Zaznacz stronę

Dekoder DVB-T2 HEVC to po zmianie nadawania sygnału telewizji naziemnej w czerwcu 2022 roku niezbędne wyposażenie wielu gospodarstw domowych. Nowy system przesyłania sygnału telewizji naziemnej ma wiele zalet, skompresowanie danych do minimum oznacza, że w tym samym czasie przesłanych zostaje więcej danych a to przekłada się na lepszą jakość obrazu. W przypadku nowszych telewizorów dekoder DVB-T2 HEVC nie jest potrzebny ponieważ urządzenia te są wyposażone w tuner odbierający sygnał telewizji naziemnej, jednak starsze urządzenia nie mają tego modułu przez co wymagają instalacji dekodera, który odbierze sygnał z anteny i przekaże go do telewizora. Jeśli posiadamy w domu dekoder starszego typu niezbędne jest wymienienie go na nowy moduł dekodera DVB-T2-HEVC. Warunkiem prawidłowego odbioru sygnału jest bowiem kompatybilność tunera i dekodera z rodzajem transmisji. Przed zakupem konkretnego modelu dekodera należy zwrócić uwagę przede wszystkim na rozdzielczość sygnału jaką odbierzemy przy pomocy dekodera a także na to czy producent oferuje dodatkowe funkcje jak np. kontrola rodzicielska, elektroniczny przewodnik po programach, nagrywanie czy timeshift. Zobacz najlepsze dekodery DVB-T2 HEVC w naszym zestawieniu.

Ranking dekoderów DVB-T2 HEVC

Miejsce 1

Dekoder DVB-T2 Ferguson Ariva 255 Combo S

Dekoder DVB-T2 Ferguson Ariva 255 Combo S

Pierwsze miejsce w naszym rankingu i miano najlepszego dekodera DVB-T2 według naszych ekspertów otrzymuje wysokiej jakości dekoder DVB-T2 Ferguson Ariva 255 Combo S. Dekoder Ferguson Ariva 255 Combo S to uniwersalny odbiornik oferujący dostęp zarówno do telewizji satelitarnej w standardzie DVB-S2, jak i naziemnej telewizji cyfrowej nadawanej w standardzie DVB-T2. Dekoder jest także kompatybilny ze standardem DVB-T2 kodowanym kodekiem H.265/HEVC – nową generacją transmisji telewizyjnej, oferującą lepszą jakość i zasięg programów nadawanych w standardzie DVB-T2. Urządzenie, które zostało wyposażone w dwie głowice, pozwala na jednoczesne oglądanie jednego i nagrywanie treści drugiego z oglądanych kanałów. Wysokie walory funkcjonalne Ariva 255 Combo idą w parze z niskim zużyciem energii (pobór prądu w stanie czuwania nie przekracza 0,5W). Szeroka gama obsługiwanych kontenerów i kodeków zapewni bezproblemowe odtwarzanie większości plików multimedialnych. Najważniejsze cechy tego dekodera to: Odbiór kanałów wysokiej rozdzielczości (High Definition), Skalowanie sygnału PAL do rozdzielczości 720p lub 1080p, Obsługa teletekstu i napisów ekranowych, Obsługa E-AC3, Obsługa DiSEqC 1.0, 1.1, Unicable oraz DiSEqC 1.2, USALS, Obsługa standardów MPEG-2, MPEG-4, MPEG-4 AVC/H.264, HEVC/H.265, Kompatybilny z systemami DVB-S, DVB-S2, DVB-C, DVB-T, DVB-T2, Czytnik kart dla płatnych telewizji CA, Gniazdo Common Interface CI.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 2

Dekoder DVB-T2 Wiwa MAXX H.265

Dekoder DVB-T2 Wiwa MAXX H.265

Dekoder DVB-T2 Wiwa MAXX H.265 to urządzenie, które znalazło się na drugim miejscu w naszym ranking dekoderów DVB-T2. Nowoczesny tuner drugiej generacji WIWA H.265 MAXX obsługuje darmowe kanały nadawane w naziemnej telewizji cyfrowej w najnowszej technologii H.265/HEVC. Jest to standard, który będzie obowiązywał w Polsce. Tuner jest kompatybilny ze starszymi technologiami H.264 i MPEG-4, które są aktualnymi standardami nadawania w Polsce. Szybki procesor drugiej generacji i większa pamięć RAM (1GB) sprawiają, że dekoder ma lepsze możliwości współpracy z aplikacjami internetowymi. Pilot z funkcją Memo Control posiada fluoroscencyjne, programowalne przyciski umożliwiające obsługę dekodera i odbiornika TV jednym pilotem. Dodatkowo dwa złącza USB oraz wyjście COAXIAL zapewniają większą funkcjonalność w trakcie użytkowania. Na przednim panelu sprzęt posiada czytelny cyfrowy wyświetlacz z funkcją zegara wyświetlanego podczas uśpienia oraz podstawowe przyciski funkcyjne. OSD w języku polskim wyświetlane na ekranie telewizora jest przejrzyste, intuicyjne i łatwe w obsłudze. Całość zamknięta w solidnej metalowej obudowie. Najnowszy tuner z serii H.265 w wersji MAXX zapewnia dekodowanie cyfrowej jakości kanałów Naziemniej Telewizji DVB-T2 i DVB-T w technologii H.265/HEVC, MPEG-4, AVC/H.264, MPEG-2. Odbiór kanałów HD wysokiej rozdzielczości (High Definition) i SD standardowej rozdzielczości. Skanowanie sygnału PAL do rozdzielczości 576p, 720p, 1080i, 1080p. Po podłączeniu dysku twardego USB lub Pendrive do jednego z dwóch portów USB, WIWA H.265 staje się doskonałą nagrywarką sygnału telewizji cyfrowej HD (funkcja PVR). Wyjście audio/wideo HDMI oraz możliwość sprzętowego odtwarzania plików wideo Full HD – H.265, H.264, MKV, XVID itp. dekodowane do 1920 x 1080P czynią z tego urządzenia doskonały odtwarzacz Full HD. Doskonale radzi sobie z polskimi plikami .TXT we wszystkich odtwarzacz Full HD. Doskonale radzi sobie z polskimi plikami .TXT we wszystkich formatach (TXT, SRT, SUB, SSA, SMI, obsługa napisów wbudowanych w pliki MKV). Dostęp do internetu może być realizowany bezprzewodowo za pośrednictwem anteny WiFi podłączonej do jednego z dwóch dostępnych portów USB (zestaw nie zawiera anteny).

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 3

Dekoder DVB-T2 Ferguson Ariva T-75

Dekoder DVB-T2 Ferguson Ariva T-75

Dekoder DVB-T2 Ferguson Ariva T-75 to uniwersalny odbiornik telewizji naziemnej nadawanej w standardzie DVB-T/T2. Odbiornik obsługuje najnowsze standardy kodowania obrazu H.265 10bit i dźwięku E-AC-3 zgodne z najnowszymi europejskimi standardami nadawania telewizji naziemnej. Niewielka, estetyczna bryła odbiornika doskonale wpisze się w każdą przestrzeń wokół telewizora. Dla estetów chcących zminimalizować ilość urządzeń wokół swojego centrum rozrywki producent przewidział ułatwienia w postaci parowalnego pilota Bluetooth pozwalającego na zdalne sterowanie odbiornikiem bez potrzeby celowania pilotem w diodę IR. Dodatkowo oferowany jest specjalny koszyczek, dzięki któremu można odbiornik przymocować za telewizorem. Bogaty zestaw złącz umożliwia stworzenie z odbiornika Ariva T75 prawdziwego centrum multimedialnego. Dzięki łączu S/PDIF użytkownik może cieszyć się dźwiękiem przestrzennym a dzięki dwóm portom USB, może jednocześnie podłączyć zewnętrzny dysk twardy do zapisywania ulubionych audycji. Dodatkowo dzięki podłączeniu do sieci odbiornik ma możliwość aktualizacji oprogramowania. Ferguson Ariva T75 to oferujący wiele możliwości odbiornik telewizji naziemnej gotowy na najnowsze standardy tej telewizji w Polsce i Europie. Dekoder DVB-T2 Ferguson Ariva T-75 to najlepiej oceniany dekoder DVB-T2 w internecie.

Ocena naszego eksperta: 10 / 10

Miejsce 4

Dekoder DVB-T2 Comsat TE 2080 HD

Dekoder DVB-T2 Comsat TE 2080 HD

Dekoder DVB-T2 Comsat TE 2080 HD to urządzenie wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie. Odbiornik Naziemnej Telewizji Cyfrowej TE 2080 HD – identycznie jak TE 2050 HD – zapewnia odbiór programów TV nadawanych w wersji SD (576 linii) oraz HD (1080 linii), w standardach DVB-T i DVB-T2, z kodowaniem MPEG-4 (H.264) oraz HEVC (H.265). Nowy standard nadawania DVB-T2 / HEVC obowiązuje w całej Polsce od 27 czerwca 2022 roku. Podstawowa specyfikacja odbiornika: Odbiornik Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T / DVB-T2, MPEG-4 / HEVC | Obsługiwane rozdzielczości: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p | Proporcje obrazu 4:3PS, 4:3LB lub 16:9 | Kodeki video: MPEG-2, MPEG-4 AVC / H.264, HEVC / H.265 (max 10bit) | Kodeki dźwięku: MPEG-1 Audio Layer 3, WMA, Dolby Digital Plus (E-AC-3) | Wyjście cyfrowe HDMI 1.3 | Wyjście analogowe SCART (EURO): CVBS (PAL / NTSC) + audio | Wyjście cyfrowe audio (COAXIAL) | Elektroniczny przewodnik po programach (EPG) | Nagrywanie programów TV przez złącze USB (PVR) | Aktualizacja oprogramowania przez USB | Obsługiwane formaty: MP3, WMA, JPEG, BMP, AVI, MKV | Wyświetlacz LED pokazujący: numer aktualnie oglądanego programu / godzinę (w trybie czuwania) | Przyciski na panelu przednim: zasilanie, menu, zmiana programów, regulacja głośności oraz nawigacja w menu | Pilot z programowanymi klawiszami do obsługi telewizora: włączenie / wyłączenie, regulacja głośności (+/-) oraz wybór wejścia (TV IN).

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 5

Dekoder DVB-T2 Ferguson Ariva T30

Dekoder DVB-T2 Ferguson Ariva T30

Dekoder DVB-T2 Ferguson Ariva T30 to uniwersalny odbiornik oferujący dostęp do naziemnej telewizji cyfrowej nadawanej w standardzie DVB-T. Dekoder jest także kompatybilny ze standardem DVB-T2 kodowanym kodekiem H.265/HEVC 10bit – nową generacją transmisji telewizyjnej, oferującą lepszą jakość i zasięg programów nadawanych w standardzie DVB-T2. Wysokie walory funkcjonalne Ariva T30 idą w parze z niskim zużyciem energii (pobór prądu w stanie czuwania nie przekracza 0,5W). Ferguson Ariva T30 to prawdziwe centrum multimedialne dla Twojego domu. Szeroka gama obsługiwanych kontenerów i kodeków zapewni bezproblemowe odtwarzanie większości plików multimedialnych. Dekoder DVB-T2 Ferguson Ariva T30 to urządzenie, które jest bardzo dobrze oceniane na forach internetowych i grupach na Facebooku. Jeśli szukasz sprawdzonego dekodera DVB-T2 w dobrej cenie to koniecznie zainteresuj się tym model bo warto.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 6

Dekoder DVB-T2 Skymaster STB M265

Dekoder DVB-T2 Skymaster STB M265

Dekoder do odbioru Naziemnej Telewizji Cyfrowej Skymaster HD STB M265 jest jednym z najtańszych rozwiązań na rynku przystosowanym do odbioru sygnału Naziemnej Telewizji Cyfrowej DRUGIEJ GENERACJI. Jest w 100% przygotowany do odbioru sygnału po zmianach systemu nadawania, która nastąpi w pierwszej połowie 2022 roku. Stworzony przez polskich inżynierów zgodnie z wymaganiami zawartymi w Rozporządzeniu Ministra Cyfryzacji w sprawie wymagań technicznych i eksploatacyjnych dla odbiorników cyfrowych. Dwurdzeniowy procesor nowej generacji zastosowany w dekoderze OPTICUM R265 Lite DVB-2/HEVC umożliwia efektywną pracę w najbardziej wymagającym środowisku. Najwyższej jakości obraz i dźwięk uzyskano dzięki zastosowaniu najnowszych technologii przesyłu danych DVB-T2, kompresji obrazu High Efficiency Video Coding HEVC/H.265 oraz kompresji dźwięku E-AC3. Obecnie telewizja nadawana jest w proporcji 16:9 aby obraz dobrze wyglądał na nowoczesnych płaskich telewizorach. Dekoder pozwala na ustalenie proporcji ekranu która pozwoli osiągnąć idealnie skalowany obraz wyglądający dobrze nawet na starych telewizorach z ekranem w proporcji 4:3. Można ustawić proporcję zmniejszającą obraz przez dodanie pasów na górze i dole ekranu (opcja 4:3 LB) lub rozciągającą obraz poza ekran telewizora kineskopowego (4:3 PS) w obu przypadkach efektem jest idealnie wyskalowany obraz rozwiązujący problem złej proporcji obrazu na starych Telewizorach. Dekoder współpracuje z wykorzystywanym obecnie (stan na 08/2021) w Polsce standardem DVB-T/MPEG4. Ulepszony software pozwala na jeszcze szybsze przełączanie oraz wyszukiwanie kanałów. Urządzenie zapewnia doskonałą jakość obrazu zarówno w rozdzielczości SD jak i HD. Z uwagi na kompaktowe rozmiary i niską cenę jest idealnym rozwiązaniem dla właścicieli telewizorów, które nie są przygotowane do odbioru DVB-T2/HEVC.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 7

Dekoder DVB-T2 Kruger&Matz KM0550B

Dekoder DVB-T2 Kruger&Matz KM0550B

Twój stary dekoder telewizji naziemnej odmawia posłuszeństwa i zastanawiasz się jaki tuner DVB-T kupić? Wybierz model KM0550 marki Kruger&Matz z procesorem GX6702S5, który umożliwia odbiór kanałów cyfrowych w standardzie DVB-T i DVB-T2. Co więcej, tuner dvb t Kruger&Matz obsługuje wiele formatów, m.in. H.265 HEVC, dzięki czemu gwarantuje prawidłowe działanie po wprowadzeniu zmian standardu kodowania. Tuner Kruger&Matz KM0550B wyposażony został w gniazdo HDMI, które umożliwia podłączenie do wszystkich nowszych modeli telewizorów i oglądanie programów w jakości FullHD. Jeśli jednak posiadasz starszy model TV, bez problemu podłączysz tuner za pomocą złącza SCART, potocznie zwanego eurozłączem. KM0550B umożliwia odbiór programów naziemnej telewizji cyfrowej w jakości Full HD. Dodatkowo umieszczony na przednim panelu port USB pozwala odtwarzać Twoje ulubione filmy, zdjęcia czy pliki muzyczne, zapisane na pendrive lub dysku zewnętrznym. Tuner Kruger&Matz odtwarza dźwięk zgodnie ze standardem kodowania E-AC-3. Dzięki temu możesz w zaciszu własnego domu możesz poczuć się jak w kinie. Jakość Dolby Digital Plus to doskonałej jakości, przestrzenny dźwięk Twoich ulubionych filmów i programów. Elegancka, czarna obudowa w połączeniu z niewielkim rozmiarem sprawia, że tuner DVBT Kruger&Matz będzie niemal niewidoczny na Twojej szafce RTV. Komfort obsługi urządzenia gwarantuje poręczny pilot z programowalnymi przyciskami. Odpowiednie ich zaprogramowanie sprawi, że jednym pilotem szybko i bez problemu będziesz mógł zarządzać funkcjami zarówno telewizora, jak i tunera.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 8

Dekoder DVB-T2 Strong SRT 8119

Dekoder DVB-T2 Strong SRT 8119

Dzięki temu odbiornikowi telewizji naziemnej SRT 8119 możesz odbierać niekodowane programy telewizyjne w wysokiej rozdzielczości. Możesz nagrywać swoje ulubione programy i cieszyć się pojemnością pamięci 700 kanałów. Odbiornik obsługuje standard H.265, a port USB umożliwia odtwarzanie plików. Wśród innych funkcji znajduje się elektroniczny przewodnik po programach (EPG), kontrola rodzicielska, lista ulubionych i kilka opcji edycji kanałów, które zapewniają wspaniałe wrażenia podczas oglądania. Odbiornik HDTV dla odbioru programów DVB-T2 Free-To-Air TV i programów radiowych dzięki zewnętrznej lub wewnętrznej antenie. Port USB: nagrywanie programów, Timeshift, odtwarzanie plików, aktualizacja oprogramowania odbiornika za pomocą urządzenia pamięci masowej USB. Obsługa HEVC/H.265. Dolby® Digital Plus2 dostępne na HDMI. Szybka i łatwa instalacja oraz przyjazne menu. Regulacja zasilania USB dla oszczędzania energii w trybie czuwania.

Ocena naszego eksperta: 9,5 / 10

Miejsce 9

Dekoder DVB-T2 SAVIO DT-DV02

Dekoder DVB-T2 SAVIO DT-DV02

Dekoder SAVIO DT-DV02 to uniwersalny odbiornik naziemnej telewizji cyfrowej. Jego podstawową zaletą jest możliwość uzyskania wysokiej rozdzielczości emitowanego obrazu. Kompaktowy rozmiar sprawia, że urządzenie idealnie wkomponuje się w centrum domowej rozrywki. Dekoder cechuje się intuicyjną obsługą oraz posiada szereg dodatkowych funkcji wpływających na wygodę użytkowania. Dzięki urządzeniu SAVIO DT-DV02 nie tylko odbierasz aktualne programy telewizji naziemnej, ale również dostosowany jest do nowej generacji transmisji telewizyjnej. Wszystko zgodne ze standardem HEVC/H.265. Urządzenie posiada wbudowane gniazdo SCART i HDMI, dzięki czemu współpracuje z większością odbiorników TV dostępnych na rynku. Dekoder TV naziemnej DT-DV02 dostosowany jest do obsługi formatu FULL HD, który gwarantuje wysoką rozdzielczość (1920 x 1080 pikseli). Obraz obsługiwany jest w standardzie HEVC/H.265, umożliwiając oglądnie wszystkich kanałów bezpłatnej telewizji naziemnej. Dekoder TV SAVIO DT-DV02 został wyposażony w gniazdo USB 2.0, dzięki czemu użytkownik zyskuje możliwość podłączenia zewnętrznych nośników pamięci i odtwarzanie z nich plików oraz zdjęć w formatach JPG, MP, GIF. Szeroka gama obsługiwanych kodeków zapewni obsługę różnych formatów multimedialnych m.in. HEVC (H.265), H264, MPEG, MPEG2, MPEG4. SAVIO DT-DV02 to więcej niż dekoder telewizji naziemnej, ponieważ posiada dodatkowe funkcje, które znacząco wpływają na komfort użytkowania. Wszystkie są łatwo dostępne w Menu, a niektóre bezpośrednio z pilota dołączonego do zestawu.

Ocena naszego eksperta: 9 / 10

Miejsce 10

Dekoder DVB-T2 TECHNISAT Terrabox H.265

Dekoder DVB-T2 TECHNISAT Terrabox H.265

Dekoder DVB-T2 TECHNISAT Terrabox H.265 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T HD oraz nowego standardu DVB-T2 HD. TERRABOX H.265 oferuje maksymalną łatwość obsługi. Urządzenie obsługuje standard kodowania HEVC/H.265, dzięki czemu jest idealnie przygotowane do obsługi standardu będącego następcą DVB-T. Dzięki temu odbiornik może nie tylko odbierać aktualne programy telewizji naziemnej ale również te planowane w przyszłości, zgodne ze standardem HEVC/H.265. Za pośrednictwem interfejsów USB można odtwarzać różne formaty multimedialne z zewnętrznych nośników danych. Po podłączeniu zewnętrznego dysku twardego USB odbiornik pozwala na nagrywanie programów telewizji cyfrowej. Poza złączem HDMI, TERRABOX H.265 posiada również wyjście EURO-SCART pozwalające na podłączenie starych telewizorów i wyświetlanie cyfrowych programów DVB-T2. Przy pierwszym uruchomieniu urządzenia warto dopasować jego podstawowe ustawienia (szczególnie do lokalnych warunków). Asystent instalacji TechniSat przeprowadza krok po kroku przez kolejne etapy instalacji, wykorzystując okna dialogowe. Dzięki temu konfiguracja jest szybka i bezproblemowa. W ten sposób urządzenie jest w krótkim czasie gotowe do pracy.

Ocena naszego eksperta: 9 / 10

Dekoder DVB-T2 to niezbędne urządzenie do odbioru naziemnej telewizji. Dla Ciebie ja i mój zespół przetestowaliśmy te urządzenia, aby wybrać 10 najlepszych urządzeń do naszego rankingu i ułatwić Ci wybór. Ranking dekoderów DVB-T2 HEVC 2023 ma Ci pomóc w wyborze, ale ostatecznie to Ty decydujesz co wybierasz i kupujesz.

Ekspert od dekoderów DVB-T2

Jak powstał ranking dekoderów DVB-T2 HEVC?

Ranking dekoderów DVB-T2 HEVC, który widzą Państwo na tej stronie powstał po przetestowaniu i przeanalizowaniu ok. 30 urządzeń różnych firm. Budując ten ranking dekoderów DVB-T2 HEVC analizowaliśmy i testowaliśmy urządzenia takich firm jak: Wiwa, Ferguson, Opticum, TechniSat, Manta, Strong, Thomson, New Digital, SmartGPS, Telmor, Tesla i kilku innych. Następnym krokiem było sprawdzenie opinii o tych urządzeniach w internecie bo naszym zdaniem internet i opinie użytkowników to bardzo cenne informacje, które warto przeanalizować. Opinie o dekoderach DVB-T2 HEVC sprawdzaliśmy w takich miejscach jak: na forach internetowych, na specjalistycznych blogach, w sklepach internetowych, na grupach na Facebooku i wielu innych miejscach. Następnie usiedliśmy z naszym zespołem i uszeregowaliśmy nasz ranking. Nasi redaktorzy opisali ten ranking prostym i zrozumiałym językiem. Ranking dekoderów DVB-T2 HEVC jest stale aktualizowany, dzięki czemu nie staje się przestarzały. Mamy nadzieje, że nasz ranking ułatwi Ci wybór i zakup dobrej jakości dekodera.

Jaki dekoder DVB-T2 wybrać?

Ludzie, którzy oglądają telewizje naziemną i nie posiadają nowoczesnych telewizorów, które obsługują standard DVB-T2 HEVC muszą się zastanowić nad zakupem nowego telewizora lub dekodera DVB-T2 HEVC, aby móc dalej oglądać telewizję naziemną. Wybór i zakup dekodera DVB-T2 HEVC nie należy do najłatwiejszych czynności bo mało kto zna się na tych urządzeniach. Czym kierować się przy wyborze dekodera DVB-T2 HEVC? Jaki dekoder DVB-T2 HEVC kupić? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w naszym poradniku zakupowym.
 
Zgodność ze standardami – Kupując dekoder do swojego telewizora musimy zwrócić uwagę na to jakie standardy obsługuje dekoder. Najlepiej, aby nowy dekoder miał zgodność z takimi standardami jak: dekoder DVB-T2, dekoder DVB-T, H.265/HEVC, H.264/AVC. Tego typu dekoder pozwoli Ci bez problemu oglądać telewizję naziemną.
 
Złącza dekodera DVB-T2 HEVC – Wybierając dekoder DVB-T2 HEVC zwróć uwagę na to jakie złącza posiada dekoder. Mam do wpływ na podłączenie do telewizora oraz funkcjonalność. Na rynku możemy spotkać tunery, które mają takie złącza jak: HDMI, EURO, 2x USB 2.0, USB 2.0, micro USB.
 
Funkcje dekodera – Szukając dekodera DVB-T2 HEVC zwróć uwagę na to jakie przydatne funkcje posiada model, który chcesz kupić. Przeglądając oferty sklepów internetowych znanych marek możemy zobaczyć urządzenia, które mają takie funkcje jak: PVR – nagrywanie, odtwarzacz multimediów, EPG – elektroniczny przewodnik, Timeshift, złacze USB, złącze Ethernet (LAN).

Najczęściej zadawane pytania:

Co to dekoder DVB-T2 HEVC?

Dekoder DVB-T2 z kodekiem HEVC to urządzenie elektryczne, które podłącza się do telewizora, aby móc odbierać telewizje naziemną po wprowadzonych zmianach.

Jak sprawdzić czy telewizor odbiera DVB-T2 HEVC?

Sprawdzić to czy telewizor ma wbudowany dekoder DVB-T2 HEVC możemy na kilka sposobów: 1) Szukamy tej informacji na karcie produktu 2) Szukamy tej informacji w internecie. 3) Wpisz model i markę telewizora i dowiedz się czy Twój telewizor odbiera nowy standard https://telewizjanaziemna.pl/.

Czy do dekodera DVB-T2 potrzebna jest antena?

Aby móc odbierać telewizję naziemną za pomocą dekodera DVB-T2 jest potrzebna antena.

Jakiej firmy dekoder DVB-T2 z HEVC?

Szukając dekodera DVB-T2 z HEVC warto postawić na sprawdzoną firmę. Do sprawdzonych firm oferujących dekodery DVB-T2 z HEVC należą: Wiwa, Ferguson, Opticum, TechniSat, Manta, Strong, Thomson, New Digital, SmartGPS, Telmor, Tesla.

Ile kosztuje dekoder DVB-T2 z HEVC?

Ceny dekoderów DVB-T2 z HEVC zaczynają się od 99 zł a kończą na 350 zł.

Kiedy wszedł nowy standard DVBT-2/HEVC?

Nowy standard DVBT-2/HEVC został wdrożony w 2022 r.

Jak otrzymać dofinansowanie do dekodera DVB-T2?

Nabór wniosków o dofinansowanie do dekodera DVB-T2 się zakończył zgodnie z informacją na https://www.gov.pl/web/gov/zloz-wniosek-o-dofinansowanie-do-dekodera-dvbt2

Gdzie kupić dekoder DVB-T2 z HEVC?

Dekoder DVB-T2 z HEVC można kupić w popularnych sklepach z AGD/RTV typu: Media Markt, RTV EURO AGD, Neonet, Media Expert. Dobrym pomysłem na kupno dekodera jest sprawdzenie ofert na Allegro oraz w porównywarkach cenowych.

Paweł Zacharczuk

Paweł Zacharczuk

Redaktor naczelny Expertrankingowy.pl

Redaktor i ekspert od sprzętów AGD/RTV z 6 letnim doświadczeniem zdobytym w największych sklepach AGD/RTV. Każdego dnia tworze, aktualizuje rankingi sprzętów ze swoim zespołem, które mają pomagać ludziom w wyborze najlepszych sprzętów do ich mieszkań, domów. Jeśli masz jakieś pytania związane z rankingiem lub innymi sprawami to możesz do mnie napisać:

kontakt

W tym tekście znajdują się linki afiliacyjne, które prowadzą do zewnętrznych stron. Za zakup z naszych linków lub kliknięcie w nasze linki i przejście do sklepów otrzymujemy wynagrodzenie prowizyjne, które pozwala nam rozwijać nasz serwis.

 

Źródła:

https://ferguson-digital.eu/produkt/ariva-255-combo-s/
https://www.wiwa.info.pl/produkty/tunery/wiwa-h-265-maxx
https://ferguson-digital.eu/produkt/ariva-t75/
http://comsat.pl/odbiornik-dvb-t2-te2080hd-hevc/
https://ferguson-digital.eu/produkt/ariva-t30/
https://skymaster24.pl/sklep/strona-glowna/220-tuner-dvb-t2-skymaster-hd-stb-m265.html
https://www.krugermatz.com/km0550b
https://www.smart-test.pl/najnowsze-testy/1523-tuner-dvb-t2-strong-srt-8119-recenzja-tunera-dvb-t2-z-h-265-hevc.html
https://www.savio.net.pl/produkt/savio-dt-dv02-dekoder-tv-naziemnej-dvb-t2-h-265-hevc/
https://www.technisat.com/pl_PL/TERRABOX-H-265/352-1792-23991/?article=0000/4928

5/5 - (20 votes)
Opinie o rankingach