Zaznacz stronę

Nawet najlepsza męska golarka jest urządzeniem często niedocenianym przez większość mężczyzn zajmujących się goleniem. Istnieje wiele powodów, dla których warto zainwestować w dobrą golarkę elektryczną i ułatwić sobie codzienne obowiązki związane z goleniem zarostu na twarzy lub innym miejscu. Oszczędność czasu, brak konieczności nakładania pianki do golenia, brak zacięć, brak podrażnień, brak konieczności kupowania nowych maszynek jednorazowych to tylko niektóre powody, dla których warto zainwestować w sprawdzoną golarkę męską. Na rynku możemy spotkać proste golarki męskie oraz zaawansowane golarki premium, które umożliwią golenie bez podrażnień, golenie na mokro i sucho i wiele innych możliwości. Zdajemy sobie sprawę, że ciężko jest znaleźć najlepszą golarkę męską z racji tak wielu modeli różnych producentów dostępnych na rynku. Nasi eksperci postanowili przeanalizować golarki męskie, aby ułatwić Wam wybór tej najlepszej. Poniżej prezentujemy ranking najlepszych golarek męskich dostępnych na rynku. Wybierz najlepszą golarkę męską z naszym rankingiem!

Ranking golarek męskich

Miejsce 1

Golarka Philips OneBlade Pro 360 Face + Body QP6651/61

Golarka Philips OneBlade Pro 360 Face + Body QP6651/61

Piersze miejsce w naszym rankingu golarek męskich zajmuje golarka Philips OneBlade Pro 360 Face + Body QP6651/61, która przycina i goli włosy każdej długości oraz stylizuje ich krawędzie. Ta profesjonalna golarka zawiera ostrze do twarzy oraz ostrze z nasadką ochronną do ciała. System podwójnej ochrony — gładka powłoka i zaokrąglone końcówki — ułatwiają golenie i sprawiają, że jest ono bardziej komfortowe. Golarka zawiera szybko poruszający się nożyk (12 000 razy na minutę), dlatego doskonale sprawdza się nawet w przypadku dłuższych włosów. Przytnij zarost na odpowiednią długość za pomocą regulowanej precyzyjnej nasadki, którą znajdziesz w zestawie. Innowacyjne ostrze OneBlade 360 porusza się we wszystkich kierunkach, aby dostosować się do kształtów twarzy. Akumulator litowo-jonowy umożliwia 120 minut ciągłej pracy po 1-godzinnym ładowaniu. Ostrza zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałej efektywności. Urządzenie OneBlade jest wodoodporne, dlatego łatwo je wyczyścić, opłukując pod kranem. Można go używać do golenia na mokro lub na sucho, z użyciem pianki lub bez.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 2

Golarka foliowa Remington F4000

Golarka foliowa Remington F4000

Pozbądź się nawet najkrótszych włosków dzięki golarce foliowej Style Series F4 od marki Remington. Technologia ControlCut zastosowana w golarce foliowej Remington F4000 łączy w sobie mikro grzebień z trymerem precyzyjnym, dzięki czemu usuniesz nawet najkrótsze włoski i uzyskasz bardzo dokładne golenie. Funkcja ConstantContour i głowica obrotowa pomagają golarce ostrożnie i wydajnie poruszać się w trudniejszych miejscach w okolicy podbródka i żuchwy, poprawiając ogólny wygląd bez podrażniania skóry. Golarka męska Remington F4000 jest nie tylko niezwykle stylowa, ale ma również świetne możliwości działania, z 45-minutowym bezprzewodowym czasem pracy pomiędzy ładowaniami i jest całkowicie wodoodporna, dzięki czemu czyszczenie jest szybkie i łatwe. 2-letnia gwarancja w standardzie (zarejestruj produkt online i zyskaj dodatkowy rok gwarancji)

  Ocena naszego eksperta: 10 / 10

  Miejsce 3

  Golarka BRAUN Series 5 50-R1200s do golenia na mokro i na sucho

  Golarka BRAUN Series 5 50-R1200s do golenia na mokro i na sucho

  Trzecie miejsce wśród najlepszych golarek zajmuje w naszym rankingu golarek męskich golarka BRAUN Series 50-R1200s. 3 elastyczne ostrza tej elektrycznej golarki płynnie dopasowują się do konturów twarzy, a system EasyClean umożliwia szybkie i proste czyszczenie, bez konieczności zdejmowania głowicy golarki. Technologia AutoSense zastosowana w tej golarce analizuje zarost i dostosowuje moc do jego gęstości, wychwytując i przycinając więcej włosów przy każdym goleniu. Bateria litowo-jonowa zapewnia do 3 tygodni golenia (50 minut). Szybkie, 5-minutowe ładowanie umożliwia 1 pełne golenie. Zaprojektowana do golenia na sucho, z użyciem pianki, żelu do golenia i pod prysznicem.

  Ocena naszego eksperta: 10 / 10

  Miejsce 4

  Golarka PHILIPS Shaver series 5000 5000 S5587/10

  Golarka PHILIPS Shaver series 5000  S5587/10

  Golarka elektryczna PHILIPS S5587/10 jest wyposażona w inteligentny czujnik zarostu, który odczytuje grubość włosów 125 razy na sekundę. Technologia automatycznie dostosowuje moc cięcia, aby zapewnić bezproblemowe i łagodne golenie. Elastyczne głowice golarki elektrycznej firmy Philips dopasowują się do kształtu twarzy i obracają się o 360°, zapewniając dokładne i wygodne golenie. Skuteczna i delikatna golarka Philips jest wyposażona w 45 samoostrzące się ostrza SteelPrecision, które wykonują do 90 000 ruchów na minutę, przycinając więcej włosów za jednym pociągnięciem. Aby wyczyścić golarkę, wystarczy nacisnąć przycisk i otworzyć głowicę golącą, którą następnie można opłukać wodą.  1 godzina ładowania wystarcza na 60 minut golenia. Możesz też podłączyć urządzenie do prądu. Golarka Philips nie tylko informuje o konieczności naładowania, ale także posiada wskaźniki zablokowania, czyszczenia i wymiany głowicy.

  Ocena naszego eksperta: 10 / 10

  Miejsce 5

  Golarka bezprzewodowa GÖTZE & JENSEN MS600

  Golarka bezprzewodowa GÖTZE & JENSEN MS600

  Golarka GÖTZE & JENSEN MS600 to lekka, bezprzewodowa golarka elektryczna. Posiada głowice, które bardzo dobrze dostosowują się do męskiej anatomii. Ergonomia golarki sprawia, że urządzenie pewnie leży w dłoni, a użytkownik ma pełną kontrolę nad postępem golenia. Inwestując w golarkę GÖTZE & JENSEN MS600, możesz używać jej pod prysznicem, gdyż została ona wyposażona w funkcję golenia na mokro i na sucho. Golarka GÖTZE & JENSEN MS600 zapewnia idealną gładkość skóry. Jest to możliwe dzięki obecności trzech dwupierścieniowych głowic. Golarkę GÖTZE & JENSEN MS600 możesz także wykorzystać do modelowania zarostu lub baków, gdyż skrywa się tam także wysuwany trymer. Golarka GÖTZE & JENSEN MS600 pracuje przez około 60 minut po jednorazowym pełnym naładowaniu. Model tej golarki męskiej został wyposażony w ładowarkę Quick Charge, która pozwoli na dużo szybsze ładowanie.

   

  Ocena naszego eksperta: 10 / 10

  Miejsce 6

  Golarka Panasonic MultiFlex 5D ES-LV9Q-S803

  Golarka Panasonic MultiFlex 5D ES-LV9Q-S803

  Golarka Panasonic MultiFlex 5D ES-LV9Q-S803 to ciekawa propozycja dla wymagających użytkowników codziennego golenia. Opracowany na nowo mechanizm zawieszenia głowicy udoskonala jej ruch w pięciu kierunkach. Swobodny ruch głowicy umożliwia lepsze podążanie za konturami twarzy. Bliższy kontakt przekłada się na gładszą skórę. Golarka ta posiada trzy różne folie, które współpracują ze sobą, by wychwytywać i ścinać nawet trudno dostępne części zarostu. Ostry kąt 30°, pod jakim naostrzono wewnętrzne ostrza, zapewnia niewiarygodnie dokładne golenie. Poruszane przez szybki silnik ostrza tną gładko nawet najtwardszy zarost. Gwarantujący gładkie i dokładne golenie, zaprojektowany przez firmę Panasonic liniowy silnik o szybkości 14 000 cykli/min nie traci mocy i nie omija włosów — nawet przy goleniu gęstego zarostu. Wbudowany czujnik golenia wykrywa gęstość brody i steruje mocą golenia.

  Ocena naszego eksperta: 10 / 10

  Miejsce 7

  Golarka samoczyszcząca SENCOR SMS 7000BK

  Golarka samoczyszcząca SENCOR SMS 7000BK

  Golarka SENCOR SMS 7000BK to urządzenie, które posiada unikatową głowicę samoczyszczącą. Bardzo cichy, profesjonalny silnik wysokoobrotowy gwarantuje komfortowe golenie brody i włosów. Ostrza tej golarki męskiej zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Ergonomiczny uchwyt zapobiega ślizganiu się w dłoni. Wskaźnik LED wskazujący poziom naładowania akumulatorka. Czas pracy golarki SENCOR SMS 7000BK na akumulatorku to nawet 3 godziny.
  Technologia szybkiego ładowania zastosowane w tym modelu umożliwia pełne naładowanie już za około 3,5 godziny. Polecamy wybór tej golarki.

  Akcesoria w zestawie:
  – Szczoteczka do czyszczenia
  – Trymer
  – USB przewód zasilający
  – Ładowarka USB

  Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

  Miejsce 8

  Golarka hybrydowa REMINGTON Omniblade Face & Body HG3000

  Golarka hybrydowa REMINGTON Omniblade Face & Body HG3000

  Pielęgnacja od stóp do głów za pomocą golarki hybrydowej Remington HG3000 Omniblade Face and Body z 40-minutową pracą bezprzewodową. Dzięki zdejmowanej głowicy w tej golarce i 6 wymiennym nakładkom stworzysz wiele stylów i zapewnisz sobie bardzo dokładne golenie. Jej intuicyjna konstrukcja zapewnia pełną kontrolę, nie musisz też martwić się o wymianę ostrzy, ponieważ mają one gwarantowaną żywotność do 5 lat. Dzięki nowej konstrukcji ostrzy z tłoczonej i szlifowanej stali możesz doświadczyć bardzo precyzyjnego cięcia, na długość zaledwie 0,15 mm. Wielostopniowy wskaźnik naładowania z żółtą diodą LED. Warto zaznaczyć, że ta golarka hybrydowa od Remington jest w 100% wodoodporna.

  Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

  Miejsce 9

  Golarka do golenia na mokro i na sucho Series 9 Pro 9410s

  Golarka Braun do golenia na mokro i na sucho Series 9 Pro 9410s

  Golarka Braun Series 9 Pro 9410s jest skuteczna i delikatna w przypadku zarostu 1-, 3- i 7-dniowego: dzięki unikalnemu trymerowi ProLift ta golarka elektryczna dla mężczyzn unosi i przycina trudne do usunięcia włosy. Wychwytuje uporczywe włosy w trudno dostępnych miejscach: zaprojektowany od nowa i ulepszony precyzyjny przełącznik unieruchamia głowicę golącą, aby zapewnić jeszcze większą kontrolę i z łatwością wychwytywać włoski w trudno dostępnych obszarach. Golarka elektryczna Braun Series 9 Pro 9410s jest w 100% wodoodporna i może być stosowana z pianką do golenia, żelem, a nawet pod prysznicem. Wydajna bateria litowo-jonowa wystarcza na 60 minut użytkowania i jest wyposażona w 5-minutową opcję szybkiego ładowania.

  Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

  Miejsce 10

  Golarka elektryczna WAHL Aqua Shave 07061-916

  Golarka elektryczna WAHL Aqua Shave 07061-916

  Golarka elektryczna WAHL Aqua Shave 07061-916 to urządzenie, które dopasowuje się do konturów twarzy, tnie zarost rosnący nawet w różnych kierunkach i zapewnia idealnie bliski kontakt ze skórą. W fabrykach Wahl ostrza powstają w procesie szlifowania, a nie tłoczenia. Dzięki temu na długo zachowują walory użytkowe i przez wiele lat są idealnie ostre. Maszynka sprawdza się w każdych warunkach, świetnie goli zarost na sucho, jak i pod prysznicem. Po zakończonej pielęgnacji można wypłukać jej głowicę pod bieżącą wodą. Golarka męska WAHL Aqua Shave 07061-916 działa długo i to bez konieczności ładowania. Opcja ekspresowego ładowania pozwala na użycie maszynki po zalewie 5 minutach ładowania. Aqua Shave potrzebuje 60 minut ładowania, by działać nieprzerwanie przez 90 minut. W golarce Aqua Shave został zastosowany antypoślizgowy, gumowy uchwyt o ergonomicznym kształcie by zapewnić 100% niezawodności i kontroli podczas golenia.

  Ocena naszego eksperta: 9 / 10

  Ten ranking przedstawia najlepsze golarki męskie dostępne na rynku. Ranking ten jest na bieżąco aktualizowany, dzięki czemu masz pewność, że widzisz wyłącznie najlepsze oferty. Zdajmy sobie sprawę, że na rynku jest bardzo wiele golarek męskich i wybór odpowiedniej może być niełatwym zadaniem dla osoby, która nie korzystała nigdy z golarki męskiej lub porostu nie zna się na tych urządzeniach. Nasz zespół postanowił Ci pomóc tworząc ranking najlepszych golarek męskich. Mamy nadzieje, że wybór nowej golarki z tym rankingiem golarek będzie bardzo łatwy i przyjemny. Życzymy udanych zakupów.

  Ekspert od golarek męskich

  Jak powstał nasz ranking golarek męskich?

  Ranking najlepszych golarek widoczny na tej stronie powstał w oparciu o osobiste testy golarek przez naszych pracowników, analizę kart produktowych oraz skrupulatną analizę opinii dostępnych w internecie na forach internetowych, w sklepach takich jak: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert i kilku innych. Do tego rankingu przeanalizowaliśmy najpopularniejszych producentów golarek męskich, takich jak: Philips, Remington, Xiaomi, Braun, Esperanza, Gillette, Panasonic, GÖTZE & JENSEN, Sencor i kilku innych. Nasza dogłebna analiza golarek męskich trwała dwa tygodnie. Wyniki naszej analizy przekazaliśmy do naszej redakcji, która stworzyła ten rzetelny ranking golarek męskich i to ona dba o aktualizacje ofert. Mamy nadzieje, że nasza praca nie poszła na marne i dzięki naszemu rankingowi golarek męskich Twój zakup będzie znacznie ułatwiony bo nie będziesz musiał sam analizować poszczególnych golarek.

  Czym się kierować przy wyborze golarki męskiej?

  Niezależnie od tego czy kupujesz pierwszą golarkę męską w życiu, czy zmieniasz starszy model na nowszy to przed zakupem powinieneś zwrócić uwagę na pewne parametry i funkcje tego urządzenia, aby wybrać najlepszy model. Nasi eksperci pomogą Ci w wyborze odpowiedniej golarki przedstawiając najważniejsze parametry na które należy zwrócić uwagę przed zakupem elektrycznej golarki. Przed zakupem golarki męskiej koniecznie zwrócić uwagę na to:

  Rodzaj golarki – Na rynku golarek męskich możemy spotkać urządzenia, które należą do jednej z trzech kategorii: 1) Golarki rotacyjne to maszynki do golenia, które wykorzystują okrągłe ostrza. Większa ilość głowic w takiej golarce zagwarantuje szybsze i dokładniejsze golenie. Golarki rotacyjne są szybsze niż golarki foliowe., 2) Golarki foliowe to urządzenia, które posiadają folię tnącą (jedną, dwie, trzy lub cztery w danym modelu). Im więcej folii i noży posiada golarka foliowa tym lepsze i dokładniejsze zapewnia golenie., 3) Golarki hybrydowe to maszynki, które łączą zalety klasycznych i elektrycznych golarek.

  Zasilanie golarki – bardzo ważny parametr na, który warto zwrócić uwagę wybierając golarkę męską. Na rynku możemy spotkać golarki, które posiadają zasilanie akumulatorowe, akumulatorowo-sieciowe, sieciowe. Warto zdecydować się na golarkę, która posiada zasilanie akumulatorowe lub akumulatorowo-sieciowe. Tego typu urządzenia zapewnią Ci elastyczność i wygodę golenia w dowolnym miejscu i czasie.

  Golenie na mokro lub sucho – to bardzo przydatna funkcjonalność, którą warto wziąć pod uwagę kupując nową golarkę. Każda golarka posiada możliwość golenia na sucho, ale są też urządzenia, które umożliwiają golenie na mokro np. podczas prysznica, kąpieli. Przed użyciem golarki na mokro przeczytaj instrukcje, która wyjaśnia jak można dokładnie eksploatować golarkę na mokro!

  Producent – Na rynku golarek elektrycznych są producenci, którzy oferują dobrej jakości urządzenia: Philips, Braun, Panasonic, Remington i kilku innych. Wybierając golarkę wybierz zaufaną i renomowaną markę.

  Cena – Na rynku golarek męskich ceny są bardzo zróżnicowane bo najtańsze golarki męskie zaczynają się od 60 zł a te bardziej zaawansowane urządzenia kosztują nawet 2700 zł. Na nową golarkę męską warto wydać tyle, na ile pozwala nasz budżet. Dobrej jakości golarka będzie służyła nam przez lata więc nie warto na tym oszczędzać.

  Najczęściej zadawane pytania o golarki męskie:

  Co to jest golarka męska?

  Golarka męska to urządzenie elektryczne (akumulatorowe, akumulatorowo-sieciowe), które umożliwia łatwe i dokładne golenie zarostu, owłosienia przy samej skórze. Na rynku możemy spotkać golarki męskie, które należą do takich kategorii urządzeń jak: rotacyjne i foliowe.

  Czy golarka elektryczna goli na gładko?

  Golarki elektryczne nie golą tak dokładnie jak maszynki klasyczne. Jest to spowodowane tym, że ostrza maszynki eklektycznej nie dotykają bezpośrednio skóry jak ma to miejsce w przypadku klasycznych maszynek.

  Czy golarki elektryczne powodują mniej podrażnień skóry?

  Golarki elektryczne powodują mniej podrażnień skóry niż maszynki jednorazowe, ponieważ nie dotykają bezpośrednio skóry. Golarka elektryczna będzie wygodniejsza, a tym samym lepsza dla wrażliwej skóry w porównaniu z tradycyjnymi maszynkami.

  Czy golarką elektryczną można golić głowę?

  Golarką elektryczną można bez problemu golić głowę. W praktyce jest to najprawdopodobniej szybsza, bezpieczniejsza i ogólnie lepsza metoda golenia głowy niż tradycyjnymi maszynkami jednorazowymi.

  Czy mogę używać golarki podłączonej do gniazdka?

  Większość elektrycznych maszynek do golenia na sucho umożliwia golenie, gdy urządzenie jest podłączone do gniazdka. Informację o tym przeczytasz w opisie urządzenia na karcie produktu lub w instrukcji urządzenia.

  Jaka golarka jest lepsza głowicowa czy foliowa?

  Golarki głowicowe i foliowe to skuteczne i komfortowe urządzenia w które warto zainwestować, aby ułatwić sobie golenie zarostu. Osoby, które zmagają się z podrażnieniami po goleniu powinny się zdecydować na golarki foliowe. Golarki foliowe i głowicowe mają swoje zalety i wady. Zakup urządzenia z jednej z dwóch kategorii golarek będzie lepszym wyborem niż korzystanie z maszynek jednorazowych przy codziennym goleniu.

  Jaka golarka do 500 zł?

  Posiadając budżet do 500 zł na golarkę możemy już przebierać spośród dużej gamy produktów. W tej kategorii golarek do 500 zł znajdziemy urządzenia, które zadowolą wymagających użytkowników. W budżecie do 500 zł znajdziemy golarki rotacyjne, foliowe oraz hybrydowe. Przeznaczając do 500 zł na golarkę znajdziemy urządzenia od takich producentów jak: Sencor, RAVEN, Panasonic, Braun, Remington, Soocas, Philips. Za takie pieniądze można kupić model, który będzie posiadał ciekawe funkcje, takie jak: blokada przypadkowego włączenia, szybkie ładowanie, wskaźnik naładowania, wyświetlacz LED.

  Jaka golarka elektryczna do 200 zł?

  Dysponując budżetem do 200 zł możemy znaleźć golarkę męską wśród takich producentów jak: Sencor, Raven, Panasonic, Braun, Remington, Philips. W tym budżecie możemy znaleźć urządzenia w kategorii: golarek rotacyjnych i foliowych. Budżet do 200 zł pozwala nam na zakup urządzenia, które będzie mogło golić na sucho i mokro.

  Paweł Zacharczuk

  Paweł Zacharczuk

  Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

  Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

  kontakt

  W naszych rankingach znajdują się linki reklamowe, dzięki którym zarabiamy i utrzymujemy ten portal. Kupując sprzęt AGD/RTV za pomocą linków reklamowych w naszym rankingu wspierasz rozwój naszego serwisu.

   

  5/5 - (58 votes)
  Opinie o rankingach