają o 50% mniej uszkodzeń włosów. Zintegrowany system czujników w tej prostownicy do włosów reguluje temperaturę płytek 100 razy na sekundę, zapewniając stałą moc, dzięki czemu ciepło nigdy nie przekroczy wybranego ustawienia. Wydajna 4-ogniwowa bateria litowo-jonowa zapewnia wydajność termiczną identyczną do prostownic przewodowych przy pracy bezprzewodowej. Podczas użytkowania wyświetla poziom naładowania baterii, poziom temperatury i stan ładowania. Trzy precyzyjne ustawienia ciepła (165°C, 185°C i 210°C) zależnie od rodzaju i długości włosów, oraz pożądanego stylu. Prostownica wyłącza się po 10 minutach bez pracy.

   

  Miejsce 7

  Prostownica ROWENTA Premium Care SF7460

  Prostownica ROWENTA Premium Care SF7460

  Na 7 miejscu wśród najlepszych prostownic w naszym rankingu znalazła się prostownica ROWENTA Premium Care SF7460. Premium Care 7/7 to idealna prostownica do codziennej stylizacji dzięki ustawieniu 7/7, które dzięki optymalnej temperaturze 170 °C nie niszczy włosów. Prostownica wyłącza się automatycznie po jednej godzinie od ostatniego użycia, co gwarantuje bezpieczeństwo stosowania. Rozwiązanie w postaci przewodu obrotowego 360°zapewnia większy komfort użytkowania. Prostownica jest gotowa do pracy w 30 sekund, dzięki czemu nie tracisz cennego czasu. System ruchomych płytek pozwala na dostosowanie się do grubości pasma włosów, aby zapewnić optymalny nacisk i skuteczne prostowanie. Unikalna powłoka ceramiczna Cashmere Keratin z olejkiem arganowym pozwala włosom nabrać niespotykanej gładkości i blasku.

  Miejsce 8

  Prostownica ROWENTA Ultimate Experience SF8230

  Prostownica ROWENTA Ultimate Experience SF8230

  Prostownica ROWENTA Ultimate Experience SF8230 to urządzenie, które umożliwia prostowanie włosów jak w salonie fryzjerskim. Prostownica została wyposażona w wyjątkową wygładzającą nasadkę grzebieniową, którą pozwala na imitację profesjonalnej techniki prostowania włosów. Grzebień umożliwia precyzyjne przeciągnięcie całego pasma włosów przez system ruchomych płytek 3D gwarantujący jednolity nacisk od nasady aż po same końce włosów. Dzięki technologii Thermo Control, która zapewnia optymalną temperaturę i maksymalną dystrybucję ciepła, rezultaty będą zawsze profesjonalne. Prostownica wyłącza się automatycznie po 45 minutach od ostatniego użycia i została wyposażona w alarm dźwiękowy przy włączaniu/wyłączaniu. Posiada również termoodporną osłonę na płytki dla maksymalnego bezpieczeństwa i wygodnego przechowywania.

  Miejsce 9

  Prostownica do włosów PHILIPS BHS378/00 ThermoProtect

  Prostownica do włosów PHILIPS BHS378/00 ThermoProtect

  Prostownica do włosów PHILIPS BHS378/00 ThermoProtect, która znajduje się na 9 miejscu naszych najlepszych prostownic do włosów posiada długie płytki ceramiczne z keratyną i 6 ustawień temperatury LED umożliwiają łatwe i szybkie układanie włosów. Pielęgnacja jonowa zapewniająca proste i lśniące włosy. Wybierz temperaturę z zakresu od 160°C do 230°C, aby zapewnić długotrwałe efekty i jednocześnie zminimalizować ryzyko uszkodzenia włosów. Dłuższe płytki o długości 100 mm zapewniają lepszy kontakt z włosami i pozwalają łatwiej osiągnąć doskonałe efekty prostowania w krótszym czasie.

  Miejsce 10

  PHILIPS Prostownica do włosów MOISTURE PROTECT HP8374/00

  PHILIPS Prostownica do włosów MOISTURE PROTECT HP8374/00

  PHILIPS Prostownica do włosów MOISTURE PROTECT HP8374/00 posiada tytanowe płytki, dzięki którym prostowanie włosów przy użyciu prostownicy MoistureProtect jest jeszcze szybsze. Czujnik zastosowany w tej prostownicy mierzy temperaturę na powierzchni włosów 30 razy na sekundę i dostosowuje ją odpowiednio, aby zachować ich naturalne nawilżenie. Grzałka o wysokiej mocy ma krótki, 15-sekundowy czas nagrzewania. Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają ich łuski, dodając fryzurze blasku i połysku. Ruchome płytki zmieniają położenie, aby dostosować nacisk na włosy.

  Miejsce 11

  Prostownica REMINGTON S6505

  Prostownica do włosów REMINGTON S6505

  Zestawienie naszych najlepszych prostownic na rynku zamyka prostownica REMINGTON S6505. Prostownica do włosów Remington PRO-Sleek & Curl daje wolność wyboru: od eleganckich, prostych włosów, po piękne, sprężyste loki. Długie i wąskie płyty zastosowane w tej prostownicy do włosów zapewniają efektywne prostowanie, a zakręcone brzegi pozwalają tworzyć imponujące loki. Czas nagrzewania wynosi zaledwie 15 sekund, a urządzenie posiada funkcję blokowania temperatury, która uniemożliwia przypadkową zmianę w trakcie pracy. Powłoka ceramiczna jest teraz o 75% gładsza, co przekłada się na większą efektywność prostowania. Cyfrowa kontrola temperatury umożliwia precyzyjne dostosowanie ciepła do rodzaju włosów.

  Nad przygotowaniem tego rankingu najlepszych pracownic pracowaliśmy cały tydzień. Zadanie nie należało do najłatwieszych, ale ciężkiej pracy mojego zespołu i działu redakcji stworzyliśmy zestawienie najlepszych prostownic na rynku. Mamy cichą nadzieje na to, że ten ranking bardzo ułatwi Wam wybór tej najlepszej prostownicy fryzjerskiej. To nie ranking decyduje co ostatecznie kupujesz lecz Ty!

  Ekspert z działu prostownic do włosów

  Jak powstał nasz ranking najlepszych prostownic do włosów?

  Zdajemy sobie sprawę, że ciężko jest znaleźć tą dobrą lub tą najlepszą prostownicę dla siebie nie znając rynku prostownic do włosów. Zespół naszych ekspertów przeanalizował najpopularniejsze modele prostownic do włosów na rynku, takich producentów jak: Remington, Rowenta, BaByliss, Panasonic i kilku innych. Po skrupulatnym przeanalizowaniu plusów i minusów wybraliśmy 11 najlepszych prostownic do rankingu. Naszą analizę najlepszych prostownic opieraliśmy o specyfikacje techniczne, funkcje, programy, testy oraz opinie w takich sklepach jak: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych. Mamy nadzieje, że nasz ranking prostownic fryzjerskich do włosów ułatwi wybór i zakup najlepszego urządzenia, który poradzi sobie z każdymi włosami.

  Na co zwrócić uwagę przy zakupie najlepszej prostownicy do włosów?

  Czym kierować się przy wyborze prostownicy do włosów? Co wziąć pod uwagę przy zakupie najlepszej prostownicy do włosów? Przed zakupem prostownicy do włosów koniecznie o tym pamiętaj:

  rodzaj płytek prostownicy – płytki w prostownicach do włosów są wykonane z różnych materiałów. Najpopularniejsze rodzaje płytek stosowane w prostownicach to: 1) Płytki ceramiczne, które doskonale nadają się do utrzymywania wysokich temperatur, utrzymują ciepło na stałym poziomie. Umożliwiają zmniejszenie puszenia się, jednocześnie dodając blasku. 2) Płytki tytanowe, które nagrzewają się bardzo szybko i utrzymują temperaturę przez dłuższy czas. Tego typu płytki są lekkie i delikatniejsze dla delikatnych końcówek włosów. Prostownice z takimi płytkami są najlepsze dla osób, które mają zniszczone końcówki, a także dla tych, które mają dość grube lub szorstkie włosy. 3) Płytki turmalinowe to najnowszy i najdroższy rodzaj płytek stosowany w prostownicach do włosów. Tego typu płytki emitują jony ujemne przy wysokiej temperaturze i są bardzo wytrzymałe oraz dobrze utrzymują wysokie temperatury.

  moc prostownicy – bardzo ważny parametr na który warto zwrócić uwagę przed zakupem prostownicy do włosów bo to właśnie on odpowiada za szybkość nagrzewania się i gotowość do pracy naszej prostownicy. Osoby, które chcą często korzystać z prostownicy powinny się zdecydować na prostownice o większej mocy.

  regulacja temperatury – wybierz prostownicę, która posiada wskaźnik temperatury LCD, gdzie będziesz mogła ustawić bardzo dokładną temperaturę.

  cena prostownicy – nie kupuj najtańszej prostownicy, która może się nie sprawdzić i narazić włosy na zniszczenie. Jeśli kupujesz prostownice na lata to postaraj się kupić najnowszy sprzęt, który będzie posiadał porządnej jakości elementy, funkcje, programy.

  Najczęściej zadawane pytania o prostownice do włosów:

  Gdzie kupić prostownice do włosów?

  Prostownice do włosów możesz kupić poprzez porównywarkę cen taką jak CENEO, NOKAUT lub za pośrednictwem sklepów takich jak: RTV Euro AGD, Media Expert, Neonet lub też za pośrednictwem Allegro.

  Jak często prostować włosy, żeby ich nie zniszczyć?

  Zależne jest to od rodzaju posiadanych włosów i stopnia uszkodzenia włosów. Eksperci zalecają ograniczenie prostowania włosów do jednego do dwóch razy w tygodniu.

  Co jaki czas powinno się zmieniać prostownicę?

  Większość specjalistów twierdzi, że prostownicę do włosów powinno się wymieniać co 2 lata.

  Jakie prostownice używają fryzjerzy?

  Fryzjerzy używają najczęściej prostownic turmalinowych lub tytanowych.

  Jakiej firmy kupić prostownice do włosów?

  Najlepiej jest kupić prostownice do włosów renomowanej firmy takiej jak Philips, BABYLISS, REMINGTON, Dyson.

  Czy prostownica niszczy włosy?

  Prostownica oddziałuje na włosy wysoką temperaturą więc codzienne jej używanie ma wpływ na włosy, dlatego zaleca się korzystanie z prostownic z umiarem.

  Jak prostować włosy prostownicą do włosów?

  Włącz swoją prostownicę, ustaw odpowiednią temperaturę, rozczesz włosy i następnie trzymając włosy od dołu przeciągaj po nich prostownicą.

  Paweł Zacharczuk

  Paweł Zacharczuk

  Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

  Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

  kontakt

  W naszych rankingach znajdują się linki reklamowe, dzięki którym zarabiamy i utrzymujemy ten portal. Kupując sprzęt AGD/RTV za pomocą linków reklamowych w naszym rankingu wspierasz rozwój naszego serwisu.

   

  5/5 - (27 votes)
  Opinie o rankingach